kt VAARDERHOOGT 50 Jaar geleden in Soest m Nietcegelov 'en ONKYU hifi DUAL SUPER SERVO V JOS WORTMANN I Het Luykje" viert 10-jarig bestaan m tt Verontruste bewoners willen inhaalverbod op Stadhouderslaan DOE-HET-ZELVERS Sluipverkeer door Kerkebuurt wordt geteld Gehannes... Aktie „Wie niet weg is, is gezien" voor deel 2 Biologisch tuinieren ^e-ucïo um Soesr iPeegfMHARxr' \ioon Lady Brax - King - Burberry - Loden Frey - Gor-Ray H 7 Grote keus in ALCANTARA! s <3 i *11 Wilson Glenny - Stylemaster - Schiesser ROMAX UITLATEN c©r 12 Juni 1931 ETEN APART 13 Soest<MjCouran1^/ai^ 13 De „vaste" bezoekers van Bar 't Luykje bij hun vertrek naar Limburg Op 7 juni was het de grote dag voor de enorme vaste klantenkring van 't Luykje. Vorig jaar kregen de dames en heren apart een dag aangeboden door Thijs en Ina v.d. Brakel; Afgelopen zondag werd het een feest voor allen samen, daar het Luykje 10 jaar bestaat. 's Morgens werd er om 9.00 uur met twee volle bussen vertrokken en in het gezelschap de onvergetelijke „Ome Toon", een accordeonist die de „mas cotte" is van iedereen. In de buurt van Best stond er een uitgebreide koffie tafel klaar en de stemming steeg met de minuut. Ben zeer goede lunch was er in Maas tricht, waarna iedereen tot vier uur zijn gang kon gaan. Het publiek van het Vrijthof weet in ieder geval dat Soes- ters ook kunnen feesten. 's Avonds stond er een uitgebreid di ner klaar in Valkenburg, waarna het feest van 's middags in het centrum van deze zuidelijkste stad werd voort hun door het echtpaar v.d. Brakel was aangeboden. Onder luid applaus werd het onthuld en met de mededeling dat zodra het klaar is ook nog een uitgebreide foto reportage zal worden aangeboden werd van iedereen afscheid genomen. Alle inwoners van Soest van 65 jaar en ouder zijn ons een GRATIS portretfoto 13 x 18 waard Op vertoon van Uw 65 plus c.q. 60 plus pas ontvangt U van ons een prachtige portretfoto op het formaat 13 x 18 ter waarde van 18.50 gratis. Deze portretaktie is van donderdag 11 juni tot en met donderdag 18 juni. VAN WEEDESTRAAT17 TELEFOON 13917 Oproep Volksuniversiteit Soest/Soesterberg De V.U. Soest/Soesterberg zoekt do centen en vrijwilligers voor het geven van les en hulp aan Turken en Marok kanen bij cursussen in de Nederland se taal per 1-10-1981. Aanmeldingen schriftelijk of telefo nisch bij de V.U. p/a Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46, Soest, tel. 22195. Toen het om middernacht huiswaarts ging, was het op sommige stoelen erg rustig. Om drie uur 's nachts kwam Soest weer in zicht en daar kwam de verras sing voor Thijs en Ina van de Brakel. Boven de deur van de zaak hadden de gasten van de bar een smeedijze ren uithangbord laten ophangen, als dank voor de onvergetelijke dag die Puzzel-Wandeltocht Hondenvereniging Z0YS Op zondag 14 juni a.s. organiseert Hondenvereniging ZOYS een wandel tocht voor baas [bazin] en hond. De wandeltocht is uitgezet in het Natuur gebied „de Lange Duinen" te Soest. Er zal gestart worden vanaf de parkeer plaats gelegen aan de Foekenlaan. Voor leden is de wandeltocht, op ver toon van hun lidmaatschapkaart, gra tis. Voor introducees en andere geïnte resseerden is de toegangsprijs 2,50 per hond, ongeacht het aantal begelei ders. Inschrijven is mogelijk aan de start tussen 11.30 uur en 12.00 uur; tele fonisch inschrijven onder de num mers: 22851 de Hr. Groenestein; 11437 de Hr. v. Leeuwen; 19116 de Hr. Roos; 21851 Mevr. Bartijn. Koffie en frisdranken zullen ver krijgbaar zijn, evenals water voor uw hond. Bij de start dient Uw hond aange lijnd te zijn, verder mogen de honden tijdens de wandeling los lopen, daar waar de gemeente dit toestaat!. Verder wijst H.V. ZOYS U erop, dat deze geen enkele aansprakelijkheid aanvaardt voor schade door U of Uw hond