1 E.S.S.-Brouwer deelt eerste plaats na winst op koploper Dames Soester Bowling Bond op dreef Vier keer verlies voor De Duin kikkers ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER V-drukkerij smit Moeders beginnen winkeltje in tweedehands spulletjes Waterpolo Regio Eemland motorcross voldeed aan behoefte Jlanö Netoer Zondag 25 oktober 9e Pijnenburgcross Meningen van lezers Thema-avond Doopsgezinde Gemeente Baarn/ Soest Zaalvoetbal Bowling: Familiedrukwerk? Geboorte- Huwelijks- Verlovingsr en Jubileumkaarten Brand in slooppand S.O. Soest - jeugdvoetbal in een zeer SDannenrie uoHo*..::-, In een zeer spannende wedstrijd is hot E.S.S.-Brouwer gelukt om tegen koD loper Overvest beide punten mee naar huis te nemen. De beslissing viel eerst vlak voor tijd toen het E.S.S.-Brouwer voor de derde maal lukte een twee doelpunten voorsprong te nemen. Eer- der werden een 3-1 en 5-3 voorsprone door Overvest ingelopen. Dat het een moeilijke wedstrijd zou worden voor E.S.S.-Brouwer. dat aan trad zonder Guus Groenesteijn, was aan de hand van de voorgaande uitsla gen al vast te stellen. Overvest had een week eerder de strijd om de eerste plaats tegen B.P.S.O.V. in hun voor deel beslist met 4-3 en was derhalve de enige ploeg zonder puntenverlies Ook nu kwam Overvest sterk uit de startblokken en probeerde met snelle combinaties en schoten uit de tweede lijn tot scoren te komen. Dat E.S.S.- Brouwer hierna het spel naar zich toetrok en het voor het restant van de eerste helft dikteerde mag een compli ment zijn voor de nieuwe zaalvoetbal vereniging uit Soest. Na een 1-0 voorsprong voor Overvest kreeg E.S.S.-Brouwer vele uitgespeel de mogelijkheden en wist hiervan voor rust drie maal gebruik te maken. Door doelpunten van achtereenvolgens Ni co Brouwer. Hans Ooft en Joop Pouw brak met een 3-1 voorsprong de rust aan. De tweede helft werd een sensationele strijd tussen twee ploegen die beide soms letterlijk knokten voor de over winning. Overvest ging direkt vanaf de start met meer risico's spelen door de laatste man meer naar voren te schui ven en zo een overwicht aan spelers te krijgen. Keeper Paul Werkhoven kreeg in deze fase veel werk te verzetten. Hij kon echter niet voorkomen dat Over vest tweemaal scoorde en zo weer helemaal terug was in de wedstrijd. E.S.S.-Brouwer begreep dat na deze twee goals zelf het initiatief moest worden genomen. Er werd nu agres siever gespeeld en de combinaties lukten beter, zodat de bal langer in eigen bezit bleef, wat tot gevolg had, dat E.S.S.-Brouwer weer op voor sprong kwam. Goaltjesdief Ton van Luijtelaar scoorde zelfs tweemaal en de strijd leek beslist. Overvest wilde zich nog niet bij een nederlaag neerleggen en toonde dat het me.t voor niets koploper is. De druk op het goal van E.S.S.-Brouwer werd groot en wederom kwam Overvest door twee goals terug. E.S.S.-Brouwer toonde nu ook karakter op te kunnen brengen en ging nogmaals proberen de beslis sende goal te forceren. Dit lukte toen Joop Pouw van eigen helft een diepte pass gaf die Peter van Boeyen met zijn hoofd van richting veranderde. Overvest probeerde andermaal terug te komen. Dat dit niet lukte was toe te schrijven aan een dosis geluk toen een bal net voor het goal langs rolde en aan goed keeperswerk van Paul Werkho ven die met een fraaie duik de bal uit de rechter benedenhoek haalde. In deze fase werd Joop Pouw nog voor twee minuten naar de kant gestuurd wegens tijdrekken. Het verdedigende werk werd goed overgenomen door Ed Brouwer die koelbloedig vele situaties oploste. Even dreigde het uit de hand te lopen toen Herman van Zanten van een geïrriteerde Overvest-speler een vuist slag kreeg in zijn gezicht. De gemoe deren raakten nog meer gespannen maar gelukkig bleef de scheidsrechter de situatie meester. Daar deze niets gezien had, kon Overvest met vier veldspelers doorspelen. De uiteinde lijke beslissing viel toen Joop Pouw na zijn straftijd was teruggekomen en Hans Ooft met een hard afstands schot de eindstand van 7-5 bewerk stelligde. De strijd was beslist en Overvest legde zich bij de eerste nederlaag van het seizoen neer. E.S.S.