I SVV dames blijven onverslaanbaar. Heren hebben 't zwaar Programma Kleurvergroting AKTIE! A.s. vrijdag en zaterdag BP S.A.S. Rally Soester Schakers op de valreep in vorm Shot pakt tegen Swift eerste winst ~W~ Tempo's Plassentocht van SCHAKEN Autorit .Nacht van Baarn" TAFELTENNIS DAMMEN Pupillen- kampioenschap van Nederland weer in Soest si» Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg VOLLEYBAL van oosten 2?0 i.p.v.lOr 5r i.p.v.10.- WIELRENNEN BASKETBAL Dubbele winst voor heren van Papillon Papillon breidt uit 19 SoesttT Courant van woensdag 24 maart 1982 19 Het gedegradeerde eerste tiental van de Soester schaakclub heeft vorige week op gepaste wijze het seizoen •81'82 afgesloten door kampioenskan didaat Kanaleneiland 1 in de Promotie klasse van de Stichts Gooise schaak bond voorlopig van het kampioen schap af te houden. Voorlopig, omdat de voorsprong van één punt die Soest vorige week vrijdag aan zes partijen overhield [9te-%te voorsprong] naar alle waarschijnlijkheid niet vast gehouden zal kunnen worden. Als de vier afgebroken partijen op vrijdag 2 april zijn uitgespeeld en er gebeuren tijdens die tweede zitting geen ai te gekke dingen - dan zal er waarschijn lijk een 5-5 gelijkspel aan de Stichts Gooise wedstrijdleider kunnen worden doorgegeven. Een resultaat waaraan de Domstedelingen nog net voldoende zullen hebben voor de Onderbonds- titel en de daaraan verbonden promo tie wedstrijden naar de grote bond [KNSB]. Soest heeft het de Utrechters in de allerlaatste wedstrijd van het seizoen wel heel erg lastig gemaakt. Hoewel er voor de thuisclub in feite niets meer od het spel stond hebben de mannen van kopman Vennik in feite meer gepres teerd dan vooraf voor mogelijk was gehouden. De kampioenskandidaten hebben zelfs lange tijd op de rand van de afgrond gebalanceerd maar toen Henze in de tijdnoodfase een verkeerde afwikkeling aanging kwam hij in een eindspel terecht dat vermoedelijk voor hem verloren zal gaan. De partij zal over negen dagen worden uitgespeeld evenals die van Rob Groen, Bakker en Goes. Groen heeft een beter eindspel in handen maar zal dat naar algemeen wordt verwacht niet tot winst kunnen voeren. De partij van Bakker zal ook de remisemarge niet overschrijden terwijl hetzelfde min of meer ook geldt voor de hangstelling van Goes. Aangezien al deze partijen op verzoek van de Utrechters worden uitgespeeld zal ook met andere varianten in het eindresultaat rekening gehouden moe ten worden. Aan drie borden eiste Soest het volle punt voor zich op. Muis, Vegter en Molenaar. De enige remise kwam op naam van C. van Dijk. Muis bracht aan het tweede bord het eerste puntje binnen. Hij sloeg in de opening in feite al zijn slag en aan die parade hield hij twee plus pionnen over die hem uit eindelijk de overwinning zouden bren gen. De winst van invaller René Mole naar kwam op ietwat andere wijze tot stand. Hij raakte aan het tiende bord al snel in de openingsproblemen waar door hij met een op papier verloren stelling kwam te zitten. Molenaars tegenstander bewandelde echter niet de geëigende wegen waar door de Soester het initiatief naar zich kon toetrekken met winst als gevolg. Ook Vegter stond lange tijd moeilijk maar wist via een fraaie combinatie een kwaliteit te winnen. De rest was voor hem nog slechts een kwestie van t, <- i. Van raakte aan het achtste bord in moeilijke stelling een pionnetje kwijt. Lopers van ongelijke kleur zorgden er voor dat de partij remise werd. Tegenover deze positieve