HATEN ÖÜAAGSE 6 S.V.V./STAM goed voorbereid aan start Duinkikkers beginnen aan de waterpolocompetitie Junioren clubtennis kampioen schappen Soest-Zuid groei en bloei haal vandaag nog de verzamel-elpee 'warm aanbevolen" bij uw platenzaak E.S.S.-Brouwer behaalt krappe zege Be dr ij f s -b o wlin g- competitie weer van start in ,,De Borg" P. Dirksen volgt R. Meinema op bij SPSV houdt fleurige lezing over bloeiende heesters Sportinstuif gaat weer van start bij aankoop van minimaal r.25,LÖv van24septt/ta toU oktober en tar )'n 20 Soester Courant van woensdag 30 september 1981 Harry Sacksioni - „Strikt persoonlijk" Een studio-lp met gloednieuwe composities waarin Harry's excellente aitaarspaal centraal staat23,25 THIJS VAN LEER - ,,Dona Nobis Pacem" Een verrassende en zeer knap uitgewerkte lp, die gebaseerd is op de Latiinse Hoogmis21p's33,50 DANIËL WAAYENBERG LOUIS VAN DIJK - ,,E ncore" Een ouderwets soort entertainment, dat van smaak en show manship qetuiqt 23,25 JAMES LAST - „Droommelodieën" Heerlijke muziek om bij te mijmeren. Veelal bekende duitse volksliedjes bewerkt in de bekende ,,Last"-stijl23,25 HERMAN VAN VEEN - „Iets van een clown" Het veelzijdige talent van Herman van Veen wordt weer eens bewezen met deze plaat21,95 ROB DE NIJS - ,,De regen voorbij" Een bijzondere lp met veel eigen materiaal en vertalingen van romposities van o.a. Billy Joël en Neil Sedaka21,95 „FEEL SO GREAT". Dé opvolger van het unieke luisteralbum Feel So Good, met o.a. Champaign, LTD, Rita Coodlidge e.v.a2lp's33,50 YVES DUTEIL - „Voici" Een zanger met een warme indringende stem met liedjes over alledaagse dingen, liefde en geluk 23,95 BZN - „Frienas" Wederom een ijzersterke plaat met o.a. het single succes .The Old Allahan" 21,95 SPARGO ,,Go" De tweede lp van deze Amsterdamse groep boordevol aktie waarop hun twee laatste hits zijn te vinden 22,00 JAMES GALWAY - J. S. Bach 3 Triosonates. In samenwerking met de violiste Kyuna-Wha-Chung heeft James Galway wederom een plaat afgeleverd die bol staat van vakmanschap22,90 ook als musicassette Zolang de voorraad strekt. Adviescentrum voor Audio en Video Steennoffstraat I3a-15 - Soest - Telefoon 12132 Het eerste herenteam van de Soester Zwemvereniging „De Duinkikkers" speelt a.s. zaterdag zijn eerste wed strijd in de waterpolocompetitie tegen het uit Leeuwarden afkomstige LZC '29. Nog nooit begon het team zó goed voorbereid aan de competitie. Nadat de trainingen omstreeks half augustus weer waren hervat, hebben de heren reeds enkele toernooien en daarna oefenwedstrijden gespeeld om in de competitie „beslagen ten ijs te ko men". Terwijl de trainer, de heer J. Molenaar, bij het eerste dames- en tweede herenteam op kampioenschap en promotie mikt, verwacht hij voor het eerste herenteam een plaats in de bovenste helft. Aan het vorig jaar behaalde kam pioenschap was namelijk promotie naar de 3e klasse in de landelijke competitie verbonden. Nog nooit speel de een herenteam van de Duinkikkers zo hoog in de waterpolocompetitie. De heren werden toen ingedeeld in de afdeling noord-oost Nederland en spe len daardoor tegen ploegen uit Leeuwarden, Drachten, Veendam, Stadskanaal, Hoogezand, Olden- zaal, Enschede, Almelo, Hengelo, De venter en Zutphen. Voor meer dan de helft van de uit wedstrijden moeten dus afstanden van in totaal meer dan 300 km. worden afgelegd. Nadat deze indeling in het begin van de zomer bekend was, heeft de waterpolo- commissie (vergeefs) nog getracht hier enige verandering in te brengen, om de afstanden en de daarmee ge paard gaande reiskosten terug te drin gen. Het team heeft op één wijziging na dezelfde samenstelling als het voor gaande jaar en bestaat uit: Ronald In de week van 20 