Shotdames spelen gelijk tegen Huizen 1 m BDC pakt de 2 punten na een sublieme 2e helft Programma Eemvogels geeft voorsprong uit handen Sanitaire ruimten Beukendal worden opgeknapt Sportcentrum Wim Jaquet organiseert Ski-markt Duinkikkers winnen niet overtuigend Dames SVV-Stam aan kop - Heren verliezen Red Stars heren schieten tekort tegen MSV Tafeltennis w? ST Waterpolo: Handbal: Diefstal suède jack Volleybal: Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Basketbal B.D.Z. 3 - Eemvogels 15-4 18 19 Soester Courant van woensdag 4 november 1981 19 Inklusief praktische hulpstukken. Adviesprijs RACK M4. AP-B21C draai- lement !r met LED's en neter terker van 2x35 less en monitor, tedeck met autoplay. enz. met glasdeur UT-NU 1398.- itraat 43 -22776 De afgelopen week werd in de tafelten- niscompetitie een inhaalprogramma afgewerkt. De belangrijkste wedstrijd was zonder twijfel de wedstrijd tussen k°pIoopst<lrs in de dames distnktklasse tussen Shot 1 en Huizen 1. Na een spannende strijd werd het een gelijkspel, zodat de strijd om het kampioenschap geheel open blijft. Het 2e seniorenteam behaalde een nipte maar nuttige zege op UBTV 2. Het le jeugdteam blijft het goed doen, dit maal via een ruime 8-2 overwinnine op TOGB 1. 6 v Nu de herfstcompetitie tafeltennis pre cies halverwege is kan van de diverse Shotteams een tussenbalans opge maakt worden. In de derde divisie is Shot 1 na een zwakke start inmiddels opgeklommen naar een gedeelde 3e plaats. Desondanks is men zeker nog niet veilig en zullen ook in de laatste vier wedstrijden nog de nodige punten verzameld moeten worden. Stand in de derde divisie: Tempo Team 3 6-8 Delta Impuls 1 g-8 Shot Wageningen1 6-8 Shot (Wageningen) l 6-6 Shot (Soest) l 6-6 Seine Meubelen 2 6-5 VenL 6-1 Ondanks het feit dat shot 2 slechts enkele wedstrijden compleet heeft kun nen spelen blijft men zijn wedstrijden winnen, zij het vaak met zeer klein verschil. Ook afgelopen week werd er weer met 6-4 gewonnen, dit keer van UBTV 2. Drie overwinningen van Bert van Velzen, twee zeges van Nicky Baab en winst in het dubbelspel zorgden voor de zes Shotpunten. Shot 2 voert de ranglijst in de le klasse aan met twee punten voorsprong op Quick 6, waartegen met 10-0 gewonnen werd in de thuiswedstrijd. Shot 3 voert de ranglijst aan in de tweede klasse met twee punten voor sprong op Vitus 1 en Buna 1. Doordat in deze klasse de concurrentie elkaar afslacht, lijken ook voor dit team de kampioenskansen vrij groot. Shot 4 zit halverwege de competitie al op rozen, met louter grote overwinnin gen en drie punten voorsprong op de naaste concurrent. Verwacht mag wor den dat dit team voor het einde van de competitie de kampioensvlag zal mo gen hijsen. Wat betreft de prestaties van de ande re seniorenteams van Shot vallen voor al Shot 5, 8 en 13 op, die alle drie goede promotiekansen hebben. Het enige team dat tegen de degradatie zal moeten vechten is Shot 7. Het le damesteam heeft slechts één concurrente voor het kampioenschap in de dames distriktklasse. Huizen 1. Tegen deze concurrente werd afgelo pen zaterdag gelijk gespeeld, hoewel er voor Shot wel een kleine overwin ning ingezeten had. José Daselaar bleef voor de vijfde achtereenvolgende maal ongeslagen, Wilma Geleijnse en Wilke Schut wonnen beiden één partij. Door dit resultaat zal de beslis sing in deze klasse