scores ston den twee nederlagen. Van Tuinen moest aan bord vier als eerste de monarch omleggen. Hij sloeg welis waar met succes een aanval op zijn damevleugel af maar kreeg daarvoor de rekening gepresenteerd op de ko ningsvleugel. Een open koningsstelling kostte hem stuk- en partijverlies. Ook kopman Venrük verloor. Hij be handelde de opening niet juist en werd daarvoor afgestraft. De persoonlijke resultaten Soest l - Kanaleneiland 1: Vennik-Nieuwenhuis 0-1 Muis-Koymans 1-0 Vegter-Sandbrlnk 1-0 Van Tuinen-Van Kooten 0-1 Henze-Van de Plassche afg. Bakker-Van Diepen afg. Groen-Dufrenne afg. VanDijk-Bosch te-te Goes-Thorig afg. Molenaar-Kuhlemeler 1-0 De 13e ..Nacht van Baarn", een autorit georganiseerd door de Baarnse Auto Club (B.A.C.) wordt verreden in de avond en het begin van de nacht van zaterdag 3- op zondag 4 april. Het is een ..open" automobiel sport evenement. dat verreden kan worden in een sportklasse (onderverdeeld in A-, B- en C klasse) en een Toerklasse. Voor de deelnemers in de sportklasse telt dit evenement mee voor het indivi dueel kampioenschap routebeschrij ving van de RAC-West; voor het ver enigingskampioenschap van de RAC- West èn voor het clubkampioenschap van de BAC. Deze rit zal daarom op een hoger niveau liggen de gebruikelijke club- ritten. Om minder ervaren rijders niet af te schrikken is de Toerklasse toegevoegd. Voor de C- en de Toerklasse (deel nemers zal er op dinsdag 30 maart een instructieavond gehouden worden in ,,'t Wapen van Beerenstein", Zand- voortweg 132 te Baarn. Deze avond begint om 20.00 uur. De Nacht van Baarn zal bestaan uit twee trajecten van ongeveer gelijke lengte. Tussen de trajecten is een rustpauze ingelast van één uur. De lengte van de rit is voor de sportklasse ca. 120 kilometer en voor de Toerklasse circa 75 km. Het inschrijfgeld bedraagt bij voorin schrijving voor de sportklasse 25 gul den en voor de toerklasse 15 gulden per equipe. Inschrijving aan de starttafel kost vijf gulden extra. De voorinschrij ving sluit maandag 29 maart. Inschrijfformulieren en nadere inlich tingen zijn te verkrijgen bij Martin van Groen. Ruitersweg 97, 1211 KV Hilver sum, tel. 035-48109. De afgelopen week werd weer een volledig programma in de tafeltennis- competitie afgewerkt met voor Shot wisselende successen. Shot 1 boekte tegen Swilt uit Deventer de eerste winst, waardoor nog een heel klein kansje op handhaving behouden bleef. Shot 2 verloor in Amsterdam ongeluk kig met 6-4 van Tafeltennishuis 2, terwijl Shot 3 met dezelfde cijfers ten onder ging tegen Quick 7. Shot 4 behaalde twee broodnodige punten door met 8-2 van Nederhorst 1 te w innen. De Shotdames gaan vrijwel zeker degraderen na de 7-3 nederlaag die in Assen tegen de gelijknamige club werd geleden. De landelijke jeugdteams van Shot haalden flink uit; Shot 1 won in en tegen Huizen met 10-0, Shot 2 versloeg TT VN uit Nieuwkoop met 9-1. Na vorige week niet in aktie te zijn gekomen wegens deelname aan de Nederlandse Tafeltenniskampioen- schappen, speelde Shot 1 afgelopen zaterdag de competitiewedstrijd tegen kampioenskandidaat Swift uit Deven- ter. En datgene wat zes wedstrijden lang niet was gelukt, lukte nu wel; er werd namelijk gewonnen. De start van Shot was matig, want alleen Harry Maassen slaagde erin zijn eerste enkelspel te winnen. Na deze 1-2 achterstand volgde echter een sterke periode van Shot. Het dubbelspel werd zeer nipt gewonnen en Harry Maassen bracht via zijn 2e overwinning de 3-2 pauzestand op het scorebord. Na