Arob-rechter zal uitspraak moeten doen in kwestie illegale tennisbaan mid kopieën maken bij: 50 Jaar geleden in Soest .V. voor: uw aandacht t\ IdeYtadhouder Indrukwekkend nieuwbouwpand Procar officieel geopend Bijna 50.000 rammelende bussen BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM O R GEMEENTE Openbare raadsvergadering Voorontweip Beheersplan Eem Hinderwet- ontwerp beschikking Verleende Bouwvergunningen Bouwterreinen te koop In uw brievenbus ligt nu DE NIEUWE VOORDEEL BOEKENKRANT Kollekte Rheumafonds: Grote keus in LOIS en LEVI'S SHIRTS! van oosten Bonnen op de A. P. Hilhorstweg Amerikaan ziet bromfietsers niet 11 Maart 1932 5 Soester Courant van woensdag 10 maart 1982 5 nnige ïetsel- oven, amers raider i ther- I,- k.k. Drzien verd.: Je vrij k.k. mnige amer, Voor- I,- k.k. ilegen roon- ort en Ind.: >uwde amers laard/ over- achter zolder n van >.- k.k. I. Ind.: haard i. Gas- >erver- 0,- k.k. taand ige en )t. 320 ng. toi- ikamer ngren- noder- verd.: amers. naar t pand cte c.v. 0,- k.k. en en vrlj- ubbele in (ca. toilet, euken, 4/3 5) ir-serre oop. 3 lemere ar met ;te trap 0.- k.k. Soest 51 of h r De eerstvolgende openbar i it: ilen van de openbare vergadering van 21 ja- vergadering van de gemeenteraad wordt ge houden op donderdag 18 uaart om 19.30 uur in de aula van het Grift- landcollege aan de Noord*-weg. Vanzelfsprekend bent u van harte wel kom. De agenda ziet er als volgt Vaststelling van de no nuari 1982 en 18 februari .9 Ingekomen stukken. Vragenhalf uurtje. Financiële situatie van gemeente. Voorstel tot het vastste en van het welzijnsplan 1982-1985 en jaarpro gramma 1982. Voorstel tot het vaststelen van het uitvoeringsbesluit van de Algemene Subsidieverordening W< zijnsvoorzieningen en -aktiviteiten. Voorstel tot verkoop vp het perceel Klaarwaterweg 79 aan de heer W. F. H. Busch. Voorstel tot wijziging vai de verordening studiefaciliteiten. Voorstel tot het verier n van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zöneverordenire Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in erking houden van een winkel in Indonesische eetwaren, afhaalcentrun Indonesische maaltijden en een Indonesisch i^eel Beukenlaan 55 te Soest. restaurant op/in het pei Voorstel tot het verlen« van een ontheffing als bedoeld in artikel l van de Zóneverordenir Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en i werking houden van een autoschadebedrijf op/in het perceel Birksti at 105 te Soest. De schriftelijke toelichtingop de onderwerpen die ter tafel komen, kan men inzien bij het gemeentajk INFOrmatiecentrum. de Sinds 27 januari ligt in heti; werp Beheersreglement voi kaarten. Dit reglement bevat de vo< ding van de Eem als vaar- werken; voorschriften die regelen en voorschriften tieve ontwikkelingen op de Men had tot l maart de ge^j schriftelijk kenbaar te m Achter St. Pieter, postbus Deze termijn hebben gedepuei Men kan nu dus tot l mei reglement voor de Eem NFOrmatiecentrum ter inzage het vooront- >r de Eem met bijbehorende toelichting en inschriften die zijn gericht op de instandhou- n boezemwater en van haar oevers en kunst- *t gebruik van de Eem door de scheepvaart zijn gericht op de regulering van recrea- :m en in een aangrenzend gebied, genheid eventuele bezwaren of opmerkingen en aan gedeputeerde staten van Utrecht, 3100, Utrecht. ierde staten inmiddels verlengd tot 1 mei. reageren op het voorontwerp Beheers- vember 1978. op het per sectie G9, nr. 7161 De strekking van het ontu „Positieve beslissing op Op de gemeentesecretarie afdeling l) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan ligt ter inzage het rzoek van Soester IJzer- en metaal ieterij b.v., Dorresteinweg 62 te Soest voor een nieuwe, de gehele irichting omvattende vergunning voor