Red Stars stil naar winterstop' Prijsuitreiking mooiste duiven Alles voor wielrenners en toeristen. Pak mee die twee Avond met uitschieters eerste overwinning Soester Schaakclub SOESTDIJK Papillon schudt konkurrent van zich 4 Lois - Love - Lee - Cooper - Lois Broeken 2 voor 100.- Stretchbroeken - 2e voor halve prijs Kinderbroeken 2 voor 90.- Jacks 65.- - 85.- - 98.- - 109.- Kindexjacks 49.- - 55.- - 65.- - 75.- - 85.- Kindertruien Jeans-mode specialist NIEUWEWEG 60A - SOEST Lee - Cooper - Lois - Wrangier - Love Bowling Bond Soest: BOWLING BASKETBAL ZWEMMEN/ WATERPOLO Recreatief zwem men in De Turf gedurende de Kerst periode SCHAKEN CAFÉ-RESTAURANT BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES «c 17 Soester Courant van woensdag 9 december 1981 17 Foto: Horman van Dam De nummer 12 van Papillon, Marcel Hilhorst, is drie Blaricum-spelers te machtig. rterkjaar Diverse cord/twill Maten 26 t/m 38 Diverse Maten 116 t/m 176 Maten S t/m EL Maten 122 t/m 176 vanaf20.* ^ndówcITHi,,^''iiVOnd V00r de,SBB- vormde op papier een aantal Span- kopfonTr» vm elke ie'™de vroege als in de late leaS»e de koplopers van elke league elkaar. Wat er interessant uitzag, viel echter enies- Se *quadrauUc 'eR'-n De Kroon, kon laatstgenoemde geen vuKt Sierde ^me te. -"kT «espceld, maar De Kroon kon slechts 2429) tnni(^rhE5\rïïi ekk.e"- 1)6 overige games, plus het totaal (2336- AmMifeT. V I verloren en ook de serie van Vic Biver (466) bleek te hoog. it te/en S^e'' hT yerdlend mct «1- In de late league kwam Spruit dat alsmaar blijft winnen, won ook ditmaal. Spruit won de eerste game, verloor de tweede op slechts 10 pins en kon het daarna niet Adiort .re£geï T redeI'ik0 tegenstand te bieden. Het was uiteindelijk aan Ad Aarts te danken (serie 452)dat de nederlaag tot 3-2 beperkt bleet. Opvallend op deze avond was ook het gemak waarmee de Turtles de Pins Down oprolden. Zeer goed hierbij, mag de tweede game worden genoemd. Op slechts twee pins werd het rekord van de Kroon benaderd. Fijtje van Lunte- ren (179) en Sacha Tas (168) hadden in dit resultaat (906) een belangrijke inbreng. Voor Fijtje betekende de 179 game tevens een verbetering van haar beste prestatie tot nu toe. Bij Flying Ball tegen Queen's Ladies zag het er in het begin goed uit voor het damesteam. Men slaagde erin de eerste en de twee de game te winnen, maar daarna kwam Flying Ball goed terug en won de derde game met een zo groot ver schil (827-687), dat ook het totaal naar Flying Ball ging. Henk Duyst zorgde met een 433-serie uiteindelijk toch nog voor de nipte overwinning. In de late league werd prima gespeeld door de PeGe-Bar, waarin de Kleu- ners het slachtoffer werden. Eindstand 5-0. Met name Berend J. Schurink van de PeGe liet zich weer eens van de goede kant zien. Met een serie van 488 (gem. 163) nestelde hij zich op een derde plaats in de individuele rangschikking voor de hoogste serie. Er was echter nog meer weggelegd voor de PeGe- Bar. In de tweede game werd het hoogste spel in deze league gereali seerd. Het rekord, dat nota bene in handen was van de Kleuners (878) werd op 900 gebracht, waar de overige teams voorlopig hun tanden op kunnen stuk bijten. Door deze overwinning kon de PeGe-Bar opklimmen tot een der de plaats in de rangschikking en zal er veel aan doen deze positie niet uit handen te geven. De dinsdagavond league stond in het teken van Rolling Ball en H.A.M. Rolling Ball nam de leiding in het klassement door de Tryers met 5-0 terug te wijzen. Vooral Kees Bezemer en Martin Tabak (series 470 resp. 436) zijn mensen, waarvan in de toe komst veel mag worden vernacht. Zij hadden dan ook het grootste aandeel in de 5-0 overwinning. Bij H.A.M.een