1020 deelnemers aan jubileum Pijnenburgcross beloning voor organisatoren E.S.S. Brouwer speelt vriendschappelijke wedstrijd tegen bcndscoaches van de H.N.V.B. Programma Auto Alblas b.v. al 20 jaar uw SKODA-dealer TAXI KLOMP 12984 ttie Duinkikker zwemploeg gedegraleerd E.S.S.-Brouwer blijft in de race om het kampioenschap Soester Bowlingbond THART Veensche Boys en Hees delen de punten 1-1 Geslaagde wedstrijddag in ruitersportcentrum „Eldorado" Tempo Toer breidde bestuur en aktiviteiten uit ZWEMME1I WATERPOLO ATLETIEK De goedkoopste 4-deurs van Nederland! Skoda vanaf f.8.995r ZAALVOETBAl ZAALVOETBAL BOWLING Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg s I ZATERDAGVOETBAL RUITERSPORT WIELRENNEN TEL. 16 17 Soester Courant van woensdag 10 maart 1888 17 Wat te vrezen was is gebeid. Ondanks de goede laatste competjiewedstrijd moeten de Duinkikkers let volgend jaar weer in de F-competife uitkomen. Als de jeugdige ploeg deelfde trai- ningsinzet en dezelfde wedtrijdmenta- liteit toont als het afgelopo jaar en op de steun van de polodams en heren mag rekenen, moet terugomen in de K-competitie heel goed moelijk zijn. Dat de meisjes en jongensniet zo erg onder de indruk waren va de degra datie. omdat die al min oftneer inge bouwd was en de dame en heren zwemnummers net iets boven hun krachten gaan, toonden tij tijdens een uitnodigingszeskamp i het schit terende golfslagbad in Nieiyegein. Van de 26 oude starts vereterden zij maar liefst 19 persoonlijë records, terwijl weer drie nieuwt gezichten onder de 10 jaar in de weetrijdploeg meteen de lste, 2de en 3d«splaats be zetten. Het openingsnummer vooriongens en meisjes onder de 10 jaar Vacht voor de Duinkikkers drie nieuw gezichten in het water. Anouska Spebos, Moni que van der Heuvel, Xanor Bremer en Antonio van de Hengel akten ver rassend een tweede plaatsin het es tafettenummer. Barbara Schippers en Anitevan Heng- stum verbeterden beiden hu tijden op de 100 m. vrije slag mejresp. 2.2 sec. en 0.6 sec. Erwin Overgoor en Marco Brons toonden an in vorm te blijven door hun twee wken oude records te evenaren. 100 m.visselslag twee persoonlijke records oor Inge borg Uyland en nichtje Launt Uyland. Verbeteringen van maarliefst 5.8 sec. en 3.9 sec. en een twede plaats voor Lauret. Steven Uylancvond, dat hij was aan zijn 100 m. Tije slag tijd moest doen en pakte 3.8 ec. terug. Arnoud Banda toonde op dj nummer aan weer terug in de racee zijn en verbeterde tot 1.10.9, wat iijzijn leef tijdsgroep een A- limiet betekent. Sonja Fugers en Petra Rdemaker moesten er hard tegenaan i.het vlin dernummer. Twee redelijë, maar voor verbetering vatbare tijdn. Ralph Hellebrand en Axeliie Zoete eigenlijk onder de 16 jaar ukomend, waren, om uit te proberen, ir^e heren- nummers ingedeeld. En mt succes Ralph verbeterde op de 10 m. rug zijn tijd met 5.5 sec. en Axel tikte 1.3 sec. sneller aan in 1.17.1 mi. Barba ra Schippers was ook op d 100 m. schoolslag weer 0.6 sec. snëer. Een afstand waarop Sandra Uyind zich enigszins spaarde gezien het jrogram- ma. Xander Bremer ging ook vooijiet eerst mee in de Duinkikkerwedstrijploeg. Routine ontbrak nog op de leerpun ten, maar een begintijd van 1.5.6 min. zette hem al meteen in de! voorste rijen in zijn leeftijdsgroep. Antonio