VAARDERHOOGT V akantiewerk Jaar geleden in Soest OK Inruilwagenshow in Ijsstadion ,,De Harder" te Harderwijk en wat er aan vastzit Opel-dealer Nefkens Soest presenteert „de TEGENPARTIJ" en de Kabinetsformatie 'n Kostuum koopt u niet elke dag. Begin daarom met 'n bezoekje aan ons. Gehannes... Inspraakavonden commissie Welzijnsplanning voor DOE-HET-ZELVERS Bloembakken Nu extra voordelig bij uw Shell Banden-adviseur., -/% de Shell Banden-adviseur Shell Quick Servicebedrijf „SMITSWEG" 89,- 97,50 87,50 99,- 115,- Auto Van dermwbv Auto Vantjermêer Amersfoort B.V. Steen door ruit 5 Juni 1931 11 Soester Courant van woensdag 3 juni 1981 11 Op 5, 6 en 8 juni organiseren 10 Opel dealers, waaronder ook Opel-dealer Nefkens te Soest, in samenwerking met General Motors een unieke inruilwagenshow, tijdens welke show gebruikte automobielen met garantie worden aangeboden. In het I jsstadion ,,De Harder" aan de Flevoweg 2 in Harderwijk zullen ruim 150 OK inruilwagens vanaf bouwjaar 1977 te koop worden aangeboden. Evenals vorig jaar wordt er ook dit jaar weer een aantal inspraakavonden gehouden door de commissie Welzijns planning over het door haar opgestel de concept welzijnsplan. De commissie Welzijnsplanning telt 10 leden plus een onafhankelijk voorzit ter, allen benoemd door de gemeente raad. De belangrijkste taak van de commissie is het, gevraagd en onge vraagd, adviseren van de gemeente raad en het college van burgemeester en wethouders op het terrein van de welzijnsplanning. In het conceptplan dat nu via een in spraakprocedure aan de bevolking wordt voorgelegd, heeft de commissie aangegeven wat er naar haar mening de komende jaren op het welzijnster rein gerealiseerd zou moeten worden. Deze wensen/aanbevelingen beslaan een breed terrein: zaken over wonen, verkeer en milieu, gezondheidszorg, jeugd- en jongerenwerk en punten op het cultureel en maatschappelijk ge bied. De inspraakavonden worden gehouden in de periode van 15 t/m 23 juni op verschillende plaatsen in Soest. Van te voren krijgen alle inwoners van Soest en Soesterberg informatie hierover in de bus waarin beknopt de belang rijkste punten met een korte toelich ting uit het conceptplan worden weer gegeven. De commissie roept alle inwoners van Soest(erberg) op aan deze inspraak procedure mee te doen. Zeker in een tijd die financieel/economisch moeilijk te noemen is. is het handhaven en waar mogelijk verbeteren van wel zijnsvoorzieningen meer dan ooit no- A1 deze automobielen worden geleverd met de bekende OK garantie, die het navolgende inhoudt: - de OK inruilwagen is door de erken de OK dealer van General Motors inge nomen en wordt aan de hand van uniforme regels in perfecte conditie gebracht; - de OK dealer geeft een garantie van 10.000 km met een maximum van 3 maanden, zowel op onderdelen als op arbeidsloon; - de koper heeft het recht de gekochte auto na een gebruik van maximaal 1500 km, maar binnen twee weken na aan koop, in te ruilen voor het door hem betaalde bedrag bij aanschaf van een andere automobiel - de koper heeft tevens het recht, ongeveer halverwege de garantiepe riode, een gratis inspectiebeurt te laten uitvoeren. Tijdens de OK inruilwagenshow staat op iedere auto de verkoopprijs ver meld; tevens is het mogelijk tijdens de show de eigen auto ter plaatse te laten taxeren voor de inruilwaarde. De fir ma GMACN verstrekt alle informatie over financieringen en kan deze zelfs als speciale serviceverlening tijdens de show verzorgen. Voor geïnteresseerden in gebruikte wagens is een bezoek aan deze show extra de moeite waard, aangezien er speciale attracties worden georga niseerd. Iedere koper van een auto tijdens de show krijgt een gratis vlieg reis voor twee personen aangeboden boven het IJsselmeer. Voor de dames is er een bloemetje en een familiefoto bij de gekochte automobiel. De organi satoren hebben ook op