Tienduizendste C.A.I.-abonnee r Pub administratief medewerk(st)er Tegenvallende belangstelling voor Artishock's kunstmarkt Kabel-T.V. in deel Soest ronduit slecht M Peters bv vraagt uw aandacht voor: VAN KLOOSTER v00r Hinderwet Verleende bouwvergunningen Personeel gevraagd Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Openbare commissievergaderingen L_ Shetland slipovers vrijetijdskleding pui Z.O.A.- handwerken Makelaardij o.g. voor wonen in de groenezone - 5 Soester Courant van woensdag 23 september 1981 5 Op de gemeentesecretarie (afdeling I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken van: Berro B.V., Industrieweg 8 te Soest om een vergunning tot het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een automobielrepa ratie en -restauratie inrichting op het perceel Industrieweg 8 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 5129) Grift Trappen Soest B.V., Nijverheids weg 2 te Soest om een vergun ning tot het in werking houden van een trappenfabriek op het perceel Nijverheidsweg 2 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nrs. 6404/ 6405 ged.) Van Hengstum N.V., Dorresteinweg 65 te Soest om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor het maken van diverse apparaten (staalbouw) op het perceel Dorresteinweg 65 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G.. nrs. 7044/7045). Instituut voor Zintuigfysiologie, Kampweg 5 te Soesterberg om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een betonnen berging voor de opslag van drukhouders en van oplosmiddelen op het perceel Kampweg 5 te Soesterberg (kad. gem. Soest, sectie E5, nr. 2765) Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders inbrengen gedurende één maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 23 september 1981. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aanvrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op donderdag 8 oktober a.s. om resp. 09.00,09.30,10.00 en 10.30 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben in gebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep in stellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. Niet-gebonden besluiten Verlening d.d. 15 september 1981. vergroten van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Anna Pau- lownalaan 16 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K., nummer 2865) uitbreiden van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Helling- weg 26 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K., nummer 1090) plaatsen van een tuinkas op een terrein gelegen aan de Koninginne- laan 44 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, nummer 104) bouwen van een dakkapel op een woning op een terrein gelegen aan de Plasweg 17 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D., nummer 2970). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids Beschikkingen (Wet Arob) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit recht streeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Op de afdeling interne zaken, bureau post- en archiefzaken van de gemeentesecretarie wordt gevraagd een die zal worden belast met de zorg voor de inkomende en uit gaande post, de interne post, alsmede eenvoudige archief- en documentatietaken. Een opleiding op m.a.v.o.-niveau is vereist. Enige administra tieve ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van ƒ1.769,- tot 2.291bruto per maand (voor 21 jaar en ouder). Bij de selectie zal een vertegenwoordiging van het personeel worden betrokken. Sollicitaties richten aan de gemeentesecretaris, postbus 2000, 3760 CA Soest, binnen 10 dagen na deze publicatie onder ver melding van vacaturenummer 81-26. Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in ar tikel 133 van het R.V.V. bekend, dat zij besloten hebben door middel van het plaatsen van bord 54b van bijlage II van het R.V.V. met onderbord FJ-45-YZ nabij de woning Wiardi Beckmanstraat 22 een parkeerruimte voor een invalide aan te geven. