Volle buit voor hoogste Olympia-teams u D Programma Kampioenschappen P.V. „De Zwaluw" Soest Ruitersportcentrum „Eldorado" luidde op Dierendag het winterseizoen 1981/82 in Shot 2 haalt uit tegen Quick: 10-0 Weer verlies voor Red Stars-heren Eemvogels moeizaam naar winst tegen Mia3-5 Duinkikkers starten competitie met overwinning C. Limper Sr. wint Veenkampbeker Tafeltennis: Papilion nu niet boven de honderd punten Begrafenisondernemer in Soesterberg, Soest en omstreken. Korfbal: Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg i 15 SiM'slcr ('imriinl van woensdag 7 »klol»er 1981 15 Een goed begin is het halve werk wordt er altijd gezegd. Olympia is ook zeker goed begonnen. Zowel het eerste dames- als herenteam wisten met 0-3 te winnen. Ook het tweede herenteam had weinig problemen met het derde Olympia heren team. Ook zij wonnen met 3-0. Het zevende damesteam moest het op het nip pertje af laten weten tegen het vijfde damesteam. Dames SPORT Dames 1 trad aan voor haar eerste competitietreffen tegen NVC in Nij- kerk. Het was een nogal rommelig be gin waarin NVC veel scoorde met een hoge buitenaanval maar daartegen over deed Olympia veel goed verde digend werk. Ook de "nieuwkomers" in het eerste damesteam deden erg veel goed werk en zeker de zo uit de jeugd afkomstige Monica v.d.Wal die op alle plaatsen de sterren van de hemel speelde. Tot 9-8 ging de eerste set gelijk op maar toen zette Olym pia goed door en de set werd met 10-15 winnend afgesloten. Weinig zui verheid kenmerkte het spel in het be gin van de tweede set en Olympia kwam dan ook met 6-2 achter. Toch vocht Olympia zich terug tot 9-9 en uiteindelijk wist men ook deze set met 10-15 te winnen. De derde set begon gewoonweg slecht. Er lukte totaal niets en snel stond men dan ook met 7-0 achter. Toen was het echter de beurt aan NVC en de dames van trainer/ coach Rob Ekelmans kwamen terug tot 7-6. Toch liep NVC weer vrij een voudig weg tot 14-9. Toen bleek dat de Nijkerkse formatie letterlijk en fi guurlijk te vroeg gejuicht had. want het laatste benodigde punt werd. overigens terecht, afgekeurd door de scheids rechter. Toen werd in èén opslagbeurt van wederom Monica v.d.Wal de stand tot 14-15 rechtgetrokken. Er volgde een enorm spannend slot waarin Olympia uiteindelijk de sterkste bleek: 15-17. A.s.zaterdag is de dag waarnaar heel volleyballend Soest uitkijkt: De SVV- Olympia dag. Dames l bijt de spits af en wel om 15.30 uur tegen dames SVV 1. Dames 3 kon het net niet bolwerken tegen Oberon. In een vrij gelijkop- gaande strijd bleek aan het eind Obe ron steeds iets de sterkere: 15-10, 15- 11.15-10. Met veel inzet aan beide zijden werd er gestreden tussen dames 5 en dames 7. Er was wat dames 7 betreft een nogal nieuwe teamsamenstelling waardoor er soms nogal verwarrend gespeeld werd. De eerste set ging dan ook verloren met 12-15, maar de tweede werd met 15-11 gewonnen. Er volgde toen een gelijkopgaande strijd waarin dames 5 net iets de betere bleef: 14-16 en 13-15. Dames 9 moest de strijd aanbinden met het Amersfoortse Vollkei 10. Het begin verliep wat moeilijk maar daar na ging het steeds beter lopen. De eerste twee sets gingen verloren met 15-8 en 15-12 maar in de derde set werd een 9-2 achterstand op uitsteken