de pauze vergrootte Dirk Schuiling de voorsprong tot 4-2 door een 17-20 ach terstand in de derde game om te zetten in een 22-20 winst. Twee winstpartijen van René Daselaar en twee nipte nederlagen voor Dirk Schuiling en Harry Maassen brachten uiteindelijk De Dam-Vereniging Soest zal dit jaar voor de derde maal in haar (nog pril le) bestaan het onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Dam- bond te houden kampioenschap van Nederland voor pupillen verzorgen. Jongelui in de leeftijd van plm. 10 a 12 jaar zullen op zaterdag. 3 april a.s. in gebouw ,,De Rank" alhier strijden om een eervolle plaats onder de bes ten van het land. Er spelen 24 kinde ren - uit elke provincie twee - voor een plaats in de finale, die eveneens in Soest wordt gehouden en wel op 19 en 21 oktober van dit jaar. D.V.S. is wat het financiële gedeelte van dit landelijke evenement aangaat weer verzekerd van de steun van Bakkerij T. v.d. Meer en Zn. B.V. te Amersfoort. Het is ze ker interessant om op 3 april eens bij ..De Rank" aan de Soesterbergse- straat binnen te lopen en te zien hoe serieus en reeds goeddeze jon gelui het moeilijke damspel spelen. de 6-4 eindstand op het scorebord. Doordat ook de concurrentie tot winst kwam schoot Shot met deze zege niet zo veel op, maar misschien kan uit deze overwinning voldoende inspiratie geput worden voor een sterke afslui ting van de competitie. Shot 2 verloor in Amsterdam ongeluk kig met 6-4 van Tafeltennishuis 2 waardoor men nog steeds niet geheel veilig is. Tegen Tafeltennishuis speel den Bert van Velzen en Nicky Baba met ieder twee zeges een goede wed strijd, Gerhard Busch bleek echter door zijn blessure een te grote trai ningsachterstand opgelopen te hebben. Mede door een grote hoeveelheid pech kon hij niet tot winst komen. Aanstaan de zaterdag om 16.00 uur speelt dit team thuis tegen hekkesluiter Twenty one up en dan kan men zich definitief veilig stellen. Shot 3 kon de goede prestatie van vorige week, 7-3 winst op Niké, deze week niet herhalen. Enigszins onver wacht werd met 6-4 van Quick 7 verloren, waardoor Shot 3 nu weer in ernstig degradatiegevaar is gekomen. Tegen Quick won Edwin Luyben twee partijen, terwijl Arnold Appelhof en invaller Joop Kok ieder één keer tot winst kwamen. Shot 4 speelt een zeer spannende com petitie, want alle teams in deze 2e klas poule zitten vlak bij elkaar. Dankzij de 8-2 winst op Nederhorst van afgelopen week houdt dit team de kansen in ieder geval in eigen hand. Beste Shotspeler tegen Nederhorst was Marcel Vrak- king die erin slaagde ongeslagen te blijven. De Shotdames hebben het in de belang- rijke wedstrijd tegen Assen niet kun nen redden, waardoor de degradatie praktisch vaststaat. Evenals in thuiswedstrijd werd met 7-3 van de Drentse dames verloren, doordat de Shotdames ieder één enkelspel wisten te winnen. Aanstaande zaterdag om 16.00 uur speelt men thuis tegen ATC uit Nijmegen waarvan in de uitwed strijd ongelukkig werd verloren. Mis schien zit er een revanche er nu wel in Hel le jeugdteam van Shot behaalde de tweede achtereenvolgende 10-0 over winning tegen het zwakke Huizen. Berend Jonker vierde zijn 14e verjaar- dag door moeiteloos ongeslagen te blijven, een prestatie die geëvenaard werd door Jan Fransen en Eddy Gay- tant. Ook hel 2e jeugdteam boekte een grote overwinning, want TTVN uit Nieuw koop werd met 9-1 verslagen. Arjan Schuiling en Edo Fransen bleven onge slagen, terwijl invaller Frans Mark Schut twee keer tot winst kwam. Voor alle inlichtingen over de TTV Shot kan men terecht bij Joop Kok, van Goyenlaan 97 (tel. 12746). Overige uitslagen senioren: Niké 3-Shot 5: 9-1. Shot 6-Huizen 2: 2-8, Shot 7-Vitus 5: 8-2, Bunshot 3-Shot 8: 6-4. Sukses 2-Shot 9: 1-9. Overhees 2-Shot 10: 8-2, Oso 2-Shot 11: 7-3, Shot 12-Vitus 11: 10-0, Shot 13-Elan 10: 0-10. Overige uitslagen jeugd Good Luck 1-Shot 3: 6-4. Shot 4-Quick 5 7-3, Shot 6-Sukses l: 6-4, Buna 3-Shot 7 5-öi Shot8-Niké 2: 10-0, Sukses 2-Shot 9. 