Middelman-Mode heeft de zomer in het hoofd Tal van onvolmaaktheden aan woningen Overhees II Zbaxtliuitfen Hamza Inanc exposeert in Artishock (Dude/wwfó goed In a/leb! Nieuwbouw postkantoor start in oktober Veel belangstelling voor wervelende modeshows VVV Nieuws Rapport Vrouwen Advies Commissie: Stichtse Milieufederatie niet eens met bouwlokatie Restaurant Ook: plateservice lunches en uitgebreide keuze a la carte Alcohol controle Inbreker maakt geld en sieraden buit 135 P.V.'s deel III HET CULTUREEL CENTRUM IN SOEST Donderdag 8 april: FilmhuisO'Megalexandros Vrijdag 9 april: Tentoonstelling Lambertus van der Kooij exposeert zijnkruiswegstaties in Artishock 3 tot en metl mei: Tentoonstelling; Hamza Inang 19 Soester Courant van woensdag 7 april 1982 19 (Van een mode-redactrices) ?e "lodeshowj4 die afgelopen vrijdagmiddag en avond door Middelman Mode in hun gigantisch meubelcentrum aan de Birkstraat werd georganiseerd was overweldigend. Men had er tevoren kennelijk rekening mee gehouden. Daarom werd het Middelman confectiecentrum uit de Van Weedestraat voor een dag ondergebracht in een van de royale toonzalen. Een toonzaal waar voornamelijk vrouwelijke bezoekers kennis maakten met de zomermode '82 zoals die in de Middelmanzaken, dames- heren- teener- en yndereonfectie, verkrijgbaar is. Eindelijk eens een modeshow waarbij jjle aanwezigen een duidelijk over zicht kregen van het gebodene. Dat laatste was te danken aan een vernuf tige presentatie. De plankiers waarop de show plaats vond waren opgesteld volgens een drie-piste systeem. Trou wens: los van de presentatie (daarover straks meer) waren er andere in het oog lopende zaken, zoals gratis toe gangsbewijzen en een samenwerkings verband met andere Soester zaken mensen. Zo leverde Nic. van Dam een arsenaal aan bijpassende schoenen en sportartikelen, bracht foto Van Essen de zomer met fraaie zonnebrillen in herinnering, zorgde rijwielhandel de Bruyn voor glimmende tweewielers en was bloemenhandel Scholten ver antwoordelijk voor de vele en fraaie voorjaarsbloemen. Dat de Soester Mid delmannen een dergelijke show hoogst serieus nemen bleek ook uit de presen tatie. Vanuit Babbelonië was presenta trice Lous Haasdijk voor de presenta tie ..overgekomen". In een bijna ne gentig minuten durende modeshow stelde zij veertien mannelijke en vrou welijke mannequins aan het publiek voor. Daar waren niet alledaagse bij. De jongste mannequin, 5 jaar, was nauwe lijks een paar turven hoog. Haar aan wezigheid en die van jeugdige manne lijke ..collega's" had te maken met het zomerse goed dat Mikimo-kinderkle- ding voor de kleintjes de komende zomer in petto heeft. En verder na tuurlijk bijzonder aantrekkelijke man nequins voor teenerkleding waarvoor Middelman enige jaren geleden met veel zakelijk sukses de afdeling Mid- Pub in het leven riep. En dan vanzelf sprekend veel aandacht voor de da- mes- en herenconfectie die er over enk- kele maanden gedragen gaat worden. Het is ondoenlijk alles wat er tijdens de shows te zien was van commentaar te voorzien. Daarom bepalen wij ons tot de meest opvallende aspecten van de zomermode '82. Wat de kleuter en kinderkleding betreft kwam ook de nostalgie een kijkje in de zomermode nemen. Hartveroverende kleuterkle- ding, allercharmantst door de kleintjes gepresenteerd. Een antwoord op het spijkerbroekentijdperk? Slechts ten dele. Spijkerbroeken en blouses zijn nog lang niet op hun retour. Allerlei nieuwe varianten waren er