toegebracht aan derden. Een inhaalverbod op de Stadhouders- laan, aangegeven door borden en/of door een ononderbroken streep; plaat sing van berhalingsborden die een snelheidsbeperking van 50 km. per uur aangeven; frequentere verkeers controle, en vervanging van het bord nadering voorrangsweg door een ver plicht stopbord op de Korte Brinkweg bij de kruising met de Stadhouders laan: dat zijn de maatregelen die de commissie verkeersproblemen Stad houderslaan heeft voorgesteld in een brief aan het college van burgemeester en wethouders. De brief gaat vergezeld van een lijst met 44 handtekeningen van bewoners van de Stadhouders- laan; Korte Brinkweg; F. C. Kuyper straat; Maatweg; Van Weedestraat en Colenso. De verkeersmaatregelen moeten lei den tot een voor de bewoners veiliger leefklimaat en de oplossing van het verkeersprobleem. Het knelpunt is met name het gedeelte van de Stadhouders laan tussen de Korte Brinkweg en de Maatweg-Noorderweg. Bewoners van de Stadhouderslaan en Korte Brinkweg hebben tot nu toe zonder resultaat de politie meer dan eens van de proble men op de hoogte gesteld en suggesties aangedragen voor een oplossing. Hoewel de politie ook de Stadhouders- laan,in de snelheidscontroles, opneemt, is de frequentie hiervan naar de me ning van de bewoners te laag en worden ze bovendien niet gehouden op daarvoor bij uitstek geschikte tijden. De snelheidsbeperking van 50 km. per uur wordt fors overschreden. De laan wordt als racebaan gebruikt, waardoor oversteken, speciaal voor kinderen en ouderen zeer gevaarlijk is. Op de fietspaden is de situatie al niet veel anders: ook bromfietsers rijden veel te hard, met als gevolg levensgevaarlijke Situaties. Levensgevaarlijk is ook de kruising Korte Brinkweg-Stadhouderslaan, met name voor de fietsende school jeugd. Het is vanwege het slechte zicht dat men heeft op het verkeer op de EEN TOPMERK GELUIDSAPPARATUUR DAT TE BETALEN IS als enige met Topkwaliteit versterker met speciale servo regeling. wij demonstreren u dit graag. Radio Schoemaker Van Weedestraat 80 - Soest - Tel. 02155 -103 44 Stadhouderslaan noodzakelijk dat het verkeer op de Korte Brinkweg stopt. Dat gebeurt echter nauwelijks en is trouwens niet verplicht. Daarom.zou er een bord met stopverplichting ge plaatst moeten worden in plaats van het bord nadering voorrangsweg. Van een stopbord gaat een dwingender kracht uit en bij het negeren ervan is de overtreding duidelijker en ernsti ger. Dit bord zou gecombineerd moe ten worden met het bord „Let op, fietsers". Voor het gedeelte van de Stadhouders laan van de Van Weedestraat tot ae Maatweg-Noorderweg willen de onder tekenaars van de brief aan het ge meentebestuur een inhaalverbod, aan gegeven door een bord en mogelijk een ononderbroken streep. Vooral in de richting Van Weedestraat wordt vol gens de Stadhouderslaan-bewoners met hoge snelheid ingehaald. Verder willen zij plaatsing van herhalings borden met de aanduiding 50 km. en tenslotte een frequenter verkeers controle door de politie. De ondertekenaars verzoeken hun voorstellen niet af te doen met statisti sche cijfers over aanrijdingen. Er zijn ernstige ongelukken gebeurd, waar van enkele met dodelijke afloop. De bewoners wijzen erop dat vooral voor de schoolkinderen de situatie ernstig is. Automobilisten die niet met de situatie bekend zijn, hebben er volgens hen absoluut geen erg in dat er fietsers met snelheid de heuvel Nassauplant- soen-Van Weedestraat-Stadhouders- laan afkomen. Zij houden, rijdend op de Korte Brinkweg, de auto in bewe ging in plaats van te stoppen, met alle gevolgen van dien. De briefschrijvers zeggen dat de poli tie van veel gevallen niet op de hoogte is, omdat: kleine schades tussen de betrokken zelf geregeld dienen te worden zonder noodzakelijke