van de Hengel eindigde als tweede met 1.40.6 min. en verbeterde daarmee zijn tijd met 6.7 sec. Verbazing en vreugde na de race van de twee andere nieuwkomers in de wedstrijdploeg. Anouska Spelbos en Monique van der Heuvel werden een en twee op de 100 m. rugslag met zeer goede tijden van 1.40.9 en 1.49.1 min. De resultaten van de goede opbouw bij de Duinkikkers via een voorberei dende wedstrijdgroep werden ook bij deze wedstrijden weer aangetoond door Xander, Anouska en Monique en eerder tijdens deze wedstrijd door de nieuwkomers van twee weken ge leden Ingeborg en Petra. Loek van Walsem en Arnoud Banda toonden ook op de 100 m. schoolslag hun goede vorm van enkele weken geleden nog niet kwijt te zijn met evenaren van hun tijden. Brigitta van Hengstum wilde persé niet achter blijven bij zus Anita en verbeterde haar 100 m. vrije slag tijd met l.l sec. Annet de Kie- wit was niet helemaal content met haar goede tijd van 1.13.2 min. die toch tegen de zeer scherpe A-limiettijd aan ligt. Laatste nieuwkomer van twee weken geleden Marco Bremer wilde aanto nen, dat zijn opneming in de wedstrijd- ploeg terecht is. Een verbetering van 4.8 sec. en een tijd van 1.27.9 min. mogen er zijn. René van Walsem, ge brand op een tijdsverbetering van zijn record van vorige week slaagde niet, maar zijn 1.19 rond is een prima A-tijd. Hij zal zeker bij de distrikts A-limiet- wedstrijden harder gaan. Dat Ingeborg Uyland en Petra Ra demaker twee weken geleden hard gin gen bewezen zij nu weer door als twee de en derde te eindigen op de 100 m. rigslag met voor Petra een weer snel lere tijd. Met spanning was door trainer en T.C. uitgekeken naar de uitgelokte starts van Ralph en Axel op de 200 m. wisselslag persoonlijk. Heren Beide jongens hebben prima tijden ge zwommen. Axel was de snelste met 2.51 min. en verbeterde zijn tijd met 22.1 sec. (onvoorspelbaar), maar ook Ralph zijn tijd was sterk met 3.01.8. Ook voor hem een grote tijdsverbe tering. De eerste schoolslag start van Sonja Fugers bracht een goede 1.45.2 min. 4.5 sec. sneller was Ingrid van Essen t.o.v. een paar weken geleden. Haar eindtijd van 1.38.5 komt dicht in de buurt van de A-limiet. Het laatste persoonlijke nummer bracht een goede tijd voor Brigitta van Hengstum op de 100 m. rugslag, maar prima was de tijd van Sandra Uyland. Met haar 1.26.3 min. verbeterde zij zich met 1.8 sec. binnen 14 dagen. Een A-limiettijd. De 16 mans/vrouwsestafetteploeg pak te aan het eind van deze wedstrijd nog een 4de plaats. SPORT Foto: Herman van Dam De 10e Pijnenburgcross is mede dank zij het mooie weer een groot succes geworden. De wens van de organisa toren om de duizend deelnemers te ha len ging, door het uitblijven van de bijna traditionele regen, in vervuiling. Om 11.30 uur startten 251 veelal jeug dige deelnemers voor de 2% km. Eers te was hier Peter Paul Wekking uit Amersfoort in 9.47. Tweede Dennis Esselman van S.O. Soest Atletiek 10.13 en derde Angelo v. Leyenhorst even eens van S.O.Soest Atletiek 10.15. Aan de 5 km. werd door 252 personen deelgenomen. Eerste werd Bas v. Os van S.O. Soest Atletiek in 18.47, twee de Raimond v. Dijk uit Geldermalsen 18.48 en derde Ben v. Os uit Soest in 18.49. 