te zien, waarbij vooral de spijkerbroek voor kleuters, die nauwelijks de wieg ont groeid zijn, veel belangstelling trok. Duidelijk werd dat de zomer wat kinderkleding betreft voor ouders van de kleinste jeugd vele mogelijkheden biedt, ook wat betreft de prijzen. En aangezien Nederlandse zomers nog wel eens te maken hebben met de grillen van Pluvius ontbraken ook een serie fraaie dames- en herenregenjas sen niet op deze show. Opvallend, het publiek reageerde er op, de aantrekke lijke prijzen voor damesconfectie waarin de populaire ..alcantara" is verwerkt. Tenminste even opvallend, en in ieder geval zeer exclusief, de geshowde 3-delige harempakken, en de zeer gedistingeerde broekrokken. Voor teeners en 20-ers een prachtige collectie piratenbroeken en blouses. Het zal wat de jeugd betreft de mode in 1982 gaan beheersen. Dat laatste is ook van toepassing op vlotte licht draag bare jacks en blazers. Kleding die eveneens het modebeeld zal bepalen. Wie in Nederland of buiten de grenzen ernstig rekening houdt met hoog-zo- merse dagen was verrukt van de bij dragen die Finse ontwerpers leverden. Vanuit het koele Hoge Noorden schit terende zomerse kleding, felle bonte kleuren die een zomerse regenboog niet zouden mistaan. Klein détail: zomerjurken waarin men zich ook tijdens de zwangerschap erg happy zal voelen. En nu wij het toch over kleuren hebben: Parijs mag wat de lente mode betreft rood-wit en blauw voor schrijven, wat de zomermode betreft zullen roze en turquoise het meest op de voorgrond treden. Kleuren die in diverse ensembles tijdens deze wer velende shows waren terug te vinden. De zomermode bij Middelman garan deert U ook dat U zich straks niet in nauwsluitende blouses moet voortbe wegen. In de shows werden uitsluitend wijde blouses met in hoofdzaak aange knipte mouwen getoond. Dat zomer- mode in vele varianten best redelijk Foto: Herman van Dam betaalbaar is kwam onder meer tot uitdrukking in de polyester zomer jurkjes. Kleding die zelf wasbaar is, snel droogt en, grote vreugde, niet om een strijkbout vraagt. Een Middel man modeshow zonder herenconfectie is ondenkbaar. Op een enkele uitzon dering na zullen de heren der schep ping deze zomer in licht gekleurde combinaties doorbrengen. Fraaie des sins en uiteraard lichtgewicht. Min of meer verbluffend was het eind van iedere show. Een complete Johan Cruyff out-fit zoals die zeer recent in een Veronica-televisie-uitzending te zien was. Ouders met opgroeiende jongens, die dan bovendien meester Cruyff als voorbeeld zien, zullen er de komende weken niet omheen kunnen. Wie kan zich trouwens wel met de zomermode '82 bezighouden, zonder Middelman te hebben geraadpleegd. Voor jong en oud stijlvolle, elegante en sportieve kleding. En wat de maten van deze eigentijdse zomerkleding be treft: Middelman heeft ruimte voor U gemaakt. M. Lr. Folo: Herman van In Galerie De Vier Linden te Asperen is van 3 april tot 24 april een overzichts tentoonstelling van Jan Schonk. Ope ningstijden: 10.30-16.00 uur. Op vrijdag 9 april om 13.23 uur in de Irenehal van de jaarbeurs; No Nukes- festival m.m.v. John Watts, U2, The Sound, Dave Edmuds, Stranglers, Doe Maar, Drukwerk. Ideaal, Urbans en The Beat. Kaarten en inlichtingen tel. 04120-40510. Stadsschouwburg Utrecht; Harold en Maud. met in de hoofdrollen Mary Dresselhuys en Huub Stapel, aanvang 20.00 uur, op 10 april. De nieuwe ,,Pas 65Krant" is er weer met toeristische tips uit eigen land U kunt hem gratis