Zéér thuis in tennis I SUPER i M LAGE PRIJZEN! 0 Bart van Dijk verovert drie titels AutoVandermeer Amersfoort k.v. SOESTDIJK Pony wedstrijd Soesterengweg &5kdifcc<tUe& fntén Ucux fOO^^accastims Henk van Kooy, klasse apart in kampioenschap motorcross Rolskirecord voor Wim de Jong Shotzaal volgende week weer dagelijks geopend s» ^et blijdschap geven wij kennis. Twee Europapostzegels Het KWF heeft niet genoeg ïntërnptïonrl LTC Soest Engelse gasten het „zout Veteranen-tournooi in het BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES Avondvierdaagse voor fietsers Tafeltennis S Abonnees opgelet! N yr, r Zo vlogen de duiven Soester Courant van woensdag 12 augustus 1981 11 ZENTRPSPORT WEEDESTRAAT16 In het afgelopen weekeinde is het vete ranen en D-tournooi op het tennispark aan de Schrikslaan besloten met vele goede, aantrekkelijke en spannende finales. Tot de beste finales moet<en ge rekend worden de dames-enkel D en de herendubbel veteranen. De spannend ste was ongetwijfeld, zeker voor de eigen clubleden van de LTC, de dames enkel finale veteranen. In de dames-enkel finale stonden te genover elkaar de meisjes Nathalie Riethoven (Shot) en Milou Ros (Soest- Zuid). Zij bleken beiden over een zeker meer dan redelijke techniek te beschikken en waren er toe in staat om deze tot de laatste bal toe te blij ven gebruiken. Het gevolg was dat dit enkel spel tus sen de dertienjarige Nathalie en de 17-jarige Milou van het begin tot het einde meer dan het aanzien waard was. Uiteindelijk bleek het grotere concentratie-vermogen van Milou Ros de doorslag te geven en kon zij dan ook met de cijfers 3-6; 6-1; 7-5 de wel verdiende overwinning naar zich toe trekken. Dat de plaatselijk vereniging de Bos- wiek langzaam dk vleugels begint uit te slaan moge blijken uit de finale plaats van J. v.d. Burg. Geprezen moeten worden zijn vechtlust, loop vermogen en vastheid. Voor hemzelf kan het geen teleurstelling zijn ge weest dat hij het hoofd moest buigen voor de meer begaafde tennisser Bart van Dijk van de Kuil. Dat Bart het evenwel toch niet ge makkelijk had moge uit de uitslag blijken 6-3; 6-4. De dames-dubbel werd verspeeld tus sen de dames Verwelius/v. Woerkom en de jongedames Aster Dirksen en Heieen Feenstra, beide laatsten lid van Meijenhagen in De Bilt. Aster en Heieen vormden voor de dames Ver- welius en v. Woerkom (de Kuil) een te groot obstakel en moesten dan ook de eer aan de jeugd laten. Na vijfmaal in twee sets gewonnen te hebben wisten Rob Westland (LTC) en zijn partner mevr. Beijer (Bos- wiek) in het gemengd dubbel de fi nale te bereiken. Daarin ontmoetten zij moeder en zoon van Dijk (de Kuil). Nadat beide dub bels een set in de tie-break in hun voordeel hadden beslist, bleken Beijer/ Westland niet meer in staat hun tegen standers te bedreigen. Rob Westland en J. v.d. Burg presteer den het zowaar twee finales te berei ken, want zij stonden samen ook in de heren-dubbel finale tegenover Bart van Dijk en Franssen. Ook in deze partij bleek weer dat de dubbel met de grotere technische gave en durf in staat was een beslissende druk op de tegenstander te kunnen leggen en zodoende de winst naar