r AutoVandermeer Amersfoort b.v. J hyjéér dan fOOj^otcasUns Meisjes junioren van Red Stars op herhaling Kerst Dressuur-wedstrijden in de manege 'ELDORADO4 Achtdaagse Red Stars scholierentoernooi: grandioos succes" 100.- 2e Winterwandeling van Olympia Hans Kaats op eervolle 6e plaats bij B-kampioenschap I BASKETBAL RUITERSPORT Venter op de bon Lois - Love - Lee - Cooper - Lois q ca o BASKETBAL Broeken Stretchbroeken - 2e voor halve prijs! truien - pullovers - blouses 20% korting! Jacks 65.- - 75.- - 85.- - 95.- Kinderjacks 45.- - 55.- - 65.- - 75.- oP aiie kindertruien en blouses 20% korting Jeans-mode specialist NIEUWEWEG 60A - SOEST Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - 9 januari: SCHAATSEN Wateroverlast Sportprogramma zaterdag 9 januari Zondag 10 januari 12 m 13 Soester Courant van woensdag 6 januari 1982 13 FLUORWEG 49-51 - AMERSFOORT - TEL. 033-15548 INDUSTRIETERREIN „DE ISSELT" VAK A IN ELK MERK In mei 1978 wonnen de jongens van The Red Stars voor het eerst, in de toen dertienjarige geschiedenis, de Nederlandse Beker. Het jaar daar op werd men al vlot uitgeschakeld door het Amsterdamse Brutus (te genwoordig Amstelveen), maar weer een jaar later werden de kwart finales bereikt. Helaas bleek hier AMVJ, eveneens afkomstig uit de hoofdstad, te sterk voor de Soesters, en sindsdien is enig beker- succes uitgebleven voor wat betreft de jongens. Een opvolger binnen Red Stars was echter snel gevonden, want in mei van dit jaar 'heroverden' de meisjes junioren o.l.v. Hans de Rond de fel- begeerde beker. Inmiddels en tegen iedere verwachting in heeft Red Stars nog steeds twee teams in de bekerkompetitie. Het damesteam moet nog een dub belprogramma afwerken tegen Bin nenland. Deze tegenstander staat op de ranglijst iets boven Red Stars, maar de kompetitiewedstrijd tussen beiden eindigde in een forse over winning voor Red Stars (74-45). Re den genoeg dus om optimistisch te zijn. De winnaar mag zich in ieder geval kwartfinalist noemen. Het andere team, dat Red Stars nog vertegenwoordigt, is wederom het meisjes juniorenteam, dit jaar met coach Harry v.d. Heuvel. Al zit het in de kompetitie nog wat tegen, zij hebben intussen al wél de kwartfi nales bereikt. Na in de voorronde via twee span nende wedstrijden Cangeroes uitge schakeld te hebben, en de volgende ronde vrij te zijn, lootten de meisjes vervolgens tegen Celeritas uit Be- dum. dat net boven Groningen is gelegen. Over het algemeen is het gunstiger wanneer men eerst uit moet spelen, en de return thuis moet afhandelen. Bij dergelijke afstanden staat deze theorie evenwel zo los als een huis op een rots. De noorderlingen moes ten na aankomst in sporthal Beu kendal n.1. direct het veld op om warm te draaien. Bovendien zagen zij tijdens de wedstrijd een ontke tend Red Stars tegenover zich, dat bij rust al een 41-30 voorsprong had opgebouwd. Met het oog op de tweede wedstrijd, en met een grote portie inzet vocht Red Stars zich naar een voordelige marge van 21 punten. Een dag later was de tweede ont moeting in Bedum gepland. Red Stars vertrok ruimschoots op tijd, en arriveerde reeds een uur voor aanvang ter plaatse. Zo had men al le tijd om zich voor te bereiden op de strijd. Het bleek zijn uitwerking te hebben, want het verschil van 21 punten kon Celeritas niet meer o- verbruggen. Door de nederlaag te beperken tot tien punten plaatsten de Red Stars meisjes zich voor de kwartfinales van de Nederlandse