een metaal- en ijzergieterij, nder intrekking van het verzoek d.d. 30 no- reel Dorresteinweg 62 te Soest (kad. Soest, *|rp van de beschikking luidt - p antwerp-beschikking onder het stellen van voorwaarden ter voorkoning van gevaar,, schade of hinder naar bui ten toe". Gemotiveerde bezwaren teg^ de ontwerp-beschikking kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schrifte lijk of mondeling bezwaar isbben gemaakt tegen het verzoek om ver gunning en hen die daartoe weest. De bezwaarschriften moetei vóór 10 april 1982. Indien men dat wenst, wordn de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient iet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertii met het bezwaarschrift bij het gemeente bestuur worden ingediend. edelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn bij het gemeentebestuur worden ingediend (Nie gebonden besluiten) Verlening d.d. 9 februari 1982 bouwen van een kassencdnplex op een terrein aan het Oude Grachtje 17 (kad. gem. Soest, sectiiG., nr. Verlening d.d. 2 maart 1982 bouwen van 272 woninge (kad. gem. Soest, sectie 3391 bouwen van een dienstvói op een terrein gelegen aan de Koningsweg J.. nr. 7082, 7465, 7930, 7948 (ged.), 6291 en elijk gelegen nabij het Slangenbosje en het •ning op een terrein gelegen aan het Oude Grachtje 17 kad. gem. Söst, sectie G., nr. 6288 Ingevolge de Wet Administ itieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuulijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang s getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publikatie bij het coege van b. en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. De gemeente Soest biedt te k op aan I. EEN PERCEEL BOIVTERREIN aan de Noorderweg (hoek Ir. Menkolaan) te Soest, 1 >or de bouw van een vrijstaande eengezins woning. Het perceel is aantrek wandelpark Colenso. De grootte is ongeveer 45 m2. De koopprijs bedraagt.75,- per m2 (exclusief b.t.w. II. EEN PERCEEL BOUWTERREIN aan de Klaarwaterweg te Soest, voor de bouw van een vijstaande eengezinswoning. De grootte is ongeveer EO m2. De koopprijs bedraagt50.-per m2 (exclusief b.t.w.). III. ACHT KAVELS BOUWTERREIN aan de Louise de Colignylaan te Soest, voor de bouw varacht vrijstaande eengezinswoningen. De percelen zijn fraai g^egen nabij de Lazarusberg. De grootte varieert van|50-600 m2 per bouwkavel. De koopprijs bedraagt jfL75,- per m2 (exclusief b.t.w. Belangstellenden kunnen zih tot 26 maart 1982 schriftelijk opgeven als gegadigde bij burgemeester jn wethouders van Soest. Burgemeester en wethoudes behouden zich het recht voor de kavels toe te wijzen eventueel door mid el van loting. Nadere informatie ligt ter nzage in het gebouw gemeentewerken, af deling grondzaken, Lange Bpkweg 77 te Soest, dagelijks van 9.30 uur tot 16.00 uur. INFORMATIES: INFO-qi TELEFOON 02155-2255! OPEN MAANDAG t/m VRjJI NTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, DAG VAN 10.00 -12.30 - 13.30 -17.00 UUR Voor de legalisering van zijn verharde tuin, door burgemeester en wethouders en r.o.-commissieleden „tennisbaan" genoemd, kan de heer F. van de Kant in ieder geval rekenen op steun van de VVD-ers Korthuis en Beijen en de heer Nuijten van Progressief Soest. De CDA-ers Bolhuis en Oldenboom willen de uitspraak van de Arob-rechter af wachten, terwijl de heer Kingma (PvdA) zich zonder meer achter het standpunt van b. en w. schaart dat de uit 1972 stammende hestemmings- planvoorschriften (Soest-Zuid) zijn ge negeerd en dat de tennisbaan-ver harding moet worden verwijderd. In de vergadering van de commissie ruimtelijke ordening werd de brief van het college aan de heer v.d. Kant besproken. Van de Kant verzocht het gemeentebestuur min of meer de brief waarin hij aangezegd kreeg de ver harding te