KERST BPSPMT" ft m Alles voor wielrenners en toeristen. Rekord aantal deelnemers Red Stars scholierentoernooi DeSoestef Duinen Rekordaantal kampioensteams bij Shot Sinterklaas leidt volleybalwedstrijd Spannend korfbal van Eemvogels 2 Olympia Heren 1 eenzaam aan de top in distriktsklasse Pak mee die twee Yvonne van der Lienden en Ron Ottenhof geselecteerd voor Domtrofee BDC-Dames handhaven koppositie Duinkikkers zetten zege-reeks voort BASKETBAL DINER DANSANT TAFELTENNIS BASKETBAL w VOLLEYBAL KORFBAL VOLLEYBAL Kinderbroeken 2 voor Kindexjacks 49.- - 55. Kindertruien s - O •o m r~ SCHAATSEN HANDBAL WATERPOLO ATLETIEK Sportprogramma let - EEND - D KONIJN - Waren het vorig jaar nog 168 teams, die om de hoogste eer streden bij het Red Stars-schoiierentoernooi, dit jaar nemen maar liefst 214 ploegen deel aan het grootste basketbalevenement, dat in Nederland wordt gehouden. Het betekent een nieuw rekord. Weliswaar werd enkele jaren terug de 250-grens overschreden, maar toen speelden ook scholen uit Amsterdam Haarlem, Hilversum, Utrecht en Spa kenburg mee. Nu is het toernooi enkel bezet door onderwijsinstellingen uit Soest, Amersfoort en Baarn. De algehele leiding is dit jaar voor het eerst in handen van voorzitter Ruud Blok. Hij volgt hiermee ex-praeses Rinus Valk op, die met een voortref felijke organisatie dit toernooi zo groot heeft gemaakt. Het toernooi wordt over acht dagen verdeeld. Reeds voor de Kerstdagen kan men genieten van schoolbasket- bal: Programma di. 22 dec. 08.00-16.00, lagere scholen wo. 23 dec. 08.00-13.00, lagere scholen, do. 24 dec. 08.00-16.00, lagere scholen. Na de Kerstdagen volgt de rest van het programma, dat op oudejaarsdag af gesloten zal worden: ten zal worden: Programma: zo. 27 dec. 10.00-20.30, middelbare scho len. ma. 28 dec. 08.00-20.30, middelbare scholen. di. 29 dec. 08.00-20.30, middelbare scholen. wo. 30 dec. 08.00-20.30, eerste teams, do. 31 dec. 08.00-16.00, middelbare scholen. Over twee weken is het vijftiende Red Stars-scholierentoernooi dus in volle gang. Reserveer tijdig voor ons of ons Kerstfondue Dansant (uitsluitend wijn of bouillon) beide dagen een 7 Qangen menu. Wij zenden u gaarne alle gewenste informatie. IbRESTAURANÏflHHfli "OEST Alle maten racefietsen (op maat gemaakt) Gazelle, Superia, Benotto, Bottecchia, Gios, Colnago, Gitane, Alan, Raleigh, KogaMiyata. De nieuwste kleding in ruime sortering. O.a. shirts, broeken, trainingspakken en F schoenen (o.a. Duegi, j Detto.Sidi) vrijdag koopavond Weteringstraat 32 - Tel. 02154 - 12 487 De afgelopen week zijn de laatste com petitiewedstrijden gespeeld in de herfstcompetitie tafeltennis, met voor Shot louter positieve uitslagen. In deze laatste competitieronde wisten liefst vijf Shotteams kampioen te wor den, zodat het totale aantal kampioens teams steeg naar acht. Kampioenschappen werden behaald door Shot 2, 3, 4, 5, 6, 8 en 13, terwijl ook het ïe damesteam zich afgelopen zaterdag bij de kampioensteams voeg de. De Shotdames wisten in Huizen con current Huizen 1 met 7-3 te verslaan en promoveren daardoor naar de lan delijke competitie. Na twee keer net naast het kampioen schap gegrepen te hebben zijn de Shotdames er afgelopen zaterdag in geslaagd de promotie naar de lande lijke