ra ra VD ONROEREND GOED NBM MAKELAARS - ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS sa F0T0- STRIP- VER- HAAL W. W. DEELEN b.v. TE KOOP IN SOEST W. W. DEELEN b.v. W. W. DEELEN b.v. taxaties hypotheken (1 verzekeringen financieringen VAN WIJK B.V. Hendrik Smit Makelaardij b.v ^ken verlovingen weer helemaal "in"? III 1 SOESTERBERG makelaardij o.g. fgjjj Drukkerij Smit Telefoon 14152 4 Soester Courant van woensdag 24 maart 1982 4 SOEST RUBENSLAAN Gunstig gelegen 3-kam«rflat (v.h. 4) op de 2e woonlaag met berging in het souterrain. Ind.. entree, hal. toilet, woonkamer, douche, 2 slaapkamers, keu ken en bijkeuken. Voorzien van gas-c.v. Service-kosten f 234,45 p.m. (incl. voorschot c.v. etc). Gevraagde koopsom f79.000,- k.k. KAMPERFOELIESTRAAT Mlddanwonlng met schuur en zonnige tuin (zuid). Ind.. entree, toilet, kel derkast, keuken, woonkamer; verd.: 3 slaapkamers, badkamer (zitbad/2e toi let), vaste trap naar zolder met kamer met dakkapel en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 139.000,- k.k. VEENBESSTRAAT Op de 3e woonlaag met schitterend uitzicht, gelegen 4-kamar*hoek- appartement, voorzien van eigen gas-c.v. en berging in het souterrain. Ind.. hal. toilet, bergkast, c.v -ruimte, keuken, royale L-vormige woonkamer met groot zonnebalkon, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Service kosten f 150,-p.m. Gevraagde koopsom f 139.000,- k.k. EREPRIJSSTRAAT Gunstig gelegen en goed onderhouden drive-ln-wonlng met zonnige tuin (zuid). Ind.: hal, tuinkamer, dubbele garage, woonkamer, keuken, toilet, berg kast; verd.: 3 slaapkarhers. badkamer (met ligbad en 2e toilet). Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom 1148.000,- k.k. TITUS BRANDSMASTRAAT Middenwoning met inpandige berging en vrije, zonnige tuin. Ind.. entree, toilet, m.k., L-vormige woonkamer, keuken; verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; vaste trap naar zolder met kamer en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. GERRIT VAN DE VEENSTRAAT Ruime middenwoning (1974) met garage (7.5 x 3 m) en tuin. Ind entree, woonkamer met open haard, keuken; verd.: 3 slaapkamers, douche met 2e toilet; zolder met 2 kamers. Voorzien van gas-c.v. Incl. vaste vloerbedekking en zonnescherm. Gevraagde koopsom f 149.000,- k.k. KUIPERS RIETBERGHOF Moderne hoekwoning met berging en zonnige tuin, Ind entree, toilet, m k., royale woonkamer (plavuizenvloer/ balkenplafond), eetkeuken; verd.: 3 slaapkamers, grote badkamer (douche, mog. voor ligbad, 2e toilet); vaste trap naar zolder met kamer. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom 155.000,- k.k. KORNET Gunstig gelegen moderne mlddonwoning met gara ge en royale zonnige tuin. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en schoonmetselwerk; fraaie licht-eiken open keuken met inb.app. (kookplaat, hete- luchtoven, afzuigkap, vaat- wasmach., koelkast-diepvrie zer); verd.: 3 ruime slaapka mers met kastenwand, bad kamer met ligbad en 2e toilet, aansl. wasmach., zolder (middels vliezo-trap).. Voorzien van gas-c.v. Gekleurd sanitair. Parterre thermopane beglazing. Verkeert in uitmuntende staat van,onderhoud. Gevraagde koopsom f 159.000,- k.k. beatrixlaan Goed onderhouden middenwoning met dubbele schuur en tuin op het zuiden. Ind.. hal, toilet, kelderkast, woonkamer met open haard en parket vloer, gemoderniseerde keuken; verd.: 3 slaapkamers, douche; vaste trap naar zolder (met dakkapel) en kamer. Voorzien van gas-c.v. Parterre thermo pane beglazing. Erfpachtscanon f 600,- (vast tot 31-12-1995; afkoopbaar 25 x jaarlijkse canon). Gevraagde koopsom f 165.000,- k.k. DR.RUPERTLAAN Goed onderhouden moderne middenwoning met schuur en zonnige tuin (zuid). Ind hal. toilet, kelderkast, royale keuken, woonkamer met open haard, houten plafond, alum. schuifpui naar terras; verd.: 3 slaapkamers (w.'v. 2 met balkon), douche met 2e toilet; vaste trap naar zolder met kamer en dakkapel. Veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. Incl. stoffering en zonnescherm. Gevraagde koopsom f 168.000,- k.k. BEATRIXLAAN Geheel verbouwde middenwoning met souterrain en besloten tuin. Ind.: entree met garderobekast, L-vormige woon-eetkamer (31 m2/open haard/ parketvloer) met aangrenzende open keuken (Alnö/11 m2/verlaagd houten plafond) en vrij terras (12 m2); verd.. overloop, 3 slaapkamers, douche-cel; zolder met vaste trap en 2 kamers (dakkapel) en bergruimte. Souterrain: hobbykamer (13 m2), fraaie studeerkamer (21 m2/parketvloer), „bijkeuken" (m. aansl. wasapp zeer mooie badkamer met ligbad en douche. Wanden trappenhuis en gangen, granol. Het geheel is voorzien van een gas-gestookte c.v. Op zolder electrische verwarming. Incl. vaste vloerbedekking,.luxaflex zonwering. Inhoud 520 m3. Erfpachtscanon f 600,- p. jr. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. vo MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 Van Goyenlaan Gunstig gelegen 3-kamerflat (voorheen 4) op de 4e en bovenste woonlaag, voorzien van c.v. met berging Ind.: entree, toilet, hal met wandbetimmering, douche, royale woonkamer, 2 slaapkamers, ruime eetkeuken, zonnig balkon. Inkl. enige stoffering. Verkeert in goede staat van onderhoud. Aanvaarding: op korte termijn. Koopsom 182.000,- k.k. Nieuwstraat Helft van gemoderniseerd dubbel woonhuis met schuur en diepe tuin ind hal. loiiet, L-vormige woonkamer, keuken, keider. oijkeuken. douche Verd 3 slaapkamers mei wandbetimmering. bergvlieriny Aanvaarding, in overleg. Inkl vaste vloerbedekking Koopsom f 127.500,- k.k. Dorrestelnweg Vrijstaand woonhuis, voorzien van lokale gasverwar- ming met grote garage 40 m2) en tuin. Ind.: hal, toi let (gekleurd sanitair), kelder, royale keuken met schrootjesplafond, woonkamer met balkenplafond, serre. Verd.: 3 slaapkamers, groot balkon, douche, zolder met vliezotrap. Incl. stoffering en gaskachels. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding, op korte termrjn. Koopsom f 179.000,- k.k. Olljkeweg Rustig, doch centraal gelegen helft van dubbel woonhuis, voorzien van c.v. gas met garage en grote zonnige tuin (ruim 500 m2). Ind.: hal, toilet, kelder kast. woonkamer met open haard, balkenplafond en parketvloer. Verd. 3 slaapkamers, waarvan 1 met bal kon, badkamer met ligbad, 2e toilet, zolder met vliezo trap en mogelijkheid voor 4e kamer. Verkeert in'uit stekende staat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg. Inkl. volledige stoffering. Koopsom f 225.000,- k.k. Van Lenneplaan Royaal vrijstaand woonhuis met garage en grote tuin,(ca. 1400 m2). Ind.: ruime hal, toilet, kelder, 2 ka mers ensuite, keuken. Verd.: 3 ruime slaapkamers, douchekamer (mogelijkheid voor ligbad), grote zolder met vaste trap en mogelijkheid voor 2 extra kamers. Aanvaarding; in overleg. Koopsom f 275.000,- k.k. TE HUUR Kuipers Rletberghof Rustig gelegen aan autovrij woonerf, modem woon- huis,voorzien van c.v.-gas met schuur en tuin. Ind.. hal, toilet, grote living met eethoek, moderne open keuken (hal, keuken en woonkamer zijn voorzien van plavuizenvloer). Verd.: 3 slaapkamers, ruime douche kamer met 2e toilet en mogelijkheid voor ligbad, zolder met vaste trap en 4e kamer. Incl. vaste vloerbedekking. Direct te aanvaarden. Te huur voor 1 2 jaar. Huurprijs f 1100,- per maand. BAARN Vrije vestiging Bremstraat Vrij gelegen, geheel gemoderniseerde hoekwoning met tuin. Ind.: hal, toilet, kelder, L-vormige woonkamer, moderne keuken met ingebouwde kookplaat en afzuig kap. Verd.: 3 slaapkamers, ruime douche met aan sluiting wasmachine, zolder met vaste trap en mogelijk heid voor 4e kamer-.