tussenkomst van de poli tie; er automobilisten zijn die gewoon door rijden en net doen of zij niets gemerkt hebben; ook bromfietsers rustig doorrijden na een ongeluk met een fietser, wat voor de fietser indien het alleen blikschade betreft meestal het slechtst afloopt. Deze punten maken duidelijk dat sta tistische gegevens over aanrijdingen en ongevallen hier niet van kracht kunnen zijn, aldus de bewoners. Zij verzoeken tenslotte een paar borden te plaatsen die het oversteken van eenden aanduiden, omdat het oversteken van moeder eend met jongen ongewild vaak de oorzaak is van blikschade en gevaarlijke situaties. Zij spreken de wens uit, dat de suggesties die zij gedaan hebben ter verbetering van de verkeersveiligheid op de laan, bespro ken zullen worden met de politie en de verkeerscommissie en dat er waar mogelijk op zal worden ingegaan. Vorige keer bespraken we reeds de verschillende biologische meststoffen, die nodig zijn voor een gezonde evenwichtige groei. Het is echter bij het biologisch kweken van groenten ook zeer belangrijk dat er teeltwisseling wordt toegepast. De onderlinge groepen van gewassen circuleren over de gehele tuin. Over het algemeen wordt voor deze circulatie een termijn van 4 jaar gesteld. Staat het ene jaar een bepaald gewas op plaats A, dan verhuist deze het volgend jaar naar plaats B en belandt zo naar C en D. (5 jaar later weer op plaats A.), De beste volgorde is peulvruchten, vruchten, bladgewassen, wortelgewassen en hierna weer peulvruchten. Dit alles om ziektes in onze gewassen te voorkomen en een betere opbrengst garant te stellen. Er zijn zelfs veel groentegewassen die graag bij elkaar staan en anderen die eigenlijk juist weer niet geweldig combineren. Op goede tuincentra, met een eigen afdeling biologische tuinartikelen, kan men U hier alle informatie over verstrekken. Een biologische methode om van ons tuin- en keukenafval in korte tijd een goed bruikbaar product te maken is de Bio-compostmaker. Dit middel bevat alle bacteriën en humusvormers die voor een snel omzettingspro ces noodzakelijk zijn, in een gedroogde vorm. Bio-compostmaker wordt in lagen tussen het afval doorgestrooid en reeds met enkele dagen is de werking zichtbaar. Het te verteren materiaal wordt bruin en voelt warm aan. Uit de praktijk blijkt dat fijn gehakt afval veel makkelijker wordt omgezet dan grove delen. Afhankelijk van het jaargetijde is de compost in 5 tot 12 weken gebruiksklaar. Toevoeging van 1 kg. bio-compostmaker is genoeg voor 5 a 10 m3 tuinafval. Voor diegenen die slechts een kleine tuin bezitten of waar geen composthoop te realiseren is, is er de =Bio - compostmakerzak een zwarte zak gelijkmatig voorzien van kleine gaatjes die de nodige zuurstof voor het omzettings proces doorlaten. In deze zak kan allerlei verteerbaar afval worden gedeponeerd. Om de 20 cm. wordt de afvallaag geënt met was Bio - compostmaker en wordt goed vochtig gehouden, een bewaarplaats in de halfschaduw is dan ook het meest ideaal. Als de zak vol is wordt deze dichtgebonden, een paar maal rond gerold en met de voet aangedrukt. Dit om de inhoud goed te vermengen en te beluchten. In 5 tot 8 weken resteert er een donkerbruine gebruiks klare natuur compost. Bij grasafval duurt het nauwelijks 5 weken, bij loof wat langer. Geslaagd Voor het examen machineschrijven (V.S.L.M.slaagden: Saskia van de Berg, Aletta de Boer, Joke Bos-van Veluw, Ed van der Burg, Jan Buyten- huis, Anke Ducaneaux-de Graaf, Astrid Gerth, Hilda Hom, Frieda Jon ker, Renata Koenen, Ingrid Ligthard, Leontine Mulder, Karin Riechers, Lau ra Stegers, Sandra Süskind, André Unkel, Floortje Visser, Jacqueline Vonk, Maartje Vossen-Vermeer, Gijs- bert Wassink en Peter de Wit. Allen zijn opgeleid door Onderwijs instituut Hulscher, Soest. Qto fjOF £LtHGTO 03 hm O O X 1 DAMES- EN Ir HERENKLEDING |f nèt even anders TEL. 13418 I.AAiYSIH A AT 65 HAA It N Cft I Verkeerd getankt en niet betaald Bij een benzinepomp in Soesterberg tankte een autobestuurder 65 liter „su per". Toen pas kwam hij tot de ontdek king dat hij abuis was omdat hij in een auto met een dieselmotor reed. De tankbediende maakte daarna een be gin met het aftappen van de benzine, maar dat duurde de Soester te lang. Hij draaide de stop uit de tank en liet de benzine weglopen. Vervolgens reed hij weg zonder de 105,60 van de getankte benzine af te rekenen. Het autonum mer werd echter genoteerd. Diefstal uit winkel Uit een winkel aan de Van Weedestraat verdwenen gelijk met twee frans spre kende klanten een schoudertas met daarin vier paspoorten, een rijbewijs, een kentekenbewijs en een portemon nee met 250 gulden. Horloge gestolen Een bezoeker aan het Soester Natuur bad meldde bij de politie diefstal van zijn horloge. Hij had het uurwerk in zijn kleding opgeborgen. .ai vv- Klaar terwijl u kijkt JShell Quick Servicebedrijf „SMITSWEG'U. A. J. Zwiers Weegbreestr. 54 - Soest - Tel. 17658 In de Kerkebuurt zullen verkeerstel lingen worden gehouden die moeten duidelijk maken of het sluipverkeer naar en van Amersfoort na de gedeel telijke afsluiting van de A. P. Hil- horstweg als doorgaande route, nu z'n weg zoekt via de Peter van den Bree- merweg, de Kerkebuurt en de Lange Brinkweg. De heer J. R. van Poppelen [CDA] was het eens met enkele buurt bewoners, dat daarnaast ook aan de Collecte „Fonds tot Steun" Het is de collecte-commissie een groot genoegen, te kunnen mede- deelen, dat de bloempjesdag van 6 Juni j.l„ - ondanks het zeer slechte weer, - een ongekend succes is geworden. De totale inzameling bedroeg 224,- (het vorige jaar 127,-), zoodat de netto-opbrengst (nadat dus de onkosten voor drukwerk, advertenties, porto, enz. zijn afgetrokken) 211,- bedraagt. De commissie wil hier dan ook haar hartelijken dank betuigen aan allen, die tot dit succes hebben bijgedragen: hen, die met zooveel enthousiasme aan het door Pluvius bemoeilijkte eigenlijke collecteeren hebben deelgenomen; hen, die hulp verleenden bij de voorbereidende werkzaamheden; de Soester leveranciers, die voor de collecte-be- noodigdheden gereduceerde prijzen berekenden; de directie van Van Geerenstein's autobusdienst, die voor iedere bloempjesverkoopster twee ritten op zijn dienst gratis beschikbaar stelde en bovenal: de geefsters en gevers, die op zoo ondubbelzinnige wijze blijk gaven van hun goede gezindheid jegens het nuttige werk van het „Fonds tot Steun". De collecte-commissie van „Volksonderwijs". Beroepen De Chr. Geref. Gemeente alhier heeft een beroep uitgebracht op Ds. L. H. Beekamp te Meppel. Sacramentsprocessie Zondagmiddag na het Lof had de H. Sacramentsprocessie alhier plaats door den tuin naar het kerkhof. De tuin was voor deze gelegenheid extra versierd. De processie werd door velen medegemaakt. Alles had een ordelijk verloop. Op het kerkhof werd de zegen met het Allerheiligste gegeven en een treffende predikatie gehouden. Wegverbetering De Rijksweg van hotel Birkhoven tot de Hartmanlaan is reeds geheel opnieuw bestraat en daarbij aanmerkelijk verbreed, d.w.z. wat de bestrating betreft. Overal is de bestrating op zes meter gebracht. Voor een gedeelte is men ook reeds bezig met den aanleg van het rijwielpad. Of men nog wandelpaden achter de boomenrij zal maken? Het ware zeker gewenscht. Procesverbaal Door de rijks- en gemeentepolitie te Soesterberg is tegen verschillende auto- en motorrijders procesverbaal opgemaakt terzake het te snel rijden op den Amersfoortsche straatweg en het vervoeren van een te lange lading op een motorrijwiel. De nieuwe Herv. Kerk De nieuwe Hervormde Kerk aan de Nieuwerhoekstraat