verwijderen, maar in te trekken zodat de Arob-zitting niet ge houden behoefde te worden. Maar daar voelt het college niets voor. Het is een vrij lang lopende kwestie, die al in 1979 begon. Van de Kant vroeg toen vergunning achter zijn wo ning aan de Kolonieweg een tennis baan te mogen aanleggen. Dat werd geweigerd; het perceel grond heeft de bestemming garage en tuin. Haal 'm eruit en pak dat voordeel bij: Soesterbergsestraat 53 Soest-Zuid Tel. 02155-12419 v. Weedestraat, hoek Stadhouderslaan - Soestdijk Tel.: 02155-17699 Foto: Herman van Dam De familie Van den Dijssel en het Procar-personeel heb ben het dertigjarig bestaan van hun zaak op grandioze wijze gevierd. J.l. vrijdag werd het nieuwbouwpand aan de Indus trieweg officieel door burge meester mr. P. Scholten ge opend en de daarbij aanslui tende receptie werd door een ongewoon groot aantal autori teiten, vrienden en relaties bij gewoond. De afsluitende feest avond was een waardig slot van een hoogtijdag. In zijn toespraak stelde burgemees ter Scholten de heer André van den Dijssel, de directeur van „dit glim mend en glanzend bedrijf" ten voor beeld aan allen in deze moeilijke economische tijd. „Er wordt", zei de heer Scholten, „in deze tijd téveel gesproken over ma laise. Men laat de kop hangen en legt er zich bij neer in plaats van zich er tegen teweer te stellen". Hij hield de ondernemers voor dat goede plannen nog altijd lukken, mits men over een behoorlijk doorzettings vermogen beschikt. In dat verband wees hij op de aktie tot behoud van een ziekenhuisvoor ziening in de gemeenten Baarn en Soest. „Het kan best betaald worden", zei hij, „mits er iets anders voor wijkt wat minder belangrijk is". Hij riep zijn talrijke toehoorders op deze aktie met het plaatsen van een handtekening te steunen. „We moeten elkaar de malaise niet aanpraten, maar zorgen dat Soest weer gezond wordt. Ik verzet me te gen de opvatting: „alweer een Soes ter plan, dat zal ook wel niet door gaan", aldus de burgemeester. „Er zijn genoeg mensen in de samenleving die daarvoor kunnen zorgen. Laat pes simisten zich spiegelen aan de heer Van den Dijsselaan mensen die voor uit willen en tonen dat te kunnen". Hij besloot met Procar en het perso neel een goede toekomst toe te wensen. Vervolgens drukte hij op een grote De zeepbellen-regen waarmee de nieu we vestiging Van Procar officieel ge opend werd. glanzende rode knop, waardoor een ingenieuze bellenblaas-apparatuur in een hoek van de grote hal in werking werd gesteld. Namens het 125 man tellende perso neel zei de heer A. Smink trots te zijn op de directie en veel vertrouwen te hebben in de directeur.„Vertrou wen", zij hij, de heer Van den Dijssel citerend, „is immers de ziel van de handel". Er waren nog meer sprekers, onder meer uit België en Griekenland ter wijl de aannemer, de firma Heijme- rink, zijn dank bracht voor de gewel dige en ook unieke samenwerking. Tot slot de heer Van den Dijssel een dankwoord. Hij complimenteerde bur gemeester Scholten met zijn fantas tisch ambtenarencorps en verder allen die de moeite genomen hadden de ope ning bij te wonen. Mevrouw Scholten kreeg bloemen en de burgemeester een boekwerk alsme de een cheque, te besteden aan een nog nader te bepalen Soester doel. Met een druk op de knop stelt burge meester Scholten de bellenblaas-in- stallatie in werking. Rechts van hem het echtpaar van den Dijssel en me vrouw Scholten. In 1980 vraagt Van de Kant toestem ming zijn tuin te mogen verharden als speelplaats voor zijn kinderen en begin '81 deelt de gemeente hem mede dat hij daar geen toestemming voor nodig heeft. Vier maanden later krijgt hij de aan schrijving de „betonnen baan verhar ding" te verwijderen. In de brief wordt gezegd dat hij 1200 m3 zwarte grond heeft afgevoerd en daarna 1200 m3 vulzand heeft opgebracht. Van de Kant zei tijdens de vergadering van de com missie r.o. dat zoiets betekent dat er in totaal 300 vrachtwagenladingen (van 8 m3) zand zijn verplaatst en hij vindt dat ongeloofwaardig. Hij zegt dat de gemeente, zonder zich behoorlijk van de feiten op de hoogte te stellen, beweringen uit een brief van een protesterende buur heeft overgenomen. Hij wordt zelf niet eens gehoord en tegen deze gang van zaken heeft hij alle bezwaren. In de r.o.