SEC ook tegen koploper LVV ten onder: 1-2 VVZ'49 lijdt opnieuw gevoelige nederlaag WZ'49 ging ten onder tegen Naarden '79 Baarnse vrije trap velt „Soest" SEC in opmars Jlaitó Netoer n >pnieuw n? JUK ZATERDAGVOETBAL Damesvoetbal: 55-14289 BASKETBAL ZONDAGVOETBAL ZATERDAGVOETBAL WIELRENNEN Tempojeugd succesvol in Lelystad Sportprogramma stalen bij u thuis ie van eventuele i stofferen. I en gordijnen. toffering. Tel. 02155-19278 ;r. Op weg naar baru met al z'n endien houdt-ie ïotor met 5-ver- u wilt kunt u het r en de 4-bak öf sn een automa- rprijs! epraat schuilt veilig- :l meer i Subaru- erhalen maar in Afgelopen zaterdagmiddag is Wz'40 O verzamelen. In een aantrekkelijke wedstriin in geslaagd punten te -34 een behoorlijk pak slaag i?6?.in Amersfoort van Sova I liefst 5-1 en door dit verlies is VVZ'40^n'/iö ^'stedelingen wonnen met maar voorlaatste plaats op de ranglijst. Problemon k Ben heel aantrekkelijk voetbalmlddae- je, dat wel, maar zeker niet voor wz '49. Het leek wel of er een grote matheid op het team rustte. Sova '54 daarentegen voetbalde fris en bii vla gen zelfs uitstekend. Na een kleine vijf minuten hadden de Amersfoorters al een kans om de score te openen. Een indirecte vrije traD verdween maar enkele centimeters over het doel van Wim van de Pol. Toch was het WZ, dat de beste mogeliik heid kreeg om op een vroege voor sprong te komen. Een cadeautje van scheidsrechter Van de Ark werd niet benut. De strafschop, die Wz te ne men kreeg, was een te groot probleem voor Henk Vos. Hij schoot ver naast Na deze misser begon de lijdensweg voor Wim van de Pol. De Soester doel man overtrad de passenregel en dat leverde Sova een vrije trap op even buiten hetzestien meter gebied. De bal werd opzij gelegd naar van Willigen- burg, die keihard inschoot. Even later een misverstand tussen Van de Pol en Henk Vos. De bal kwam voor de voeten van Van Willigenburg en dat betekende 2-0. Nog was het niet ge noeg, het leek wel of VVZ er een vroeg Sinterklaasfeest van wilde maken. Klaas Brölman speelde onzuiver terug en Van de Pol moest zich alle moeite getroosten om het leer naast te tikken Sova beheerste de wedstrijd en het duurde tot vijf minuten voor rust, voordat VVZ een scoringskans kreeg! Na goed voorbereidend werk van Mar cel de Graaf schoot Wim Hospes over. In de laatste minuut van de eerste helft was Wout Logtenstein wat ongelukkig en schoot rakelings over de lat. Na de rust een nog sterker Sova '54 WZ '49 moest alle zeilen bijzetten oni zijn tegenstander van scoren af te houden. Dat lukte niet. Een keiharde knal van andermaal van Willigenburg verdween via de rug van Hajo Groart in het WZ-doel. Na dit doelpunt lukte het WZ om wat terug te doen. Na een goed opgezette aanval wist Martin Kievits het hoofd van Henk Vos te bereiken. Vos maakte zijn fout uit de beginperiode goed, door onhoudbaar in te koppen. Daar bleef het wat VVZ betreft bij. Cor den Daas werd in de ploeg gebracht voor de licht geblesseerde John Lebér, maar ook hij kon niet verhinderen, dat Sova op 4-1 kwam. Cor van Willigenburg scoorde zijn vierde doelpunt, na uitstekend voorbereidend werk van Gert Pieter- o— nvMiivu mei maai i ae problemen gekomen. Het bezet nu de tfSn'v^rrSf00rtSe ï"0^ bleef ere- vfrJ-i en en VVZ k«"im niet verder dan een schot van Henk Vos pn een fraaie boogbal van invaller Cor den blaas, dat net over ging. Het werd zelf nog 5-1, nadat Henk Vos de