IJK. VR-EN EDEN 'twinkelen waard spaarboek. 25 00 hine niet bij >OIM 13480 houden itis aropjebest bi j de leert een iet geld- en aarde lag naar tie. Want u ed gedaan! 5M 17 SnesbT Courant v.m woensdag 7 oktober 1981 KtZ. Lustrumaktie brengt 17 voordeel in de Winkelkring Van Weedestraat Het is deze week volop feest in de Van Weedestraat. De Winkel kring Van Weedestraat viert niet een grote lustriimaktie zijn vijfde verjaardag. Op 4 oktober 1976 kwamen op initiatief van de heren Nic. van Dam en H. Schoemaker jr. een veertigtal winkeliers van de Van Weedestraat bijeen. Op deze bijeenkomst die onder voorzitterschap van de heer Rietveld gehouden werd, naar ae initiatiefnemers jammer genoeg niet aanwezig konden zijn, nam het idee een gezamenlijke winkelwerkgroep in leven te roepen vaste vorm aan- Het doei van de groep was de winkels aan de Van Weedestraat met inbegrip van de Steenhoffstraat en Burg.Grothestraat nieuw leven in te blazen en zo een winkel centrum te maken met een eigen gezicht en karakter. Oprichting EV wérd een voorlopig bestuur ge vórmd. Zitting daarin kregen als voor zitter de heer J.Nota en als leden mevr. M.Nota - Van Kampen en de heren Yerkley. Ringenoldus en Smit. Hoe prettig en harmonieus deze eerste vergadering verliep, blijkt duidelijk uit het feit. dat dit eerste bestuur door een simpele stemming bij hand opsteken gekozen werd. Nu bestaat het bestuur hog steeds uit dezelfde kern. Alleen zijn in de plaats var. de heê'r Ringenoldus, mevr. Th. Meeder en de n'é'èr A. 'de Bree als leden gekozen. De hê'er Smit is 'ook geen actief lid meer. maar als adviseur, speciaal op het gebied van public re lations. blijft hij te allen tijde voor de kring beschikbaar. Nu op de vijfde verjaardag, is het duidelijk dat de Winkelkring Van Weedestraat door goede planning en door vele activiteiten erin geslaagd is om een bijzonder prettige winkel sfeer te scheppen. Zo zag men tegen de feestdagen lan taarns aan de winkelgevels verschijnen en werd het winkelen bij het feeste lijk schijnsel van deze extra ver lichting een gezellige bezigheid, ook al was het buiten somberen koud. Het aanbrengen vön deze feestver lichting gebeurde in het eerste jaar na de oprichting van de Winkelkring Van Weedestraat. In het tweede jaar ging men met de acties van start. Iedereen herinnert zich zeker nog de pasfoto-actie die met kerstmis 1977 ge houden werd die bekendheid gaf aan de gezichten van alle "Winkelkring"-win- keliers. In 1978 was er weer een ge slaagde kerstactie in de vorm van een rebuswedstrijd. In die tijd kreeg de winkelkring zijn huidige naam. De oorspronkelijk ge kozen naam "Belangenvereniging winkelcentrum Van Weedestraat" was te omslachtig en lag niet goed in het gehoor. Tegelijk met de eigen naam verscheen ook het vignet, dat vooral door de kleurige boodschappentas en door de advertenties al spoedig wel bekend werd. houden Op het voórmalige marktteréih achter het VVV-kahtoor. Alle scho lieren. die met goed gevolg eindexa men hadden gedaan, konden bij de wihkelkrmg-winkeliers een toegangs kaart halen. Al 'met al een respectabel aantal ac tiviteiten, waaruit duidelijk blijkt dat de Winkelkring Van Weedestraat de af gelopen vijf jaren niet stil gezeten heeft en alle reden heeft om het eerste lustrum met veel