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende een beroepschrift indienen bij Hare Majesteit de Koningin. Dit beroep moet binnen 30 dagen na heden worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in de provincie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, E.N.F.B. Woerden, Kon. Ned. Motorrijdersver. Arnhem, politie Soest en gemeentewerken Soest. maandag 28 september - 16.00 uur - gebouw gemeentewerken. Lange Brinkweg: commissie openbare werken maandag 28 september - 19.30 uur - gebouw gemeentewerken. Lange Brinkweg: commissie onderwijs dinsdag 29 september - 19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie ruimtelijke ordening Op de agenda staat o.m. notitie over de zoneverordening hinderwet: handhaven of intrekken voorstel tot het vaststellen van het bestemmingsplan „Vierde herziening bestemmingsplan Overhees". Wijzigingsvoorstellen t.a.v. de opzet en de bewaking van het werkplan R.O. woensdag 30 september -16.30 uur - commissiekamer gemeentehuis: commissie algemene bestuurszaken woensdag 30 september - 19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie verkeer donderdag 1 oktober -19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brink weg: commissie financiën De agenda vermeldt o.m. verkoop perceel grond aan de Veldweg voorstel verhoging diverse rechten en belastingen De agenda's en stukken liggen vanaf heden ter inzage in het INFOrmatie- centrum. Onlangs heeft het Gas- en C.A.I.-bedrijf de 10.000ste abonnee op de Centrale Antenne Inrichting van de gemeente Soest kunnen noteren. Dat betekent dat op dit moment zo'n 70 procent van de Soester en Soesterbergse woningen is aange sloten op het C.A.I.-net. Eind dit jaar zal dit ongeveer 80 procent zijn daar dan ook de 150 nieuwbouwwoningen aan de Albert Cuyplaan en een 200 flats aan de Veenbesstraat zijn aangesloten. In het C.A.I.-gebied van de gemeente Soest staan plm. 13.500 woningen. Hierbij behoren niet de zogenaamde onrendabele gebieden waar thans nog geen C.A.I.-aansluiting mogelijk is. Dit zijn onder andere de gebieden Wieksloot, Soestduinen, Birkt en Amersfoortsestraat. Wel vallen onder die 13.500 woningen verschillende wijken in Soest die Gemeen schappelijke Antenne Inrichting (C.A.I.) hebben en die vooralsnog niet meedoen. Dat zijn onder meer Honsbergen, de K.L.M.-flats aan de Joh. Poststraat, de flats van St. Joseph aan de Haverweerd en De Akkeren en de flat De Soester Duinen aan de Soesterbergsestraat. Toch kan men spreken van een gesta dige groei van het aantal C.A.I.-abon- nees. Nog steeds komen aanvragen binnen van ingezetenene die bij de start van de CAI in de gemeente Soest, begin 1978, nog niet direkt CAI wensten daar zij met de eigen antenne een goede ontvangst hadden. Langzamer hand wordt de kwaliteit van de antenne minder, zodat zij nu besluiten over te gaan op de CAI. Oud systeem Rond het jaar 1976 zijn in de toenmali ge nieuwbouwwijken Overhees I en Egghermonde I Centrale Antenne In richtingen aangelegd volgens de eisen die men op dat moment kende. Men had nog geen idee van de vele moge lijkheden van kanaalkeuzen die er thans zijn. De CAI in deze wijken moéten de komende jaren aangepast worden aan de huidige PTT-eisen. Dat dit aanpassen met enig graafwerk gepaard zal gaan is onvermijdelijk. D.K.S.-net In de wijken Smitsveen en Eng I heeft men niet het mini-ster-net zoals elders in de gemeente, maar het Delta Kies- televisie Systeem (D.K.S.). Voor dit systeem is gekozen omdat in deze wijken veel flats voorkomen waar de aanleg van een dubbel uitgevoerd mi ni-ster-net veel problemen had gege ven. Helaas kunnen deze abonnes nog geen gebruik maken van de eigen afstands bediening, terwijl ook soms elektroni sche storingen optreden bij de kies- apparaten. De aannemer zal echter kosten nog moeite sparen om deze problemen in genoemde gebieden zo spoedig mogelijk op te lossen. Hij hoopt dat de klachten over een aantal maanden tot het verleden behoren. Ontvangstproblemen In 1976 werd voor de levering van signalen aan de woningen in Eggher monde aan de Kamerlingh Onneslaan in Soesterberg en mast geplaatst met de benodigde antennes voor de ont vangst van de televisiezenders Neder land I en II, Duitsland I, II en in en België Vlaams n, alsmede voor de radio. Van de te ontvangen zenders is die van België Vlaams II de zwakste en ook het meest conditie-afhankelijk. Nadat in 1979 gebleken was, dat de ontvangst van België in Soest- waar voor een uitgebreide antenne was ge plaatst op een flatgebouw aan de Albert Cuyplaan - niet goed was te krijgen vanwege de situering achter „de Stompert", werd besloten deze antenne te plaatsen op de mast in Soesterberg en een kabel te leggen naar Soest. Tegelijkertijd kon de radio ontvangst van de vernieuwde ontvang- installatie in het station Soest naar Soesterberg worden getransporteerd. Eind 1979 werd het een en ander ge realiseerd. De doorgifte van het programma Bel gië geschiedt via kanaal 4. Nu is dit tevens het kanaal waarop de t.v.