Overtuigend SEC laat ,,de Vesting'' kansloos WZ'49 gemakkelijk langs Buitenveldert g) R Stalenhoef b.v. Helen Maier schiet WZ naar koppositie E.S.S.-Brouwer handhaaft koppositie Hees pakt volle winst op Cobu Boys Verlies voor SEC-zaterdag S.O.Soest jeugdvoetbal -J* Damesvoetbal: Zaalvoetbal: Frank voor rolgordijnen Sportprogramma 15 Soester Courant van woensdag 28 oktober 1981 15 In een zeer aantrekkelijke wedstrijd heeft WZ'49 bewezen dat het toch kan scoren. Na een dik verdiende 0-6 overwinning afgelopen zaterdagmiddag op Buitenveldert is WZ weer op de goede weg. Met name Erik Toonen had een groot aandeel in de overwinning. Hij nam maar liefst 4 van de 6 tref fers voor zijn rekening. De Soestenaren gingen naar Am sterdam met de wetenschap, dat er gewonnen moest worden. Met 2 punten uit 4 wedstrijden stond de ploeg er erg slecht voor. Somberheid alom dus binnen de gelederen van WZ, maar na 2 maal 3 kwartier kon er weer ge lachen worden. Buitenveldert werd op eigen terrein omvergespeeid door een WZ, dat zich dit seizoen nog niet op een dergelijke wijze gemanifesteerd heeft. Men speelde de bal snel en zuiver rond en vooral in de eerste helft viel er op de afwerking niets aan te merken. In het begin waren beide teams nog tegen elkaar opgewassen, maar toen Erik Toonen na 18 minuten de score wist te openen was er geen houden meer aan. Vijf minuten later was het weer raak. Het was andermaal Too nen, die na goed doorgaan alleen voor de Amsterdamse keeper opdook. Met een zuiver schot bracht hij zijn ploeg op een 0-2 voorsprong. In de zelfde mi nuut was het Martin Kievits, die al leen kon doorgaan naar het Buitenvel- dert-doel en hielp WZ na 25 minuten spelen aan een riante 0-3 voorsprong. WZ was na dit doelpunt compleet ont ketend en Buitenveldert kon niet an ders doen, dan met paniekvoetbal er ger voorkomen. Het was vooral de Am sterdamse doelman, die een zwakke in druk achterliet. Hij was er dan ook debet aan, dat WZ kort voor de pauze op 0-4 kwam door een harde schuiver van Erik Toonen. Het was voor de thuisclub gelukkig, dat scheidsrechter Plantfeber te vroeg voor de pauze blies, want er was voor de Buitenveldert verdediging de laats te minuten voor de rust geen houden meer aan. WZ 'ging de tweede helft van start met Klaas Brölman in het team voor Pieter Bade. Men ging het wat rusti ger aan doen, met als gevolg dat Bui tenveldert orde op zaken kon stellen. Enkele malen slaagde de hoofdstedelijke ploeg erin voor het doel van Wim van de Pol op te duiken. De aanval len waren zo fantasieloos, dat de laats te lijn van WZ, daar weinig moeilijk heden mee had. Slechts één keer was Buitenveldert dicht bij een doelpunt. Hajo Groart was echter attent en kon de harde inzet van de lijn halen. Naar mate de tweede helft vorderde voerde WZ de druk weer op. Dit werd direkt uitgedrukt in een vijfde doelpunt van Martin Kievits. En nog waren de Soestenaren niet te vreden, men bleef gretig voetballen. Dit resulteerde in het zesde doelpunt, wat wederom op naam kwam vanErik Toonen. Het had zelfs nog 0-7 kunnen worden, ware het niet dat de voor Jos Brouwer in het veld gekomen Mar cel de Graaf zijn listige boogbal op de lat zag belanden. De zon is weer enigszins doorgebro ken binnen de WZ gelederen, want door deze overwinning is de ploeg in één keer opgerukt naar een vijfde positie op de ranglijst. CSW 2-WZ'49 21-1 Opnieuw is het tweede