K Pe Ge-Bar geeft Spruit klop 775 Deelnemers aan Pijnenburgcross Duinkikkers behalen winst in Zutphen Eemvogels verliezen op het nippertje „Shot Soest" en „Shot Wageningen" delen de punten Auto Ondermeer Amersfoort b.v. finish &5kdi/tccUie& ftyjéir dan f00]\[otcastiws Zwakke start van Duinkikkerzwemploeg in de E-competitie Volledige bezetting bedrijfsbowlingcompetitie Soester Bowling Bond: Tempo-renners vooraan in eerste Tapa-rit Tweede plaats voor Maaskant en Oosterbaan Waterpolo: Korfbal: Wel een kampioenschap! Zwemmen: Tafeltennis: Wielrennen: Mo 2.I6N ZB Zje GrAAti MAAR- DOoeQ MET DIE (Sr KAT IS FLAMINGO PAKtoeTTeN ,Ï>IJVN'NIEUWE FOR-D f SdoR-T 1 NOTASFc-i€ T.w.v. f 868.- \COOP JE ZtEdHTE HAMlNötft l/floe... GtRATI^ RADIO, 1 STooreoB&ees €MV0?BK.Ul^SMEre2 ESCORT, PA'S TOC?H I pe AUTO VAN HET l OAAB \qS\1 FLUORWEG 49-51 AMERSFOORT TEL. 033-15548 INDUSTRIETERREIN „DE ISSELT" VAK A IN ELK MERK Het eerste herenteam van de Soester zwemvereniging De Duinkikkers heeft zaterdag de in Zutphen gespeelde wedstrijd tegen de IJsselmeeuwen met 5-8 gewonnen. In een lange tijd ge- lijkopgaande wedstrijd viel de beslis sing in de vierde speelperiode. Via tussenstanden l-i, 3-3 werd bij een 4-4 stand halverwege de derde speel periode het spel gedurende l minuut stilgelegd. Een goede beslissing van de scheidsrechter die de wedstrijd alleen moest leiden en de twee ploegen die aan elkaar gewaagd waren zodoende in de hand kon houden, in die derde periode werd niet meer gescoord. De vierde periode bracht de beslissing toen de Soester ploeg door voortdurend te wisselen het tempo hoog wist te houden. De bal belandde nog vier maal in het Zutphense doel, terwijl de Soester zïln!^t1ï„de,bal maar een keer uit zijn net moest vissen, 5-8. Het tomend weekend spelen de Duin- kikkers ln het Tritsbad in Baarn T Inktvis" dnt Ho°8ezanti afkomstige titie do d vor'K .iaar in de eompe- ontLpen. Srada"e n°g "et Wist te Programma voor het komend week- Zondag 1 nov. kra«UAUrM-tospDUinkikk<irS W"S' 18.35 uur De Duinkikkers AZPC B J-adsp. 19.15 uur De Duinkikkers - Inktvis, 20.00 uur De Duinkikkers - De Meent 2 20.45 uur De Duinkikkers - Zeist I Met de steun van veel supporters speel de korfbalvereniging De Eemvogels in Maartensdijk tegen T.Z. 2 Lange tijd hielden beide ploegen de stand in evenwicht. De verdedigingen lieten geen bal door totdat de scheidsrech ter in de 22e minuut de eerste van een lange reeks strafworpen aan de Eem vogels toekende. Het was Wim v. Rheenen die deze en de volgende strafworp koelbloedig be nutte. Vlak voor rust maakte Netty v.d. BuntO-3. Na de thee bracht T.Z. de stand bin nen 10 minuten via een afstandsschot en een strafworp op 2-3. Gelukkig kon Ton Kraaikamp de stand via een door loopbal iets vergroten. Maar T.Z. had 't antwoord al klaar en maakte 3-4 en zelfs 4-4. In dezelfde mi nuut mocht Leendert van den Berg een strafworp nemen, zodat De Eemvogels weer een punt voor stonden. Vlak daarop was het alweer gelijk na een strafworp door T.Z. Agnes Lapré liet de kans om op 5-6 te komen liggen door een strafworp te missen. T.Z. had meer geluk en bracht de stand vlak voor het eind op 6-5. Jan v.d. Kuil kreeg nog één kans om De Eemvogels op gelijke hoogte te brengen, maar miste óók zijn straf worp. Zo keerden De Eemvogels met een 5-6 nederlaag na een sportieve, maar zware wedstrijd op een modderig veld, naar Soest terug. Eemvogels 2 moest aan de Staringlaan tegen D.S. V.4 aantreden. In de beginfase kon Goof v.d. Peyl 1-0 maken, maar daarna zakte het spel peil van beide teams aanzienlijk. D.S.V. ging met een 1-2 voorsprong de tweede helft in. Edwin Touwslager benutte een vrije