270 Deelnemers gingen van start voor de 10 km. Eerste Ed Hardeman van S.O. Soest Atletiek in 33.52, tweede Kees v. Straaten uit Utrecht en der de K. v.d. Ham uit Soesterberg in 36.22. Onder de 249 deelnemers aan de 21 km. bevond zich weer Rob Strik uit Baarn. Ieder jaar weer is het een plezier om deze marathonloper uit Baarn aan het werk te zien. Ook nu was hij voor niemand bij te houden. Eerste Rob Strik in 1.14.18, tweede Jan v. Ooyen 1.15.49 en derde Dirk Bakker uit Nij- kerk in 1.16.14. Na afloop werd aan de 24 medewer kers en echtgenotes een fonduemaal tijd aangeboden. Atletiek voorzitter Renee v. Zee bedankte tijdens deze bijeenkomst de organisatoren en hun helpers voor het vele werk dat zij ver zetten voor hun Pijnenburgcross. Dankzij deze voor sportverenigingen zo vanzelfsprekende zelfwerkzaam heid is S.O. Soest Atletiek een gezon de vereniging. Het doel moet echter zijn om met de zo verkregen gelden echte Atletieksport in Soest mogelijk te maken. Met smart wordt dan ook Rob Strik (met baard) de winnaar van de halve marathon uitgekeken naar een eigen akkommo- datie. Het succes van de Pijnenburg cross toont aan dat een Atletiekver eniging in Soest goede toekomstmoge lijkheden heeft. SKODA 106 L SKODA: de ruime en robuuste gezinswagen voor een goudeerlijke prijs. Bewezen degelijkheid, een sterke motor en een duurzame, solide konstruktie; geen enkel ander merk geeft u zó veel auto voor zó weinig geld! Prijzen Skoda 105-serie v.a. f 8.995, - 120-serie v.a. f 10.695, -Inklusief B. T. W. Prijs wijzigingen voorbehouden. Imp.: de Binckhorst Auto Motor Import B.V., Postbus 184,2250 AD Voorschoten, Tel. 01717-6951 merk tochhoesterk Om het wedstrijdritme te boouden heeft E.S.S.-Brouwer vriendshappe- lijk geoefend tegen een K.N.vk-team in het sportcentrum in ZeistJn het KNVB-team speelden onder inde re Ron Groenewoud, Rob Baanen de bondscoach van ons nationall elftal Kees Rijvers. Het is een spannende wedstrijdjewor- den ondanks het feit dat er niet»p het spel stond. Beide teams speeldej voluit op de aanval waarbij meerderenalen bleek dat de verdediging wek ver waarloosd. Vooral het KNVj-team creëerde zich vele goede mogiijkhe- den maar maakte hier in de eerste helft maar minimaal gebruij van. E.S.S.-Brouwer kwam op vooiprong door Ed Brouwer die de laatst) wed strijden erg produktief is. Met en hard afstandsschot bracht hij de suid op 1-0. Nu bleek echter dat Kees lijvers het voetballen nog niet verleen!heeft. Hij bracht na een goed pr£ezette aanval de stand op 1-1. Keep? Guus Groenesteijn die de geblesseeie Paul Werkhoven verving, was kansas. De strijd bleef op en neer| golven waarbij beide teams goede mógelijk heden kregen maar waarbij alleen E.S.S. nog scoorde. Nog var rust scoorde Nico Brouwer tweemaal en Joop Pouw bepaalde zo de riitstand op 4-1. Bij aanvang van de tweede helfpegont Bij het aanvang van de tweee helft begon het KNVB-team met ee offen sief. Men wilde de opgelopen ichter- stand snel inhalen. Hierbij scpkelde Hans Ooft zich veelvuldig in oij tegen zijn eigen vereniging te scorei Goed keeperswerk van Guus Groeesteijn kon 10 minuten tegengoals voonomen. Toen ontstond er een scrimmae voor het goal van E.S.S. waarbij de 1 heids- rechter een handsbal constateede. De penalty werd door Jap Rap verllverd. E.S.S.