Bekerkom petitie. Tegenstander zal dan het Delftse DAS zijn, dat ook in de kompetitie bij Red Stars is ingedeeld. Frappan te bijkomstigheid is dat de roodwit- ten drie weken voordat de kwartfi nales worden gespeeld ook tegen DAS moeten uitkomen, .dan in kompetitieverband. Hetzelfde was het geval verleden jaar tegen MSV, toen tegenstander in de kwartfinales, en vlak daarvoor in de kompetitie. Zo zijn er trou wens nog meer overeenkomsten te noemen met vorig seizoen. Ook toen lootte men n.1. in de eerste ron de tegen het Utrechtse Cangeroes, en daarna tegen een team uit een an der rayon. Nu dus hetzelfde ritueel met DAS als vorig jaar met MSV. Is het meisjes juniorenteam op herha ling? Als het aan Red Stars ligt wel! Het bestuur en de bedrijfsleider van de Stichting Ruitersportcentrum El dorado hadden met het organiseren van pony-dressuurwedstrijden in de Kerstvakantie op 24 december mid den in de roos geschoten. Voor deze wedstrijden bestond on der de jeugdige amazones en ruiters een geweldige belangstelling. Reeds lang voordat de eerste groep de spits moest afbijten, had een gro te groep jongeren zich al in de ma nege verzameld. De pony's werden nog eens extra gepoetst, de hoeven schoongekrabd en de te rijden proeven werden on derling nog eens doorgenomen. De bezitters van een eigen pony wa ren druk in de weer met het invlech ten van manen en staarten. Zo wer den de zenuwen wat tot rust ge bracht en ontstond er een gezellige sfeer, die zo kenmerkend is voor de ze manege. Om kwart over tien werd met de ca tegorie nieuwelingen gestart. Het was duidelijk te zien, dat deze groep nog maar sinds kort met deze sport begonnen was. Er waren nogal wat schoonheidsfoutjes en onvolko menheden te bespeuren, maar niet temin: men deed zijn uiterste best en dat maakte veel goed. De uitslag was: 1. Astrid Bakhuizen, 2. Tamara Wollenberg. De groep van de beginners deed het aanmerkelijk beter, al speelden de zenuwen hen ook nog wel parten, ten. De jury kende de volgende prijzen toe: 1. Wilma de Ruig, 2. Sharon La Mark, 3. Angela van de Broek 4. Diana La Mark. Tenslotte kwam om 11.30 uur de laatste groep van de gevorderden aan de beurt. Zij deden die naam eer aan. Het was een lust voor het oog om te zien hoe keurig er gere den werd en hoe intensief zij zich in spanden om de hoogste eer te beha len. De jury had het met de plaatsbepa ling beslist niet gemakkelijk, omdat de onderlinge verschillen sommaar heel klein waren. Na enig gecijfer kwam nr j tot de volgende uitslag: 1. Regina Luytelaar, i. Nathalie Wollenberg, 3. Silvia Strumpel. ex equo Katja Bosscher en 4. Tamara de Bok. Na afloop werden de prijzen met een toepasselijk woord door de voorzitter, de heer J.A. Detmar, in de foyer uitgereikt. In zijn slotwoord bedankte hij al len, die aan het welslagen van deze dag hadden meegewerkt. Een bijzonder woord van dank richtte hij tot de bedrijfsleider/in- strukteur, de heer Winkler. Hii complimenteerde hem net het feit dat hij, gezien de korte periode die hij in deze manege werkzaam is, toch reeds dit evenement had weten te organiseren. Ook de stagiaires: Claudia de Borst, Simone Daniëls en Wijnand Vlee-- schouwer bedankte hij voor hun in zet. Het urenlang werken in de kou was zeker geen sinecure. Namens het bestuur wenste hij jong en oud zeer prettige Kerstdagen en een goede jaarwisseling toe, waarna een ieder moe maar voldaan huis waarts keerde. Voor de Nieuwjaarsreceptie zie men de