t/m 27 september werden de junioren clubkampioen schappen van de tennisvereniging Soest-Zuid gehouden. Later dan anders het geval is. Eind augustus bleek nog te veel jeugd met vakantie te zijn, zodat besloten werd de clubkampioenschap pen een maand uit te stellen. Het was een goed initiatief. De op komst was goed en er werd de afgelo pen week druk getennist en vaak goed gespeeld. Vooral de jongeren waren in aantal sterk vertegenwoordigd in dit tournooi. Misschien is dit laatste voor een deel wel het resultaat van de balvaardig heidscursus o.l.v. Paul Hak en Rudi Blok, die de tennisvereniging de laatste jaren organiseert voor jonge kinderen, zodat zij al wat beslagen ten baan komen. Het weer werkte mee en bovendien kon men in geval van nood terugvallen op de splinternieuwe halbanen in Soest- dijk. Een compliment verdienen de dames van de wedstrijdleiding, mevrouw G. Brandsma en mevrouw Th. Meeder, want wat de jeugd buiten de schooluren aan aktiviteiten ontplooit is voorwaar geen kleinigheid. Om daar zoveel mo gelijk rekening mee te houden en toch het wedstrijd programma keurig af te werken is een prima prestatie. Zondag 27 september konden onder de meest ideale weersomstandigheden de finale partijen gespeeld worden. Er waren veel aantrekkelijke partijen te zien, er werd sportief gespeeld en er was veel belangstelling voor dit jeugd tournooi. Aan de uitslagen valt af te lezen dat het vaak heel spannend was dat niemand zich zo maar „gewonnen gaf. Bast (keeper), Henk Wijnmalen, Roel Timmer, Jan Vrakking, Cees Thie, 'Huib Klein, Gerard Vet, Erik-Jan Koe hof en Rob v.d. Maas. Door met dezelfde basis als vorig jaar te kunnen spelen wordt de homogeniteit in het team bevorderd en kan de trainer de opbouw waar hij vorig jaar mee begon nen is voortzetten. Om de tot nu toe met alle teams bereikte resultaten in de toekomst te kunnen voortzetten, is een góede onderbouw van wezenlijk belang. Daarom komen de Duinkik kers nu met een jongens- en meisjes- adspirantengroep in de leeftijd van 11 tot 14 jaar in de competitie uit. Hoewel de competitiewedstrijden nog niet erg succesvol waren-nederlagen met dubbele cijfers- ziet de trainer de heer H. Timmer, de toekomst optimis tisch tegemoet. De groep heeft dit jaar namelijk voor het eerst, naast een conditietraining in de Turf, op de zondagmorgen van 10.30 tot 11.30 uur een echte waterpolótraining in het zwembad de Trits in Baarn. Bij conse quent bezoeken van de trainingen hoopt de heer Timmer dat zijn arbeid in de toekomst vruchten zal afwerpen. De wedstrijden voor het komende weekend zijn de vólgende zaterdag 3 oktober*. 18.00 uur LZC '29 - De Duinkikkers Hl Leeuwarden 18.20 uur De Forellen 4. - De Duin kikkers HIII Rhenen 19.45 uur AZ&PC 2 - De Duinkikkers DI Amersfoort Zondag 4 oktober: 16.30 uur YZ&PC A - De Duinkikfters M-adsp. Rotary-rommelmarkt brengt 3068 gulden op De door de Rotary georganiseerde rommelmarkt werd een succes, mede dankzij het redelijke weer van zater dag j.l. De netto opbrengst bedroeg 3.068,-. De medewerking van de bevolking werd door de Rotary Club als hart verwarmend ervaren. Slechts een en kele „koper" had geen oog'voor het doel waarvoor de rommelmarkt geor ganiseerd was. Dank aan alle inwoners die goederen beschikbaar hebben ge steld! Het restant van de artikelen heeft de volgende eindbestemming gekregen: Kleding en schoeisel: Leger des Heils De overige artikelen: De Protestanten Bond te Baarn die binnenkort een verkoop organiseert. Het busje waarvoor de opbrengst be stemd was is zaterdag overgedragen aan het gecoördineerd bejaarden- werk Baarn. Voetballer breekt been Zaterdagmiddag brak een 30-jarige voetballer uit Wijk bij Duurstede tij dens een wedstrijd in Soesterberg, zijn linker been. Hij werd met de ambu lanceauto naar het Amersfoortse zie kenhuis De Lichtenberg gebracht. Uitslagen klubkampioenschappen Soest-Zuid 12 jaar: J. E. Michiel de Bruin - Willem Jan Rouwhorst 6-2, 6-4: M. E. Marjolein Tourné - Fré Mink 6-4, 6-4; M. D. Marjolein Tourné en Fré Mink - Gislaine Pronk en Annette van Willige 4-6, 6-3, 6-2; J. D. Michiel de Bruin en Willem Jan Rouwhorst - Edwin Rosch en Marcel de Jong 7-5, 6-4; mixed Michiel de Bruin en Marjolein Tourné - Mark Baltus en Fré Mink 6-2, 6-4. 