-Brouwer kwam nu noj zelden aan aanvallen toe. Na een korte periode waari Kees Rijvers geblesseerd was, kwm het KNVB-team langszij. Het was jiod old Kees Rijvers die het derde errvierde doelpunt voor zijn rekening njn. Na deze gelijke stand nam het CNVB- team wat gas terug en kwamE.S.S weer aan aanvallen toe. Het ws Ton van Luijtelaar die de stand >p 5-4 bracht. Toen tenslotte Rob Ban 5-5 scoorde waren beide teams hïrmee tevreden. E.S.S.-Brouwer had én nut tige oefenwedstrijd gespeeld klaar voor het spannende einde'an de competitie waar nog alüjd goee kan sen zijn om kampioen te wordé. Staande v.l.n.r.: Rob Baan, Hans Ooft, Jan Rap en Ron Groenewoud. Zittend v.l.n.r.: Kees Rijvers, Jan Kaspers, e. Kapenga en Ger Blok. Vrijdagavond was Koeleman Boys uit Soest tegenstander van E.S.S.-Brou wer. Met nog drie wedstrijden voor de boeg leiden E.S.S. en B.P.S.Ó.V. de ranglijst met 18 punten uit 11 wedstrij den waarbij het doelsaldo van B.P.S. O.V. beduidend beter is. De wedstrijd begon met een aanval lend E.S.S.-Brouwer waarbij het ge heel zich bijna volledig op de helft van de Koeleman Boys afspeelde. De com binaties liepen goed en in de afwerking was men niet zelfzuchtig. Door twee doelpunten van Ton van Luijtelaar stond E.S.S. na vijf minuten al op voorsprong. Men hield echter het tem po hoog om het doelsaldo op te vijzelen. Nico Brouwer liet het derde en vierde doelpunt aantekenen. Voor het doel van de herstelde keeper Paul Werkho ven speelden zich spannende momen ten af maar deze konden niet tot enig resultaat voor Koeleman Boys leiden. Nog voor rust scoorden Ed en Nico Brouwer en brak de rust aan met een 6-0 voorsprong. Na rust duurde het even voor E.S.S. het juiste ritme weer had gevonden. De doelpuntenproduktie stagneerde even maar het offensief bleef. Tenslotte lukte het Nico Brouwer na tien minuten de zevende goal te scoren en ging het weer beter lopen. Bij een terugkaatsende bal was het Guus Groenesteijn die met een kopbal van bijna de middellijn de keeper kans loos péio&eerde maar de bal kwam van de kruising terug in het veld. Kort hierna scoorde Peter van Boeyen het achtste doelpunt en E.S.S. ging op jacht naar de tien goals. Nico Brouwer scoorde zijn vijfde goal en Ed Brouwer maakte de tien goals vol. Door snel te wisselen wist coach Masmeyer het tempo aan E.S.S.-zijde hoog te houden wat goals bleef opleve ren tot aan het einde van de wedstrijd. Het elfde doelpunt werd gemaakt door Herman van Zanten. Het was tenslotte Peter van Boeyen die met nog twee goals de eindstand bepaalde op 13-0. Een verdiende overwinning ook in deze hoogte die afgedwongen werd door de gehele wedstrijd een hoog tempo te blijven spelen waarbij individuele ak- ties beperkt bleven. Naast deze hoge score was het tevens voor de eerste maal dat Paul Werkhoven niet ge passeerd werd. De volgende wedstrijd voor E.S.S.- Brouwer is tegen het onderaan staande 0.T.S. De laatste wedstrijd die dan waarschijnlijk beslissend is voor het kampioenschap tegen B.P.S.Ó.V. is nog niet vastgesteld. De stand per 5 maart: 1. E.S.S.-Brouwer 12-20 2. B.P.S.Ó.V. 11-18 3. OvervestT. 