Programma j Midgetgolfspelers starten seizoen met toernooi Spannende finale Ponycompetitiewedstrijden bij Eldorado Olympia-Parade heren 1 contra Woudenberg spannend duel Halve finales kampioenschap van Nederland voor pupillen BDC-dames verliezen bekerduel Zaalvoetbalvereniging ,,De Kluis'weer in de lift Shot 3 houdt UBTV van kampioenschap at VOLLEYBAL DAMMEN SVV - Stam: winst voor alle damesteams VOLLEYBAL Sporthal Beukendal RUITERSPORT Hees verliest onverdiend: 2-0 ZATERDAGVOETBAL Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg t HANDBAL ZAALVOETBAL TAFELTENNIS 17 Soes ter C-ourant van woensdag 7 april 1982 17 Tijdens de uitwedstrijd In sporthal De Wielswaals te Woudenberg zag het Olympiuteam zich geplaatst tegenover een enorme Woudenberg-aanhang, welke op een sportieve wijze er toé heeft bi jgedragen, dat deze ontmoeting op een volleybalhappening eerste klas zou uitdraaien. Vier vaste spelers uit de selektie van 01> mpia ontbraken, terwijl Koen Berk hoven uit het tweede team geleend was om de Olympia gelederen aan te vul len. Via 1-6, 6-13 en 6-14 koerste Olympia in de eerste set naar een zekere overwin ning. De supporters van Woudenberg wisten hun team echter zodanig op te zwepen, dat het in sneltreinvaart de achterstand wist weg te werken en zelfs het team uit Soest wist voorbij te streven: 17-15 setwinst. De tweede set werd een kopie van de eerste: via de tussenstanden 6-11, 6-12 en 14-14 wisten de Woudenbergers op nieuw met succes de eindstreep te halen: 16-14. De drie laatste sets bleken uiteindelijk toch voor Olympia, dat zich goed wist te herstellen met uitste kende bloks en diep geplaatste serves waar Woudenberg totaal geen vat op kreeg. Ook de aanvallen van Olympia werden gevaarlijker, mede door de knappe set-ups van Ad van Brummelen die al vier wedstrijden achtereen als enige spelverdediger fungeert. De wedstrijd werd tenslotte met 2-3 ge wonnen door Olympia. met de laatste drie setstanden: 5-15, 7-15, 8-15. Een resultaat waar iedereen gelukkig mee was. Dames: Harderwijk - Olympia 1: 3-0 Ondanks aardig opslagwerk aan de zijde van Olympia, rommelde het hier en daar een beetje in het Soester team, waardoor de aanval niet altijd goed uit de verf kon komen om tegenwicht te geven aan een wat strakker aanvallend Harderwijk. Nadat door Olympia in de eerste set een voorsprong van 6-10 was opge bouwd, was het toch Harderwijk, dat mede door uitstekende serves het Soes ter team wist voorbij te streven naar een verdiende 15-10 setoverwinning. De tweede- en derde set hadden beiden gemeen, dat zich elke keer een gelijk- opgaande strijd ontspon tot 10-10, waarna Harderwijk toch net iets meer aanvalsdruk wist op te bouwen dan Olympia, zodat de laatste met een miniem verschil de overwinning aan de gastvrouwen moest laten: 15-13 en 15-12. Dames: Vuil kei 2 - Olympia 2: 8-0 Olympia ging een vrij ongelijke strijd aan met koploopster Vollkei en slaagde slechts in de eerste twee sets er in om nog wat tegenstand te geven aan de fa voriet uit Amersfoort, wat uiteindelijk resulteerde in de setstanden: 15-7 en 15-7. In de derde set kon Olympia geen weer woord meer vinden op de beukende aanvalskracht van Vollkei, dat met 15-0 een geslagen Olympia naar Soest verwees. Heren: Olympia 4 AlmoreHaven: 3-0 Olympia speelde in dit treffen met nummer twee van de ranglijst, een zeer redelijke pot volleybal. Mede door fouten in de verdediging van Almere Haven, bouwde