5.V. r Pub öeklassers v.d.Huchtschool afgezwaaid 1AKER! -15979 üappelen vraagt uw aandacht voor: Meester" Evert Hilhorst uitgeluid 1h OP- RUI MING HONDER DEN KOOPJES SIERADEN ALS OCCASIONS Aaron Sassoon Dam Vereniging Soest sloot seizoen 'SO-'Sl H. Hulsman kampioen Geen overslagbedrijf op grens van Soest en Zeist Meningen van Lezers PEN •N ATEN PTIEK B.V. jkantie van iuli t/m augustus. vakantie lit/m stus Privé" SISER »SE Bestemmingsplan Albert Cuyplaan Verleende bouwvergunningen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Opvallende prestatie atleet Jan Willem Greefhorst vrijetijdskleding Twijfel niet mogelijk: Speelplaats „is" tennisbaan ^oori vanSierac oor Brillen Soest - Tel. 13859 tus staan wij weer ar. Tel. 21500 dagavond geopend evolen )P )est - Tel. 12557 k uit Soest van de voor spoedige in- >rkeur met enige derlands vereist. werksfeer laris )MBINATIE (NEC) rgh 3768 MD Soest 55-16451 (vragen /elvering, 055-411530) IN 3EVORDERING n konijnen l an de Generaal Win- Soesterberg werden drie dwergkonijnen, n windbuks en een >rder met boxen ge- ider wordt gezocht. Soester Courant van woensdag 15 juli 1981 Openbare bekendmaking De burgemeester maakt ter uitvoering van artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de bij raadsbesluit van 19 juni 1980 vastgestelde herziening van het bestemmingsplan „Albert Cuyplaan" (eerste herziening) voor gronden, gelegen tussen de Albert Cuyplaan, de Molenstraat, de Soester Engweg en de Talmalaan, door Gedeputeerde staten van Utrecht is goedgekeurd bij hun besluit van 24 februari 1981, afd. RO, nummer 1196RO/400. Het besluit van Gedeputeerde staten ligt met het bestemmingsplan, met ingang van 17 juli 1981 gedurende één maand ter gemeente-secretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend iedere werk dag van 09.00-12.00 uur), in het INFOrmatiecentrum, Steenhoffstraat 9a alsmede in de plaatselijke bibliotheken (gedurende de gebruikelijke ope ningstijden) voor een ieder ter inzage. Tegen deze herziening waren bij de gemeenteraad, noch bij Gedepu teerde staten voornoemd bezwaren ingediend. (Niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 7 juli 1981 bouwen van terrasmuren met windschermen op een terrein gelegen aan de Birkstraat 7 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C., nummer 3814) uitbreiden van een woning op een terrein gelegen aan de Bilderdijk- laan 41 kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C.nummer 3601 plaatsen van dakkapellen op woningen op een terrein gelegen aan de Draailier 45, 47 en 49 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G., nummers 7821,7822 en 7823 plaatsen van een dakkapel op een woning op een terrein aan het Kerk- pad ZZ 77c (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nummers 4505 en 4696); plaatsen van een dakkapel op een woning op een terrein aan de Dr. s Jacobstraat 12 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D., num mer 2931).; plaatsen van een dakkapel op een woning op een terrein aan de Gen. Winkelmanstraat 123 te Soesterberg (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie nummer 3193 Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids Beschikkin gen (Wet Arob) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in ar tikel 133 van het R.V.V. bekend, dat zij besloten hebben door plaatsing van de borden 54 b van bijlage II van het R.V.V. in de nabijheid van de woning Kastanjelaan 5 te Soest een parkeerruimte voor een invalide aan te geven. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende een beroepschrift indienen bij Hare Majesteit de Koningin. Dit beroep moet binnen 30 dagen na he den worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in de provin cie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, E.N.F.B. Woerden, Kon. Nederl. Motorrijdersver. Arnhem, politie Soest en gemeentewerken Soest. