Kruiswoordpuzzel TAXI KLOMP 12984 KM9 Tt Uitbreiding aktiviteiten Darthuizen Meningen van Lezers Twee bijzondere orgelconcerten door Feike Asma en Herman van Vliet Opnieuw leren schrijven Gezichts einder TEL. Film Marathon Grand Theater Amersfoort Burgerlijke Stand O Geparkeerde auto aangereden R.K.kerkdiensten Predikbeurten Medische Dienst Hondje weg Hondje terug 21 Soester Courant van woensdag 16 september 1981 21 Foto: Goos van der Wilt Gastvrouw en gastheer Fred en Nicolette van Keken van restaurant Dart huyzen, Prins Hendriklaan 1 besloten met ingang van heden te starten met een dagelijkse plate-service. Deze stap hebben zij genomen naar aanleiding van de grote vraag hiervoor. Was het zo dat er vroeger (Darthuyzen bestaat binnenkort .10 jaar) een zekere drempelvrees bestond: nu kan rustig gesteld worden dat die in de loop der jaren volledig verdwenen is. Mensen in en rond Soest hebben duidelijk hun weg naar Darthuyzen gevonden. Kwam men b.v. in eerste instantie voor een receptie, vergadering ot' kegelavond, dan werd dit vaak later nog eens gevolgd door een etentje. De laatste tijd echter bespeurden Nicolette en Fred een groeiende vraag naar een dagelijkse plate-service. Vanaf heden is dit dus mogelijk. Dagelijks kan men bij hen hiervoor terecht. De prijzen variëren van 10,- tot 17,50. De plates zijn wekelijks wisselend. De reden hiervan is dat Darthuyzen de plates wil aanpassen aan de te leveren verse groenten, vlees etc. Als voor beeld noemden zij b.v. mosseltijd of het wïidseizoen. Zij willen hun gasten voor een betaalbare prijs optimale kwaliteit bieden. De lijfspreuk van Darthuyzen blijft immers: „Restaurant Darthuyzen, ouder wets goed in alles". Antwoord op een open brief 2 In de Soester Courant van 9 september raadt de heer Bal ons aan Lucas 3:14 na te lezen. Mijnheer Bal heeft gelezen dat Johan- nes de Doper tot de soldaten zegt: „wees een goed mens, blijf een goed mens, als soldaat". Ik heb er de statenvertaling op nage slagen en het volgende gelezen: En hij (Johannes) zeidefothen: „Doet niemand overlast en ontvreemdt nie mand het zijn met bedrog en laat u vergenoegen met uwe bezoldingen". In de aantekening bij „doet niemand overlast" wordt gezegd: Het Griek- sche woord beteekent iemand her waarts en derwaarts slingeren of schudden: alzoo dat hier allerlei stroo- perij, moedwil en onbillijk geweld den krijgslieden verboden wordt". Ik denk dat het gebruik van kernwa pens met recht onbillijk geweld moet worden genoemd. Ik kom dan tot de conclusie dat het gebruik van kernwapens „den krijgs lieden" door Johannes de Doper is verboden. Als vredesberaad onze vrijheid ver raadt (standpunt van de heer Bal) dan is gebruik van kernwapens ver raad van de voorloper van de Heer (mijn standpunt). Arend Verschoor, v. Hamelstraat 3 Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Complete woninginrichting gestolen Bij drie woninginrichting bedrijven te Soesterberg, Kela-Tapijt, Interieur Service en Slaaprijk-Bruso bv., is vori ge week een haast complete inrichting van een huis gestolen. De buit heeft een totaalwaarde van ruim 22.000 gulden. Bij Keia werden weggehaald zes eet- kamerstoelen, een bankstelcombina tie, twee salontafels, een eetkamer tafel, twee hanglampen en twee sche merlampen. Bij „Slaaprijk" verdwenen twee over- treksets, vier kussens en twee dek bedden en bij „Interieur-Service" werden twee lampen gestolen. Om