Firma Amso Finance schenkt VVZ'49-dames trainingspakken Hees pakt volle winst VVZ-dames brengen Montfoort op de knieën SEC in de lift Ook lagere team spelen erg goed! SVV Red Stars jeugd draait op volle toeren Al junioren VVZ'49 maken sterke indruk tegen TOV S.O. Soest - jeugdvoetbal Red Stars dames door het oog van de naald 13 Sfet DAMESVOETBAL ZATERDAGVOETBAL VOLLEYBAL ATLETIEK Glansrol voor doelman Aalderink: ZATERDAGVOETBAL m+mmm BASKETBAL Strijd om Baan kampioenschap in volle gang SCHAATSEN Diefstal in sporthal 4 Jeugdvoetbal BASKETBAL Soester bowlingbond BOWLING Sportprogramma zaterdag 27 februari Zondag 28 februari Soester Courant van woensdag 24 februari 1982 13 De dames van VVZ'49 zijn er zaterdag j.1. in geslaagd het in opmars zijnde Montfoort op eigen terrein met 0-1 te verslaan. Een verdiende overwinning, want vooral in de eerste helft waren de Soester dames de meerdere van hun tegenstanders. Doelpuntenmaakster was Marlouk Strietman na een schit terende voorzet van uitblinkster Corrie Floor. Een belangrijke overwinning, want na een overweldigende seizoenstart zakte de dames terug naar de middenmoot. Dat was voor het trainersduo Brunt/ Vander Craats het sein om het elftal op enkele plaatsen te wijzigen. Corrie Floor verruilde haar voorstopper plaats met Lize Meerdink en zal in het vervolg als rechtsbuiten optreden. Het resultaat werd in Montfoort al snel duidelijk. Het spel van VVZ kreeg meer inhoud, zowel in aanvallend, als in verdedigend opzicht. Na een wat aarzelend begin trok WZ spoedig het initiatief naar zich toe. Dat de doelpun ten in de eerste 20 minuten uitbleven, was meer te wijten aan het harde veld, dan aan een sterke Montfoort verde diging. Het kostte veel moeite om de bal onder controle te krijgen, maar gaandeweg de eerste helft kregen de dames ook deze handicap onder con trole. In de 23e minuut kreeg VVZ dan ook loon naar werken. Helen Maier, die na een paar slechte weken weer in haar oude ritme schijnt te komen, speelde Corrie Floor aan, die op haar beurt met een schitterende voorzet Marlouk Strietman bereikte. De laatste behoef de de bal alleen nog maar van een klein tikje te voorzien, om haar ploeg op voorsprong te brengen. WZ probeerde de punten hierna snel in v^ligheid te brengen, maar dat pakteanders uit. Corrie Floor was heel dichtbij een tweede treffer. Haar schot van Z meter belandde op de lat. Montbort begon zich onder leiding van de stjrke Annie van Helden onder de druk jan VVZ uit te werken. Kort voor rust \|as de thuisspelende ploeg dicht bij dl gelijkmaker, maar keepster AnitaHardeman wist redding te bren gen. 41 verdedigend opzicht stak WZ toch prima in elkaar, vooral Thea Fokkéi en Lize Meerdink gaven in de eersté helft hun tegenstander geen schijnvan kans. WZ [tartte in de tweede helft met Tilly Piepenbroek in de ploeg voor Jolania Sakkers. Het werd een moei lijke (weede periode, want Montfoort wai vast besloten om de goede lijn uit de laatste weken voor te zetten. De ploel had kans gezien zich gedurende de winterstop te versterken en wist uit de laatste 4 wedstrijden 5 punten te haleiWZ kreeg het dan ook zwaar te verd ren. De verdediging had haar hand n vol en daar kwam nog bij dat het r iddenveld met uitzondering van Ludr 1 Overhand een zwakke indruk