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155-22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 -12.30 - 13.30 -17.00 UUR Saneringsregeling milieuhinderlijke bedrijven Door het ministerie van volksgezond heid en milieuhygiëne is een „sane ringsregeling milieuhinderlijke bedrij ven in de woonomgeving" in het leven geroepen. Einde dit jaar zal deze regeling voor één jaar ingaan. Een gemeentelijke werkgroep gaat onder zoeken of er in de gemeente Soest gevallen zijn die voor deze nieuwe tijdelijke regeling in aanmerking ko men. In de saneringsregeling wordt gesproken over verbeteringen aan brengen, verplaatsen en sluiten. Beperkte openstelling „De Borg" tijdens de zomermaanden Gedurende de periode van 10 juli tot 14 september geldt er voor dorpshuis „de Borg'een beperkte openstelling, nood zakelijk geworden om de kosten te beheersen. Gedurende deze periode is „de Borg" op zaterdagavond vanaf 19.00 uur en op zondag van 12.00 tot 16.00 uur normaal geopend. Er kunnen dan bowlingbanen per uur worden gehuurd en men kan gebruik maken van vergaderzalen, bar en ontmoetingsruimte. Bulten deze tij den kunnen groepen na reservering gebruik maken van alle accommoda ties in „de Borg". Deze reserveringen kunnen worden gemaakt gedurende de ochtenduren onder het telefoonnumeer: 02155- 22188. Tijdens die uren kunt u boven dien alle informatie krijgen die u wenst. De S.O. Soest-atleet Jan Willem Greef horst heeft tijdens de in Nijmegen ge houden Oostelijke tienkampkampioen schappen op de derde plaats beslag ge legd. Temidden van zo'n 15 atleten, zowel he ren als jongens A, wist hij als jongens A-atleet zeer sterk te eindigen. Het door Jan Willem behaalde punten totaal van 5559 betekende tevens een verbetering van het uit 1974 dateren de clubrekord van S.O. Soest, dat met 5036 punten op naam van R. Wols stond. Niet minder dan zeven persoon lijke rekords liet de S.O. Soest-atleet sneuvelen. Het was de eerste keer dat Jan Wil lem Greefhorst aan een tienkamp, ver reweg het zwaarste nummer uit de at letiek, deelnam. Zijn resultaten op de tien onderdelen waren: 100 m in 12.1 (pers. rek.); kogel 10,73 m; ver 5,95 m (p.r.); hoog 1,70 m; 400 m 54,3 (p.r.); 110 horden 18.5; speer 42,68 m (p.r.) polsstok hoog 3,20 m (p.r.); discuswerpen 32,58 m (p.r.) en de 1500 min 4.47.5 (p.r.). 16-Jarige jongen pakt weer motor weg Ook vorige week heeft de inmiddels alom bekende jongen van niet-Neder- landse afkomst weer in het politie bureau vastgezeten in verband met diefstal van zijn zoveelste motor. Hij nam het voertuig weg van een parkeer plaats achter de huizen aan de Wil- laertstraat en het werd teruggevonden op het Pijperpad. De motor was van diefstal afkomstig; het voertuig was weggenomen van de Van Hamelstraat. Hij had er een rit mee gemaakt naar Arnhem, Utrecht en Amsterdam. Na verhoor is hij ook nu weer op last van de officier van justitie op vrije voeten gesteld. Een dag of wat later werd de knaap op de Rijksweg Zaandam - Purmerend aangetroffen, waar hij naast een motor stond te liften. Openbaar vervoer Soesterberg In de commissie verkeer is toegezegd dat alle pogingen aangewend zullen worden om het busvervoer in Soester berg weer in de oorspronkelijke toe stand te krijgen. Een eerste overleg met de busondernemer is hierover al geweest. Zodra nieuwe gegevens be kend zijn zal de bevolking hierover geïnformeerd worden. Caravanclub De Nederlandse Caravanclub heeft toestemming gekregen om in het weekend 7/8 november 300 auto's te parkeren op het terrein aan de Kamp weg in Soesterberg, het voormalige voetbalveld. APART Geopend: 's maandags t/m zondags vanaf 17.00 uur