elftal van WZ 49 erin geslaagd een punt te behalen. In tegenstelling tot voorgaande gele genheden was dit het maximum wat er uit deze wedstrijd te halen viel. Op een door de regenval zwaar geteis terd veld was CWS veruit de sterkste ploeg. In de eerste helft kreeg WZ slechts één mogelijkheid. Direkt na het begin- signaal wist Tonnie Donk zich vrij te maken en kon alleen op de keeper afgaan. De laatste wist met een prima reaktie de bal uit het net te houden. Daarna was het CWS, wat het spel be heerste. Het duurde nog tot 10 minu ten voor de pauze eer de ploeg uit Wilnis het veldoverwicht in een voor sprong wist uit te drukken. Een fraai genomen vrije trap op 20 meter van het doel van Leo Brunt. draaide in één keer in de kruising. Na de thee opnieuw een sterker CWS, dat na 20 minuten zelfs een strafschop kreeg te nemen. Nadat Leo Brunt een doorgebroken tegenstander vast pakte. De bal ging echter huizenhoog omver. Het tij keerde met de komst van Cor den Daas. De WZ-aanvaller bracht meer lijn in het spel van WZ. De Soestenaren namen het initiatief over en kwamen 10 minuten voor het einde weer langszij. Gunther Buxtroff be reikte Bram van de Munt die weinig moeite had met deze mogelijkheid en keihard in schoot 1-1. WZ had zelfs nog beide punten mee terug naar Soest kunnen nemen, toen Gunther Buxtorff een draaiende bal op het CSW-doel afvuurde. De doelman kon andermaal met een fraaie reaktie voorkomen, dat WZ scoorde. Volgende week zaterdag speelt WZ 2 thuis tegen Sparta uit Nijkerk. Jeugdvoetbal WZ'49 De Al junioren hadden een goed week einde. Met 1-0 werd Limvio uit Baarn verslagen. Ook met de D2 junioren en de El pupillen gaat het prima. Zij verdedigden hun koppositie door een 2-8 en een 7-0 winst. De uitslagen luidden als volgt: Limvio Al - WZ Al 0-1 WZ A2 - Posthoorn Al 2-4 WZ BI - Soest B2 0-4 HVCB2-WZB2 3-2 WZC1-WZAC22-0 WZC2-Baarn C3 6-2 WZ C3 - Baarn C4 2-1 WZ Dl - Achterveld Dl 0-5 Achterveld D2 - WZ D2 2-8 WZ D3 - Amersfoortse Boys D31-0 WZ El - Roda E2 7-0 IJsselmeervogels E3 - WZ E21-0 Soest E4 - WZ E31-0 WZ F1 - Amersvorde Fl 3-0 Het programma van de thuiswedstrij den a.s. zaterdag: WZ Al - Amersfoortse Boys Al WZA2-Hoogland A2 WZC2-WZAC4 WZC3-WZAC6 WZ D2 - Hoogland D4 WZ E2 - Sova El WZE3-Soest E5 Auto-plaatwerk/Spuitbedrijf 1e Heeserlaantje 2 Soest Telefoon 02155-18600 Aan de succesreeks van de WZ-dames lijkt geen einde te komen. Na vijf wed strijden, waarin maar liefst 9 punten verzameld werden, heeft WZ, de kop positie van IJFC uit IJsselstein overgenomen. IJFC was afgelopen zaterdag vrij en WZ maakte van deze gelegenheid gebruik om het leiderschap over te nemen. Het sterk geachte Bloemenkwartier 2 uit Hilversum werd met 5-2 te ruggewezen. Helen Maier was de opmerkelijkste speelster. Zij nam alle WZ-treffers voor haar rekening. WZ begon wat angstig aan deze wedstrijd. Bloemen kwartier beschikt over een sterke ploeg en voor het treffen tegen WZ had het in de hoofdklasse uitkomende eerste elftal van de Hilversumse ploeg wat spelers „uitgeleend" aan het tweede elftal. Dat de VVZ-angst ongegrond was bleek al na 5 minuten spelen, toen Helen Maier de score openbrak met een ui terst fraaie treffer. Binnen 15 minuten voerde zij de score op naar 3-0. Dat het WZ-niveau met de week groeit, bleek wel uit de wijze waar op Marja Brouwer en de tot aan voerder gebombardeerde Marleen van der Craats fraaie combinaties