-vergadering wees hij tenslot te op een uitspraak van de Raad van State van 23 juni 1981 waarin in een soortgelijk geval b. en w. van Eind hoven in het ongelijk zijn gesteld. Het perceel valt op het moment bin nen het gebied waarvoor een voorbe- reidingsbesluit geldt en mevrouw Korthuis VVDvroeg zich in de verga dering van r.o. af of zonder dit „be sluit" de vergunning wel verleend zou zijn. Voor haar was het ook nog de vraag of de grond met de huidige verharding, minder geschikt is geworden voor de andere bestemming. Zij stelde voor die vergunning alsnog te verlenen en er dan twee voorwaar den aan te verbinden: 1. de tennis baan mag niet geëxploiteerd worden en 2. bij verkoop van de woning met een gedeelte van de tuin, moet de ver harding verwijderd worden. Steun kreeg mevrouw Korthuis van de heer Nuijten (P.S.). Hij maakte wet houder Menne attent op meer voor komende totale verharding van tui nen, met daarin uitsparingen voor groen. „Is dat dan anti-tuinachtig? wilde hij weten. De heer Beijen (VVD) zei de overwe gingen van het college niet te kennen, waarop de vergunning geweigerd werd. De door de buur opgevoerde ge luidsoverlast, noemde hij „kinderach tig". En dat dan vanwege de eveneens aangrenzende speelplaats van de Sa- vornin Lohmanschool. Hij raadde de wethouder aan de AROB-uitspraak te voorkomen, door de buren weer met elkaar te verzoenen. De heer Kingma (PvdA) stelde voor de AROB-zitting maar door te laten gaan. Hij vreest, net als het college, commerciële exploitatie. De heer G. Oldenboom (CDA) veron derstelde dat commercieel gebruik, ook met de voorwaarden van mevrouw Korthuis, niet te voorkomen zal zijn. Met zijn fractiegenoot Bolhuis stelde hij voor de Arob-uitspraak af te wach ten. Ook Bolhuis zei van mening te zijn dat aan de te verlenen vergunning geen anti-exploitatievoorwaarden verbonden kunnen worden. In zijn antwoord zei wethouder Menne dat vooral de vrees van precedent werking, de doorslag gegeven had om de bestemmingsplan-bepalingen strikt te handhaven. „De betrokken woning heeft te koop gestaan, exclusief de tennisbaan. Dat hebben wij van een makelaar ge hoord", aldus de heer Menne, die daarmee onderstreepte dat de vrees voor exploitatie niet uit de lucht ge grepen is. „Onze belangrijkste drijfveer voor weigeren van de vergunning is handha ving van de bestemmingsplanvoor schriften, waaraan burgers recht kun nen ontlenen". De kwestie wordt nu opnieuw in de vergadering van b. en w. besproken. De discussie in r.o. zal daarbij een rol spelen. Tenslotte liet de wethouder weten dat er opgetreden gaat worden tegen el ders in de gemeente aangelegde pri vé tennisbanen. In dat verband zal er ook bekeken worden, zoals commissie lid Beijen voorstelde, of er geen alge mene richtlijnen ten aanzien van de aanleg van tennisbanen opgesteld kun nen worden. In de week van 8-14 maart rammelen er weer zo'n 50.000 collectebussen. Vijftigduizend. En dat betekent, dat er evenzoveel vrijwilligers op pad zijn voor het Nationaal Rheumafonds. Om dat er in Nederland ruim 200.000 rheu- mapatiënten zijn. Daarvan kunnen ve len dank zij het Rheumafonds wat prettiger leven. Zij hebben daar recht op. Nietwaar? I -7 Rheuma Rheuma is een verzamelnaam voor een aantal ziektebeelden. Sommige vormen van