afhalen er staan leuke tips in voor de maanden april en met 1982. Het autotron in Drunen bestaat alweer 10 jaar. het is het grootste automu seum in Europa met een kollektie van meer dan 400 automobielen. In het Autotron zijn er naast de auto's ook nog enkele unieke attrakties zoals de Old- timerbaan, de kindertrein, de kinder boerderij. een Engelse handdraaimo len. een verkeerstuin, een bioscoop met oude racefilms, een puzzelspel en het miniracecircuit. In theater Carré te Amsterdam is van 1; apnl t/m 2 meiFreek de Jonge met ,,De Mars". In ,,De Engelenbak" Theater te Amsterdam treden t/m 18 april drie buitenlandse groepen op onder Theater Gast-arbeidersDe Mo lukse groep ,,Tifa" met Molukse- bruiloft; De Marokkaanse groep ..Whalili" met Marokkaanse Klasse en de Turkse toneelgroep ..H.T.I.B. issi Tiyatrosy" m et Turkse andere Vrou wen. Op 8 april opent de Floriade haar poorten. Drie bloeiseizoenen lang t/m 10 oktober. Naast een overweldigende hoeveelheid aan bloemen, vruchten en landschapsschoon heeft Floriade ook nog andere attrakties te bieden. Een letterlijk hoogtepunt hiervan zal de spektaculaire uitzichttoren zijn, met een hoogte van 64 meter. Deze toren garandeert een prachtig uitzicht over het 54 hectare-grote park. Het park is ook met het openbaar vervoer uitste kend te bereiken. Vanaf Amsterdam Centraal Station reis je per metro binnen 20 min. tot vlak bij de ingang van het park. Vanaf 11 april tot en met 31 oktober is de Amsterdamse „Museumtramlijn" weer iedere zondag volop in bedrijf. Tussen 10.00-18.00 uur vertrekken his torische trams om de 20 minuten vanaf het beginpunt Haarlemmermeer station naar Aalsmeer en Uithoorn. Er is een nieuwe gids binnen Hollands Noorden waar allerlei leuke tips in staan over het Noordhollands Noorden met zijn altijd weer trekkende zeekust met de goede zandstranden, de duinen die op veel plaatsen opengesteld zijn voor de voetgangers en soms voor de fietsers en die in alle glorie bewonderd kunnen worden in het natuurreservaat 't Zwanewater. De kosten van deze fijne gids is 2,-. In het filmhuis van Artishock is op 8 april de Griekse film O'Megalexan dros, en op donderdag 15 april de film Les Ordres door M. Brault. Beide films beginnen om 21.00 uur en de entree is 4,50 en CJP 3.50. In Artishock exposeert een Turkse Kunstschilder Hamza Inanc tot 1 mei zijn olieverfschilderijen en aquarellen met Turkse landschappen. Op zondag 25 april a.s. geeft de pop groep Queen een extra concert in de Groenoordhallen te Leiden, aanvang 20.00 uur, prijs 27,50. Er zijn nog enkele plaatskaarten te reserveren bij WV Soest. In Sportpaleis Ahoy is op maandag 19 april Internationaal Boksgalamet o.a. Blanchard, Blanco, Tiben. Ver- rips, Marshall, Robles, Faisal, Tiben; Ozegalin en een aantal amateurpar; tijen. Aanvang 20.15 uur. Op dinsdag 11 mei is er een concert, Jethro Tuil, prijzen; 25,-, 27,50 en 30,- aanvang 20.00 uur. Op zaterdag 8 mei is er een concert van Elton John, aanvang 20.00 uur, prijzen der plaatsen 22,50, 25,-, 30,- en 35,-. En op zaterdag 15 mei komt Frank Zappa met een concert. De reserveringen en de betalingen kunnen wij hier voor U regelen. Zondag 25 april is er een excursie door IVN-Eemland naar de Twiskepolder. De polder vormt een onderdeel van het unieke natuurgebied Waterland", dat tussen Amsterdam en Purmerend ligt. Het is een waar dorado voor de waterweidevogels met in het bij zonder, 't kemphaantje, roerdomp en tureluur. Deze IVN-Eemland excursie