ƒ100.- 70.- Zéér thuis in tennis TAXI KLOMP 12984 Van Dam Super BV op bezoek bij kleuterschool Fluitekruid PAK MEE DIE TWEE VW nieuws Soester tenniskampioenschappen „Omdat we allemaal zitvlees hebben" Trainersteam Red Stars kompleet Zenuwslopende ontknoping bowlingcompetitie Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - Lee - Cooper - Lois - Wrangier - Love Politie breekt in TEL. Olympia sluit seizoen feestelijk af Foto: Goos van der Wilt De winnaars van de bedrijfs-bowlingeompetitie Jeans-mode specialist Diverse broeken 2 voor Diverse kinderbroeken 2 voor NIEUWEWEG 60A - SOEST ZENTRftSPORT INTERNflTIONPl Voor uw: BRUILOFTEN - PARTY'S RECEPTIES KOUDE BUFFETTEN RESTAURANT SOESTER NATUURBAD Van Weerden Poelmanweg 4 SOESTDUINEN - Tel. 02155-13156 Van een eenvoudige huzarensalade tot een uitgebreid koud buffet: onze keuken is gespecialiseerd in exclu sieve schotels voor uw party thuis, uw bedrijf enz. De tijd voor de „dagjes uit" breekt weer aan. U kunt zich natuurlijk heer lijk laten rijden en een keus maken uit de aantrekkelijke programma's van dagtochten van D-tours/Gooilan der of NAM/Nefkens, waarvan de nro grammaboekjes voor u klaarliggen U kunt eveneens voor de tochten boe ken aan ons kantoor. Soester Courant van woensdag 1 juli 1981 oü, Xfrfoek van de huismeester van M aan de Varenstraat is onder toezicht van de politie ingebroken in So?nU1|' De bewonei*s Zijn met akantie. Zij sloten de c.v. af, waar- door de hele galerij in de kou kwam te zitten. De voordeur werd uit de schar nieren getild en na opendraaien van e varwarming werd de flat weer af- gesloten. Ziekênfonds vervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Viswedstrijd voor dames A.s. zaterdag 4 juli organiseert de wed strijdcommissie van de Hengel Sport Vereniging ,,De Snoekbaars" Baarn/ Soest een viswedstrijd voor dames. Gevist wordt 's middags tussen 14.30 en 16.30 uur in de vijver van de wijk Overhees. Aanmelden om 14.00 uur; het inschrijfgeld bedraagt 2,50. Vooral in het komend weekend bij de halve finales en finales rekenen de organisatoren op veel belangstellen den. Zondag vindt de prijsuitreiking plaats door wethouder Plomp. Afgelopen maandag was het voor vol leybalvereniging Olympia de laatste trainingsavond van het seizoen. Het is voor de natuurlijk weer beter verlopen dan voor de ander. Br waren prachtige promoties maar ook te leurstellende degradaties. Tijd om nog eens op het gemak na te praten over het afgelopen seizoen, voorbeschouwingen te houden of ge woon gezellig na te praten over het af lopen seizoen. Voor het laatst van het seizoen bij elkaar te zijn, is er a.s. vrijdag. Dan houdt Olympia namelijk het slotfeest van het seizoen. Dit feest wordt ge houden in het B.D.C.-gebouw (hoek Birkstraat/H. Blaekweg) en begint om circa 20.00 uur. Er zal begonnen wor den met een barbecue. Na afloop van de barbecue zal het feest verder bin nen worden voortgezet. Tot in de late uurtjes zal er onder een gezellig mu ziekje een dansje gemaakt kunnen worden of gewoon gezellig bijgepraat worden. Alle leden van Olympia zijn van harte welkom. Natuurlijk is een Soester Kadobon ook een fijn kado. Verkrijgbaar bij de Soester- en Soesterbergse Rabo- banken en VW Soest en Soesterberg. S.O.Soest lopers in Bunnik voorin Zaterdag werd in Bunnik de 3 x R-cross door de atletiekvereniging Vi- tesse georganiseerd. Aan deze 16 km. wedstrijden namen ook 7 leden van de lange afstand lopersgroep van S.O. Soest deel. Ook bij deze wedstrijd wisten de Soester lopers zich te klasseren. Maar ook wisten 6 van de 7 lopers de 15 km. binnen het uur te volbrengen. De beste pupillen van trainer Ron