-Brouwer voert nu samen met Overvest en B.P.S.O.V. de ranglijst aan met acht punten uit vijf wedstrijden. Aanstaande donderdag wordt aange treden in het Sportcentrum in Biltho- ven om 21.00 uur tegen O.T.S. dat nog geen enkel punt heeft. Bij E.S.S.-Brou wer zal Guus Groenesteijn dan weer aanwezig zijn en ontbreekt Hans Ooft. Op de afgelopen speelavond van de S.B.B. hebben de dames flink van zich laten horen. Het individuele klasse ment, dat werd aangevoerd door Mieke de Koning van De Kleuners, met 158 pins, werd omvergekegeld door Ma rton v.d. Berg van de Queen's Ladies, die in een fraaie stijl een game van 188 realiseerde. Het hoogste wat een dame ooi in de competitie van de S.B.B. heeft gegooid. Lida v.d. Bor van de Speedy Rockets deed het eveneens uitstekend en kwam uit op een game van 166. In de late league deed Liesbeth Huybers van De Kleuners het nog eens dunnetjes over. Zij behaalde een resultaat van 174. Mieke de Koning viel dus in een avond terug van de eerste naar de vierde plaats in de individuele rangschikking. Het wachten is nu op een antwoord van de overige dames De uitslagen van deze enerverende avond luiden als volgt: 4-1 3%-l% 4-1 Queen's Ladies-Turtles Speedy Rockets-Flying Ball Aquadraulic-Pins Down De ranglijst voor de vroege league is nu: 1. Aquadraulic 23-7 2. Speedy Rockets 20%-9% 3. Pins Down 15-15 4. Flying Ball 12%-7 5. Queen's Ladies 11-19 6. Turtles 7-23 De teams van de late league deden het zo: Spruit-Kleuners Kapriolen-PeGe-Bar Strike-Duffy De stand is nu als volgt: 1. Spruit 2. Strike 3. Duffy 4. Kleuners 5. Kapriolen 6. Pe Ge-Bar 4-1 2-3 2-3 25-5 19-11 14-16 12-18 10-20 10-20 Alle vier de wedstrijden die het afge lopen weekend door de teams van De Duinkikkers zijn gespeeld, hebben ver lies opgeleverd. Het eerste herenteam speelde in Hen gelo tegen het eveneens pas gepromo veerde HZC-Weusthag. De in de eerste periode opgebouwde 1-3 voorsprong zagen de Soestenaren alweer snel verdwijnen en via de tus senstanden 3-3. 6-3. 9-4 behaalde de ploeg uit Hengelo een verdiende 11-5 overwinning. Het damesteam moest tweemaal, na een 1-0 voorsprong, in hun tegenstan der de meerdere erkennen. Zaterdag werd met 2-1 in Haarlem van DWT verloren, terwijl zondag een andere Haarlemse ploeg, NVA/HHC in Baarn met een 1-2 eindstand de wed strijd in haar voordeel besliste. Het derde herenteam tenslotte speelde zondag tegen de uit Leusden afkomsti ge Haaien. De jonge Soester ploeg was niet opge wassen tegen het door de tegenstander in het water gebrachte geweld en ver loor met 2-9. Komende zaterdag speelt het eerste herenteam tegen de vorig jaar als vie - de geëindigde IJsselmeeuwen uit Zutphen, terwijl zondagavond na ai- loop van de competitiewedstrijden va de overige teams, de heren een wedstrijd spelen tegen het dames-5OT. van 't Gooi uit Bussum (al drie jaar landskampioenen bij de dames). Programma voor het komende week end: Zaterdag 24 oktober 19.10 uur: Dumpsh. de Vuursche - ve Duinkikkers - M-adsp. in Baarn. 20.30 uur: IJsselmeeuwen - De Duin kikkers H-l, in Zutphen. Zondag 25 oktober: 18.00 uur: De Duinkikkers - Albatros 7 - Adsp. in Baarn. 