kans onder de paal en maakte gelijk. Het was uiteindelijk D.S.V. dat met een 2-3-overwinning uit de wedstrijd kwam. Vanwege de slechte veldtoestand werd de wedstrijd Fortis 3 tegen Eemvogels 3 afgelast. Het eerste kampioenschap bij de Eem vogels van dit seizoen is al binnen. Het meisjesteam o.l.v. Agnes Lapré boekte haar zoveelste overwinning. Dit keer werd Tovers met een 2-0 ne derlaag naar huis gestuurd. Aanvoer ster Linda Martens en Carla Knul namen de doelpunten voor hun re kening. Er werd door de Eemvogels hard gewerkt. Na afloop kon voorzit ter Leendert v.d. Berg de meisjes in de bloemetjes zetten en was er door de jeugdkommissie een taart beschik baar gesteld. Eemvogels BI kon het tegen EKVA niet bolwerken en verloor met 0-3. Het programma voor 31 oktober ziet er als volgt uit: 11.30 uur R.O.Z.3 - Eemvogels 1 13.00 uur Olympia Ml - Eemvogels Ml 15.00 uur Eemvogels 2 - T.Z.4 15.00 uur Reflex 2 - Eemvogels 3. De eerste wedstrijd van De Duinkik kers na de promotie is bepaald niet overtuigend geëindigd. Wel verbeter den een paar meisjes en jongens hun persoonlijke tijden, maar de algemeen opgaande lijn bleef achterwege. De meeste meisjes en jongens komen duidelijk kracht en inzet te kort om zich te verbeteren in de E-competitie. Het zal voor de zwemploeg dan ook een moeilijke periode worden om in de resterende drie wedstrijden de opgelo pen achterstand in te halen. De degra datie in de E-competitie is erg rigo- reus. Van de 60 deelnemende lande lijke verenigingen degraderen er 15. Een paar lichtpuntjes waren de tijds- verbeteringen van Anita van Heng- stum op de 100 m. vrije slag, Axel de Zoete op de 100 m. rugslag en de 5 sec. verbetering van Annet de Kievit op de 100 m. vlinderslag. Zaterdag 21 november zal een duidelijk meer gemotiveerde ploeg de zware taak hebben om vele seconden goed te maken van de opgelopen achterstand. Door de aanmelding van nog eens 3 bedrijven is de leiding van „De Borg" erin geslaagd om de bedrijfsbowling competitie geheel „bezet" te krijgen. Aan het begin van het seizoen hoopte men op de deelname van 36 teams. Met het opstellen van het competitiesche ma werd hier dan ook al rekening mee gehouden. Door de komst van Sola (uit Zeist) en tweede teams van Smeyer (uit Bunschoten) en Van den Pol is dat aantal nu gehaald. Gepoogd wordt om dit jaar behalve op het competitie-gebeuren ook accent te leggen op een gezellige sfeer op en rond de baan. Zo werd er speciaal op gelet dat teams van één bedrijf zoveel moge lijk bij elkaar worden ingedeeld. Ver dere belangrijke zaken uit de opzet van de competitie. Op 1 avond wordt er door 4,5 of 6 teams tegelijk gespeeld zodat er een gezellige drukte ontstaat. De banen die vrij blijven kunnen dan worden opgevuld voor bijvoorbeeld supporters die hun bedrijf komen steunen maar ook zelf wel even een balletje willen gooien. De aanvangstijden van de wedstrijden werden vervroegd, daardoor is het voor de meeste mensen nu mogelijk om na de „strijd" nog even bij te praten, te bowlen, enz. Om kontakten te leggen tussen de leden van teams van verschillende bedrijven zullen er speciale bow ling en andere gezellige avonden wor den georganiseerd. Het competitieschema werd bovendien zo opgesteld dat in 2 weken door ieder bedrijf precies 1 wedstrijd wordt ges- speeld. Gevolg is dat praktisch elk bedrijf evenveel wedstrijden heeft ge speelden dus geeft de ranglijst (die dit jaar op 'n microcomputer wordt bij gehouden) een duidelijk overricht. De laatste 14 dagen werd de derde ronde van de competitie gespeeld. Het team van Chemco, dat door sommigen wel schertsend „de groentjes" wordt genoemd, (omdat ze spelen in erg