van Duuren waren Ed Hardeman en Joop van Leyenhorst die zich bij de eerste tien klasseerden. Ed Hardeman be haalde een 6e plaats in de tijd van 51.32 min. Joop van Leyenhorst werd 9e in 52.05 min. Eef van de Brink en Rob de Haas bleven tijdens deze wedstrijd geruime tijd bij elkaar en finishten in de respec tievelijke tijden van 64.31 min. en 55.03 min. Richard van Egdom stelde teleur met zijn eindtijd van 58.01 min. Daarentegen was de prestatie "van Joop Oranje goed te noemen. Hij wist zijn beste tijd op de 15 km. ruimschoots te verbeteren en te brengen op 57.59 min. De 7e Soester loper Gerrlt van Delden bleef met zijn tijd van 61.23 min. net boven de 1 uurgrens. Om rustig te beginnen stellen wil u voor een stadswandeling in de Amers- foortse binnenstad te maken u kunt dat in de maanden ju» en augustus op zondagochtend onder leiding van een gastvrouw van het VVV doen Om 11.30 uur bij de Amersfoortse Kei is het vertrekpunt. Onderweg wordt een consumptiestop gemaakt. Prijs is voor volwassenen 2,50, kinderen 8-15 jaar1,50, excl. koffie. Een interes sant uitje voor u en uw eventuele gas. ten. Misschien was u zelf nog nooit in mu seum Flehite, de Koppelpoort of heeft u de Onze Lieve Vrouwetoren nog nooit beklommen. Mogelijkheden te over, niet te ver van Soest. Nu museum Flehite toch genoemd is maken wij u en speciaal de dames attent op de expositie van merklappen in dit museum aan de Westsingel 50. De merklappen zijn uit eigen collectie! aangevuld met exemplaren van Map van Lier-van Hage tot 6 juli De gehele tentoonstelling duurt tot 15 augustus en u kunt het bezoeken van dmsdag-vrijdag van 10-17 uur en op zaterdag en zondag van 13-17 uur. Wanneer de „Gooische moordenaar" bij u nog herinneringen oproept aan een tram is het voor u misschien leuk eens naar de tentoonstelling over deze oude tramlijn te gaan. Tot en met 13 juli is de tentoonstelling, ge wijd aan de Gooise Stoomtram. Oude foto's, tekeningen, miniaturen van locomotieven, emplacementen, tram kaartjes, uniformen, dienstregelin gen kunt u er terugvinden, in de voor malige kleuterschool aan de Hoogweg te Muiderberg. Geopend van 10-22 uur. Reserveert u alvast zaterdag, 12 sep tember a.s. voor de „Open Dag" van de Koninklijke Luchtmacht op de Vliegbasis Soesterberg. Op die dag zullen, naar verwachting bij goed weer tussen 100.000 en 150.000 bezoe kers naar Soesterberg komen. Vanaf 31 mei t/m 30 augustus kunt u iedere zondag een boottocht over de kromme rijn naar Rhijnauwen maken. Aan de oevers staan nog veelbespro ken landgoederen zoals Oud en Nieuw Amelisweerd en Rhijnauwen. U vaart dwars door deze natuurparken heen. In Rhijnauwen zijn wandelpaden en ook een trimbaan. Vertrektijden vanaf de Oude Gracht in Utrecht: 11 uur, 14 uur en 17 uur. Afvaart van het thee huis Rhijnauwen: 12.30; 15.30 en 19.30 uur. Enkele reis. volw. 5,00, kinde ren t/m 13 jaar 2.50 p.p. en de 65- plussers kunnen mee voor 4,- p.p. Ook kunt u telefonisch reserveren 030-319377. Een boottocht door de singels en grach ten van Utrecht is ook een vakantie idee dat u eens zou kunnen onthouden voor een dag dat „niemand iets te doen weet". De boten vertrekken ook vanaf de Oude Gracht t/m oktober op ma. t/m zo. om 11, 13, 14, 15, 16 en 17 uur. Kosten per deelnemer: volw. 5,-; kinderen t/m 13 jaar 2,50 p.p. en 65+ 4,- p.p. U krijgt aan boord uitleg over de werven langs de oude Gracht, die oorspronkelijk uit de Mid deleeuwen dateren en die enig in Eu ropa zijn. Een bezoek aan de Veiling te Broek op Langendijk is leuke dagbesteding. Voor de bezoekers worden de produk- ten binnengebracht door meisjes in Westfriese klederdracht; geen grote