competitie te bewerkstelligen. Onder zeer grote publieke belangstel ling van zowel Huizen als van een groot aantal meegereisde Shotsupporters wist men in Huizen met 7-3 van con current Huizen 1 te winnen, hetgeen ruim voldoende was voor het kam pioenschap. De Shotdames startten via een over dosis zenuwen met een 2-1 achter stand, maar een sterk gespeeld dubbel en overwinningen van Wilma Geleijn- se en José Daselaar brachten Shot een 4-2 voorsprong. In de mooiste par tij van de middag verloor Wilke Schut daarna haar partij met 22-20 in de derde game, waardoor het 4-3 werd. De volgende partij bracht echter de voorsprong van Shot op 5-3 en dat was voldoende voor het kampioenschap. De wedstrijd moest geruime tijd on derbroken worden om alle felicitaties in ontvangst te nemen en om Shot voorzitter Joop Kok de bloemen te la ten uitreiken. Zelfs Sinterklaas en Zwarte Piet vonden deze wedstrijd zo belangrijk dat zij ook nog even langs kwamen om de Shotdames te felicite ren. De laatste twee partijen werden ook nog door Shot gewonnen, zodat nog een onverwacht ruime 7-3 overwinning werd bereikt. Door dit kampioenschap zullen José Daselaar. Wilma Geleijn- se en Wilke Schut in de voorjaarscom petitie in de landelijke 3e divisie uit komen. Het 2e herenteam dat al kampioen was, sloot de competitie af met een 6-4 overwinning op Niké 2, waardoor men deze competitie ongeslagen bleef. Nicky Baba blonk uit met drie over winningen, terwijl Gerhard Buscg zijn rentree vierde met twee winstpartijen. Invaller Wilfred Bus$h verrichtte nut tig werk door het zesde punt voor zijn rekening te nemen. Shot 3 had de afgelopen week weinig moeite om het kampioenschap in de 2e klasse in de wacht te slepen. Men had genoeg aan een gelijkspel, maar het werd uiteindelijk zelfs een 8-2 over winning tegen het zwakke Metac 1. Edwin Luyben, Arnold Appelhof en Marcel Vrakking promoveren hierdoor naar de hoogste afdelingsklasse, een resultaat dat voor deze competitie ei genlijk niemand had verwacht. Shot 4, dat het kampioenschap al enige weken geleden veroverde, sloot de competitie af met een 7-3 overwinning op Quick 10, waardoor men ongeslagen bleef. Joop Kok scoorde een hattrick, Chris Sondaar zorgde voor twee winst partijen en invaller Bert Bessels voor één winstpartij. Ook Shot 5 behaalde het kampioen schap de afgelopen week door een 9-1 overwinning op plaatsgenoot Fox- boro 1. De enige concurrent van dit team was Quick 11 en men eindigde uiteindelijk slechts met één game voor sprong op dit team als eerste. Wilfred Busch, Jan Bessels en Wil Scheel pro moveren hierdoor naar de derde klas se. De grootste verrassing van deze com petitie was misschien wel het kam pioenschap van Shot 6, een team met een gemiddelde leeftijd van liefst 53 jaar. Halverwege de competitie stond men nog op een bijna hopeloze achterstand ten opzichte van concurrent VEV 6, maar een zeer sterke eindsprint bracht dit team dan toch nog het kampioen schap in de 4e klasse. Voor dit suc ces zorgden Werner Ahronheim, Theo Daselaar, Wim van Doorn en Karei Wiss. Shot 8 werd opk al kampioen en wel in de 5e klasse. In de beslissende wed strijd versloeg met Elan 7 met 8-2, wat ruim voldoende was voor het kam pioenschap. Kopman van dit team was Barend