kinderen gere kend, want tegen inlevering van de ad vertentie krijgen de kleintjes o.a. een kleurplaat en speelgoed in een OK tas uitgereikt. De kleurplaat kan tot 2 weken na de show bij één van de organiserende Opel-dealers worden ingeleverd, waar na een deskundige jury de winnaars bepaalt. De show wordt verder opge luisterd met een video-huisbioscoop een klompenmaker en een glasblazer. Openingstijden zijn: vrijdag 5 juni van 10.00-21.00 uur, zaterdag 6 juni van 10.00-18.00 uur en maandag 8 juni (2e Pinksterdag) van 10.00-17.00 uur. De Opel-dealers, die dit evenement mede organiseren, zijn: Broekhuis, Harderwijk; Broekhuis, Barneveld; Nefkens, Soest; Nefkens, Amersfoort; Visser, Dronten; Visser,Lelystad; Zei- lemaker, Almere; Fred Jansen, Hui zen Bakkenes, Apeldoorn en Kraan in Doorn. De Soester Kadobon is voor velen van U een bekend begrip. De ontvanger heeft het voordeel rustig zelf naar een kado te kunnen zoeken dat hem/haar bevalt. De bon is immers 6 maanden geldig. Je vindt het leuk of niet leuk, maar zeker is wel dat de jongens van „de tegenpar tij", beter bekend als de heren Jacobse en van Es heel wat gesprekstof heb ben opgeleverd. Met de verkiezingen in zicht is „de tegenpartij" in het laatste. Koot en Bie-programma opgeheven, de platenmaatschappij legt zich nog niet bij dit gegeven neer. Gouden doden" is de veelzeggende titel van een super 45-toeren single waarin de beide woordvoerders van het Simplistisch Verbond nog eens stevig uitpakken. Geestige dialogen zijn te beluisteren in „Interrectuelen" - Interimperen" en ,,Bij de Koningin". Met enige „tegenpartij-strijd-liede- ren" wordt „Gouden Doden" besloten. Wie in het laatste seizoen op de zon dagavond trouw heeft afgestemd op „de tegenpartij" mag zich deze platen- opname niet laten ontgaan. De vrees dat het hier gaat om repertoire dat reeds gehoord en gezien is is onge grond. Jacobse en van Es, in commer cieel opzicht tenminste even slim als platenjongens kunnen zijn, hebben op deze 45-toeren maxi-single nieuw re pertoire vastgelegd. Repertoire dat zich bezig houdt met de situatie voor en na de verkiezingen. Wie zich met hun televisie-uitzendingen heeft ge amuseerd zal ook veel plezier beleven aan de nagelaten tapes van „de te genpartij". De „contributie" die men verschuldigd is is zeker niet aan de lage kant, het exclusieve karakter van deze „herdenkingsplaat" en het feit dat er veel gelachen kan worden ma ken veel goed. Vaders die „de tegen partij" wel zagen zitten zullen „Gou den Doden" vast en zeker op hun verlanglijstje voor komende vaderdag plaatsen. Als we de mogelijkheden van bloembakken gaar» be kijken, dan blijken die eigenlijk onbegrensd te zijn. Bij het woord bloembakken denken we direct aan de smalle langwerpige balkonbakken maar in feite kunnen we zelfs de daktuin als een ruime bloembak zien. Naast het assortiment bakken dat vrij gang baar is, zoals de diverse maten asbest en plastic bakken zijn er leuke dingen te maken van houten kuipen, allerlei decoratieve potten en pannen etc. Met het opmaken van de verschillende bakken moeten we niet uit het oog verliezen, dat het allemaal „bakken" zijn, dus min of meer beperkte ruimte hebben. Daarom moet er rekening gehouden worden met de afwatering, bemesting en de aard van de beplanting. Om er verzekerd van te zijn dat het overschot aan water goed kan wegzakken is het belangrijk dat de bak is voorzien van boorgaten, die afgedekt worden met potscherven of klei korrels. Als vulling voor de bakken is in alle gevallen goede potgrond het meest geschikt. Bij het vullen van de bakken moet de grond stevig aangedrukt worden om later geen „verzakte" bak te krijgen. Dan is vervolgens natuurlijk de grote vraag: „Wat planten we in onze bak en wat kunnen we er in planten. Om de gehele zomer een fris bloeiend geheel te hebben, kan er het beste met éénjarigen gewerkt