pas vallen als Shot 1 over enkele weken in Huizen aan zal treden. Eveneens in de dames distriktklasse bezet het 2e damesteam een 4e plaats. Het le jeugdteam speelde afgelopen zaterdag de inhaalwedstrijd tegen TOGB 1 uit Berkel en Rodenrijs. Het werd een ruime 8-2 overwinning voor het Shotteam dat hierdoor samen met Iduna 2 de koppositie blijft bezetten. Tegen TOGB bleven Jan Fransen en Eddy Gaytant ongeslagen. Berend Jon ker won twee partijen. Inhaalwedstrijden jeugd: Metac 1-Shot 3 4-6; Shot 4-Good Luck 2 5-5, Victoria 8 - Shot 8 0-10. Dit jaar nog zal een begin gemaakt worden met het opknappen en aanpas sen van de sanitaire ruimten van de sporthal Beukendal. Er is op dit mo ment 36.550 gulden voor beschikbaar. Volgend jaar wordt nog eens 28.450 gulden uitgegeven om de nu begonnen werkzaamheden af te ronden. De leden van het bestuur van de sportstichting maakten er vorige week tijdens de vergadering geen probleem van om het restant vari het op de begroting 1981 voorkomende bedrag hieraan te besteden. In totaal was er 67.000 gulden beschik baar. Daar ging 2500 gulden af voor het aanbrengen van straatverlichting bij het Soesterbergse sportpark Kerk- laan; 3500; gulden als bijdrage in de bouwkosten van een berging voor on- derhoudsmateriaal op de sportvelden aan de Bosstraat-West en 4200 gulden als bijdrage voor het aanbrengen van een afrastering rond het tennispark aan de Schrikslaan. Het resterende bedrag, 36.550 gulden, mag met medewerking van de sportbe stuurders worden uitgegeven aan de sporthal Beukendal. In de begroting voor 1982 is wat de sport betreft al opgenomen een bedrag, groot 38.000 gulden voor de renovatie van een voetbalveld van SEC; 36.500 gulden voor het aanbrengen van een pompput op het complex van de Lawn Tennis Club Soest en 29.500 gulden voor het vernieuwen van de toplaag van het verharde handbalveld aan de Henriët- te Blaekweg van BDC. U kunt voor de skimarkt Uw oude ski's, skischoenen en -kleding, langlauf-arti- kelen en sneeuwkettingen, voorzien van maten, ter verkoop aanbieden t/m zaterdag 7 november 11.00 uur. De verkoop zal plaatsvinden tijdens de grote Wim Jaquet Skimarkt op vrijdag 6 november vanaf 14.00 uur en zater dag 7 november van 09.00 tot 17.00 uur. Voor het aangeboden artikel wordt geen verwerkingskosten berekend. U bepaalt zelf de verkoopprijs. Ieder artikel moet gereinigd en voorzien zijn van maten. Er mogen geen gebreken aan zijn. (te oud of onveilig materiaal xan door ons geweigerd worden). U koopt deze gebruikte skikleding en skimaterialen voor eigen risico. Wim Jaquet stelt alleen zijn ruimte en bemiddeling beschikbaar. Verkopen alleen a contant. Voor het na afloop niet in orde zijn van kleding, schoenen of ski's kan uiteraard niet worden ingestaan. Ook ruilen is helaasniet mogelijk. Skimateriaal kan te allen tijde bij Wim Jaquet gerepareerd wor den zoalsslijpen, afstellen, waxen. T/m zaterdag 21 november worden de verkochte artikelen middels de ski- sport-waardebon afgerekend en de niet verkochte artikelen moeten voor die tijd opgehaald zijn, daarna is dit niet meer mogelijk. Dus U krijgt geen geld terug, maar een waardebon die tot 28 november geldig is in onze zaak afde ling Ski. Inlevering materiaal: t/m 7 november tot 11.00 uur. Verkoop materiaal: vrij dag 6 november vanaf 14.00 tot 18.00 uur en zaterdag 7 