18.45 uur: De Duinkikkers - DJK I D I in Baarn. 19.30 uur: De Duinkikkers - YZPC I - H-II in Baarn. 20.15 uur: De Duinkikkers Hl - 't Gooi Dl in Baarn. SPORT V.l.n.r. staand achter: J. v. Ruitenbroek, C. v. Homoet, H. Felix, R. v. Schaik, H. v. Kooy, J. ten Haaf.- Voor: J. Smit, H. Reyerse, M. v. Hagelen, R. Smit. In gebouw de Faam in Hoogland wer den afgelopen zaterdag de kampioenen motorcross 1981 gehuldigd van de regio Eemland. De problemen rond de motorcrosssport zijn in de regio Eemland dusdanig groot geworden dat de motorclubs uit Amersfoort, Soest, Spakenburg en Baarn de koppen bij elkaar staken aan het begin van 1981 om het seizoen 1981 de krachten te bundelen zodat de mo torcrossers zoveel mogelijk motor sport te kunnen laten bedrijven. Om dit te verwezenlijken diende er kei hard gewerkt te worden. Nu op deze feestavond teruggekeken kon worden op het voorbije seizoen en het succes van de 5 georganiseerde wedstrijden in ogenschouw genomen kunnen we stellen dat deze regio sa menwerking een groot succes is ge worden en aan een behoefte voldoet. De problemen rond het gebrek aan vol doende accommodatie in de betreffen de gemeenten zijn zo groot dat er ter reinen buiten deze gemeenten moesten worden gehuurd wilde men de rijders voldoende hun sport laten beoefenen. Dit vereiste een zeer geoliede organi satie, hetgeen de 4 clubs op zeer voor treffelijke wijze deden. Dé tfpmerkelijke sfeer bij de wedstrij den was de sportieve manier waarbij in de diverse klassen werd gestreden om de ereplaatsen. Gezonde rivaliteit gepaard aan vriendendiensten in ge val van tegenslag maken de motor sport op deze wijze bedreven tot iets moois. Veelal wordt de motorcross- sport gezien als een geluidsoverlast - producerende, milieuonvriendelijke „sport", waarbij vergeten wordt dat deze knapen aan TOPsport doen waar bij men over een uitstekende conditie dient te beschikken. Daarbij tevens vele uren hobby en vrije tijd aan hun machine dienen te besteden om alles weer voor de ko mende wedstrijd in prima staat té heb ben. De 13 verschillende klassen beteken den tevens dat er 13 kampioenen te huldigen waren die een immens grote beker kregen overhandigd naast een enorme bos bloemen en een fees telijke fles champagne. Ook de vaak op het nippertje 2e en 3e geworden rijders werden naast een beker in de bloemetjes gezet, terwijl iedere deel nemer aan de REGIOCROSS als ver rassing een oorkonde als herinnering aan dit gebeuren mee naar huis mocht- nemen. Bij het betreden van de zaal werd ook alle rijder nog 2 consumptiebonnen aangeboden. Een uitstekend orkest zorgde voor een ge zellige sfeer. Het was een echt motor vriendenfeest. Aan het eind van de avond was er een verloting met prach tige prijzen, waardoor velen rijker naar huis gingen dan ze gekomen wa- "f Kapsalon" 'n goed verzorgd kapsel voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 Op ons snel groeiende assurantie- bedrijf is plaats voor een De jonge vrouw, die wij zoeken is ongeveer 20 jaar heeft 'n goede schoolopleiding kan vlot typen beheerst de nederlandse taal in geschrift en woord. Heb je interesse? Bel dan voor een afspraak 02155-10630/20470. Vragen naar de directiesecretaresse. Op zondag 25 oktober a.s. organiseert de afdeling rekreatiesport van de sek- tie Atletiek van S.O. Soest de 9e Pij nenburgcross. Aan deze rekreatieloop voor jong en oud nemen ieder jaar honderden inwoners van Soest deel. Ook kunt u op deze dag bij de diverse stands schoeisel en kleding benodigd voor de rekreatiesport aanschaffen. Het parcours is weer uitgezet door de prachtige bossen van het Landgoed