binnen te kunnen komen forceer den de daders aan de achterzijde van het pand een toegangsdeur. De Utrechtse Domkerk gaat per 1 oktober voor 4 jaar dicht. Deze eeuwenoude kerk zal worden gerestaureerd. Alvorens het zover is zullen de bekende orga nisten Feike Asma en Herman van Vliet ieder nog één concert geven op het majestueuze Batz-orgel dat zich in deze Domkerk bevindt. Feike Asma zal op vrijdag 18 september, aanvang 20.15 uur, een concert geven. Zijn programma vermeld werken van o.a. J. S. Bach, F. Liszt en A. Row- ly. Tevens speelt hij variaties over Valeriusliederen van W. Vogel en een eigen koraalbewerking. Herman van Vliet zal op woensdag 23 september concerteren, het begint om 20.30 uur. Zijn programma „Les Grands Chorals" omvat o.a. werken van: J. S. Bach, M. Reger, A. Guilmant, C. Franck en M. Duruflé, terwijl ook Psalm 24 van J. G. Bastiaans en een koraalfantasie van Herman van Vliet zelf op het programma staat. Herman van Vliet Twee afscheidsconcerten dus van het Domkerkorgel, te geven door twee ras- musici met beide mooie programma's. Minstens vier jaar lang zult u de prach tige klanken van het Domorgel moeten missen!! Een mooie gelegenheid om deze concerten vooral bij te wonen. U zult er beslist geen spijt van hebben! Wateroverlast Ten gevolge van het defect raken van een pomp kwamen de boxen onder de flat aan de Akkeren onder water te staan. De pomp dient om de druk op de waterleiding op te voeren. De huis meester zorgde dat een en ander weer in orde kwam. In navolging van buitenlandse happe nings organiseert het Grand Theater Amersfoort in de nacht van 16 op 17 oktober a.s. een twaalf uur durende filmmarathon. Van middernacht tot 12.00 uur de vol gende middag een doorlopende voor stelling van horror en science-fiction films. In Grand 3 worden vertoond: Close Encounters of the third Kind; Star Wars; Alien; Invasion of the body Snatchers. In Grand 1 en 2: De vernietiging van Frankestein; Met jouw tanden in mijn nek; Vrijdag de 13e; The Omen I; Dressed to KillIt's Alive. Voor uitgeslapen bioscoopbezoekers begint de kaartverkoop vanaf donder dag 17 september. De gehele zitprijs bedraagt 31,50 p.p. inclusief ontbijt dat 's morgens na 7.30 uur verkrijg baar is. Gedurende de gehele nacht zullen aan de buffetten broodjes, snacks, fris dranken en koffie verkrijgbaar zijn. Nadere inlichtingen, dagelijks tus sen 13.00 uur en 15.30 uur, in het Grand Theater. Snouckaertlaan 4 te Amers foort. GEBOREN: Nancy Vanessa, dochter van H. I. M. Valkenet en G. Jacobs. - David, zoon van P. Haagsma en M. W. P. Govers. - Robbert Frederik, zoon van M. M. Kuijer en C. M. A. Kok. - Jan-Peter, zoon van J. A. Flipse enC. J. Willemse. - Jan Joost, zoon van J. J. Bootsma en A. Endendijk. - Kim Victorina, dochter van J. Nijenhuis en Y. M. Krijnen. ONDERTROUWD: Albertus Marus Sevink en Anita Rei- niera Gros. - Jan Blauwendraat en Tonny Margriet Veerman. - Walter Volkert Pulle en Catharina Marga- retha van der Ploeg. GEHUWD: Jan Willem Menkveld en Sri Dewi Murni Kaliman. - Johannes Adrianus Willem Willemse en Metje Adriana van den Broek. - Dirk van Kleef en Clasina Josephina Hilhorst. - Robert Wouter Deventer en Hendrika Clasina Kwak. - Patrick Jean Jacques Henri Decoster en Alijda Johanna Maria de Rond. OVERLEDEN: Anna Werkhoven, wed. van H. Willem se. - Cornelis van Rooi jen, echtgen. van A. W. Ouwerling. - Johanna Cornelia Paerel, wed. van