rheuma kunnen genezen, in een aantal gevallen kan de ziekte een halt worden toegeroepen, weer andere vormen zijn niet te stoppen. Dan zijn aanpassingen nodig, bijzon dere hulpmiddelen, een rolstoel een aangepast huis. Het Rheumafonds springt dan bij waar dat nodig is. Ook rheumapatiënten willen er wel eens uit. Daarom heeft het Rheuma fonds bijvoorbeeld een eigen volledig aangepast vakantiecentrum met hotel en bungalows. Er worden boot-, trein - en vliegreizen georganiseerd. Een belangrijke vraag blijft natuurlijk hoe je rheuma kunt voorkomen of genezen. Rheuma is een van de oudst bekende ziekten, maar helaas is nog geen afdoende oplossing gevonden. Niet voor niets geeft het Rheuma fonds ieder jaar grote bedragen uit aan wetenschappelijk onderzoek. Als u de collectebus heeft gemist, is het gironummer: 324, Nationaal Rheuma fonds, Den Haag. Voor verdere informatie: Nationaal Rheumafonds, le Sweelinckstraat 62, 2517 GG Den Haag, tel. 070-' I Soesterbergsestraat 57 (t.o. Busstation) Soest - Tel. 02155-13109 Elf bonnen heeft de politie vorige week gegeven aan automobilisten die de A. P. Hilhorstweg gebruikten als een doorgaande route. In verband met de agrarische bestemming van de weg, is er indertijd door het plaatsen van borden, op een gedeelte alleen bestem mingsverkeer toegelaten. De overtre ders waren woonachtig in Soest (2) Baarn (4), Amersfoort '3), Hoevelaken en Hilversum. Tweemaal achter elkaar heeft een 19- jarige Amerikaanse autobestuurder, gelegerd in Huis ter Heide, een wat typische ontmoeting gehad met brom fietsers. Zaterdagavond verleende hij op het kruispunt Dalweg/Beuken- laan geen vrije doorgang aan een 16-jarige bromfietser. De bromfietser kwam in het ziekenhuis terecht en de auto van de Amerikaan werd aan de linkerzijde beschadigd. Zondagmiddag ontmoette hij op zijn weg, weer op de Dalweg, maar nu bij het kruispunt met de Parallelweg, een andere bromfietser. Weer verleende hij geen voorrang. Deze bromfietser kwam met de schrik vrij, maar de auto van de Amerikaan werd nu aan de rechterzijde beschadigd. De mare chaussee stelt een onderzoek in. Lichte stijging gasgebruik in januari De gasinkoop in de maand januari bedroeg 11.339.230 ms. Ten opzichte van januari 1981 was dat een stijging van 5 procent (504.040 ms). In januari 1981 was de gasinkoop namelijk 10.835.190 m3 en in januari 1980 12.491.879 m3. Het aantal graaddagen was in januari 1982 9 procent hoger dan vorig jaar in januari. Het was thans 519 en vorig 477. (Eén graaddag is iedere graad cel- cius die de gemiddelde etmaal tempa- ratuur van de buitenlucht beneden de stookgraad van 18 graden Celcius ligt. Bijvoorbeeld een gemiddelde etmaal- temperatuur van 4 graden Celcius geeft 14 graaddagen). Het aantal verbruikers steeg vergele ken met de maand december van 13.902 naar 13.906. Het aantal c.a.i- aansluitingen steeg vergeleken met de vorige maand van 10.602 naar 10.623. "T^tö^ïërmanTanDani Het Groene Kruis Het jaarverslag der Vereeniging „Het Groene Kruis" alhier vermeldt het navolgende: In 36 gevallen werd hulp verleend. De vaste verzorg sters, benevens eenige in los dienstverband, waren over 611 verpleeg- dagen met deze huisverzorging in actie. Voor het magazijn, werd voor ruim 40,- aangekocht, o.a. een gaskachel voor verwarming van het vertrek waarin de hoogtezon en een lichtboog. Mevrouw Kalff alhier had de attentie aan de vereeniging een zelf gemaakt kussen te offreeren, hetwelk bij onderlingen verkoop 15,- opbracht. Het aantal leden bedraagt thans 199. Uitgetrokken is een post, waardoor het mogelijk is in voorkomende gevallen steun te verleenen op het gebied van kinderuitzending. Tenslotte zij nog vermeld, dat de Vereen, adhaesie betuigde aan het door het Provinciaal bestuur aan de