Dinsdags gesloten. SOESTERBERGSESTRAAT 107 SOEST TEL. 02155-20202 Foto: Herman van Dam Het echtpaar Hilhorst neemt afscheid van mevrouw E. de Leede-Huurdeman en de voorzitter van de oudercommissie de heer B. van Veen Met veel vriendelijke woorden en even zoveel geschenken hebben het R.K. schoolbestuur, de leerkrachten en de ouders in de school „De Wiekslag" afscheid genomen van „meester" Evert Hilhorst en zijn echtgenote. Hil horst is per 1 augustus benoemd tot hoofd van de ongeveer twaalf jaar bestaande „Sjaloom"-school te Zoeter- woude, nadat hij elf jaar les gaf aan „De Wiekslag". Namens het schoolbestuur zei me vrouw E. de Leede-Huurdeman erg veel moeite te hebben om afscheid te nemen vooral ook omdat het zo moei lijk is de waardering voor wat gedaan werd onder woorden te brengen. „Leer krachten zijn er genoeg, maar goede vind je niet overal", aldus mevrouw De Leede. Zij wenste dhr. Hilhorst veel sukses toe in zijn nieuwe funktie en bood namens het schoolbestuur een sigarenaansteker en een tekening van Rien Poortvliet aan. Ook de voorzitter van de oudercommis sie, de heer B. van Veen, wenste de heer en mevrouw Hilhorst veel sukses toe in Zoeterwoude. „In Soest bent u voor ons cum laude geslaagd", zei Van Veen en hij bood een electrische type machine aan. Pastor W. Mali noemde Hilhorst een markant man; een denker en peinzer en goed luisteraar. „We hoorden je niet veel, maar als het er op aan kwam beïnvloedde je het team in grote mate. Je was de bindende kracht en het was bijzonder fijn met je te werken", aldus de heer Mali. „De school waar je komt zal heel gelukkig met je zijn. Je hebt een brede rug en je bent geduldig en dat kan nuttig zijn in je nieuwe funktie". Hij wenste hem een goede toekomst toe en liet zijn dank „voor alles wat je voor de kinderen gedaan hebt", vergezeld gaan van een boek. Ook schoolhoofd C. Bakker betreurde het dat „zijn rechterhand" Hilhorst weg gaat. Hij vond het vooral jammer voor Soest „dat geen poot uitgestoken heeft om je hier te houden". Bakker zei Hilhorst zo'n elf jaar gele den aangetrokken te hebben vanwege zijn grote capaciteiten en hij was daarin nooit teleurgesteld. „Je bent handig; hebt grote liefde voor de sport en bovenal: je bent eerlijk. En dat ook op momenten dat het hier gespannen heeft", aldus de heer Bakker. „Je hebt de uitzonderlijke sfeer in deze school mede helpen bepalen en je hebt het kind boven alles gesteld". Bakker hield hem voor dat schoolhoofd zijn een bijzonder eenzaam vak is en hij bond hem op zijn hart vooral de baas van zijn team te zijn. „Ik had je graag als mijn opvolger gehad, maar ik feliciteer de mensen die jou krijgen. Je was hier een populair man, maar je hebt die populariteit nooit gezocht", aldus de heer Bakker. „Ik hoop", zo besloot hij, „dat je in de toekomst een assistent krijgt zoals ik gehad heb". Namens het team bood hij een electro- nische telmachine aan. Daarna volgde een receptie waarop veel ouders en ook oud-leerlingen persoonlijk afscheid kwamen nemen van het echtpaar Hil horst. Alarminstallatie voorkomt inbraken Twee inbraken werden vorige week voorkomen door het in werking treden van alarminstallaties. In het eerste geval ging het om een inbraak in een fotozaak aan de Van We edestraat. Toen de daders de achterdeur gefor ceerd hadden, ging het alarm over, waarop zij de benen namen. In het tweede geval betrof het een inbraak in het restaurant De Korte Duinen aan de Birkstraat. Daar waren de daders via een bovenlicht al binnen, maar bij het openen van de voordeur trad de installatie in werking. Mensen van de Gooise Beveiligingsdienst, die meenden met een vals alarm te doen te hebben, zagen bij aankomst twee da ders wegvluchten. Met de politie werd daarna nog geruime tijd naar hen