Olympia al snel een 5-0 voorsprong op in de eerste set. Hierna stokte het even bij Olympia, waardoor Almere Haven begon te lopen, maar via 9-5 en 13-11, won Olympia tenslotte verdiend met 15-11. De tweede- en derde set verliepen volgens ditzelfde patroon: steeds nam Olympia een vrij grote voorsprong, dreigde deze dan weer kwijt te raken, maar slaagde er dan vervolgens op tijd in het goede ritme te vinden. Met 15-12 en 15-13 werden de twee laatste sets gewonnen. Opmerkelijk in het spel van Olympia was het goede verdedigen en bewegen in het achterveld, terwijl enkele spe lers aanvallend zeer op dreef kwamen. Zaterdag. 3 april j.1. werden in „De Rank" de halve finales voor het pupil len kampioenschap van Nederland ver speeld. Via gespeelde voorronden had den zich 24 jongens uit alle provincies geplaatst, in leeftijd variërend van 10 t/m 12 jaar. Er werd gespeeld in 6 groepen van 4 deelnemertjes. De groepswinnaars plaatsten zich voor de finale-wedstrijden, die eveneens in ..De Rank" zullen worden verspeeld en wel op 19 en 21 oktober a.s. Voor de jeugd in deze leeftijdsgroep is het moeilijk dergelijke kampioen schappen (onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Dambond) te organiseren, daar deze niet gesub sidieerd worden en de kosten voor één dag vrij hoog zijn. Bij D.V.S., dat nu al voor de 3e keer gastvrouwe was, is men zich bewust dat deze veelbeloven de aankomende dammertjes toch ook hun kans moeten hebben hun presta ties op landelijk niveau te kunnen leveren. Namens de Sportstichting Soest was aanwezig wethouder Drs. Plomp en namens de K.N.D.B. de coördinator Jeugdzaken, de heer J. Haytink. Pre cies op tijd werd begonnen met de partijen welke tot ca. 4 uur duurden. De aanwezigen hebben genoten van het goede spel van de jongens, die nog weer eens lieten zien welke onuit puttelijke mogelijkheden het dammen, evenals het schaken, heeft. De pupillen uit de regio hebben het er erg goed afgebracht. Van de zes finale plaatsen werden er twee door hen op geëist, t.w. door Huub Hoogland van ..Paasbos", Nijkerk, en door Wim van Galen van D.E.S. uit Lunteren. Wim wist zelf 100% te scoren, terwijl Huub met 5 punten de finale bereikte. Voor de finale hebben zich geplaatst: Wim van Galen, D.E.S., Lunteren Huub Hoogland, „Paasbos", Nijkerk Marco Stienstra, D.C.H., Leeuwarden Visha Bharos, D.C. Den Haag Henk Gunther, De Eendracht, St. An- naland Marco Wiering, S.D.C. Schagen De hoogste teams van de Soester vol leybalvereniging zorgden afgelopen zaterdag voor een lange volleybaldag. De wedstrijden liepen zó uit dat de laatste wedstrijd pas om half tien 's avonds afgelopen was; terwijl de eerste al om half twee 's middags begon. Maar deze langdurige inspan ningen zijn niet onbeloond gebleven. Ook het tweede herenteam behaalde een overwinning terwijl het 2e dames team ook won maar nog steeds niet onbedreigd aan kop staat. Dames SW1 - Heyendaal (Nijmegen):3-l Evenals bij de vorige wedstrijd tegen deze Nijmeegse ploeg werd óok dit keer een 3-1 overwinning behaald. Over het algemeen was dit een erg ma tige wedstrijd. De scheidsrechter floot zéér streng op technische onvolmaakt heden waardoor de wedstrijd er niet aantrekkelijker op werd. Het SVV team „draaide" niet optimaal, maar Heyendaal maakte meer fouten, waar door het eigenlijk geen probleem was om de winst binnen te halen. Toch wist Heyendaal de derde set te pak ken. Statistisch blijkt dat dit de meeste keren