de, wijze omgezet in een 13-15 winst. Dé vierde set gaf een gelijk spel- beeld te zien maar toen kwam dames 9 net iets te kort en verloor met 15-11. Óndans het 3-1 verlies kan worden te ruggezien op een goede wedstrijd waarin met veel inzet werd gespeeld. Heren Heren 1 speelde tegen Spirit en won eigenlijk vrij eenvoudig. In de eerste set had Olympia een sterke serve en een blok dat keer op keer de Spirit- aanvallen goed stuitte. Het gevolg was een 3-15 stand. In de tweede set begon Spirit slimmer, er werd goed aange vallen en het Olympia blok werd om zeild. Bij een 8-2 achterstand had het blok van de "mannen" van trainer/ coach Ad van Brummelen het ritme echter weer gevonden en Spirit kwam niet meer tot aanvallen toe. Met 10- 15 werd deze set gewonnen. De derde set werd erg leuk gespeeld door Olym pia en er was volop variatie in de aanval. Ook verdedigend werd er goed werk verricht. Deze set werd ook ge wonnen en wel met 6-15. Heren 1 is zaterdag de tweede in de reeks SVV- Olympia wedstrijden. Zij zullen om 17.30 uur moeten aantreden tegen het eerste SVV-herenteam. Evenals bij de dames wordt verwacht dat er veel pu bliek zal komen en dat men weer als vanouds massaal achter Olympia gaat staan. Heren 2 trad aan tegen het derde Olympia-herenteam. Dat het derde een geheel nieuw team is. bleek al snel want er werd nogal rommelig ge speeld. De pass wat zeker niet opti maal en ook kwam men weinig tot aan vallen. Dit was mede de oorzaak dat de eerste set met 15-5 in het voor deel van de tweede eindigde. Ook de tweede set werd zonder erg veel pro blemen gewonnen (15-6) en pas in de derde set kon heren 3 iets terug doen. Toch bleef ook toen heren 3 de betere en werd er met 15-12 gewonnen. Heren 2 is de laatste in de reeks SVV-Olym pia. Zij spelen om 19.00 uur tegen SW2 Heren 4 moest tegen Keizer Otto 2 spelen en verloor met 0-3. Het was een zeer rommelige wedstrijd en ook hier was de pass zeker niet goed te noemen. Aanvallend kwam hierdoor heren 4 totaal niet uit de verf. In de derde set werd zelfs een 9-2 voorsprong uit handen gegeven 12-15,8-15. 13-15). Ook heren 7 kon niet tot winst komen. Zij moesten hun meerdere erkennen in SVH 3. De eerste set ging verloren met 15-6. In de tweede set hegon SVH erg rommelig, maar wist tenslotte toch nog een 6-13 achterstand weg te wer ken. Olympia ging onrustiger spelen en verloor alsnog met 15-13. In de derde set liep Olympia snel een achterstand op. Hoewel het daarna steeds beter ging lopen, kon de achterstand niet meer ingelopen worden15-8. Jeugd Jongens Junioren A moest spelen te gen Leos uit Leusden. Hoewel de aan val in de eerste set niet zo goed lag. werd de set toch wel verdiend gewon nen (15-5). De tweede set begon erg slecht en ook hier was de aanval zeker niet goed te noemen, maar toch werd er met 15-13 gewonnen. De derde set was erg spannend en werd goed gespeeld. Hoewel de opslag matig was werd toch ook deze set winnend afge sloten (15-11). De besturen van de Stichting Ruiter- sportoentrum Eldorado en de Lande lijke Rijvereniging en Pony Club Eldo rado, hebben met de organisatie van springwedstrijden ter gelegenheid van Dierendag j.1. zondag midden in de roos geschoten. De deelname was over weldigend en in de eivolle foyer genoot