ZATERDAG 19 SEPTEMBER: DEMONSTRATIE IN SOESTERBERG TEGEN (NIEUWE) ENS/to. Aanvang: 14.00 uur, bij 'Kontakt der Kontinenten' OPROEP Sprekers: Mient Jan Faber Ella Keuchenius Ondergetekenden doen een dringend beroep op alle inwoners van Soest om deel te nemen aan de demonstratie tegen de kernwapens, in Soesterberg op zater dag 19 september 1981. De komende jaren zullen beslissend zijn voor de toekomst van onze wereld. De dreiging van een atoomoorlog groeit en de supermachten blijken niet in staat of bereid te zijn tot werkelijke vrede. De bewapeningswedloop draait op volle toeren en de zgn. modernisering van de kernwapens brengt een dreigende catastrofe weer een immense stap dichterbij. Oost en West proberen elkaar voortdurend in vernietigingskracht te overtreffen en Europa is voorbestemd om het atoomslagveld van de toekomst te worden. De vredesbeweging wil deze machtspolitiek doorbreken; zij wil - als eerste stap naar wederzijdse afschaffing van de kernwapens - dat ze uit ons land verdwijnen, zeker niet dat er nog weer nieuwe bijkomen. Juist daarmee kan en moet de Nederlandse democratie tonen dat zij ernst wil maken met échte vredespolitiek. Daarom steunen ondergetekenden het motto van de demonstratie: „GEEN (NIEUWE) ATOOMRAKETTEN - NIET IN NEDERLAND, NIET IN EUROPA!en zij roepen u op u aan te sluiten, op 19 september in Soesterberg. Doe mee aan de DEMONSTRATIEVE FIETSTOCHT vanuit Soest naar Soesterberg 14 Soester Courant van woensdag 16 september 1981 14 15 KERNWAPENS 5 ijji* V -i- H. F. Adams-Kuipers Tine Admiraal Jenny Allard, gemeenteraadslid Eit Algra, Leraar wiskunde K. Althuis A. Andriesse, organisatie-adviseur G. van Arkel-Lock H. van Arkel. projectmede werker milieucentrum Marion Arler Th. L. C. Baarslag J. Baarslag-Hosper W. J. C. de Bakker E. Balvers E. V. Balvers L. Balvers-Frank K. Barendrecht, journalist M. C. Barendrecht-Mijs Basisgroep Baarn-Soest Willem W. Baumfalk, student Joke Beers Joke v. d. Berg Leo v. d. Berg W. M. v. d. Bergh Z. C. Berkhout Freek Berrier Leo Besemer Klaas Beuckens L. van Bezooijen R. P. van Bezooijen T. Biemont Ed v. d. Biezen, verpleegkundige A. C. v. d. Blink, bevrachter Jan van den Blink, monteur J. A. Blok J. Blok Karla Blom, studente Geeske de Boer L. W. de Boer Janneke de Boer, onderwijzeres Ronald Bolwijn, lid IKV-Soest J. F. Bolwijn-Maas, verpleegkundige Ineke Bomhof L. Bongaars Annette Boon Eric Boor Lia Boor, scholiere Liesbeth v. d. Bosch, onderwijzeres M. P. v. d. Bosch H. Bosman Riet Bosman, huisvrouw S. O. Bosman fam. N. Braat J. K. Brinkman K. Brinkman-Stoffer J. v. d. Broek mevr. G. v. d. Broek Kees v. d. Broek, student Ria Broekgaarden P. Broersma Til Brouwer Leni de Bruin Netty de Bruin Hans de Bruin Maja Bruyn D. v. d. Bunt L. v. d. Bunt W.A. E.G. Bus F. ten Camp Hannie Camphuijsen-Maas J. N. Carta-van Dijkhuizen H. la Chapelle W. Citeur