11-17 4. Roeien Tin 11-12 5. F.C. Vonk 11-10 6. F.C. Brugakker 12-10 7. Koeleman Boys 13-5 8. O.T.S. 11-0 Uitslagen maandag en dinsdag, l en 2 maart. Maandag vroeg High Rollers - Pins Down 2-3 Queen' s Ladies -Turtles 4-1 De Kroon - Flying Balls 0-5 Stand Gew. Verl. 1. High Rollers 90 - 40 2. De Kroon 77.50 - 52.50 3. The Flying Balls 58 - 72 4. Turtles 57 - 73 5. Pins Down 56 - 74 6. Queen's Ladies 50.50 - 79.50 Maandag laat: Spruit - Kleuners 5-0 Kapriolen - Pe Ge Bar 0-5 Strike - Duffy 5-0 Stand 1. Spruit 87.50-42.50 2. Strike 80-45 3. Pe Ge Bar 62-58 4. Kleuners 60-70 5. Duffy 39.50-85.50 Dinsdag: Tryers - Speedy Rockets 1-4 Flying Pins - BH AM 0-5 Rolling Balls - Riad 1-4 Stand 1. BHAM 42-28 2. Tryers 41-29 3. Speedy Rockets 40.50-29.50 4. Flying Pins 34-36 5. Rolling Balls 31.50-38.50 6. Riad 21-44 Opmerkelijk is, dat er geen verande ringen zijn gekomen in de standenlijs- ten. De, strijd is fel, doch de posities worden blijkbaar met succes geconso lideerd. De jacht op het huisrecord van John Lommei is ontketend en maandag jongstleden hield ieder de adem in toen Olaf Casander bleek, maar vast beraden de 200 overschreed. Helaas op 219 bleef hij steken. Het zit er in! Maar wie? Inlichtingen over de Soester Bowling- bond kunt u krijgen op elke maandag avond van 19.00-24.00 uur in ,,De Borg" of telefonisch bij de voorzitter, de heer Prinz. Tel. 10832. Zaterdag 13 maart 1982: 09.00-18.00 uur K.N.K.V. korfbal 18.00 - 23.00 uur Red Stars Zondag 4 maart 1982: 09.00 -18.00 uur BDC handbal 10.25 uur meisjes adsp. BDC - Sport.Ver. 11.15 uur meisjes welpen BDC - Lekstad 12.00 uur dames jun. reg. BDC - AMC/Miloc 13.10 uur dames sen. reg. BDC - AMC/Miloc 14.30 uur heren sen. reg. BDC - Sport. Ver. 15.45 uur heren sen. BDC 3 - Laren 4 16.55 uur heren sen. BDC 2 - PPM/AAV 2 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 13 maart 1982: 09.00 -11.00 uur SW volleybal 11.00 -12.00 uur Tennisinstr. R. Blok Zondag 14 maart 1982: 09.00 -17.00 uur badminton Badso 20.30 - 22.00 uur basketbal Papillon Woensdag 17 maart 1982: 13.30 -16.00 uur sportinstuif jeugd Zaterdag 13 maart 1982: 09.30 -12.00 uur sportinstuif jeugd 12.00 -17.00 uur badminton Selby Zondag 14 maart 1982: 10.00 -15.00 uur badminton Selby Hees ging afgelopen zaterdag bij kop loper Veensche Boys op bezoek. Onder goede weersomstandigheden, maar toch op een zwaar veld begon Hees aan dit moeilijke karwei. Met goed collectief voetbal zette Hees, Veensche Boys onder druk en het was Piet Schalkwijk die in de 8e minuut dicht bij de openingstreffer was. Uit een aanval over links kwam de bal precies op maat bij P. Schalkwijk. Hij wachtte te lang en toen was het voor doelman Vis van Veensche Boys een makkelijke klus om deze inzet te stoppen. Hees bleef goed spelen. Met goed stu wend voetbal op het middenveld van R. Ribberink en J. v. Veer werden de vleugelspitsen T. Stormbroek en H. de Boer constant aan het werk ge zet. En het was T. Stormbroek die na een goede solo over 20 meter een schitterend schot gaf. Daar dat schot zó hard was kon de doelman de bal niet stoppen en de terugspringende bal werd schitterend door R. Mooij het net in gejaagd. 