november van 9.00 uur tot 17.00 uur. Het eerste herenteam van de Soester zwemvereniging de Duinkikkers, dat in de 3e klasse A van de waterpolo bondscompetitie uitkomt, heeft met 7-5 van de uit Hoogezand afkomstige Inkt vis gewonnen. Hoewel de ploeg tot nu toe maar twee punten uit vier wedstrij den had, moest zij niet worden onder schat, daar zij tot nu toe alleen sterke tegenstanders heeft gehad. Inktvis was reeds anderhalf uur voor de wedstrijd aanwezig, om zich, na de lange reis, goed op de wedstrijd te kunnen voorbereiden. Het heeft met mogen baten, want de Duinkikkers behaalden voor de vierde keer in vijf wedstrijden de twee punten. In het begin van deze week had het er even naar uitgezien dat de Duinkikkers hun vaste keeper Ronald Bast voor een wedstrijd zouden moeten missen. Deze was tijdens een oefenwedstrijd op zon dag 25 oktober vrij ernstig gebles seerd geraakt. In deze belangrijke wedstrijd was hij echter weer van de partij en hij heeft voor een belangrijk deel in de winst van de Soester heren bijgedragen. In een spannende wedstrijd werd via de tussenstanden 1-1, 2-2, en 3-4 de winst pas in de laatste minuut veüig gesteld (7-5). „De twee punten zijn binnen, maar het ging niet overtuigend" aldus de coach, die zijn ploeg te nerveus vond. Dit kwam vooral tot uiting in het feit dat maar uit vier van de acht man meer - situaties werd gescoord, terwijl in voorgaande wedstrijden een scorings percentage van 100% uit naar meer situaties de Soester ploeg niet vreemd was. De Soester ploeg staat nu met acht punten uit vijf wedstrijden op de derde plaats in de competitie, met twee punten achterstand op de koploper. Verder werden op zondagavond de volgende wedstrijden gespeeld. Meisjesadspiranten: De Duinkikkers - IJsselduikers 2-10. Jongens-adspiranten: De Duinkikkers - AZPC B 1-14. Heren De Duinkikkers III - De Meent II 4-6 De Duinkikkers II-ZC Zeist I 11-7 Programma Het komende weekend speelt het eerste herenteam in Veendam tegen het plaatselijke Bubble, dat evenals de Duinkikkers tot nu toe pas één wed strijd heeft verloren. Zaterdag 7 november: 17.15 uur Nerens 2 - De Duinkikkers Dl Zaandam 19.00 uur Brandenburg - De Duinkik kers J-ads Bilthoven 19.15 uur Bubble - De Duinkikkers Hl Veendam 19.30 uur Brandenburg 4 - De Duin kikkers H n Bilthoven Zondag 8 november: 17.00 uur De Fuut A - De Duinkikkers J-adsp Maarssen 20.00 uur De Duinkikkers - ZC Zeist M-adsp Baarn SPORT Om in de top van het klassement te blijven, moest BDC afgelopen zondag winnen van Volendam. Bij verlies moest de tweede plaats gedeeld wor den met de tegenstander. In de eerste helft werden veel kansen gemist door de heren van BDC. Het tweede deel van de wedstrijd gaf een geheel ander beeld. Een oppermachtig BDC nam ruim afstand van Volendam. Kansen werden er al gemist in de eerste minuut. Sjaak Smeeing die vrij voor de keeper kwam faalde. Ook Cleem Diemers mocht het twee keer proberen vanuit een kansrijke positie hij kon de doelman van Volendam niet imponeren. BDC miste de kansen en Volendam opende de score vanaf de linker opbouw. Aanvallend kon Volendam echter geen vuist meer maken. Cleem Diemers (BDC) was het die het eerste tegen doelpunt scoorde. Pas in de 14e minuut kwam de gelijkmaker. Gejuich ging op bij een score van Ries Smeeing. Een voorsprong werd bereikt van 3-2, en het was het 100e