damesteam, deed vooral Mieke Ter- vooren het uitstekend. Met een game van 145 en een gemiddelde van 130 was het voornamelijk Mieke, die RIAD geen enkele kans gaf. 5-0 Derhalve. Tot slot nog de personen met een ge middelde boven de 150: S. Walter 453, J. v.d. Vegt 451, A. Aarts 452, B. J. Schurink 488, V. Biver 466 en K. Be zemer 470. Uitslagen en standen: Maandag, vroege league Aquadraulic - De Kroon 4-1 Pins Down - Turtles 0-5 Flying Ball-Queen's Ladies 3-2 Stand: 1. Aquadraulic 46-19 2. De Kroon 45*4-24% 3. Flying Ball 33-37 4. Pins Down 31-39 5. Turtles 29-41 6. Queen's Ladies 21%-45% Maandag, late league Spruit - Strike 2-3 Duffy - Kapriolen 3-2 Kleuners - PeGe-Bar 0-5 Stand: 'l. Spruit 47-23 2. Strike 45-25 3. PeGe-Bar 31-34 4. Duffy 30-35 5. Kleuners 29-41 6. Kapriolen 24-46 Dinsdagleague 1. RIAD - H.A.M. 0-5 2. Tryers - Rolling Ball 0-5 3. Flying Pins - Speedy Rockets 1-4 Stand: 1. Rolling Ball 2. H.A.M. 3. Speedy Rockets 4. Tryers 5. Flying Pins 6. RIAD 9-1 8-2 6-4 5-5 2-8 0-10 Afd. kampioenschappen Afgelopen weekeinde werden in Arn hem de afdelingskampioenschappen gehouden. Twee teams uit Soest stre den daar voor de eer. Het succes was uiteindelijk weggelegd voor het team dat bestond uit Albert Flanegin, Wim de Groot en Jos v.d. Vegt. Zij slaag den erin in dit tournooi de tweede plaats te bezetten, wat zonder meer als zeer behoorlijk mag worden be stempeld. Vooral Albert Flanegin was zeer op dreef. Zijn game van 233(scratch) vormde de basis voor deze eindstand. Albert wist zich bovendien met een to taal van 898 als tweede in de Finale te plaatsen. Met een serie van 190- 168-167 en 157 eindigde hij tenslotte als vierde. Een uitstekende reklame voor de Bowling sport in Soest. In het twee de team, dat werd gevormd door Lies Huibers, Boy Acosta en Henk Duyst, was vooral de laatste erg teleurge steld. En dat is ook wel voorstelbaar als uit eindelijk blijkt, dat je slechts 7 pins tekort komt, om in de finale uit te komen! Verlies voor zowel de meisjes junioren als de dames was de uitkomst van het afgelopen weekeinde. Bij de junioren was dat geen verrassing, maar de dames hadden toch meer uit Den Haag kunnen meenemen. Door een samen loop van omstandigheden waren zij echter niet bij machte om twee punten te pakken. Bij de jeugd was het zo vlak voor de Kerst niet erg druk. Slechts enkele teams hoefden hier in aktie te komen. Zonder coach Hans de Rond, die op zaterdag zijn trainer-A-licentie in de wacht sleepte, vertrok het damesteam naar Den Haag om daar tegen het inkonstante Argus te spelen. Het is in de onderste helft van de ranglijst moeilijk om in een uitwedstrijd te winnen, maar wellicht had er voor de Red Stars ploeg meer ingezeten, als men na de rust niet zo onstuimig met de kansen was omgesprongen. Gingen de dames met een 24-21 voor sprong die rust in, en scoorde zij daarna nog 26-21: de tien minuten die daarop volgden waren toen alleen nog maar bestemd voor de thuisploeg, die toezag dat Linda Preuser en Elly van de Brink (blessure na auto-ongeluk) afwezig waren bij de Soesters. In deze fase van de wedstrijd kwam Réd Stars niet meer tot scoren. Het werd daarom al gauw 32-26 voor Argus. Even leek Red Star (35-32) nog terug te komen, maar toen een der basisspelers met een 5e ,,p" kon vertrekken, en men de vrije worpen bleef missen, deelde de tegenstander de genadeklap uit: 43-36. Een grotere nederlaag slikten de meis jes junioren in Katwijk aan Zee. Hier werd het 84-41 voor Grasshoppers, een team dat dit jaar een goede kans maakt om in de top van Nederland te eindigen. In het begin al kon Grasshoppers gemakkelijk afstand nemen, omdat enkele speelsters nog niet warm ge draaid waren, daar zij vijf minuten