van Lunteren die nauwelijks iets verloor. Hij werd echter uitstekend geassisteerd door Jan Opmeer en Bert van Soest. Overige uitslagen senioren: Shot 6 - Hoogerheide 3: 6-4, Shot 7 - Roter 1: 5-5, Shot 7 - UBTV 3: 4-6, Quick 17 - Shot 9: 6-4, Elan 5 - Shot 10: 4-6, Shot 12 - Tivu 3: 4-6, Shot 13 - Bun shot 8: 6-4, Shot 14 - Sukses 4: 9-1. Inhaalwedstrijd jeugd Shot 9 - Nederhorst 35-5. Papillon speelt zondagavond thuis Na in het Sinterklaasweekeinde vrij te zijn geweest van het spelen van kompe titiewedstrijden speelt het herenteam van de nieuwe Soester basketbalver eniging Papilion aanstaande zondag avond weer een thuiswedstrijd tegen het team van Blaricum. Beide teams hebben elkaar reeds ontmoet in de eerste kompetitiewedstrijd, welke in Blaricum werd gespeeld en waar het Soester team zich voor het eerst pre senteerde in de nieuwe trainingspakken, aangeboden door het reclame- en ad viesbureau Kastelein BV te Baarn. Deze eerste ontmoeting werd, een ruime overwinning voor Papilion 99-56. Onge twijfeld zullen de Soestenaren nu pro beren in hun thuiswedstrijd de honderd punten grens te overschrijden. Onge twijfeld wordt dit een leuke ontmoe ting, want al is Blaricum nu niet zo geweldig sterk, deze jongens weten wel wat scoren is, getuige de 56 punten, die zij behaalden in de eerste ontmoe ting. De wedsUijd Papiiiun-Blaricuin aan staande zondagavond wordt gespeeld in spelzaal De Bunt en begint om half negen. SPORT Sint Nicolaas heeft afgelopen week weer heel wat stunts moeten uithalen. Een van de makkelijkste toeren was het leiden van volleybalwedstrijden in de sporthal Beukendal van Olympia en s.v.v. De Goedheilig Man en twee Pieten hebben genoten en strooiden na afloop, zoals verwacht mag worden, peperno ten bij de vleet. Het was een sukses voor beide partijen. De uitslagen waren als volgt: Meisjes b jeugd: BG en SV BI-Surf b2 Olympia bl - SW b2 SW b3 - Devu bl SVV bl-SVHbl SVV b2 - Leos bl Meisjes c jeugd: Olympia cl - Surf c2 SVV cl - Unicornus cl Olympia cl - Vollkei cl Jongens b jeugd: Olympia b2 - SW bl Olympia bl - Vollkei bl Jongens c jeugd: BG en SV cl - Spirit cl 3-0 0-3 0-3 3-0 2-1 3-0 3-0 1-2 0-3 0-3 Kerstvakantie- aktiviteiten bij S.O.Soest Ook dit jaar organiseert het jeugd- bestuur van de Sport Organisatie Soest, en dan in dit geval voor de voetballende jeugd, in de Kerstvakan tie een tafeltennis- en sjoelkampioen schap. Daaraan mogen deelnemen wat het tafeltennissen betreft de C-junioren en de D-pupillen en wat het sjoelen betreft de E- en F-pupillen. De C-junioren worden op maandag 21 december, 's morgens om tien uur in het paviljoen verwacht; de D-pupillen zijn daar dinsdag 22 december vanaf dezelfde tijd welkom en de E- en F-pupillen mogen op woensdag 23 de cember om tien uur binnen komen. Alle deelnemers spelen in ieder geval twee wedstrijden. Men moet zich aan melden bij de jeugdbestuurders J. van 't Pad, Scdlmeyerpad 27, tel. 11649 of bij J. van Veenendaal, Hannie Schaf t- hof 13, tel. 17453. Vanwege het Sinterklaasfeest werden er bij de Eemvogels maar twee wedstrij den gekorfbald. Eemvogels 2 moest te gen SVMM 2 in Doorn aantreden. Na 10 minuten begon SVMM met een 1-0 voorsprong, maar in dezelfde mi nuut skoorde Netty v.d. Bunt met een zeer vlak