-zen- der Lopik Ned. I uitzendt. In februari van dit jaar werd daarom in het ontvangstation Soest een zogenaamde fase lock comparator ingebouwd. Dit apparaaat stuurt tegelijk met het sig naal van België ook een deel van Nederland I ter opheffing van de in straling mee het kabelnet in. Het in Soesterberg ontvangen signaal van België wordt nu naar Soest getranspor teerd; wordt daar „behandeld" en gaat vervolgens terug naar Soester berg en wordt daar gedistribueerd. In Soest vindt de distributie van hetzelfde signaal plaats. Van de gelegenheid is gebruik ge maakt om ook de signalen van Duits land I die in Soest worden ontvangen naar Soesterberg te brengen, waar door de in Soesterberg geplaatste Duitsland I-antenne vrij is gekomen voor het doen van proeven voor de ontvangst van andere zenders. Begin juni vond er bliksemontlading plaats in de omgeving van het ontvang station Soesterberg. Daardoor raakten enige regelversterkers in dat station defekt alsmede versterkerapparatuur in de kabelverbinding naar Soest. Na het treffen van noodmaatregelen werd de apparatuur gerepareerd en opnieuw geplaatst. Dit had gedurende een be paalde periode een vermindering van de kwaliteit tot gevolg. Hoewel de ontvangst van televisie zenders, die op meer dan 100 km. verwijderd liggen nagenoeg met moge lijk is, komt het toch gedurende meer dere periode per jaar voor dat de atmosferische omstandigheden zoda nig zijn dat de signalen van verder gelegen stations met nagenoeg het zelfde uitzendkanaal, worden ontvan gen. Zo werd enige tijd geleden België gestoord door de ontvangst van een Engelse zender, die ook op kanaal 62 uitzendt. Verder is gebleken dat de doorgifte van België VI. II 's avonds nog door een ander verschijnsel wordt beïnvloed. Bij uitgevoerde metingen in augustus is namelijk geconstateerd dat er in het in Soest gelegen deel van de kabelver- NIEUWBOUW VERBOUW VERNIEUWING OUDE BEDRADING SPARRENLAAN 65 BAARN TELEFOON 02154 -1 82 78 -1 70 62 Landelijk en P.U.E.M. erkend installateur In een brief aan burgemeester en wethouders zegt de aan de Veenbes straat wonende heer P. D. Nooy dat het kabel-t.v. systeem in Soest, het Delta kies Systeem, niet voldoet. Hij heeft, na herhaalde klachten besloten de aan het gasbedrijf afgegeven automatische afschrijving in te trekken. „Gezien het feit dat het steeds slechter wordt, weiger ik vanaf heden nog één cent contributie te betalen voor dit Kabel systeem", aldus de heer Nooy. De klachten betreffen zowel de radio als de t.v. ontvangst. Wat de radio aangaat zijn met name op de FM-band de Duitse zenders niet behoorlijk te ontvangen. Als bewijs van de „puin hoop" stuurt de heer Nooy een bandje van de uitzendingen van de laatste vier weken. Hij zegt in dat verband niet accoord te zullen gaan met de bewe ring dat het aan de (Duitse)zender ligt, want met een eigen gebouwde, kleine F.M.-antenne, bereikt hij wel goede resultaten. Ook heeft hij een draagbare cassette recorder met slechts een telescoop antenne, en dan toch een behoorlijk ontvangst. „DKS", aldus de heer Nooy, „is zelfs zo slecht, dat de Nederlandse FM-zenders stereo meestal niet zonder geruis te ontvangen zijn". Hij geeft toe een top-installatie te bezitten, maar ook daar moet goede ontvangst toch mogelijk zijn. Het is niet aanvaardbaar dat het, zoals hij dat noemt, „achterlijke DKS" alleen geschikt is voor zeer middelmatige installaties. Ook de draadloze af standsbediening van zijn t.v. is door het ondeugdelijke DKS niet bruik baar. Dat is bij het gas- en cai-bedrijf bekend, maar de directeur van dat bedrijf, de heer Boneschansker is er nog steeds niet in geslaagd daar een oplossing voor te vinden. Toch werd dat midden vorig jaar al toegezegd. „Mijn TV-apparaat", aldus de heer Nooy, „biedt de mogelijkheid zes pro gramma's vooraf te