achtt liet. Met name Marja Brouwer wist jeen voldoende te behalen. Geluk kig v or VVZ was Montfoort slordig in het a verken en stak Anita Hardeman in et 1 goede vorm. In aanvallend opzie ten. keer t kon VVZ niet veel meer uitrich- illeen Helen Maier was nog één icht bij een doelpunt. Een vas uiteindelijk de wilskracht van WZ, die Montfoort op de knieën dwonr. Na 5 wedstrijden zonder over- winn^g te zijn gebleven, wistten de dame 2 punten mee naar Soest te nemek. A.s. aterdag moet VVZ het opnemen tegende rode lantaarndrager Lopik. SEC heeft afgelopen zaterdag een zeer verdiende overwinning behaald op Hulshorst, dat door deze nederlaag nog vaster op de laatste plaats is gedrukt. De eerste helft gaf een gelijkopgaande wedstrijd te zien, maar de beste kan sen waren toch voor SEC. De tweede helft was helemaal voor de Soesters. In de zesde minuut leek SEC de score te gaan openen na een hoekschop van Wout Krüter. Bert Holwarda schoot in, maar keeper Jansen haalde de bal uit de bovenhoek. Een minuut of tien later was Ruud Teerlink, vrij voor keeper Jansen, maar deze verwerkte de inzet tot hoekschop. In de 19e minuut de eerste kaas voor Hulshorst; linksbuiten Visser schoot echter net naast. Al met al een span nende openingsfase met beide ploegen in de aanval. In de 25e minuut opnieuw een kans voor SEC; Gijs Egbers speelde Henk van Essen vrij op links, maar zijn inzet was te zacht om keeper Jansen te doen capituleren. 4 LU.' Het laatste kwartier Vaiïöé^éefètë helft gaf nog twee goede, mogelijkheden voor Hulshorst te zien, maar de SEC- achterhoede onder leiding van Cees Christiaanse stond zijn mannetje en ook doelman Wim van de Veen stond weer prima te keepen. Rust 0-0. De tweede helft was duidelijk voor SEC, dat met snelle uitvallen via Piet van Hunen, Bert Holwarda en de zeer goed spelende Ruud Teerlink de Huls horst achterhoede keer op keer op de proef stelde. Het duurde echter wel lang voordat SEC aan de leiding kwam. In de 30e minuut ging Piet van Hunen goed door en zette voor op Bert Hol warda die zwaar gehinderd toch de bal in de iterste hoek deponeerde. 0-1. Even bek het erop, dat Hulshorst terug kon kcinen, maar met een schitterende reactil verwerkte Wim van de Veen de han ingeschoten bal tot corner. Dit was tt 'ens het laatste wapenfeit voor Hulshrst, want SEC liep verder uit door e n schitterende goal. Piet v£ i Hunen stond aan de basis van dit doelpunt, want met een schitteren de diej ;epass zette hij Bert Holwarda aan hé werk, die door ging tot de achteren. Hij bediende de aanstor mende Henk van Essen op maat en diens s hot was raak0-2. Het wainu alles SEC wat de klok sloeg, want tvee minuten later was het op nieuw aak. Bert Holwarda werd on deruit shaald in het strafschopgebied, maar cin goed leidende scheidsrechter Paschefay pastte uitstekend de voor- deelregil toe en Ruud Teerlink kreeg loon nar werken, want hij schoot beheers in. 0-3. Bert Hdwarda, geblesseerd geraakt bij deze aktie, werd vervangen door Han Voirman. SEC speelde de wed- strjid rustig uit en kon ev§n later erg gelukkig de- kleedkamer opzoeken, warit v|f punten uit drie wedstrijden, waarvai tvvëè uit is een goed begin na de winterstop. Bij SEÖspeelde Dik Pureveen na lang erd geweest te zijn weer mee, hij veT VelzenJ A.s. zaïfei