alhier, staat reeds onder de pannen. Het buitenwerk in bijna af. Tegenover het orgel is een gaanderij gebouwd, die zeker ruimte geeft voor een paar honderd zitplaatsen. Zoover men nu kan oordeelen, zal het een aardig kerkje worden. Levering inlandsch rundvleesch voor het garnizoen Soesterberg Ingevolge beslissing van den minister van Defensie is de levering van inlandsch rundvleesch voor het garnizoen Soesterberg gedurende het tijdvak l Juli tot en met 31 December 1931 opgedragen aan den heer J. Herschel, Utrecht. Oefenmarsch van De Soester Turnclub A.s. Dinsdagavond zal door de Soester Turnclub met medewerking van de Mondaccordeon-vereeniging een oefenmarsch worden gehouden door de gemeente. De route hiervoor is als volgt vastgesteld: Gymnastiekzaal Openbare School Kerkebuurt, Torenstraat, Kerk straat, Soesterb. str. Eikenlaan. Birktstraat, Kerkstraat (terug), To renstraat, Middelwijkstraat, Steenhoffstraat, Spoorstraat, Juliana- straat, Julianalaan, Nieuwerhoek, Burgem. Grothestraat, Van Weede straat, Steenhoffstraat, Middelwijkstraat, Gymnastieklokaal. De af- marsch heeft te 7 uur plaats. UIT DE ADVERTENTIËN Openbare verkooping wegens faillissement. Deurwaarder Kuijters te Amersfoort, zal op donderdag 18 juni 1931 des voormiddags 10 uur, in de zaal van Hotel de la Promenade, te Baarn, ten verzoeke van Mr. L. Stadig, advocaat en procuceur te Amersfoort, als curator in het faillissement van A. van Lambalgen te Baarn publiek verkoopen: den geheelen voorraad heeren mode-artikelen enz. uitgenoemd faillisse ment, waarbij groote hoeveelheden overhemden, dassen, boorden, heerenhoeden, hooge zijden hoeden, stroohoeden, petten, handschoe nen, zijden en andere sokken, sportkousen, jaeger en ander ondergoed, tennispakken, badpakken, zijden en wollen sjaals, plaids, wollen vesten, pullovers, paraplui's en wandelstokken enz., enz., benevens toonbank, winkelkasten, etalagekasten, winkellampen, vazen en ander etalage materiaal, broekenpers, doozen, winkelgordijnen, matten, enz. enz. In genoemde zaal te zien Woensdag 17 Juni a.s., van 10-18 uur. weggebruikers gevraagd zou moeten worden wat hun bestemming is en waarom zij van de route gebruik maken in plaats van de hoofdweg. Met name bewoners van de Peter van den Breemerweg en de agrariërs zijn tegen het eventueel aanwijzen van het gedeelte Peter van den Breemer weg van Kerkstraat tot Ferdinand Huycklaan als fietspad. Dat levert problemen op voor het bestemmings (vracht)verkeer en voor de boeren. Zij zouden dan over de Birkstraat moeten en verder over de veel te smalle Ferd. Huycklaan. Degenen die in de commis sie verkeer hun stem lieten horen, pleitten voor het terugbrengen van de oude situatie, dus verwijdering van de hekken in de Kerkebuurt bij De Drie Ringen. Een van hen: „Waarom zoveel trammelant voor een enkeling? Laat die dan maar in een rusthuis gaan wonen als het hem in de Kerkebuurt te druk is". Burgemeester mr. Paul Scholten deel de mee, dat tellingen zullen worden verricht. Hij verwacht hiervan, dat de uitkomst is dat er veel sluipverkeer gebruik maakt van de route. Als dat inderdaad zo is, zullen er wellicht toch maatregelen getroffen worden. De heer Van Poppelen betreurde het, dat na de hoorzitting voor de buurt bewoners de kwestie niet eerst in de verkeerscommissie aan de orde is geweest. Overigens zei hij, dat ieder een het er wel over eens is, dat de gekozen oplossing verkeerd is geweest, al is hij ervan overtuigd, dat na het weghalen van de hekken het sluipver keer zal toenemen. Als er in de toe komst mogelijk toch maatregelen wor den genomen, dan graag in overleg met de bewoners. De heer F. Kingma (PvdA) veronder stelde dat verkeersdrempels de oplos sing zouden kunnen brengen. Hoe dan ook, als er maatregelen noodzakelijk ,zijn, dan liever zo snel mogelijk. Dat vond ook de heer J. Nuijten (progres sief Soest), die voelde voor zowel de aanleg van drempels als het aanwijzen vaneen stukje Peter van den Breemer weg als fietspad. Maar dan zouden de agrariërs wel een ontheffing moeten hebben, vond hij. Dit laatste werd door de burgemeester van de hand gewezen, omdat de controle daarop te moeilijk is. De heer G. Stam (CDA) tenslotte pleitte voor het instellen van een „groene golf" in de verkeerslichtenre geling op de hoofdweg door Soest. Burgemeester Scholten constateerde, dat het opheffen van de genomen maat regelen op geen enkel verzet stuitte. „Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald", vond hij, al gaf hij toe dat de gang van zaken zoals die geweest is, niet bepaald fraai te noemen is, „maar we hebben nu in ieder geval een passende reactie gegeven. 't Is aachter mekoar zuk mooi weer en daan fietst ik ter waat aff! Ben 'k ok moar us effe weze kieke noar de baanke die huurmaan Soest an ongze vrog- gere Koningin egeve hetIk vin ut un haarstikke mooi koado en omdaak ter ok an meebe- toald het, ben 'k ter ok moar us op goan zitte. t Zaat best, moar om rede daazze vaan 't Paleis niet met koffie laangest kwoame gong ik weer op huus an. Zö'n houte baankstel is wel kwetsboar in de butelucht. Ge lukkig stoat Kristoffeltje Poel maan d'r bie op waacht. As ter daan vaandoale an 't kraas- se wille goan, ken die meteejn der op schiete en ze vurt joa- ge. Ze maagge ut meubel wel goed ongderhouwe. Aalle joare effe schure en un kwaassie laak ter op, aangders wor ut baar gauw koal en daat stoat zo zunig. Jaammer genogt kon'k niet bie de oanbieding weze en doar hek spiet vaan, waant zo hek niks eheurd vaan de uutleg in 't Soesders over de boeredaan- sers. Zouw de Prinses ut verstoan hebbe? Ik weet niet of daat ongze baargemeester as tolk is opgetrojemoar ik het heure fluustere daattie ut zelluf ok niet versting. Of ut woar is, doar blief ik bute. Op school waas ik all goed in toale en veur ut Soesders haa 'k aaltied un tien. As ter belaangstelling zaat veur is, wil ik wel un kursus Soesders oanvaange in ong ze kraangt. Op un end mot ong ze sproak toch blieve voortbe- stoan, vin ik. Ajje 't ming vroagt, daan mok zegge, daa'k ut toch moar mooi vin vaan Soest daazze in ver baand mettut inlevere toch nog zö'n andenke hebbe kenne ople- vere. Waant we motte ok nog an 't spoare veur un nieuwe laadderwoage veur ongze braandweer. Ak zo is laangest me neus maag vroage: waat doewe met daat ouwe ding Ik het eheurd daattie te laang- zoam ree. Kuwwe um niet ver- paatse an un laangzoame gloa- zewaasser? Die hetter licht nog gemaak vaan! HANNES VAN DE NENG. 'V f i' 1 M Geopend: 's maandags t/rr zondags vanaf 17.00 uur. Dinsdags gesloten. SOESTERBERGSESTRAAT 107 SOEST - TEL. 02155-20202 Ernstige milieuverontreiniging Op een terrein aan het Oude Grachtje heeft de milieupolitie een aantal plaat sen ontdekt waar de grond doordrenkt bleek te zijn met olie. Op heterdaad werd de bewoner van het perceel betrapt werd de bewoner van het per ceel toen hij carterolie uit een vrachtwagen liet weglopen. Op het ter rein werden 15 autowrakken en diverse motorblokken aangetroffen. Proces verbaal werd opgemaakt. Milieuwet- houder Menne heeft zich ter plekke van de ernst van de verontreiniging op de hoogte gesteld. Er zijn nog steeds mensen die gelov Holiand International Reisburo niet voor campingvlucht naar bijvoorbeeld Grieket kunt Die mensen moet u niet geloven. V u prima op Corfu, Kefallinia kost u maar 1 dacht u van Kos voorf655,- Maar ja, wii Soest, Steenhoffstraat 15A, 02155-16571 ren dat je bij 'n goedkope iland terecht borf580,- zit f610,- en wat s gelooft dat nu. HOIL4ND INTERNATIONAL Reisburo J

Soester Courant | 1981 | | pagina 12