1-0, Hierna probeerde Veensche Boys iets terug te doen maar de Hees-defensie, onder leiding van de weer goed keepen de Aaldering, gaf geen krimp. Gezien de spelverhouding was de 1-0 ruststand volkomen verdiend. Twee ongewijzigde ploegen begon nen aan de tweede helft. En Veensche Boys wilde wel wat aan die achter stand veranderen. Met snel gegroe peerd voetbal maakten ze het Hees wel erg moeilijk. In de 12e minuut kreeg Bakker van Veensche Boys de beste kans van de wedstrijd. Uit een verre inworp van Bouwmeester kreeg hij de bal op rechts. In volledig vrijstaande positie schoot hij keihard naast. Hees begon iets onder de druk van Veensche Boys uit te komen en had pech toen uit een cornerbal J. Wester- veld net naast kopte. In de 30ste minuut was het echter toch raak voor Veen sche Boys toen uit een vrije trap over de Hees-defensie Blankestein de partijen weer op gelijke hoogte bracht 1-1. Hierna werd het spel voornamelijk op het middenveld uitgevochten. Twee toch wel tevreden ploegen zoch ten na het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Pex de kleedkamer-op. Van Wëedestraat 53-65 Soest Tel. 12334 Blijf lachen, ook al gaat het nóg zo slecht, want dan ga je ontspannen zitten en zul je merken, dat het allemaal veel beter gaat". Dat was één van de vaderlijke tips, die het 72-jarige jurylid, de heer R. Blaau- wendraad uit Woudenberg, aan één van de deelneemsters gaf tijdens de dres suur-wedstrijden van j.1. zondag 7 maart in het ruitersportcentrum Eldorado. Maar daar ging het die dag helemaal niet slecht; integendeel: het liep als een zonnetje De stemming was, zowel bij de deel- nemers(sters) als bij het publiek, op perbest. Iedereen leefde met iedereen mee. Het betrof hier de tweede dag van de uit drie delen bestaande competitie voor paarden. Om half elf werd er gestart met de klasse B1 dressuur. In de dinsdag 2 maart gehouden jaar vergadering van de Toerafdeling van Tempo werd het Toerbestuur uitge breid. Ondanks dat voorzitter Th. Des- sens zich vanaf nu alleen met de Toer- aktiviteiten kan bezig houden, werd door het ook uitbreiden van haar toer- aktiviteiten, deze hestuursuitbreiding noodzakelijk. Als secretaris werd, ter vervanging van de vertrokken hr. Metselaar, met algemene stemmen gekozen de hr. Noorlander. Toegevoegd werden de he ren J. Reulen en P. Nijhuis, zodat het bestuur er thans als volgt uitziet: Voor zitter Th. Dessens, secretaris J. Noor lander, penningmeester H. Koenen. Bestuursleden J. Reulen en P. Nijhuis. De op deze vergadering ingestelde Toer- en Recreatieve Commissie, zul len vooral ingezet worden bij het voor bereiden en begeleiden van de te or ganiseren evenementen. Buiten de onlangs gehouden Snerttocht van Tempo, organiseert Tempo Toer dit jaar wederom de Plassentocht op 28 maart. En de toertocht - terug over de Heuvelrug- op 8 mei. Op 24, 25 en 26 mei organiseert Tempo in samenwerking met de sportieve Supermarkt, Van Dam Super, de eerste Avond Driedaag se, over 2 afstanden van ca. 25 en 55 km. Tijdens de sportuitwisseling met het Duitse Soest 4, 5 en 6 juni, zal Tempo ook hier voor uitbreiding zorgen. Bij vorige gelegenheden werd er alleen héén of terug gereden. Dit jaar echter wordt er heen en terug gefietst. De totale afstand van ca. 530 km. wordt in 2 dagen verreden. Verder wordt er voor de georganiseerde Toer- fietser vanaf 8 april iedere donderdag avond een sterrit gehouden. Nieuw is ook de 3 Naaldentocht. Een toertocht welke in samenwerking met de Apeldoornse Toerclub de Adelaar, op 27 juni wordt gehouden