bal ba keurig inleverde aan de Sova-aan- valler Van Fulpen. Hij kreeg een vrije weg naar het WZ-doel en had geen moeite met de afwerking. Waar zitten nu de problemen bij WZ 49. Twee goede spelers kampen met blessures, Peter van Barneveld en Pieter Bade, maar dat mag toch niet betekenen, dat een heel team zó slecht draait. Het lijkt er eerder op, dat de wijze van voetballen, voor VVZ te moeilijk is. De bal gaat te vaak over te veel schijven en het gevolg daarvan is, dat het verrassingseffect vroeg uit de aanval verdwenen is. Volgende week krijgt VVZ '49 koploper VVGA op bezoek. De Amsterdamse ploeg herbergt oud-internationaal Sjaak Swart in haar gelederen. Toch zal er winst geboekt moeten worden, willen de Soestenaren niet nog meer in degradatiezorgen komen. Het seizoen mag dan nog lang zijn, maar om uit een lage positie weer omhoog te komen is altijd een moeilijke zaak. NFC 7 13 WA 6 5 WGA 7 12 Beursb. 7 5 SOVA '54 7 11 Sp. Zuid 7 5 Swift 7 9 OSDO 6 4 Aristos 7 6 WZ'49 7 4 7 0 Buitenv. 7 2 VVZ '49 jeugdvoetbal Wederom een prima resultaat voor de Al Junioren van WZ '49. Het elftal, onder leiding van Jimmy van de Kas- teele behaalde een knappe 1-2 overwin ning op het sterke Achterveld. De doel puntenmakers zijn Peter Floor en Chiel Stoon, terwijl een sterk voetbal lende Willem de Vries een groot aan deel had in beide goals. WZ Al is door deze zege opgeklommen naar de 2e plaat op de ranglijst. De overige jeugdteams behaalden de navolgende resultaten navolgende resultaten: Roda A3 - WZ A2 0-1 WZ BI - Achterveld Bl 0-3 Spakenburg B3 - VVZ B2 6-1 Achterveld Cl - VVZ Cl 9-0 Hoogland C3- VVZ C2 0-7 WZC3-SECC2 3-1 WZAD2-WZD1 0-0 WZ D2 - Quick D3 4-1 WZ D3 - Hooglanderveen D3 0-1 Spakenburg El - VVZ El 3-1 Hoogland E3 - VVZ E2 0-0 WZE3-SECE3 0-1 WZ Fl - Roda F2 2-3 dames van WZ '49 hebben afgelopen zaterdag tegen Naarden '79 met 2-0 het onderspit moeten delven. In een boeiende partij, waarin er van beide zijden bij vlagen erg goed gespeeld werd, hebben de Soester dames zichzelf tekort gedaan. Vooral in het begin van de tweede helft had WZ een paar uitstekende mogelijk heden om tot scoren te komen. WZ '49 heeft na een overtuigende seizoenstart duidelijk wat gas terug moeten nemen. Naarden '79 is beslist één van de betere verenigingen uit de tweede klasse C en is een potentiële promotiekandidaat. Vooral in de begin periode was de thuisclub in alle opzich ten de meerdere van VVZ. Men maakte handig gebruik van het nerveuze spel van de groenhemden, maar gelukkig stak Anita Hardeman in een goede vorm en kon de Soester doelvrouwe een dreigende snelle achterstand voorko men. Het duurde zeker een kwartier eer WZ de zaken weer wat op orde had. Enkele verschuivingen in de opstelling brach ten duidelijk rust in de ploeg. WZ kreeg direct enkele kansen, waarin vooral Babette Krook een groot aan deel had. Toch kwam Naarden op voorsprong. Na aarzelen van de WZ- verdediging kwam de bal voor de voeten van Ingrid Karman. In eerste instantie kon Anita Hardeman nog redding brengen, maar toen het leer andermaal in het bezit van Karman kwam, lobde zij de bal over Hardeman in het net. Een dikke tegenvaller voor het team van invaller coach Willem van der Craats, omdat juist in die fase WZ beter begon te voetballen. Toch was dit doelpunt het laatstegevaarlijke mo ment voor het Soester doel. De verde diging had het resterende gedeelte van de wedstrijd de zaak