gezocht; echter zonder resultaat. In de bij het restaurant aangetroffen auto werden 120 dozen sigaren gevon den, met een totaal waarde van zeshon derd gulden. Omdat het voertuig af komstig is van diefstal in luxemburg, wordt vermoed dat daders twee daar uit en werkkamp ontsnapte gevange nen zijn. Naar hen wordt uitgekeken. Diefstal statenbijbel Van de kansel van de Emmakerk is vorige week in de nacht van woensdag op donderdag de Statenbijbel gestolen. Er zijn geen sporen van braak aange troffen en vermoedt wordt dat de kerk gewoon via een zij-ingang is betreden. f v.V\feedestraatt1c tel.12424 Soest Wij hebben schitterende gouden armbanden, chokers, han gers', ringen, horloges (met en zonder gouden band), munten e.d. voor 50 procent onder de normale prijs. Kijkt u daarom regelmatig in onze goud-etalage, bij occasions. diamantair - juwelier Laanstraat 18 - Baam Rembrandtlaan 13 - Soest Voorzitter T. v.d. Meer met de drie kampioenen; v.l.n.r. H. Hulsman, Alfred Middendorp en T. Spilker. J.l. maandag sloot D.V.S. (Dam Ver eniging Soest) het succesvolle speel seizoen '80-'81 af met een ontspannen clubavond, waarvoor ondanks het va kantieseizoen een grote belangstelling bestond. Een veertigtal leden, waar onder de jongelui van de pupillen- afdeling, waren present. Bemoedigend voor het D.V.S.-bestuur was, dat vele ouders van pupillen door hun aanwe zigheid van hun interesse blijk gaven. Voor de senior-leden gaf de sterke hoofdklassespeler, de heer Chr. Bak kervan O.K.K., Baarn, een simultaan- séance aan 21 borden, terwijl het D.V.S.-lid, de heer R. Damen, aan 17 borden tegen de jeugd speelde. De heer Bakker ontmoette flinke te genstand, zodat de zitting pas in de kleine uurtjes kon worden besloten. Hij behaalde een score van 75%. De heer Damen moest twee verliespar- tijen gedogen en wel tegen de broers Eric en Ronald Westerveld. Hij scoor de 88%. De wedstrijden werden onderbroken voor het uitreiken der kampioensbe kers plus diploma's door voorzitter v.d. Meer en wel aan de heer H. Hulsman in groep A (clubkampioen), aan de jeug dige T. Spilker in groep B (hij promo veert naar de A-groep) en aan Alfred Middendorp, die zich de sterkste der pupillen had getoond, zij het met slechts één punt voorsprong op Paul Reulen en Eric Westerveld. De voorzitter op zijn beurt ontving de door hem in een aparte competitie gewonnen Neo-print beker uit handen van de heer E. Da velaar. Een aardig moment was het voorts toen de jeugdspelertjes Jeanette Knul en Marcel Nijman een fraaie, door bakkerij v.d. Meer b.v. uit Amersfoort aangeboden, clubvlag binnenbrachten, wat voor iedereen een volledige ver rassing was. Voorts kreeg ieder lid een clubspeld. De pupillen ontvingen alle een damwerkje. Foto: Herman van Dam Al met al was het een zeer geslaagde avond. Op 31 augustus start D.V.S. het nieuwe seizoen. Nieuwe leden zijn dan uiteraard van harte welkom. Zij kun nen dan vanaf het begin in de nieuwe onderlinge competitie meespelen. Foto: Herman van Dam De „afgestudeerden" van de v.d. Huchtschool tijdens hun musical „Van der Hucht in Vogelvlucht" Het schooljaar loopt ten einde en dat betekent voor vele zesde klassérs, af scheid van de Lagere School, afscheid van leerkrachten en leerlingen en af scheid van een hele belangrijke perio de in het leven. De afzwaaiende leer lingen van de zesde klas van de v.d. Huchtschool in Overhees hebben maandag op een hele leuke manier deze periode in hun nog jonge leven tje afgesloten door middel van een mu sical die, ondersteund door speciaal geschreven liedjes van (vader) Piet Daalhuisen, hun eigen herinneringen aan de afgelopen zes jaar Lagere School weergaf. Ze lieten alle ervaringen de revue pas seren. Niet meer gehinderd door re gels en wetten, namen ze de voor