een enthousiast publiek, hoofdzakelijk bestaande uit familieleden van de deel- mers [sters] van de inzet en de koste lijke vermommingen van de ruiters en amazones. De vindingrijkheid in het uitbeelden van>^ieren kende geen grenzen. Zo zagen wij. dat de pony's door muizen, vlinders, katten, konijnen, ja zelfs door een draak of een panter bereden wer den. Het was duidelijk, dat de kinderen hun best hadden gedaan om zo goed mogelijk- voor de dag te komen en ze genoten er: zelf ook zichtbaar van. Dit gebeuren zou men eigenlijk in één zin kunnen samenvatten: „Het was één groot familiefeest!" Door de perfecte organisatie, waarvoor velen zich spon taan hadden aangemeld, verliep alles soepel en vlekkeloos. Exact om 13.00 uur werd met het B-parcours, hoogte 50 cm., begonnen. Met verve streed men om de hoogste eer en na barrage wist de „kat" Hester Langedijk op Biostar de eerste prijs in De afgelopen week heeft voor Shot sterk wisselende successen gebracht, met zowel positieve als negatieve uitschieters. De beste prestatie kwam op naam van Shot 2, dat haar grootste concurrent voor het afdelingskampioenschap, Quick 6, met 10-0 versloeg. Shot 1 behaalde in Zwolle in een zeer spannende wedstrijd een 5-5 score tegen Seine Meubelen 2. Shot 3 en 4 behaalden beiden een 7-3 overwinning op respectievelijk Buna 1 en Victoria 4, terwijl het 2e dames team volgens de verwachtingen verloor van Huizen 1. Het le jeugdteam verloor de belangrijke wedstrijd tegen Iduna 2 met 6-4, ter wijl het 2e jeugdteam met 10-0 ten onder ging tegen Vitae 1. het uiteindelijk 3-7 voor het Soester team. Edwin Luijben, Arnold Appel De wedstrijd Seine Meubelen 2 - Shot 1 is een zeer spannende en langdurige aangelegenheid geworden, waarin liefst 9 van de 10 wedstrijden in drie games beslist werden. Het was dan ook niet verwonderlijk dat de wed strijd die om 17.30 begon pas tegen 22.00 uur afgelopen was. Het was een wedstrijd met sterk wis selende kansen waarbij Shot toch wel het iets betere team had. Desondanks stond Shot bij de pauze met 3-2 ach ter doordat men naast twee ruime overwinningen drie partijen verloor met twee punten verschil in de der de game. Na de pauze kwam Shot zelfs met 5-3 achter, maar gelukkig wist men de laatste twee partijen nog wel in winst om te zetten zodat in ieder geval nog één punt aan de ontmoe ting werd overgehouden. Bij Shot wa ren Harry Maassen en René Daselaar beiden goed voor twee overwinningen, Dirk Schuiling die alles behalve fit ach ter de tafel verscheen was de groots te pechvogel van de wedstrijd. Wel iswaar wist hij één partij (bij een 4-5 achterstand) te winnen, maar in zijn beide andere wedstrijden liet hij ver schillende matchpoints ongebruikt. Aanstaande zaterdag speelt Shot in Heerenveen tegen het sterke Delta Im puls. Shot 2 zorgde voor een zeer knap re sultaat door concurrent Quick 6 zeer gedecideerd van tafel te vegen. Ver rassend was bij het Hilversumse team het wel erg zwakke optreden van Jan Schaefer die toch één van de sterkste spelers in de eerste klas moet worden gerekend. Aangezien ook de beide andere Hil versummers onvoldoende tegenspel konden bieden aan het ontketende Soester team werd de overduidelijke 10-0 eindstand bereikt. Gerhard Busch, Nicky Baba en Bert