een verloren set is, ook al werd de wedstrijd gewonnen. Zo ook dit maal. De overige sets worden echter ruim gewonnen. Setstanden waren: 15-12/15-8/10-15/15-9. SW 2 - V.C. Utrecht 2: 3-2 In de derde divisie de lijst aanvoe rend, maar nog steeds niet onbedreigd speelde het tweede damesteam van SW tegen VCU 2 een langdurige wed strijd. Er werd aan beide zijden erg wisselvallig gespeeld. In de eerste set ging de strijd gelijk op tot 10 punten. SVV wist het tenslotte af te ronden door nét iets slimmer te spelen. Ook de overige sets werden een nek aan nek race waarbij beide partijen om en om een set wonnen. De laatste en be slissende set werd door SW gewon nen door de aanvankelijke achter stand met een paar goede acties om te zetten in een 15-13 winst. Hierdoor blijven zij aan kop in de der de divisie, maar hun plaats is nog steeds niet definitief. SW3-KGU/V&S (Bussum): 3-1 In de eerste set hadden de dames wei nig in te brengen, tegen een sterk aan vallend KGU. In de 2e set werd er, met een compleet andere opstelling begonnen. Het spel werd nu bepaald door het optimaal werkende SVV-team, dat met de harde aanvallen KGU onder druk wist te hou den en zodoende de set won. De derde set leverde een gelijk beeld op en werd eveneens door SVV gewonnen, terwijl de laatste set duidelijk zichtbaar werd, dat KGU over te weinig conditie be schikte om nog gevaarlijk te kunnen zijn. Door deze overwinning blijven de da mes in ieder geval ook volgende com petitie in de distriktsklasse. Setstan den: 5-15/15-11/15-12/15-4. SW 4 - Keizer Otto (Naarden)3-0 In de eerste klasse behaalde het nog jonge, maar zeer talentvolle vierde damesteam een 3-0 overwinning door erg goed aanvallend op te treden. Setstanden waren: 15-6/15-13/15-2. SVV5 - KGU/V&S 3 (Bussum)3 0 Deze 2e klasse wedstrijd werkte wei nig inspirerend, aangezien er erg weinig weerstand viel te breken voor de Soester-dames. Setstanden waren: 15-8/15-7/15-6. Heren SW 1 - KGV/V&S (Bussum)2-3 In een 95 minuten durende strijd moes ten de heren het onderspit delven te gen KGU. Eigenlijk zag het er in de eerste set naar uit dat ze zouden gaan winnen. Goed spel waarbij geen fouten werden gemaakt en erg goed werd ver dedigd zorgde voor een 15-0 nederlaag voor de Bussumers. In de 2e set zorg de de snelle aanvallen links-voor dat KGU de winst behaalde. De balans was in evenwicht in de derde set, maar sloeg op het laatste moment door ten gunste van KGU. SW pakte het hier na grondig aan en wist steeds weer erg snelle aanvallen op te bouwen hetgeen hen de set opleverde. Toch wist KGU in de laatste set weer aar dig te herstellen en de rollen om te draaien. Setstanden waren: 15-0/8-15/ 13-15/15-8/11-15. SW 2 - Lovoc 1 (Loosdrecht)3-1 Ook deze wedstrijd duurde 95 minuten voordat de scheidsrechter het laatste fluitsignaal mocht geven. De eerste set verliep rommelig en werd via 3-7'en 3-12 uiteindelijk met 4-15 verloren. In de tweede set was de organisatie en inzet bij SW duidelijk beter. Dat zette zich ook in de derde set voort en via 10-8 werd een 15-8 over winning behaald. Door een goede serve van Lovoc stond SW al gauw 0-4 ach ter in de vierde set. Door hard wer ken en verdedigend zeer oplettend te SPORT Pasen staat weer voor de deur en dat is op de golfbaan in het Soester Na tuurbad goed te merken. Zoals de laatste jaren meestal het ge val is begint het golfseizoen pas echt met Pasen. Zowel voor de baanei- genaar als voor midgètgolfclub