doelpunt in dit zaal seizoen. In het tweede deel van de le helft werd er aanzienlijk meer gescoord. De kan sen werden meer benut. Maar ook Volendam bleef hierbij niet achter. Paul van De Deijssel deed van zich spreken vanaf de rechteropbouw. Een tegenaanval daarop van Volen dam werd ook afgerond met een doel punt. Zo was het 4-3 na 25 minuten spelen. De voorsprong zou niet meer uit handen gegeven worden. Gerust werd er met een stand van 7-5. Volendam werd wel aan de kant gezet in de 2e helft. BDC? dat nu wel collectief speelde werd voor Volendam teveel. De kansen werden nu ook afgerond. Al na 2 minuten was het Ries Smeeing die vanuit het midden 8-5 scoorde. Vanaf de cirkel scoorde Volendam. Weer was het verschil 2 punten. Twee doelpunten op rij van Ralph Christiani maakten de voorsprong groter. Weer was het de cirkelloper van Volen dam die zich deed gelden. Toen kwam de genadeslag. Maar liefst drie maal op rij kon de doelverdediger uit Volendam de bal uit het net halen. 13-7. Zaak was het dat de verdediging gèslo- ten bleef en de aanval collectief zou blijven verlopen. Dat gebeurde. De voorsprong van 5 doelpunten werd zelfs vergroot. Maar liefst 20-13 werd de einduitslag. Volendam maakt hierdoor een pas op de plaats. En BDC blijft het ongeslagen E&O volgen met maar 2 verliespunten. Sport Vereent is de volgende tegen stander. Ook Sport Vereent uit Utrecht heeft de aansluiting met de kop verlo ren. Verlies afgelopen zondag is hier van de oorzaak. Maar gewonnen van de Utrechtse ploeg is er nog lang niet. Dit zal pas blijken na 60 minuten handbal. Dames De BDC-dames versloegen Attila met 12-8. Het was een wedstrijd waarin door beide teams hard gewerkt werd. De score werd al in de eerste minuut geopend door de Soesters, maar de Attila-dames zagën kans nog in dezelf de minuut gelijk te maken. BDC nam Spelmoment uit de spannende dames- handbalwedstrijd BDC tegen Attila weer voorsprong en die stand bleef tien minuten gehandhaafd. Beide verdedigingen overheersten en anderzijds stond de doelpaal een ver andering in de score in de weg. Pas na een kwartier werd er weer gescoord. Ria Pronk en Ria van Dijk tilden BDC naar vier doelpunten voorsprong en daar kon Attila er slechts één tegen over stellen. Met de stand 7-3 werd gerust. In de tweede helft startte Attila sterk aanvallend en schiep zich een handvol kansen. Het regende strafworpen om dat de BDC-dames de noodrem ge bruikten. Pas halverwege de tweede helft kregen de Soesters weer vat op het spel en van de stand 8-6 liep men snel uit naar 12-6. Doelpuntenmaaksters waren Tina Si- mons, Ada van Hal en Gré Lefrink. Daar bleef het bij wat BDC betrof. Attila had in de laatste minuten nog twee keer sukses, waardoor de eind stand 12-8 werd. met zes wedstrijdpunten uit drie wed strijden ziet de toekomst voor de BDC- dames er rooskleurig uit. A.s. zondag moet in Heemskerk gespeeld worden tegen Desiree/Odin (aanvang 13.00 uur); geen probleemloze ontmoeting, die echter wel gewonnen moet kunnen worden. ETEN APART Geopend 's maandags t/m zondags vanaf 17.00 uur. Dinsdags gesloten. SOESTERBERGSESTRAAT 107 SOEST TEL. 02155-20202 Uit het clubgebouw van de wielervereniging Tempo, aan de Belvédèreweg, werd een suede jack ter waarde van driehonderd gul den gestolen. Er werd aangifte van gedaan bij de politie. PapiUon in de verkeerde sporthal