worden. Deze kunnen op een goed tuincentrum al vanaf half mei bloeiend gekocht worden, waardoor dan de zomer al begint. Als de bloembakken goed verzorgd worden kan met tot half oktober plezier hebben van de eenjarigen. Onder goed verzorgen kan worden verstaan: Dage lijks gieten, bij erg warm weer zelfs tweemaal daags. Ook bij regenachtig weer moet meestal gegoten worden omdat het regenwater via het blad de bloembakken weer verlaat. Het regelmatig los maken van de grond is een niet te verwaarlozen zaak om voldoende lucht in de bodem te houden. De bemesting kan het beste wekelijks worden toegediend, als vloeibare mest door het gietwater of in korrelvorm. Naast een bak met enkel eenjarigen is het natuurlijk ook mogelijk in een wat ruimere bak te werken met een boompje. Dit kan in de vorm van een stamfuchsia, laurierboompje, oleander etc. Natuurlijk kunnen ook planten die er 's winters in blijven in aanmerking komen. Hierbij kunnen we dan denken aan een Taxus, Pinus etc. Deze planten kunnen zowel 's zomers als 's winters dienen als groen solitair, waaromheen bloeiende planten gebruikt kunnen worden. Heel goede resultaten mag men ook verwachten van diverse soorten vaste planten in bakken. Het meest geschikt zijn de lagere soorten. De plantkeuze is ook sterk afhankelijk van de grootte van de bak. Het is trouwens erg verstandig om van te voren op een tuincentrum advies te vragen bij het opmaken van iedere soort bak. dig. Hierbij is het wel van essen tieel belang om te weten hoe de in woners van Soest, de mensen voor wie de voorzieningen bedoeld zijn, daar over denken. De inspraakavonden worden op de volgende data gehouden: - maandag 15 juni in het Dorpshuis te Soesterberg; - dinsdag 16 juni in het gebouw Elthe- to, Drift je 4a; - woensdag 17 juni in dorpshuis de Borg. Willaertstraat 49; - donderdag 18 juni in gebouw Credo, Julianalaan 19 achter de kerk - maandag 22 juni in dienstencentrum Honsbergen, Wiardi Beckmanstraat 475; Op dinsdag 23 juni is er in het wijk- gebouw van de Emmakerk aan de Re- gentesselaan een speciale avond voor de verenigingen, instellingen en groe pen. Alle avonden beginnen om 20.00 uur. 155 SR 12 Tubeless LEE STAALGORDEL o.a. voor Escort, Civic, Fiësta, Corolla, Datsun, Fiat van 184,- voor 155 SR 13 Tubeless LEE STAALGORDEL o.a. voor Audi 80, Golf, Passat, DAF/Volvo, Civic, Kadett, Corolla van 190,- voor 145 SR 13 Tubeless STAALGORDEL o.a. voor Audi, Allegro, Honda, Horizon, Polo, Simca, Peugeot, Renault van 171,- voor 165 SR 13 Tubeless LEE STAALGORDEL o.a. voor Chrysler, Simca. Capri, Taunus. Ascona, Manta, Sunbeam van 212,40 voor 175 SR 14 Tubeless LEE STAALGORDEL o.a. voor Peugeot 504 en 505, Mercedes, Ford Granada, BMW 518 en 520, Mazda 929 van 267,90 voor Alle prijzen zijn inclusief BTW en montage. A. J. Zwiers Weegbreestraat 54 - Soest - Tel. 17658 De vakanties zijn in aantocht, vakanties van vele „schoolafzwaaiers" zijn reeds begonnen, en dus bestaat er grote belangstelling voor „de arbeidsmarkt" die uitsluitend op werken tijdens de vakantie gericht is. Wat de besteding van veel vrije tijd betreft is het beeld niet verschillend met dat van andere jaren. Scholieren en ex-scholieren willen ook in 1981 een deel van hun vrije tijd benut ten om hun grote en kleine wensdromen te realiseren. Wensdromen die be trekking hebben op de aanschaf van een 2e hands vierwieler, een motorfiets, een tuner met draaitafel en boxen, of zo maar een vakantie in Friesland of Frankrijk. Wanneer dromen geen bedrog zijn dan kosten ze meestal een hand vol geld. En dus op zoek naar een aantrekkelijk vakantiebaantje waarin, „als 't effe kan", binnen de kortst mogelijke tijd zoveel mogelijk geld verza meld kan worden. Met het teruglopen van de welvaart is ook het uitzicht op een lucratief tijdelijk vakantiebaantje aan het ver minderen. Werkgevers die in het verle den jongelui