de Duinholers is dat de officiële start van het seizoen. De Duinholers organiseren zaterdag a.s. hun traditionele Paastoernooi. De laatste jaren is dit een druk bezocht toernooi en ook dit jaar wordt weer een groot deelnemersveld verwacht. Voor de Duinholers zelf is het sei zoen echter al wat eerder begonnen. Zaterdag 27 maart is er nl. al een koppeltournooi gespeeld. Hierbij wordt door 2 spelers één koppel gevormd die het tournooi verder samen moeten spelen (4 rondes). De ene speler slaat hierbij af en de ander dient de bal in de hole te slaan. Het winnende koppel gaat met een Edammer kaasje als hoofdprijs naar huis. Baaneigenaar Rob Bon, zelf ook fa natiek Duinholer, had er overigens voor gezorgd dat de banen in een per fecte conditie waren. Ook deze week heeft hij er weer de nodige aandacht aan besteed om de banen voor het Foto: Herman van Dam Paastournooi maar zo goed mogelijk te „laten lopen" zoals de golfers dat zeggen. Zijn belangrijkste zorg voor het aan staande Paasweekeinde is echter het weer: dat is ziin grote concurrent. Laat de zon zich voldoende zien, dan weten de mensen de weg naar de baan te vinden. Vanaf dit weekeinde is de golfbaan dus weer geopend voor publiek. De baan is op maandag gesloten. Gedurende de maanden juli en augus tus zal hier echter een uitzondering op gemaakt worden. :r.m n-noinon r-.ïifc'üti J Foto: Herman van Dam Zondag 4 april j.1. werd de laatste van drie competitiewedstrijden voor po ny's verreden in Ruitersportcentrum Eldorado. De spanning in deze finalewedstrijd was 's morgens vroeg al duidelijk merkbaar. Door het grote aantal inschrijvingen, werden ook deze keer weer de dres suurruiters in twee groepen ingedeeld. De jonge ruiters streden allen enorm sportief voor de hoogste eer, de span ning was soms duidelijk van de gezich ten te lezen. Om 14 uur reikte de heer C. Vos bestuurslid van Stichting Ruitersport Eldorado de prijzen van deze derde competitiewedstrijd uit. Groep 1. 1. Natalie Wollenberg 2. Katja Rasch 3. Richard de Gier 4. Linda Schiermeyer 5. Stefan Zoetelief 6. Katja Bosscher ex equo Regina Luitelaar. Groep 2 1. Wilma de Ruig 2. Barbara Borger 3. Christiaan de Ruig 4. Tamara Bok 5. Bianca Rubbink 6. Marga v.d. Broek Vervolgens werd in de binnenmanége een springparcours gebouwd met een hoogte van 50 cm. Na een enerveren de barrage op tijd, waarbij de toe schouwers, uiteraard vele ouders, de adem soms inhielden wist Katja Bos sche zich met een tijd van 38.8 als eerste te plaatsen. 2. Richard de Gier 40.2 3. Christiaan de Ruig 40.8 4. Regina van Luitelaar 41.2 5. Sascha van Lierop 6. Tamara Bok Het parcours werd nu verhoogd naar 70 en vervolgens naar 80 cm. De kleine raspaardjes over deze hoogte te zien springen was adembenemend. Sascha van Lierop reed in een goede stijl de snelste tijd met de pony Fury 41.6. 2. Richard de Gier 55.6. 3. Katja Bosscher 42.4 (4 strafpunten). In de foyer van de manége maakte de secretaris van de Stichting de eind uitslag bekend van de verreden dres- suur/springwedstrijden. Dressuur groep 1 1.1. Natalie Wollenberg 2. Stefan Zoetelief Katja Rasch 4. Linda Schiermeyer 5. Regina Luitelaar 6. Laurance Huberts Dressuur groep 2 1. Wilma de Ruig 2. Tamara Bok 3. Christiaan de Ruig 4. Sabrien v. Dijk ex equo Manou Dobben. Einduitslag springen 50 cm. 1. Katja Bosscher 2. Christiaan de Ruig ex equo Richard de Gier 4. Regina v. Luitelaar 5. Wilma de Ruig ex equo Sascha van