hoeveelheden maar kleine zakjes vroe ge aardappelen, kroppen sla, potplan ten en fruit worden geveild voor de bezoekers. Na afloop kunt u een tocht maken in een rondvaartboot door „het rijk der duizend eilanden", een uit gestrekt gebied van water en tuinde rijen en een kijkje nemen in het mu seum met tuinbouwgereedschappen en schuiten. De veiling is aan de Voor- burggracht 1, Broek op Langendijk, geopend van 22/6 t/m 1/8, ma. t/m vr. 10-17 uur. Toegang museum en veiling 3,-; rondvaart 3,- p.p. Bereikbaar vanuit Alkmaar per bus no. 155 (3x p. uur). In het Amsterdamse Tropenmuseum is tot 11 januari 1982 de tentoonstelling Veranderingen op het platteland in de Tropen: „Met heide voeten op de grond". Foto: Goos van der Wilt Basketbal: Met het aantrekken van de ex-Midland trainer/coach John van Ommeren voor de begeleiding van het eerste heren team is het bestuur van basketbalver eniging The Red Stars er in geslaagd de technische verzorging volledig rond te maken. De leden van de technische commissie meenden namelijk niet eerder rustig op vakantie te kunnen gaan voordat alle teams voorzien waren van een goede trainer/coach. Gelukkig is nu Van Ommeren bereid gevonden deze taak op zich te nemen. Aan de capaciteiten van v. Ommeren hoeft niet te worden getwijfeld. Enkele jaren geleden speelde hij nog voor ere-divisionist B.C. Markt onder de bekende Van de Oudenrijn. Nadat hij plaats moest maken voor de jongere generatie, stelde hij zijn opgedane spelkennis in dienst van het basketbal onder andere door het eerste team van Midland te gaan trainen en coachen. Dat jaar behaalde zijn team het kam pioenschap en promoveerde van de tweede naar de eerste klasse rayon west; dezelfde klasse waar ook het eerste herenteam van Red Stars in uit komt. Eindigde Red Stars als vierde van onderen, Van Ommeren leidde de Mid land jongens opnieuw naar het kam pioenschap. Door ongelukkige promo tiewedstrijden konden zij niet door gaan naar de zo fel begeerde eerste divisie. Van Ommeren heeft nu be sloten elders te gaan kijken en zal dus In Soest proberen hoge ogen te gooien. Gehoopt wordt dat zijn in Utrecht behaalde resultaten ook in Soest te zien zullen zijn. Mede door enkele verande ringen in de spelersgroep is er alle reden een optimistische kompetitie tegemoet te zien voor de Red Stars ploeg. Aan John van Ommeren zal het niet liggen. speeld doordat de regen de gehele dag de spelbreker bleef. Gelukkig kon de wedstrijdleiding uitwijken naar de zaal van Soest-Zuid. Om de achter stand van de niet gespeelde partijen weg te werken ziet het programma er de volgende dagen als volgt uit: woensdag 1 juli aan de Schrikslaan bij LTC Soest, donderdag 2 juli te Soesterberg, vrijdag 3 juli en zaterdag 4 juli in Soest-Zuid (zat. halve finales), zondag 5 juli de finales aan de Schriks laan. Onmiddellijk volgend op de laatste finale vindt in het clubhuis aan de Schrikslaan de prijsuitreiking plaats. De prijzen worden ook dit jaar ter beschikking gesteld door de sponsor van dit jaarlijks terugkerend evene ment, de heer Nic van Dam, Zentra- sport aan de Van Weedestraat. B-junioren LTC Soest: kroon op het werk Na twee kampioenswedstrijden ge wonnen te hebben sloot het B-junioren team van de LTC Soest zaterdag j.1. de competitie succesvol af door te promo veren naar de 3e klasse. De spelers en speelsters van Vianen, die onderaan de 3e klasse waren be land konden het niet bolwerken tegen Marcel Schrandt, Roel Vis, Yacinta van Kouwen en Annechien Spoel. Hoe wel de jongens en meisjes uit Vianen veel jonger en kleiner waren werden er voortreffelijke partijen gespeeld. Mar cel ondervond in zijn single, dat