Het herenteam van Papillon heeft af gelopen zondag volkomen onnodig twee winstpunten uit handen moeten geven, louter en alleen door een admi nistratieve fout. Het team meende te moeten spelen in Blaricum, doch bij nadere kontrole bleek de wedstrijd in Blaricum pas voor aanstaande zater dag gepland te staan en zondag moest men eigenlijk in Zeist spelen. Toen het team haar fout inzag is men alsnog zo snel mogelijk naar Zeist gereden, doch daar aangekomen waren de scheids rechters reeds verdwenen, waardoor het team een onnodige reglementaire nederlaag heeft moeten incasseren. Natuurlijk is dit niet verontrus tend voor de stand, maar het was toch wel een domper. Voor het komende weekeinde staan twee wedstrijden op het programma. Komende zaterdag speelt Papillon in De Bun tegen Blaricum in Huizen om 17.15 uur en zondagavond aanstaande speelt het team een vriendschappelijke, wedstrijd om 10.30 uur in spelzaal De Bunt tegen het twee klasse hoger spe lende Crackerjacks. Nadat de meeste teams van de Soes ter Volleybal Vereniging een week ver diende rust genoten hadden konden zij afgelopen week er weer volop tegen aan, waarbij de dames betere resul taten behaalden dan de heren. Het - ongeslagen - damesteam SW 1 speelde thuis tegen Orion 2 (Doetin- chem) en behaalde een 3-1 overwinning in een wedstrijd die een vreemd ver loop had. In de eerste set toonden de dames duidelijk een superieur spel en de tegenstander wist hier eigenlijk niets in te brengen. Zij konden zelfs niet één punt scoren. 'Zo goed als het in de eerste set liep zo slecht ging het in het begin van de tweede. Al gauw stonden de SVV- dames met 10-3 achter. Zoals al in eer dere wedstrijden toonden zij zich toen pas op hun best en er werd ontzet tend hard gevochten om deze achter stand weg te werken, hetgeen ook lukte. Blijkbaar had dit toch de nodige in spanning gekost want er kwam in de derde set niet genoeg energie meer uit. In de vierde set begon het Soester pu bliek wat angstiger te worden want ook hier liet SVV Orion uitlopen tot een 7-1 voorsprong. Het is bekend dat" ze dan pas op hun best spelen en al snel werd er door een gevarieerd spel een geringe voorsprong genomen. De laatste punt liet nog wat op zich wachten, maar kwam. Setstanden waren: 15-0! 1/15-11/11-15/ 15-11. Het tweede dames SVV-team speelde eveneens thuis tegen VSS uit Utrecht een enerverende en spannende wed strijd. VSS was erg beweeglijk (dus) snel) en SVV had als sterke kant het blok. De eerste set verliep in z'n geheel wat fortuinlijker voor SVV. In de tweede set was er te weinig aanval en er werd vaak al bij de service een fout ge maakt, waardoor deze eigenlijk onno dig verloren werd met 8-15. Doordat de stand gelijk op liep werd het in de volgende set erg spannend maar uit eindelijk besliste SVV. Hierna lieten zij geen tijd verloren gaan en in zeer korte tijd wonnen zij de laatste set ruimschoots. Setstanden: 15-12/8-15/ 15-12 en 15-5(3-1). In de promotieklasse lieten dames SVV 3 de overwinning over aan het uit Leusden afkomstige Leos dames team. Dit kwam omdat zij te veel moeite hadden met de aanval van de ze jongere dames. Alhoewel er in dit team kwaliteit ge noeg aanwezig is en vaak ook de in zet getuigt van het feit dat ze graag willen winnen, heeft dit team dit sei zoen z'n draai blijkbaar nog niet ge vonden. Hopenlijk