mooie maar ook wel erg groene bow lingshirts en omdat ze dit jaar voor het eerst meedoen), sluipt langzaam maar zeker naar de top van de ranglijst. Vooral het constante (hoge!) gooien van dit team is een opvallende zaak. Hun bijnaam slaat dus niet op hun prestaties op de baan! Een goede nieuwkomer ït, uuk de com puter-fabrikant Honeywell Buil uit Amersfoort. Ook zonder computers blijkt het team de baan van de bow lingbal goed te kunnen berekenen. Een eervolle 8e plaats is daardoor het gevolg. Uit de ranglijst blijkt dat Sola nog één wedstrijd achter ligt. Deze zal in de komende weken worden ingehaald. De resultaten van de reeds door hen ge speelde wedstrijden zijn zonder meer goed te noemen. Door de overige resultaten begint zich in de standen al een aftekening te vormen. Het seizoen duurt echter nog lang en er kan natuurlijk nog van alles gebeuren. Zoals gezegd is het team PeGe-Bar erin geslaagd het Spruit-team te ver slaan. PeGe-Bar, dat diverse blessures te verwerken heeft gehad, lijkt weer op volle sterkte. Na de eerste twee games verloren te hebben slaagde „Spruit" erin de derde game op z'n naam te schrijven. De serie van Jos v.d. Vegt (490 - gem. 163) bleek echter niet voldoende. Nadat de laatste bal was gegooid, kwam Spruit 18 pins tekort (2275 tegen 2293). Verder was in de vroege league de derde game van Roy Broadfield van Aquadraulic opmerkelijk. Roy slaagde erin 5 strikes achter elkaar te gooien. Een ruime 200 game zat er dus dik in hierna lukte er echter nietes meer, zodat hij uitkwam op 187. Inbraak in tuinhuisjes Ingebroken werd in een tuinhuisje aan de Hooiweg. De deur bleek geforceerd te zijn. Gestolen werden een foto toestel, een steekspade, drie kasramen en een camping-gasbrander. Diefstal uit caravan Zaterdagavond werd tijdens de circus voorstelling uit een aan de Konings weg staande caravan een tas gestolen met ondermeer een legitimatiebewijs, een rijbewijs, een bankpasje, elf loten uit de Staatsloterij, een portefeuille, twee portomonees met in totaal vijftig gulden en een etui met sleutels. Standen en uitslagen Vroege league: Aquadraulic - Turtles 4-1 Flying Ball - Pins Down 4-1 Queens Ladies - Speedy Rockets 0-5 Stand: Aquadraulic 27-8 Speedy Rockets 25%-9% Flying Ball 16^-18% Pins Down 16-19 Queens Ladies 11-24 Turtles 8-27 Late league: Kapriolen - Strike 0-5 Spruit - PeGe-Bar 2-3 Duffy - Kleuners 1-4 Stand: Spruit 27-8 Strike 24-11 Kleuners 16-19 Duffy 15-20 PeGe-Bar 13-22 Kapriolen 10-25 Tijdens de afgelopen speelavond van de S.B.B. heeft het Spruit-team in de late league z'n eerste nederlaag geleden. In de vroege league deed Aquadraulic wat er van het team wordt verwacht en won met 4-1. De beide teams blijven door de behaalde resultaten wel bovenaan de ranglijst, maar door de 5-0 overwinningen van de belangrijkste achtervolgers, Speedy Rockets en Strike, werd de afstand tussen de nummers één en twee kleiner. Ook de afgelopen week hebben de meeste Shotteams voor positieve resultaten gezorgd. Shot 1 wist op het nippertje een gelijkspel te bevechten tegen het sterke Shot uit Wageningen. Shot 2 veroverde de koppositie in de le klasse door een .7-3 overwinning op medekoploper Niké 2. Shot 3 won met 7-3 van Metac 1, terwijl Shot 4 Quick 10 met 10-0 verpletterde. Het le en het 2e damesteam wonnen beiden met 8-2, van respectievelijk Iduna 1 en ATC 2. Het le jeugd- team won in Gouda met 6-4 van Vriendenschaar 1, het 2e jeugdteam liet met 6-4 de punten aan Ilac 1. In een vier en een half uur durend tafeltennisduel heeft Shot 1 een gelijk spel behaald tegen naamgenoot Shot uit Wageningen. In een bij vlagen zeer aantrekkelijk duel met lange