14 jaar: J. E. Jeroen den Broeder - Mark van Kessel 6-1, 6-3; M. E. Joan v.d. Hengel - Karin Mink 6-4, 6-4; J. D. Paul Walter en Marnix Vriesen - Wil lem S. Smith en Peter van Kessel 6-4, 7-6; M. D. Saskia Visser en Joan v.d. Hengel - Vigga en Karen 5-7, 7-5, 6-4; Mixed Simone Peters en Willem Jan Rouwhorst - Annemarie Brandsma en Paul Walter 6-3, 6-3. 17 jaar: M. E. Marianne Joziasse - Boudewien S. Smith 6-7, 6-4, 6-4; J. D. Richard en Herman - Mark Jan Rosch en Fons Habes 5-7, 6-4, 6-4; M. D. Marianne Joziasse en Boudewien S. Smith - Desiré Peters en Marleen van Eek 6-0, 6-3: Mixed Fons Habes en Marianne Joziasse - Mark Jan Rosch en Boudewien S. Smith 6-3, 2-6, 8-6. SPORT Staand v.l.n.r.: Coach Masmeyer, Ton van Luijtelaar, Guus Groenesteijn en voorzitter Ruud Rodermond. Zittend v.l.n.r.: Nico Brouwer, Paul Werkhoven, Ed Brouwer, Joop Pouw en peter van Boeyen. Afgelopen vrijdag speelde E.S.S. Brou wer zijn derde wedstrijd in de zaalvoet balcompetitie 1981/1982. Voor de aanvang van de wedstrijd ontving het team uit handen van Ed Brouwer namens het Eerste Soester Schoon maakbedrijf nieuwe shirts en broeken. Er werd tegen F.C. Vonk aangetreden in de nieuwe gele kleuren. Het was de tweede krachtmeting tus sen deze twee ploegen. Een week eerder nog won F.C. Vonk door een sterkere tweede helft met 6-4. Dit keer bleef de zege in eigen rijen. Voor het eerst speelde Peter van Boeyen mee hetgeen een aanwinst bleek te zijn. Na een goede start was het Ton van Luijtelaar die zijn eerste competitie goal wist te scoren. F.C. Vonk bleek ook nu weer gevaarlijk te kunnen coun teren. Bij één van deze counters kon keeper Paul Werkhoven slechts door een sliding redden. Dit kostte hem een twee minuten-straf plus een penalty. Guus Groenesteijn kwam als keeper nu in het veld maar hij kon de straf schop niet stoppen. E.S.S.-Brouwer bleef de aanvallende ploeg en na een solo van Peter van Boeyen kon deze met een hard schot de stand op 2-1 brengen. Kort hierna was het wederom Ton van Luijtelaar die de voorsprong vergrootte. Na een fout bij de tijdwaarnemer brak na plm. 18 minuten spelen de rust aan. Na rust was het F.C. Vonk dat net als in de eerste wedstrijd weer kwam opzet ten, hetgeen resulteerde in twee goals. E.S.S.-Brouwer wist hierna orde op zaken te stellen en nam zelf weer het initiatief over. Uit een handig genomen vrije schop van Peter van Boeyen wist Nico Brouwer door de benen van de keeper de beslissende goal te scoren. Hierna gooide F.C. Vonk alles op de aanval. Mede door goed verdedigings werk van aanvoerder Joop Pouw bleef de schade beperkt tot een schot op de lat. E.S.S.