Pijnenburg en de Willem Arntzstich- ting. Gezien het grote aantal deelne mers is het verstandig er voor te zor gen op tijd aanwezig te zijn om te kunnen inschrijven. Voor de 2xk km. kan men vanaf 10.30 uur inschrijven in de kantine van S.O. Soest. Inschrijf geld 3,50. Ook de deelnemers van de 5- en 10 km. moeten inschrijven in de kantine van S.O. Soest. Inschrijfgeld 5,00. De inschrijving van de halve marathon vindt plaats in de kantine van SEC. Inschrijfgels 10,00. Op deze afstand is het ook mogelijk om in te schrij ven voor administratiekosten 3,50. Alle deelnemers ontvangen na afloop een fraaie sporttrofee, Deze trofee is samengesteld uit een aluminium zuil bedrukt met, afstand, datum en naam Pijnenburgcross, en is geplaatst op een marmeren voetje, de grootte van de zuil is afhankelijk van de te lopen af stand en bij de halve marathon is er een fraai gestileerde loper op gemon teerd. de allernieuwste k vindt u in de kollektie van m l J~v van weedestraat 29 ren. Met een dansje tot slot kon ie dereen in een gezellige feestroes weer naar de REGIO terug, in de loop dat het mogelijk in 1982 weer zo'n fantas tisch motorsportjaar in de REGIO zal worden. Komst Jac Hermans In de Soester Courant van 14 oktober las ik het stukje over het protest tegen de komst van Jac Hermans in het nieuw te bouwen wijkwinkelcentrum Overhees. In dit artikel wordt o.a. gesproken over de enquête die onder de wijkbewoners is gehouden. Volgens dit artikel zou deze enquête door de wijkvereniging Overhees zijn gehouden. Dit berust echter op een misverstand. De bedoel de enquête is indertijd gehouden op initiatief van enkele wijkbewoners die minder tevreden waren over het prijs peil dat in de zaak van de heer Den Blanken werd gehanteerd. Als coördinator van deze aktie heeft ondergetekende zich verdienstelijk ge maakt. De wijkvereniging Overhees heeft zich doelbewust niet als animator voor deze aktie ingezet. Dat een aantal mensen die een binding met de wijk vereniging hebben ook getekend heb ben is echter niet uit hoofde van hun funktie in de wijkvereniging gebeurd, doch zuiver als privé wijkbewoners. Wat echter wel opvalt is dat na de bekendmaking van de keus voor Jac Hermans het voor de heer Den Blanken wel mogelijk is om een scherper prijs beleid te voeren. Hij komt nu ineens met een prijsaktie onder de naam aktie radius. Het is alleen zo jammer dat hij dat niet een jaar of twee eerder heeft gedaan bij de start van het bedrijf in Overhees, dan was misschien die hele enquête niet nodig geweest. Nu heeft het veel weg van het bekende spreekwoord over het kalf en de put. L. J. A. PAPPOT Choristenpad 96 Soest Naschrift redaktie: Wat de enquête betreft zijn wij ken nelijk verkeerd voorgelicht. Helaas! Het bericht las ik in de Amersfoort, se Courant van vrijdag 16 oktober 1981. As vroegere bewoners van het winkel pand Spoorstraat 9 verwonderde het ons niet. dat zo iets niet eerder gebeurd is. Wij hebben dikwijls jongens, soms nog 's avonds laat, weggestuurd, die daar liepen te neuzen misschien met be paalde bedoelingen. Er is ook al eens eerder brand geweest. Het is voor Soest toch wel een aan fluiting om in die toestand, die al ja ren duurt geen verbetering aan te brengen. Het is daar compleet een troep en dat in het hart van Soest. Ook is het geen reclame voor vreem delingen die van het station Soestdijk komen en daar langs lopen. Hopende dat de gemeente, daar eens goede nota van neemt, want dit is toch wel voor verbetering vatbaar. Mevr. Tolboom-v. Nes, Weegbreestraat 5, Soest. Autobus verliest olie Op de Nieuweweg ter hoogte van de Klein Engendaalweg, verloor