vér've te vieren. Dit 'gebeurt dan ook. Er wordt een grote ..Lustrum-aetie" gehouden, geti teld "Volop voordeel in de Van Wee destraat". echter Pit drie afzonderlijke delen. Allereerst zijn daar de aantrekkelijke feestaanbiedingen, dan zijn er geld prijzen en tenslotte een populariteits- wedstrijd. Hoe, wat, waar... Om gebruik te maken van een Voor deelaanbieding, moet men een volle voordeelkaart met het kwartet V.I. J.F. inleveren bij de winkelier, van wie men dé aanbieding uitgekozen heeft. Door inlevering van het kwartet dingt men dan tegelijkertijd mee naar één van de 'door de Winkelkring Van Weede straat uitgeloofde geldprijzen van 50,-. Deze prijzen zullen deze keer niet in waardebonnen worden uitge keerd, maar in baar geld, n.1. in V.I.J.F. briefjes van tien gulden Op de feest-voordeelkaart zal de klant, als hij zijn naam en adres in vult nog een extra regèl aantreffen, 'die door hem ingevuld moet Worden De gezellige Winkelkring verlichting is bij gelegen heid van het eerste lustrum enige weken eerder opge hangen, waardoor de Van Weedestraat een extra fees telijk karakter heeft tijdens de jubileumaktie. ÖÖÖO 50" Jubileumaktie 1981 Het is de bedoeling dat de winkelkring- klanten en-bezoekers kwartet gaan spelen. Zij moeten trachten het woord V.I.J.F. bijeen te sparen op een daar voor speciaal ontworpen feest-voor deelkaart. De eerste feest-voordeel kaart ontvangt iedereen in Soest tege lijk 'met de huis-aan-huis Soester Cou rant in zijn brievenbus. Op alle voor- deelkaarten is de eerste letter, de V, al aangegeven. Er moeten dus nog drie letters opgespaard en bijgeplakt wor den. De lustrum-actie gaat woensdag 7 ok tober van start en duurt precies een week. De ontbrekende letters worden echter slechts gedurende vier dagen uitgereikt en wel op 7. 8, 9 en 10 oktober. Hoe komt men nu aan die letters? Dubbel gewin Iedere aankoop bij een winkelkring winkelier geeft recht op één letter. Heeft een klant geluk, dan heeft hij en ook zij natuurlijkna bood schappen gedaan te hebben bij drie verschillende winkels één kwartet bij elkaar gespaard, maar het kan ook heel goed zijn dat hij met drie F's in zijn zak loopt en verdeT door moet sparen tot hij zijn eerste voordeel- kaart vol heeft. Een nieuwe voordeelkaart kan men. zolang de voorraad strekt, krijgen bij de deelnemende winkeliers. Er worden 15.000 kaarten in omloop gebracht, dus 15.000 kansen op voordeel Bij inlevering van de volle kaart kan men profiteren van één van de fan tastische aanbiedingen. Welke verlok kende en soms tongstrelende aanbie dingen de winkelkring-winkeliers doen. staat aangegeven in het kader op deze bladzijde. Verder hangt er bij iedere winkelkringwinkelier een pos ter in de etalage of aan de deur. waar op de aanbiedingen duidelijk aange geven staan. De lustrtimactie bestaat Zeer geslaagd was ook de "Foto van de maand "-actie. Iedere maand ver scheen er in de Soester Courant een foto. Als de op deze foto afgebeelde persoon zichzelf herkende was bij of zij de winnaar van de maand en kreeg een prijs in waardebonnen. Bij het doortrekken van de Dalweg naar Soesterveen verscheen een speci ale Dalwegkrant waaruit duidelijk bleek dat het voor de bewoners van bet Veen de moeite waard was de nieuwe Dalweg te volgen en een kijk je in