programmeren, maar dat is door het „mooie" DKS niet mogelijk. Als ik goed ben ingelicht is dit systeem naast Soest slechts in twee gemeenten toegepast. Omdat het zo goed is?'Maar ons gemeentebestuur vindt het wel goed genoeg voor een bepaalde wijk, waar over het alge meen topinstallaties staan". Nooy klaagt wat dat betreft over de beeldontvangst in het algemeen: geen rustig beeld, zelfs van de Nederlandse zenders. „Over België praat ik maar niet eens; dat is helemaal beneden peil!" In verband met het niet-betalen vraagt hij, indien de gemeente van plan is hem af te sluiten, dan weer wél te zorgen voor aansluiting op de flat-an tenne „welke betere TV-ontvangst gaf dan uw DKS". Een afschrift van de brief zond de heer Nooy naar alle flatbewoners (Veenbes straat), naar de eigenaar van de flat en naar een advocatenkantoor. Hij hoopt spoedig iets van B. en w. te horen. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de spVekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minu ten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de com missie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduide lijken of aan te vullen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155-22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 -12.30 - 13.30 -17.00 UUR binding een beïnvloeding door instra ling van een radiozender plaatsvond. De invloed hiervan is inmiddels opge heven. Informatie via t.v.-scherm Jaarlijks wordt preventief onderhoud aan het CAI-net uitgevoerd. In Soester berg vond dat bijvoorbeeld de afgelo pen maanden juni en juli plaats. Hier bij wordt ten behoeve van metingen de signaallevering af en toe kort onder broken. Dit leidde in Soesterberg toe vragen over minder goede ontvangst. Binnenkort - men denkt hierbij aan I januari volgend jaar zullen de gebrui kers van de CAI via het beeldscherm geïnformeerd worden over veranderin gen in de levering van t.v.-signalen. Er wordt namelijk een tekst-generator geplaatst waardoor het voor het Gas- en CAI-bedrijf mogelijk is via het beeldscherm de abonnees te informe ren wanneer en hoe lang er in een bepaalde wijk iets aan de hand is met de signaallevering. Toekomst Over een paar jaar zal naar verwach ting de gebruiker van het CAI-net een nog grotere keus hebben uit het aanbod van t.v.-zenders. Het net zal geschikt gemaakt moeten worden voor de ont vangst van 15 tot 18 t.v.-kanalen. Hier voor behoeven geen graafwerkzaam heden verricht te worden; alleen bij de versterkerpunten vindt een aantal technische ingrepen plaats. Voor naar schatting 1,50 per maand meer, heeft men dan een zeer ruime keuze uit t.v.-zenders. Men mag gerust stellen dat men nog aan het begin staat van grote ontwik kelingen op het gebied van distributie van signalen. Afscheidsreceptie directeur gemeentewerken Dinsdag 29 september a.s., 's middags tussen kwart vóór vijf en half zes bestaat er in de zaal van de brandweer kazerne aan de Lange Brinkweg gele genheid afscheid te nemen van ir. A. Dubbeldam, sinda 1979 directeur van gemeentewerken. De heer Dubbeldam verlaat Soest in verband met zijn benoeming tot raads adviseur en plaatsvervanger van de Gemachtigde van de Europese com missie voor de Nederlandse Antillen. Dezelfde functie bekleedde hij vanaf september 1976, voor zijn komst naar Soest, in Suriname. Extra ledenvergadering Soester Ondernemer Dinsdag 20 oktober a.s., aanvang 20.00 uur, wordt in het dorpshuis De Borg in de wijk Overhees een openbare specia le ledenvergadering gehouden van de winkeliersvereniging De Soester On dernemer. De bijeenkomst is geheel gewijd aan het in de wijk Overhees te bouwen winkelcentrum. Informatie en voor lichting wordt gegeven over de situe ring van dit centrum, de architectoni sche bouw, de aard van het buurtcen trum terwijl er advies gegeven wordt over koop- en lease-mogelijkheden. Naast deskundigen uit het gemeen tebestuur, zullen ook de architect en deskundigen van het Centraal Instituut Midden- en Kleinbedrijf en de project ontwikkelaar M.B.O. aanwezig zijn. in verschillende kleuren Mid Pub Prijs v.WaedestraatTF tel..12424 Soest Op een wat de publieke belangstelling betreft gunstig moment werd deze foto genomen op Artishock's kunstmarkt Kwantitatief gezien was de belangstelling voor Artishock's