volgende wedstrij den wel. Dames 4 won duidelijk in een magni fiek gespeelde wedstrijd tegen Aoav ö-i (uit Soesterberg) met 3-0, terwijl het vijfde en het negende damesteam bei den een 2-2 gelijkspel behaalden tegen respectievelijk Odis (Hilversum) en Vollkei (Amersfoort). Heren Eveneens speelden de heren thuiswed strijden in sporthal „de Bunt". Heren 1 ontmoette Olly-B uit Bussum. Deze nam in de eerste set direct een voorsprong. Hun harde aanval zorgde ervoor dat zij via 3-7 en 7-12 wonnen met 7-15. Hier bleek dat SVV één var haar beste aanvallers, Theo Remmers waal, toch wel erg hard miste. In de tweede set scheen het iets be ter te lopen voor SVV, want zij kwa men voor te staan met 8-6, maar hier na werd er helaas niet meer een kans gevonden om te kunnen scoren. De derde set, waarin beter geblokt werd door SVV, liet Olly-B lopen en dit werd direct door SVV benut en de set werd door hen gewonnen met 15-11. De opbouw van SVV liet hier en daar nog wel wat te wensen over en aange zien Olly-B veel zuiverder speelde wonnen zij terecht ook deze laatste setmet 9-14. Einduitslag: SVV 1-Olly-B 1-3. Ook in het tweede herenteam werd één van de basisspelers gemist vanwege een blessure aan zijn duim, nml. An- dré Verwey. Zijn teamgenoten toonden evenwel ongelooflijk veel inzet, al mocht dit harde werken niet veel ba ten. Vif was gewoon veel sterker, be schikte over meer aanval en daar kon zelfs de inzet van deze heren niet te genop. De drie sets werden verloren met 6-15/4-15 en 7-15. Komende dagen worden de volgende wedstrijden gespeeld: Dames 2e divisie B SVV 1 - Orawi (Dordrecht) uit/zaterdag Dames 3e divisie SVV2 - SOS/DPC Utrecht uit/zaterdag Dames Promotieklasse SVV 3 - ASVD (Dronten-,,'tDok") /donderdag 19.30 Dames le klasse A SVV 4 - Sportcen trum 2 (H'sum-,,Kerklanden" uit/vrijdag 21.30 Dames 2e klasse B SVV 5 - Huizen 2 (Huizen-,,de Bun") uit/zaterdag 17.15 Dames 2e klasse A VV6-KGU/V&S 2 (Bussum) „Beukendal" thuis/donder dag 20.15 Heren Pr. klasse SVV1 - Huizen 2 (Hui zen „De Bun"uit/zaterdag 13.30 Heren le klasse SVV 2 - Salvo (Maar tensdijk) „Beukendal" uit/zaterdag 16.30 Heren 2e klasse SVV 3 - Huizen 4 (Huizen) „Beukendal" thuis/donderdag 20.15 Heren 2e klasse SVV 4 - A'Haven (Almere) „Beukendal" thuis/donderdag 20.15 Heren 2e klasse SVV 5 - Lovoc 2 (Nw. Loosdrecht) Gen. Sporthal uit/zaterdag 16.30 Zaterdag 7 november 1981 09.00-18.00 uur Eemvogels/KVO korfbal 18.00-23.00 uur Red Stars basketbal Zondag 8 november 1981 BDC Beukendal - Programma 8 november Beukendal 10.00 uur meisjes pup. BDC 4 - UHV 2 10.45 uur meisjes pup. BDC 2 - Nieuwegein 2 11.30 uur meisjes adsp. BDC 2 - UHV 2 12.20 uur meisjes adsp. BDC I - Staeal./HMS I 13.10 uur jongens adsp. BDC I - UDI 14.00 uur dames jun. BDC 2 - SHVU 14.45 uur dames sen. BDC 2 - Limvio 15.45 uur heren sen. BDC 2 - Olympia I 16.55 uur dames sen. BDC 3 - Break-Out 2 19.00-23.00 uur MHC hockey Zaterdag 7 november a.s. 11.00-12.00 uur Tennisinstructie R. Blok 12.30-21.00 uur Nevobo volleybalcompetitie 21.00-24.00 uur Badso badminton Zondag 8 november 1981 09.00-17.00 uur Badso Badminton 18.30-20.30 uur Red Stars basketbal 20.30-22.00 uur Papillon basketbal Donderdag 12 november 1981 16.00-17.30 uur Sportinstuif jeugd Zaterdag 7 november 1981 09.00-12.00 uur Sportinstuif jeugd 12.00-17.00 uur Selby badminton 20.00-22.00 