van Velzen bleven alledrie ongeslagen. Shot 3 behaalde in Bussum een een voudige zege op het niet al te sterke Buna 1. Na een 1-6 tussenstand werd hof en Marcel Vrakking wonnen alle drie twee partijen, terwijl ook het dubbel in een Soester zege eindigde. Shot 4 speelt zich voorlopig zonder veel moeilijkheden naar het kampioen schap in de derde klasse. In Hilver sum werd concurrent Victoria naar een regelmatige 7-3 nederlaag gespeeld. Willem Onrust was weer goed voor drie overwinningen, Joop Kok en Chris Sondaar volgden met één, respectie velijk twee overwinningen. Het 2e damesteam was zoals verwacht niet opgewassen tegen het zeer sterke Huizen 1. Het werd 10-0 voor de dames van Huizen, die aanstaande zaterdag om 15.00 uur in Soest zullen aantre den tegen het le damesteam van Shot. Voor het 2e damesteam liggen er za terdag meer kansen als men thuis speelt tegen Iduna 1. Het le jeugdteam speelde afgelopen zaterdag in de Bilt tegen hun voor naamste concurrent voor het kam pioenschap. Iduna 2. Voorlopig moet Shot de koppositie aan het Biltse team laten want er werd met 6-4 verloren. De Shotpunten werden gescoord door Berend Jonker en Jan Fransen die ie der twee partijen wonnen. Het 2e jeugdteam stelde na de goede prestatie van vorige week teleur door nu met de maximale 10-0 score te ver liezen van Vitac uit Vinkeveen. Dit bleek weliswaar een zeer sterk team maar met 10-0 verliezen was toch bepaald niet nodig geweest. Overige uitslagen senioren: Shot 5 - UBTV 4: 6-4, Shot 6 - Blari- cum 1: 6-4, Shot 7 - Victoria 10: 4-6 Shot 9 - Huizen 6: 1-9, Shot 11 - Niké 9 3-7, Shot 12 - Quick 216-4. Overige uitslagen jeugd Quick 2 - Shot 3: 7-3, Elan 6 - Shot 5 3-7, Shot 6 - de Hilt 1: 4-6, Neder- horst 2 - Shot 7: 6-4, VEV 4 - Shot 1-9, Shot 9 - Sukses 2: 1-9, Shot 10 - Buna 2: 5-5. Good Luck 8 - Shot 11 4-6. de wacht te slepen, hetgeen haar de beker opleverde. De tweede prijs ging naar de „draak" Sabrine van Dijk op Cartouche: zij kwam in het bezit van een fraai schild. De „muis" Sascha van Lierop bezette met haar pony Ferdinand de derde plaats en verwierf hiermee de stan daard. 4e werd de „kat" Nanet Lock met Norbet, 5e de „beer" Carolien Borger met Rik, 6e de „gelaarsde kat" Stefan Zoetelief met Rolhide, 7e de „rode kater" Ingrid Strumpel met Bartje II. Om kwart voor drie kwamen de ruiters en amazones voor het L-parcours (hoogte 70 cm.) aan de beurt. Ook in deze categorie moest een barrage de eindstand bepalen. Eerste werd de „kat" Denise Langen- dijk met haar pony Biostar. Zij ver overde hiermee de fel begeerde beker. De tweede plaats werd bezet door het „witte konijn" Karin van Lierop die met haar pony Fiola het schild in haar bezit kreeg, terwijl de standaard naar de „kat" Yvonne van Lierop ging, die met Norbet de derde plaats bezette. Werd Marieke de Bree met Carina (kip), 5e ex equo Gerda van Veen met Bianco (kat) en Willeke van Bloemen- daal met Pipo (vlinder), 7e Tamara de Bok met Rocket (kat), 8e Barbara Borger met Rik (panter), 9e Mirna Schoonhorst met Ferdinand (muis), 10e Christiaan de Ruig met Bartje I (Micky mouse). Voor originaliteit kende de jury de volgende prijzen toe: 1. Sabrine van Dijk als draak. 2. Angelique Coevoet als vlinder. 3. Willeke van Bloemen- daal als vlinder. 