advertentie elders in dit blad. Op de Smitsweg werd vorige week een venter bekeurd omdat hij voor zijn bezigheid geen vergunning had. De man kwam uit Amersfoort en zijn koopwaar bestond uit kleedjes. SPORT Foto: Herman van Dam Voor de vijftiende maal organiseerde Red Stars n.1. het wijd en zijd bekende scholierentoernooi. De in oktober relatief laat gestarte voorbereidingen liepen zeer voorspoedig. Aan de lopende band meldden de scholen zich aan, en al gauw werd duidelijk dat de geplande vijf dagen niet voldoende zouden zijn om iedereen aan bod te laten komen. Aanvankelijk werden daarom nog eens twee dagen ingeruimd, en wel op 23 en 24 december. Op deze dagen kon mooi het programma voor de lagere scholen afgewikkeld worden. Zelfs zeven dagen bleken niet genoeg om aan de grote aanvraag te kunnen voldoen. En... voor het eerst in vijftien jaar scholieren basketbal in Soest moest er een achtste dag aan te pas komen. Het grootste basketbaltoernooi van Nederland werd hiermee nog groter. Het plan om het toernooi dit keer alleen te organiseren voor scholen uit Soest, Soesterberg, Baarn en Amersfoort was dus geen misstap. Ruim twee weken geleden alweer ging de winter in. Een jaargetijde, dat binnen de sport meestal grote verande ringen teweegbrengt, daar er een win terstop moet worden ingelast. Ook door de Kerst- en Nieuwjaarsdagen verval len er vaak wedstrijddagen. Zo ook voor The Red Stars, dat op 19 decem ber haar laatste kompetitieprogram ma van 1981 afwerkte, en pas komend weekeinde weer in aktie hoeft te ko men. Drie weken lang dus rust, maar wie dacht dat de leden rustig op een stoel zouden gaan zitten, vergiste zich. Lang stilzitten hoefde men niet, want voor men er erg in had, stonden de teams van de Theresia, Rinke Tolman, Da Costa en St. Carolusschool in het veld. Deze ploegen openden 's och tends om acht uur het toernooi. Het waren twee wedstrijden op een totaal van maar liefst 457 wedstrijden.' Gezien dit grote aantal was er ook een grote groep scheidsrechters gewenst. Gelukkig was dit ook iedere dag het geval, 's Ochtends vóór achten stonden er n.1. al gemiddeld tien scheidsrech ters klaar voor de start, en dat was mede de oorzaak van het goede en vlotte verloop van dit grootscheepse evenement. De eerste dag stond dus geheel in het teken van de lagere scholen uit Soest en Soesterberg. Zo jong als de leer lingen waren, zo fanatiek waren zij tijdens de wedstrijden. Het aller leukste daarvan was nog dat het win nen bij deze groep scholieren zeker niet op de eerste plaats komt. Niettemin moet er iemand winnen, en deze dag was dat zowel bij de jongens als de meisjes de Theresiaschool. Het jongensteam bleef in de finale met 10-2 baas over de Wethouder de Haan- school, dat daardoor eervol tweede werd. Bij de meisjes ging de finale ook al tussen beide scholen. Andermaal won de Theresiaschool hier de beslis sende strijd, zij dat het hier pas na twee verlengingen van drie minuten werd beslist. Voor de derde en vierde plaats streden bij de jongens de St. Carolusschool en de St. Ludgerusschool. Laatstgenoem de school won met 8-4, terwijl de St. Carolusschool bij de meisjes wél derde werd via een 2-0 overwinning op de Wiekslag. De kop was er af. De eerste 27 teams hadden tesamen de eerste 59 wedstrij den gespeeld, en de eerste 9 bekers op een totaal van 83 waren uitgereikt door Annet Luyben en Sandra Em- bricqs. De tweede dag, woensdag 23 decem ber, was wat het toernooi