op de grasmat legden. Helen Maier ging intussen vrolijk ver der met scoren, zodat bij het rust- signaal een voorsprong van maar liefst 5-0 was bereikt. Na de pauze vond WZ het wel genoeg en ging het duidelijk rustiger aan doen. Met de zware wedstrijd tegen Eem- nes in het achterhoofd (a.s. zaterdag) liet men de bezoekénde dames wat meer in de richting van het doel van Anita Hardeman komen. Waardevolle speelsters als Corrie Floor en Marloek Strietman werden door trainer Leo Brunt naar de kant gehaald en Babette Krook en Henneke van Oostenbrugge kregen een kans om hun kunnen te tonen. Met name het wegvallen van Marloek Strietman gaf meer lucht aan de ver dediging van Bloemenkwartier en toen kon men ook Helen Maier wat meer aan banden leggen. Bloemenkwartier slaagde erin om nog twee tegendoelpunten te scoren. Eind stand 5-2. Een grote tegenslag voor de Soester dames was wel het uitvallen van de sterke Lize Meerdink. Zij blesseerde zich en verder spelen was onmogelijk. Uit de hieronder opgenomen stand blijkt wel, dat men het a.s. zaterdag niet cadeau krijgt. Veel weet men niet over Eemnes, alleen dat in de aanloop periode met 2-3 van dit team verlo ren is. WZ miste toen wel 4 van de sterkste speelsters. De kop van de 2e klasse C ziet er tot nu toe als volgt uit 1. WZ '49 5-9 2. Eemnes 6-9 3. IJFC 4-8 ETEN APART Geopend: 's maandags t/m zondags vanaf 17.00 uur. Dinsdags gesloten. SOESTERBERGSESTRAAT 107 SOEST TEL. 02155-20202 SPORT Foto: Goos van der Wilt Alhoewel de uitslag slechts 1-0 voor SEC aangaf, werd „de Vesting bij vlagen weggespeeld door SEC dat met een solide verdediging en een snelle aanval zijn supporters een goede mid dag bezorgde. SEC speelde in dezelfde opstelling als vorige week en ging direct voortvarend van start met een goede aanval via Rob Embricqx en Theo Altenaar. Het werd al vlug duidelijk dat de snelle Arie Posthuma de verdediging van de Vesting voor grote problemen zou stel len. Afwisselend kwamen Rob Em bricqx en Joop Abbel snel op de vleugels op maar voorlopig leverde dit niets op. Na een half uur kreeg SEC kort achter elkaar een paar goede kansen, een schot van Jaap Holleman ging net naast en Gerard van de Brom zag zijn inzet net over gaan. Toch kwam SEC vrij kort daarop op voorsprong. Goed storen van Arie Posthuma in de verdediging van „de Vesting" bracht een verdediger tot een terugspeelbal' op zijn - keepèri maar' dé attentie Rob Embricqx pikte de bal op en liet keeper Gerry vpn Spnder kansr loos (1-0). „De Vesting" kwam terug dwong een hoekschop af maar kwam daarna niet verder dan een hard schot naast het doel. SEC nam het initiatief weer over. Jan van Veenendaal lanceerde Arie Posthuma, zijn schot ging echter net naast. Hoekschoppen voor SEC leverden niets op, een goed aangegeven vrije trap van Ruud van Rouwendaal werd met moei te weggewerkt. „De Vesting" brak daarna snel uit en dat leverde niet meer op dan een hoekschop. De beste kans voor SEC kwam toen Arie Posthuma over links doorbraak, inschoot maar tot zijn verrassing de bal via binnenkant paal weer in het veld terug zag komen. De volgende kans was voor de snelle Joop Abbel die op het laatste moment afgestopt kon worden. De tweede helft werd gestart met een ongewijzigd SEC, dat meteen door „De Vesting" onder druk werd gezet. In het centrum moest Evert Holleman tot tweemaal toe in een sterke sprint de bal vlak voor doel