4. Wilma de Ruig als gelaarsde kat. 5. Barbara Borger als panter. Het geheel werd deskundig en onder houdend aan elkaar gepraat door de speaker de heer C. L. Vos. De prijzen werden uitgereikt door de voorzitter van de L. R. en P. C. Eldorado, de heer P. de Borst en de voorzitter van de St. R. C. Eldorado, de heer J. A. Detmar. Na de prijsuitreiking werd er onder leiding van Pien Grosman een keurige caroussel met 16 pony's gereden. Een hartelijk applaus was hun beloning. De middag werd omstreeks 17.00 uur afgesloten met een spring-quadrille, uitgevoerd door acht pony's. Ook deze demonstratie, eveneens begeleid door Pien Grosman, oogstte veel bijval. Al met al was dit een middag, waar zowel de deelnemers (sters) als het publiek met veel plezier aan terug kunnen denken. Basketbal: Het herenteam van de Soester basket balvereniging Papillen heeft haar der de kompetitiewedstrijd wat rustiger aan moeten doen. In Hilversum wisten de Groenen niet verder te komen dan een 82-26 overwinning. Met name een uitstekende start van het Soester team bleek al weer veelbelovend te zijn, want na tien minuten spelen was de stand al 36-4, maar na enige wissels bleek de klad er in te komen en werd er nog maar zeer moeizaam gescoord. Slechts twaalf punten werden er in deze tweede tien minuten toegevoegd aan het totaal van de eerste helft, zodat de rust inging met een 48-12 stand. Ook in de tweede helft was Papilion natuur lijk oppermachtig, maar de score werd niet meer zo nadrukkelijk gehaald als in de vorige wedtrijden. Een vervelend incident tegen het einde van de wed strijd maakte het helaas wat triester. Zonder opzet kwam Tedman Jansen zo ongelukkig ten val dat hij met een zware hersenschudding naar het zie kenhuis moest worden gebracht. Het werd uiteindelijk toch een verdien de 82-26 overwinning. Het Soester team speelt aanstaande zondag weer een thuiswedstrijd tegen Eem '78 om half negen in De Bunt. Foto: lierman van Dam Het wordt zo langzamerhand eentonig, maar het blijven de jeugdteams die de punten voor The Red Stars vergaren. Bij de landelijke teams kWamen alleen de meisjes junioren tot winst, 71-68 tegen Leiderdorp. Het damesteam ver loor met 46-49 van Midland, en de he ren en de junioren konden ook nu niet tot een eerste zege komen. Jammer was dat het jongens kadettentpam, eerst nog ongeslagen, van Cracker- jacks verloor. Met de prestaties van de heren gaat het slecht. Wel lijkt er verbetering in te zitten. Met slechts 78-85 verloren de rood-witten van Jumpers, dat vorig jaar nog eerste-divisionist was. Terwijl het reserve herenteam nog niet helemaal naar wens draait, bleven de- derde-keus-heren ingeslagen. Dit keer bleek men met 62-44 beter dan het vijfde team van Quidam. Voor de meeste overwinningen zorg den toch weer de goed draaiende jeugdteams. De meisjes aspiranten-b versloegen Dunckers met 38-25, en de meisjes kadetten a en aspiranten a verschalkten hun tegenstanders met respectievelijk 85-22 en 105-13. De a-aspiranten bij de jongens zege vierden in een aantrekkelijke wed strijd met 85-54 over Crackerjacks. Aanvallend speelde Red Stars hier sterk, daarbij geholpen door een goed afstandsschot en knap spel in de bucket. De 54 punten van Crackerjacks zorg de ervoor dat het