G. G. Werkhoven. - Hendrika Johanna Kerk, wed. van G. Kruimer. Greep in kassa benzinestation Tijdens de middagpauze deed een on bekende passant een greep in de kassa van een benzinestation aan de Van Weedestraat. In totaal werd er 570 gulden weggenomen. De pomphouder deed er aangifte van bij de politie. Even een briefje schrijven voor school. Even een boodschappenbrief je maken. Het lijkt zo gemakkelijk..maar dat is het niet voor iedereen. Voor sommige mensen is dat een hele opgave. Maar om daarvoor uit te ko men is niet zo eenvoudig. Want wie kan er nu niet schrijven? En wie heeft er nu moeite met de krant lezen? Je schaamt je ervoor het aan anderen te verteilen. Dus je verzint een uit vlucht: „ik doe het straks wel even", of: „ik bel maar even op naar school" of „schrijf jij het even snel voor me op?" Waarom schamen mensen, die moeite hebben met lezen en schrijven zich? Het is toch knap dat ze zich zo kunnen redden? Ja, maar iedereen kan nu eenmaal schrijven. Op school was je de enige die er moeite mee had. Je zou het daarom toch wel graag willen leren. Je zou er ook wel graag eens met an deren over willen praten. Leren schrijven is heel moeilijk. Het is een zaak van samen praten, samen denken, samenwerken. Een aantal mensen die niet kunnen le zen en schrijven en een aantal die dat wel kunnen, willen met elkaar aan de gang. In samenwerking met de Volksuniver siteit Soest/Soesterberg is onlangs een werkgroep gevormd voor schrij vers en niet-schrijvers. ETEN APART Geopend: 's maandags t/m zondags vanaf 17.00 uur. Dinsdags gesloten. SOESTERBERGSESTRAAT 107 SOEST - TEL. 02155-20202 33 Aanrijdingen in augustus In de maand augustus hebben zich op het grondgebied van de gemeente Soest 33 aanrijdingen voorgedaan als gevolg waarvan vijf mensen zwaar- en acht mensen licht gewond werden. Er waren twintig personenauto's bij be trokken, vijf vrachtwagens, vier brom fietsen, twee fietsers, één bestel wagen en één ruiter. In zes gevallen was er sprake van kop- staart botsingen in een file; in drie gevallen werd de aanrijding veroor zaakt door geen voorrang verlening; vier bij achteruitrijden en vier als gevolg van een te grote bocht nemen. Tegeltjes ontvreemd Uit een al enige weken leegstaand huis aan de Eemstraat werd een grote hoeveelheid tegeltjes ontvreemd. De waarde daarvan is enkele duizen den guldens. Genglik kurulu Soest Genflik kurulu Soest bütün genpler ifin organize ak§amlari tertipllyor. Bizlerin amaci yabanci ve FTollandali génplere blr akgam sunmak burada btrbirlerinl d&ha iyi taniyip konupup anlaqmaktir. ve pe^itli oyunlar düzen- lemek bilyart. kayit. oynamak. te le- vlzyon hakmak pilak calmak hatta film oynatmak. Ilk aksam 16 eylül cargamba 20.00 lla 22- aras. her in ve in ya§indan yükaek olan gengler kalpden davetlimizdir. Yer kruispunt Al bert Cuyplaan 200. Tel. 21987. Wie heeft belangstelling? Iedereen kan meedoen. Voor informatie en/of aanmelding: Marijke Kingma, Kerkpad NZ 1, tele foon 10745 of Nel Tims. Plasweg 46, telefoon 20745. Folder over problemen rond autoverkoop Onder de titel „Ellende na de verkoop van een auto" is door het gemeentelijk bureau voorlichting een nieuwe pu- blieksfolder gemaakt. In dit INFOrma- tiebulletin, dat voor geïnteresseerden gratis in het INFOrmatiecentrum ge reed ligt, wordt uiteengezet wat men moet doen bij de verkoop van een auto. Veel mensen beseffen niet wat voor ellende