7-3 Shot 10-Bunshot 5: 6-4, VEV 4-SHot 11 0-10. Elan 6-Shot 12: 8-2, de Hilt 3-Shot 13: 1-9, Shot 14-Sukses 3: 4 Shot 15-Elan 8: 3-7. SPORT Éi Zaterdag 27 maart 1982: 08.30 -12.30 uur NeVoBo volleybal 12.30 - 21.30 uur Red Stars Zondag 28 maart 1982: 09.00 -18.00 uur BDC handbal Zaterdag 27 maart 1982: 09.00 -11.00 uur Badso badminton 11.00 -12.00 uur Tennisinstr. R. Blok 12.30 - 21.00 uur NeVoBo volleybal Zondag 28 maart 1982: 09.00 - 17.00 uur Badso badminton 20.30 - 22.00 uur Papillon basketbal Woensdag 31 maart 1982: 13.30 -16.00 uur sportinstuif jeugd 09.30 12.00 uur sportinstuif jeugd 12.00 -17.00 uur Selby badminton Zondag 28 maart 1982: 10.00 -15.00 uur Papillon basketbal Ook deze week bleek weer dat de eers te twee dames-teams hun komend kampioenschap dubbel en dwars waar weten te maken. Moeiteloos werd met de tegenstander afgerekend. Het eers te herenteam had een zware dob ber tegen Spirit uit Amersfoort, ter wijl het tweede erg goed draaide te gen plaatsgenoot Olympia 3. Dames SW 1 - NVC (Nijkerk)3-0 Deze wedstrijd, die aanvankelijk erg soepel begon, leverde her en der toch nog enkele moeilijke passages op voor het SVV-team. Ondanks de zeer slechte techniek aan de zijde van NVC bleken zij af en toe toch over enkele verrassende aanval len te beschikken. Aanvankelijk was de scheidsrechter nog erg attent op technische fouten, maar naarmate de wedstrijd vorderde nam zijn aandacht hierop af. Toch ble ken de SVV-dames mentaal erg sterk en bleven zij zuiver spelen, waardoor - terecht - de winst kon worden gepakt. De snelheid en variatie die zij in de aanval wisten te leggen zorgden keer op keer voor een verrassing voor NVC waardoor de punten vlot werden behaald. Setstanden waren: 15-8, 15-6 en 15-9. SVV 2 Vierhout (Vierhouten): 3-0 Het tweede damesteam speelde thuis tegen de no. 2 in de 3e divisie en wist ditmaal een goede revanche te nemen op de enige verloren (uit)-wedstrijd dit jaar. SVV was in de eerste set erg attent. Vierhout zorgde voor een goed slui tend blok waardoor vele aanvallen van SVV niet het gewenste effect hadden. Via 11-11 werd het 14-14 en toen bleek dat de SVV-dames hun zenuwen beter onder controle konden houden, waar door ook deze set in hun voordeel uitviel. In de derde set scoorde Vierhout de eerste twee punten, waarna de serve aan SVV was. Uniek was toen de pres tatie van Carolien Egbers, die de stand op 13-2 wist te brengen, door dertien.' maal zo moeilijk te serveren, dat er nauwelijks een bal over het net terug kwam. Hierna was het snel afgelopen voor Vierhout en konden deze dames, na vorige keer met 3-1 te hebben ge wonnen, dit keer met een 3-0 nede- laag naar huis. Setstanden waren: 15-7/16-14/15-2. SW 3 - SVH Hoogland1 -3 Ondanks het keiharde werken van SVV heeft dit niet kunnen resulteren in een overwinning. Setstanden waren: 7-15/9-15/19-17/ 11-15. SW4 - VIF 1 (Amersfoort)3-0 De derde 3-0 overwinning bij de dames van SVV wist het vierde team tegen VIF 1 binnen te halen. Setstanden waren: 15-8, J5-8,15-4. SVV 5 - Oberon 