tegen B le Klas! Eemnei V.Boys Roda '4( Unicum Cobu-J SEC ing de niet fitte Wim van rdag gaat SEC opnieuw uit rneveld. De hoogste teams van SVV hadden af gelopen weekend, mede i.v.m. het kar naval, geen competitie-wedstrijden. Het eerste herenteam speelde in Bar- neveld nog wel een tournooi en bracht het tot in de kruisfinales. De resulta ten bij de teams die nog wel compe titiewedstrijden moesten spelen wa ren zonder meer subliem. M.u.v. de he ren wedstrijd SVV 3 KGU/V&S, welke met 3-1 verloren werd en in mindere mate de dameswedstrijd SVV 7 - Leos 4, die met een 2-2 gelijkspel eindigde waren alle wedstrijden een succes voor de SVV-ploegen. Dames SW 6 - Spokers 3 (Hilversum) eindig de in een ruime 3-1 overwinning voor SW. Door hard werken, goede con centratie en veel enthousiasme wer den de setstanden 15-4/6-15/15-5/15-5 bereikt. SW 7 Leos 4 (Leusden) bleek een uitwedstrijd met hindernissen te zijn. Na een zwakke start in de eerste set met o.a. veel opslagfouten werd de ze met 7-15 verloren. In de 2e en 3e set ging het allemaal veel zuiverder en met gedurfde staaltjes goed volley bal werden deze sets met 15-11 en 15-4 terecht door SVV gewonnen. Doordat de 3e set zo gemakkelijk verliep wa ren de SVV dames te onvoorzichtig en stonden al snel vèr achter. Ondanks verwoede pogingen lukte het niet meer om de opgelopen achterstand weg te werken en er werd met 11-15 verloren. SVV 8 tegen dorpsgenoot Olympia 7 eindigde in een 3-0 overwinning voor SVV. Door een goede opbouw en aan val van SVV werd Olympia geheel overrompeld en moesten deze met een 15-1 nederlaag genoegen nemen. De 2e set liet een geheel ander beeld zien, want SVV moest al vrij snel tegen een achterstand aankijken. Met de goede service van Olympia hadden on ze dames aardig wat moeite en de mis verstanden tussen ae speelsters onder ling waren ook niet bepaald bevorde- lijk. Op 5-12 achter, begon SVV de punten één voor één in te lopen en dankzij het enorm geconcentreerde werken aan de zijde van SVV werd het toch nog 16-14. Opgepept door dit resultaat werd de derde set enthou siast in gezet en uiteindelijk vrij ge makkelijk gewonnen met 15-2, vooral doordat de service van Marjolein Smits voor veel punten zorgde en de aanval goed werd verzorgd. SW 9 - Unicornus was een goede re vanche op de uitwedstrijd, die eigen- 14-25 11-21 12-17 12-13 12-12 13-12 Barneveld Sperwer TOV FC horst Hees Hulshorst 12-11 11- 9 12- 9 13- 7 11- 6 13- 4 lijk onntnig verloren was. Door afwis selend i pel werd de organisatie bij Unicorn s regelmatig ontregeld, waar door de -0 overwinning, na een lange serie gïlijke uitslagen, een feit werd. Stjstanden waren 15-7/15-13/15-8. Heren ren was er ook een duel tegen oot Olympia te bewonderen wedstrijd SVV 5 - Olympia 5 -B). SVV bijzonder ongeconcen- .n de 2e wedstrijd begon én )lympia vreselijk fanatiek in lasten de SW-heren de eerste an aan Olympia. Hierdoor geschrokken werd er orde gesteld en moest Olympia achtereen de sets inleveren 'eduidend machtiger spelend .tanden waren 11-5/15-5/15-6/ Seiil Bij de h dorpsge en wel c (2e klas: Doordat treerd doordat zette mi set afst enigszin op zake: driemaa aan een SVV. 15-7. De „Tori>er" die deze week gespeeld moet waden is de 2e klasse wedstrijd heren SjV 4 tegen koploper Spokers. SVV