goed onder con trole. Met deze 1-0 stand bereikte beide teams de rust. In de tweede helft een veel sterker WZ. Naarden '79 kwam niet verder dan de middenlijn. De kansen stapel den zich op, maar VVZ had Vrouwe Fortuna niet aan haar zijde. Het mid denveld onder aanvoering van Mar ja Brouwer en Babette Krook joeg de bal vele malen goed naar voren, maar vooral Corrie Floor had geen succes bij de afwerking. E'en keer was dit meisje wel heel dicht bij een treffer. Floor nam de bal in één keer op haar slof, maar haar schot ging rakelings over. Vijf minuten later probeerde Tilly Piepenbroek het met een schot van afstand. De ietwat zwak spelende Naardense keeper kon pas in tweede instantie de bal onder controle krij gen. WZ bleef massaal aanvallen, maar tot echte mogelijkheden kwam het niet meer. Naarden '79 kon nu op haar beurt de zaken wat op orde gaan stellen en ging zich geleidelijk aan onder de druk van WZ uitwerken. Het kreeg een prima kans om op 2-0 te komen, toen een Naardense aanval- ster een keiharde kogel op het doel van WZ losliet. José Hilhorst was echter andermaal attent en haalde de bal van de lijn. Naarden '79 kwam toch op 2-0, want José Hilhorst haalde een tegenspeel ster op onreglementaire wijze onderuit in het zestien meter gebied. Angelique van Maanen had hierna weinig moeite met de toegekende strafschop. WZ '49 is door dit verlies afgezakt naar een derde positie op de ranglijst, welke er nu als volgt uitziet: 1. IJFC 7-i4 2. Eemnes 9.13 3. VVZ '49 8-11 4. Naarden '79 7.10 5. De Meern 2 7.9 6. Dofa 7.8 7. Montfoort 7.5 8. Bl. kwartier 2 7.2 9. Lopik 7.1 10. SVM Boys 8-1 Slachtbingo VVZ '49 werd groot succes In voetballend opzicht, mag het WZ '49 dan niet zo best afgaan: de zater dagavond door de evenementencom missie, met slagerij Van Asch geor ganiseerde slachtbingo was een groot succes. Een volle bak, want de WZ kantine huisvestte maar liefst 160 ent housiaste bingo-spelers. Slager Van Asch had een half varken ter beschikking gesteld. En om elf uur was de buit verdeeld onder de gelukki ge prijswinnaars, die met een stuk vlees huiswaarts keerden. Het feest, dat op de bingo volgde, duurde tot in de kleine uurtjes. WZ kan terug kijken op een geslaagde avond. Finalewedstrijden van „De Springbokken" Zaterdag 21 november a.s. houdt de gymnastiekvereniging de Springbok ken haar jaarlijkse onderlinge wed strijden in sporthal Beukendal. Reeds twee weken is de jeugd van de vereniging bezig met onderlinge wed strijden in de diverse gymnastieklo kalen. De zes besten van elke les plaatsten zich voor de finale, welke dus aanstaande zaterdag gehouden zal worden. In drie wedstrijdronden, afgewisseld door enkele demonstraties, zal uitge maakt worden wie zich de kampioenen van 1981 mogen noemen. Gezien de tijd van het jaar waarin het evenement plaats vindt, is het niet onmogelijk dat een hoog persoon zijn opwachting zal maken. De wedstrijden vangen aan om 13.30 uur en zijn gratis toegankelijk. De Springbokken-kleuters krijgen woensdagmiddag 25 november in de gymnastiekzaal aan de Smitsweg, be zoek van Sint Nicolaas. Papilion speelt zondagavond thuis Het herenteam van de Soester bas ketbalvereniging Papillon heeft het af gelopen weekeinde vrijaf gekregen van de kompetitieleider. Dit was het team bijzonder welkom, zodat het zich weer verder kan voorbereiden op het verloop van de kompetitie. Papillon staat nog steeds fier aan de