uur Badmintond part. groep Zondag 8 november 1981 10.00-15.00 uur Selby badminton Na de oppeppende zege van vorige week op Juventus moesten de heren deze keer hun meerdere herkennen in MSV. Datzelfde gold voor de jongens en meisjes junioren die tegen respectievelijk LUBA en het sterke Voorburg een ruime nederlaag incasseerden. Twee an dere verlies wedstrijden (jongens aspiranten en heren 3) betekenden dat er nu nog twee teams ongeslagen zijn. Als je zelf een schotpercentage van slechts 30% weet te fabriceren, en de tegenstander schiet vrijwel onophoudelijk raak, dan ver lies je de wedstrijd. Jammer genoeg was dit het geval bij de Red Stars heren, die er niet in slaagden om de tweede achtereenvolgende overwinning te pakken. De eerste helft konden de heren van Red- Stars nog redelijk bijblijven (rust:34-42). De hoop werd vervolgens gevestigd op een snelle aansluiting, waardoor men wellicht het ini tiatief in handen kon nemen. Helaas, juist in de eerste minuten van de tweede helft sloeg MSV onverbiddelijk toe door twintig punten te laten aantekenen, en slechts één tegenscore toe te staan. Het was bekeken. MSV- dat met een man-verdediging startte - had snel door dat de Soesters meer moeite met een zone zouden hebben, en zij verwis selden hun verdedigingsvorm dan ook. Tnderdaad kwam Red Stars moeilijk tot sco- en, gewoonweg omdat men het schot in Soest had achtergelaten. Bovendien waren oijna alle rebounds voor de thuisclub, dat in lengte overigens niet boven Red Stars uitkwam. Onbegrijpelijk bleef het Soester team volhar den in een zöne-verdediging, waartegen MSV totaal geen moeite had. De meer ervaren ploeg uit Noordwijk bleek ook sneller en was gewoon beter. Een neder laag was geen schande, maar dat het tenslot te 104-65 werd mag worden toegeschreven aan de niet optimale inzet van enkelen. Andermaal dus een nederlaag, maar niet temin is na de zege van verleden week het op timisme teruggekomen, en kan men de rood- witten, die in de wedstrijd tegen MSV Willem Schrauwen duidelijk misten, in staat achten om in de thuiswedstrijd tegen Binnen land op 14 novemver het publiek een prettige verassing te bezorgen. Jeugd Ook geen winst bij de junioren, waar zowel de jongens als de meisjes momenteel een moeilijke periode doormaken. Bij de jongens is dat vanzelfsprekend, omdat het te jonge team nog totaal geen ervaring heeft, en daar om weinig overwinningskansen heeft. Toch behaalden de jongens een knappe prestatie door zonder coach Jan Mulders in de uitwed strijd tegen LUBA met 81-42 te verliezen. Boven het meisjesteam, voor het begin van de kompetitie succesvol in de eerste beker ronde, hangen er langzamerhand ook donke re wolken. Tot nu toe één gewonnen wed strijd en dat is toch te weinig als men de krachten van het team vergelijkt met die van andere ploegen. Echt spanning was er deze week alleen bij de jongens kadetten B. De gelijkopgaande wed strijd tegen BZ 72 moest worden beslist met een verlenging. Terecht mochten de jongens o.l.v. coach Linda Preusser met de eer gaan strijken, want een beloning voor de enthou siaste inzet was nu zeker op zijn plaats. Overige uitslagen: Woudenberg - Red Stars MB1 2-95 Rats 50-6Stars jcl - Top Red Stars mcl - Red Stars mc2 125-38 Programma zaterdag 7 november Sporthal Beukendal: 18.30 BEKER: Dames 1 - Kimbria Ongetwijfeld een lastige