voor de aanvang van de wedstrijd arriveerden. Het mag echter gezegd, dat nadat iedereen in zijn ritme was gekomen Red Stars in de eerste helft goed tegenpartij gaf aan het sterkere Grasshoppers. Al werd men op achterstand gezet door een zeer overtuigende pass van de ontvangende vereniging, een knap af standsschot, en een door fysieke kracht eveneens goede rebound, de rode ster ren gaven flink tegengas, en konden de achterstand lange tijd beperkt houden tot zo'n tien tot vijftien punten. Daarna ging het voor Grasshoppers van een leien dakje. Hulpen daarbij waren de arbiters, die niet alleen partijdig aan het fluiten waren, maar ook nog een houding toon den, die voor een scheidsrechter rond uit schandelijk is te noemen. Het wekte bij het hardwerkende Red Stars de no dige irritaties op, en in het tweede ge deelte verslapte de concentratie dan ook. Niettemin behaalden zij in Kat wijk een redelijk goed resultaat. Grass hoppers maakte daarop slim gebruik van deze frustraties, en strafte tevens de verdedigingfouties af. Veel spanning en sensatie was er te beleven bij de meisjes adspiranten wedstrijd tussen Angquilla A en Red Stars B. Anquilla, de eeuwige 2e, en Red Stars B, dit jaar misschien wel derde vochten onderling een verbeten strijd, die uiteindelijk werd beslist in het voordeel van de Bunschoters. Zeer verrassend kwamen de Soesterse meisjes echter op een 10-2 voorsprong. Na de thuiswedstrijd nog met 54-24 te hebben verloren, wisten de Red Stars meisjes de voorsprong nu te konsolide- ren: 16-10 en 23-14 bij de rust. Vervolgens startte Anquilla uiterst fu rieus aan de tweede helft, en voordat men het door had kwamen zij terug tot 27-24. Het was jammer, want als Red Stars iets beter onder het bord had ver dedigd, dan was de voorsprong mis schien wat langer, zo niet tot het einde toe behouden. Op dat moment ver scheen echter de coach van Anquilla die razendsnel de plaats van de vervan ger overnam; maakte de Red Stars coach een domme zet, en werd de score omgebogen in het voordeel van Anquil- Prachtig was het echter om te zien, hoe de Red Stars meisjes tot de laatste beslissing van de zwak leidend scheids rechters het uiterste van hun kunnen bleven eisen. Het werd tenslotte 43-34 voor Anquilla. Overige uitslagen JC1 - Top Stars 102-17 JC2 - Eem 78 38-22 Heren 3 - Keizer Otto 70-41 Programma A.s. zaterdag, 19 december, worden de laatste kompetitiewedstrijden voor de winterstop gespeeld. Bij de landelijke teams hoeft alleen het herenteam nog te spelen. De overige verreizende teams zijn inmiddels uitgespeeld. M.u.v. de meisjes junioren dan, dié nog voor de Beker moeten uitkomen. Onder de jeugd zijn er ook nog zeven teams, die zich verzekerd weten van 2x20 minuten basketbal. Zaterdag 19 december sporthal Beu kendal vanaf 13.00 uur. Jongens welpen - Keizer Otto. Het jongste herenteam van The Red Stars is na ^enkele nederlagen in het prille kompetitiebegin in de winning-mood geraakt, en Keizer Otto zal het zater dag zwaar te verduren hebben: Meisjes welpen - Anquilla. Voor de meisjes geldt hetzelfde als bij de jongens. Als de meisjes doorgaan, als zij nu bezig zijn, dan kunnen ook zij nog aanspraak maken op een kam- pioenschap aan het einde van het jaar. Jongens kadetten A - Anquilla. Met een koppositie op zak hoeven de jongens weinig problemen te verwach-' ten tegen de Spakenburgers. Na de Kerst wordt het voor hen pas echte menens, als de beste teams bij elkaar worden gevoegd. Meisjes kadetten B - Dunckers B. De wedstrijd is beslissend voor beide, teams, wie bij de bovenste teams komt te spelen, of wie er een klasse lager moet. In Hilversum wonnen de meisjes van Dunckers met een punt verschil. Nu is het de taak aan Red Stars om revanche te nemen. 