schot 1-1. Tini Martens hielp de Eemvogels aan een 1-2 voorsprong, die door SVMM weer in een 2-2 stand werd veranderd. In kombinatie met Henk Friebel maak te Netty v.d. Bunt 2-3. Weer konden de tegenstanders terugkomen tot 3-3. Vlak voor rust werd het nog 3-4 door Tini Martens. In de tweede helft konden de Eem vogels niet meer storen in tegenstel ling tot SVMM, dat nog twee maal de korf vond. Zodoende ging de tegenpar tij toch met de 5-4 winst strijken. De aspiranten van de Eemvogels moesten in Beukendal tegen Soester- kwartier A3. De Eemvogels speelden in eerste instantie goed samen, maar het waren de tegenstanders die in de eerste helft 2 doelpunten maakten. Het 2e aanvalsvak van Soesterkwar- tier was beduidend sterker dan de Soester verdediging, maar er werd in dat vak maar één keer gescoord, 0-3. In de allerlaatste sekonde werd het harde werken van de Eemvogels toch met een doelpunt van Kathja Rauch beloond, 1-3. Het programma voor zaterdag 12 de cember is: 9.00 uur Eemvogels PI - T.Z. P2 11.00 uur Eemvogels Ml - Spirit Ml 13.00 uur Eemvogels J1 - Woudenberg Ml. 13.00 uur Eemvogels Jl - Woudenberg Jl. 20.00 uur Viking 1 - Eemvogels 1. Foto: Herman van Dam Tijdens de inhaalwedstrijd van afgelo pen woensdag tegen Set Up in De Bunt, heeft het heren 1 team van Olympia met een 3-1 overwinning het aanvan kelijk tegensputterend Set Up (vierde op de ranglijst) met weinig illusies naar huis gestuurd. In de eerste set gelukte het Set Up met vertragingstechnieken het Olym- pia-team volkomen uit haar ritme te Olympia begon daardoor slordig te spelen en verloor deze set verdiend met 11-15. Hierdoor gewaarschuwd sloeg een zeer geconcentreerd Olympia in de tweede set hard terug met uitsteken de serves, waardoor de Soestenaren deze set vrij gemakkelijk wonnen met 15-4. De derde set gaf hetzelfde beeld, waar bij Olympia qua techniek excelleerde en het veel fouten makende Set Up wederom op verlies stelde met: 15-6. Na een snelle voorsprong van 9-2 in de vierde set, begon de concentratie van Olympia terug te lopen, waardoor Set Up de kans kreeg in te lopen tot 13-10. Hierna vatte Olympia zijn bekende rit me weer op en bracht door zeker spel de eindstand op 15-11. i Dames Olympia 3 - BG en SV (3-0) Olympia haalde weer twee wedstrijd- punten binnen, zij het in een erg slecht gespeelde wedstrijd tegen BG en SV. De Soester dames konden nauwelijks in hun spelritme komen, terwijl de serves erg vaak mislukten. In de eers te set had Olympia een voorsprong van 7-1, welke door BG en SV al snel werd ingelopen met 7-7. Iets meer geluk en een betere aanval bij Olympia bracht de stand op 15-12. Ook de tweede en derde set waren niet veel beter, maar werden toch ge wonnen: 15-4 en 15-11. Olympia 8 SVV 10 (2-2) Voor de tweede keer heeft het achtste team van Olympia een wedstrijdpunt behaald. De eerste set begon traag, maar werd toch in voordeel van Olympia omge zet: 15-9. De tweede en derde set werden slecht gespeeld door Olympia waardoor SW deze sets met 4-15 en 11-25 pak te. Een taai Olympia slaagde er tenslotte in de vierde set op het randje te win nen met 17-15. Olympia 9 - Voleem 3 (2-2) In de eerste twee sets werd Olympia 9 overspeeld door Voleem 3 en verloor verdiend met: 2-15 en 5-15. Door