betreft, een korte dag. Middelbare scholieren uit Amersfoort in de leeftijd van 16-19 jaar konden zich tussen acht en twaalf uur waar maken. Winnaar bij de meisjes was deze dag het 2e team van Eemland-Zuid. Zij werden op de voet gevolgd door de Chr. Meao 4. Bij de jongens was er een poule van vijf teams. Werd je hier eerste in de poule, dan mocht je meteen de eerste prijs in ontvangst nemen. Dit werd gretig gedaan door de Werk plaats uit Bilthoven, dat wel niet uit de zojuist genoemde plaatsen kwam, maar traditiegetrouw toch deelnam. Trouwens, waar er eten is voor negen, is er ook eten voor tien. Dus als er 205 teams waren ingeschreven, kon het 206e team er ook nog wel bij. Een ander bewijs voor het succes van het toernooi was overigens dat er van de 206 ploegen slechts een team niet kwam opdagen. Alle andere schoolteams wa ren er wel. Bijvoorbeeld alle 37 teams van de Kardinaal Alfrink Mavo, dat ieder jaar weer de meeste ploegen inschrijft. Na het korte dagje, was het opnieuw de beurt aan de lagere scholen. Na span nende wedstrijden bereikten de teams van de Schakel en de St. Bonifacius- school de finale. De jongens van de Schakel wisten zich gesterkt door wat meer ervaring na 15 minuten als eerste te plaatsen. Ze versloegen hun opponenten met 18-12. Om de derde en vierde plaats vochten de St. Willi- brordusschool en de O.L.S. O.L.S. zege vierde hier met 12-6. Bij de meisjes werd de vierde plaats ingenomen door de Savornin Lohmanschool dat de klei ne finale met 4-6 verloor van de O.L.S. Eindwinnaar werd de v.d. Hucht- school, na een 8-2 triomf op de Maria- school. Om ongeveer half vier werd de derde dag afgesloten. Voor de organisatie waren er twee Kerstdagen om uit te rusten. 's Zondags ging het basketbalgeweld n.1. in volle gang door. Vijf van de in totaal 42 poules werden deze dag ver speeld. Evenals de voorgaande dagen liep alles weer op rolletjes. De helft van het toernooi, uitgedrukt in dagen, was achter de rug. Alles was tot dusver zo goed verlopen dat het voor de toemooileiding al niet meer stuk kon. Vooral de medewerking van de (jeug- dige)leden was voortreffelijk te noe men. Mede hierdoor behoefde men niet in te grijpen in nare situaties, gewoon weg omdat deze niet voorkwamen. Alle medewerkers opnoemen zou niet te doen zijn, als was het alleen maar omdat er dan altijd mensen vergeten worden. Grootste pluim verdient in ieder geval voorzitter Ruud Blok, die alles voorbereid heeft, en ook tijdens de toernooidagen de nodige steentjes bijdroeg. Voorts had Gerard Werkho ven de wedstrijdleiding in handen, en wisten John Bertus en Johtpi van Beek alles in goede banen te leiden voor wat betreft de scheidsrechtersafdeling. Jeugdvoorzitter Dick van de Hammen hield zich bezig met het signaleren van de basketballertjes, die nog meer in kontakt met het basketbal wilden ko men. Een kleine zeventig leerlingen voorzag hij van een pakketje met als inhoud een basketbalboekje, sticker en button. Behalve hen dit door de Neder landse Basketbal Bond beschikbaar gestelde materiaal te schenken, nodig de hij hen tevens uit voor een speciale basketbaltraining op dinsdag 5 en woensdag 6 januari, welke door de Technische Commissie van The Red Stars zullen worden geleid. Ook zijn zij allen welkom, evenals iedere andere Soester, die interesse heeft in de bas- ketbalsport, op de vrijdagavondtrai ningen. Zo was men al op de-een-na-laatste be land. Op de woensdag, 30 december