maar al te graag In de vakantiemaanden zagen komen zijn door de veranderde omstandigheden gedwongen nee te verkopen. Wie van daag nog geen vakantiewerk hééft ge vonden zal, om in stijl te blijven, moeilijk aan de bak komen. De slim- men, die de bui zagen hangen, gingen al vroeg in het jaar aan de slag om hun vakantiewerk veilig te stellen. Ondanks het feit dat het allemaal min der soepel verliep dan in vroeger ja ren zijn ook in de zomer van '81 hon derden Soester jongelui er in geslaagd voor korte of lange tijd onder de pan nen te komen. Speciaal voor deze wer kende jongeren in dit artikel een aan tal spelregels die betrekking hebben op werken in vakantietijd. Om maar meteen met het belangrijk ste te beginnen. Op welk loon heb je in principe recht? Onderstaand lijstje geeft daarop een globaal antwoord. De bedragen kunnen hier en daar en kele guldens verschillen, omdat niet in iedere bedrijfssector de beloning ge lijk is. Bruto weekloon ƒ152,— 173,80 195,50 228,10 260,60 304,10 347,50 Leeftijd Netto weekloon ƒ125,- ƒ140,- 154,- 177,- 198,- 228,- ƒ257,- zijn geba- 15 jaar 16 jaar 17 jaar 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 jaar Bovenstaande bedragen seerd op het wettelijk minimum jeugd loon. Bedragen die betrekking hebben op het vakantiewerk in Nederland. Buiten Nederland gelden andere spelregels. Wie er de voorkeur aan geeft of mis schien gedwongen is door gebrek aan vakantiewerk in eigen land, buiten de grenzen tijdelijk werk te zoeken doet er verstandig aan vooraf eens bij een arbeidsbureau aan te kloppen, ten einde daar iets meer over de sociale wetgeving van het land van keuze aan de weet te komen. Terug in eigen land moeten jongeren van 15 tot 18 jaar er rekening mee houden dat ze na zes uur 's avonds en voor zeven uur 's morgens niet mogen werken. Dat er bij de betaling van het salaris sprake is van bruto en netto-loon heeft te maken met het feit dat ook de vakantiewerkers wet telijk verplicht zijn premies voor de sociale verzekeringswetten te betalen. Op het eerste gezicht lijkt dat onre delijk. Daartegenover staat echter dat ook een vakantie-werker in geval van ziekte recht heeft op een uitkering van ziekengeld. Ook op deze regel bestaan weer uitzonderingen, en dus is het niet onverstandig bij vakantiewerk in ei gen land vooraf het arbeidsbureau er in te betrekken. Tegenover het inhou den van een bepaald bedrag van het bruto-loon staan ook enkele voordeel tjes. Wanneer er bijvoorbeeld meer dan 109 gulden aan loonbelasting wordt ingehouden dan is de belasting zo vriendelijk dit bedrag terug te beta len. Door een zogenaamd T-formulier in te vullen krijgt men na lang wach ten dit bedrag alsnog in zijn of haar bezit. Zijn de ouders van vakantie werkers particulier of vrijwillig bij een ziekenfonds verzekerd dan is er ook sprake van een financieel meeval lertje voor de vakantie-werkers. Im mers, men heeft een ziekenfondspre mie betaald terwijl ook de ouders een dergelijke premie betalen. Zo onredelijk is vadertje staat nu ook weer niet. Wat te doen om die dubbel betaalde premie terug te krijgen? Aan het eind van het vakantie-werk de kwestie met de werkgever bepraten. Vraag hem een verklaring waaruit blijkt welk bedrag aan ziekenfonds premies werd ingehouden. Stuur die verklaring met een begeleidend brief je naar het ziekenfonds waar oiiders en vakantiewerker reeds verzekerd zijn en het financiële meevallertje zal na verloop van tijd wel in de brie venbus glijden. Over meevallertje gesproken. On danks dat er sprake is van vakantie werk heeft deze categorie vakantie werkers ook recht op uitkering van vakantiegeld en aanspraak op va kantie-dagen. In de praktijk komt het er op neer dat iedere aaneengesloten maand vakantie-werk, op basis van een vijfdaagse werkweek, recht geeft op één vakantie-dag en een vakantie toeslag van 7,5 procent. Dit verhaal