topspin- rally's wist het Soester team hiermee voor de vierde achtereenvolgende wed strijd ongeslagen te blijven. Aanvankelijk zag het er naar uit dat het Soester team vlot naar een ne derlaag gespeeld zou worden, want binnen de kortste keren werd een 1-3 achterstand opgelopen. Voor de pauze bracht Harry Maassen de spanning weer terug door een zeer nipte zege in drie games. Na de pauze namen de Wageningers weer het initiatief en via 2-4 werd een 3-5 achterstand opgelopen. Op deze stand ontwikkelde zich het meest spec taculaire duel van de middag, dat tus sen René Daselaar en de Wageningse speler De Loor. Na een zeer ruim ver loren le game wist René Daselaar de 2e en de 3e game met zeer gering ver schil uit het vuur te slepen en zodoen de de achterstand terug te brengen tot 4-5. Dirk Schuiling had daarna weinig moeite om de laatste partij op zijn naam te brengen, zodat het Soester eam toch nog één punt aan de wed strijd overhield. Shot 2 is de afgelopen week alléén aan de kop van de ranglijst van de le klas se gekomen. Thuis werd medekoploper Niké 2 met 7-3 verslagen, een uitslag waar Niké nog goed mee wegkwam. Een belangrijke rol in deze wedstrijd was weggelegd voor invaller Chris Sondaar. Hoewel twee klassen lager spelend wist hij twee wedstrijden te winnen. Een zeer knappe prestatie. De overige vijf Shotpunten werden be haald door Bert van Velzen en Nicky Baba die ieder twee enkelspelen wisten te winnen en samen ook succesvol wa ren in het dubbelspel. Shot 3 leek aanvankelijk een moei lijke avond tegemoet te gaan toen te gen het zwakke Metac 1 een 1-3 achter stand werd opgelopen. De laatste zes partijen waren echter allemaal voor Shot, zodat uiteindelijk nog een ruime 7-3 zege werd behaald. Arnold Appel hof bleef ongeslagen, Marcel Vrakking en invaller Joop Kok wonnen ieder twee partijen. Voor de spelers van Shot 4 moet dit wel een saaie competitie zijn, aange zien alle wedstrijden wel erg ge makkelijk gewonnen worden. Afgelopen week werd Quick 10 met 10-0 ingemaakt, hetgeen voor Willem Onrust de 15e overwinning uit 15 wed strijden betekende. Het le damesteam behaalde in De Bilt een onbedreigde zege op Iduna l. Het werd 8-2 voor de Soester dames, die zodoende een goede generale repe titie beleefden voor de wedstrijd tegen medekoploopster Huizen 1. José Daselaar bleef opnieuw ongesla gen, Wilma Geleijnse en Wilke Schut wonnen ieder twee keer. Het 2e damesteam behaalde in Nijme gen een keurige 8-2 overwinning op ATC 2 en nestelde zich hiermee stevig op de 4e plaats. Willke van Zoeren en Muriël Tabak bleven ongeslagen, Gon- nie de Rle wist één partij te winnen. Het le jeugdteam won in Gouda met 6-4 van Vriendenschaar i en behield hierdoor de le plaats. Jan Fransen en Berend Jonker wonnen ieder twee partijen en samen het dubbelspel; in valler Edo Fransen zorgde voor het zesde punt. Het 2e jeugdteam verloor opnieuw on nodig een wedstrijd met 6-4. Ondanks een knappe hattrick van Arjan Schui ling slaagde men er niet in een punt aan de ontmoeting tegen Ilac 1 over te houden. Overige uitslagen senioren Shot 5 - Foxboro l: 10-0, Hoogerhei- de 3 - Shot 6: 2-8, Roter 1 - Shot 7: 5-5, Elan 7 - Shot 8: 3-7, Shot 9 - Quick 17: 4-6, Shot 10-Elan 5: 5-5. Overige uitslagen jeugd Hulzen 5 - Shot 5: 6-4, Quick 12 - Shot 7- 3-7, Bunshot 6 - Shot 10: 6-4, Shot li Huizen 151-9. De eerste veldrit, georganiseerd door wielerverenigingen uit Hilversum, Soest en Amersfoort, werd afgelopen zondag gereden op een parkoers bij Ahna's Hoeve te Hilversum. Door de regenval was het terrein zeer zwaar, maar de Tempo-deelnemers kwamen uitstekend voor de dag. Bij de nieuwelingen zegevierde Waldo van Arnhem