de 11-jarige J. Dankaart een breed sla genarsenaal in de strijd kan brengen. De overige vier partijen werden door Soest in 2 sets gewonnen en daarmede was de promotie een feit geworden. Wanneer u de komende weken het VVV-nieuws uitknipt en bewaart krijgt u een aantal ideeën voor het beste den van een vakantiedag. Wij hebben ook boekjes in voorraad; „Verrassen de Ontdekkingen" 0,85), waarin 15 aantrekkelijke routes beschreven worden met bezienswaardigheden op elke route, wanneer u er een dag met eigen auto op uit wilt trekken. Mensen bedanken of belonen „die alles al hebben" valt niet mee. Het wordt u wel heel makkelijk gemaakt wanneer u een Soester kadobon koopt. De keus is dan aan de „krijger" zelf. Verkrijg baar aan ons kantoor, het VV-kantoor te Soesterberg of de Rabobanken. Veiling van woonhuis te Soest Ten overstaan van de Notarissen M. H. A. van Veeren en Mr. H. H. Elferink te Soest, werd dinsdagavond om 20.00 uur in wijkgebouw De Rank, ingevolge artikel 1223 '-an het Burgerlijk Wet boek, publiek verkocht: het woonhuis met ondergebouwde ga rage, erf en tuin, staande aan de Ereprijsstraat 131 te Soest, groot 1.35 are. Het perceel werd ingezet op 145.000,- door J. H. ALTA en Co. B.V. te Amsterdam en niet afgemijnd. De kleuters van Fluitekruid zaten vrijdag met blossen op de wangen, onrustig op de stoeltjes schuivend te wachten op de komst van een reuzenbeer. Van Dam Super BV had in samenwerking met Robijn/Fenix een aktie opgezet waarbij klanten op een formulier moes ten invullen welke de bestemming zou worden van de Robijn berenfamilie, bestaande uit vader, moeder en twee kleine beertjes. Namens van Dam Super BV overhandigde Theo Sukel de „familie" aan de jufs Buitenhuis en de Lange. Beide klassen kregen een grote en een kleine beer. Dat de beren al spoedig door de kinderen met groot enthousiasme geknuffeld werden behoeft geen betoog. Dit was het motto van de sportinstuif van minder-validen en validen afgelo pen zaterdag in Sporthal Beukendal in Soest. Dit gebeurde in het kader van het Internationale Jaar van Gehandicap ten en was een eerste activiteit in het 30-jarig jubileumjaar van volleybal vereniging Olympia Soest. In het openingswoord zei de Olympia- voorzitter Wim Endendijk dat met de ze instuif gehandicapten attent ge maakt worden op aangepaste moge lijkheid tot sportbeoefening en ge tracht wordt om de drempelvrees voor vele minder-validen om aan sportbeoefening te gaan doen iets te verlagen. Ook dankte hij het Bentinck Fonds waarmee in nauwe samenwer king deze instuif georganiseerd werd evenals voor de spontaan aangeboden diensten van een aantal sponsors waar door dit evenement zo groots kon wor den opgezet. 60 a 70 validen en minder-validen be volkten Beukendal en vol enthousias me werd er aan de spelonderdelen deelgenomen. Op het programma stond o.a. zitvolleybal, zitsiagbal, zit- badminton en lijnbal. Alle onderdelen werden door de deelnemers afgewerkt. Dit gebeurde tussen 10.30 uur en 14.00 uur. De opkomst mag bevredigend genoemd worden en de dag blijkt ook een sukses als aan het einde een aan tal minder-validen zich willen opgeven bij Olympia voor het zitvolleybal en als een aantal gehandicapten enthou siast gemaakt zijn voor het zitbadmin- ton. Om 14.00 uur werd er een voorwed strijd gespeeld tussen de medewer kers van deze dag van Olympia en S.V.V. Dat de Olympianen allen al eens in aanraking zijn geweest met het zitvolleybal bleek wel want er werd met 3-0 gewonnen. Om 15.00 uur was het volgende spec- takel: een demonstratiewedstrijd van het Nederlands zitvolleybal team, win. naar van de Paralympics 1980 en vori ge maand nog