wegwerken, terwijl Jan van Rees de verdediging goed organiseerde en bij hoekschoppen rustig uitverdedigde. SEC Ging weer tot de aanval over en kreeg veel kansen omdat de Vesting ruimte gaf door ver op te dringen. De snelle uitvallen waren zeer gevaarlijk; Arie Posthuma was alleen met overtre dingen te stoppen. Rob Embricqx speelde zich keer op keer knap vrij op de linkervleugel en in samenwerking met Theo Altenaar werden een aantal goede kansen ge creëerd die echter niets opleverden. Een goede combinatie tussen Jan van Veenendaal en Joop Abbel werd on schadelijk gemaakt door keeper van Sunder. Aan de andere kant toonde Eric Heems kerk zich een betrouwbare keeper als de bal bij vrije trappen hoog in de SEC verdediging gebracht werd. Goed sa menspel op de rechtervleugel tussen Ruud van Rouwendaal en Jaap Holle man bracht Joop Abbel nog enkele keren in kansrijke positie maar de voorhoede miste het geluk en het juiste richtingsgevoel om nog tot scoren te komen. Een kwartier voor tijd werd Theo Altenaar door Hans Epskamp vervan gen die kort daarna een fraai>e,.solo op het middenveld startte maar zijn pass niet verder afgerond zag. ïri de slotfcLse probeerde „De Vesting" nog even terug te komen maar de vleugelspelers werden goed afgestopt door Gerard van de Brom en Ruud van Rouwendaal zodat SEC een zeer verdiende zege behaalde A.s. zondag zal gebruikt worden om een vriendschappelijke wedstrijd te gen buurman S.O.Soest te spelen. Een interessante ontmoeting om een indruk te krijgen van de onderlinge verhou ding in kwaliteit tussen de ploegen. BESTELAUTO HUREN? VANAF f 40,PER DAG 022155-*! 32 27 KONINGSWEB 14 SOEST Een wel erg gehandicapt SEC moest afgelopen zaterdag aantreden tegen Unicum in Lelystad. Maar liefst vier invallers telde de SEC-ploeg. Jan Kuyvenhoven voor één wedstrijd geschorst, Wim van Velzen ziek, Gijs Egbers geblesseerd en Dik van de Broek waren afwezig en daar kwam in de rust ook nog Piet van Hunen bij, die met een knieblessure moest afhaken. Dik Pureveen (terug), Victor Witte, Ruud Teerlink en Henk Richard waren de vervangers. SEC startte deze wedstrijd niet slecht want de eerste mogelijkheden waren voor de SEC-ploeg. In de 4e minuut kopte Piet van Hunen uit een corner van Ruud Teerlink maar net over en even later was, het opnieuw Piet van Hunen, die maar net naast schoot. Maar na ongeveer 20 minuten nam Unicum het initiatief van SEC over en werd en kele malen gevaarlijk voor het SEC- doel. De beste mogelijkheid in deze fase was echter voor SEC toen in de 34e minuut Piet van Hunen zijn afstandschot via de lat over het Unicum-doel zag ver dwijnen. In de 39e minuut ontstond er een ge vaarlijke situatie voor het doel van SEC. Wim van de Veen trachtte een voorzet te verwerken, maar de gladde bal glipte door zijn handen, waardoor Johan van Wijland een uitstekende kans kreeg, maar hij schoot over. SEC leek ongeschonden de rust te gaan halen maar in blessuretijd dacht Paul Thyssen de voorstopper van Unicum daar anders over. Van zeker 30 meter knalde hij op het doel van Wim van de Veen en onhoud baar verdween de bal in de uiterste bo venhoek. 