kop van de ranglijst en zal ook aanstaande zon dagavond trachten deze voorsprong te behouden. Om half negen 's avonds komt het team van Eemnes op bezoek in spelzaal De Bunt en ongetwijfeld zal ook dit team de kracht van Papillon moeten ondervinden. Het belooft weer een gezellig avondje basketbal te worden zondagavond in De Bunt. SPORT Rob Embricqx (SEC) op weg naar het LVV-doel Nadat SEC in de eerste helft een verdiende 1-0 voorsprong verloren zag gaan, kon het in de tweede helft niet meer de kracht opbrengen om terug te komen. Nadat een minuut stilte in acht was genomen voor de afgelopen week plot seling overleden jeugdleider van de B2 junioren, Mennie Knul, mocht LW aftrappen. De eerste aanvallen waren voor LW maar SEC ving deze goed- op, de meeste akties speelden zich af op het middenveld zodat pas in de tiende minuut het eerste schot van LVV op het SEC-doel genoteerd kon worden. SEC bouwde goed zijn aanvallen op via snelle akties op de vleugels door Rob Embricqx en Joop Abbel. Bij een aanval over rechts speelde Arie Postuma zich goed vrij en zette de bal voor naar Rob Embricqx die via een achterspeler de bal in de richting van het doel schoof waar Joop Abbel op tijd opdook om de bal definitief in het doel te plaatsen (1-0 na. 17 minuten). LVV was duidelijk aangeslagen.. SEC kreeg het beste deel van het spel. De achterhoede hield de LVV voor- waartsen goed in bedwang en vlot opbouwend werk bracht veel vaart in de voorhoede echter zonder succes. Uitvallen van LW werden in laatste instantie goed afgestopt door keeper Eric Heemskerk. Erg dicht was SEC bij een nieuw doelpunt toen Arie Postu ma. de bal op rechts goed vrijspeelde en een goede voorzet gaf die door Joop Abbel net naast werd getikt. In deze fase van de strijd was het dan ook een tegenvaller dat LW kort voor rust gelijk wist te komen. Bij een aanval van LW werd een in eerste instantie aan Wiete Douma ontfutselde bal niet afdoende wegge werkt zodat onverwacht Eddie Nagel een schietkans kreeg. Via binnenkant paal verdween de bal in het net (1-1). Na rust startte LVV met een paar goede aanvallen maar keeper Eric Heemskerk bleek goed op dreef en had alle ballen klemvast. SEC kwam terug maar niet verder dan een hoekschop. Een vliegend schot van LVV belandde op de lat maar kon vervolgens door de SEC defensie weggewerkt worden. LVV kreeg meer vat op het spel, combinaties liepen beter terwijl de aanvallen bij SEC vertraagd wérden. door langdurige individuele akties. Foto: Herman van Dam Het was dan ook niet verwonderlijk dat LVV op voorsprong kwam. In de twin tigste minuut ging Eddie Nagel knap door en schoot beheerst in (1-2). SECperstte er een langdurig slotoffen- sief uit, en LVV kwam goed onder druk te staan. De passes misten echter scherpte en de afgedwongen hoek schoppen werden te slordig voorgezet om echt gevaar op te leveren. Eric Heemskerk redde nog een keer schitterend op een hard ingeschoten bal en Wiebe Douma kwam nog een keer vrij op doel af maar zag zijn schot net naast gaan. SEC wisselde Jan van Veenendaal voor Robert Sakkers en in de slotminuten Theo Altenaar voor Hans Epskamp maar de invallers kregen geen kans om het spelbeeld te veranderen. Teleurgesteld moest SEC weer een kleine nederlaag accepteren. Duidelijk was ook nu dat de voorhoede wel vaak in hoog tempo een aanval kon opzetten maar de slagvaardigheid mist om te scoren. LVV 7 11 's-Graveland 5 5 HMS 7 10 Midlandia 5 5 Scherpenzeel 7 9 De Vesting 6 5 HVC ,'7 9 SEC 7 4 Donar* -5 7 Hoogland- 6 2 AmersLB. 