stajt op dit moment 4 punten ach ter op jokers op een derde plaats. Om nogleen goede kans op het kam- pioensclkp te behouden zal SVV 4 de 2e wedsrijd moeten winnen hetgeen een zwae opgave zal zijn. Wedstrijlprogramma Nevobo- competi(e deze week: Thuiswedstrijden dames („Beuken- dal"): I SW 7 -^ollkei 9 (A'foort) don. 19.00 uur. I SW 8 -Olympia 5 (Soest) don. 21.30 uur. j Uitwedsfijden dames: SVV 4 AGAVS (S'berg) zat. 16.15 uur ,,'tE»rpshuis" - Soesterberg. SW 9 - ^ollkei 7 (A'foort) vrij. 21.30 uurDe koppel" - Amersfoort. SVV 10 I Huizen 7 (Huizen) vr. 20.15 uur ,,De sun" - Huizen. Thuiswe strijden heren („Beukeédal") SW 4 - S)okers (H'sum) don. 20.15 u. SW 5 - \öleem (Eemnes) do. 21.30 u. SW 6 - Efr&SV (Baarn) do. 21.30 u. De atl toestei niseren zondag r ren cross oj mm. lefiekvereniging S.O.Soest heeft ing gekregen voor het orga- van de Pijnenburgcross op maart en voor het organise- de clubkampioenschappen zondag 14 maart. SPORT t AftfSü l «-HS-o De dames van de voetbalvereniging WZ'49 zijn afgelopen zaterdag de gelukkige bezitsters geworden van een 20-tal trainingspakken. Uit handen van de heer Joost van den Broek ontving WZ-voorzitter Henk Strietman de nieuwe kleding voor de jongste afde ling van zijn vereniging. Naast de trainingspakken, besloot de heer van de Broek ook over te gaan tot het plaatsen van een reclamebord. Henk Strietman sprak in zijn dank woord over een zeldzame gebeurtenis; ,,In deze tijd van inleveren, is ook een sportvereniging daarvan de dupe, daarom is het gebaar van de heer Van de Broek van zoveel waarde, want hij weet de betekenis van een sportver eniging op zijn juiste waarde te schat ten". De firma AMSO is een specialist in zaken betreffende verzekeringen en Wmm Foto: Herman van Dam financieringen een gevestigd aan de Laanstraat 42a te Soest. Op de foto ziet u naast de dames de heer Van de Broek, VVZ-voorzitter Henk Strietman en de leiding van het damesteam, bestaande uit het trai nersduo Leo Brunt/Willem van der Craats en masseur/verzorger Henk van Viegen. Hees had afgelopen zaterdag het geluk eindelijk aan zijn zijde. Het won de moeilijke thuiswedstrijd tegen Barneveld met 1-0, maar bovendien verloren naaste concurrenten Horst en Hulshorst. Hees speelde een goede eerste helft, ondanks dat ze aantraden met drie in vallers. Het waren respectievelijk-J. Hoefman, K. v. Dijk en A. Mooij die door blessures verstek moesten laten gaan. R. Mooij liet in de 13e minuut de Hees- aanhang juichen. Uit een goed opgezette aanval speelde J. v.d. Wielen Mooij aan. Deze zette een goede rush over 20 meter in en liet de Barneveld doelman kansloos. Twee minuten later was het weer bijna raak toen H. de Boer na een goede aktie alleen voor de keeper kwam, maar deze had alle geluk door de bal nog net met zijn voet corner te werken. Hees hield het betere van het spel, maar presteerde verder niet meer in goals. De tweede helft liet een herboren Bar neveld zien. Al in de 5e minuut kroop Hees door het oog van de naald. Uit een aanval over links was het de spits die een enorme kans kreeg, maar G. Aal derink bracht op fantastische wijze redding. Met snelle uitvallen probeerde Bar neveld de Hees-defensie onder druk te zetten. In de 25ste minuut mocht Hees van geluk spreken toen door een misver