—Verkeert in^perfekte sfaat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg (evt. spoedig). Koopsom f 147.000,- k.k. Ajj A VMakelaarskantoor a WA J \J onroerende goederen Soasterbargsastraat 8 Soast Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 RUBENSLAAN 116 189.000,- k.k. Prachtig gel. tweekam.flat (v.h. 4) op de 1e woonlaag m. berging in het souterrain. Entree, toil., hal, gr. woonkam. en zeer roy. sl.kam,, douchekam., mod. keuk., bijkeuk., zonnig balkon. Het geheel bevindt zich in een perfecte staat van onder houd. CLAROENSTEKERPAD f 385.000,- k.k. Riant en zeer rustig gelegen VRIJSTAANDE SEMI- bungalow met dubb. garage en zwembad. Ind. entree, met plav. vloer, toilet, studeer/slaapvertrek, 1 slaapkamer met badkamer met ligbad, L-vormige woonkamer met open haard, olav. vloer en schoon metselwerk en granolwanden, open mod. en luxe keuken met plav. vloer, bijkeuken, CV-ruimte; verd. 2 slaapkamers en douchekamer met 2e toilet. SOEST-ZUID LARIXLAAN 13 f 595.000,- k.k. Grenzend aan het natuurreservaat „De Soester Duinen" een fraai gelegen comfortabele BUNGALOW (Finse bouw) mef dubbele garage, zwembad, vijver, sauna en vrije zonnige tuin De bungalow is geheel geïsoleerd en v v gas-CV installatie. Indeling vestibule, hal, 2 toiletten, waskamer/werk kamer, keuken, L-vormige woonkamer met open haard (parketvloer erf plavulzenvloeren). 3 slaapkamers en een grote ouderslaapkamer, douchekamer en sauna De bungalow verkeert in uitstekende staat van onder houd Grondgrootte 30 07 are VLIEG TUIGLAA N 23 f 135.000,- Prachtig gelegen woonhuis v.v. CV met schuur. Ind.: entree, toilet, woonkamer met open keuken met inbouwapparatuur (vaatwasser, koelkast en gasfor nuis), Verd.: 4 ruime slaapkamers, badkamer met lig bad en 2e toilet, vaste trap naar zolder met moge lijkheid voor 5e kamer. lederen makelaars-taxateurs in onroerende goederen hypotheken en assurantiën Burg. Crothestraat 32 - Soest nr sr/f- w ,^'^j Vla een opdracht aan ons, de Soester NBM-makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek, temeer, deze makelaars een uniek uitwisselingssysteem hebben met onder andere 75 NBM-kantoren in de regio. Van Goyenlaan Een netjes onderhouden 3 kamerflat (voor heen 4) gelegen op de 3e woonlaag, voor zien van gas-c.v. en met fietsenberging. Ind.: entree, hal. toilet, douche, royale woon-eetkamer met balkon, 2 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Vraagprijs: 82.000,-k.k. Van Lenneplaan Een vrijstaand goed onderhouden woon huis met grote tuin en garage (4 x 7). v.v. gas-c.v. Schitterend uitzicht over polder en weilanden. Ind.: entree, hal. kelderkast, toilet, keuken, bijkeuken, douche, ruime voorkamer (5 x 3,55). L-vormige achterkamer (7x5x3) met parket en open haard. Verd.. grote ouderslaapkamer, ruime ach terslaapkamer met balkon Bergzolder. Vraagprijs: 220.000,-k.k. Middelwijkstraat Vrijstaande villa met garage en een diepe tuin, voorzien van gas-c.v. De villa is recen telijk geheel van buiten geschilderd. Ind.. entree, hal met garderobenis. L-vor mige woonkamer, keuken, (woonkamer en keuken mogen uitgebouwd worden)kelder en toilet. Verd 2 grote slaapkamers. 1 kleinere slaapkamer, badkamer. Zolder via vaste trap met 2 slaapkamers en veel bergruimte. De mogelijkheid bestaat de woning in tweeën te bewonen. Verkoper is genegen een drive-in woning in Soest in te nemen. Vraagprijs: 345.000,-k.k. Ook voor een verzekering bent u bij ons goed onder dak. Irenelaan Moderne hoekwoning rjief veel privacy, zeer aantrekkelijk gelegen in rustige straat nabij centrum, scholen en station, met grote besloten tuin op het zuiden, ca. 500 m2, en v.v. gas-c.v.. ged. vloerverwarming, spouwmuur-, c.v.