zich toe te trekken. Voor Bart v. Dijk betekende dat zijn derde titel in dit tournooi, voorwaarlijk een dik proficiat waard. Menig zweetdruppeltje is er gelaten in het dames-enkel veteranen. De gro te verrassing in dit tournooi was zeker het optreden van Aafke Korsloot. Aller eerst won zij van mevr. Bühler (6-3; 6-1), hetgeen schrijver dezes onmo gelijk achtte. Greet Groart moest ook ondervinden dat vastheid en weinig vaart moeilijk te bestrijden speltypes zijn. Met 4-6; 7-5; 6-4 wist Aafke Kor sloot, na een uren durende party Greet Groart achter zich te laten en kon zich opmaken voor de finale. Zoals verwacht was hierin haar tegenstand ster Janette Luten. Iedereen verwacht te een vlotte twee-sets overwinning voor Janette, maar tot verwondering van het vele publiek bood Aafke Kor sloot enorme tegenstand. Na in de tweede set nog met 5-3 te hebben voor gestaan moest zij uiteindelijk met 6-4 7-6 toch trots haar hoofd buigen voor de sterkere Janette Luten. Zoals eerder geschreven wisten wij niets van de sterkte van de twee deel nemende Engelse heren. Zonder meer waren zij ,,het zout" in het zo geslaag de veteranen tournooi, dat dit jaar weer eens te overbewees dat haar bestaansrecht in lengte van dagen ge rechtvaardigd is. John Fellows, in oorsprong een inter nationaal cricket-speler, bewees over een enorm balgevoel, een zeer groot anticipatie-vermogen en een groot ar senaal van slagen te beschikken. Dit ondervonden v.d. Grijp (6-2; 5-7; 6-1) in de halve finale en Spoor in de finale die met 6-0; 6-1 werd weggetikt. De meest aantrekkelijke finale was ongetwijfeld de heren-dubbel finale. De heren John Fellows en Tony Biggs bleken een uitermate op elkaar inge speeld dubbel. Zij bereikten de finale na drie dubbels gespeeld te hebben, waarin zij in totaal twee games moes ten afstaan. Teus de Bree en Kok wis ten dus dat zij de finale ingingen van uit een niet zo kansrijke positie. Dit bleek achteraf ook wel, want met 6-3; 6-2 trokken de Engelse heren Fellows en Biggs aan het langste eind. Hope lijk zullen wij hen volgend jaar weer zien. De dames-dubbel finale was een over tuigende overwinning voor de dames Radelaar en Bühler, die de LTC-sters Janette Luten en Greet Groart terecht in het zand deden bijten. Ook mevr. Radelaar presteerde het om- twee finales te bereiken. Met Adema v. Scheltema moest zij het in de fina le gemengd dubbel opnemen tegen mevr. Overtoom en De Bree. Konden zij in de eerste set goed bijblijven, in de tweede set was het snel met hen gebeurd. (7-5; 6-1). Na de prijsuitreiking door de voor zitter Dick Luten, was het John Fel lows die. zeer duidelijk Nederlands sprekend, uitgebreid de wedstrijdlei ding en alle overige medewerkers be dankte voor dit zeer geslaagde tour nooi. Inderdaad hebben de dames Wiersema en Schaap en de heren Joop v. Veenendaal en Dick Luten er alle zorg aan besteed om het tournooi vlek keloos te laten verlopen, maar niet minder hebben hun best gedaan de jongelui Marko Tromer en Rem co Blokpoel, die samen de banen de gehe le week in perfecte staat hielden. In het afgelopen weekeinde werden de;<^eprste partijen gespeeld in hgt open B- en