stand in de achterhoede de bal bij de goed spelende linkshalf Tamaela kwam en deze met een schitterend schot in de uiterste bovenhoek doelman Adderink probeerde te passeren. In een reflex pakte hij de bal uit de hoek. Hierna nam Barneveld gas terug en mocht Hees iets terug doen. Uit een inworp van G. v.d. Brink kreeg Piet Schalkwijk de beste kans van de wed strijd, maar door iets te onzorgvuldig handelen ging deze kans jammerlijk verloren. Daaruit putte Barneveld nog kracht voor het laatste offensief. Jaap van 't Veer, op de huid gezeten door twee Barneveld-spelers, in de aanval Foto: Herman van Dam Maar Hees liet zich niet meer ver schalken, en dat was voornamelijk te danken aan de fantastisch keepende G. Aalderink. Aanstaande zaterdag krijgt Hees niet best draaiende TOV op bezoek. Het is voor Hees te hopen dat ze de ze middag de punten op Peijnenburg houden. Aanvang 14.30 uur. Als op 8 mei a.s. in Rotterdam de jeugdkampioenschappen basketbal van West-Nederland worden ver speeld, mag Red Stars zich hoogst waarschijnlijk verheugen op een brede vertegenwoordiging. In het meest gun stige geval kan een vereniging met vier ploegen aantreden, t.w. jongens kadetten, jongens adspiranten, meis jes kadetten en meisjes adspiranten. Dit is echter eerder een utopie voor de verenigingen, dan werkelijkheid. Niet temin zal Red Stars wellicht voor een suprise gaan zorgen, daar zijn zich bijna zeker weet van een afvaardiging van liefst drie[!] teams. Deze teams mogen zich dan gaan meten met de sterksten van de Kernen Rotterdam, Den Haag en Utrecht. Meisjes adspiraten: Al in januari, drie maanden voor het verstrijken van de kompetitie, was dit team theoretisch zeker van de titel. Toen versloeg zij n.1. voor de tweede maal haar naaste belager Stoepie Shooters uit Spakenburg. De uitslagen in deze duels waren 59-39 en 51-33. De overige tegenstanders konden niet of nauwelijks tegenstand bieden, waar door de Red Stars formatie regel matig de honderpuntengrens over schreed (123-14; 125-38; 114-4; 109-10; 101-10; 105-13). Meisjes kadetten Evenals de adspiranten, winnen de kadetten wedstrijd op wedstrijd. De gemiddelde score per wedstrijd ligt na 15 ontmoetingen zelfs boven de 100 punten. Een ongekend rekord. Uit schieters waren de 145-2 en 181-8 zeges op respectievelijk Irene en Eem'78. Ook voor dit team geldt: een kwestie van tijd. Jongens adspiranten: Minder zeker, maar met zeer goede vooruitzichten, kan het jongensteam tot de kampioensgegadigden gere kend worden. Tot nu toe werd er slechts eenmaal verloren, zodat een koppositie nog steeds wordt ingeno men. Zaak is om komende zaterdag te winnen van BZ 72 uit Zeist. Gebeurt dit, dan moet het wel heel vreemd gaan, wil de reis naar Rotterdam niet door gaan. De successen van de jeugdteams (ook de welpen en de b-teams presteren goed) is ongetwijfeld mede te danken aan de extra trainingen, die dit seizoen zijn ingevoerd. Op de dinsdagavonden worden de welpen en de adspiranten onder handen genomen, en op de woensdag is het de beurt aan de kadetten. De trainer/coachs van bovengenoem de teams, respectievelijk John van Beek, Gerard Werkhoven en Dick van de Hammen worden tijdens deze an derhalf uur durende trainingen vak kundig begeleidt door Harrie Kip pers, oud-Eredivisiespeler, en