7 7 .BFC 7 2 Baam-keeper Ton Gersgarz bedwingt, hoog opspringend, deze Soest-aanval op zijn doel. Foto: Herman van Dam Iedereen die in het fraaie najaarszon netje door de aftakelende natuur naar Baarn was getogen om goed voetbal te zien kwam afgelopen zondag bedrogen uit. Met in het achterhoofd de zinderende wedstrijd van vorig jaar op het Baarnse veld, waren de verwachtingen hoog gespannen. Beide ploegen immers één klas hoger inmiddels en tot dan tot goed draaiend met veel minder belangen i dan vorig jaar. Beide ploegen met goede voetballers in huis. Van meet af aan kabbelde het spel echter voort zonder lijn. De nervositeit voerde hoogtij en de eerste ploeg die daar wat overheen was, was Soest. Een Soest dat startte met Schipperen op de reservebank en zonder Martin Langbroek die wegens een spier- scheuring ook voorlopig niet voorhanden is. Gert Westerveld kompleteerde de Soester ploeg. De laagstaande zon bracht wat hinder voor de spelers maar meer nog de tal rijke supporters die voor het meren deel uit Soest kwamen. Het eerste schot kwam van de Baarn speler van Opzeeland. Huub Koppel kwam in de eerste helft nog wel eens langs de Baarn-defensie en moest soms nog wel eens afgestopt worden. Eén van die vrije trappen werd door André van'de Dijssel ingekopt maar gestopt door doelmand Gersgarz. Soest bleek zelfs in die eerste helft sterker dari Baarn en gevaarlijker voor het Baarn doel. De precisie ontbrak echter geheel deze middag. Passes die niet aankwamen, akties die mislukten het maakte voor de rust Soest tot een ploeg die het nog slordiger werkende Baarn kon over heersen. Doelkan Gersgarz van Baarn kreeg voor de rust moeilijker werk te doen dan collega Eep Kamphorst die slechts één keer vlak voor rust resoluut moest ingrijpen. Rust 0-0. Na de rust veroverde Baarn al heel snel een Indirecte vrije trap die door Mans Steen hard in de kruising werd gejaagd. 1-0. Daarna was het even Baarn dat de scepter zwaaide en had Soest het moeilijk. Het middenveld was even voor Baarn en Huub Koppel kreeg geen been meer aan de grond. Wim Gouw kogelde nog eens uit een vrije trap net over. Van Loon van Baarn gaf nog eens een kans aan van Opzeeland maar die had ook geen geluk met z'n schot. Ton Wolfsen viel in voor de tegenval lende John Walrave maar ook hij heeft geen overtuiging genoeg. Wat laat begon scheidsrechter Van Zanten tegen de steeds ruwer worden de overtredingen van Baarn zowel als van Soest spelers op te treden. Het hek was al van de dam en de provocerende van Ginkel van Baarn lokte de ene charge na de andere uit. Dat had tot ge volg dat John Westerveld en Eep Kamphorst in het boekje van de scheidsrechter kwamen. Al met al een slechte wedstrijd. In tegenstelling tot het spelpeil kwam on ze voorspelling (0-0) bijna uit. Alleen één vrije trap van Baarn was ons en Soest te veel. Zondag aanstaande komt het onbeken de KBV op bezoek aan de Bosstraat- Oost. Trainer Jan van Renswouw zal z'n handen vol hebben om de rust in z'n ploeg terug te krijgen en de spanning er vanaf te halen. Want pas als de Soester ploeg wat ruimte krijgt om te voetballen en de spanning wat weg is zal het snelle kombinatiespel waar mee Soest goede resultaten bereikte weer terugkomen. De stand: Amstelland 6 9 De Eland 7 9 Baarn 5 8 Rapiditas 6 7 Uithoorn 7 7 