geen eenzijdige wed strijd werd. De wedstrijd leerde dat de aspiranten nog niet helemaal een break van de tegenstander kunnen ke- Ondanks de technische fouten lever den de heren een redelijke prestatie tegen Jumpers. ren, want hieruit scoorden de Amers- foorters hun meeste punten. Jongens aspiranten-b begon net wat te laat aan een inhaalmanoeuvre. Een achterstand van 15 pun ten werd kort voor tijd verkleind tot 6 punten, maar daarna was de benzine waarschijnlijk op: 24-34. Zaterdagavond wordt er weer gebas ketbald in sporthal Beukendal. Te gast is dan ook het Spakenburgse Anquilla dat voor de bekercompetitie uitkomt tegen MSK uit Musselkanaal. Het derde herenteam, potentieel kam pioenskandidaat, treedt aan om 21.00 uur. J. A. Smorenburg Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg. Telefoon 03463 - 1223 - 1458. OOK VOOR CREMATIE. Tevens algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassestysteem) De Soester korfballers gingen in Amersfoort tegen Mia goed van start; al in de vierde minuut opende Wim van Rheenen met een doorloopbal de score. Aanvoerster Maria van de Berg vergrootte de voorsprong door van afstand 2.-0 te scoren. Goed uitverdedigen bracht Ton Kraai- kamp in balbezit en deze wist de vr ijstaande Corrie van Herwaarden te bereiken en deze scoorde op koelbloe dige wijze 0-3. Na dit doelpunt stokte de doelpunlenmachine en nam Mia het initiatief over en liep in tot een 2-3 ruststand. In de tweede helft kwam Mia zelfs nog langszij en het dreigde alsnog mis te gaan voor de Eemvogels. Twee doel punten van Wim van Rheenen bezorg den de Eemvogels alsnog de verdiende volle winst. Komende zaterdag is het eerste team vrijaf. Andere seniorenteams moeite met tegenstanders Zowel het tweede als het derde team konden niet tot winst komen tegen respectievelijk Exakwa en Atlantis. Het tweede team verloor met 11-4, Berry Cornelisse en Kees Zeeman zorgden voor de doelpunten. Het derde wisl maar lx te scoren. Een doelpunt van Theo Hospes redde de eer. Eind stand 12-1. Jeugd Het meisjesteam gaat regelrecht op het kampioenschap af. Deze week werd er met 4-0 gewonnen van Huizen. Linda Martens en Kathja Rauch reali seerden een 2-0 ruststand. In de tweede helft scoorde Linda Martens en het was tenslotte Nannie Friebel die voor 4-0 zorgde. D b-aspiranten konden het niet bolwer ken tegen Limvio en verloren met 4-0. Schoolkorfbal Afgelopen woensdag werd het school- korfbaltournooi verspeeld. Twee teams van De Schakel en een team van De Achtbaan speelden om de wissel beker. De Achtbaan wist van beide teams te winnen met respectievelijk 1-0 en 2-0 en had daarmee recht op de wisselbeker, die verleden jaar nog door De Schakel gewonnen was. De wisselbeker werd door Hans Moerman uitgereikt, waarna men terug kon zien op een leuke serie wedstrijden waarbij veel supporters enthousiast aanwezig waren. PROGRAMMA; 13.30 uur Eemvogels 2 - Revival 4 Andere kampioenen De toernooicommissie van de tennis vereniging Soest-Zuid voorzag ons vo rige week van uitslagen die achteraf niet juist bleken te zijn. Andere finalis ten van het jeugdtoernooi zijn kam pioen geworden en dat betrof dan bij de 12-jarigen, meisjes-enkel Frederika Mink, die Marjolein Tourne versloeg met 6-4 en 6-4 en niet