ze zich op de hals halen, wanneer zij de procedure bij koop en verkoop van een auto niet goed toepas sen. Diefstal uit kleuterscholen Uit twee kleuterscholen werd de tas van de leidster gestolen. Uit de school „Het Klimrek" aan de Oude Utrechtse- weg te Soest-Zuid verdween met de tas een rijbewijs, een kentekenbewijs van. een auto, een giropasje en vijfenzestig gulden. Uit de school „Fluitekruid" aan de Smitsweg verdwenen met de tas van de leidster wat foto's, make-up spullen en andere persoonlijke bezittingen, ook medicijnen die bij innemen gevaarlijk zijn voor kinderen. Openbare schennis Een inwoonster van Baarn deed bij de politie aangifte van schennis der eer baarheid. Dat gebeurde maandag middag om half een op de A.P. Hil- horstweg door een onbekende man die in de berm van de weg zijn auto ge parkeerd had. Draad over rijweg Een politiesurveillance constateerde zondagavond tegen tien uur dat er over de rijbaan van de Koningsweg op één meter hoogte een draad gespannen was. Omdat de politie in een auto reed, gebeurde er niets ernstigs. Een motor rijder zou er zeer slecht afgekomen zijn. Op de Noorderweg werd maandag avond een geparkeerde personenauto aangereden. De dader verdween, maar zijn voertuig werd wat later aange troffen. De bestuurder was er niet bij en naar hem wordt met belangstelling uitgekeken. Marokkaan uitgeleid In Soest werd door de politie een 25-jarige Marokkaan aangehouden. De man verbleef hier als toerist. Hij had echter werk aangenomen in Baarn en dat is toeristen verboden. Via Roosen daal is hij naar Frankrijk gebracht. Met fiets gevallen Vorige week donderdagnacht om één uur kwam een 56-jarige Soester met zijn fiets op de Middelwijkstraat te vallen. Hij hield er hoofdwonden aan over en werd voor behandeling met de ambulanceauto naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Geen voorrang verleend De voorrangsregel in het verkeer blijft problemen geven. Op het fietspad langs de Koningsweg werd een 17-jari- ge bromfietser daar het slachtoffer van. Hij werd ondersteboven gereden door een vrachtwagenchauffeur die uit het Weteringpad kwam. De brom fietser werd met beenletsel naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Een formidabele klap leverde zater dagmiddag rond zes uur de botsing op tussen twee auto's, waarvan de be stuurder van de één, een 32-jari- ge man uit Soest op het kruispunt Soesterbergsestraat-Vondellaan-Os- sendamweg geen voorrang ver leende aan de voor hem van rechts komende 46-jarige automobilist uit Stroe. In verband met de afvoer van het publiek dat de Open Dag van de vliegbasis Soesterberg bezocht, was de verkeerslicht installatie op het kruis punt uitgezet en knipperde alleen het oranje licht. De Soester heeft mogelijk gedacht nog net voor het rode licht het kruispunt gepasseerd te kunnen hebben. De ma teriële schade was groot; de beide voertuigen moesten worden wegge sleept. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag 8.00, 9.30 (hoogmis) en 11.30 uur In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur Parochie Soestdijk, Burjï. Grothestraat, telefoon 12775. Zaterdagavond 19.00 uur Zondag 9.00 en U.00 uur Dinsdag en donderdag 9.00 uur Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur Parochie Soest-Zuid St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 en U.00 uur. Woensdag 19.00 uur. Parochie Seesterveen Willaertstraat 51, tel. 16290-10522 Zaterdag 18.00 uur Zondag 10.30 uur St. Caroluskerk, Soesterberg, tol. 03463-1521 Zaterdag 19.00 uur Zondag 10.30 uur Waar land en lucht te zamen vloeien heel ver hier vandaan. Het punt waarnaar verlangens groeien, om daar nog eens heen te gaan. Waar lucht en land te zamen komen, de plaats waar niemand komen kan. Juist daarvan blijf je dromen, dat houdt je in de ban. Toch zijn lucht, zon, land heel zichtbaar, heel dichtbij. Wens je geen verre horizon: dichtbij maakt ook vaak blij. Hinderlijke bromfietser aangehouden Na een wilde achtervolging is vorige week donderdagavond een 21-jarige bromfietser uit Soest aangehouden. Hij ging onderuit op de hoek Van Mecklen- burglaan-De Colignylaan en de politie had hem toen voor het oprapen. Hij was niet nuchter zodat blaas- en bloed proef genomen werden. De knaap kreeg een procesverbaal en de brom mer werd in beslag genomen. De achtervolging werd ingezet nadat klachten van bewoners van de Burg. Grothestraat de politie attent gemaakt hadden op zijn onhebbelijk gedrag. Hij verstoorde de avondrust door zonder uitlaat, op de weg op en neer te rijden. Aan de achtervolging van de politie probeerde hij te ontkomen door zonder verlichting te rijden. Snelheidscontroles Op de Amersfoortséstraat en op de Dalweg werden snelheidscontroles ge houden. Op de Amersfoortséstraat pas seerden in drie en een half uur 2336 voertuigen de radarapparatuur van de politie. 52 Bestuurders reden harder dan de toegestane 80 kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid was 139 km. Op de Dalweg passeerden in twee en een half uur 425 voertuigen en daarvan kregen 26 bestuurders een bon. De hoogst gemeten snelheid was hier 116 kilometer per uur, in plaats van de toegestane 50 km. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek, gezinsdienst Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. H. A. Winkel, Bilthoven „De Open Hof", Dal weg/Veenbesstraat 10.00 uur ds. Jac. Smit, gezamenlijke dienst. 19.00 uur Oecumenische dienst; ds. P. Kloek en David van Ooyen. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan 10.00 uur Kand. K. Borsje, Woerden 17.00 uur ds. P. van Harten Zonnegloren Soesterbergsestraat 125 10.00 uur ds. P. van Harten In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst, behalve in Zonnegloren. Jeugddienst 10.00 uur Da Costaschool, Prins Bern- hardlaan GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan 19 9.30 uur dr. J. Gilhuis; H.A. 17.00 uur ds. J. Bos, Scherpenzeel Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 9.30 uur dr. J. Rinzema; H.A. 17.00 uur ds. A. van Nyen, Driebergen; H.A. „De Open Hof", Dalweg/Veen besstraat 10.00 uur gezamenlijke dienst ds. Jac. Smit; H.A. 17.00 uur dr. J. Rinzema; H.A. Chr. Gereformeerde Kerk, Julianalaan 90 9.30 en 17.00 uur ds. J. Schoonder- woerd. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Kerkgebouw N.P.B. 8.30 uur leesdienst 17.00 uur ds. P. Houtman Gereformeerde Gemeente Dalweg (hoek Beukenlaan donderdag 17 sept.: 19.30 uur ds. L. Blok zondag 9.30 uur leesdienst; 14.30 uur ds. J. van Haaren VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN N.P.B. Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. A. Broer, Hilversum EVANGELIE GEMEENTE „IN DE RUIMTE" 14.30 en 17.00 uur ds. H. ter Welle BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds. P. C. Inja, Baarn GEREFORMEERDE KERK 10.45 en 17.00 uur ds. G. Mul, Amster dam; H.A. EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat Baarn 10.30 uur ds. Th. van Willigenburg, Lochem EVANGELISCHE KRING Eemnesserweg 63b, Baarn 19.00 uur br. H. Koehorst, Mijdrecht SOESTERBERG Hervormde kerk „De Hoeksteen" 10.00 uur ds, H. Denekamp STERRENBERG 10.30 uur ds. H. Schouten GEREFORMEERDE KERK Gen. Winkelmanstraat 10.00 uur ds. Dercksen, Ede 17.00 uur ds. Zwerver, Leusden. n ix nu ii i is Ï6 Horizontaal: 1. voor; 4. familielid; 7. voorzetsel; 9. priem; 11. soort; 13. lijsterbes; 15. boksterm; 17. landbouwwerktuig; 18. loefzijde; 19. verenigde staten (eng. afk.); 20. ton; 22. breedvoerig; 24. water in Friesland; 25. Europeaan; 26. stad in W. Duitsland; 29. vogel; 31. geit; 32. Verenigde naties (afk.); 33. graafwerktuig; 35. een zekere; 37. voorzetsel; 38. plakmiddel; 41. metalen haakje; 44. uitstapje; 46. lofdicht; 47. soort onderwijs (afk.); 48. haat; 51. vluchtige stof; 53. maanstand (afk.); 54. titel (afk.); 55. lidwoord; 56. lidwoord (Fr.); 57. helleveeg; 59. mak; 60 meisjesnaam; 62. oppervlaktemaat 64. onderwijsinrichting (afk.); 65. schicht. Vertikaal: 1. bergengte; 2. rondhout; 3. gewicht; 5. honingdrank; 6. reeds; 8. soort fluweel; 10. bunzing; 11. inplooien; 12. Turks heer; 14. boom; 16. stier; 21. wenk; 22. lichaamsdeel; 23. vordering; 24. loofboom; 26. zware bijl; 27. eerste vrouw; 28. zonder naam; 30. geladen deeltjes; 34. duw; 35. voordat; 36. ivoor; 37. bekende motorraces; 39. inhoudsmaat; 40. masker; 41. wig; 42. bittere plant; 43. soort onderwijs (afk.45. bijenhouder; 49. hetzelfde; 50. voormalig eiland in het IJsselmeer; 52. gravin van Holland; 53. laatstleden (afk.)57. dandy; 58. levens vocht; 59. moment; 61. ter gedachtenis (lat.afk.); 63. reeks. Th '89 1 'Ui'T *19 '\$l '69 "89 *-W *19 'TI '89 '69 !ï{Jn *09 '.uiapj '6* "9* !oui 's* ïuiasie zf :3ai( Xf '.mom of '-Ptuu '68 'n 'LZ Jdja 98 '98 '*od *8 '.uot 08 'U'U '86 LZ isifB '96 !sa fz Jsxa '2Z !utre ZZ !dï7 'XZ 'so 91 !ui(0 fX St '.U9A9J -TT '.siurois 01 '-dfW '8 'XP '9 !aaui g !suo -g !bj z 'sed x ipnnnHaA Iftd -99 's\w -fs '.om 'Z9 !«H '09 !urei '69 ïsjfeaj *2,9 !ai '99 !ap '99 P-ip 'W fin '89 '.se3 X9 tumipo '8* 'O'i Lf !apo 9* :duj 'n ïuibjji *1* tuxfn *88 'a* LZ !aua Qg :eds gg l'N'A '38 :«ÏS 'Tg !dïus 66 luajpj *9S '--iai '96 '99 fZ ïieduiB ZZ U«a 06 fg'Xl '61 Til *8T 'LX "0'3f -gt '.aqaos *gx !sbj 'xx 1ste *6 'uve 'L !buio 'f !oad *x uotjiuozijoh ONISSOTWO SOEST De artsendienst wordt in het weekend van zaterdag 8.00 uur tot zondagavond 24.00 uur waargenomen door: dokter H. van Dorssen. G. v.d. Veenstraat 129; tel. 15631 en dokter B. Klop, Schou tenkampweg 56, tel. 12423. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! WEEKEND-OPVANGDIENST Eerste Hulp bij dringende moeilijk heden. Vanaf vrijdagavond 19.00 uur tot maandagmorgen 7.00 uur, telefoon 19911. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst: dokter R. v.d. Wljgerd, Paltzerweg 227, Den Dolder; tel. 030-780626. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag, 13.00-13.30 uur: A. Noorman, Oranjelaan 38a, tel. 12000. DIERENARTS Van vrijdag 23.00 uur tot zondag 24.00 uur. Grote huisdieren: H. Blanken, Eem- nes, tel. 02153-12706. Kleine huisdieren: Mevr. A. Knapen- de Jong, Ereprijsstraat 23; tel. 14211. Weekend- en nachtdienst apotheken Ingaande vrijdag 17.30 uur alsmede dc gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende vrijdag 17.30 uur: apotheek Soestdijk, Van Weedestraai 35. tel. 12487. Extra dienst op zaterdag van 8.30 to: 12.30 uur: apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn tel. 02154-12432. Tel.nummer Ambulancevervoer: 033-12345 (voor Soest en Soesterberg) 14049 alléén voor Soest Concert in de Oude Kerk Zaterdag 26 september a.s. zal Jan Jansen een concert geven in de Oude Kerk te Soest. Op zijn Franse clave- cimbel speelt hij de „Troisième Or- dre" van Francois Couperin en een Fantasie van Carl Philipp Emanuel Bach; op het grote orgel van de Oude Kerk de Fantasie in G. dur van J. S. Bach en de Fantasie in F moll van W. A- Mozart. Dit is het eerste concert van dit sei zoen, de concerten worden op iedere laatste zaterdag van de maand in de Oude Kerk gegeven. Tijdens de pauze is er gelegenheid om een gratiskopje koffie te drinken. Aanvang 8.15 uur. Toegang 5,-, CJP en 65+ 3,-. Kerkmuziek Domkerk te Utrecht Tijdens het concert op zaterdag 19 september a.s. zullen instrumentale werken van de componisten Mozart en Haydn worden uitgevoerd, te weten: Symphonie in D, van W. A. Mozart en Vioolconcert in C, van Jos. Haydn. Er wordt gebruik gemaakt van klas siek instrumentarium, het concert begint om 15.30 uur; de toegang is vrij. Wel wordt aan de uitgang een collecte gehouden waar van de opbrengst bestemd is voor de Kerkmuziek Domkerk. Stichting AMTVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02155-)- 10667. Tevens is het raadzaam het Dieren tehuis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op d€ hoogte te stellen van vermissing ol vondst van een huisdier. VERMIST: 9-9. Reu golden retriever, blond, klein van stuk, 1 jr., kettinghalsband met vlooienmedaillon, „Joris"; (Nassau- plantsoen); Eiking, Van Weedestraat 39c, 3761 CC, tel. 22368, Soest. 8-9. Kater, rood-beige gestreept, 5 mnd, vlooienbandjes; Schildkamp, Steynlaan 6, 3743 CH Baarn, tel. 20757. 6-9. Kater, donker-cypers, wit snuit, beige bef, 1% Jr., gecastreerd, weegt 6 kg., „Bram"; Donk, Tulpstraat 38, 3742 RP Baarn, tel. 16081. Kater, rood-cypers, gecastreerd, halsbandje waarop naam; kater, grijs- cypers, met wit, gecastreerd, hals bandje waarop naam; beide: Turf- straat 51, 3743 BM Baarn. 11-9. Poes, lichtgrijs, vaag gestreept, witte rand om ogen, iets wit op buik, 6 jr., gesteriliseerd, dik achterlijf, geel bandje met belletje om; Van Kuyk, Jac. van Looylaan 14, 3764 BE Soest, tel. 21123. Twee witte duifjes; Exalto, Burg. Penstraat 28, 3741 AH Baarn. Witte kanarie, donker kopje; Troel- stralaan 28, 3741 VK Baarn. GEVONDEN: 10-9. Kater, roodbruin, vlooienbandje 11-9. Poes, grijs, zwanger; inl.Kamp horst, Cattery Pandorra, Kerkstraat 22, 3741 AK Baarn, tel. 17900. 4-9. Kater, muisgrijs, ongecastreerd; 9-9. Poes, wit, wond op een voorpoot, vlooienbandjeBeideDierentehuis, Klein Engendaalweg, tel. 13583. 20-6. Kat, zwart, klein wit vlekje onder kin; Frans Halslaan 14,3741PE Baarn, tel. 13006. Tropisch vogeltje; Prof. Molen graaflaan 20. 3741 DG Baarn. De Stichting Amivecü belast zich met opsporing van vermiste huisdieren d.m.v. registratie van zowel vermiste als van gevonden dieren. Amivedi Soest-Baarn is te bereiken onder tele foonnummer 02155-10667, bij voorkeur 's ochtends. Bij vermissing en bij het vinden van een huisdier is het raad zaam tevens Politie en Dierentehuis c.q. -bescherming op de hoogte te stellen.

Soester Courant | 1981 | | pagina 21