S.O.Soest 6 6 SC Oriënt 6 6 TOG 6 6 AS V/Ars. 6 6 Animo 7 5 KBV 6 3 Sp. Zuid 6 2 S.O.Soest - Jeugdvoetbal Wederom kon de Soest-Jeugd een vol ledig programma afwerken, 26 wed strijden werden er gespeeld. Hiervan eindigden er 11 in een overwinning, 7 in een gelijkspel en moesten 8 nederla gen geïncasseerd worden. Een door blessures nog steeds zwaar gehavende A-l kon in de wedstrijd tegen Zwaluwen Vooruit zijn hoge posi tie niet waarmaken. Teveel basis spelers zaten geblesseerd langs de kant, er moest zelfs een beroep op een tweetal B-junioren t.w. Jurgen Sur- stedt en Peter Tourné gedaan worden om de ploeg te completeren. De ploeg is daardoor niet goed op elkaar inge speeld. Ook met het harde spel van de tegenstander had men moeite. Het bleef dan ook bij een doelpuntloos gelijkspel. A.s. zaterdag gaat men - hopelijk compleet - op bezoek bij JSV. Een goede, prestatie leverde de B-l. Ook zij speelden 0-0 gelijk, maar hun tegenstander was koploper Sparta uit Nijkerk. De overige uitslagen waren: A-junioren: Soest 1-Zwaluwen Vooruit 1 0-0 Soest 2-CJW 2 3-1 Amsvorde 2-Soest 3 1-1 B-junioren: Soest 1-Sparta (N) 1 0-0 CJWl-Soest2 1-0 Soest 3-KWA 2 0-2 KWA 3-Soest 4 6-0 Soest 5-Quick 4 1-3 C-junioren: Amersf .Boys 1-Soest 1 3-0 Soest 2-Limvio 1 5-4 Soest 3-KWA 2 4-0 Soest4-IJsselmeervogels3 7-0 Achterveld 3-Soest 5 0-3 D-Pupillen: Baarn 1-Soest 1 0-3 Roda 2-Soest 2 1-2 Baarn 3-Soest 3 1-1 Soest 4-Baarn 4 3-0 Roda 6-Soest 5 1-6 E-Pupillen: WZA 1-Soest 1 0-2 Soest 2-1 Jsselm. Vogels 2 1-1 Soest 3-Hoogland 4 2-2 Soest 4-Spakenburg 4 0-1 IJsselm.V. 5-Soest5 3-0 Onder leiding van scheidsrechter van Dijen won SEC afgelopen zaterdag vrij gemakkelijk van F.C.Horst. Door dit resultaat heeft SEC de aansluiting te pakken en daarom zal a.s. zaterdag van koploper Eemnes gewonnen moe ten worden. SEC startte aanvallend en reeds in de beginfase was het duidelijk, dat SEC het beter van het spel had. En reeds in de 5e minuut kreeg de ploeg een enorme ruggesteun door een zeer goed uitgespeeld doelpunt. Het voorbereidende werk werd gele verd door Ruud Teerlink, die de bal oppikte en Wout Krüter aanspeelde. Krüter zag Wim van Velzen vrij staan en hij had geen ertkele moeite om de F.C.Horst doelman te passeren. 0-1. Deze klap kon Horst maar moeilijk verwerken en de ploeg was rijp voor een grotere achterstand. In de 12e minuut zond uitblinker Wil Leegwater, die zijn man volledig uit schakelde,een dieptepass op Bert Hol- warda, maar hij werd op het laatste nippertje gestuit. Horst wist tegen het aanvallende SEC maar weinig in te brengen en de SEC-achterhoede had niet veel moeite met de spaarzame aanvallen van Horst. In de 23e minuut een prachtige kans om op 2-0 te komen. Opnieuw gaf Ruud Teerlink een goede voorzet en na een prima overstapje van Bert Holwarda werd Piet van Hunen in stelling gebracht, die zijn schot echter geblokkeerd zag. In de 36e minuut de eerste goede kans van Horst uit een hoekschop, maar de bal ging over het doel van Wim van de Veen. SEC kreeg toch voor rust nog loon naar werken. In de 40e minuut een vrije schop even buiten het strafschopgebied. Wim van Velzen gaf zeer goed voor, waar Piet van Hunen hoog boven de Horst-verdediging goed inkopte en de instormende Dik van de Broek het laatste zetje gaf. Rust 2-0 voor SEC. Horst probeerde in de tweede helft de bakens te verzetten en dat resulteerde in de 2e minuut na een onachtzaamheid in de