1 (Naarden)3-0 Ook bij deze wedstrijd behaalden de Soester-dames een ruime 3-0 overwin ning. Setstanden waren: 15-8/15-12/15-9. SVV 9 - SVH 3 (Hoogland)3-1 In deze aantrekkelijke wedstrijd te gen SVH die een aantal plaatsen hoger staat, werden goede prestaties gele verd. Door op sublieme wijze bij de tegen stander het spel te ontregelen kon een verdiende zege worden behaald. Set standen waren: 6-15,15-10,15-9,15-12. SVV 1 - Spiril (Amersfoort): 0-3 Het SVV-team moest in deze wedstrijd Spirit als meerdere erkennen. Er werd aan beide zijden erg gemotiveerd ge speeld. Spirit was technisch en tactisch gezien beter en won dan ook terecht. Voor deze interessante wedstrijd was veel belangstelling en het publiek werd niet teleurgesteld, want er werden vaak schitterende acties getoond. Setstanden waren 11-15/8-15/6-15. SVV 2 Olympa 3: i-3 Het tweede SVV-team begon zeer op timistisch aan deze wedstrijd en in het spel bleek duidelijk hun capacitei ten. Meer door slordig spel aan de zijde van Olympia en in mindere ma te vanwege de zuiverheid aan de zijde van SVV kon de eerste set worden gewonnen. SVV had ditmaal toch wel een erg goede opbouw en kon daardoor regel matig tot goede aanvallen komen, ter wijl Olympia veel organisatiefouten vertoonde. Doordat zij agressiever speelden en meer variatie in aanval hadden werden de volgende sets ge wonnen. In de laatste set kwam de aan val aan de zijde van SVV er weer erg goed uit, maar na een lange hevige strijd eindigde dit duel in het voordeel van Olympia. Setstanden waren: 15-4, 11-15, 11-15, 14-16. H8WKSS HM S-v- X v - hÉI Foto: Herman van Dam Spelmoment uit de „heren-volleybal wedstrijd SVV tegen Spirit SVV 4 - BG&SV 4 (Baarn): 0-3 In deze uitwedstrijd bleek de routine bij het uit oudere spelers bestaande BG&SV van groter belang dan de snel heid en souplesse bij SVV. Setstanden waren: 12-15,11-15,13-15. SVV.5 - AGAVS (Soesterberg)1-3 De verreweg belangrijkste wedstrijd bij de heren, speelde zich afgelopen donderdag in sporthal .Beukendal" af tussen de no. l en no. 2 in de 2e klas se B, waartussen slechts 2 wedstrijd- punten verschil bestond. AGAVS bleek nét iets beter te zijn dan het vete ranen team van SVV. Dit SVV team staat nu op een zekere 2e plaats en kan t.z.t. nog strijden om via promotiewedstrijden een plaats in de le klasse te veroveren. Setstanden waren: 13-15, 9-15, 15-7, 13-15. Wedstrijdprogramma deze week: Thuiswedstrijden Damesteams SW 4 - Lovoc (Nw. Loosdrecht) don. 20.15 uur.Beukendal' SVV 6 - Salvo (Maartensdijk) don. 20.15 uur „Beukendal". SW 9 - BG&SV 4 (Baarn) don. 21.30 uur „Beukendal". Uitwedstrijden Damesteams SW l - Labyellov (Zevenaar) zat. SW2 - ASVU (Amsterdam) zat. SVV 3 - Sportcentrum (H'sum) vr. 20.15 uur „Kerkelanden". SW 5 - Sportcentrum 3 (H'sum) vr. 20.15 uur „Kerkelanden". SW 8 - Unicornus (Spakenburg).don. 21.30 uur „Veluwehal" - Barnëveld. SW 10 - Wilhelmina (A'foort) don. 21.15 uur „Koppel". Thuiswedstrijden Herenteams SW 3 - SVV 5 (Soest) don. 20.15 uur „Beukendal". SVV 4 - Huizen 3 (Huizen) don. 21.30 uur „Beukendal". Uitwedstrijden Herenteams SVV 1 - Set-Up (Scherpenzeel) don. 20.15 uur „De Heyhorst". SW 2 - Sportcentrum 2 (H'sum) zat. 14.00 uur „Kerkelanden". Soesterbergsestraat 57 (t.o. Busstation) Soest Tel. 02155-13109 Hier bevindt zich uw waardebon-sticker. Bij aankoop van een kleurenfilm, krijgt u bij van oosten hoge korting op een mooie grote kleurvergroting van 20 x 28 om. Wat moet u doen! Lever doosje sticker bij ons in. Dit geeft u dan recht op 1 kleur vergroting van uw eigen favoriete opname, afgewerkt in ons eigen foto-laboratorium. 