Hl y Programma TAXI KLOMP 12 9 8 4 Bentinckfonds vierde tweede hestaanslustrum Spruit en Pins Down in goede doen E.S.S.-Brouwer na verlies uit bekerronde Eerste tiental Soester schaakclub in de fout mmmm m MMM &öwli/ic<itLe& twéêt* Ucux /00TWV otcasums Shot 2 behaalt afdelingskampioenschap Auto Vandemieer Amersfoort b.v. BOWLING ZAALVOETBAL TEL SCHAKEN Sinterklaas in Tanzania pS Spannende sportwedstrijden: >*m*m wk Sportuitwisseling Soest-Duitsland HANDBAL BDC-dames winnen eerste bekerwedstrijd Sporthal Beukendal Sportzaal De Borg Sportzaal De Bunt Gymn. lokaal Smitsweg u AoveRTeeeüe toc!h Mer .AUTO'i-Mer pe-fcop-eeAP'? TAFELTENNIS 17 17 De meest verrassende uitslagen in de league avond van de S.B.B. kwamen van Spruit en Pins Down. Spruit, dat de laatste tijd moeizaam draait, herstelde zich in zijn partij tegen de „Kleuners", die het juiste weerwoord niet konden vinden en met 5-0 ten onder gingen. In de vroege league blijft Pins Down opzien baren. Opnieuw wisten de da- mes punten te scoren. Ditmaal was de leider Aquadraulic aan de beurt. Pins Down stond slechts één game af en het was Boy Acosta van Aquadraulic, die ervoor zorgde dat de nederlaag (3-2) niet groter werd door een serie van 446 te realiseren. In de tweede league blijft Strike goed bij doordat Duffy met 4-1 werd geklopt. Duffy, dat de eerste game wist té winnen, ontmoette hierna sterke weer stand van Strike en kon niet volgen. De twee volgende games gingen met groot verschil verloren en door Rob v.d. Berg die 432 scoorde ging ook het laatste punt naar Strike. Dat slechts drie spelers erin slaagden een gemiddelde van meer dan 150 te gooien, geeft wel iets aan over het huidige spelniveau. De prestaties, ze ker vergeleken met het begin van het seizoenvallen terug en de vraag is wanneer de opgaande lijn weer wordt opgepakt. De drie toppers zijn: Berry Klerks van de PéGé Bar met 452, Henk Duyst van Flying Ball met 456 en Willem de Groot' van Spruit met 494. Met de huidige resultaten zijn de verwachtingen voor het Kersttoernooi, dat op 20 december in de Borg wordt gehouden dan ook niet erg hoog gespannen. Uitslagen en standen Pins Down - Aquadraulic De Kroon - Flying Ball Queen's Ladies - Turtles 1. Aquadraulic 2. De Kroon 3. Pins Down 4. Flying Ball 5. Turtles 6. Queen's Ladies Kleuners - Spruit Duffy - Strike Kapriolen - PéGé Bar 1. Spruit 2. Strike 3. Kleuners 4. Duffy 5. PéGé Bar 6. Kapriolen Vroege league 3-2 3-2 4-1 Stand: 42-18 40%-19% 30-30 27-33 22-38 19^-42^ Late league'. 0-5 1-4 3-2 Stand: 43-17 38-22 21-34 19-41 Het is E.S.S.-Brouwer niet gelukt om via eerste klasser Krooster Boys uit Zeist de tweede ronde van de beker competitie te bereiken. Mede door het gemis van Joop Pouw, Peter van Boeyen en Hans Ooft bleek de tegen stander te sterk. Direkt vanaf de start trok Krooster Boys het initiatief naar zich toe en speelde diverse goede mogelijkhe den uit. Binnen korte tijd stond E.S.S.-Brouwer op een 3-0 achter stand en leek een grote nederlaag tegemoet te gaan. Hierna werd men echter aanvallend wat sterker en door twee goals van Nico Brouwer kwam de spanning terug in de wedstrijd. Krooster Boys bleef echter aanvallend sterk maar men ging dermate slordig met de kansen om dat de voorsprong niet verder kon worden uitgebouwd. Na een vierde doelpunt van Krooster Boys was het Ruud Rodermond die voor de aansluiting zorgde. Tot de rust bleef deze 4-3 stand gehandhaafd. Ook na de rust was het Krooster Boys dat de toon aangafIn een periode met een speler minder voor E.S.S.-Brouwer liep de stand uit naar 5-3. Mede door goed keeperswerk van Paul Werkho ven bleef een doelpuntenregen uit. Na een schot van Ed Brouwer op de paal scoorde Krooster Boys nog een zesde doelpunt en de strijd leek beslist. Nog een keer probeerde E.S.S.