C-tournooi. Ondanks de schitterende weersomstandigheden was hëb'Meöhts mogëlijk in het"Voor- weekeinde een beperkt aantal partijen te spelen. Afgelopen maandag was voor de wedstrijdleiding een rampdag, doordat het praktisch de gehele dag ge regend heeft. Daardoor werd in het begin van dit tournooi meteen een achterstand opgelopen van vele tientallen partijen. Veel zal afhangen van het vernuft van de wedstrijdleiding en de zo nood zakelijk medewerking van alle spelers en speelsters. Verdere slechte weers omstandigheden daar gelaten is het de komende dagen zeker de moeite waard een bezoekje te brengen aan het park aan de Schrikslaan, want er zal deze week ongetwijfeld veel en goed tennis te zien zijn. CAFÉ-RESTAURANT BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Vrijdag a.s. wordt vanaf 10.00 uur op het terrein aan de Soesterengweg een ponydag gehouden. Hieraan zulleh de volgende ruiters meedoen: Sabrina van Dijk - op Carina Liesbeth van Schalkwijk - op Polly Nicole van Schalkwijk - op Bobby Simone van Schalkwijk - op Diana Barbara Borger - op Rik Francis Wachner - op Nanda Annette Kuier - op Oda De ^p^ze^r^^di^^my-gebeuren woMen%er^eschiklting gesteld door de fa. Fugers. Margreet van Roomen - op Smoky Jeanet van Roomen - op Smoky Kat ja Schoutema - op Smoky Katja Rasch - op Savella Ilona Rasch - op Sita Noortje - Bouma - op Sita Viola Bouma - op Viola illifl Onder auspiciën van het Soester Vor mingscentrum ,,In de Ruimte" zal maandag 17 augustus a.s. de start wor den gegeven voor een avondvierdaag se voor fietsers. Maandag t/m vrijdag wordt er een afstand van 100 km. in totaal afgelegd, te verdelen in vier etappes van ieder 25 km. Welke avon den U fietst mag U zelf bepalen, „een rustavond" is in ieder geval in het programma opgenomen. Iedere avond vindt het vertrek tussen 17.30 en 18.30 uur vanaf „In de Ruim te", Klein Engendaalweg 52 in Soest plaats. De inschrijving per persoon bedraagt 7.-. Voor grote- en kleine gezinnen geldt een reductieregeling. Voor iedere 3e en 4e inschrijving dient 5.- te worden voldaan, iedere 5e en volgende inschrijving vraagt slechts een inschrijfgeld van 3,-. De komende avondvierdaagse voor fietsers kent geen wedstrijdkarakter. Desondanks is er voor iedere deelnemer die de 100 km. in vier van de vijf fietsavonden volmaakt een blijvende herinnering. Nou is Mi.es,mntz zu YAfioeRMeea <aoe» Her de auto, maaê \weuce m»LOos.HeeFT n°u 'T huis .gcpkt FLUORWEG 49-51 - AMERSFOORT - TEL. 033-15548 INDUSTRIETERREIN „DE ISSELT" VAK A IN ELK MERK Een van de vele. hoogstandjes van Henk van Kooy. Teleurstelling en blijdschap liggen ook in de sport dikwijls dicht bij elkaar. Zo ook zondag 9 augustus j.1. tijdens de 7e kampioenschapswedstrijd motor cross te Vlodrop. Inzet het Nederlands kampioenschap 125 cc georganiseerd door de Motorsport Organisatie Neder land. Voor de aanvang van deze wedstrijd stond Henk van Kooy met 50 wedstrijd- punten op een bescheiden 19e plaats in het tot dan opgemaakte klassement. De bescheiden klassering was vooral te danken aan de door allerlei om standigheden matige wedstrijdresul taten in het begin van het seizoen. Ware klasse, ook