werd achteraf gezien de leukste poule ver speeld. De eerste jongens teams van vijf Soester middelbare scholen streden op een sportieve manier tegen elkaar om de hoogste eer. Drie teams leken elkaar gewaagd. De Ivo Mavo versloeg net de Chr. Mavo, en de Ivo Mavo werd net weer verslagen door de Kardinaal Alfrink Mavo. Derhalve zou de beslissing pas in de laatste wedstrijd vallen, wanneer de Chr. Mavo tegen de R.K. Mavo zou spelen. Het was een spannende wed strijd, maar het gehavende Chr. Mavo team, dat als enige team een gebles seerde speler zag afvallen, moest op het nippertje het onderspit delven te gen de school van Ruud Blok, die hier door verdiend eerste met zijn ploeg werd. In de meisjes-poule ging het net andersom: De Chr. Mavo werd onge slagen eerste, en de K. A. Mavo bezette aan het eind van de dag de tweede plaats. De voorlaatste dag werd afgesloten met een demonstratiewedstrijd tussen het eerste herenteam van Red Stars, en het Utrechtse Midland, dat vorig jaar bijna naar de Eerste Divisie promoveerde. Jammer genoeg bleef de opgekomen schare belangstellenden verstoken van spectaculaire akties, zoals de dunck. Zeven van de tien Red Stars spelers zijn capabel genoeg om het daadwer kelijk te doen, maar beide ploegen gunden het elkaar niet. Niettemin mocht men zo nu en dan genieten van echt goed basketbal. Sommige aanvallen werden tot het einde toe uitgespeeld, waarop een der spelers met een knap afstandsschot de teamaktie afrondde. Beide teams speelden erg gediscipli neerd, en kenden een zeer hoog schot percentage. Het mooiste punt werd wel gescoord door Bert Hilhorst, die enkele minuten voor tijd via een prach tig hook-shot de score gelijk trok. De stand schommelde overigens geduren de de hele wedstrijd. Dan weer leidde Midland met een punt of tien, dan weer stond Red Stars ruim op winst. Het was Red Stars dat in de laatste minuten de score moest nivelleren, wat hen d.m.v. Jan Mulders 15 seconden voor tijd ook lukte. De laatste aanval was echter voor Midland, en zeer geraffineerd wisten zij met nog vier seconden de wedstrijd met 77-79 naar zich toe te trekken. Een spannend slot dus, maar dat had men al vele malen meegemaakt tij dens het scholierentoernooi. Veel pou les bleken n.1. bedeeld met vrijwel gelijkwaardige teams. In de meisjes poule N bijvoorbeeld deed het vierde team van de Kardinaal Alfrink Mavo nauwelijks onder voor het vierde team van De Chr. Mavo. Beide schoolteams werden bevolkt door Red Stars meis jes, die in het „dagelijks leven" el- kaars teamgenoot zijn, maar nu voor de eer van de school vochten. De Chr. Mavo zegevierde hier in een aantrek kelijke wedstrijd met 18-17. Het toernooi liep ten einde. Maar voordat verschillende eerste klassers op de laatste dag hun kunnen mochten tonen, bereikten de toemooileiding al schriftelijke en mondelinge bedankjes en komplimenten. Het was nogmaals een onderstreping voor het succes van het toernooi, dat volgend jaar in de vorm van het 16e Red Stars scholieren toernooi zeker een vervolg zal vinden. Lagere Scholen: jongens Poule A/B 1. Theresia. 2. Weth. de Haan. 3. St. Ludgerus. 4. St. Carolus. Poule C/D 1. Schakel. 2. St. Bonifacius. 3. O.L.S. 4. St. Willibrordus. Poule E 1. Titus Brandma. 2. v.d. Hucht Over- hees. 3. v.d. Hucht Overhees 3. 4. Savornin Lohman. Lagere Scholen: meisjes Poule A/B 1. Theresia. 2. Weth. de Haan. 3. St. Carolus. 4. Wiekslag. Poule C/D 1. v.d. Hucht. 2. Maria. 