-Brou- wer door spelers als Ton van Luijtelaar en Herman van Zanten meer naar voren te schuiven, tot goals te komen. Bij een van deze aanvallen werd Ed Brouwer ten val gebracht maar Nico Brouwer schoot de penalty recht tegen de kee per op. De stand bleef derhalve 6-3 hetgeen een verdiende zege was voor Krooster Boys in een sportieve wed strijd. Voor de competitie vinden donderdag 3 december a.s. twee belangrijke wed strijden plaats. Nummer drie van de ranglijst Overvest T speelt dan tegen nummer vijf F.c. Brukakker en B.P.S.O.V. Nummer twee speelt tegen F.c. Vonk. De stand is thans: 1. E.S.S.-Brouwer 8-14 2. B.P.S.O.V. 7-10 3. Overvest T. 6-8 4. F.c. Vonk 7-8 5. F.c. Brugakker 7-6 6. Roeien Tin 6-5 7. Koeleman Bóys 7-3 8.0.T.S. 6-0 Ziekenfondsvërvoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Het heeft het eerste tiental van de Soester schaakclub vorige week in de Bilt bepaald niet meegezeten. Er wer den tijdens de promotieklas wedstrijd tegen DBC 1 aan vier borden zulke grote bokken geschoten dat het er naar uitziet dat Soest deze derde wedstrijd gaat verliezen. De wedstrijd werd na vier uur speeltijd afgebroken bij een 4-2 achterstand voor de Soesters'. Vier partijen werden aangehouden waar van er drie vrijdagavond in de Bilt zullen worden uitgespeeld en een ver moedelijk zal worden opgegeven. Met een desastreuze 8-2 nederlaag zal ernstig rekening gehouden moeten worden aangezien Soest in alle afge broken stellingen slechter staat. De malaise begon bij derde bordspeler Muis die in een gezonde stelling de winstvoortzetting miste en toen ge dwongen was op een remisevoorstel van zijn tegenstander in te gaan. Ook Schilder was aan het vierde bord hard op weg naar de winst. Hij had een „dodelijke" mataanval in handen maar zag daarbij een „verdwaalde toren" van zijn Biltse tegenspeler over het hoofd. Het gevolg was damverlies en even later ook van de partij. Ook aan het zevende en negende bord bleek Vrouwe Fortuna partij te hebben gekozen voor de thuisclub. Invaller Niemeijer wist geleidelijk aan twee pionnen voorsprong te nemen. Alleen die materiaal voorsprong zou al vol doende geweest zijn voor de winst. De Soester moet zich daar blind op ge staard hebben want even later raakte hij geheel onnodig in een matnet ver strikt. Teleurstellend verliep ook voor Bakker de ontmoeting tegen DBC. Hij liet zich in „gewonnen stand" onnodig een kas teel ontfutselen. De partij is nog wel afgebroken maar zal na huisanalyse vermoedelijk wel opgegeven moeten worden gezien de grote materiële achterstand. De enige die tot dusver „normaal" verloor was vijfde bordspeler Henze die in de opening een kwaliteit offerde voor aanval maar deze net niet zag doorslaan. Naast Muis veroverde ook C. van Dijk een half puntje. Vegter, Goes, Van Tuinen zullen daar nog voor moeten knokken. Zij staan allen minder in hun afgebroken partijen. Positief nieuws valt er alleen te melden van kopman Chiel Vennik die in de opening twee pionnen gaf voor een gevaarlijke aanval. Een juiste strijd wijze want zijn tegenstander werd in het verdere verloop van de partij volkomen overspeeld door de Soester kampioen die tot dusver al zijn partijen aan het eerste bord met flair gespeeld heeft. De gedetailleerde resultaten: DBC 1 - Soest 1 Hofstede - Vennik 0-1 Van de Laan - Vegter afgebroken Leegwater - Muis Vi-Vt Daan - Schilder 1-0 Borst - Van Tuinen afgebroken Kooy - Henze 1-0 Metselaar - Niemeijer i-o Van Houwelingen - van Dijk Lopes Cardoso - Bakker afgebroken De Graaf - Goes afgebroken Omdat het tegen 5 december loopt willen wij uw aandacht vestigen op de