hermotivatie van Olympia in de derde set draaide de krachtsverhou ding 180 graden. Olympia won deze set met een duide lijk 15-6. Ook in de vierde set speelde Olympia het aangeslagen Voleem vlot naar de nederlaag: 15-6. Heren Surf 2 - Olympia 7 (3-1) Ondanks uiteindelijk verlies, speelde Olympia een goede wedstrijd tegen Surf. In de eerste set kwam Olympia op voorsprong, maar moest deze door slechte serves al weer snel afstaan aan Surf en verloor met 17-15. De tweede set liep lekker voor Olym pia en werd met 13-15 gewonnen. Vermoeiend eindspel in de derde set bracht voordeel voor Surf met 17-15. In een aanvankelijk gelijkopgaande strijd in de vierde set, bleek Surf de langste adem te hebben en sloot de 7 kwartier durende wedstrijd met een setstand van 15-11 af. Bentinck Stars B. Stars 2 Muggen 2 (0-3) Nog aangeslagen van het zware toer nooi van zaterdag 28 november, trad het B. Stars 2 team aan in de wed strijd tegen de wat zwakkere Haar lemmers. Ondanks voldoende knokwerk van B. Stars, verviel de eerste set met 11-15 aan de Muggen. In de tweede set kwamen de Soestenaren goed op dreef en stonden snel met 8-5 voor. De rest van de set werd voornamelijk bepaald door goed servicewerk aan beide zij den, waarbij de Muggen erin slaagden de overwinning met 12-15 te pakken. De derde set werd een spannende eind strijd waarbij B. Stars er niet in slaag de om de uitstekende geplaatste ser ves van de Muggen in goede passes om te zetten: 13-15. B. Stars 1 Muggen 2 (0-3) In overwinningsroes trad het Muggen- team na een korte pauze aan voor de strijd tegen het eerste team van B. Stars. Een overbluft B. Stars gaf de eerste set weg met: 5-15. Hoewel er in de eerste set nog sprake was van leuk spel bij B. Stars, in de rest van de wedstrijd was daar niets meer van over. Slechte set-ups en moeilijk bovenhands werk bij B. Stars, leverde de Muggen in de tweede set een verdiend voordeel op van: 4-15. Een wanhopige poging van B. Stars in de derde set om de kansen te doen keren, mocht niet baten: 4-15 opnieuw voor de Muggen. Wedstrijdprogramma deze week: Dordrecht CEV. Orawi - - Olym- - Olym- 12-12 Olympia 1. 10-12 20.30 uur Dronten ASVD pia2. 12-12 17.15 uur Huizen Huizen 2 pia3. 10-12 21.30 uur Beukendal Olympia 4 - Lovoc 3. 10-12 19.00 uur Beukendal Olympia 6 - Unicornus 3. 10-12 19.00 uur Beukendal Olympia 7 - Wilhelmina 3. 10-12 20.15 uur Beukendal Olympia 8 - Olympia 9. Heren: 12-1213.30 uur Huizen Huizen 2 - Olym pia 1. 12-12 16.30 uur Vierstee Maartensdijk Salvo - Olympia 2. 12-1213.30 uur Hoevelaken Surf - Olym pia 3. 10-12 21.30 uur Beukendal Olympia 4 - Sportcentrum 3. 12-12 16.30 uur Loosdrecht Lovoc 2 - Olympia 5. 11-12 21.15 uur Amersfoort Wilhelmina 4 - Olympia 8. Jongens: 10-1213.30 uur Beukendal Olympia A-l - Vollkei A-l. Bentinck Stars 9-12 20.30 uur De Bunt B. Stars 2 - Redeos. Diverse cord/denim Maten 261/m 38 Diverse Maten 116t/m 176 Maten S t/m EL Maten 122 t/m 176 vanaf20.- Jeans-mode specialist O O CD -t 1 CD 3 CQ_ CD -t CD 3 CQ CD CD Bij de strijd om de Domtrofee te Utrecht zijn Yvonne van der Lienden en Ron Ottenhof toegevoegd voor de ze wedstrijden. De voltallige kernploe gen komen eveneens aan de start. Vrijdagavond reden er weer C-D junio ren. Monique de Bruin reed op de 500 mtr. 55.2 en op de 1000 mtr. 1.53.