1 kleurvergroting van 20 x 28 cm, (bij 24/36 opn. film) voor i 1 kleurvergroting van 20 x 28 cm, (bij 12 opn. film) Zondag a.s., 28 maart, wordt door Tempo Toer weer de Plassentocht georganiseerd. Een fietstoertocht wel ke door het plassengebied van Loos drecht, Vinkeveen en Abcoude voert. Ook wordt er langs de oevers van de rivieren de Vecht, het Gein en de Gaasp gereden. Dit geldt voor de langste afstand, de 110 km. De 55 km. gaat ook langs de Vecht en rond de Tienhovense en Loosdrecht- se plassen. Via Hilversum en Hoge Vuursche gaat het weer op Soest aan. Deelnemers aan de 30 km. houden het bij het bossengebied van Hollandse Ra ding en de Vuursche. Het inschrijven en de start is in en bij het clubgebouw van Tempo. Industrie weg 6 (Industriegebied), tussen 9.00 en 10.00 uur. Het inschrijfgeld is voor de beide kortste afstanden 1,50 en voor de 110 km. 2,50. Voor niet ge organiseerde deelnemers wordt voor 0,50 een verzekeringszegel geplakt. Voor een paar gulden meer houdt U aan deze mooie fietstocht een aardige herinnering over. Vrijdag 26 maart om 22.00 uur start nummer 1 vanaf het podium voor het Euro Motel A'dam, gelegen aan de rijksweg Schiphol-A'dam, de B.P. Sas Rally, waar zaterdag 27 maart te 15.30 uur de finish ook is. Deze rally is de eerste rally die in Nederland start voor het int. ned. kam pioenschap. Hiervoor hebben de rally rijders al twee moeilijke evenementen in België verreden, de Boucles de Spa en het Circuit des Ardennes, beide in de Belgische Ardennen. Deze Nederlandse start, dus in A'dam. Het unieke aan deze rally is dat alle klassementsproeven, dus de specta culaire snelheidsproeven op afgesloten wegen, in de omgeving van A'dam lig gen. De organisatie, die de rally voor de derde keer organiseert, toont hiermee keihard aan, dat mits organisatorisch goed aangepakt, in een dicht bevolkt gebied een voor Nederlandse begrip pen, goede rally verreden kan worden. Het mes snijdt aan twee kanten, want enerzijds hebben de mensen die niets met een rally te maken willen hebben geen overlast, anderzijds kunnen erg veel mensen nu eens van meer nabij een rally volgen en de spectaculaire proeven zelf van dichtbij zien. Omdat een rally in Nederland nu een maal tevoren geheim is kan men voor informatie pas op vrijdag 26 maart 's avonds terecht in het Euro Motel, daar worden dan aan belangstellenden kaartjes met routes verstrekt, even als vorige jaren een service die ge waardeerd wordt door het publiek. Er zijn zelfs „publieke" proeven, waarvan die op zaterdagmorgen te 9.30 uur in het Olympisch Stadion, iets moois beloven te worden. Ook in de Flevo Polder zijn een aantal publieksproeven, nl. op het industrie terrein Markerwaard die de eerste keer alleen voor de echte liefhebbers nl. om 04.30 uur verreden worden, de tweede maal start de proef rond het middaguur. Eveneens in Amsterdam is een publieksproef op zaterdag 27 maart te bij de Fordfabriek aan de Hembrug. De totale lengte van de wedstrijdkilo meters bedraagt 225 km. Onder de deelnemers ook Paul Maas kant uit Soest en Ruud Oosterbaan uit Wijk bij Duurstede. Dit jaar debute rend in het internationale rallykam pioenschap, staan zij, na de Boucles de Spa, overigens uitgevallen en het Cir cuit des Ardennes, 17e algemeen 2e in hun trouwe Databridge Golf GTI, nu 4e in de strijd om het kampioenschap. Paul en Ruud gaan er „vol" tegenaan dit weekend. De