de Van Weedestraat te komen nemen. Tenslotte werd de laatste twee jaren het "Bal der geslaagden" ge- ki MtM Favoriete winkelier Mijn favoriete winkelkring winke lier is.... Hierdoor werkt hij mee aan de verkiezing van de populairste win kelier van de Van Weedestraat. Hoe wel invulling van deze Tegel geen voor waarde is om te profiteren van de feest-aanbiedingen of om mee te dingen naar de geldprijzen, verwacht de heer Nota, voorzitter van de winkel kring toch, dat alle klanten hun voor keur zullen uitspreken en de naam van hun favoriete winkelier zullen op schrijven. De meest populaire leveran cier zal een onderscheiding uitgereikt krijgen en eens goed in het zonnetje gezet worden! Tot 14 oktober De lustrumaktie loopt 14 oktober a.s. af, terwijl de trekking van de winnaars van de geldprijzen op vrijdag 16 ok tober om 15.30 uur zal plaatsvinden door de Winkelkpng'notaris M.A.H. van Veeren, Van Weedestraat 2. De gelukkige winnaars ontvangen bericht thuis. Ook zullen zij natuurlijk vermeld worden in de Soester Courant van 21 oktober. Al bij al dus een uitgebreide feest- aktie om het heugelijke feit van de vijfde verjaardag van de Winkelkring Van Weedestraat te vieren. En dat mag ook wel, want het is de Winkel kring gelukt in de eerste vijf levens jaren een stempel te drukken op heel het winkelgebeuren ih de Van Weede straat, terwijl de winkelieTs erin ge slaagd zijn om grootsteedse keuze en efficiëntie te combineren met de van ouds bekende dorpse vriendelijkheid en persoonlijke service. Bij de winkels in de Van Weedestraat is nog steeds de klant koning. Bïoemsierkunst Geijtenbeek Een bloemstuk van 15,- voor 10,-. Geschenkenhuis Tip-Top René Borgts Studio Carla Karwoczïk Ben van Soest tapijten Binnen en Buiten Boütïque des Fieurs Van de Ven B.V. .1Bosboom Aalsmeers Bloemenhuis La Route Gielen B.V. Juwelier Colitieo Cees van Oevelen - Antiek Privé Middelman iVlirt-l.acly Mid Man Middelman Mid-puh Nic. van Dam Foto Swager Lamswollen slipover 39,95. ook in pullover V-hals 47,95. l Fles Zen eau de parfum van 15.95 voor 9,95. Eenpersoons dekbed met fiberfill vul ling anti allergie van 79,- mi 49,-. Bij aankoop van 10 gesorteerde Philips gloeilampen 25V, korting. l Bos chrysanten voor l piek. Bieder meier droogbloemen van 35.- voor f 25,- 2 formulieren. Vijf maal Volop voordeel. - Inox Chrome ballpoint geheel metaal adv .prijs 9,95 nu 5.95. - M.B.O. zakrekenmachine model 15 met geheugen. Adv .prijs 42,50. nu 32.-. - Kofferschrijfmachine Triumph Tippa van 383,50 voor 250,- 2 formulieren. - Rot ex lettevtang incl. 1 rol tape van 26.50 voor 12,50 2 formulieren. - Cross gold rolled gold 10 karaat ballpoint, van 115.- voor 75,- 2 formulieren. Wandschemorlamp van f 39.50 voor 25.-. Tegen inlevering van i formulier 20", korting. Nasi Goreng speciaal of Bami Goreng speciaal Voor 2 pers. van 10,95 voor 7.50. Tapijtschaar 25 cm. lang van 12.50 voor 6,25. Black en Decker vlakschuurmacbine van 109,- voor 98,-. Black en Decker decoupeerzaag van 109,- voor 98,-. Husqvarna gazonmaaier 40 cm. breed van 179.- voor f 138.-. Gouden oorknopjes 39.50 Casio Digital melody alarmclock 69,-. Ronde pubklok 375.- of 300.- en 2 formulieren. Ronde pubklok 185,- of 145- 1 formulier. Schipper olielamp f 165,- of 135.