SEC-achterhoede in een goede kans, maar Wim van de Veen stond op zijn post. Het spelbeeld veranderde inderdaad, want nu was Horst de aanvallende De Temporenners beginnen er nu pas goed in te komen. Zondag 15 november werd er weer fel gestreden voor de punten. De renners zaten dit keer erg goed voorin. Arno Semper dé pechvogel van 1981 prolongeert waarschijnlijk dezë titel.1 flij verloor onderweg een schoen' en toen hij eindelijk weer bij het peleton aankwam schoof zijn fiets weg. Daar na kon hij het wel vergeten. Arno ein digde als 9e bij de 13-jarigen. De rest deed het meer succesvol. Fred Tromp wist met felle start zijn posi tie te houden en werd le bij de 14- jarigen. De overige uitslagen waren: 10 jaar Michel Krijger 2e Henk Hoogeveen 4e Volkert Groen 7e Sidney Ton j es 8e 11 jaar Jean-Paul Luiken 5e Ara Jansen 6e 12 jaar Mare Krijger 3e 13 jaar Arno Boeyen 2e Arend Groen 6e Ellen Jansen 8e Arno Semper 9e 14 jaar Fred Tromp le John-Paul Wouterse 7e Jan Spring in 't Veld 8e ^Kapsalon* 'n goed verzorgd kapsel voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 F-Pupillen: Soest 1-WZA1 Soest 2-SO VA 1 Soest 3-Limvio 2 A.s. zaterdag spelen onderstaande ploegen thuis: A-Junioren: Soest 2-WZA 2 B- Junioren: Soest 3-HVC 2 Soest 5-Amersf. Boys 3 C-Junioren: Soest 1-Quick 1 Soest 3-Amsvorde 1 Soest 4-Spakenburg 3 Soest 5-VVZA 6 D-Pupillen: Soest 1-VVZA 1 Soest 4-Amsvorde 2 Soest 5-VVZA 8 E-Pupillen: Soest 3-Roda 4 Soest 4-Limvio 2 Soest 5-Quick 5 F-Pupillen: Soest 1-Baarn 1 Soest 2-Amsvorde 1 Damesvoetbal Mooi weer, niet al te vroeg, toe schouwers, alle ingrediënten waren voor de Soest-dames aanwezig om eindelijk tot een ovenvinning te ko men. Maar helaas ook deze week zat het er niet in. Met 5-0 ging men kans loos ten onder tegen Achterveld. A.s. Zondag gaan de dames het op nieuw proberen in de uitwedstrijd te gen Gooische Boys. ploeg en was het SEC, dat op de counter loerde. De SEC-achterhoede met laatste man Cees Christiaanse, linksback Gijs Egbers, die steeds beter gaat spelen, voorstopper Wil Leegwa ter en rechtsachter Dik van de Broek vingen de aanvallen van Horst be kwaam op en zij wisten keer op keer door goed uitverdedigen de SEC-aan- val aan het werk te zetten. Dat resulteerde dan ook in een derde SEC-treffer. Na een goed opgezette aanval werd Bert Holwarda aangespeeld, die van zijn man weg demarreerde, ma^ar deze trok aan de noodrem en haalde Bert Holwarda onderuit. Scheidsrechter van Dijen aarzelde geen moment en; deponeerde de bal op de stip. Bert Holwarda belastte zichzelf met het nemen van de strafworp en hij liet de Horst doelman kansloos. 0-3. SEC zat op rozen en nam wat gas terug, al kreeg het in de 27e minuut twee prima kansen om de score te verhogen. Wim van Velzen zag zijn schot echter net overgaan en even later was het Ruud Teerlink, die overkopte. In de 30e minuut verving trainer Rinie Jasperse de licht geblesseerde Ruud Teerlink door nieuwkomer Peter Hel- linga. i Even later opnieuw een goede moge- lijkhei voor SEC. Henk van Essen passte goed op Piet van Hunen, die inschoot, maar de Horst doelman voor kwam erger. De laatste tien minuten waren voor Horst, dat nu sterk aan drong om tot een tegendoelpunt te komen. Dat lukte in de 36e minuut. Een hard schot werd door Wim van de Veen uit zijn doel geranseld, maar tegen de tweede inzet was hij kansloos. 