staat onder leiding van Rita Kuiper en Uit het door de Vrouwen Advies Com missie voor de woningbouw in Soest in gestelde onderzoek naar het woon- gerief in de wijk Overhees II, zijn tal van onvolmaaktheden aan het licht ge komen. Er werden onder de bewoners zestig vragenlijsten uitgereikt en daarvan kwamen er vijftig ingevuld retour. Over het algemeen worden er „kleine" klachten gemeld, maar soms zijn er echt problemen. De vragenlijst van de V.A.C. betrof uiteraard de hele woning; van entree tot zolder. Niet iedereen komt met dezelfde opmerkingen. Eén en an der hangt af van bijvoorbeeld de ge zinssamenstelling. Wat de toegang tot het huis betreft is geconstateerd dat veel voordeuren krom trokken. Een groot aantal is inmiddels vervangen. Het blijkt door de hoge buitëridrempel niet goed mó gelijk te zijn piet een kinderwagep en rolstoel binnen te komen. Bij een aantal woningen wordt de be schutting bij de voordeur tegen wind en regen onvoldoende genoemd. Luifei tjes voor de sier geven geen beschut ting. zegt men. Ook is er niet in elk entree plaats voor een kinderwagen of rolstoel. De wandafwerking wordt dikwijls te ruw bevonden. Met grote meubelstukken kan men in vele gevallen de trap niet op en soms kunnen ze ook niet door het raam naar binnen. In sommige woningen ont breekt een leuning langs de trap naar de zolder. De vensterbank in de woonkamer vin den velen te smal en niet eens is men het met de plaats van de t.v.-aanslui ting. Dat hangt dan af van de indeling van de kamer. Geklaagd wordt over hoge stookkos ten omdat niet alle ra men zijn voor zien van dubbel glas. Ook is er veel warmteverlies door de open trap tot aan de zolder. Geklaagd wordt er ook over de plaats van de radiatoren: soms staan deze voor pet glas. Keuken De klachten over de keuken vallen mee. Voor sommige bewoners is het aanrecht te hoog, voor anderen ech ter weer te laag. De afzuigkap maakt wel te veel lawaai en niet voor ieder een is de capaciteit van het apparaat voldoende. Een lichtpunt boven het aanrecht wordt gemist. Sanitair Opvallend is de klacht dat in vele ge vallen de w.c.-bril niet bleek te pas sen op de toiletpot. Ze zijn inmiddels wel vervangen, maar een dergelijke leverantie geeft wel te denken. In de badruimte ontbreekt een af- voerputje en er is een klacht dat de vloertegels moeilijk schoon te houden zijn. Slaapkamer De ventilatie in de slaapkamers krijgt niet overal een voldoende. Er zijn pro- blerrten.'&ls er alléén maar een böven- raampje open kan of alleen maar een klein raam e'n 'dat in verband met het luchten van dekens. Niet iedereen vindt het aantal wasta fels voldoende en datzelfde geldt de hoeveelheid kastruimte. Ook wordt opgemerkt dat men niet in alle gevallen tevreden is over de geluidsisolatie. Op de zolder ontbreekt een groot raam dat geopend kan worden in verband met het drogen van de was of om als slaapkamer dienst te kunnen doen. Klachten zijn er ook over de warm watervoorziening; het ontbreken van een werkkast; over de te natte schu ren, waar ook een lichtpunt in gemist wordt. Wat de galerijwoningen betreft wordt gezegd dat de trap voorzien is van een groot dak, maar dat men daarna voor de deur van de woningen, onbe schermd staat. Het dak van de trap is overigens makkelijk te beklimmen door kinderen met alle gevolgen van dien. Men wil die gemeenschappelijke trap wel voorzien hebben van een licht punt, één en ander in verband met de veiligheid. Gezegd wordt ook dat er bij de