Lierop Einduitslag 80 cm. 1. Sascha van Lierop 2. Richard de Gier 3. Katja Bosscher 4. Tamara Bok 5. Amber Grootmeijer De secretaris van de Stichting be dankte in zijn slotwoord de jury de dames Roozen en de Frey, de deelne mers voor hun inzet, de bedrijfsleider de heer S. Winkler en zijn stagiaires voor de goede coördinatie. Ruitersportcentrum Eldorado is de af gelopen maanden weer een Eldorado voor pony-paardenliefhebbers ge weest. zijn werd deze achterstand langzaam maar zeker weggewerkt. Via 8-8 werd ook deze set ruim gewonnen. Setstan den waren: 4-15/15-11/15-8/15-11. Het derde herenteam speelde in een uitwedstrijd tegen Voleem (Eemnes) 2-2 gelijk, terwijl het vierde herenteam in Baarn, met 3-1 won van BG&SV 2 (11-15,16-14,15-12,15-6). Heren SVV 5 heeft in een zeer de gelijk gespeelde wedstrijd tegen KGU/ V&S (Bussum) gewonnen met 3-0. Setstanden waren17-15/15-13/15-5. Wedstrijdprogramma deze week: Thuiswedstrijden Dames SVV 7 - Leos 4 (Leusden) do. 19.00 uur. Heren SVV 3 - BG&SV 3 (Baarn) do. 20.15 uur. Heren SVV 6 - SVH 3 (Hoogland) do. 21.30 uur. Bovengenoemde wedstrijden worden gespeeld in sporthal „Beukendal" aan de Beukenlaan te Soest. Er zijn geen uitwedstrijden en alle niet genoemde teams hoeven deze week niet te spelen. In een hard duel kreeg Hees afgelo pen zaterdag te weinig. Het was Koda dat aanvankelijk het betere van het spel had, maar Hees nam na 15 mi nuten toch het spel over. Hees bleef met goed en snel voetbal de Roda-defensie onder druk houden. In de 30ste minuut, uit een aanval over links was het Stoelhorst van Ro- da die met een goed schot in het zijnet de laatste kans in de eerste helft om zeep hielp. In de 2e helft met dezelfde spelers, was het Hees, dat direkt in de aanval trok maar daadwerkelijke kansen kon den de voorwaartsen niet creëren. Hierna begon Roda aan een offensief dat veelal via de technisch bekwame Stoelhorst liep. Roda bracht in de 20ste munuut Schuurman in het veld en dat bracht iets meer felheid in de ploeg. Het resulteerde in de 24ste minuut in de openingtreffer. Uit een vrije trap kopte Schuurman de bal door naar Stoelhorst die 1-0 aantekende. Hees probeerde iets terug te doen maar het vizier stond deze middag niet erg zuiver. In de 35ste minuut was het weer raak voor Roda. Uit duidelijke buitenspelpositie scoorde linkerspits 2-0. Dit was tevens het laatste wapen feit van de vooral van Roda-kant te harde wedstrijd. Eemnes 19-23 FC Horst 19-16 Veensche B. 17-29 SEC 19-16 Roda '46 17-26 Bamev. 18-14 Unicum 18-18 TOV 18-12 Cobu B. 17-17 Hees 16-11 Sperwer 17-16 Hulsh. 19- 6 Zaterdag 10 april 1982: 10.00-21.30 uur The Red Stars basketbaltoernooi Maandag 12 april 1982 (2e Paasdag) 10.00-21.30 uur Red Stars basketbaltoernooi Zaterdag 10 april 1982: 08.30-12.30 uur Nevobo volleybal Woensdag 14 april 1982: 13.30-16.00 uur Sportinstuif jeugd Zaterdag 10 april 1982: 12.00-17.00 uur Selby badminton Zondag 11 april 1982: le Paasdag geen gebruik In Arnhem hebben de BDC-dames j.1. zaterdag de wedstrijd in de achtste finale om de beker met 13-10 verloren van ESCA. Eerder had het kam pioensteam de eerste divisie teams van Ancora uit Rotterdam en HVS uit Leidschendam uitgeschakeld. ESCA bleek een niet te nemen hindernis. De start van dit hekerduel was nerveus en binnen enkele minuten keken de Soester dames tegen een 2-0 achter stand aan. Onzorgvuldig spel was daar de oorzaak van en de twee/vier aanval van Esca gaf de nodige