3. O.L.S. 4. Savornin Lohman. Middelbare Scholen: jongens Poule A/B 1. Schothorst 1. 2. MTS 1. 3. Griftland College 1. 4. Chr. Meao 1. Poule C 1. Corderius 1. 2. Eemland Nrd. 1. 3. Farel College 2. 4. Eemland Zuid 2. Poule D 1. Eemland Zuid 3. 2. Rolandus 1. 3. Corderius 2. 4. Chr. Meao 2. Poule E 1. Werkplaats 1. 2. Farel 3. 3. Eemland Nrd 2. 4. Eemland Zd. 4. Poule F 1. Alfrink 1. 2. Ivo 1. 3. Chr. Mavo 1. 4. Op. Mavo 1. Poule G/H 1. MTS 2. 2. Alfrink 2.3. Alfrink 4.4. Op. Mavo 2. Poule K/L 1. Rolandus 2. 2. Eemland Zd. 5. 3. RSG 2. 4. Alfrink 7. Poule N 1. A'foortse Berg 2. 2. RSG 3. 3. Alfrink 10. 4. Alfrink 12. Poule R 1. Eemland Soest 8. 2. RSG 4. 3. Alfrink 18. 4. Baarns Lyceum 3. Middelbare Scholenmeisjes Poule A/B 1. Griftland 2. 2. Griftland 1. 3. Op. Mavo 1. Poule C/D 1. Eemland Zd. 2. 2. Chr., Meao 4. 3. Eemland Zd. 3. 4. Schothorst 2. Poule E 1. Chr. Mavo 1. 2. Alfrink 1. 3. Op. Mavo 1. Poule F/G 1. Op. Mavo 3. 2. Chr. Mavo 2. 3. Chr. Mavo 3. 4. Op. Mavo 2. Poule J/K 1. Eemland Zd. 4. 2. Eemland Zd. 5. 3. Alfrink 9. 4. Alfrink 7. Poule M 1. Eemland Zd. 6. 2. Alfrink 12. 3. Rolandus 3. 4. Alfrink 13. Poule O/P 1. Chr. Mavo 8. 2. Chr. Mavo 10. 3. Alfrink 19. 4. RSG 2. Poule N 1. Alfrink 14. 2. Alfrink 15. 3. Openbare 6. 4. Chr. Mavo 7. Poule H 1. Chr. Mavo 4. 2. Alfrink 4. 3. Openba re 4. 4. Alfrink 5. Div. cord-twill, strak en wijd model, maten 26 t/m 382 voor Op alle Alle cord-twill kinderbroeken A Maten 116 t/m 1762 voorerve" In het kader van de 20e Winterserie organiseert de wandelspórtvereniging Olympia, onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsport Bond [SGWB], op zaterdag 9 januari de tweede van vier wandelingen. De start is tussen 10.00 en 13.00 uur voor de 15 kilometer en tot 14.00 uur voor de 5 en 10 kilometer vanaf het wijkgebouw De Rank, Soesterbergse- straat 18 in Soest. Het inschrijfgeld bedraagt t/m. 14 jaar 1,75 en voor 15 jaar een ouder 2,25 per persoon, per tocht, inklusief herin nering. Deze bestaat uit een fraai lint, in diverse kleuren, met opdruk Winter- wandelingen Zeist, Utrecht, Soest en Huizen, genummerd en twee wande laars. Zonder herinnering bedraagt het inschrijfgeld respektievelijk 1,25 en 1.75, Ook dit keer zijn weer fraaie en afwisselende straat/bosparkoersen uitgezet in Soest-Zuid en Soestduinen, o.a. door de Lange Duinen en het landgoed De Paltz. Deelname staat open voor iedereen, zowel individueel als in groepsver band. Inschrijvingen en betalingen kunnen aan de start plaatsvinden. Het startburo sluit om 17.00 uur. De overige winterwandelingen worden ge houden op de zaterdagen 30 januari en 6 maart 1982. Het wijkgebouw De Rank is gemakke lijk te bereiken. Zowel vanaf het sta tion als het busstation Soest-Zuid plm. drie minuten lopen. Eventuele inlichtingen kunt U inwin- nerf bij de heer D. W. Brood, Weeg breestraat 59, 3765 XB Soest tel.nr. (02155)-21291 of de heer W. van Steen- delaar, Lange Brinkweg 50, 3764 AD Soest. Na 18.00 uur. tel. nr. (02155)- 16414. Na goed voor de dag gekomen te zijn bij de diverse selektiewedstrij- den voor het Ned. B-kampioen schap, is Hans Kaats erin geslaagd een goede 6e plaats in de eindrang schikking te behalen. De omstan digheden in Eindhoven waren niet optimaal. Hans reed op de eerste dag op de 500 m 42.77 en op de 1000 m 1.28.08. Op de tweede dag had hij een misslag bij de start maar deson danks toch nog 41.80. Op de 1000 m vestigde Hans een nieuw klubre- cord met de goede tijd