andersom. Bij de 14-jarigen, meisjes-enkel, ver sloeg Karen Mink Joan v.d. Hengel eveneens met 6-4 en 6-4. Het meisjes dubbel werd gewonnen door Karen Mink en Vigga Labordus die met 5-7, 7-5 en 6-5 Saskia Visser en Joan v.d. Hengel versloegen. Het jongens-enkel in deze leeftijds groep werd gewonnen door Mark van Kessel. Hij versloeg met 6-1 en 6-3 Jeroen de Broeder. Kampioen jongens- dubbel werden Willem S. Smith en Peter van Kessel die met 6-4 en 7-6 zegevierden over Paul Walter en Mar- nix Vriesen. De winst in de „mixed" ging naar An- nemarie Brandsma en Paul Walter. Zij versloegen Slmone Peters en Willem Jan Rouwhorst met 6-3 en 6-3 en tenslotte won Fons Habes bij de jon gens tot en met 17 jaar door Mark Jan Ros te verslaan met 6-2 en 6-3. Zaterdag 10 oktober 1981 8.30 -12.30 uur Nevobo comp. 12.30 -18.00 uur BDC handbal 18.00 - 23.00 uur Red Stars Zondag 11 oktober 1981 9.00 -18.00 uur BDC handbalcomp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 10 oktober 1981 8.30 -12.30 uur Tennisinstr. Blok 12.30 - 21.00 uur Nevobo comp. Zondag 11 oktober 1981 9.00 -17.00 uur Badso badminton donderdag 15 oktober 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd Zaterdag 10 oktober 1981 9.00 -17.00 uur badmintontourn. 20.00 - 22.00 uur badminton partic. groep Zondag 11 oktober 1981 10.00 -15.00 uur Selby badminton Maandag 12 oktober 1981 Gymnastieklokaal Smitsweg 19.30 - 21.30 uur boksschool Soest Zaterdag 10 oktober 1981 Geen sportinstuif Het eerste herenteam van de Soester zwemvereniging De Duinkikkers de buteerde afgelopen zaterdag in de 3de klasse Bond met een 8-4 overwinning in Leeuwarden op LZC '29. In de in het zwembad Kalverdijkje gespeelde wedstrijd kwamen de Soes- tenaren goed uit de startblokken, snel namen ze een 1-0 voorsprong. LZC '29 (een geroutineerde ploeg ze spelen al enige jaren in de 3e klasse) kwam echter al snel op gelijke hoogte. Maar door nog twee doelpunten te sco ren konden de Duinkikkers de le pe riode met een 3-1 voorsprong afsluiten. In de 2e periode draaide het helemaal niet bij de Soestenaren en via een straf worp kon LZC tot 3-2 komen. Hoewel het team slechts op één plaats is gewijzigd in vergelijking met het vorige jaar en er een goede voorberei ding is geweest, bleek dat men nog steeds niet helemaal gewend is aan het nieuwe concept dat trainer J. Mole naar heeft uitgedacht. In de derde periode bleken de Duin kikkers pas goed warm gedraaid en d.m.v. enige prachtige doelpunten liepen ze uit tot 7-2. Net voor het einde van de 3de periode kwam LZC '29 nog op 7-3. In de 4de periode deden de Kikkers het rustig aan. Van beide kanten werd nog één keer gescoord, zodat de Duinkikkers met een 8-4 overwinning uit Friesland naar Soest konden terugkeren. Voor de Duinkikkers scoorden Erik- Jan Koehof 1 xRob v.d. Maas en Huib Klein 2 x en Roel Timmer 3 x en kwa men verder nog in het water; Ronald Bast (keeper). Henk Wijnmalen (aanv.), Cees Thie, Jan Vrakking, Ge- rard Vet en Danny Grootveld. De wedstrijden voor het komende week end zijn: zondag 11 oktober: 10.30 uur De IJsselduikers - De Duin kikkers Vleuten HII 18.45 uur Futen 2 - De Duinkikkers D1 Amstelveen. 