zou kunnen eindigen met de welgemeende wens dat iedereen er in slaagt snel aan de slag te komen en er een aardig centje wijzer van te worden. Dan zijn wij echter in dit artikel onvolledig. Teneinde hoogst on aangename verrassingen te voor komen verdient het aanbeveling het vakantiewerk vooraf met je ouders te bespreken. Wat kan er namelijk gebeuren? In de vakantie-maanden werkende scho lieren mogen per jaar namelijk niet meer dan een bedrag van circa 1900,- netto verdienen. Studenten die in aanmerking kwamen voor een studie-beurs zelfs niet meer dan een bedrag van circa 1300,-- per jaar. Wie zich van deze bepalingen niets aantrekt brengt het bedrag van de kinderbijslag die zijn of haar ou ders iedere drie maanden ontvangen Uui vertrouwen e/aêrz/ VooR-pie MeT^o'N nucm u V ALLe- MECft /oo AUTOS OOO KT) Alle nieuwe Ford modellen bij ons in de showroom aanwezig, ze staan klaar voor een verrassende proefrit I industrieterrein "0e Isselt" vak A FLUORWEG 49-51 AMERSFOORT TEL. 033-15548 ernstig in gevaar. Dan is Leiden in last en is het vakantiewerk tenslotte een heel slecht betaald baantje ge weest. Optellen en aftrekken dus ten einde te voorkomen dat er aan de kin derbijslag wordt geknaagd. Met dit artikel hebben wij beoogd een klein beetje inzicht te verschaffen in wat wel en niet mogelijk is voor de in de vakantie werkende scholier of student. Daarbij is lang niet alles volledig uitgediept en besproken. Dat is in kort bestek ook een absolute on mogelijkheid. Onbeantwoorde vragen en discussiepunten kunnen het best worden voorgelegd en besproken met de medewerkers van een arbeidsbu reau. Wie kleine, of misschien wel grote teleurstellingen wil voorkomen moet dat zeker doen. Jan Leyendekker. MEER DAN 100 BETROUWBARE A.1 OCCASIONS IN ELK MERKM Bij ons vindt u 'n ruime kollektie modieuze en klassieke kostuums. Allemaal van topkwaliteit. Allemaal tegen betaalbare prijzen. Allemaal met 'n perfekte pasvorm. Kom uzelf over tuigen. Soesterbergsestraat 51 Soest Tel.02155-12400 Je ken omtrent geejn radio an- zette of un kraant leze of je mot inlevere. Ik krieg ter waai vaan. En ie- dereejn blief denke daattut veur ze huurmaan geldt en niet veur ze eige. Ajje op Soest woont, bejje heu- lemoal de pineut. Voortemee worre wullie nog de grootste inleveraansiers vaan 't heule laand. Op un end is daat geejn inlevere meer; daa's aafleve- re! En hejje wel in de goate wie daat ongze grootste aafnemer is? Daa's de gemeengte Soest zelluf! Wullie inlevere en zul- lie anpaakke. Maakkelukzaat! Zo kaa'k ut ok waant ak ut goed begriept kriegt de Road ter un zaakje geld bie en doar is nog- aal 't eejn en aangder over te doen. De eejn wil ut best in de zaak steke end'aangder durft ut niet veur ze faatsoen. 'k Ben moar blie daa'k niet in de Road zit. Ik waas vaast bezweke veur de anbieding. Ze zouwe ok kenne zegge: „An paakke en wegweze, moar daat kaajje ok weer niet woar moa- ke waant daan zaat Soest zong- der bestuurders. Toch zouw un Roadloos tied- paark nog niet eejns zo gek we- ze, waant daat scheelt effe un poep cengte an soaloarisse! Ajje 't ming vroagt, daan mok zegge, probeert ut is veur un poossie. As jullie me daan moar niet verdenke vaan dik- toatoriaole ideoale. Die kaank thuus ok niet woar moake. En ak moeder op ter zaakgeld zit te beknotte en veur me eige meer nódig het, daan krieg ik licht traammelaant. Ik ben niet baang moar daan konne de roape wellus goar we- ze en ik hoeft ze niet goar. Ik lus ze ok zo wel. Daan smoake ze noar knolle. Loawe moar hope daawwe un waarme zomer kriege, daan blieft ongs zwembaad gewoon Soester Natuurbaad heette, aj je veult waa 'k bedoelt. In Ede maagge de burgers zelluf met idee je komme om te bezunige. As ze daat hiero ok deeje, haak genogt te schrieve veur wel tien gehannese, waant daan wis ik ok nog wel waat. HANNES VAN DE NENG. In de nacht van woensdag