een auto bus, bestuurd door een vijftigjarige chauffeur uit Utrecht, olie. Oorzaak was het door het carter slaan van een drijfstang. Het vervolg was dat er een oliespoor ontstond van vijftig meter. Een toevallig passerende vracht wagen van de firma Strumpel, geladen met zand, dekte in eerste instantie het spoor met zand af. Later werd de weg schoongemaakt door personeel van gemeentewerken. Twee ondernemende moeders (Josje Reijse en Joke Repko) openen 2 no vember een ongewoon winkeltje. Zij gaan allerlei tweedehands spulletjes verkopen. De nadruk zal echter liggen op kinder kleding en gebruikt speelgoed. Een goede reden om hen eens aan het woord te laten. Waarom zo'n winkeltje? Josje: „We hebben gewoon ontdekt dat er bij een heleboel jonge gezinnen be hoefte bestaat aan goede gebruikte kle ding. Vaak worden prachtige kleertjes ge kocht voor de kinderen, ze dragen het even, groeien er snel uit en vervolgens belanden die kleertjes in veel geval len op zolder. Datzelfde geldt eigenlijk voor speelgoed. Vooral in deze tijd van zuinig aan doen kun je anderen een groot plezier doen met die kleding of dat speelgoed. Te genwoordig is het heel gewoön om ge bruikte kleding te dragen. Het is stuk ken goedkoper-en. kwalitatief vaak pri ma in orde". Zijn jullie van plan alleen gebruikte kleding en speelgoed te verkopen? Joke: „Nee, het is wel een belangrijk onderdeel vanwege de grote vraag, maar we willen ook andere leuke din getjes gaan verkopen zoals spinne wielen. olielampjes, nou ja. noem maar op. We letten wel goed op de kwa- Een prima prestatie leverde Soest A-l afgelopen zaterdag. Zij stuurden het ongeslagen Argon met een 2-1 neder laag naar huis. In het begin maakte Argon de dienst uit, maar Soest ontworstelde zich aan de druk en kwam door Peter van de Berg, die door Bas Uyland goed werd aangespeeld, op 1-0. Tegen de rust kwam Soest in de verdrukking, een on nodige penalty was het gevolg en de stand was 1-1. Na rust een wat hardere wedstrijd van beide partijen. Zowel Soest. - als Ar- gonspelers. werden door de scheids rechter genoteerd. Soest handhaafde zich in het geweld het beste en won door een doelpunt van Gerard Becker verdiend met 2-1. Door deze overwin ning werd Soest koploper in de Reg. Hoofdklasse! De overige jeugdploegen kwamen tot onderstaande resultaten A-junioren: Soest 11- Argon 1 Soest 2 - Roda 2 Soest 3 - Baarn 3 2-1 0-2 0-1 0-0 1-0 4-2 0-5 3-1 B- junioren: KWA 1 - Soest 1 Soest2- T.O.V. 1 Soest 3 - Cobu Boys 1 Soest 4 - CJVV 2 VVZA 4 - Soest 5 C- junioren: Soest 1 - VVOG 1 3-3 Soest 2 - Hoevelaken 1 Hoevelaken n.o. SOVA1 - Soest 3 4-2 Hoogland 4 - Soest 4 l-l Soest 5-SEC 2 6-1 D-pupillen: Soest 1 - Limvio 1 7-1 Quick 2 - Soest 2 0-4 Soest 3- IJsselm.v. 4 2-1 Quick 4 - Soest 4 0-2 Baarn 5 - Soest 5 1-9 E-pupillcn: Soest 1 - Quick 1 2-1 Soest 2 - Baarn 2 6-0 CJVV 2 - Soest 3 0-3 Quick 4 - Soest 4 0-5 Baarn 4 - Soest 5 0-1 F-pupillen: IJsselm.v. 1 - Soest 1 14-0 Soest 2-CJVV 2 8-0 Soest 3 - Baarn 5 0-i Damesvoetbal De Soester dames bonden de strij'd aan tegen Hoogland. Tot aan rust kon Soest aardig bijblijven. De rust brak aan met een 2-0 stand voor Hoogland. Na rust liep Hoogland uit tot 9-0. A.s. treedt men in het strijdperk tegen SIOS uit Hilversum, waarin de Neder lands elftalspeelster Loes Kamper uit komt. Dat belooft dus wat te worden! De wedstrijd wordt op het Soesterveld om 9.30 uur gespeeld. liteit, we willen er geen rommeltje van maken. Hoe icerkt zo 'n winkeltje eigenlijk? Joke: „Heel eenvoudig, iemand heeft b.v. twee leuke kinderjasjes, ze zegt ons wat ze er voor wil hebben, wij proberen die jasjes voor