en tegens van de leerkrachten op de kor rel. Hoogtepunt was ongetwijfeld een slot lied gezongen, samen met een solo par tij van het hoofd van de school, de heer J. Moerkerke. „Van der Hucht in Vogelvlucht", werd maandag twee keer in de Borg opge voerd voor medescholieren en ouders en bekenden. Twee keer een hele volle zaal en na afloop 's avonds nog een samenzijn op school. Het zal de „afgestudeer den" een goede start van een wel verdiende vakantie hebben gegeven. Nu eens geen kant en klaar bestelde musical maar een vrolijk zangwerk, op hun lijf geschreven door Piet Daal huisen, opgevuld met datgene wat zij zelf hebben ervaren in een school die van klein steeds „groter groeide", en waarvan ze alleen maar jammer vonden dat wanneer eind volgend schooljaar de nieuwbouw voor v.d. Hucht in Overhees klaar is, voor hen daarin geen plaats meer is. Het gemeentebestuur van Zeist geeft het overslagbedrijf Van Dorrestein geen vergunning om zich te vestigen op de grens met de gemeente Soest. Daardoor wordt tegemoet gekomen aan de bezwaren die ondermeer de be woners van het Zeister woonwagencen trum Beukbergen en de vereniging Soesterbergs Belang indienden. De bezwaren betroffen hoofdzakelijk vuil- en stankoverlast en de kans op ongedierte. Het overslagbedrijf is nu nog gevestigd aan de Jordanlaan te Zeist. Daar moet het ingevolge een uitspraak van de Raad van State per 31 december a.s. weg. Ook de gemeente Soest protesteerde tegen de komst van het bedrijf aan haar grenzen. Aanvankelijk wilde men aan de vestiging voorwaarden verbin den, maar bij nader inzien, en mede dankzij de aktie van Soesterbergs Be lang. werd alsnog een bezwaarschrift ingediend. Morgen, donderdag 16 juli, vindt op provinciaal niveau een bespreking plaats om voor het Zeister bedrijf een oplossing te vinden. Insluipster neemt spaarpot weg Op de bovenverdieping van een restau rant aan de Prins Hendriklaan trof de eigenaresse een meisje aan, dat zei op zoek te zijn naar het toilet. Zij werd naar de begane grond verwezen. Bij controle bleek later een spaarpot met ruim 350 gulden verdwenen te zijn. Er hoeft absoluut niet aan getwijfeld te worden dat de achter enkele wonin gen aan de Kolonieweg aangelegde verharde kinderspeelplaats een tennis baan is. Niet alleen werden de werk zaamheden professioneel uitgevoerd door Tennisbouw b.v. uit Leersum, ook de advocaat van de eigenaar van de speelplaats spreekt in zijn verweer schrift van een „tennisbaan". Deze baan zou volgens de advocaat „geëxploiteerd" moeten worden om iets goed te maken van het verlies (op de grond) dat de eigenaar gele den heeft. En juist die exploitatie zit' de omwo nenden dwars. Men betreurt het dat de baan min of meer stiekum werd aangelegd, want de eigenaar vertelde aan ieder die dat weten wilde bij het begin van de werkzaamheden dat hij een vergunning had voor het aan leggen van een tennisbaan. En niets is minder waar. Tweemaal over heeft de gemeente hem laten we ten dat er beslist géén tennisbaan aangelegd mocht worden. De eerste keer was dat toen een vergunning voor een tennisbaan gevraagd werd (sept. '80) en de tweede keer toen hem werd medegedeeld dat hij voor de verharding van een derde deel van zijn tuin geen vergunning nodig had, maar dat de verharding niet als tennisbaan gebruikt mocht wor den. Bijzonder in zijn wiek geschoten is het echtpaar D. van de Ree. „Wij had den tot begin dit jaar een uitsteken de verstandhouding met de eigenaar van de baan, de heer v.d. Kant. Hij heeft ons echter niet ingelicht over wat hij van plan was en toen wij in het voor jaar van een vakantie terugkwamen waren de bomen op het terrein ge kapt en het grondwerk was gereed. Waarom heeft hij dat in onze vakantie gedaan? Zo'n plannetje komt niet uit de lucht