Gemeentebesturen gerichte adres inzake instelling van een school- artsendienst. De inkomsten der Vereeniging over 1931 bedroegen 1497,32, terwijl de uitgaven waren 1189,25, zoodat er over 1931 een batig saldo is te boeken van 308,25. Ouderavond Chr. School Driehoeksweg Maandagavond werd in de Christelijke school aan den Driehoeksweg een ouderavond gegeven. Een der lokalen was geheel gevuld met belangstellende ouders. De vergadering stond onder leiding van Ds. Groeneveld, die na gebed een toespraak hield en vervolgens het woord gaf aan den heer Van den Heuvel, om in vogelvlucht, zooals spr. het zei- de, te behandelen het onderwerp „De Schoolstrijd". Via de geheele ge schiedenis van de openbare school met den bijbel van vóór de Fransche overheersching, kwam spreker geleidelijk tot de schoolwet De Visser, die de algeheele gelijkstelling op financieel gebied gaf. Nadat enkele vragen, die na het einde van de lezing werden gesteld, waren beantwoord, werd een kopje chocolade geserveerd en kreeg middelerwijl bij verhindering van Mej. van den Berg, het Hoofd der school, de heer Holst, het woord voor zijn lezing over De Bijbelsche geschiedenis op de school. Spreker noemde het Bijbelsch onderwijs het hoofdvak op de Chr. school. Toch zou de Chr. school geen school met den Bijbel mogen heeten, wanneer dit Chr. onderwijs beperkt bleef bij het vak Bijb. Geschiedenis, dat in den regel van 9 tot half 10 wordt gegeven. Neen bij het geheele onderwijs moet rekening worden gehouden met het Christelijk beginsel. Bij de vakken aardrijkskunde - de aarde is des Heeren - Geschiedenis - Gods leiding daarin - Natuurkunde - Gods schepping - ja meerdere vakken is er alle aanleiding de kinderen op Gods daden te wijzen. Maar niet alleen in school, ook in huis dienen de ouders de kinderen de vreeze des Heeren in te prenten. Aan de wijze waarop het bijbelsch onderwijs moet worden gegeven, stelt de heer Holst verschillende eischen. Bevattelijk, eenvoudig, zoo mogelijk in bijbeltaal, althans niet plat. Op deze wijze moet er liefde en eerbied voor den Bijbel worden gekweekt. Na dit referaat werden ook een paar vragen gesteld en beantwoord en kwam men, ongemerkt op een terrein, dat slechts zijde lings met het onderwerp in verband stond, n.1. het lezen van den bijbel in het gezin. De meeningen hieromtrent liepen uit elkaar. Enkelen wilden 3 x per dag een hoofdstuk lezen, beginnende bij Genesis I en eindigende bij het laatste hoofdstuk uit Openbaringen. Andere wenschten te lezen, wat ook voor kinderen zooveel mogelijk begrijpelijk was en dan niet te veel en in een rustig oogenblik. Ook het instituut schoolarts kwam ter sprake, waar men van bestuurszijde bleek tegen te zijn. Schoolreisjes bleken sommigen goed - anderen af te keuren, 't Was intusschen laat - te laat - geworden. Er was nog gelegenehdi om school werk te bezichtigen. We hadden het graag gezien, maar dan wat vroeger in den avond. Over het geheel een goed geslaagde ouderavond. Crisis-Comité Naar men ons mededeelt, werd door de ambtenaren der onderscheidene diensten der gemeente alhier over de maand Februari j.l. 60,20, zijnde 1 pCt. der wedden ten bate van het plaatselijk Crisis-Comité bijeenge bracht. Eierveiling Op de j.l. Woensdag gehouden Eierveiling liepen de prijzen van 2,75 tot 3,10 per 100 stuks. De handel was vlot. Anti-rev. Kiesver. Ned. en Oranje Wij vestigen hier de aandacht op de jaarvergadering van de Anti-rev. Kiesvereeniging, welke D.V. zal gehouden worden in de Chr. U.L.O. School, op Dinsdag 15 Maart a.s., des avonds om 7,30 uur, alwaar o.a. een referaat zal gehouden worden over „De strijdwijze van liet Socialisme". Trouwens opkomst is zeer gewenscht. PRAAMGRACHT 5 - SOESTDIJK - TEL. 02155-17552

Soester Courant | 1982 | | pagina 5