20.15 uur De Duinkikkers - De IJssel H 1 Baarn. Na afloop van het wedvluchtseizoen 1981 zijn bij bovengenoemde vereni ging alle kampioenen weer bekend waarvan onderstaand een overzicht. Ook dit seizoen hebben de leden geza menlijk weer meer dan 20.000 duiven ingekorfd met het doel ze weer zo snel mogelijk op de hokken te laten terugke ren. Twintig jaar aan een stuk is G. Rijksen de generaalkampioen van De Zwaluw geweest, doch dit jaar heeft H. de Bree kans gezien deze hegomonie te door breken en Gijs Rijksen van de eerste plaats te verdringen. Vitesse onaangewezen: 1. G. Rijksen. 2. H. de Bree. 3. R. Voskuilen. 4. A. de Bes. 5. L. v. 't Klooster. Aangewezen: 1. H. de Bree. 2. G. Rijksen. 3. J. v.d. Belt. Duif kampioenen: 1. G. Rijksen. 2. H. de Bree. 3. G. Rijksen. Midfond Midfond: 1. G. Rijksen. 2. H. de Bree. 3. R. Voskuilen. 4. J. v.d.' Brakel Zn. 5. A. de Bes. Aangewezen: 1. H. de Bree. 2. R. Voskuilen. 3. G. Rijksen. Duifkampioenen: 1. H. de Bree. 2. H. de Bree. 3. G. Rijksen. Fond: 1. H. de Bree. 2. A. de Bes. 3. R. Voskuilen. 4. G. Rijksen. 5. J. v.d. Brakel Zn. Aangewezen: 1. H. de Bree. 2. R. Voskuilen. 3. A. v. Dorrestein. Duifkampioenen: 1. H. de Bree. 2. R. Voskuilen. 3. J. v.d. Brakel Zn. Totaal oude duiven: 1. H. de Bree. 2. G. Rijksen. 3. Voskuilen. 4. A. de Bes. 5. J. v.d. Brakel Zn. Aangewezen: 1. H. de Bree. 2. G. Rijksen. 3. R. Voskuilen. Jonge duiven: 1. H. de Bree. 2. E. v.d. Brakel. 3. A. de Bes. 4. G. Rijksen. 5. R. v.d. Mast. Aangewezen: 1. A. de Bes. 2. J. v.d. Brakel Zn. 3. J. v. Dijk. Duifkampioenen: 1. J. v.d. Brakel Zn. 2. J. v. Dijk. 3. R. v.d. Mast. Navlucht: 1. J. v.d. Belt. 2. E. v.d. Brakel. 3. G. Rijksen. 4. H. de Bree. 5. J. v.d. Brakel Zn. H. de Bree. Aangewezen: 1. J, v.d. Belt. 2. G. Rijksen. 3. B. v.d. Deijssel. Duif kampioenen: 1. J. v.d. Belt, 2. G. Rijksen. 3. H. de Bree. Jonge duif op navlucht: J.v.d. Brakel Zn. Generaal onaangewezen: 1. H. de Bree. 2. G. Rijksen. 3. A. de Bes. 4. R. Voskuilen. 5. E. v.d. Brakel. Generaal aangewezen: 1. H. de Bree. 2. G. Rijksen. 3. J. v.d. Brakel Zn. 4. J. v.d. Belt. 5. R. Voskuilen. Eindstand koppelkoers 1. E. v.d. Brakel, J. v.d. Dijk, E. Meijers, K. de Jong. 2. Th. Wigtman, B. Roest, G. Zeijpveld, J. Knoops. 3. R. Voskuilen, A. v.d. Dorrestein, P. Ben schop, J. Duijst. Meerdaagse concoursen 2 x Zundert: 3 x Duffel: 3 x Strombeek: 7 x St. Ghislain Hornu 3 x Compiègne: 2 x Orleans: Ereprijs kaartclub: A. H. de Bree. G. Rijksen. G. Rijksen. J. v.d. Belt. H. de Bree. R. Voskuilen. de Bes. Zaterdag 3 oktober j.1. organiseerde de hengelsportvereniging De Snoekbaars de jaarlijkse hengelwedstrijd om de K. Veenkamp beker. Deze hengelwed strijd werd onder slechte weersom standigheden gevist in boten op de Funtus te Loosdrecht. 21 maatvissen en 33 ondermaatse vissen, die een lengte hadden van 656 cm. Uitslag eerste tien prijswinnaars: Onder de vijftig deelnemers, was er één, die met kop en schouders boven de rest uitstak en dat was de heer C. Limper Sr. Hij zag namelijk kans alle Funtuscracks achter zich te laten met 1. C. Limper Sr. 2. W. Hottinga 3. C. Hopman 4. J. A. v.d. Bliek 5. G. J.v.d. Hoef 6.H. J.v.Riet 7. C. T. Limper 8. J. Hopman 9. W. v.d. Kraats Sr. 10. J. Verwoerd 656 cm. 491 cm. 458 cm. 427 cm. 385 cm. 379 cm. 379 cm. 366 cm. 317 cm. 304 cm.

Soester Courant | 1981 | | pagina 15