on der andere ooit coach van het Neder landse Militaire team. Deze speciale trainingen worden ge Deze speciale trainingen worden ge bruikt om de specifieke technische aspekten bij de jeugdleden bij te bren gen, zoals dribbelen, passen, schieten, verdedigend- en aanvallend voeten werk. Het is duidelijk dat deze avonden haar vruchten afwerpen. Niet alleen omdat Red Stars waarschijnlijk drie kam pioenen zal gaan afleveren, maar te vens is de vooruitgang bij eerstejaars- spelers/sters meer dan goed te noe men. Ieder jeugdlid heeft dan ook de mogelijkheid om elke week twee uur en drie kwartier te trainen. Een teken dat Red Stars zeer vooruitstrevend bezig is met de jeugd. De drie genoemde trainer/coaches, die gedrieeri tevens het jeugdbestuur vor men, kunnen daarom nu al op een geslaagd jaar terugkijken. Of de teams zich ook op regionaal en nationaal niveau blijven manifesteren moet blij ken in mei. Bij de strijd voor de baankampioen- schappen te Utrecht kwamen als aller- eersten de dames junioren A-B aan de start. Voor Eemland natuurlijk Yvon- ne van der Lienden en Corine van der Mei j den. Yvonne staat na 2 afstanden op een komfortabele voorsprong met 2 af standzeges: de 500 mtr. 45.4 en de 1500 mtr. in 2.23.-. Corine staat tweede na 2 afstanden, zij won wel de 500 mtr. met 48.6, maar moest de concurrentie laten gaan op de 1500 mtr.2.38.9. Zondagavond rijden beide dames de 1000 mtr. en de 3000 mtr. Bij het Nederlandseh politiekampioen- schap kwam voor Eemland Bert van der Weerd aan de start. Bert werd 3e op de 500 mtr. in 44.4. Zijn hoge klassering verspeelde hij echter door een val op de 1500 mtr., maar reed wel een voor de omstandigheden goede 3000 mtr. 5.22.-. Hij werd 5e in het alg. klassement. Vrijdagavond rijden er weer junioren, zondagmorgen moet Monique de Bruin in Amsterdam aan de start komen voor het Gewestelijk Kampioenschap. Twee inwoners van Soest, twee Baar- naars en een inwoner van Amersfoort deden bij de Soester politie aangifte van diefstal van zes portemonnees met totaal 2500 gulden, vijf horloges en een trouwring. Ze namen deel aan een zaal voetbalwedstrijd te Utrecht en verga ten de spullen mee uit de kleedkamer te nemen. De Al junioren van VVZ'49 hebben afgelopen zaterdag getoond niet zo maar in de top mee te draaien. TOV uit Baarn heeft dit aan den lijve onder vonden. De streekderby eindigde in een 5-1 overwinning voor VVZ. WZ begon wat aarzelend, maar na een kwartier spelen was het Gert van de Munt, die de score wist te openen. Door dit doelpunt kwam er wat meer rust in de ploeg. Dit leidde in de 25e minuut tot een tweede VVZ-treffer, van de voet van Willem de Vries. Met deze stand bereikte men de rust. In het tweede gedeelte van de partij wist TOV onver wacht tot 2-1 terug te komen. Een fout in de verdediging van VVZ werd door één van de TOV aanvallers op een fraaie wijze afgestraft. De Baarnse hoop was echter van korte duur. Peter Floor wist van een misverstand tussen een TOV verdediger en zijn keeper gebruik te maken en zorgde voor 3-1. De Soestenaren waren hiermee nog niet tevreden. In de 30e minuut van de tweede helft was Gert van de Munt opnieuw succesvol. Uit een schijn baar onmogelijke positie wist hij het leer toch langs de Baarnse keeper te tikken. Het mooiste doelpunt