De Rabobank Soest wenst deSoester winkeliersvereniging ,,De Smitshof van harte geluk met haar 10-jarig bestaan Iets te vieren? Rabobank f t&M) RENTE NU TOT 11V«% BIJ DE RABOBANK ns-- augustus -september: mm - BilllS V**»* W ,Fruit-FestivaF Kom in de tent Peter (K oelewijn and his rockets Proficiat Denk dan óók eens aan een weekend-uitstapje naar een Bungalowpark. Een gezellig en voordelig alternatief De Rabobank hanteert m.i.v. 1 augustus 1981 de navolgende tarieven: 6V4O/0 8V4% 9V40/o 81/4% 7V2o/o 8V2% 6 61/4% 61/2% 71/2% 81/4% 6%% Depositobrleven aan toonder 9%% Termijnplanspaarbrieven aan toonder 10%% 11 91/2% 10 10V2% 11 11V4% •:..YVr I Feestelijke viering van 10 jaar Smitshof Het winkelcentrum SMITSHOF te Soest gaat een stevig feestje bouwen. Tot die conclusie kan men slechts komen na kennis te hebben genomen van de activiteiten die de leden van het winkelcentrum gaan ontplooien. Activiteiten die er op gericht zijn het 10-jarig bestaan van SMITS HOF nadrukkelijk onder de aandacht te brengen van het Soester publiek. Centraal in deze feestviering staan het „FRUITFESTIVAL" het optreden van PETER KOELEWIJN en een kinderfeest te verzorgen door het gezelschap HANS BORGHARDT. Tien jaar SMITSHOF. Ze willen het daar weten ook. Oordeelt u zelf. Bij tien jaar SMITSHOF krijgt in de verlengde winkelweek, start 31 augustus, einde 12 sep tember, het „fruit-festival" de meeste aandacht. Een speelse loterij, gebaseerd op de speel- mogelijkheden van de beroemd en berucht geworden fruitkas ten, in sommige kringen beter bekend als eenarmige bandie ten. Een essentieel verschil, de deelnemers krijgen geen kast te zien, maar maken kennis met oranje-kleurige kaartjes die het opschrift „kras u rijk" dragen. Voor iedere vijf gulden die in de periode 31 augustus - 12 september bij het winkel centrum SMITSHOF wordt be steed ontvangt men een kans- kaart. Op de kanskaart zijn drie vakjes aangebracht, voor stellende de afbeeldingen die men van de fruitkast kent. Met een metalen muntstuk krast men de opdruk die op de af beeldingen is aangebracht weg, om vervolgens te consta teren of men al of niet in de prijzen is gevallen. Combina ties van „drie bellen" zijn goed voor een directe uitbetaling van tien gulden. Uitbetaling vindt plaats bij de AMRO-bank na inlevering van de winnende kanskaart. Wie op zijn kras kaart drie barren ontdekt moet daar zuinig op zijn. Kanskaar- ten, voorzien van drie barren, geven kans op een van de hoofdprijzen. Drie-barren kaartjes moeten in een enve loppe worden gedaan en in een daarvoor bestemde bus op het SMITSHOF worden gedepo neerd. Zaterdag 12 september a.s. neemt notaris van Veeren een duik in de barren-bus en zal daarna bekend maken wie de bezitters zijn van drie-bar- renkaartjes die een waarde van ieder twee honderd en vijf gulden vertegenwoordigen. Dat er straks in de SMITSHOF heel wat zal worden gekrast is nu al zeker. Woensdag 9 september zal het op de SMITSHOF de gehele dag een drukte van belang zijn. In de ochtenduren wordt een tent opgebouwd die plaats biedt aan circa 1000 bezoekers. Smitshofvoorzitter v.d. Broek: ,,Er is de komende week voor de consument geld te verdienen op de Smitshof". Foto: Goos van der Wilt In de middaguren krijgt de Soester jeugd van 4 tot 12 jaar van het winkelcentrum een feestmiddag aangeboden. De jarige heeft wat weg te geven en dat geschenk speciaal voor de jeugd gereserveerd. Het kinderfeest staat o.l.v. Hans Borghardt en bestaat o.m. uit: conférences - goochelen - bal- lonnade - zingen bij het electro- nisch orgel - een muzikale reis naar de dierentuin en een kin- derkwis met vele leuke prijzen. Een kostelijke middag voor kinderen waarvoor geen toe gangsprijs moet worden be taald. Terecht heeft de feestvierende organisatie ingehaakt op de po pulariteit van Peter and his Rockets. Een langzamerhand fameuze groep die niet uitslui tend bij de popjeugd grote po pulariteit geniet. Uit de belang stelling van volwassenen voor het optreden van Peter and his Rockets valt nu al op