A. L. Coolsma-Riemens M. Cornelisse J. v. d. Craats C. Daatselaar B. Daniels E. Davelaar-Visser (Vrouwen voor Vrede) P. Davelaar, hoofd Insingerschool Paul Derksen Roland van Deursen J. Diederik H. Diekink F. C. Diks, lid Herv. Wijkgem. Oude Kerk C. M. Diks-Wurkum J. Dilweg C. Dilweg-Muller C. van der Does G. van den Dool-Aartsen W. H. van den Dool, journalist H. Doreleyers Yvonne Dorenstouter, onderwijzeres C. T. Dorr, bibl. ass. Y. van Driest Corrie Drok, adm. medew. M. E. Drijber N. A. Duurland P. F. Dijkhuizen A. van Eick-de Wit Edith van Eimeren, scholier Eef van Eimeren Rika van Eimeren-van Vliet Lily van Elteren Piet van Elteren M. Eijbersen-Bruineman W. Eysink-Frauemfelder N. Eysken Dr. G. Fafié, ev. Luth. predikant Wilma Feringa, lerares J. N. Flikweert D. H. Flikweert-Griffioen Marja Flipse G. D. G. Folkers Miep Foreman Hans Fransen, leraar Stijn Fransen Marthe Fuld F. L. Gartner-Boon, kantoorempl. H. Gartner, boswachter mevr. A. van Gelder Gwen van Gelder Dr. J. C. Gilhuis, em. predikant in alg. dienst voor missionaire gem. toerusting G.K.N. M. E. Gilhuis-Smitskamp Dicky Gobets C. Gons M. Goossens Nell Greven-den Ouden, lerares Pauline Groen, studente Francien de Groot Joop van Haaf ten L. Haan-Verhagen Annelies de Haan P. J. de Haan-Bimmel Ad v. d. Haar, gem. ambtenaar Ine v. d. Haar Tonny Haars H. F. Habekotté, elektronicus Inger Hagg J. N. Hagg M. C. Hagg-den Haan W. V. Hakvoort Q. A. J. M. van Hal Gina Harmers, verpleegkundige I. W. Hauer Saskia ten Have-Post Dr. L. J. R. Heirman Dies Heitmeijer Ad v. d. Herik Riek v. d. Herik J. de Heus Elly den Heijer Thea Hilgenga Jos Hilhorst L. Hilhorst-Oosterbeek Maria Hilhorst J. H. C. Hoekstra fam. B. v. d. Hoeven G. A. A. Hoksbergen (Vrouwen voor Vrede) Yvonne Hoksbergen,.studente A. S. Holleman, lid Prov. Staten voor de P.v.d.A. J. L. Holtrop-Verhoeff, logopediste Bert van 't Holt C. P. van den Hooff-Trap H. C. J. Hoogenboom A. Hoogewerff Ruud Hopster, leraar Chr. College Griftland T. v. d. Horst E. H. Houtschild N. Houtschild G. Huisman J. A. Huisman Lucie Huizinga-Stalenhoef A. Huyink-Riemersma W. Huyink H. de Lange J. van Leerdam W. J. van Leerdam-de Ridder Nel van Leeuwen (Vrouwen voor Vrede) Grê Leschot Klaas Levinga Wim Lichtveld Bep v. d. Linden, secretaresse J. van Luipen-Bronwasser Ineke van Luyn W. van Maanen, administrateur Ans Mann, onderwijzeres Mirjam Mann, scholier Wim Mann, journalist M. de la Mar, PSP-gemeentepolitiek Gerda Masselink, onderwijzeres Mik Matthijs, wetensch. medewerker C. G. Meerhoff M. Meerhoff-Schroor C. Messing Jan Mets, uitgever J. Mets-Nagel A. M. v. d. Meulen-tenCate J. v. d. Mey E. P. van der Meyde, arts Lydia Meyer B. Meijers, administrateur C. J. Meijers-Roetman, Vertrek bij Paleis Soestdijk: 12.30 uur; bij het busstation Soest-Zuid: 13.00 uur. Zonder twijfel zijn er nog veel inwoners van Soest die het doel van