en 210 km. lang is, eveneens voor de georganiseer de fietser. Tijdens de gehouden verga dering werd ook de clubcompetitie besproken, alsmede het deelnemen aan bekende binnen- en buitenlandse toertochten zoals b.v. Luik - Basten aken - Luik. Inlichtingen over het Toerfietsen bij Tempo kunt U krijgen via de tele foonnummers 02155-23174, 13190, 21839. De uitslag hiervan was 1. ex equo: Kyra Labadie met Ramo- na en mevr. I. Meesters met Unix, 138 pnt. 3. Kyra Labadie met Pastor, 133 pnt. 4. ex equo: Jenneke Weidema met Urolia en Caroline van Bloemendaal met Urolia, 128 pnt. 6. Wendy van Reijn met Silvia, 122 pnt. Hierna volgden de klassen L 1 en M 1 handicap dressuur. Deze proeven leverden onderstaand beeld op: 1. Jolanda Hutten met Maddy, 126 pnt. 2. Jeanette v.d. Velde met Scyla, 124 pnt. 3. Mevr. I. Meesters met Ramona, 123 pnt. 4. Mevr. I. Meesters met Pastor, 122 pnt. 5. Martha Hutten met Maddy, 114 pnt. 6. Hester van Reijn met Silvia, 110 pnt. De prijzen werden door de heren Blaauwendraad en Detmar uitgereikt. Terwijl vele nijvere handen, onder het toeziend oog van de heer Winkler, het springparcours opbouwden, kon den de deelnemers(sters), dank zij de medewerking van de heer G. van Duin kerken, hun paarden in de buitenma nége losrijden. Zodoende ging er weinig tijd verloren en kon er om ca. 3 uur met het 80 cm. parcours gestart worden. Van de 14 combinaties die hieraan deelnamen, wisten er 10 de barrage te bereiken. De hindernissen werden op 90 cm. ge bracht en er werd op tijd gereden. De toeschouwers in de eivolle foyer leefden intens met deze spannende wedstrijd mee. De plaatsing was als volgt: 1. G. van Duinkerken Jr. met Pastor in 37,2 sec. 2. Bea Huurdeman met Marco in 37,8 sec. 3. Mare Küh met Bruno in 38,6 sec. 4. Kees Koster met Winnetou in 40 sec. 5. J. Meesters met Pasha in 41,6 sec. 6. Joke van Dormolen met Bramble in 43,2 sec. Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Besloten werd met het l M parcours. Hiervoor hadden zich elf combinaties aangemeld. Ook hier moest een barrage op tijd de beslissing brengen. De heer G. van Duinkerken Jr. had deze dag blijkbaar een engeltje op zijn schouder, want ook in dit parcours bezette hij met zijn paard Pastor in de tijd van 42,8 sec. de eerste plaats. Tweede werd Robert Küh met Merlin in 43,6 sec. De derde plaats was voor Bea Huur deman met Marco in 40,2 sec. (4 strafp.). Vierde werd J. Meesters met Pasha in 44.4 sec. (4 strafp. De vijfde plaats werd bezet door Kees Koster met Winnetou in 44,8 sec. (4 strafp.). Voor de prijsuitreiking bedankte de voorzitter namens het bestuur van de stichting alle ruiters en amazones voor hun bijdrage aan dit evenement. Hij was bijzonder ingenomen met het grote aantal deelnemers van het Rui tersportcentrum Soest, dat hiermede de wedstrijden zo verlevendigd had. Zoals gebruikelijk bedankte hij allen, zonder namen te willen noemen, voor hun spontane hulp. Het jurylid, de heer Blaauwendraad, ontving uit zijn handen een rokertje en hij hoopte, dat men nog eens een beroep op hem zou mogen doen. Zijn aanwezigheid werd zeer gewaardeerd. Tenslotte riep hij alle deelnemers (sters) op om mee te doen aan de finale, welke zondag 21 maart ge houden zal worden.

Soester Courant | 1982 | | pagina 17