14.00uur: 3e Ronde Bekerprogramma:. Door in de eerste ronde het Utrechtse Cangeroes uit te schakelen, en daarna; te worden vrijgeloot, behaalden de meisjes junioren van The Red Stars; voor het tweede achtereenvolgende^ jaar de derde ronde. Werd men verle den jaar nog Nederlands Bekerkam pioen, nu zal dat heel wat meer proble men gaan geven. Tegenstander is het voor Red Stars onbekende Celeritas uit Bedum (gr.). Zo op het oog zijn de: kansen dus fifty-fifty, te meer daar; verschillende teams in de Beker extra; weten te vlammen. Uitwedstrijden:^ Hilversumzaterdag 19 december Dunckers JCl - Red Stars JCl Dunckers MCI - Red Stars MCl Dunckers MB1 - Red Stars MBl Tijdens de Kerstperiode zijn de mo gelijkheden voor het recreatief zwemmen in De Turf uitgebreid. Maandag 21 en maandag 28 decem ber kan men zwemmen van 13 tot 18 uur, van 19 tot 20 uur en van 21 tot 22 uur; Dinsdag 22 en dinsdag 29 december van 13 tot 18 uur; Woensdag 23 en woensdag 30 de cember van 14 tot 18 uur, en van 19 tot 22 uur; Donderdag 24 december van 13 tot 15 uur; Zondag 27 december en zondag 3 januari van 10 tot 14 uur; Zaterdag 2 januari van 13 tot 17 uur. Vanat maandag 4 januari geldt weer het gebruikelijk rooster. De tarieven tot en met 31 december zijn voor de jeugd tot en met 14 jaar fl. 1,65 en de 15 jarigen en ouder fl. 1,90. Met ingang van 1 januari moet de jeugd tot en met 14 jaar voor een zwemuurtje fl. 1,75 betalen en be taalt men vanaf 15 jaar fl. 2,00. Het tarief voor 65 plussers blijft on gewijzigd, namelijk fl. 1,00 per uur. Soest 1 heeft z'n eerste overwinning in de Promotieklas van de Stichts Gooise schaakbond te pakken. De winst resul teerde uit de begin vorige maand af gebroken ontmoeting tegen Laren die destijds op reglementaire gronden na vier uur speeltijd werd afgebroken bij een 4-3 achterstand voor Soest. Hoewel de reglementen voorschrijven dat afgebroken partijen bij uitspelen bin nen veertien dagen tot een einde moe ten zijn gebracht sleepte de ontmoeting van Rob Groen zich langere tijd voort. Afgelopen weekend is er dan toch een succesvol einde aan deze wedstrijd gekomen. Rob Groen won en trok Soest daarmee over de streep: 5%-4%. Ook de twee andere hangstellingen ver liepen volgens de verwachtingen: Veg- ter won en Bakker speelde remise. De eerste puntjes zijn dus nu binnen en naar verwachting zal het daar dit jaar wel bij blijven. Ook de vorige week gespeelde thuis- wedtrijd tegen de nog ongeslagen kop loper HSG 2 kon in eerste zitting niet tot een einde worden gebracht. Soest liep een 4-1 achterstand op. Vijf partij en werden opgeschreven en zullen nog deze week in Soest en Hilversum wor den uitgespeeld. De verwachtingen aan Soester zijde op een positief eind resultaat zijn niet erg hoog gespannen aangezien Soest in het gunstigste geval nog 3% punt aan z'n totaal zal kunnen toevoegen. Maar dan moet ook wer kelijks niets tegen zitten. Tweede bordspeler Vegter staat in het eindspel een pion voor en heeft kleine kansen op de overwinning. Datzelfde geldt ook voor Bakker die iets beter staat. Groen en Goes hebben remise stellingen op het bord, terwijl Henze met een pion minder het verlies naar alle waarschijnlijkheid niet meer zal kunnen ontlopen. De Soester top stelde dit keer nadruk kelijk teleur. Vennik verloor aan het eerste bord kansloos terwijl Gerrit Muis in het eindspel ook al van het bord gevaagd werd toen hij in kansrijke positie de goede voortzetting miste. Van Tuinen is tot dusver de enige die voor Soest gewonnen heeft. Maar ver diend kun je die overwinning nauwe lijks noemen. In een voor de Soester verloren'«.telling blunderde z'n Hilver- sumse opponent in