van 1.23.75. Hij is inmiddels toegevoegd aan de A-selectie en mag nu meerijden in de wedstrijden om het nationaal kampioenschap. Bij selektiewedstrijden voor het ju niorenkampioenschap zijn Yvonne van der Lienden en Corine van der Meijden in Alkmaar onder niet al te beste omstandigheden ook goed voor de dag gekomen. Yvonne won de 1000 m en 1500 m in 1.36.9 en 2.28.8. Corine werd 2e op de 1000 m in 1.41.8 en 3e op de 500 m in 49.2. De abonnementswedstrijden van zondagmorgen werden gecoached door Henk v.d. Heyden en leverden goede resultaten op. Henk Hagen reed 2 pers. ree.: op de 500 m 56.- en op de 1000 m 1.54.2. Igor Zweers kwam voor de eerste maal aan de start en n iet onverdienstelijk gezien zijn tijden. Op de 500 m 57.7 en op de 1000 m 1.55.1. Monique de Bruin had voor de 500 m 54.5 nodig en voor de 1000 m 1.50.8. Edwin van der Heyden zette resp. 58.5 en 2.03.3 op de klok. Monique de Bruin, Arnold Hagen en André Bosboom rijden vrijdag avond hun laatste selektiewedstrijd voor het Nederlands kampioen schap, terwijl Yvonne v.d. Lienden en Corine v.d. Meijden zondag avond de 4e in een reeks van 6 selek tiewedstrijden rijden. Zondagmorgen rijden er weer A-B junioren en de senioren komen zon dagavond aan de start. De vorst zorgde hier en daar voor wateroverlast. Dat gebeurde onder meer in flats aan de Smitsweg en de Weegbreestraat en in een woning aan de Thorbeckestraat. Politie en brand weer traden als reddende engelen op. De politie werd er vorige week ook bij gehaald toen drie onder elkaar lig gende flats aan de Smitsweg een ware douche kregen. De bovenbuur op vier hoog bleek de kraan van de wasmachi ne te hebben laten open staan en toen de slang er af sprong tijdens zijn af wezigheid. was er geen houden meer aan. De politieman die naar binnen ging stond direct tot zijn enkels in het water. Na het dichtdraaien van de kraan be gon de droog-operatie waarbij gebruik gemaakt werd van een zuiger om het water te verwijderen. VOETBAL wz 14.30 uur VVZ - NFC 12.00 uur VVZ 2 - SVVU 2 12.00 uur VVZ 3 - Jonathan 3 12.00 uur VRC 2 - VVZ 4 12.00 uur VVZ 5 - DESTO 3 12.00 uur Roda 4 - WZ 6 14.30 uur DVS 12 - VVZ 7 14.30 uur VVZ 8 - Jonathan 9 Dames 10.00 uur VVZ - SVM Boys SEC 14.30 uur SEC - Roda 12.00 uur SEC 2 - Cobu Boys 3 12.00 uur Laren 4 - SEC 3 12.00 uur Unicum 5 - SEC 4 HEES 12.00 uur Woudenberg 3 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Hoogerheide 5 12.00 uur Hees 4 - Eemdijk 3 14.30 uur Hees 5 - Naarden 6 10.00 uur Hees 6 - Argon 5 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Argon 14.30 uur VVJ 3 - S'berg 2 14.30 uur SVP 4 - S'berg 4 VOETBAL S.O.SOEST 14.00 uur De Eland - Soest 11.30 uur Baarn 2 - Soest 2 11.30 uur Soest 3 - Scherpenzeel 2 11.30 uur Soest 4 - Quick 5 11.30 uur LVV 5 - Soest 5 14.30 uur Soest 6 - Hoogland 6 14.30 uur Soest 7 - 't Gooi 7 14.00 uur KVVA 7 - Soest 8 14.30 uur Soest 9 - Amersf. Boys 7 11.30 uur Soest 10 - KWA 9 14.00 uur KVVA 10 - Soest 11 14.30 uur Quick 12 - Soest 12 Dames 10.00 uur Soest - De Meern SEC 14.30 uur SEC - Amersf. Boys 11.30 uur BVC 2 - SEC 2 12.30 uur Mal. Muda 2 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Roda 2 11.30 uur Baarn 5 - SEC 5 14.30 uur VVZA 6 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur Zeist - S'berg 11.30 uur S'berg 3 - CDN 5 11.30 uur Austerlitz 3 - S'berg 4 11.30 uur S'berg 5 - Zeist 7 Dames 10.00 uur Nijenrodes - S'berg

Soester Courant | 1982 | | pagina 13