in mentaliteit en ka rakter, verloochend zich echter nooit. Ook al stonden valpartijen directe suk- sessen in de weg, zondag j.1. was het dan raak. Weliswaar maakte een val partij in de eerste manche uitzicht op winstpunten ongedaan, in de tweede manche begon zijn opmars. Vertrok ken vanuit een achtste startpositie ruk te hij in een veld van 50 deelnemers snel op naar een vierde positie. In een taktisch gereden race veroverde hij tenslotte een tweede positie die hem in de strijd om het nationaal kampioen schap 27 punten opleverde. Nu fysiot- therapeut Blijerveld hem van een lastige armblessure heeft afgeholpen en Henk van Kooy op weg is naar een winning mood mogen wij van dit mo torcrosstalent nog wel het een en ander verwachten. Wij houden U op de hoogte. De S.O. Soest-atleet Wim de Jong heeft zaterdag tijdens de 4e Flevo-marathon het nationale record verbeterd. Hij bracht dit rolskirecord op 2.35.55. uur. Deze S.O.Soest-loper, die naast het lange afstandlopen ook de skilanglauf- intensief beoefent, won zaterdag de Flevomarathon met maar liefst 31 min. voorsprong op nummer 2 de Rotterdammer Ton Rueck. - Richard van Egdom werd tijdens deze rolski- marathon derde in de tijd van 3.12.48 uur. Tot goede prestaties kwamen ook de lange afstandslopers van S.O.Soest bij een 10 km. stratenloop in Maarsen. Winnaar werd Rob Strik uit Baarn. Beste Soester atleet werd Joop van Leyenhorst met een 6e plaats. Ook Richard van Egdom en Harry van Brummelen wisten zich goed te klasse ren. Zij behaalden respectievelijke de 12e en 17e plaats. Bij de wedstrijd over 5 km. werd Wim de Jong 9e. Bij de junioren tot 13 jaar bleek het jonge Soester looptalent Angelo van Leyenhorst weinig moeite te hebben met zijn medelopers. Hij won de 2500 m. met ruime voorsprong. In het Belgische Hechtel kwam Hans van Asselt in actie. Op de 400 m. liep hij de tijd van 55.8 sec. Terwijl een groot aantal jeugdleden van Shot zich deze week al in een trainings kamp voorbereidt op het nieuwe seizoen, is de Shotzaal aan de Valeriaan- straat vanaf maandag 17 augustus weer zes dagen per week geopend. Ook dit seizoen is het aantal uren dat Shot de beschikking over de zaal heeft weer uitgebreid, zodat de Shotleden nu 36 uur per week in de zaal kunnen tafeltennissen. Een nieuwe avond voor Shot is de woensdagavond die bestemd zal worden voor de seniorentraining. De jeugdtrainingen blijven grotendeels op dezelfde tijden gehandhaafd. Senioren (ouder dan 18 jaar) die eens een kijkje bij Shot willen nemen zijn vanaf 17 augustus elke maandagavond om 20.00 uur van harte welkom. Jeugdleden ouder dan 12 jaar zijn van af 27 augustus welkom op donderdag avond van 18.15 - 20.00 uur, terwijl jeugdleden jonger dan 12 jaar op za terdagmorgen van 9.30 - 11.00 uur te recht kunnen. Overigens is het nog steeds mogelijk in te schrijven voor het jubileumtoernooi dat Shot op zater dag 5 september in sporthal de Bunt organiseert tergelegenheid van haar 30-jarig bestaan. Aan deze Soester Ta feltenniskampioenschappen kunnen' alle inwoners van de gemeente Soest en alle leden van de Soester tafelten nisverenigingen tegen een gering in schrijfgeld