galerijwoningen een ruimte ontbreekt om fietsen van bezoekers te stallen. Tenslotte worden er opmerkingen ge maakt over de wateroverlast onder de woningen; over de haakse goten in de rijwpg, die waïe valkuilen zijn voor bezoekers; over te weinig parkeer plaatsen erf" ov.er te veel steen en te weinig groen in de wijk. In een brief aan gedeputeerde staten van Ui recht maakt de Stichtse Milieu federatie bezwaar tegen de bouwlo katie aan de Noorderweg van het nieuw te bouwen ziekenhuis. De fede ratie acht dit een ongelukkige keuze. Het betekent dat in het nog gedeeltelijk open gebied tussen Baarn en Soest weer een grootschalig object gereali seerd zal worden. Een object boven dien dat veel verkeer zal aantrekken. ..Het is gewenst", aldus de federatie, ,,in verband met de nog schaarse open ruimte tussen beide gemeenten, in ieder geval hier niet tot nieuwbouw over te gaan". De federatie is van mening dat het ziekenhuis Maarschalksbos op een zo danige wijze aangepast kan worden, dat dit ziekenhuis dan aan de in de regio bestaande behoefte aan zieken huisvoorzieningen kan voldoen. ,,De ligging in Baarn en niet tussen Baarn en Soest in, kan nooit een reden zijn om tot nieuwbouw over te gaan", aldus de federatie in de brief aan G.S. Men zegt tenslotte dat de keus voor de lokatie aan de Noorderweg ook onge lukkig is, omdat het ziekenhuis dan op korte afstand komt te liggen van het kompost- en rioolwaterzuiveringsbe- drijf aan de Maat weg. Prins Hendriklaan 1 Soest Telefoon 02155-13807 i Foto: Hertmtn van Dam In de nacht van zaterdag op zondag hield de politie een alcohol controle. In totaal werden 56 automobilisten staan de gehouden. Slechts twee bleken voor een rijverbod in aanmerking te komen. De een, een 20-jarige Soester, werd om half drie aangehouden op de Burge meester Grothestraat en de ander een 28-jarige man eveneens uit Soest, werd vijf minuten later staande gehouden op de Gerrit v.d. Veenstraat. De controle duurde tot vier uur in de morgen. Vanwege dichte mist werd tussen een en twee uur niet gecon troleerd. wordt begeleid door een drietal gidsen van IVN -Waterland. Terreinkenners bij uitstek. Kosten 10,- p.p. en opgave bij; Joke Pidoux, Jacob Catslaan 15, Soest, tel. 16487. In de Sint Joriskerk te Amersfoort is een Paasconcert op 12 april om 20.15 uur door Klaas Jan Mulder. De hele maand april staat Freek de Jonge in Carré met zijn programma De Mars, aanvang 20.15 uur, toegangs prijzen 10,-t/m 25,-, 65+ en CJP 10,-. In de Speeldoos in Baarn is op donder dags april om 20.30uur, de film: Twee vorstinnen en een vorst, Nederlandse speelfilm met o.a. Linda van Dijk, toe gang 5,-. Voor een welkom Paaskado: denkt U eens aan de Soester Kadobon! Wij hebben ze in allerlei prijsklasse! Jan Visser (rechts) schudt de Turkse kunstschilder Hamza Inang de hand bij de opening van de tentoonstelling In Artishock opende Jan Visser j.l. vrijdagavond een exposilie van schil derijen van de Turkse kunstschilder Hamza Inanc. Hij feliciteerde de kun stenaarsvereniging met deze tentoon stelling om twee redenen: „Ten eerste hangt hier het werk van een uitzonder- lijk goed schilder en ten tweede Arti shock levert hiermede een bijdrage aan de belangstelling die eigenlijk alle verenigingen en instellingen in Soest moeten kunnen opbrengen voor de buitenlandse werknemers en hun ge zinsleden". Visser zei het te betreuren dat het Soester gemeentebestuur zelf maar ten ueie net guede voorbeeld geeft. Het overleg hapert