de demonstratie onderschrijven of die deze advertentie-aktie financieel willen steunen. Eventuele bijdragen en donaties zijn van harte welkom op postgiro 538124, t.n.v. M. Visser-Brink, Soest. Hebt u belangstelling voor het IKV in Soest? Schrijf dan een briefje aan: IKV-kern Soest, postbus 254, 3760 AG Soest, of bel: 21297 of 13093. Atie Jansen onderwijzeres PPR-actiecentrum Soest M. Schoppink, lid IKV-Soest Henny Jansen Irma Meijnen PSP, afdeling Soest Harry Schram Erik Janssen J. Mink R. R. G. van Putten, FeÜcia Schram Reinalda Janssen G. Mirck-Luijpen bestuurlijk planoloog H. Schreuder, chemicus A. de Jong P. de Mons B. J. van Putten-Meeuwenberg, M. J. G. H. Schrijvers G. H. de Jong J. M. de Moor, scriba Herv. onderwijzeres Jacob Schuitema C. de Jong-v. d. Berg Wijkgem. Oude Kerk Mischa van Raay Ria Schulte-Erftemeijer Marijke Jongbloed, Hannie Mourer Willeke van Raay (Vrouwen voor Vrede) orthopedagoog Gijs Mourik C. P. Rademaker Anne Semlér E. Joosten Ko Mourik E. M. Th. Rademaker-Beuken Ankie Siddré Max Joosten C. H. Muller Lianne Rademaker Adriaan Slooff, journalist N.Jordan fam. H. v. d. Niet C. A. Rademaker-Brouwer M. van Slooten-den Oude J. S. Joustra P. M. Nieuwdorp W. Rademaker-Brouwer J. Slijm-Zuidema Astrid v. d. Kaa, student J. Noorlander L. Radstaak Anneke Smit, onderwijzeres G. v. d. Kaa-Visée P. C. H. Noorlander-Koster Siska Reer Jac. Smit Yvonne Kap-Hollmann E. Nunes Vaz Team Basisschool Mariken Smit Warner ten Kate E. Nunes Vaz-Schrabracq de Regentuuter Anneke Smith, Marijke Kemp-Tomassen, J. G. Nuijten H. Reichenberger wijkverpleegkundige kleuterleidster A. J. Ollebek E. Riethoven-de Vos A. Smits P. W. A. de Keizer Jos van Oord J. Riethoven G. Snij delaar Frans Kingma, J. A. van Opijnen-v. d. Kley Paul Rilema J. M. Snij delaar-Bron gemeenteraadslid P.v.d.A. Ine Oskamp Jan Rinzema A. Snijders-Jansen P. van Kleef-Beck, Lidy Otto Fons Remmers B. Snijders, gepens. secr. Humanistisch Verbond Willem Otto D. Roetman Soest Er Bij, aktiekrant voor D. Klees H. Otten-Klamer Rooie Vrouwen P.v.d.A. wonen, werken en milieu D. C. Klees-van Ginkel J. den Oude, Janneke Roor W. van Soest P. Kloek technisch ambtenaar Rijk Roor Mieke Spaink B. G. Kloek-Pott J. den Oude-Sikking, Piet de Roos Wolter Spaink, C. de Koning, gem. ambtenaar lid Herv. Kerk Nel de Roos personeelsfunctionaris J. Kool. medew. N.S. Janet den Oude Tjalling Roosjen, fam. K. W. H. Spiegel Josée Kool, kokkin E. J. Oudenes maatschappelijk werker J. C. Spruit-Mertens P. W. Kool-van Beusekom Loes Oudenes, onderwijzeres Netty van Rooi jen G. Spruyt, docente A. M. G. de Korne Maartje Padt Jannie Ross J. Stalenhoef Leni Kort Partij van de Arbeid, Joop Ross E. v. d. Steeg G. W. Kouwenhoven afdeling Soest-Soesterberg Wim van Rossum G. E. Steenhuis Max Kruy tzer Th. M. Peet Peter Rote, mag. chef/inkoper J. Steenhuis-v. d. Wal Atty Kuiper