kwam echter op naam van aanvoerder Marco Zeven boom. Met een fraaie effectbal liet hij de TOV verdediging voor de vijfde maal het nakijken. Volgende week staat voor de Al junio ren de zware uitwedstrijd tegen Quick op het programma. Het jeugdvoetbalprogramma voor za terdag 27 februari ziet er als volgt uit: Quick A2-WZ Al WZ A2-Roda A3 WZ Bl-Amersfoortse Boys BI Roda B2-VVZ B2 Roa Cl-VVZ Cl Baarn C3-WZ C2 WZ C3-APWC C4 Achterveld Dl-WZ Dl WZ D2-VVZA D5 Spakenburg D4-VVZ D3 Soest E-VVZ El WZ E2-IJsselmeervogels E3 WZ E3-Hoogland E5 TOV Fl-VVZ Fl WZ F2-Baarn F5 Het zag er j.1. zaterdag allemaal zo mooi uit, een blauwe lucht, veel zon, maar helaas gingen toch 9 van de 24 geplande wedstrijden niet door. Veel velden waren door de vorst onbespeel baar geworden. De 15 gespeelde wed strijden leverden 17 punten op. Er wa ren 6 overwinningen, 5 gelijke spelen en 4 nederlagen. S.O. Soest Soest A-l speelde de zeer belangrijke wedstrijd tegen B.V.C. S.O. Soest kwam goed uit de startblokken en het was Ton Wolfsen die zijn ploeg een 1-0 voorsprong bezorgde. Twee fouten in de achterhoede waren er de oorzaak van dat S.O. Soest met een 1-2 achterstand ging rusten. Ook na rust wilde het niet meer luk ken en in de laatste minuut bracht B.V.C. de eindstand nog op 1-3. De overige uitslagen waren A-Junioren: Soest 1-B.V.C. 1 H.V.C. 2 - Soest 2 B- Junioren: Soest 3 - Spakenburg 3 Soest 4 - Achterveld 2 Soest 5 - Posthoorn l C- Junioren: Soest 1-H.V.C. 1 V.V.Z.'49 1 - Soest 2 Soest 3 - Roda 4 V.V.Z. '49 3 - Soest 5 1-3 3-3 3-4 1-1 1-2 3-1 0-5 1-1 6-0 D-Pupillen: Soest 2 - Hooglanderveen 1 1-1 Soest 3 - Hees 1 9-0 Soest 4 - Roda 4 3-0 Soestö-IJsselm.V. 6 2-2 E-Pupillen: Soest l - Roda 1 4-2 Soest 2-S.O. V. A. 1 3-2 Voor a.s. zaterdag staan onderstaande thuiswedstrijden gepland: A-Junioren: Soest 2 - Spakenburg 2 Soest 3- V.V.Z.A. 3 B-Junioren: Soest 2 - Hoogland 2 Soest 5 - IJsselm. V. 3 C-Junioren: Soest 2 - A.P.W.C. 1 Soest 4 - Quick 4 D-Pupillen: Soest 1 - Quick 1 Soest 3-V.V.Z.A. 4 Soest 5 - Hooglanderveen 3 E-Pupillen: Soest 1-V.V.Z.'491 Soest 2-T.O. V. 1 Soest 4 - Amersf .Boys 2 F-Pupillen: Soest 2 - IJsselmeervogels 2 Damesvoetbal Ook de dames waren afgelopen zondag „uitge vroren". Voor a.s. zondag staat gepland de uit wedstrijd tegen S.I.O.S. De Red Stars dames speelden afgelo pen zaterdag tegen het Utrechtse O.S.G. Het team dat hier zou verliezen, zou ernstig in degradatiemoeilijk heden komen, dus voor beide teams was winnen een bittere noodzaak. In de eerste helft speelde Red Stars aanvallend zeer sterk, maar foutjes in de verdediging zorgden voor een uiterst gelijkopgaande strijd. Via 16-16 en 26-26 na tien minuten werd de rust stand gebracht op 39-36 in het voordeel van Red Stars. Voor Red Stars was het tot dusver één speelster van O.S.G., die voor de pro blemen zorgde. Zij besloot de eerste helft haar 5e fout maakte had het naam. Toen zij in de 8e minuut van de tweede helft haar 5e fout behaalde had het voor de Soesters een stuk gemakke lijker moeten gaan. - Echter O.S.G. kon bijblijven tot en met de 18e minuut, toen er 70-70 op het scorebord stond. De foutenlast van O.S.G. begon nu zijn tol te eisen en in dezelfde minuut speelden zij nog maar met 4 speelsters. Een minuut later bij de stand van 71-70 moest