rally werd verleden jaar door hen gewonnen, en met deze herinnering in het achterhoofd zullen zij er alles aan doen om zo hoog mogelijk te eindigen. Het Databridge rallyteam wordt dit seizoen technisch begeleid door Frans Marsé en Hans Hartering, beiden uit Soest, en tijdens het Circuit des Ardennes was het aan hun inzet, vakmanschap en snelheid van werken te danken dat zij dit re sultaat behaalden. Bij de foto: Met vol tegenstuur in de nacht door een haarspeldbocht in de Ardennen. De B.P. S.A.S. is een unieke rally in de direkte omgeving. Eenieder die nu al zo lang rond loopt met het idee, ik wil graag een rally zien, maar de afstand is te groot, heeft dit weekeinde de kans om te komen kijken. Paul Maaskant wil dit gaarne bevor deren en er kan na 19.00 uur gebeld worden in Soest 18971, waarbij hij ge- interesseerden gedetailleerd uitleg omtrent tijdschema's en mooie „kijk punten" wil geven. De belangstelling voor de rallysport is sterk stijgende en Paul wil u hierin, graag betrekken. Hoofdsponsor voor 1982 is net als vorig jaar Databridge B.V. een software bureau te Ermelo. Voor 1982 is de snelkoeriersdienst „Sprinterkoeriers" hen komen ver sterken. Het herenteam van Papillon heeft af gelopen week twee wedstrijden ge speeld. De eerste ontmoeting was in Almere tegen Almaar Meer. Beide teams hadden elkaar al een keer eer der ontmoet en toen was al duidelijk dat het Soester team veel te sterk was voor deze tegenstander. Toch wilde Almere de return graag nog een keer spelen en daarom reisde Papillon vori ge week naar Almere om daar deze vriendschappelijke wedstrijd te spe len. Inderdaad gaven de gastheren wat meer tegenstand dan de eerste keer, maar toch was Papillon beduidend sterker, hetgeen resulteerde in .een 73-40 overwinning. Zaterdag ging het Soester team naar Hilversum, waar het aantrad tegen Dunckers. Ook hier weer een duidelijk klasseverschil en met name in de eerste helft waren de Soestenaren heer en meester getuige de ruststand van 52-18. In de tweede helft werd wat gas teruggenomen waardoor de eindstand 'er voor Dunckers toch wat draaglijker uitzag. Papillon won deze kompetitie- wedstrijd met 82-26. Aanstaande zondagavond speelt Papil lon weer thuis en zal in spelzaal De Bunt Quidam uit Zeist ontmoeten. Deze wedstrijd begint om half negen. Na een jaar is duidelijk dat het Soester herenteam van Papillon vol gend seizoen beslist niet meer alleen zaJ zijn. Tijdens de algemene leden vergadering, die door alle leden werd bezocht, werd besloten om volgend seizoen de vereniging uit te breiden met drie teams. Vanuit de leden kwam het verzoek om te komen tot deze uitbreiding met een tweede herenteam, een damesteam en een jongens juniorenteam. Het ligt in de bedoeling om met name het tweede herenteam en het damesteam puur op rekreatieve basis te laten spelen, ter wijl het eerste herenteam in ieder geval prestatiegericht zal blijven om er voor te zorgen binnen enkele jaren weer op een redelijk nivo te zijn aangeland. Aangezien er voor deze nieuwe teams bijzonder veel belangstelling bestaat is het raadzaam voor diegenen, die hierin geïnteresseerd zijn, zich zo snel moge lijk op te geven, want het predikaat vol is vol zal beslist gehanteerd worden. Inschrijving staat open tot eind april en wordt behandeld in volgorde van binnenkomst. Voor eventuele inlich tingen en inschrijfformulieren kunt U terecht bij R. Valk, Beukenlaan 72 te Soest. Telefonisch te bereiken 11659 of 17620.

Soester Courant | 1982 | | pagina 19