vallen", aldus de heer v.d. Ree. Hij informeerde direct bij de gemeen te en hoorde daar dat er geen sprake was van een vergunning voor een ten nisbaan. Integendeel! Merkwaardig blijft dan dat het gemeentebestuur niet reageerde; óók niet op een brief van de directeur van gemeentewerken d.d. 23 maart, waarin gevraagd werd maat regelen te nemen om de aanleg stop te zetten. Gemeentewerken maakte de gemeen te er eerder al op attent dat er duide lijk sprake was van een speculatieve zaak. Van de Kant heeft zijn huis in '78 te koop aangeboden en volgens de heer v.d. Ree „ga je toch geen kost bare verharding aanleggen voor je kinderen, als je van plan bent te gaan verhuizen". En kostbaar moet het geweest zijn, ge zien het feit dat een lava-dek is aan gebracht waardoor de baan na een re genbui direct droog is. Het is dan eigenlijk ook een perfecte baan, die wat de maten betreft aan de eisen voldoet, maar een wat tè korte uitloop heeft. Er is ook sprake van aanleg van verlichting, zodat er lang door gespeeld kan worden. Van de Kant heeft in het begin van het jaar reclame voor zijn baan lopen maken. In de buurt informeerde hij of er belangstelling was voor in huren. „De prijs was vijfhonderd gulden per seizoen", zegt de heer v.d. Ree. „Dom van die jongen", zegt v.d. Ree, „dat hij met de buurt geen open kaart gespeeld heeft. Hij heeft tegen beter weten in veel kosten gemaakt. De schutting om de baan is 1.80 meter hoog en iedere tennisser weet dat het dan constant ballen zoeken wordt. Nie mand kan nu eigenlijk nog rustig in zijn tuin zitten; de ballen vliegen je om de oren". Veel zou te nemen zijn, maar het idee dat er straks tot laat in de avond ge speeld gaat worden, wordt door nie mand geaccepteerd. „Een stukje beton doet niemand pijn, maar een kort achter woningen gele gen tennisbaan exploiteren kan niet door de beugel", aldus de heer v.d. Ree. Voor allen is het duidelijkde keurig groen geschilderde tennisbaan moet weg. Er loopt een AROB-beroep over en vanmorgen, woensdag 15 juli, was de besloten hoorzitting. De vraag zal be antwoord moeten worden wanneer er sprake is van een tennisbaan. Gaat het dan alleen om de afmetingen of speelt ook het gebruik en de inrichting van een „verharding" mee. En doet overlast c,q. „milieu-vervuiling" een duit in het zakje? Maar aan de andere kant zal ook de vraag beantwoord moeten worden of tennissen op een gazon wel toegestaan Snelheidscontrole Een bijna twee uur durende snelheids controle op ae Burgemeester Grothe- straat leverde de politie 39 bonnen op. 739 Voertuigen passeerden de radar- apparatuur en de hoogst gemeten snel heid was 78 km per uur. uw gouden of zilveren ring, broche of ketting in een ommezien flonkerend glanzend. met zeefje en borsteltje. f 5,95 Handig om in huis te hebben! Verkrijgbaar bij: A.ïS WEERD Zonnegloren Verleden week het ingezonden stuk van mevrouw Rademaker gelezen, en ik denk net als zij, en met mij nog vele ander patiënten: Neem ons Zonnegloren niet af. Wat moeten wij Soesters beginnen in een noodgeval, om naar Amersfoort of ergens anders heen te moeten. Ik moet er niet aan denken. Mensen laten wij proberen om een oplossing te vinden. Laten wij met z'n allen iets doen voor het te laat is. Wij moeten ons Ziekenhuis Zonneglo ren behouden. Mevr. Tolboom-v. Ne: Roddelprobleem Stukje uit „Zo gezien" door Gerard Paul. „Je vraagt je of in hoeverre de neiging om iemand „zwart" te maken moet voldoen aan de onuitgesproken behoef te er zelf „blanker" van af te komen". Antwoord hier op! Tracht eigen schuld nooit goed te maken - door 't kwaad dat gij van anderen weet - De modder op Uw's naaste mantel - kan nimmer zeep zijn voor Uw kleed. Mevr. C. A. Kaal-Ouwehand, Molenschot, Soest.

Soester Courant | 1981 | | pagina 5