speelgoedinzameling voor de zwarte Zuidafrikaanse vluchtelin genkinderen. Zij verblijven, naar wijj hopen tijdelijk, met hun ouders in een opvangkamp in Tanzania en be schikken alleen over de meest ele mentaire levensbehoeften: voedsel en onderdak. De kontaktgroep 't Gooi, derde we reld en andere groepen namen het initiatief om voor de kinderen tot 6 jaar speelgoed in te zamelen om op deze wijze wat meer fleur aan het dagelijkse bestaan te geven. In Tanzania is het armoe troef en is geen speelgoed te krijgen. Sturen wij vanuit Nederland speelgoed daarheen, dan zijn de vrachtkosten gering ten opzichte van de waarde van het speelgoed. Uit de naar aanleiding van een eer der gevoerde aktie ontvangen berichten blijkt eens te meer dat de taal die van speelgoed uitgaat, altijd en overal opgaat, zonder met huids kleur en politieke scheidslijnen re kening te houden. Hieruit putten wij de moed om u, nu onze gedach ten toch op de goedheiligman in Spanje gericht worden, opnieuw te vragen te willen denken aan de klei ne 'zwarte pietjes' in Afrika. Zij be schikken nu eenmaal niet over een dergelijke gulle baas. Kortom, wanneer u op uw jaarlijkse kado-inspektiereis door de speel goedkast, inmiddels door de leef tijd van uw kroost, achterhaalde, maar nog bruikbare spullen tegen komt, dan graag in 'de zak van Sin terklaas' bezorgen bij Dicky Go- bets, Ossendamweg 15, Soest, tel. 02155-12126. SPORT Op een sportieve wijze heeft de Stichting Bentinck Fonds dit weekend haar tweede hestaanslustrum gevierd. Zaterdag werd een aantrekkelijk internationaal zitvolleybaltoernooi gehouden en zondag was er een demonstratie zitbadminton, een boogschietwedstrijd en een felle rolstoelbasketbal partij tussen het Nederlands jeugdteam en een team van de vereni ging Marathon uit Doorn. Aan het slot van de twee dagen kon fonds-voorzitter mr. A.A.P.M. Geldens met recht consta teren dat er uitstekende propaganda gemaakt werd voor invaliden-sport. Jammer bij dat alles was toch wel dat het- belangs tellende publiek en met name de welzijnsplanners en de Soester raadsleden, op burgemeester Scholten en wet houder Plomp na, het zo goed als helemaal lieten afweten. Alleen al uit een oogpunt van sport hebben zij veel gemist. if n'ifl *mr. ■>-■■■■■ mrnmk In zijn voorwoord in het programma zegt oud-burgemeester mr. S.P.Baron Bentinck dat in de afgelopen tien jaar gebleken is dat drie groepen, noodza kelijk voor het instandhouden van het Fonds, de geldgevers, de medewerkers èn de gehandicapten het allerminst hebben laten afweten. "Deze drie groepen hebben met elkaar en vóór elkaar iets waardevols tot stand ge bracht". En dat was dan deze twee dagen vol op te zien. In het zwembad Eemer- oord werd zaterdagmorgen een zwem/ spel-festijn gehouden waaraan zo'n vijftig minder-validen en ouderen deel namen. Tussen de bedrijven door was er koffie met gebak en iedere deel nemer kreeg aan het slot een her denkingstegeltje. In de .gymnastiekzaal van h$t. dorps huis "De Borg''begon 's middags een door de volleybalvereniging Olym- pla georganiseerd zitvolléybailtoer- nooi. In totaal namen er 18 teams aan deel, afkomstig uit Roosendaal, Oss, Tegelen, Alkmaar, Ermelo, Delft, Den Haag, Nijmegen, Bussum, Breda, het Belgische Merksem en uiteraard uit Soest. Ook vijf Soester middelbare scholen, Scholengemeenschap Eem- land, Christelijke-, de Openbare- en de Kardinaal Alfrink Mavo en het Grift- lancollege leverden teams. Er werd met veel inzet gespeeld en In het kader van de tweejaarlijkse sportuitwisseling met Soest-Duits land worden de Duitse sporters ko mend jaar in het weekend van 4 tot en met 6 juni in onze gemeente ver wacht. Aan bod zullen komen voetbal, hockey, tennis, wielrennen (presta- tierit), atletiek, badminton, basket bal, bridge, dansen, handbal/judo, tafeltennis, volleybal en zwemmen. J.l. maandagavond heeft in het ge bouw gemeentewerken het eerste overleg plaatsgevonden met de sportbesturen. Per sport heeft een afgevaardigde zitting genomen in een commissie die de ontmoeting verder organiseert. Met 12-7 hebben de BDC-dames de eerste wedstrijd om de handbalbe ker gewonnen. Slachtoffer van deze productiviteit was het in de eerste divisie uitkomende HVS, dat de Soester dames volkomen onderschatte. BDC startte overtuigend en nam di rect een 1-0 voorsprong. Noncha lant verdedigen was er de oorzaak van dat HVS terugkwam en zelfs voorsprong nam. Met doelpunten van Ria van Dui nen, Tine Simons en Ada van Hal heroverden de BDC-ers de leiding en zo werd de ruststand 7-5 bereikt. In ded tweede helft bleef de Soester- verdediging de HVS-aanval de baas en bouwde met name door Ria van Dijk de voorsprong uit tot 10-5. HVS trok zich daarna wat op aan het spelpeil van de Soester dames, maar de eindstand 12-7 laat zien, dat de overwinning niet in gevaar is geweest. Over enkele weken is de loting voor de tweede bekerronde, maar a.s. zondag 6 december spelen de BDC- dames in Schagen tegen SRC. Het is een normale competitiewedstrijd, die door BDC, dat de ranglijst aan voert, gewonnen moet kunnen wor den. het eindresultaat was als volgt: Poule A - l.I.S.S.-Tegelen; 2. Blauw-Wit- Roosendaal; 3. Gesposs-Oss; 4. Grift- landcollege; 5. Bentinck Stars 2; 6. G.S.A.-Alkmaar. Poule B - 1. DeVeDo-Ermelo; 2. Re- deoss-Delft; 3.Chr.Mavo; 4. Kard.Al frink Mavo; 5. G.S.N.O.-Nijmegen; 6. Kameleon-Den Haag. Poule C - l.Bentinck Stars 1; 2. Ika- ros-Merksem; 3. B.I.S.O.'65-Breda; 4. Openbare Mavo; 5. Eemland; 6. Olly B-Bussum. Burgemeester Scholten reikte de prijzen uit. Hij bracht daarbij dank aan bestuur en medewerkers van het Bentinckf onds. De deelname van schoolteams noemde hij een winstpunt voor Soest. "Zoiets moet meer gebeu ren, ook in den lande", aldus de bur gemeester. Een door de gemeente beschikbaar gestelde beker kwam terecht bij de vol leybalvereniging Olympia als blijk van waardering voor het vele werk dat Olympia al die jaren al voor de inva lide sporters doet Kees Verstappen nam hem in ontvangst. Een andere beker kreeg het team van de Christelijke Mavo omdat het van de scholen de meeste wedstrijdpunten scoorde. Bloemen waren er zaterdagavond ten slotte voor de zwembegeleiders Ans Kok en Hans Bosboom; voor de volley bal-organisatoren Jeanne Betsman en Kees Verstappen en ook voor mevrouw J.H.ten Cate, de secretaresse van het Bentinck Fonds. Een leuke bijzonderheid is nog dat het Nijmeegse team met slechts twee volleyballers kwam opdagen maar dat het team werd aangevuld met spelers van Olympia en één Belg. Alle deel nemers kregen ook hier een herinne ringstegel. Boogschieten Zondagmorgen kwamen de boogschut ters aan bod. Aan de wedstrijd namen zeven Soesters en negen leden van de Doornse vereniging „Marathon" deel. Er werden in totaal door iedere deel nemer 36 pijlen over een afstand van 18 meter geschoten. liet boogschieten is een totaal geïnte greerde sport; voor validen en invali den gelden dezelfde regels. Omdat ech ter in deze wedstrijd sprake was van grote klasse-verschillen werd het dob belsteen-systeem toegepast. Dat houdt in dat aan het eind van een ronde door middel van een dobbelsteen de punten telling wordt vastgesteld. Bij een even- gcfoi telt de „roos" voor tien punten en de buitencirkel voor één; bij een on- evengooi telt men andersom (de roos Foto: Herman van Dam Bentinck Stars, achter het net, in hun wedstrijd tegen Alkmaar. één, de buitencirkel