problemen. Via een strafworp werd het 2-1 en dat leek het begin van enig herstel. Men kreeg wat meer vat op de tegen standers en toen de nummer vijf van Esca uitgeschakeld werd door „man" dekking leek het ergste leed geleden. Met doelpunten van Ria van Duuren. Tine Simons en Ada van Hal werd de goede ruststand 5-6 bereikt. Ook de tweede helft begon goed. Tine Simons bracht de stand op 5-7, maar daarna pakte Esca de zaken wat ste viger aan. Duwen, inklemmen en zelfs slaan worden door de slecht leidende scheidsrechters onvoldoende bestraft. Toch is de stand in de negentiende minuut nog 8-10 in het voordeel van de Soesters. Daarna ging het mis. Aan de lopende band worden BDC-dames voor twee minuten naar de kant gestuurd en ook hebben zij pech door schoten die alleen de paal raken. Als in de slotfase dan tenslotte Ria Pronk er uit gestuurd wordt, krijgt de gevaarlijke nummer vijf weer vrijheid en zij brengt daarna de eindstand 13-10 op het scorebord. Voor de Soester dames betekent dat het einde van het bekeravontuur. Op woensdag 14 april a.s. speelt Z.V.V. De Kluis de wedstrijd tegen de andere Soester zaalsportvereniging de Munt. Bij winst is de Kluis kampioen van de tweede klasse rayon Heuvelrug en pro moveert naar de eerste klas. Het ver loren terrein is dan in één jaar weer teruggewonnen. Ook in de bekercompetitie heeft De Kluis een woordje meegesproken en de finale bereikt. Verschillende hoofd klassers werden aan de zegekar ge bonden en gespannen kijken de spelers van De Kluis naar de finale uit. Het kampioenschap en de beker zou een groot succes zijn. De kampioenswedstrijd wordt ge speeld in sporthal De Clomp in Zeist- West en vangt aan om 19.00 uur. Sup porters om De Kluis aan te moedigen worden in groten getale verwacht. De datum van de bekerfinale is nog niet bekend. De andere teams van De Kluis zijn ook bijna aan het einde van deze com petitie maar hebben geen kampioens kansen. Ook zijn de Soester zaalvoetbalteams weer te zien op het grote jaarlijkse toernooi van De Kluis op zaterdag 15 en 29 mei in sporthal Beukendal te Soest. Komt u eens kennismaken met het Soester zaalvoetbal, u bent van harte welkom. Een groot aantal Shotteams hebben de afgelopen week hun laatste competitie wedstrijd van dit seizoen gespeeld. De landelijke seniorenteams en de jeugd- teams hebben aanstaande zaterdag nog één wedstrijd voor de boeg. Shot 1 voegde twee punten aan het totaal toe door een simpele zege op het Leidse Sc.ylla. Shot 2 verloor in Wateringen teleurstellend met 9-1 van Oikos 1, maar blijft toch definitief in de 5e Divisie doordat ook de concur rentie niet tot winst kon komen. Shot 3 hield op knappe wijze UBTV van het kampioenschap af, maar de 7-3 over winning bleek helaas niet voldoende voor handhaving. Shot 4 is na de 6-4 nederlaag tegen Victoria van andere resultaten afhankelijk om zich in de 2e klasse te kunnen handhaven. De Shot da mes verloren in Hoonhorst met 9-1 van kampioen Hoonhorst 2. Het le jeugdteam versloeg TTVN 1 met 6-4, het 2e jeugdteam won in Uithoorn met 7-3 van VDO 2. Het duel tussen de beide degradanten in de 3e divisie, Shot 1 en het Leidse Scylla 4, is een sfeerloze vertoning geworden. In een door beide partijen plichtmatig afgewerkte wedstrijd slaagde Shot er in een simpele 6-4 overwinning te behalen, waarmee het puntentotaal toch nog wat werd opge krikt. De Leidse punten kwamen alle vier op naam van Sjaak van Veen, die zowel in