1-0. Er werd alleen nog afgetrapt. In de tweede helft startte SEC met Goos Kooy voor Piet van Hunen. In het begin van deze tweede helft kwam Unicum al snel op 2-0 door een eigen doelpunt van Henk Richard, die terug kopte op Wim van de Veen, maar tot zijn ontzetting de bal in het doel zag verdwijnen. Unicum kreeg nu vleugels en Wim van de Veen moest enkele malen handelend optreden om erger te voorkomen. Met behulp van opnieuw Henk Richard kwam Unicum op 3-0. In de 19e minuut onderschepte hij de bal en wilde terugspelen op Wim van de Veen, maar hij had Unicum aan valler Eef Kok over het hoofd gezien, die niet faalde en 3-0 liet aantekenen. Het was voor Unicum een gelopen wed strijd en rustig hielden zij de zaak onder controle. Toch kreeg SEC nog enkele goede mo gelijkheden in de slotfase. Unicum kwam de laatste minuten zelfs met 10 man te staan, omdat twee spelers vrij ernstig geblesseerd raakten, terwijl er geen SEC-spelers in de buurt waren. De een verdraaide zijn knie toen hij een bal binnen wilde houden, die over de zijlijn dreigde te gaan en de tweede toen hij probeerde met een sliding de bal in het SEC-doel te werken en daar bij zijn enkel verdraaide. Deze laatste minuten leverden echter geen doelpunten meer op en zo kwam er een einde aan deze sportieve wedstrijd, die onder leiding stond van scheids rechter Smid. A.s. zaterdag staat er opnieuw een uitwedstrijd op het programma tegen Cobu Boys uit Amersfoort. Hope lijk kan trainer Rinie Jasperse dan weer over zijn voltallige selectie be schikken. Arie Postema (rechts) stelde de Ves ting-verdedigers herhaaldelijk voor grote problemen Bingo en kaarten bij SEC Voor leden, donateurs en allen die het goed menen met de voetbalvereniging SEC, organiseert de evenementen commissie van de club a.s. zaterdag, 31 oktober, een bingo-avond en voor de kaarters maandag 2 november een klaverjasavond. Beide festijnen begin nen om 20.00 uur precies. Op de bingo-avond zijn zeer mooie prijzen te winnen en wat het klaverjas sen betreft gaat het om de competitie. Stratenloop Soesterberg Op zaterdag 31 oktober a.s. bestaat er in Soesterberg de mogelijkheid deel te nemen aan de milieu stratenloop. De afstanden zijn: 2% km. 5 km. en 10 km. lK"liV''n W^K. KOOSU, M.' 2203 J,Pastunnink, .tel.\3Q21 (03463); J. Barendregt, tel. 1948 (03463). of persoonlijk aan de start: Diensten centrum de Drie Eiken, Dorpsplein, Soesterberg; tussen 10.00 uur en 11.00 uur. Start: 11.15 uur. 11.15 uur. Na afloop gelegenheid tot douchen. Iedere deelnemer ontvangt een herin nering. Inschrijfgeld: 2^ km 2,50; 5 en 10 km. 4,-. Wielerveldritten De Ren- en Toeristenvereniging Tem po heeft toestemming gekregen om in de Soester Duinen twee wielerveldrit ten te houden. Op zondag 22 november een landelijke jeugdcrosswedstrijd en op 26 december (Twee Kerstdag) de traditionele Kerstcross. Ondanks alle regen in de afgelopen dagen werd toch het gehele jeugdpro gramma weer afgewerkt. Over 't alge meen goede resultaten, 14 overwinnin gen, 3 gelijke spelen en 8 nederlagen zorgden voor 31 punten uit 25 wedstrij den. De A-l junioren bonden de strijd aan tegen het lager geklasseerde SDO uit Bussum. Al in het eerste kwartier gaf Ton Wolfsen zijn visitekaartje af en scoorde tweemaal. Peter Surstedt ver grootte de voorsprong tot 3-0. Soest zakte toen iets terug. SDO profiteerde hiervan en bracht de stand op 3-1, waarmee de rust aanbrak. Na de rust pakte Soest de zaken goed aan en 2 doelpunten van Ton Wolfsen, 2 van Gerard Becker en 1 van Frank Lenar- duzzi brachten de eindstand op 8-1. Ook de B-l junioren doen het dit seizoen uitstekend. Afgelopen zaterdag werd een 1-0 overwinning op kop