Europees kampioen geworden. De selectie was echter niet geheel compleet zodat de demonstra tiewedstrijd gespeeld werd tegen een Olympia/SW combinatie. In de eerste set kon er direct al ge noten worden van een aantal specta culaire acties maar, logisch, het Ne derlandse team was veel sterker en won met 15-5. In de tweede set verras te Olympia/SVV door een 9-12 voor sprong te nemen maar zeer goed ge plaatste prikballen en een zeer goed blok zorgden uiteindelijk toch voor een 13-15 stand. Ook de volgende 3 sets eindigden in het voordeel van de Europese kam pioenen en wel met 15-7,15-10 en 15-5. Al met al een bijzonder goed geslaag de dag waaraan veel mensen, validen èn mindervaliden veel plezier heb ben beleefd. Op de parken van LTC Soest, LTV Soest-Zuid en TV Soesterberg is afge lopen zaterdag een aanvang gemaakt met de Soester Tenniskampioenschap pen 1981. De weersomstandigheden waren ideaal en van de te verspelen 219 partijen is met name in het Dames Enkel en het Heren Enkel goede voor uitgang geboekt. Van de geplaatste dames Schothuis, Nelissen, Luten en Meerding werd alleen de laatste uitge schakeld. De geplaatste heren Ab- bring, Zoetelief, Ter Meulen en Haring zijn nog allen in de race. De parken waren goed verzorgd en verfraaid met windschermen, aangeboden door de sponsor van dit toernooi Nic van Dam. Zondag zijn slechts 21 partijen ver- Afgelopen vrijdag is in „de Borg" het team van „Olyslager", na een nerveu ze finale, winnaar geworden van de bedrijfsbowlingcompetitie. Van de 31 teams die dit seizoen aan deze competitie hebben meegedaan, speelden 6 teams in de finale. In de voorrondes had „Olyslager" de mees te punten behaald gevolgd door teams van „de Borg, Mercurius, Hermans, Frejo en de AVRO. De eerder gegooi de punten bleven meetellen waardoor de plaatsen 3 tot en met 6 eigenlijk al vergeven waren Om de eerste plaats moest echter wel degelijk gestreden worden. Het team van „de Borg" ging namelijk met slechts 34 punten achterstand op Oly slager de finale in. Beide teams gooi den door de spanning duidelijk onder hun kunnen. Halverwege de wedstrijd leek het of „de Borg" het zou halen vooral omdat zij in Ruud Vodegel iemand hadden die de kegels wel goed „plat" kreeg. Maar ook Tineke van den Berg van „Olyslager" kreeg de slag goed te pak ken en zorgde voor flink wat horizon tale kegels. Hierdoor bleef de spanning tot de allerlaatste beurt bewaard. Sterker nog: pas 4 ballen voor 't ein de van de wedstrijd was Olyslager pas zeker van de overwinning. Ruud Woerdeman kegelde met 'n strike alle hoop van het Borg-team omver. De voorsprong, weliswaar geslonken tot 17 punten, bleef behouden waar door het auto-technisch bedrijf uii Soesterberg kampioen van de compe titie werd. Tijdens de gezellige feestavond wer den de bekers aan de teams uitgereikt. Zoals vermeld ging de wisselbeker naar „Olyslager", de tweede prijs naar „de Borg" terwijl de derde prijs werd behaald door „Mercurius I". De beste individuele prestatie van dit seizoen werd geleverd door Hans Holt- huizen van „Mercurius". Met een grandioze game van 184 wist hij be slag te leggen op de trofee die spe ciaal hiervoor door de Borg ter be schikking was gesteld. Het volgend seizoen hoopt „de Borg" wederom een bedrijfsbowlingcompe titie te organiseren. Inschrijving is nog mogelijk totdat het maximale aantal teams is bereikt. In lichtingen zijn te verkrijgen bij het dorpshuis of telefonisch via nr. 22188. Voor dit jaar zit de competitie erop. Het is echter wel mogelijk (en dit in tegenstelling tot eerdere berichten) om van de zomer te bowlen. Bij voldoen de reserveringen zal de bowlingbaan zaterdag 