-. André Bosboom noteerde twee pers. record: 500 mtr. 53.2 en 1000 mtr. 1.51.-. Robert v. Hornsveld had resp. 55.6 en 1.52.2 nodig. Linda v.d. Berg noteerde op de 500 mtr. 71.9 en viel helaas op de 1000 mtr.2.35.-. Carl van Dam kwam voor het eerst aan de start. Op de 500 mtr. viel hij, maar noteerde toch 79.1 en reed 2.31.8 op de 1000 mtr. Er stond een storm achtige wind. Zondagavond reden de A-B junioren en de senioren. Corine v.d. Meijden zette op de 1000 mtr. 1.37.9 neer, en een klub- record 17-jarigen op de 1500 mtr.: 2.31.9. Hans Kaats noteerde twee pers. ree.: 1000 mtr. 1.24.3 hetgeen tevens een klubrekord betekent; op de 3000 mtr. 4.43.4. Op de 500 mtr. had Hand Dljs 43.8 nodig; Eric Groenhart 43.7 en Rik Hees reed een pers. ree.45.- Ron Ottenhof reed in Alkmaar: regen en veel wind. Op de 1500 mtr. 2.13.5 en op de 3000 mtr. 4.55.7. Komend weekeinde zijn er weer selek- tiewedstrijden voor het Nederlands Kampioenschap. Bij de senioren rijdt Ron Ottenhof, bij de junioren Yvonne v.d. Lienden, Corine v.d. Meijden, Mo nique de Bruin, André Bosboom en Arnold Hagen. De eerste 3 in Alkmaar en de andere 3 in Utrecht. Domtrofee Bij de wedstrijden om de Domtrofee heeft Yvonne v.d. Lienden twee club- record gereden. De duizend meter legde zij af in 1.32.44 min. en op de vijftienhonderd meter noteerde zij 2.20.88 min. In het algemeen klasse ment werd zij negende tussen de kern ploegleden in. Ron Ottenhof reed de vijfhonderd me ter in 43.63 sec., terwijl hij op de dui zend meter tot een persoonlijk record kwam met de tijd 1.24.64 min. Hij klasseerde zich bij de sprinters als elfde. Door in een niet al te beste wed strijd met 18-10 te winnen van het onderaan staande SRC uit Schagen hebben de Soester dames hun onge slagen koppositie weten te handha ven. Volgende week zal er tegen VIDO aanzienlijk beter gespeeld moeten worden om het sukses van deze competitie voort te zetten. In Schagen leken de Soester dames met groot gemak op een ruime zege aan te stevenen. Er waren volop kansen en het wachten was slechts op het benutten daarvan. Pas in de vijfde minuut lukte dat, zij het via een strafworp, maar SRC kwam direct terug 1-1. Daarna na men de BDC-sters het heft in han den en via doelpunten van Thea Pronk, Tine Simons en Gré Leve- rink werd het 1-6. SRC kreeg toen pas wat vat op het spel en via 3-8 werd de ruststand 4-9 bereikt. De tweede helft was ronduit slecht. Weliswaar brachten Ria van Dijk en Tine Simons de score op veertien Soester doelpunten, fraai was het allemaal niet. Halverwege de twee de helft was de stand 8-14. Het laatste kwartier werden er staal tjes van slordig spel, missen van kansen en helaas ook van grof ver dedigen weggegeven. Ria van Dui men bracht met het honderdste BDC-doelpunt van deze competitie de eindstand op 10-18. Zondag 29 november speelde het eerste herenteam van de Soester zwemver eniging de Duinkikkers tegen Stadska naal. Het beloofde een spannende wedstrijd te worden, want beide teams hadden tot dan evenveel punten behaald. De Soester heren gingen snel van start, waardoor de eerste speelperiode met een 4-1 stand werd afgesloten. In de tweede speelperiode moest Henk Wijn malen, die op dat moment al drie