1-3. Horst putte wat moed uit dit tegen doelpunt en bleef furieus aanvallen, maar de tijd was te kort om SEC nog echt in gevaar te brengen, al moest in de 42e minuut Wim van de Veen gestrekt naar de bovenhoek om 2-3 te voorkomen en moest Dik van de Broek de bal op de doellijn keren. Het overigens zeer bekwaam deed. Het waren tevens de laatste wapen feiten van deze wedstrijd en toen kon SEC op een geslaagde middag terugzien, want na het bekend worden van de uitslagen bleek dat ze enkele plaatsten op de ranglijst waren opgeschoven. A.s. zaterdag de wedstrijd tegen Eem nes, die om 14.30 uur gespeeld wordt aan de Bosstraat. SEC 2 ongeslagen In een matig duel heeft SEC 2 in Hil versum één punt weten te behalen. SEC ging goed van start, waarbij Willem Altenaar tot tweemaal toe al leen voor de Gooise doelman ver scheen, echter zonder resultaat. De gehele eerste helft bleef SEC sterker maar kon dat niet omzetten in doelpun ten. Het had zeker drie tot vier keer moeten scoren, maar deed dat maar één keer en wel in de tweeëntwintigste minuut. Willem Altenaar soleerde zich langs twee tegenstanders en bediende Walter de Boer op maat, die voor een 1-0 voorsprong zorgde. Met deze stand gingen de ploegen rusten. Na de pauze een sterker Gooi, dat een extra aanvaller had ingezet. Deze invaller was het, die in de vijftiende minuut een medespeler vrijspeelde, wélke voor egn i-l stand zorgde. Kees van Dorrestein probeerde op de doel lijn nog wel te redden, echter tever geefs. In de pauze had trainer Gert-Jan Timmer ook gewisseld. Jaap Schmidt kwam voor John Derksen in het veld. Na vijfentwintig minuten werd ook Fred Bos gewisseld voor Lucien Meer- ding. Deze wisselingen hadden niet het gewenste resultaat, alhoewel Jaap Schmidt de kans had om te scoren, maar hij gaf de bal af inplaats van zelf te schieten. Willem Altenaar trof in deze periode met een schitterende lob de lat buiten bereik van de doelman. Verder dan deze enkel akties kwam SEC niet en moest zich tevreden stellen met één punt. Sportprogramma zaterdag 21 november VOETBAL WZ 14.30 uur WZ - WGA 12.00 uur WZ 2 - WGA 2 14.30 uur VVZ 3 - Woudenberg 3 14.30 uur Altius 4 - WZ 4 14.30 uur VVZ 5 - Huizen 5 12.00 uur Spakenburg 5 - WZ 6 12.00 uur Hert ha 4 - VVZ 8 Dames 09.30 uur Eemnes - WZ SEC 14.30 uur SEC - Eemnes 12.00 uur SEC 2 - VOP 3 14.30 uur Barneveld 4 - SEC 3 12.00 uur SEC 4 - Rood Wit 4 HEES 12.00 uur Hees 2 - GVW 4 14.30 uur Roda 5 - Hees 3 12.00 uur Nederhorst 2 - Hees 4 12.00 uur Hees 5 - Altius 8 10.00 uur Hees 6 - Zuidvogels 8 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - EFC 12.00 uör PVDV 3 - S'berg 2 12.00 uur FZO 3 - S'berg 3 12.00 uur S'berg 4 - CDW 4 Zondag 22 november VOETBAL SO.SOEST 14.30 uur Soest - KBV 11.30 uur Soest 2 - SDO 2 11.30 uur Baarn 3 - Soest 3 11.30 uur EMM 3- Soest 4 11.30 uur Soest 5 - Baarn 5 10.00 uur Donar 4 - Soest 6 14.30 uur Soest 7 - EMM 5 11.30 uur Soest 8 - SEC 6 12.00 uur WOG 7 - Soest 9 14.30 uur Soest 10 - Amsvorde 6 10.00 uur Quick 12 - Soest 11 11.00 uur Gooische Boys - Soest SEC 14.30 uur Hoogland - SEC 11.30 uur SEC 2 - Ajax 4 11.30 uur SEC 3 - HVC 3 11.30 uur SEC 4 - Naarden 3 12.30 uur BFC 4 - SEC 5 11.30 uur Soest 8 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur Patria - S'berg 13.30 uur Quick 4 - S'berg 2 11.30 uur S'berg 3 - Saestum 6 14.30 uur Scherpenzeel 3 - S'berg 4 14.30 uur Patria 8 - S'berg 5 Dames 10.00 uur Laren - S'berg

Soester Courant | 1981 | | pagina 19