-leiding- en dakisolatie en fietsenschuur. Ind.: entree, gang met parketvloer, k.k woonkamer met ged. verlaagd plafond, open haard en parketvloer, aan de achter zijde uitgebouwd (3x6 mtr met houten plafond en plavuizenvloer waarin eethoek en speelkamer, deur naar terras op het zui den met groot zonnescherm over de totale breedte van het huis, open massief eiken keuken met div. app.doorloop naar hob byruimte en bijkeuken. Woonkamer en keuken opp. ca. 55 m2. Verd - 2 royale en 1 kleine slaapkamer met v.w.douche en 2e toilet. 2e verd.: zeer fraaie ouderslaapkamer met vaste kasten en veel bergruimte. Het huls is goed onderhouden en moet be slist van binnen worden gezien. Evt'. is koopruil met een huis in Hilversum mogelijk. Vraagprijs: ƒ245.000,- k.k. Tel. 02155-11304* b.g.S-15910 butzelaar ludNBMj Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, b.g.g.: 03404-31220 SOEST-ZUID SOESTERBERGSESTRAAT Op goede winkelstand gelegen winkel-woonhuis. Ind. winkel: (met breed front) ad. ca. 40 m2, klein kantoortje, kelder (ca. 50 m2); verd.. overloop, toilet, keuken, zitkamer, eetkamer, doucheruimte, zolderverdieping: 3 slaapkamers. - ,L.Gevraagde koopsom 7 310.000,-k.k. 1r.ll T MlfTrii f'1 f. M A K E L A A R. K A N T O O R Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 SOEST-ZUID EIKENLAAN Geriefelijke goed onderhou den middenwoning met' voor- en (besloten) achtertuin en schuur. Ind.: entree, toilet, kelder, woonkamer met par ket, open haard (waarvoor antieke plav.), thermopane beglazing, moderne inbouw- keuken; verd.: loggia, 2 grote slaapkamers, 1 kleinere slaapkamer, douchekamer, 2e toilet. Hardhouten trap naar zolder met v.w., kamer, dakkapel en veel bergruimte. Voorzien van gas- c.v. Huurgarage aanwezig. Gevraagde koopsom 1169.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 Als u 'töns vraagt, ja! Wantorizezaakwordtde laatste tijd overstroomd door verliefde paren, die hun verlovingskaart komen uitkiezen uit onze kersverse Kennemer Kaarten Kollektie. Trouwens, óók voor huwelijks-, dankbetuigmgs- i en geboorte kaarten komen ze in 99% van de gevallen bij ons terug. Logisch, want voor zo' n even uitgebreide als smaakvolle kollektie ben je automatisch 'getrouwd' aan. litkl SÉ*?** praktische tips voor fotografen in de vorm van een foto-drieluik De zomerjs de tijd om er op uit te trekken. De een zoekt het in een heer lijk dagje nietsdoen aan het strand of op de hei. Een ander gaat juist op pad om iets te ondernemen, waar je normaal niet aan toekomt. Voor deze mensen hebben we een goede tip: maak eens per auto of trein een tocht langs de oude steden van ons land en neem daarbij vooral de camera mee. Want er is nog zoveel moois te zien en te fotograferen. Een vriend van ons heeft het gedaan en kwam enthousiast thuis met een serie foto's. Het bleek, dat hij een zwak heeft voor oude gebouwen en dat hij daar al een verzameling foto's van had. De meest-geslaagde plakte hij in een al bum met een beschrijving er bij van de plaats, de bouwstijl en andere bij zonderheden. Wat een boeiende hobby dachten we toen we dat al bum doorkeken. En wat wordt er in Nederland veel ge daan aan de restauratie van historisch waardevolle ge bouwen. We kozen uit zijn kollektie drie foto's, die dat in beeld brengen. En die laten zien welke soorten ge veltjes er in het verleden werden gebouwd. De eerste foto is genomen in Nijmegen twee mooie oude hui zen met een halsgevel. De tweede foto is het Koren dragershuisje in Franeker met een verlengde halsge vel en een mooie gevelsteen. Die gevelsteen vertelde onze vriend was nodig om een huis te kunnen herkennen. In die tijd hadden de huizen nog geen nummers. De derde foto is geno men in Hoorn. Het ging vooral om de drie trapgevel- tjes, die aan de Gouden Eeuw herinneren. Wie óók zulke plekjes wil bezoeken en dan met mooie foto's thuis wil komen: er is een set van elf fotoroutefolders, waarin veel van deze en andere fotogenieke plekjes worden aangegeven. U ontvangt ze als u f9,50 over maakt op giro 338 van de Stichting Amateurfotografie in Amsterdam.

Soester Courant | 1982 | | pagina 4