tien). Daardoor krijgen ook de mindere schutters een kans. De uitslag was: l.G. Schultz, Doorn 210 punten; 2. T. Schalks, Soest 204 punten en 3. Marga van Doorn uit Doorn 201 punten. Ook de beker beschikbaar gesteld door de gemeente en uitgereikt door ge meente voorlichter B. van Os, voor het beste resultaat (zonder dobbelsteen telling) kwam bij de heer Schulz te recht. Een bijzonder schot vuurde Marathon lid Hans Verstraten af. Hij schoot twee pijlen precies in elkaar; een prestatie die naar men zegt slechts eenmaal op de miljoen schoten verricht wordt. Basketbal Na een demonstratie zitbadminton, waaraan ondermeer spelers en speel sters van de Soester club „Selby" deelnamen, begon zondagmiddag een rolstoelbasketbal wedstrijd waarvoor grote publieke belangstelling bestond. Het was een wedstrijd tussen de S.C. Marathon uit Doorn en het Nederlands Jeugdteam. Met grote overgave werd gespeeld en tot verbazing van menig Soester toeschouwer ging het er dik wijls erg fel aan toe. Het Nederlands Jeugdteam won uitein delijk met 40-30. De prijzen werden uit gereikt door de heer Bentinck die allen dank bracht voor de medewerking aan deze onvergetelijke jubileumviering. Alle deelnemers kregen weer het her denkingstegeltje. Bloemen waren er voor de boogschut ter-begeleiders Hofmeester en Wessien en de de heer Bentinck en daarna sloot mr. Geldens de feestviering af met een welgemeend,Tot Ziens' Vastgesteld mag tenslotte worden dat de accomodatie van De Borg uitstekend voldeed en dat het Rode Kruis twee dagen present was om hulp te bieden. Spelmoment uit de formidabel span nende rolstoelbasketbalwedstrijd in De borg. Foto: Herman van Dam Zaterdag 5 december 1981: 8.30-12.30 uur Nevobo volleybalcomp. 12.30-18.00 uur K.N.K.V. korfbalcomp. Zondag 6 december 1981: 9.00-18.00 uur B.D.C. handbal 10.00 uur meisjes pup. 1 BDC-Seyst 10.50 uur jongens pup. 1 BDC-DSO 11.40 uur meisjes aspir. 4 BDC4-Celeritas 4 12.30 uur jongens pup. 2'BDC2-DWSMr 13.20 uur jongens aspir. 1 BDC-Attilla 14.10 uur Keren seri. 7BDC2-Break-Öüt 15.20 uur heren jun. BDC-Neyenrodes 16.20 uur Heren sén. 3 BDCi-BaarnZ 18.00-23.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 5 december 1981: 9.00-12.00 uur sportinstuif jeugd 12.00-17.00 uur Selby badminton 20.00-22.00 uur badminton part. groep Zondag 6 december 1981: 10.00-15.00 Selby badminton Zaterdag 5 december 1981: 9.00-11.00 uur Badso badminton 11.00-12.00 uur Tennisinstr. R. Blok Zondag 6 december 1981: 9.00-17.00 uur Badso badminton Donderdag 10 december 1981: 16.00-17.30 uur sportinstuif jeugd Maandag 7 december 1981: 19.30-21.30 uur boksschool Soest fZOOO' —fottO. JQoeDKO'=€e: AutblÉnderfneer Amersfoort FLUORWEG 49^51 AMERSFOORT TEL. 033-15548 INDUSTRIETERREIN „DE ISSELT" VAK A IN ELK MERK De afgelopen week Is voor Shot weer zeer goed verlopen met kampioen schappen voor Shot 2 en Shot 13. De grote stroom kampioenen wordt echter pas deze week, de laatste week van de tafeltenniscompetitie verwacht. Shot 1 sloot een succesvolle competitie ook succesvol af door in Roden met 6-4 van V&L te winnen, waardoor de tweede plaats veilig werd gesteld. Shot 2 veroverde het kampioenschap in de hoogste afdelingsklasse en promoveert zodoénde naar de landelijke 5e divisie. Shot 3 is bijna kampioen na de knappe 7-3 overwinning op Good Luck 2, terwijl Shot 13 kampioen werd via een 7-3 overwinning op Foxboro 2. De strijd tussen het le en het 2e damesteam werd met 9-1 in het voordeel van het le damesteam beslist. Het le jeugdteam won met 7-3 van TOGB 1, het 2e jeugdteam verloor met 8-2 van ZTTC1. Shot 1 speelde afgelopen zaterdag in Roden tegen V&L dat al enige weken zeker was van degradatie. Aangezien Shot al