zijn drie enkelspelen als in het dubbelspel voor de Shotspelers onbespeelbaar bleek. Met de twee an dere Scyllaspelers hadden de Shotspe lers niet de minste moeite, zodat Re- nè Daselaar, Harry Maassen en Dirk Schuiling alle drie twee partijen won nen. Na de 9-1 winst van vorige week ver loor Shot 2 deze week met dezelfde cijfers van Oikos 1 uit Wateringen. Weliswaar werd in deze wedstrijd geen puntenwinst verwacht, maar een zó groot uitgevallen nederlaag mag toch wel teleurstellend worden genoemd. Toch ook nog positieve berichten voor dit team, want door het gelijke spel van de concurrentie wist Shot 2 zich definitief in de 5e divisie te handha ven. Shot 3 zorgde voor het meest opval lende resultaat van deze week; tegen stander UBTV 2 kon bij een gelijkspel tegen Shot 3 kampioen worden en was met een grote supportersschare naar Soest gereisd. Shot 3 dat vocht voor haar laatste kans op handhaving, be zorgde de Hilversummers echter een zeer koude douche door in een mum van tijd een 5-0 voorsprong op te bou wen en uiteindelijk deze wedstrijd met 7-3 te winnen. Arnold Appelhof zorgde op knappe wijze voor drie overwin ningen, terwijl Edwin Luyben met twee overwinningen en invaller Mar cel Vrakking met één zege goed volg den. Heiaas bleek dit resultaat toch niet voldoende voor handhaving, aangezien de andere uitslagen ten nadele van Shot uitvielen. De belangrijke wedstrijd van Shot 4 tegen Victoria 3 is voor het Soester team zeer ongelukkig verlopen. Vele nipte nederlagen in de derde game zorgden ervoor dat Shot tegen een 6-4 nederlaag aanliep, waardoor men voor handhaving volledig afhankelijk is geworden van de resultaten van an dere teams. De Shotdames hadden zoals verwacht weinig in te brengen tegen het zeer sterke Hoonhorst 2, dat al ongeslagen kampioen was geworden in de 3e di visie dames. In een van de kant van Hoonhorst niet al te sportief gespeel de wedstrijd slaagde alleen Wilma Ge- leijnse er in om een partij te winnen, zodat Hoonhorst deze wedstrijd met 9-1 won. Het le jeugdteam dat vorige week al kampioen was geworden speelde een weinig geïnspireerde wedstrijd tegen TTVN uit Nieuwegein. Na een 5-1 voor sprong werd het eerst nog 5-4, voor dat men er in slaagde het 6e punt op het scorebord te brengen. Bij Shot bereikte alleen Berend Jonker met drie overwinningen zijn normale ni veau. Het 2e jeugdteam behaalde in Uit hoorn een keurige 7-3 overwinning op VDO, waardoor de 4e plaats veilig werd gesteld. Uitblinker in deze wed strijd was Remi Balvers die ongesla gen wist te blijven. Het 10e jeugdteam behaalde afgelopen zaterdag het kampioenschap in de 5e klasse. In de hele competitie hoefde men slechts één punt af te staan, zodat de bloemen en de felicitaties voor dit team volkomen verdiend wa ren. Erik Bijl, Riné Huiden en Tonny Spil- ker waren verantwoordelijk voor dit succes. Overige uitslagen senioren: Vitus 2 - Shot 5: 6-4, Shot 6 - Metac 1: 0-10, Victoria 9 - Shot 7: 6-4, Shot 8 - Huizen 6: 6-4, Elan 7 - Shot 9: 8-2, Shot 10 - Bunshot 4: 0-10, Shot 11 - Huizen 12: 8-2, Foxboro 2 - Shot 12: 4-6, Shot 13-Huizen 14: 2-8. Overige uitslagen jeugd Elan 2 - Shot 3: 2-8, Vitus l - Shot 4: 6-4, Shot 5 - Metac 2: 10-0, Shot 6 - Hui zen 7: 3-7, Shot 7 - Blaricum 3: 10-0, Ti vu 1 - Shot 8: 1-9, Shot 9 - Victoria 7: 7-3, Shot 10 - Huizen 15: 7-3, Shot li - Shot 15: 10-0, Sukses 3 - Shot 13: 7-3 Quick 11-Shot 14: 6-4. S

Soester Courant | 1982 | | pagina 17