van Tempo; in de andere categorieën bereik ten de Tempo-renners veelvuldig ereplaatsen. De zege bij de amateurs ging naar Herman v.d. Hoef uit Amersfoort. Hij nam vrij vlug gedecideerd de kop en stond die plaats niet meer af. Achter hem streed een groepje bestaande uit Rob van de Broek, Ben de Bruin en Jos Schaap, alle drie van Tempo. Beur telings leken zij op de tweede plaats af te stevenen, maar uiteindelijk leg de v.d. Broek daar beslag op door zich in de laatste ronde van zijn belagers te ontdoen. Uitslag: 1. H. v.d. Hoef, Amersfoort; 2. Rob v.d. Broek (Tempo); 3. Jos Schaap (Tempo); 4. Ben de Bruin (Tempo); 5. Stef Smit (Tempo). Ook de zevende, achtste, tiende en dertien de plaats waren voor Tempo-leden. Dat waren respectievelijk Bert v.d. Eroek, Nico Oord, E. van Hamers- veld en Jim van Overbeek. Bij de liefhebbers won Rob Voorn en Adelaar uit Hilversum. Kees Niehof van Tempo werd zevende en zijn klub- genoot Joop Schaafsma eindigde op de elfde plaats. Bij de veteranen werd Cor Faber van Tempo, elfde. De zege wa® hier voor J. Veldkamp, terwijl E. Gerritsen van Pedaalridders uit Amersfoort op de tweede plaats eindigde. Bij de nieuwelingen zegevierde zoals gezegd Waldo van Arnhem van Tem po; tweede werd M. .d. Poel van Ade laar en derde diens teamgenoot M. Beuker. Van de Tempoleden werd R. Tinus zevende; Edwin Hop achtste. Jan Tromp elfde; R. Bon twaalfde; Albert den Otter dertiende; R. Sem- per veertiende en M. Hoogeveen vijftiende. Uitslag junioren: l. T. Kijkhof (Vai- leirenners); 2. v.d. Poel (Adelaars); 3. P. Haakman (Adelaars); 4. M. Schipper (Tempo) 6. Rob van Boeijen (Tempo). A.s. zondag, 1 november, heeft Tempo de organisatie. Om 10.30 wordt er ge start op de De Beaufortlaan te Soest- duinen. Sportieve successen van Griftland College Dat de schooljeugd van het Griftland College met sport, en dan vooral bas ketbal, raad weet is donderdag en vrijdag j.1. weer eens waar gemaakt. Donderdag drie ere-plaatsen voor de brugklassers en een vierde plaats voor de jongelui van de Kennedy-Mavo. De meisjes 2e klassers deden in de sport hal niet voor deze prestatie onder. In de Trits opnieuw „goud-zilver en brons" voor Griftland en een vierde plaats voor de Kon. Juliana-Mavo. Bij de jongens 2e klassers minder grote verrichtingen. Griftland eindigde op een vierde plaats achter de Waldheim-Mavo (3). het Baarns Lyceum (2) en winnaar KJS. Geen enkel sukses voor de 3e klassers. De Waldheim-Mavo, KJS, het Baarns Lyceum en het 2e team van de Wald heim-Mavo eisten de prijzen voor zich op. Een dag later opnieuw Griftland- suksessen. In de poules voor derde en vierde klassers overtroefden de meis jes hun tegenstandsters. Het basket balteam voor meisjes van 17 jaar en ouder dat poule-winnaar werd heette Baarns Lyceum. Bij de jongens 4e klasse ging opnieuw gejuich op voor het Griftland College. Het Baarns Lyceum en de Waldheim-Mavo moes ten het met een 2e en 3e plaats stellen. Geiser oorzaak van zolderbrand Vorige week donderdag ontstond brand op de zolder van de woning aan de Ferdinand Huycklaan 1. Op de boven verdieping vatte een houten schei dingswand vlam door uitstralings- warmte van de daar staande geiser. De brandweer was snel ter plaatse en hakte om zo dicht mogelijk bij de vuur haard te komen, een gat in het dak. Er was nogal wat water- en rookscha de. In totaal wordt deze schade geschat op 25.000 gulden. Het huis is eigendom van de gemeente en het wordt bewoond door de familie W. v.d. Deijssel. Koe net op tijd gered Op de overweg in de Weideweg raakte een koe van de landbouwer H. met zijn linker voorpoot bekneld tussen de rails en een betonnen plaat. Met hulp van