haar te ver kopen. Als ze verkocht worden ont vangt die mevrouw dat bedrag. Dat geldt ook voor speelgoed en ande re spulletjes". „Josje: „Ja, en daar naast willen we ook mensen gelegen heid geven om zelfgemaakt huisvlijt aamde man te brengen. B.v. eigenge maakte wens- of kerstkaarten, zelf gemaakte kaarsen, sieraden, kera miek, zelfgesponneh wol, brooddeeg figuurtjes, enz. enz.". Hoe komen jullie aan al die spulletjes? Josje: „We hebben natuurlijk al wat kontakten, maar we hopen ook via dit stukje in de krant veel telefoontjes te krijgen, want we kunnen nog heel wat spulletjes gebruiken". Bel even. in Baarn Josje Reijse (02154)-17831 of in Soest Joke Repko (02155)-15801. De openingstijden zijn: dinsdag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend van 10.00-12.00 uur. maandag-, dinsdag-, en donderdag middag van 13.30-15.15 uur. vrijdagmiddag van 13.30-16.30 uur. Het adres van 't Luifeltje is: Ooster straat 29 (bij bakkerij Kuyper) Baarn. Glaasje op - toch gereden Op de Eigendomweg botste een 48-ja- rige Soester met zijn auto tegen een lichtmast. De politie was net van plan hem aan te houden in verband met zijn opvallend rijgedrag. De lichtmast ging scheef: de auto werd zwaar bescha digd en de man kreeg een rijverbod. In de nacht van zaterdag op zondag belandde een 37-jarige Soester met zijn personenauto bij thuiskomst in de tuin van de buren. Ook hier was drank in het spel. De Soester kreeg een rijver bod en hij zal opdraaien voor de kosten van de beschadigde tuin. Het kenteken bewijs van zijn auto werd in beslag genomen omdat het stuurhuis ontzet was. Op donderdag 29 oktober a.s. houdt de Doopsgezinde Gemeente Baarn/Soest een thema-avond voor de leden van de Eemlandse- en Gooise Doopsgezinde Gemeenten en andere belangstellen den uit de diverse kerkgenootschap pen. Een actueel thema n.1. „Feminisme in de theologie". Mevr. M. J. Burger van de theologische faculteit aan de univer siteit van Nijmegen en lid van de werkgroep Feminisme en Theologie, zal dit thema inleiden. Tijdens het tweede deel van de avond is er gelegen heid tot discussie over bovengenoemd thema, waarbij ook het thema „Ge loofsoverdracht" betrokken zal wor den. Iedereen is van harte welkom, ook al bent u geen lid van een kerkelijke formatie Plaats: Doopsgez. Kerk, Eemnes- serweg 63b, Baarn t/o parkeerterrein van Albert Heyn waar dus ruime parkeergelegenheid is. Tijd: 20.00 uur. Inbraak in school Ingebroken werd in de openbare basis school aan de Willaertstraat in de wtfk Overhees. De onbekende dader kwaai het pand via een openstaand scnuiï raam binnen en hij verdween met mede neming van een radiocassetterecor der. Bijeenkomst Reumapatiënten vereniging Baarn/Soest Op maandagavond 26 oktober zal om 20.00 uur in de Praatpaal, Molenstraat 142 in Soest een vergadering van de Vereniging van Reumapatiënten ge houden worden, waarin de heer Julius, hoofd van de afdeling Recreatie van de Nederlandse Vereniging Rheumatiek- bestrijding, uitgebreid voorlichting zal geven over het onderwerp: Vakantie mogelijkheden in 1982. Wilt u meer informatie over het ver enigingswerk of eens een bezoekje? Neemt u dan contact op met de heer Bouwmeester, tel. 02154-12450 in Baar of met mevr. Oostendorp, 02155- 18761 in Soest. Viering Basisgroep Baarn-Soest Op zondag 25 oktober is er weer een viering van de basisgroep in de Ark, Reigerstraat 16 te Baarn om 10.30 uur. Kinderopvang aanwezig. Thema: De jslavernij van de vreemdeling in ons midden. Over de strijd van de buiten landse werknemers. Voor meer infor matie: Wim Kouwenhoven, tel. 11859.

Soester Courant | 1981 | | pagina 17