te maken dat het bordje „uitverkocht" op woensdagavond 9 septem ber a.s. er best eens zou kun nen hangen. Het daverende „Koelewijn-gebeuren" vraagt een toegangsprijs van slechts 5,- per persoon. Samenvattend kan worden ge constateerd dat het aktieve bestuur van de SMITSHOF een aantrekkelijk programma voor jong en oud heeft samenge steld. En dat op zichzelf is al een felicitatie waard. De directie van de Soester Courant feliciteert het bestuur van het winkel centrum Smitshof van harte met het 2e lustrum, en wenst winkelier en con sument suksesvolle winkelweken. Een gouden bruiloft, een familie-reünie, het 10-jarig bestaan van een verenigingvier het eens op een andere manier. Met bijvoorbeeld een weekend-uitstapje naar één van de 5-sterren bungalowparken van Sporthuis Centrum Recreatie. Daar hebt u alle mogelijk heden om u heerlijk te ontspannen: van tennisbaan tot bowling, van zwembad tot sauna. Ook het organiseren van een feestje kunt u rustig aan Sporthuis Centrum Recreatie overlaten! Meer weten? Voor nadere informatie en reserveringen kunt u bij de Rabobank Soest terecht. Kantoren: Kerkplein 9 Koninginnelaan 28 Soesterbergsestraat 14 Smitsweg 14 telefoonnummer voor alle kantoren: 12568 Spaar-Direct-Rekening Direct opvraagbaar tot f. 5000,- per kalendermaand. Voor bedragen boven f. 5000,- geldt een opzegtermijn van één maand. Storten en opnemen alleen van en naar een eigen privé-rekening of girorekening. Opnemen ook door overboeken naar een eigen spaar rekening bij de eigen Rabobank. Spaar-Premle-Rekening Het tegoed is direct opvraagbaar, doch bij opnamen wordt 1% in rekening gebracht over het opgenomen bedrag. Spaar-Extra-Premle-Rekenlng Het tegoed is direct opvraagbaar, doch bij opnamen wordt 2% in rekening gebracht over het opgenomen bedrag. Rabobank Kinderspaarplan Het tegoed is direct opvraagbaar. Eenmaal per jaar tot f. 250,- vrij opneembaar. Bij overige opnamen wordt 1% renteaftrek in rekening gebracht over het opgenomen bedrag. Spaarrekeningen 'Grijp-5' met 5% premie Aan het spaarplan 'Grijp-5' kunnen jeugdigen van 11 tot en met 14 jaar deelnemen. 'Zilvervloot' spaarrekeningen met 10°/o premie Aan het ideaalspaarplan de Zilvervloot kunnen 15 tot en met 20 jarigen deel nemen. Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 3 maanden Zonder inachtneming van de opzeg termijn kari|/jirect over het tegoed worden beschikt voor aankoop van onroerend goed voor eigen gebruik van de spaarder, bij huwelijk van de spaar der en voor betaling van via onze bank gekochte effecten. Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 6 maanden* Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 12 maanden* Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 24 maanden* Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 36 maanden* Zonder inachtneming van de opzeg termijn kan direct over het tegoed worden beschikt voor aankoop van onroerend goed voor eigen gebruik van de spaarder en huwelijk van de In coupures van f. 1.000,- en f. 5.000,- met een looptijd van 2 jaar, doch op vraagbaar na 12 maanden (5%%) en 18 maanden (614%). De rentepercentages zijn gebaseerd op samengestelde interest. De rente wordt uitbetaald bij opvraging van het tegoed. In coupures van f. 1.000,-, f. 5.000,- en f. 10.000,- met een looptijd van 4 jaar, doch opvraagbaar na 2 jaar en 3 jaar. Rente: 91/4% per jaar bij opvraging na 2 jaar; 9Vfe% per jaar bij opvraging na 3 jaar; 93/40/0 p0r jaar bij opvraging na 4 jaar. De rente - op basis van samengestelde interest - wordt uitbetaald bij opvraging van het tegoed. Termijnplanbrleven aan toonder In coupures van f. 1.000,-, f. 5.000,- en f. 10.000,- looptijd 5 jaar. De rente - op basis van samengestelde interest - wordt aan het einde van de looptijd uitbetaald. Idem, 6 jaar vast 3 jaar vast 4 jaar vast* 5 jaar vast 6 Jaar vast 'Spaarrekening met een looptijd van 2 t/m 4 jaar: bij opvraging na 2 jaar: 9%%; bij opvraging na 3 jaar: 9%%; bij opvraging na 4 jaar 10%.

Soester Courant | 1981 | | pagina 13