-Brouwer heeft nu vier punten uit drie wedstrijden en moet dinsdag 29 september winnen van Roe ien Tin om zich in de kopgroep te hand haven. Er zal dan met dezelfde spelers worden aangetreden als in de laatste wedstrijd. De bedrijfsbowlingcompetitie in de Borg is in de afgelopen weken weer van start gegaan. De competitie wordt gespeeld tussen teams van elk zes man. Elke speler gooit per wedstrijd één game. De score van deze 6 deelne mers wordt dan opgeteld om tot een „bedrijfsresultaat" te komen De hele competitie beslaat 17 ronden plus voor 6 bedrijven een finale. De bedrijven met de hoogste puntenaantallen win nen natuurlijk de bekers. Ook voor de beste individuele prestatie is een trofee beschikbaar. Net als vorig jaar werden er in de eerste ronde veel punten gehaald door Olyslager uit Soesterberg en door het team van „de Borg". Verrassend was echter het „gooien" van van der Pol 1. Onder aanvoering van captain H. van Westerleek werden 757 punten be haald; een gemiddelde van ongeveer 126!!). Opvallend was bovendien hét goede optreden van een groot aantal nieuw komers: Chemco, Gemeente 1, Honey- well Buil en Smeyer. Vorig jaar toen de competitie voor de eerste maal werd verspeeld, waren de resultaten een stuk minder. In de individuele competitie gaat op dit moment Jos van de Vegt van Olyslager aan kop. Jos, die kampioen van de Soester Bowling Bond is, wist uiterst geconcentreerd 176 punten bij eikaar te gooien. Bij de dames gaat op dit moment Ilse de Rijk (van Klomp) aan de leiding. Zij scoorde 156 punten. Door het uitvallen van één der deel nemers is er nog één plaats vrij voor een bedrijf. Belangstellenden kunnen kontakt opnemen met de Borg, Wil- laertstraat 49, tel. 22188. Hier volgt de ranglijst na 1 ronde: 1. Van de ol 1 (757). 2. Borg (746). 3. Olyslager (737). 4. Stam 2 (710). 5. Chemco Inc. (709). 6. Gemeente 1 (680). 7. Mercurius 4 (673). 8. Honey- well Buil (670). 9. Smeyer (656(. 10. NMB (651). 11. Smeeing (644). 12. Frejo 1 (644). 13. Klomp 1 (640). 14. Rabo (616(. 15. Staml (590). 16. Van de Pol 2 (589). 17. Mercurius 6 (588). 18. Jozua 1 (579). 19. B.V. Articon (564). 20. Jozua 2 (555). 21. Klomp 2 (548). 22. Klockner l (531). 23, Gemeente 2 (526). 24. Van Dam Super (523). 25. Mercu rius 5 509). 26. Frejo 2 504). 27. Asi 1 (501). 28. Van Oest (496). 29. Otto Maier (454). 30. Mercurius 3 (445). 31. Klock ner 2 (440). 32. Mercurius 1 (401). 33. Asi 2 (366). Een vrij intensief oefenprogramma is door verschillende teams van SW afgewerkt. Half augustus is men reeds aan de trainingen begonnen. Naast enkele oefenwedstrijden zijn er ook een aantal toernooien afgewerkt. De resul taten in deze wedstrijden zijn niet direct belangrijk. Van meer nut is het om de teams weer wat wedstrijdritme bij te brengen. Tevens is het belangrijk een teamgeest te kweken. Het ver toonde spel wekt de verwachting dat verschillende teams in de komende competitie een geduchte tegen stander kunnen zijn. Nagenoeg dezelfde groep maakt de selectie uit bij dames 1 en 2. Een enkele verandering is aangebracht. Dames 1 gaat het dit seizoen in de 2e divisie proberen. Duidelijk zal moeten worden dat dit team wel degelijk capa citeiten in huis heeft. Vorig seizoen was de noodzaak om te moeten winnen vaak overheersend zodat een zekere verkramping vaak duidelijk aanwezig was. Het komende seizoen kan men zeker wat ontspannener spelen, het geen het spel alleen maar ten goede kan 'komen. Enkele interessante streekderby's staan op het program ma. Dames 2 heeft een goede voorberei dingsperiode achter de rug. Zeer ge motiveerd en optimistisch kan dit team een nieuw seizoen in de 3e divisie tege- moetzien. Duidelijk is in elk geval dat men niet van plan is het na 1 jaar weer veroverde 3e divisieschap zomaar ca deau te geven. Een team met veel aanval in huis, hetgeen menig team aan den lijve zal ondervinden. Dames 3 zal met dezelfde groep weer in de districtsklasse uitkomen. Het zal geen gemakkelijk seizoen worden, maar met de aanwezige routine moet handhaven toch tot de mogelijkheden behoren. Nieuwsgierig is SVV/Stam naar wat het jeugdige 4e team gaat presteren in de le klasse. Dit team speelde vorig jaar nog in de junioren competitie en dit team werd ook kampioen van