deelnemen. Inschrijffor mulieren en inlichtingen zijn verkrijg baar bij Joop Kok, van Goyenlaan 97 (tel. 12746). Ook alle overige in lichtingen over Shot zijn op dit adres verkrijgbaar. Plaatsing tenten naast derde speelveld SEC Op 21, 22 en 23 augustus a.s. organi seert de voetbalvereniging SEC een trainingskamp voor de selectie. Toe stemming is verleend om gedurende deze dagen naast het derde speelveld tenten te plaatsen. Affiche-borden kunstmarkt Artishock In verband met jaarlijkse kunstmarkt op 19 september a.s. heeft het bestuur Artishock toestemming gekre gen om in de week van 12 tot 19 sep tember a.s. op sommige plaatsen in de gemeente Soest kartonnen affiche borden aan de lantaarnpalen te be vestigen. SPORT Als de Soester Courant niet bij U bezorgd is, kunt U woensdag tot 18.30 uur 14152 bellen. Daarna worden de klachten aan de be- zorgers doorgegeven voor na- bezorging. Belt U na 18.30 uur, dan wordt U verbonden met ons antwoord- apparaat, waarin U uw naam en adres kunt inspreken. Bezorging vindt dan onmiddellijk de vol- gende dag plaats. 2 Administratie O Soester Courant van de 'geboorte' van onze vernieuwde en smaak volle koliektie geboortekaartjes. Receptie: op alle werkdagen bij ons aan de zaak. Alle aanstaande ouders die natuurlijk iets moois willen voor de a.s. blijde gebeurtenis, nodigen wij bij deze uit om uit die prachtige koliektie van 133 verschillende geboorte kaartjes hun keuze te komen doen! i-awpa. feüi Mr Nederland Op 1 september a.s. geeft de PTT f\Vee Europapostzegels uit (in de waar den van 45 en 65 cent) met als onderwerp „Folklore", het thema dat de CEPT - de Conférence Europeènne des administrations des Postes et des Telecommunications - voor 1981 heeft gekozen. De postzegels zijn ontworpen door G. Noordzij uit Tuil. Op de zegel van 45 cent, die is uitgevoerd in de kleuren oker, bruin, blauw en zwart, staat een carillon afgebeeld. De zegel van 65 cent vertoont een draaiorgel en is uitgevoerd in de kleuren bruin, blauw, rood en zwart. Op beide zegels komen verder het woord „Europa" en het CEPT-vig- net voor. De oplage van de zegel van 45 cent is 110.000 vellen van 100 en die van de zegel van 65 cent 130.000 vellen van 100. Op maandag 24 augustus a.s. gaat de traditionele grote jaarlijkse kollekte van het koningin Wilhelmina Fonds voor de Kankerbestrijding weer van start. Het KWF heeft genoeg enthousiasme, onder de duizenden bestuursleden en kontaktpersonen in de 1500 plaatse lijke afdelingen die het KWF verspreid over geheel Nederland telt. Genoeg inspiratie onder die duizenden vrijwil ligers, die de afgelopen maanden zeer veel organisatorisch voorbereidend werk hebben verricht om deze kollekte van start te kunnen laten gaan. Is zo'n kollekte nog wel nodig? Jaze ker! Het KWF heeft redenen genoeg. Er zijn nog genoeg projecten die moeten wor den gefinancierd. In 1979 bedroegen de totaal ontvang sten van het KWF bijna 25 miljoen gulden. Een/derde deel daarvan wordt maar liefst gevormd door de totaal opbrengst van de Kollekte Verwacht wordt echter "voor I98i'ëèn totaalbedrag van 39 miljoen te moe ten uitkeren ter financiering van pro- jekten op het