kunstmarkt dit keer gering. Het weer werkte niet direct mee en bovendien zullen vermoedelijk vele honderden potentiële bezoekers van dit jaarlijks terugkerende evenement deel genomen hebben aan de IKV-voettocht naar de vliegbasis Soesterberg. De organisatie was overigens perfect; ook wat het aanbod betreft. Er was veel variatie en genoeg te zien om enige uren op het terrein rond het Artishock-gebouw te kunnen rondbrengen. In de algemene malaise deelden natuurlijk ook de exposities in het gebouw van Harry van der Wee en Franc van Oort en in wat mindere mate het kinderfilmhuis. De poppenkastvoorstelling ging echter helemaal niet door, maar dat had niets te maken met de geringe opkomst; onderdelen van de kast waren eerder in de week in Utrecht ontvreemd. Vast staat wel dat het bestuur van Artishock zich zal beraden of het organiseren van een kunstmarkt in de maand septem ber voortgang moet vinden. Op Koninginnedag trok de markt enkele jaren terug altijd veel publiek. Mogelijk zal daarom toch teruggekeerd moeten worden naar een dag in de voor-zomer. FotoHerman van Dam VOS-cursus nog niet vol bezet De in Soest te geven cursus „Vrouwen Oriënteren zich in de Samenleving" (VOS) is nog niet geheel bezet. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, maar omdat eind van deze maand de eerste bijeen komst gehouden wordt, is zeer spoedi ge aanmelding nu echt noodzakelijk. Voor inlichtingen en aanmelding kan men terecht bij Marijke de la Mar, Van Goyenlaan 135, telefoonnummer 10084. Een VOS-cursus werd al eerder in Soest gegeven. Alle mogelijke onder werpen komen aan de orde: politiek, school, gezondheid, opvoeding en alle mogelijke zaken die actueel zijn. De VOS-cursus is bedoeld voor vrou wen die vroeger weinig kans hebben gehad verder te leren èn voor vrouwen die zich wat geïsoleerd voelen in hun omgeving. Het gaat om twaalf bijeenkomsten van circa twee uur, te houden op woensdag- of donderdagochtend in De Open Hof (Veenbesstraat/hoek Dalweg). Voor moeders met kleine kinderen is een crèche aanwezig. De Stichting Hulpverlening Zuid-Oost- Azië, die zetelt in Groningen, vraagt nu ook de aandacht in Soest. Men werkt al meer dan acht jaar in Viët- nam, Laos en Cambodja om de men sen daar op allerlei gebied de helpen de hand te reiken. In juli werd al een beroep op u gedaan voor de toen weer aangespoelde bootvluchtelingen met vermelding van het gironummer 29.14. 600. Ditmaal gaat het speciaal om de door deze mensen veelal met de hand ver vaardigde artikelen. Degenen die de Kunstmarkt bij Artishock zaterdag 19 september bezochten, hebben deze kleurrijke, creatieve naai- en borduur werken van echte natuurproducten (wol, zijde en katoen) al kunnen zien en kopen. U kunt voor uw aankopen van even tuele presentjes voortaan terecht op het Verkoop-adres: Frans Halslaan 15. Komt u eens vrijblijvend kijken, (en denk aan het goede doel Te uwer informatie zijn er ook diver se boekwerkjes te koop. De Z.O.A. is een Christelijke Organisa tie, die internationaal samenwerkt met T.E.A.R. Fund, CAMA, W.R.C. en Het Leger des Heils uit de V.S. (tesamen vormend het Christ. Medisch Team). Soest Kerkpad NZ 38 Vrijstaande semi-bungalow met c.v.-gas, vrijstaande garage en tuin op het zuiden. Een levensecht tafereel van prachtige boerderijtjes strekt zich voor uw raam uit. Indeling: woonkamer, keuken, slaapkamer, badkamer, toilet en hal. le verdieping: 2 slaapkamers. Inruil mogelijk. ƒ285.000,-. Soest Steenhoffstraat 17 Vrijstaande, statige villa met garage en c.v.-gas. Buiten: Beslist geen alledaags voorkomen. Binnen: Perfecte afwerking; zeer grote woonkamer met moderne open haard, vaste grindstenen bank, wandkolommen, als decora tieve wandkast, ingebouwde stereo installatie, grote open eetkeuken, luxe, houten uitvoering met alle snufjes en denkbare apparatuur en verder op de begane grond een studeerkamer met voornaam geor namenteerd plafond, grote hal, kelder en toilet, le verdieping: 2 grote slaapkamers, luxe bad kamer, afzonderlijk toilet en vaste trap naar 2e verdieping met een heel bijzondere en aantrekkelijke slaapkamer die formidabele af metingen heeft. Ook op deze ver dieping badkamer en 3e toilet. ƒ295.000,-. Soest/Birkstraat 87/02155-16251

Soester Courant | 1981 | | pagina 5