Nederland. Het gehele team is nu een senioren team geworden en met de aanwezige talenten zal het zich vast waar maken in de le klasse. Verder wordt SW/ Stam nog vertegenwoordigd in de 2e, 3e en 4e klasse van het district. De heren selectie heeft helaas wat adevlatingen moeten ondergaan. En kele vaste spelers uit deze groep heb ben de selectie verlaten. De aan vullingen zijn grotendeels gekomen uit de talentvolle jeugd. Heren 1 zal het in de districtsklasse niet gemakkelijk krijgen. Maar met als ruggegraat enkele routiniers moet het toch mogelijk zijn goede wedstrij den te spelen. Wanneer dit direct bij de aanvang kan gebeuren kan dit een extra stimulans betekenen voor de nieuwkomers. Heren 2 is een zeer jong team, uitko mend in de le klasse. Ook voor dit team zal het een zwaar seizoen worden. Wanneer men echter goed uit de start blokken komt kan dit waarschijnlijk zeer stimulerend werken en tot verras singen leiden. Ook het 4e team is een jong team. Inmiddels heeft dit team al een compe titiewedstrijd achter de rug, die veel verwachtingen voor het komende sei zoen heeft opgeroepen. Naast de seniorenteams spelen er ook nog een behoorlijk aantal teams in de jeugdcompetitie. Met name in de aspi ranten competitie zijn er een aantal die goed voor de dag komen. Ook dit seizoen zijn er mini teams die in com petitieverband wedstrijden spelen. De dinsdagavond is nog steeds de trainingsavond van SVV/Stam in sporthal Beukendal. Ieder die interes se heeft voor volleybal kan hier terecht om alle informatie te ontvangen. SVV/Stam heeft ook een zeer actieve recreanten-afdeling waar iedereen van harte welkom is. De zaterdagmorgen is de trainings morgen van de mini's. Alle thuiswed strijden worden op donderdagavond in Beukendal gespeeld. De selectieteams van de dames en heren spelen de thuis wedstrijden in De Bunt op zaterdag middag. De wedstrijden beginnen reeds om 13.30 uur. Tijdens de jaarvergadering van de Soester Politie Sport Vereniging [SPSV] in 'tPraethuus, de conferentie zaal in de dependance van het hoofd bureau, is de heer P. Dirksen gekozen tot secretaris. Hij is de opvolger van de heer R. Meinema, die na twaalf jaar de pen neerlegde. Hij werd door voorzit ter E. W. Schutzmann de „steun, toe verlaat en begeleider" van de vereni ging genoemd. Als waardering voor zijn werk kreeg hij een découpeer- zaag aangeboden. In zijn openingswoord keek voorzitter Schutsmann terug op een jaar vol activiteiten, een jaar bovendien waar in op gepaste wijze het 35-jarig bestaan werd gevierd. Een hoogtepunt was ook het behalen van het afdelingskam pioenschap door het voetbalelftal van de SPSV. Verheugd was de voorzitter over de toenemende belangstelling voor andere dan de traditionele spor ten. Het fietsen komt voorzichtig op gang en verder werden surfen en badminton in de vereniging geïntrodu ceerd dankzij de animo hiervoor van enkele leden. Eén van de snelst groeiende activiteiten is het vissen. De opkomst voor de wedstrijden wordt steeds groter; dat geldt niet alleen voor verenigingswedstrijden, maar ook voor het regionale gebeuren. Nadat de 28 leden die de vergadering bezochten enkele ogenblikken stilte in acht hadden genomen voor het in februari overleden lid F. La Rose, wiens verdiensten voor de SPSV door voorzitter Schutzmann werden ge schetst, werd de bestuursverkiezing gehouden. De heer Dirksen volgde secretaris Meinema op en verder wer den nieuw in het bestuur gekozen mevrouw A. van Straten-Lith en de heer J. C. van 't Veer. In de vergadering werd het voorstel gelanceerd tot het opzetten van een bureaucompetitie, waarvan de bedoe ling is dat de surveillanceploegen en de verschillende afdeling tegen elkaar uitkomen in verschillende