de brandweer en de politie slaagde men er in het dier te bevrijden, vlak voor een voorbijsnellende trein. Val op trottoir Op het voetpad van de Nieuweweg kwam een inwoonster van Voorburg door een te hoog liggende trottoirtegel te vallen. Zij bezeerde haar heup in die mate dat zij niet meer kon lopen. Met de ambulance-auto werd zij naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. In de strijd om de eerste plaats van het Nederlands Rallykampioenschap in de nationale klasse is het duo Maaskant/ Oosterbaan met 668 punten ex-Mqao geëindigd met het team Roetert/Blok. De uiteindelijke zege ging echter naar het laatste tweetal omdat zij drie eers te plaatsen behaalden en Maaskant en Oosterbaan „slechts" twee. Een wat teleurstellend slot omdat ui'eite. ge zien het behaalde aantal punten. Maas kant en Oosterbaan wat constantere prestaties verricht hebben. Maaskant gunt Roeterlt/Blokshet kaïm pioenschap van harte al is vanwege hun uitstekende wedstrijd mentaliteit en uiterst sportieve ge- Üvermoedelijk ligt het toch wel aan het telt dat Roetert een snellere wagen heeft, waarmee hij op het BA met vele lange rechte stukken, voor- deel wist te behalen", aldus Maaskant. Maaskant rijdt een Golf GTI 1600 cc; Roetert een Opel Kadett GTE, 2 li ter. De BAC-rally waar de beslissing viel, werd in de omgeving van Breda gere den: gedeeltelijk in de Biesbos, daar na op de Rucphense heide en tenslotte rond het dorp Achtmaal ten zuiden van de gemeente Zundert. Het was een lange rally die zaterdag morgen om half tien begon en duurde tot zondag half elf. In totaal werden er 320 wedstrijdkilometers afgelegd. Het verschil in het BAC-eindklasse- ment tussen de winnaar en de nummer drie bedroeg zeven minuten; het ver schil tussen Maaskant en Roetert slechts 61 seconden, een bewijs dat er fel gestreden is. Maaskant en Oosterbaan gaan zich r voorbereiden op de Rally van Monte Carlo, die op 16 januari van start gaat. Soester Courant van woensdag 28 oktober 1981 SPORT Sluiting sportvelden voor groot onderhoud Voor het uitvoeren van het zogenaam de „groot" onderhoud in de zomer maanden is het noodzakelijk dat de grassportvelden gedurende een tijd vak van tien weken niet bespeeld worden. Volgend jaar zal dat zijn van 7 juni tot en met 13 augustus. De voetbalcom petitie start in dat jaar de eerste week van september, zodat er voor de ver enigingen nog enige weken overblijven om oefenwedstrijden te spelen. Winnaar op de 2% kilometer werd Ru- die Wempe uit Amsterdam in acht mi nuten zeventiende seconde; Eelco Mo- ree uit Soest werd tweede in 8.48 min. en derde Dennis Esselman uit Soest in 8.55 min. De vijf kilometer werd gewonnen door Han Wolsing uit Zeist in 21.27 min.; tweede werd Pierre Regnault uit Hui zen in 21.47 min. en derde P. van der Brink uit Soest in 22.47 minuten. Op de tien kilometer was de zege voor Theo Geutjes uit Zeist in 37.44 min.; tweede werd zijn plaatsgenoot R. van Wychuise in 37.54 min. en derde A. Dorpmans uit De Bilt in 38 minuten. De halve marathon werd gewonnen door Rob Strik uit Baarn die voor de 21 kilometer 1 uur, 18 minuten en 15 Ondanks de regen hebben afgelopen zondag 775 mensen deelgenomen aan de Pijnenburgcross van de afdeling atletiek van S.O. Soest. Aan de wed strijd over 2VZ km. namen 146 lopers deel; aan de 5 kilometer 173 lopers; aan de 10 kilometer 206 lopers en aan de halve marathon (21 kilometer) 250 atleten. seconden nodig had. Tweede werd de Soester Joop van Leijenhorst in 1.22.07 uur en derde P. van Malsen uit Nieuwe- gein in 1.22.20 uur. De start van de deelnemers aan de hal ve marathon Foto: Goos van der Wilt

Soester Courant | 1981 | | pagina 19