- l formulier. Wand schipper olielamp 215.- of 175,- 1 formulier. Gevoerd pigs-split damesjack nor maal 189,-. met form. 140,-. 199,50. met form. 150.-. 25.- korting op een broek (1 formu lier per broek Bij aankoop dames of herenschoenen spuitbus waterafstotend middel van ƒ7.50 voor ƒ2.50. Bij aankoop kinderschoenen: Gratis het juiste onderhoudsmiddel, waarde 3.-tot ƒ4,25. Bij aankoop damestas: 10G korting. Tafelbiljart Heemskerk in'cl. 2e keus 3 ballen krijt van 299,- voor 195,- 3 formulieren. Skai sporttas van 19,- voor 12.50. Een vergroting van formaat 20 x 25 ter waarde van 9,- GRATIS. Drukkerij Smit B.V. Van Hall Soestdijk Orepe Lisette 3 Suisses Tiffany Fa. 'C. Reehorst Boekhandel-ka doshop ..De Stadhouder" Curver wasbox wit van 21.95 voor 12.50. Brabantia pedaalemmer blauw van 41.25 voor 25.-. Engels Bone China kop-en-schotel van 12,95 voor 7.50. Gero Zilduro cassette model 740 adviesprijs 801,60. nü f 395.- 2 form Grote kiepauto 75 cm. draagvermogen 50 kg. van 32.50 nu 20.-. Intro va surprise/knutselboek van 7.50 nu 4/75 Lego schoudertas van 17.50 voor f 10.-. Jumbo 10-speliendoos van 29.50 voor 19.50. Prachtige reproduktie Oud Soest anno 1980. Keuze uit 2: ..Toren" of ..Drie Ringen". Geheel gratis. 1 Kristallen vaasje op verzilverde voet van 19,95 voor 12.50. 1 Hutschenreuther maandbovdje van 33.50 voor ƒ25,-. 2e Kopje koffie gratis of plakje cake gratis. Smyrna lopers en kussen: Kluwens katoen. Glazen vaas op voet. Normale prijs 8.95. nu voor ƒ5.-. Alleen bij de echte groenteman 25 kilo Zeeuwse aardappelen (klei- bintjes) voor 7.95. Griekse druiven honingzoet per kilo 1.85. 2 Kilo stoofprei. extra mooi voor 1.35. Vijf vorstelijke voordeelboeken Rijk de Gooijer: Krentenbollen, kogels en klatergoed: 17.50/ 6.9(1. Wijn van A tot Z. 1500 wijnen in een glasheldere gids 12,50. Huis- tuin- en keukenboek, knutsel- ideeën voorthuis: 25.-/f 9.90. Jean ..Paulus de boskabouter" Dulieu: De zeven wonderdaden van kevertje Plop 18.25//" 6.90. Anthony van Kampen: Het zilveren spoor, roman, 25.50/9,90. Eigen fabrikaat rookworst voor de halve prijs. Eigen fabrikaat leverworst voor 1 gul den. De nieuwe najaarsmode. Damesregenjas met inritsstuk van 85.- voor 70. -. Roornboter-amandelspecvilaasbrok- ken 250 gr. van 4.75 voor 3.-. 10 Kwaliteitscassettes C 60 van f 30.- nu ƒ15.-. 3 Kwaliteitscassettes C 60 chrome van 17.50 voor 10.-. 1 Hoofdtelefoon van 29,50 nu 19,50. Marksman elektronische zakaansteker van 29.50 voor 19,50. -l Fles Rhone-wijn met een prachtig Soester etiket, per fles van 8.95 nu 4,95. 1 Kilopot Franse confiture van 5,95 nu 3,95 per pot. 1 Potje Ardenner paté van 3.95 nu ƒ2.50. Bokma jonge jenever 15.95. Sonnema beerenburg 15.95. Coeberg bessenjenever 13,50. Blanc de blanc droge witte wijn 3,95. krat Amstel pils 10,95. Onderhoudsmiddelen gratis bij aan koop van een paar schoenen. 250 gram rauwkostsalade van 3.- voor 25 cent. Sennheiser HD-40 koptelefoon adv. prijs 57,75 nu voor 42,50. Al deze akties zijn uitsluitend geldig tegen inlevering van 1 volge- Slagerij Van Asch 7j. Jvan Homoet Maisnn Verkleij Schoemaker Tabakspeciaalzaak van Kleef v.h. Jansen Joh. Mets B.V. Delicatessen Wijnkoperij Dorresteijn v. Dasselaar de Gouden Snaar Een thermometer ter waarde van 4,25 .GRATIS

Soester Courant | 1981 | | pagina 17