doelpunten had gescoord, voor de rest Jeroen Majoor eerste in Pan-Bos cross Ongeveer driehonderd atleten namen afgelopen zondag deel aan de Pan-Bos cross te Bosch en Duin. Het parcours was door de aanhoudende regenval uit zonderlijk zwaar. De Soester deelnemers wisten zich vooraan te handhaven. Jeroen Majoor werd op de tien kilometer eerste in de tijd van 35 minuten en 45 seconden. Joop Oranje legde in 38.15 min. beslag op de tiende plaats. Joop Leijenhorst legde bij de vijftien kilometer-lopers beslag op de tweede plaats. Zijn tijd was 53 minuten en 52 seconden. van de wedstrijd de kant op wegens persoonlijke fouten. Ondanks dit gemis wist de Soester ploeg het tempo hoog te houden. En doordat Huib Klein in de derde periode zwaar werk opknapte werd het 5-2. De tegenstander was aardig tegen de snelheid van de Duinkikkers opgewas sen waardoor ze goed terugkwamen tot 6-4. Omdat in deze zware competitie het doelsaldo van doorslaggevende beteke nis kan zijn, werden de Soester heren, ondanks hun voorsprong, door hun coach, de heer Molenaar, tot scoren aangespoord. Dit sprak Roel Timmer en invaller Bert v.d. Weijer erg aan en zij brach ten de stand op 8-4. Dit werd de eind stand, waardoor de Duinkikkers hun tweede plaats met een punt achter stand op de koploper handhaven. De stand in de competitie is nu: 1. ZPA 15 uit 9, 2. De Duinkikkers 14 uit 8, 3. HZC Weusthag 14 uit 9, 4. Stadskanaal 12 uit 9. Het komende weekend spelen De Duin kikkers in Oldenzaal tegen OZPC de laatste wedstrijd voor de winterstop. Het wedstrijdrooster voor het komend weekend is als volgt: zaterdag 12 december: 18.00 OZPC - De Duinkikker Hl Olden zaal. 19.45 Potvis - De Duinkikkers Dl - Huizen. Zondag 13 december: 17.50 de Fuut 3 - De Duinkikkers H III Maarssen. 20.30 De Duinkikkers - Albatros H II Baarn. zaterdag 12 december VOETBAL WZ 14.30 uur Baarn - WZ 12.00 uur Wartburgia 2 - WZ 2 14.30 uur WZ 3 - Merino's 3 12.00 uur SDC 4 - WZ 4 12.00 uur VVZ 5 - Benschop 3 14.30 uur Bl. kwartier 3 - WZ 6 12.00 uur WZ 7 - Sparta 8 10.00 uur Eemnes 8 - VVZ 8 Dames 10.30 uur Bl.kwartier - WZ SEC 14.30 uur SEC - Veensche Boys 12.00 uur Tersch. Boys 3 - SEC 2 12.00 uur SEC 3 - Hoevelaken 4 12.00 uur SEC 4 - Veensche Boys 4 HEES 14.30 uur Hees - Unicum 12.00 uur Hees 4 - AH 2 12.00 uur Eemnes 5 - Hees 5 12.00 uur Hees 6 - Altius 9 SOESTERBERG 14.30 uur Naarden - S'berg 12.00 uur S'berg 2 - Culemborg 2 12.00 uur CDW 3 - S.berg 3 14.30 uur S'berg 4 - Zeist 3 Zondag 13 december S.O.SOEST 14.30 uur Sporting Zuid - Soest 12.00 uur WOG 2 - Soest 2 11.30 uur Soest 3 - S'berg 2 11.30 uur Soest 4 - Victoria 4 12.15 uur Victoria 5 - Soest 5 11.30 uur Soest 6 - BFC 5 14.00 uur Hoogland 7 - Soest 7 14.30 uur Soest 8 - Hoogland 11 14.30 uur Soest 10 - Quick 13 14.30 uur Soest 11 - Soest 12 Dames 11.30 uur SDO - Soest SEC 14.30 uur SEC - 's Graveland 11.30 uur Utr. Boys 2 - SEC 2 11.30 uur SEC 3 - Limvio 2 11.30 uur Baarn 4 - SEC 4 11.00 uur 't Gooi 5 - SEC 5 12.00 uur Limvio 6 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur HDS - S'berg 11.30 uur Soest 3 - S'berg 2 11.30 uur Patria 3 - S'berg 3 11.30 uur S'berg 4 - SVMM 3 12.00 uur CDN 6 - S'berg 5 Dames 11.00 uur Gooische Boys - S'berg

Soester Courant | 1981 | | pagina 15