terrein van wetenschap pelijk onderzoek, voorzorg, begelei ding en voorlichting. Daarnaast heeft het KWF aanzienlijk verplichtingen op zich genomen, onder andere ten aanzien van het weten schappelijk programma van het Ne derlands Kanker Instituut in Amster dam (dat het Research Laboratorium en het Antoni van Leeuwenhoek Zie kenhuis omvat), van het Rotterdamsch Radio-Therapeutisch Instituut en van wetenschappelijke projecten, die wor den uitgevoerd in verschillende kank- kerinstituten en kankercentra in Ne derland. De subsidiëring van wetenschappelijk onderzoek vindt plaats via financiële steun aan wetenschappelijke projec ten, die een gemiddelde looptijd heb ben van vier jaar. Dit betekent in feite dat vele tientallen miljoenen guldens al op papier zijn toegezegd ter financiering van deze langlopende projecten. Om dit moge lijk te maken en om te voorkomen dat deze uiterst belangrijke onderzoekin gen plotseling - wegens geldgebrek - zouden moeten worden stopgezet heeft KWF speciale reserves gevormd van waaruit de financiering van deze pro jecten gegarandeerd kan worden. De strijd moet kunnen doorgaan. Het KWF heeft dus genoeg argumen ten om U ervan te overtuigen dat die strijd niet tevergeefs is. Bijna 40% van alle kankerpatiënten geneest thans. Elk jaar kunnen meer kankerpatiën ten, dank zij de medische vooruitgang, terugkeren bij hun gezin. Toch blijft het een feit dat van elke vier landgenoten er één overlijdt aan de gevolgen van kanker. Daarom..., het KWF heeft redenen genoeg om U te vragen dit jaar - ondanks moeilijke tijden - méér te geven dan vorig jaar. En -, zoudt U mee willen helpen met koliekteren? Graag. Geef dan even een berichtje aan: B. Snijders, van Mecklenburglaan 17, tel. 15125. Het KWF heeft nog genoeg kollekte- bussen die gevuld moeten worden. Het KWF heeft echter nooit genoeg kollektanten Om te helpen bij de kankerbestrijding. Waar nooit geld genoeg voor is. U mag best weten dat het KWF daar om zorgen genoeg heeft. Daarom, geef; daar kan en mag U niet omheen. Geef genoeg! P.V. „de Zwaluw" De leden van bovengenoemde vereni ging hebben op dinsdag 4 augustus het oude duivenseizoen afgesloten met een wedvlucht vanaf Bergerac, afstand circa 890 km. Deze duiven, 180 in getal, zouden volgens programma op vrijdag 31 juli in vrijheid worden gesteld maar door de slechte weersomstandigheden in Frankrijk werd de lossing driemaal uitgesteld en kregen de duiven eerst maandag 3 augustus om 14.00 uur de vrijheid. De eerste prijswinnende duif werd geklokt dinsdag 4-8 om 13.53.18 uur. De laatste prijswinnende duif werd geklokt op woensdag 5-8 om 7.04.09. R. Voskuilen 1 12 14 20 24 26 33 35. H. de Bree 2 5 7 81115 32 43 45. Th. Wigtman 3 30 40. A. de Bes 3 13 23 28 36. A. J. van Dorrestein 6 17 27. A. van Riet 9. G. Visser 10. E. Meijers 16 37. H. Smit 18. R. v.d. Mast 19. G. Rijksen 21 34 38. J. v.d. Brakel Zn. 22. J. Benschop 26. L. van 't Klooster 25. E. v.d. Brakel 30. J. van Dijk 39 41. J.v.d. Belt 42. Comb. H. Nap 45. De jonge duiven werden zaterdag 8 augustus in St. Dizier gelost, afstand circa 396 km. De 519 in concours zijnde duiven werden om 10.00 uur bij mooi weer