veilig was en ook geen kam pioen meer kon worden, stond er niet echt veel meer op het spel. Desondanks wilde Shot toch nog wel graag winnen, aangezien winst een 2e plaats op zou leveren en deze tweede plaats in de volgende competitie een gunstige pou le-indeling op zou kunnen leveren. Dat dit ook lukte was voor een groot deel te danken aan Renë Daselaar die als enige een afdoend antwoord had op de lange noppen van de tegenstan ders en derhalve ongeslagen bleef. Harry Maassen en Dirk Schuiling ver keken zich veelvuldig op het spel van de Rodense spelers en haalden tegen de sterkste speler van V&L, Douma, nog geen 10 punten per game. Het spel van de andere twee spelers van V&L was echter zo matig dat de 6-4 eind stand voor Shot in feite nauwelijks in gevaar is geweest. Shot moest nog wel een 4-4 tussenstand dulden, maar de laatste twee wedstrijden werden ruim in Soester voordeel beslist. Shot 1 kan met zeer veel voldoening op deze competitie terugkijken, al greep men dan net naast het kampioenschap, zoals blijkt uit de eindstand: 1. Shot (Wageningen) 1 10-13 2. Shot (Soest) 1 10-13 3. Delta Impuls 1 10-13 4. Tempo Team 3 10-10 5. Seine Meubelen 2 10-8 6. V&L 1 10-3 Shot 2 heeft de hoge verwachtingen volledig beantwoord door in de hoogse afdelingsklasse kampioen te worden en zodoende te promoveren naar de lande lijke 5e divisie. Dit kampioenschap is ondanks het wegvallen van Gerhard Busch nooit echt in gevaar geweest, mede omdat Shot voldoende invallers achter de hand had die op le klas niveau mee konden draaien. In de beslissende wedstrijd won Shot 2 met 8-2 van Good Luck 1, dat door dit resultaat moest degraderen. Bert van Velzen bleef ongeslagen, terwijl Nicky Baba en invaller Edwin Luyben twee keer wonnen. Voor dit kampioenschap waren verantwoordelijk: Bert van Ve zen, Nicky Baba, Gerhard Busch en de invallers Willem Onrust, Chris Son- daar en Edwin Luyben. Shot 3 zorgde voor een goede prestatie door het sterke Good Luck 2 met een 7-3 nederlaag naar huis te sturen. Edwin Luyben bleef ongeslagen, Marcel Vrakking en Arnold Appelhof wonnen ieder twee keer. Bij winst deze week tegen hekkesluiter Metac is het kam pioenschap zeker. Shot 13 veroverde afgelopen week het kampioenschap in de zesde klasse en mag dus de volgende competitie een klasse hoger uitkomen. In de laatste wedstrijd werd plaatsgenoot Foxforo 2 met 7-3 verslagen. Voor dit kampioen schap zorgden Abel Cazemir, Ferry Heemstra, Wilko Huiden en Hans van Velzën. De beide damesteams van Shot ston den afgelopen zaterdag weer eens te genover elkaar. Voor het eerst sinds lange tijd slaagde Shot 2 erin een tegenpunt te scoren, zodat de eind stand 9-1 voor Shot 1 werd. Aanstaande zaterdag 5 december speelt Shot 1 in Huizen de voor het kam- kampioenschap beslissende wedstrijd tegen Huizen 1. Bij winst promoveren de Soester dames naar de landelijke competitie. Het le jeugdteam sloot de competitie af met een verdienstelijke 7-3 overwin ning op TOGB 1, waardoor de 2e plaats veilig werd gesteld. Berend Jonker, Jan Fransen en Eddy Gaytant zorgden alle drie voor twee winstpartijen. Het 2e jeugdteam verloor met 8-2 van ZTTC uit Zaandam. Edo Fransen en Arjan Schuiling wisten beide één enkel spel te winnen. Overige uitslagen senioren: Good Luck 4-Shot 4: 2-8, Shot 5-Elan 4: 10-0, VEV 6-Shot 6: 3-7 Shot 9-Hooger- heide 6: 8-2, Blaricum 3-Shot 10: 3-7, Shot 10-Blaricum 3: 9-1, Shot 11-Tivu 4: 8-2, Nederhorst 10-Shot 12: 3-7. Overige uitslagen jeugd: VEV 1-Shot 3: 4-6, Shot 4-Huizen 3: 4-6, Bunshot 3-Shot 5: 5-5 Elan 7-Shot 6: 5-5, Elan 8-Shot 7: 0-10, Shot 8-Victoria 8: 10-0, Shot 10-Werinon 2: 0-10, Qulck 13-Shot 11: 8-2.

Soester Courant | 1981 | | pagina 17