weer een OSG-dame het veld ruimen, waardoor Red Stars tegen 3 dames de wedstrijd beëindigde. De score bleef echter zeer beperkt want verder dan 77-72 konden de Rode- Sterren niet komen. Coach Hans de Rond: „Mijn dames vergeten één ding, die bal moet door het netje". Programma Red Stars DS 1 - Binnenland DSl: Bij winst uit degradatiegevaar, echter Binnenland zal niet vergeten dat de bal door het netje moet. Red Stars HSl - Binnenland HSl: Bij verlies is degradatie zo goed als zeker. Stille hoop bij optimisten. Die moet men wel met een vergrootglas zoeken. tl^slagen: Ripd ètarsIDl-Quidam ipi' 2-0 Red Stars MDl-Anqüilla MDl 40-33 Red Stars ICl-BVH ICl 101-25 Red Stars IC2-Dunckers IC2 56-32 Red Stars MC2-Eem '78 MCI 27-28 Red Stars MB2-BVH MB1 18-17 Red Stars MAl-Voorburg MA1 47-65 Red Stars IA1-LUBAIA1 57-78 Uitwedstrijden: Anquilla HS3-Red Stars HS2 77-70 Anquilla MBl-Red Stars MB1 10-112 Programma Zaterdag spelen de dames tegen „Bin nenland". Bij winst is degradatie niet meer waarschijnlijk. Ook de heren spelen tegen Binnenland. Bij verlies, en daar wordt (te)sterk re kening gehouden is degradatie zo goed als zeker. Uitslagen van 15 en 16 februari: Maandag vroeg: Queen's ladies - Flying Balls 5-0 Turtles - Pins Down 3-2 High Rollers - De Kroon 3-2 Maandag laat: Kapriolen - Duffy 4-1 Pégé Bar - Kleuners 1-4 Strike - Spruit 2-3 Stand vroeg: High Rollers Totaal 58306 De Kroon 55233 Turtles 54686 Flying Balls 53922 Pins Down 55260 Queen's Ladies 53328 Stand laat: Spruit Totaal 56297 laat Strike 56047 Kleuners 52762 Pégè-Bar 56526 Kapriolen 46024 Duffy 51712 Dinsdag: Rolling Balls - Tryers 0-5 Ham - Riad 4-1 Speedy Rockets - Flying Pins 4-1 Stand: Tryers Totaal 16604 H.A.M. 16106 Speedy Rockets 15980 Flying Pins 16710 Rolling Balls 16353 Riad 15834 VOETBAL WZ 14.30 uur Aristos - VVZ 14.30 uur VVZ 3 - SVL 2 12.00 uur VVZ 4 - Zuidvogels 5 16.00 uur VVZ 5 - VRC 3 12.00 uur Lelystad 4 - VVZ 6 15.00 uur VVOG 8 - VVZ 7 14.00 uur VVZ 8 - Unicum 10 Dames 10.00 uur Lopik - WZ HEES 14.30 uur Hees - TOV 16.00 uur DOVO 3 - Hees 2 12.00 uur Huizen 8 - Hees 3 12.00 uur Hees 4 - Laren 2 10.00 uur BI.kwartier 6 - Hees 5 12.00 uur - DOSC 6 - Hees 6 SEC 14.30 uur Barneveld - SEC 12.00 uur SEC 2 - Barneveld 3 12.00 uur Vel. Boys 4 - SEC 3 16.00 uur Stroe 5 - SEC 4 SOESTERBERG 15.00 uur Zwart Wit - S'berg 12.00 uur S'berg 2 - UHSV 2 14.30 uur S'berg 3 - Maarsbergen 2 12.00 uur Dolderse Boys 3 - S'berg 4 S.O.SOEST 14.00 uur Amstelland - Soest 11.30 uur Minerva 2 - Soest 2 11.30 uur Soest 3 - A'foort Boys 2 11.30 uur Soest 4 - A'foort Boys 4 12.15 uur Actif 5 - Soest 5 11.30 uur Soest 6 - Olympia 4 12.15 uur Actif 6 - Soest 7 12.00 uur Achterveld 6 - Soest 8 14.30 uur Soest 9 - Roda 6 14.30 uur Soest 11 - De Vesting 11 14.30 uur Soest 12 - Actif 15 Dames 10.00 uur SIOS - Soest SEC 14.30 uur SEC - HMS 11.30 uur Holland 2 - SEC 2 12.00 uur VVOG 3 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - VVOG 4 11.30 uur SEC 5 - WOG 5 11.30 uur SEC 6 - A'foort Boys 6 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Ultrajectum 11.30 uur Scherpenzeel 2 - S'berg 2 11.00 uur BVC 6 - S'berg 3 11.30 uur S'berg 4 - Veenendaal 4 11.30 uur S'berg 5 - Zeist 7 Dames 12.00 uur 's Graveland - S'berg

Soester Courant | 1982 | | pagina 13