en spannende wed strijd. Valt het kompetitieverloop tot nu toe tegen, in de Bekerstrijd mag toch nog het no dige van de Red Stars-dames worden ver wacht. De dag hierna volgt de uitwedstrijd in.... Maastricht. Zondag 8 november Sportzaal De Bunt 18.30 jongens junioren - Racing Beverwijk - (BEKER) Of de jongens van The Red Stars een kansje maken valt te betwijfelen, want tegenstander Racing Beverwijk is er niet zomaar een. Vo rig seizoen behaalde men een tweede plaats bij de 'nederlandse Kampioenschappen, en - tevens bereikte men een finaleplaats voor de Beker, waarin de Beverwij kers het Utrechtse Cangeroes versloegen. Net als vorige week tegen T.Z. gaf korfbalvereniging De Eemvogels een 0-3 ruststand uit handen; nu werd met 5-4 verloren. Al in de zevende minuut scoorde Herman van Essen van afstand 0-1, Wim van Rheenen had geen moeite om vanaf 2,5 meter (een strafworp) te scoren. Niets leek een grote score in de weg te staan, helemaal toen Jan van de Kuil van afstand 0-3 scoorde. Dit was ook de ruststand. In de tweede helft was het eerste wapenfeit voor R.D.Z. Öat zo al iets dichterbij kwam. De Eemvogels liepen verder uit door een mooi doelpunt van Netty van de Bunt 1-4. Op onbegrij pelijke wijze gaven de Eemvogels de wedstrijd verder uit handen en R.D.Z. maakte daar dankbaar gebruik van en wist de wedstrijd uiteindelijk met 5-4 winnend af te sluiten. Voor trainer-coach Jan de Haard ligt er nu de taak om het team startklaar te maken voor de naderende zaalcom petitie. Eemvogels 2 - TZ4 7-2 Het tweede twaalftal van de Eemvo gels speelde een goede wedstrijd en had weinig moeite met TZ uit Maar tensdijk, al stond men na tien mi nuten spelen met 0-1 achter. Rei- noud Toonen scoorde de gelijkmaker uit een doorloopbal. Een goed voor beeld wat opgevolgd werd door Edwin Touwslager 2-1. Van afstand scoorden vervolgens Astrid Doornekamp en Toos 't Hart en dankzij een strafworp bepaalde TZ de rust stand op 4-2. Reinoud Toonen opende de score in de tweede helft en het was Kren van Lierop die de stand op 6-2 bracht. Goed uitverdedigen bracht Berry Cor- nelisse in balbezit. Hij bediende de vrijstaande Edwin Touwslager op maat en deze scoorde rustig, zodat de eindstand 7-2 werd. Reflex 2 - Eemvogels 3 6-7 Het derde twaalftal speelde in Woer den tegen het Woerdense Refles dat de bovenste plaats in de competitie in neemt. Ad van de Hoed opende de score waarna Reflex alsnog orde op zaken stelde door uit te lopen tot 3-1. René Verschuren bracht de Eemvogels weerd dichterbij al werd de ruststand toch 4-2 in het voordeel van Reflex. In de tweede helft scoorde Ad vari de Hoed de derde Eemvogelstreffer maar Reflex liep opnieuw uit waarna Erwin de Wind scoorde. Een zesde Reflextref fer betekende het eind van het Reflex- overwicht. Middels twee doelpunten van Theo Hospes kwamen de ploegen op gelijke hoogte, waarna Marja van de Meer in de slotfase de Eemvogels de volle winst bezorgde. Komende zaterdag wordt er geoefend in sporthal Beukendal voor de komen de zaalcompetitie, alle ploegen spelen en treden aan tegen ploegen van het Soesterbergse KVO. Het programma is dan: 9.25 uur Eemvogels pl - KVO pl 10.50 uur Eemvogels al - KVO al 12.30 uur Eemvogels jl - KVO jl 14.05 uur Eemvogels 1 - KVO 2 14.50 uur Eemvogels 2 - KVO 3 15.35 uur Eemvogels 3 - KVO 4

Soester Courant | 1981 | | pagina 19