tijdnood door een stuk te laten instaan. Invaller Sulenta verspeelde in het middenspel een stuk waardoor hij in feite toen al verloren stond. Van Dijk liet z'n tegenstander binnendringen met een toren, wat materiaalverlies tot gevolg had. De persoonlijke resultaten: Soest 1 - HSG 2: Vennik - Huyzer 0-1 Vegter - Drieënhuizen afg. Muis - Overbeeke 0-1 Van Tuinen - Mostertman 1-0 Henze - Swart afg. Groen - Maarte nse afg. Sulenta - Jos 0-1 Van Dijk - Hogenbirk 0-1 Bakker-Van de Waal afg. Goes - Hardy afg. BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Alle maten racefietsen (op maat gemaakt) Gazelle, Superia, Benotto, Bottecchia, Gios, Colnago, Gitane, Alan, Raleigh, KogaMiyata. De nieuwste kleding in ruime sortering. O.a. shirts, broeken, trainingspakken en schoenen (o.a. Duegi, Detto, Sidi) vrijdag koopavond Weteringstraat 32 - Tel. 02154 - 12 487. T* AAX\ Eerste „Beatrix-postzegel" De eerste postzegel uit de permanente serie met afbeelding van H.M. Ko ningin Beatrix verschijnt op 15 decem ber 1981 in de waarde van 65 cent De kleur van de zegel is een afgeleide van oranje, t.w. grijs/oranje. Het portret is uitgevoerd in zwart. In de loop van 1982 en 1983 verschijnen de overige Beatrix-zegels, die in dé waarden van 0,65 tot en met 6,25 worden aangemaakt in het kleine fori maat, de zogenaamde a-kam (zegelfori maat 20,8 x 25,3 mm). In deze reeks verschijnen nog tien zegels in de waar; den: 75, 85, 100, 130, 200, 300, 400, 500; 550 en 625 cent. Behalve voor he$ grijs/oranje van de zegel van 65 cent£ is verder gekozen voor de kleuren:- lichtblauw, rose, geelgroen, blauw- violet, blauw/grijsgroen, roodviolet en donkergeel. t Het ontwerp van de postzegel went verzorgd door Peter Struycken uit; Gorinchem en de typografie door Gerard Unger uit Bussum. Bij hef ontwerp van de beeltenis is uitgegaaiv van een door Vincent Mentzel uiÈ Rotterdam vervaardigde foto van dd Koningin. Dit fotografische portret vait de vorstin is door middel van eei£ computer gedigitaliseerd, d.w.z. ver-' taald in punten. SPORT Ben Burgman winnaar VVZ-klaverjasronde De 4e ronde van de VVZ-klaverjas- competitie is een overwinning gewor den voor Ben Burgman uit Baarn. Hij verzamelde een puntentotaal van 5586. Burgman was daarmee de beste van ongeveer 50 klaverjassers, die ondanks het slechte weer de tocht naar de Eemweg toch gemaakt hadden. De evenementencommissie had de open haard flink opgestookt en het werd een gezellige avond. 1. Ben Burgman 55 86 ptn. 2. D. v.d. Broek 5575 ptn. 3. A. Huyting 5549 ptn. 4. H. van Hummelen 5362 ptn. 5. B. de Rooy 5316 ptn. 6. Rob Duit 5199 ptn. 7. Mevr. Poot 5078 ptn. 8. P. van Asch 4976 ptn. 9. Mevr. Fugers 4901 ptn. 10. Hr. Haverkamp 4901 ptn. Troostprijs Ben Fugers 3370 punten. In het clubgebouw van de postdui- venhoudersvereniging De Vriend schap aan de Nachtegaalweg wer den dit weekend de jaarprijzen uit gereikt. Deze kwamen terecht bij de heer H. Rauch voor de schoonste oude dof fer, de schoonste jonge duivin en de 'schoonste van het geheel'; bij de heer J. Blanken voor de schoonste oude duivin. De prijs voor de schoonste jonge doffer was dit jaar voor de heer W. Veenendaal. Bij de heer Rauch kwamen nog meer prijzen terecht: één voor 'be vlogen oude doffers', één voor jon ge duivinnen die tot 300 kilometer gevlogen hebben en één voor jonge duivinnen die méér dan 300 kilome ter er op hebben zitten. De heer Blanken kreeg ook nog een eerste prijs voor 'bevlogen duivin nen' en de heer Veenendaal een eer ste prijs voor jonge doffers die min der dan 300 kilometer vlogen. Andere uitslagen waren: 'onbevlo gen oude doffers': 1. Huurdeman, 2. Vaessen, 3. T.Kok. 