loper WZA B-l geboekt. Jurgen Sur stedt was de maker van dit belang rijke doelpunt. De overige uitslagen zijn als volgt: A-junioren: SDO 1 - Soest 1 1-8 Soest 2 - Hoogl. Veen 1 2-2 Soest 3 - Roda 4 4-0 B-junioren: Soest 1 - WZA 1 1-0 WZ'491-Soest 2 0-4 Roda 2 - Soest 3 3-0 Achterveld 2 - Soest 4 1-1 Soest 5 - Hoevelaken 3 0-4 C-junioren: KWA1 - Soest 1 1-3 Soest2-CJVV 1 0-1 Soest4-Hoogl.Veen2 9-0 Soest 5 - Roda 6 3-9 D-pupillen: Quick 1 - Soest 1 1-1 Soest 2-WZA 2 1-2 Quick 3 - Soest 3 0-4 Soest 4 - APWC 2 2-1 Soest 5 - Spakenburg 4 4-1 E-pupillen: Hoogland 1 - Soest 1 TOV1 - Soest 2 Soest 3 - WZA 4 Soest 4 -WZ '49 3 Soest 5 - Quick 4 F-pupillen: Soest 1 - Hoevelaken 1 IJsselm. V. 3 - Soest 2 Hoogl. V. 2 - Soest 3 4-0 4-1 6-0 1-0 4-0 2-6 0-6 2-10 A.s. zaterdag worden op de Soestvel- den de navolgende thuiswedstrijden gespeeld A-junioren: 14.30 uur Soest 1 - Lelystad 1 15.00 uur Soest 2 - KWA 2 15.00 uur Soest 3 - Quick 4 B-junioren: 15.00 uur Soest 3 - Hoogland 3 13.45 uur Soest 4 - Hoogland 4 C-junioren: 13.45 uur Soest 5 - APWC 4 D-pupillen: 13.00 uur Soest 1 - KWA 1 E-pupillen: 13.00 uur Soest 1 - KWA 1 12.00 uur Soest 4 - IJsselm.V. 5 F-pupillen: 12.00 uur Soest 2 - Hoevelaken 2 Damesvoetbal En weer speelden de Soester dames grotendeels in de regen. Maar zij laten zich hierdoor niet afschrikken en blij ven zeer enthousiast. Ondanks de 7-0 nederlaag tegen SIOS is er toch een stijgende lijn merkbaér, er wordt al veel beter samengespeeld. Nu het doel punten maken nog onder de knie krij gen en de resultaten zullen zeker niet uitblijven. A.s. zondag wordt gespeeld: Soest - SDO aanvang 10.00 uur. In een wedstrijd met een regelmatige score is het E.S.S.-Brouwer gelukt om O.T.S. uit Soesterberg met een grote nederlaag naar huis te sturen. O.T.S. dat nog geen enkele punt had behaald, was in deze wedstrijd geen partij voor een goed aanvallend E.S.S.-Brouwer. Dit aanvallende spel zorgde met name in de tweede helft voor een overvloed aan doelpunten. Coach Masmeyer zond zijn ploeg in het veld met de opdracht snel te combineren en de individuele acties te beperken. Met aanvoerder Joop Pouw als dirigent vanuit de achterhoede stroomden vele aanvallen op het doel van O.T.S. Na snelle openingsgoals door Ton van Luijtelaar en Peter van Boeyen lukte het niet de voorsprong nog verder uit te bouwen. Bij uitvallen toonde keeper Paul Werkhoven goed keeperswerk en ,zq bleef de voorsprong behouden. Eerst vlak voor rust slaagde E.S.S.-Brouwer er in de voorsprong te vergroten.. Door doelpunten van Tori van Luijtelaar en Nico Brouwer brak de rust aan met een 4-0 voorsprong. Het waren deze twee spelers die na rust goed op de bal joegen en zo bleef de O.T.S.-verdediging onder druk. Door doelpunten van Nico Brouwer en driemaal Ton van Luijtelaar liep E.S.S.-Brouwer uit naar 8-1. In een van de nu nog spaarzame uitvallen had O.T.S. tegen weten te scoren. E.S.S.- Brouwer bleef het tempo hoog houden en O.T.S. kon de strijd conditioneel niet meer aan. Dat er nu goed gewisseld werd tussen voor- en achterspelers bleek toen Ed Brouwer na een fraaie pass van Her man van Zanten het eerste doelpunt uit z:jn zaal voetbal carrière scoorde. E.S.S.