en een kalme zuidwesten wind in vrijheid gesteld. Aankomst eerste prijswinnende duif 16.03.32 uur, snel heid 1089.37 m.p.m. Aankomst laatste prijswinnende duif 17.33.52. G. Rijksen 1 20 21 25 42 52 90. H. den Dekker 2 69. R. Voskuilen 3 51 74 75. R. v.d. Mast 4 918 99. A. de Bes 51319 27 43 91 97 100 101 103. J. v.d. Brakel Zn. 6 33 35 60 102. H. de Bree 7 12 16 28 39 57 70 72 80 8188 95104. J. Schimmel 8 30 31 84. G. Zeypveld 10 29. C. v.d. Hoek 1114 22 40 54 61 73. E. Meijers 15 85 95. Th. Wigtman 17 92. B. Roest 23 49. J. van Dijk 24 78. G. Visser 26 36 56 62. J. v.d. Belt 32 48 50 67 83. A. J. van Dorrestein 34 82 93. E. v.d. Brakel 37 68 77 89 96. K. de Jong 38 46 47 71. P. Benschop 41. A. van Ginkel 44. B. v.d. Deijssel 45. Comb. H. Nap 53 58 59 65 66. Fr. Limburg 55. J. Rams 63 76. L. v. 't Klooster 64. A. Boeklagen 79 86. A. van Riet 87. J. Duijst 98. P.V. „de Vriendschap" Bovengenoemde vereniging nam deel aan een wedvlucht vanaf St. Dizier. In concours waren 400 duiven, die gelost werden om 10.00 uur met z.w. wind. Aankomst eerste duif 15.53.15 uur. Aankomst laatste duif 17.44.34 uur. Uitslag: Vaessep 111. Grift.2 78. Burg steden 3 32 73. Altenaar Reierse 4 12 74 75 77. Kamerbeek 5 8 20.7L Jak eitZn. 6 48. Wijnands 7 13 17 21 41 51 57 62. Ottens 9 33 38. Meesters 10 22 29 79. P. Rauch 1416 26 80. Comb. Westerveld 15 24 31 49 55 68. Stolker 18 25 45 53 63 64 65 69 72. H. Rauch 19 23 42. Kruseman 27. Groenestein 28 35 40 54. Koster 30 59 Ruttenberg 34 58. De Blanken 36 56 61. v. Dijken 37. De Zoete 39 44 47. Sukel/v. Klooster 43 46. Mevr. Roest 50 76. Kaats 52 66 67 70. Scheffers 60. P.V. „Soest" De vereniging van postduivenhouders Soest nam ook deel aan de wedvlucht vanaf St. Dizier. Er waren 184 duiven in concours. De eerste prijsduif arri veerde om 16.16.03 uur. Deze haalde een snelheid van 1049.07 meter per minuut. De laatste prijsduif kwam om 17.30 uur aan. Uitslag: H. Huisman 1. R. Bokma 2 15 20 26 27 28 29 33 37. C. Bokma 3 6. S. Berghuis 4 19 35. E. Veerman 5 12 13 17 22. M. de Ruiter 7 8 9 25. A. A. de Kruijf Sr. 10. R. v. 't Net 11 18 36 D. Huisman 14 23. H. v. Essen 16 21 32. R. v. Hornsveld 24. Comb. Vogel 30. M. Monsjou 31. E. Monsjou 34. Ook werd deelgenomen aan een wed vlucht vanaf Bergerac en een vlucht vanaf Zundert. Uitslag Bergerac: A. A. de Kruijf Sr. 1. G. H. v.d. Broek 2 3 5 8. M. Monsjou 4. R. Bokma 6 7 9. Uitslag ZundertR. Bokma 1 2 17 23 30 32 42 52 56. A. A. de Kruijf Sr. 3 27 31 33 50. C. Bokma 4 8 11 16 44 46 47 48 54 55. M. Monsjou 5 13 22 25 38. Comb. Vogel 6. R. v. Hornsveld 7 10 12 15 26 43. Comb. Steenman 9 28 37 41. G. H. v.d. Broek 14. M. de Ruiter 18. R. v. 't Net 19 36. E. Veerman 20 24 39 49. H. Huisman 21 40. H. v. Essen 29 51 53. E. Monsjou 34 45. D. Huisman 35. OVERHEMDEN vanaf10.- SPENCERS vanaf10.- SWEATSHIRTS vanaf 10.- JACKS vanaf25.- KUITBROEKEN vanaf25.- TUINBROEKEN vanaf35.- Diverse BROEKEN, maten 25,26,27,28,29 en 30 vanaf45.- KINDERBLOUSES vanaf 10.- KINDERSWEATSHIRTS vanaf10.- KINDERJACKS vanaf 15.- K1NDERTUINBROEKEN vanaf30.- DIVERSE BROEKEN.. 30. Jeans-mode specialist NIEUWEWEG

Soester Courant | 1981 | | pagina 11