'bevlogen doffers': 1. H.Rauch, 2. J.Wij- nands, 3. J.Wijnands, 4. G. Riet veld, 5. J.Wijnands, 6. Kamerbeek, 7. Kamerbeek. 'Onbevlogen duivinnen': 1. J.Wij nands, 2. Huurdeman, 3. Ottens. 'Bevlogen duivinnen': 1. Blanken, 2. Stolker, 3. Stolker, 4. Blanken, 5. Altenaar/Reyerse, 6. Kamer beek, 7. Altenaar/Reyerse. 'Jonge duivinnen' (0-300 km): 1. H. Rauch, 2. Post, 3. Kamerbeek, 4. Kamerbeek, 5. van Breukelen. 'Jonge duivinnen' (meer dan 300 De heren Blanken, Rauch, Veenen daal en Rietveld met de door hen gewonnen prijzen. km.): 1. H. Rauch, 2. Huurdeman, 3. Altenaar/Reyerse, 4. Blanken, 5. T. Kok. 'Jonge doffers' (tot 300 km.): 1. Veenendaal, 2. Blanken, 3. J. Wij- nands, 4. Altenaar/Reyerse, 5. Blanken, 6. J. Wijnands. 'Jonge doffers' (meer dan 300 km.): 1. Sukel/van Klooster, 2. Blanken, 3. Blanken, 4. Wijnands, 5. Vaes sen, 6. Altenaar/Reyerse, 7. Post. De club organiseert a.s. zaterdag avond, 19 december aanvang 20.00 uur in het clubgebouw aan de Nach tegaalweg een bingo-avond. Leden en aanhang zijn welkom. Heel even heeft Blaricum gehoopt zich als een konkurrent van Papillon te mogen beschouwen, maar al heel dui delijk werd in de konfrontatie afgelo pen zondag van beide teams dat ook Blaricum dit seizoen geen schijn van kans heeft tegen een veel te sterk Soester team. Papillon draaide in deze wedstrijd goed, met name in de tweede helft waardoor ook Blaricum moest toezien dat de honderd punten grens werd overschreden. Dankzij een uitstekende jurytafel met aan het hoofd Ronald van de Grindt kon het publiek van minuut tot minuut de stand bijhouden via het elektronisch scorebord, zodat er voldoende te genie ten viel naast het goede spel van het Soester team, dat er in deze wedstrijd duidelijk weer veel zin in had, temeer omdat Blaricum toch beschouwd mag worden als een van de sterkere teams. Bij rust was dan ook de stand alleszins redelijk, 42-22, zodat Blaricum beslist niet ontevreden mocht zijn. Maar wie gedacht had dat Papillon in de tweede Papillon organiseert zijn eerste Kersttoernooi Zo jong als de vereniging is, zo aktief zijn de leden, want na een bestaan van slechts enkele maanden durft het Soes ter team het toch aan om tweede kerstdag een leuk toernooi te organise ren. Leuk omdat er diverse verenigin gen aan meedoen, die beslist enkele nivo's hoger spelen dan Papillon, maar die vele spelers nog kennen uit vroe gere tijden. Teams als Ros Forcial uit Rijswijk, Silvertown, Lions, momenteel lijst aanvoerder in de tweede divisie, Dunckers uit Hilversum, derde in de derde divisie en Green Giants uit Leusden, eerste in de derde klas kern en Racing Agon uit Amsterdam. Een keur van fraaie teams, waarbij Papillon het beslist bijzonder zwaar zal krijgen, maar belangrijk is dat dit toernooi, dat op tweede kerstdag wordt gehouden in sporthal Beukendai van 11.00 uut tot 17.00 uur, voor velen een fijne sportieve happening zal worden. helit rustiger aan zou doen, kwam bedrogen uit, want juist in de tweede fase werd een versnelling hoger ge speeld en toen werd het dan ook voor de Blaricummers een nachtmerrie, want maar liefst 65 punten werden er aan het totaal toegevoegd, waarbij Rinus Valk in de achttiende minuut het hon derdste punt mocht scoren. Een goede wedstrijd van Papillon waarbij elke speler wel iets aan de score heeft bijgedragen. Persoonlijke score: Rinus Valk 6-2; Henk van de Neut 8-15; Peter Hellinga 5-16; Peter Wildeman 13-10; Tedman Jansen 2-2; Marcel Muis Hilhorst 4-11; Arnoud Klarenbeek 2-7; Ton van de Neut 2 en Ardi Bouwmeester 2. Aanstaande zaterdag gaat het Soester team voor zijn laatste wedstrijd voor de kerst naar Eemnes, waar het de wedstrijd zal spelen tegen Eem '78 om kwart over vijf.

Soester Courant | 1981 | | pagina 19