H. A. Peet-Heyman A. Rozendaal H. Streefkerk M. C. Kruizinga, H. Phielix G. M. W. Rozendaal-Ridderikhof Nelleke Streefkerk-Stemerding studente medicijnen J. v. d. Ploeg Nynke Runia R. Stroband W. F. Kruizinga, J. M. Pluvier ds. S. Runia, predikant Stroomgroep Stop student farmacie J. A. Pluvier-de Vries I. Russo Kernenergie Soest F. Kuizinga-Janse, huisvrouw Aad Post. lid IKV-Soest Dick van Santbrink, scholier M. D. T. Strijker Jeroen Kuypers H. Post, rijksambtenaar Gerben van Santbrink, student G. A. Sukel-Wolfsen F. F. Kwak, L. Post-Rottier Maarten Schaafsma mevr. A. F. A. Surstedt verzetsgepensioneerde Heieen Post, studente J. van Schaik Th. Surstedt M. Kwak-Rutten A. Postma Lily de Schipper, A. G. Taekema, ambtenaar Jan ter Laak B. Postma-Zendveld onderwijzeres anderstaligen Fokko Taekema, D. Land J. Postma K. T. van der Schoot ass.-accountant S. Land-Greydanus G. Pothoven W. van der Schoot-Sybolts J. Talen R. Teerstra Jean Telder, leraar/musicus M. Teunissen, studente medicijnen Nienke Thijs-Lamsma Sietsko Thijs P. M. Tims E. Stolk, gepens. Sonja van Tol A. D. Tomassen-Holsheimer, lid PPR, raadslid Prog. Soest Joke Trapman Akke Tschur C. Tschur-Semler H. Tschur S. Tschur Gert Uit den Bogaard J. Uit den Bogaard T. C. Uit den Boogaard-Schmidt Chris Uiterwijk, coördinator Natuurbehoud Pea v. d. Velde José Vellinga E. G. van Velzen-v. d. Broek Gerrit van Vembde, onderwijzer Sonja van Vembde, onderwijzeres Wim Vendrik, leraar E. A. Vendrik-Spijker E. P. Verrips An Verschoor Arend Verschoor M. H. A. Verschuren R. J. Verschuren Pieter Verstoep Wijgert Verstoep Ineke Versteeg J. C. M. Verwer, schoolbegeleider Truda Verwer, peuterleidster Willem Verweij, verpleegkundige Nel Vet Piet Vet M. Vetkamp, advocaat Jan van Viegen, leraar wiskunde A. Vis, onderwijzeres Jan Visser, gemeenteraadslid Floortje Visser, scholier H. Visser H. Visser, organisatie-adviseur Mar Visser-Brink, lid IKV-Soest B. van Vlierden Len van Vliet-de Niet J. van Vliet B. van Vliet J. van Vliet-Wesselo mevr. R. Volgers Lidy Vossestein Marcel Vossestein, vader Iemkje Vries Vrouwen voor Vrede Soest Mieneke Wareman Paul Wareman A. W. Warners P. A. Warners-Kestens Nico van Waveren Phia van Waveren J. Weeda-de Lijster, moeder en huisvrouw Thea Weenink, lid IKV-Soest Bep Wegerif Frits van Wel, wetensch. medewerkster Jannie Westdijk, med. analiste C. v. d. Wetering-Oostendorp Hans v. d. Wetering, PSP-statenfraktie Fred Wevers D. Wielinga fam. Wittenberg E. de Wolf Heieen de Wolf Anton Wolfkamp Grat Wolfsen, coupeuse T. Wolzak-Wouters Hans Wreesmann Marijke Wreesmann Mimi Zeegers P. J. Th. Zeegers Theo Zeegers I. Zeijl-van Munster C. v. d. Zouw A. Zwaan G. H. Zwaan-Laheij Chr. Zwaart Lied Zwagerman, beeldend kunstenares Saskia Zwagerman, Scholier H Zweers-Brink, apotheker w. Zweers, untv. medewerker D. van Zwieten

Soester Courant | 1981 | | pagina 14