's avonds en zondags over dag normaal geopend zijn Eindstand bowlingcompetitie '80-'81 bedrijf: punten: 1. Olyslager 11803 2. De Borg 11786 3. Mercurius I 11251 4. Hermans II 10665 5. Frejo 10524 6. AVRO I 10243 7. v.d. Pol 9516 8. RaboII 9513 9. Klomp I 9259 10. N.M.B. 9167 11. Stam H 9162 12. Smeeingll 9047 13. Rabol 9012 14. Hermans I 8892 15. Mercurius II 8870 16. Smeeing I 8778 17. Vis 8767 18. Stam I 8730 19. TBS I 8596 20. Middelman I 8495 21. Yves Rocher 8449 22. Brouwer 8434 23. AVRO II 8276 24. TBS II 8132 25. Berro 7954 26. Klomp II 7770 27. Veronica 7628 28. Middelman II 7519 29. Aardolie belangen I 7203 30. Aardolie belangen II 7166 31. Hermans III 6918 Totaal aantal punten 277.525 Eindbal stijldansvereniging „Dancing Amersfoort" A.s. vrijdagavond, 3 juli, van 20.00 tot 23.00 uur wordt in het sociaal-cultureel- centrum „Drietand" aan het Neptu- nusplein te Amersfoort het eindbal gehouden van de stijldansvereniging „Dancing Amersfoort". Muzikale medewerking verleent de Amersfoort se dansband „Willpower", terwijl de stijldans-diskotheek „Borsalino" voor de verdere aanvulling zorgt. Er moet entree betaald worden; ook niet-leden zijn welkom. Zitvolleyballers in Beukendal tijdens de sportmanifestatie voor gehandicapten. Wanneer u eens in de buurt van Drie bergen bent kunt u de permanente expositie van de Nederlandse mili taire geschiedenis in uniformen, uit rusting, uitmonstering, onderschei dingen, miniaturen, afbeeldingen enz. bezoeken: Collectie Militaire Traditie. Hoofdstraat 94 te Driebergen; di. t/m vr. 14-18 uur, za. en zo. 12-18 uur en op afspraak. Wist u, wanneer u besluit eens een dag naar Leiden te gaan, U de vol gende mogelijkheden heeft uw dag door te brengen? Een bezoek aan; Rijksmuseum van Geologie en Mine ralogie; Prentenkabinet (geschiedenis fotografie, Ned. en Vlaamse teken- en prentkunst; Rijksmuseum' voor Vol kenkunde: verre volken, hun leven en werken; Hortus Botanicus, de planten tuin van de Leidse Universiteit (met een tentoonstelling „Bomen en Hout" in de Oranjerie tot eind september; Rijksmuseum van Oudheden, Egypti sche, Griekse, Etruskische en Ro meinse kunst enz.; Pilgrim Fathers Documentatiecentrum, geschiedenis van Leiden in woord en beeld; Stede lijk museum „De Lakenhal", schil derkunst Leidse School, beeldhouw kunst, glas, zilver, meubels en tegels 16-19e eeuw; Academisch Historisch museum, de Leidse Universiteit en haar studenten door de eeuwen heen; Kon. Ned. Leger- en Wapenmuseum „Generaal Hoefer", krijgsgeschiede nis van Nederland, wapens, vaandels, schilderijen en uniformen; Museum Boerhaave, sterrekijkers, microsco pen, medische instrumenten door de eeuwen heen en tot slot het Molen museum „De Valk", een stenen stel lingkorenmolen uit 1743, molenaarswo ning met inrichting uit 1900 een mo lenaarswerkplaats en smederij. Veel te veel voor 1 enkele dag. Adres sen en openingstijden kunnen wij u verstrekken. De veerdienst Urk-Enkhuizen v.v, met het M.P.S. „Prins Claus" gaat van 4 mei tot en met 12 september a.s. Deze dienst sluit aan op de trein Hoorn- Amsterdam. Elke dag is er aanvoer van IJsselmeervis en op vrijdag, za terdag en maandag worden de vangs ten van de Noordzee gelost. Urk leeft en het is de moeite waard om deze be drijvigheid eens goed te bekijken. Ta rieven en de dienstregeling kunt u bij ons inzien. In het Rijksmuseum het Catharijne- convent te Utrecht is de tentoonstel ling: „Utrecht en zijn Middeleeuwse Kerken". Deze tentoonstelling is nog tot 17 augustus a.s. Adres: Nieuwe Gracht 63. Geopend: di. t/m vr. 10-17 uur; za. en zo. 11-17 uur, ma. gesloten.

Soester Courant | 1981 | | pagina 13