op donder dag werd een steen gegooid door de ruit van een huis aan de Korteweg. Een schadepost van 850 gulden. OFFICIEELE BEKENDMAKINGEN Verkiezingsreclame Het zal IJ niet onbekend gebleven zijn, dat de Raad dezer gemeente afwijzend heeft beschikt om een bedrag toe te staan ten behoeve van eenige te plaatsen borden, waarop verkiezingspropaganda zou kunnen worden aangebracht, waarmede zou worden voorkomen, dat de ge meente nog langen tijd wordt ontsierd door de overal aangeplakte bil jetten. Teneinde dit laatste nu alsnog te voorkomen, doe ik een ernstig beroep op Uw medewerking door de reclame voor Uw candidaten alleen te doen aanbrengen op die eigendommen en gronden, waartegen de eigenaren of rechthebbenden geen bezwaren maken en wel in dier voege, dat een en ander gemakkelijk verwijderd kan worden zoodra de verkiezingen hebben plaats gehad. Ik koester de hoop, dat U zich met dit voorstel zult kunnen vereenigen, temeer daar ik uit de bespreking - met U gehouden op 13 Mei j.1. - in het algemeen heb mogen constateeren, dat het ook Uw oordeel is, dat het aanzien der gemeente juist in den tijd van een druk vreemdelingen verkeer niet behoeft te lijden onder de te voeren propaganda. Ongetwijfeld zult ge zeer vele gemeentenaren ook aan U verplichten. De Burgemeester van Soest, Mr. G. DEKETH. Veroordeeld Voor eenigen tijd reed des Zondags op de Banningstraat te Soesterberg een juffrouw op haar rijwiel, terwijl haar zoontje eveneens achter op dit rijwiel was gezeten en zij nog een ander rijwiel aan de hand meevoerde. Toen zij den rijksstraatweg wilde oversteken om den Kampweg in te rijden, was het haar vanzelf niet mogelijk dit door het uitsteken van een hand kenbaar te maken. Genoemde dame kwam hierbij te vallen en de bestuurder van een juist passeerende auto kon door sterk remmen nog juist verhinderen, dat zij en haar zoontje door de auto werden gegrepen. De politie maakte toen van dit voorval procesverbaal op, terwijl de Kantonrechter genoemde dame dezer dagen veroordeelde tot een boete van 7,50. Een waarschuwing voor anderen. Benoemd De heer S. Fokkens, hoofd der Christelijke U.L.O. school aan de Spoorstraat alhier, is benoemd tot examinator bij de Mulo-exameris Wiskunde. Vijf en twintig jaar Pastoor A.s. Zondag 7 Juni, herdenkt de Zeereerw. heer A. C. H. Vossenaar, pastoor der parochie St. Petrus en Paulus alhier, den dag waarop hij voor 25 jaren tot pastoor benoemd werd. Achtereenvolgens was Z. Eerwaarde pastoor te Delfzijl, Oosterbeek en sinds 1918 te Soest. Te half elf zal door den jubilaris een plechtige H. Mis worden opgedragen. Daarna is er in de St. Joseph-Jongelingenvereeniging gelegenheid den pastoor geluk te wenschen met zijn feest. Bij die gelegenheid zal Z. Eerwaarde een cadeau - geschenk van eenige vrienden - bestaande uit zijn portret, geschilderd door denzelfden' kunstenaar die de artistieke Kruisweg in de parochiekerk leverde, worden aangeboden. Op uitdrukkelijk verlangen van pastoor Vossenaar is alle verdere en openbare feestelijkheid dien dag uitgesloten. Onteigening gronden Soesterberg De ontwerp-wet tot onteigening van gronden aan de rijksstraatweg. De Bilt-Soesterberg-Amersfoort is door de Eerste Kamer zonder hoofde lijke stemming aangenomen. Zouden we thans mogen verwachten, dat met de afmaking van dien weg nu eens wat meer spoed betracht wordt? UIT DE ADVERTENTIE: Albert Heijn's thee, voortreffelijk van smaak. Fijn van Geur. Extra waterhoudend. Reeds Meer Dan 40 Jaar, door duizenden gedronken, ge waardeerd en aanbevolen. Neemt Eens Proef. Wij maken het U deze keer bijzonder aantrekkelijk. Als een speciale attentie aan onze ver bruikers, ontvangt n.1. iedere kooper van EEN HALF POND THEE van 62^, 75, 85, 102^ of 115 cent per half pond gedurende de week van 6-12 Juni a.s. een tablet heerlijke chocolade cadeau.

Soester Courant | 1981 | | pagina 11