-Brouwer wilde meer goals daar Foto: Herman van Dam mmmmM Rob Mooij van „Hees" (rechts) bij één van de aanvallen op het Cobu Boys-doel Het is Hees eindelijk gelukt de volle winst te pakken. Na een gelijkopgaand eerste half uur met kleine kansjes voor beide teams, werd Cobu Boys iets sterker. Dat kwam ook wel tot uiting toen een aanval over links in de 40e minuut met succes werd afgerond door Rinie v.d. Bor. 0-1. Hees opgeschrikt door deze tegentref fer ging direkt vol in de aanval en het was Kees van Dijk, die 2 minuten later goed werd aangespeeld door Johny Westerveld en met een slimme be weging de partijen weer op gelijke hoogte bracht. 1-1. Toch was het weer Cobu Boys dat nog vóór rust door een verdedigingsfoutje van de Hees-defensie de stand op 1-2 bracht. De twei uo helft liet een iets feller Hees zien. Maar in de 2e minuut kroop Hees door het oog van de naald toen een Cobu Boys-speler alleen voor doelman Adderink kwam maar deze op schitte rende wijze redding bracht. Hees ging drukken en met succes. Het was Jaap v.d. Veer die na een goede aanval de gelijkmaker scoorde. 2-2. Hierna volgden 2 wissels. De Boer werd ingezet voor Hoefman en Ribbe- rink voor Mooij. Dit bracht iets meer felheid in de ploeg. Na 35 minuten bracht Piet Schalkwijk met een schitterd schot Hees aan de leiding 3-2. Hees ging door en één minuut voor het einde was het weer Jaap v.d. Veen die 4-2 liet aantekenen. Over het totaal een dik verdiende overwinning voor een dolgelukkig Hees. aan het einde van de competitie het doelsaldo mee kan beslissen voor het kampioenschap. De eindstand werd bepaald op 13-1 door doelpunten van Peter van Boeyen, Ed Brouwer en Nico Brouwer tweemaal. Volgende week maandag volgt de moeilijke wedstrijd om 19.00 uur tegen middenmoter Koeleman Boys in sport hal Het Witte Dorpshuis in De Bilt. De stand t/m. 26 okt. 1981 1. E.S.S.-Brouwer 6-10 2. B.P.S.O.V. 5-8 3. OvervestT. 5-8 4. F.C. Brugakker 5-6 5. F.C. Vonk 5-4 6. Roeien Tin 5-3 7. Koeleman Briys 6-3 8. O.T.S. 5-0 Koninginnelaan 22. Tel. 12963 zaterdag 31 oktober VOETBAL wz 12.00 uur WZ 3 - Desto 3 12.00 uur Spakenburg 4 - WZ 4 14.30 uur VV& 5 - IJFC 4 12.00 uur Huizen 7 - WZ 6 14.30 uur WZ - Hoevelaken 7 14.30 uur WZ 8 - Hertha 4 Dames 10.00 uur WZ - Eemnes HEES 14.30 uur Hees - Hulshorst 12.00 uur CJVV 3 - Hees 2 12.00 uur Zuidvogels 6 - Hees 3 12.00 uur Hees 4 - Nederhorst 2 14.30 uur Altius 8 - Hees 5 12.00 uur Zuidvogels 8 - Hees 6 SEC 14.30 uur Cobu Boys - SEC 11.30 uur VOP 3 - SEC 2 12.00 uur SEC 3 - Barneveld 4 12.00 uur Rood-Wit 4 - SEC 4 SOESTERBERG 14.30 uur DOB - S'berg 12.00 uur S'berg 2 - CDN 2 12.00 uur S'berg 3 - FZO 3 12.00 uur CDW 4 - S'berg 4 Zondag 1 november VOETBAL S.O.SOEST 14.30 uur SEC - Soest 11.30 uur Soest 2 - WOG 2 11.30 uur Soest 3 - Achterveld 2 11.30 uur Soest 4 - BFC 3 12.00 uur Argon 5 - Soest 5 11.30 uur Soest 6 - SDO 6 14.30 uur SDO 7 - Soest 7 11.30 uur SEC 6 - Soest 8 14.30 uur Soest 9 - WOG 7 14.30 uur Soest 11 - Quick 12 Dames 10.00 uur Soest - SDO SEC 14.30 uur SEC - Soest 11.00 uur SEC 2 - Zeist 2 12.00 uur Veensche Boys 3 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - SIOS 2 11.30 uur SEC 5 - Limvio 4 11.30 uur SEC 6 - Soest 8 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Saestum 12.00 uur Veensche Boys 2 - S'berg 2 11.30 uur CDW 5 - S'berg 3 11.30 uur S'berg 4 - Scherpenzeel 4 11.30 uur S'berg 6 - Patria 8 Dames 11.30 uur S'berg - Gooische Boys HOCKEY M.H.C. SOEST Heren Soest - Shinty Shinty 2 - Soest 2 Schaerweyde 11 - Soest 3 Soest 4 - Kampong 16 Muiderberg 2 - Soest 5

Soester Courant | 1981 | | pagina 15