takken van sport. Bekeken zal worden of zo'n onderlinge competitie te realiseren is. De evenementenkalender voor het sei zoen 1981-1982 vermeldt weer tal van activiteiten, zoals op 3 juni de jaarlijk se wedstrijd tussen politie en doktoren ten bate van het Bentinck Fonds voor gehandicapte sportbeoefenaren; op 10 en 11 mei het schoolvoetbaltoernooi en op 7 april het nationale snelschaak- toernooi. Andere sporten die beoefend worden zijn vissen, volleybal, fietsen, tafeltennis, klaverjassen, voetbal. Daarnaast staan tal van gezellige avonden op het programma, zoals bingo-avonden, het Sint Nicolaasfeest, soos- en ledenavonden. AFDELING SOEST Op dinsdag 6 oktober zal de heer Ir. G. v.d. Lugt eeu lezing verzorgen voor de vereniging Groei en Bloei om 20.00 uur in het Medisch Centrum, Nieuweweg 14 Soest. De heer G. v.d. Lugt is leraar aan de Middelbare Tuinbouwschool te Utrecht en expert in het Nederlandse sortiment bomen en heesters. De Sportinstuif seizoen 1981/1982 voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar gaat met ingang van zaterdag 3 okto ber weer van start. De jeugd van 6 tot en met 9 jaar kan elke zaterdag van 09.00 tot 10.15 uur terecht in de sportzaal De Borg, Willaertstraat. Van 10.30 tot 11.45 uur is de jeugd van 9 tot en met 12 jaar welkom, eveneens in De Borg. Op donderdag is er voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar een sportinstuif in de sportzaal De Bunt, Ossendamweg. De kosten bedragen 1.50 per keer per kind. Men moet gymnastiekschoenen meenemen. Tijdens de sportinstuiven krijgen de kinderen te maken met de verschillende vormen van gymnastiek, balspelen en vrije spelen. Bij bijzondere gelegenheden zal aan de sportinstuiven een extra tintje worden gegeven. Zo zal zaterdag 3 oktober in De Borg en donderdag 8 oktober in De Bunt het luchtkussen aanwezig zijn. De organisatie van de sportinstuiven berust bij de Sportstichting Soest. Ouders en andere belangstellenden hebben zowel in De Borg als in De Bunt de gelegenheid de kinderen vanaf de tribune bezig te zien. Er is nog geen beslissing genomen over het houden van een sportinstuif in Soesterberg. Het bestuur van de Sport stichting zal binnenkort hierover een beslissing nemen. Vorig jaar is echter gebleken dat in tegenstelling tot de sportinstuiven in Soest, in Soester berg hiervoor nagenoeg geen belang stelling was. Op deze avond zal hij eerst iets vertel len over de naamgeving van heesters en U daarna aan de hand van levend materiaal en prachtige kleurendia's meenemen in het rijk der bloeiende heesters. Een uitgekiende beplanting van heesters kan een fleurige achter grond vormen van Uw border. Hierbij is soortenkennis en onder- houdsvaardigheid een vereiste. De spreker zal U hierbij zeker op de goede weg helpen. Hij zal vooral aandacht besteden aan de minder bekende soor ten en variëteiten die bij goede tuin centra wel verkrijgbaar zijn. Wist U dat er Vlinderstruiken zijn die U niet terug hoeft te snoeien en dat er een variëteit is die al in juni bloeit en daarmee tientallen vlinders naar Uw tuin lokt? Ook klimplanten zullen deze avond de revue passeren, zoals de Clematis oriëntalis, die met zijn blauw-groene varenachtig blad en gele bloemen een speciaal accent aan Uw pergola of muur kan geven. Natuurlijk vraagt elke heester zijn eigen onderhoud en snoeiwijze. De spreker zal op deze avond alle facetten van de heesters behandelen en graag ingaan op Uw vragen. Een avond waarop U kunt genieten van de kleu renpracht op dia's en veel kunt leren. Toegang is gratis voor leden en geno digden. Niet-leden betalen 3,- entree en krijgen een gratis proefnummer van het maandblad Groei en BLoei.

Soester Courant | 1981 | | pagina 21