en de besluiten van b. en w. noemde hij voor de buitenlanders „ondoorzichtig en onbegrijpelijk". „Voor de toekomstige multiraciale sa menleving in ons land is het van belang dat wij eerbied hebben voor specifieke cultuuruitingen van minderheden. Culturen die ons vaak vreemd aan doen omdat ze voortkomen uit overle vingsstrategieën die wij niet kennen", aldus Visser. Hij adviseerde de buitenlanders ook de moed op te brengen om te durven ver anderen. „Als buitenlanders dat niet doen, raken ze in een structureel isole ment". „Ik hoop, Hamza, dat je hier in Neder land een toekomst hebt en dat je je ook door onze cultuur laat inspireren om nog vele schilderijen te vervaardi gen", aldus besloot Visser zijn ope ningswoord. Van deze officiële opening maakte de NOS voor het programma „Paspoort" opnamen. Ze worden deze maand uit- gezonden. De schilderijen zijn dagelijks te be zichtigen van twee lot vier uur; op zon en feestdagen is het Artishockgebouw gesloten. Op het perceel grond aan de Nijver heids» eg tussen Van Asch en Yves Rocher zal in oktober begonnen wor den met de bouw van een expeditie- en bestellersafdeling van het postkantoor. Aanvankelijk zou met deze nieuwbouw veel eerder begonnen zijn, maar bezui nigingen bij de overheid haalden daar een streep door. Door het vrijkomen van zestien tot achttien miljoen investeringsgeld kun nen krepeergevallen in Nederland toch geholpen worden. Soest is er één van. Over de te kleine huisvesting heeft directeur P. J. van Leeuwen veertien jaar lang geschreven naar de hoofd directie. Hij gaat dit jaar met pen sioen en zal daarom de officiële inge bruikneming van het nieuwbouw pand als „gast" meemaken. Het nieuw te bouwen pand krijgt een eroie beneden verdieping en boven de voorste helft een tweede verdieping. Op het achterste gedeelte kan later ook gebouwd worden als daar behoefte aan bestaat. Voor het publiek komt er een hal met een loket waar o.m. aangetekende stukken en pakketten kunnen worden aangeboden. Ook komen er postbussen en deze faciliteiten komen zeker alle bedrijven op het industrieterrein ten goede. Verder zijn er in het pand kantoren voor de hoofdbesteller, de chef-bestel ling, een EHBO-kamertje en een ruim te voor de bedrijfszelfbescherming. Boven komt een kantine. De vrijkomende ruimte aan de Steen- hoffstraat zal in gebruik genomen wor den door het kantoorpersoneel dat nu erg krap behuisd is. In het Oranjehotel aan de Burgemees ter Grothestraat maakte een inbreker een geldkistje met vierduizend gulden en sieraden buit. Onbekend is hoe hij het pand binnenkwam. De door de politie in de gehele gemeen te gehouden controle op het deel UI van het kentekenbewijs heeft in totaal 135 processen-verbaal opgeleverd. De con trole was van tevoren aangekondigd, maar een groot deel van de autobe zitters bleek het bewijs nog steeds niet te hebben aangevraagd. Steenhoffstraat 46 telefoon 02155 195 77. Na zijn inmiddels al klassieke film RegieThódöres Angelópouïos Griekenland 1980 kleur 180' Het is Oudejaarsavond 1899 en men viert de aankomende eeuw. Onder tussen ontsnapt een groep van dertig gevangenen uit de gevangenis. Met Megalexandros als leider gijzelen de gevangenen een groep Engelse lords. In ruil voor hun vrijheid vraagt Me galexandros amnestie voor de gevan genen en verdeling van het land der grootgrondbezitters onder de boeren. De gevangenen stammen uit twee dor pen, die door een dal gescheiden zijn. Het ene dorp is verlaten het andere bewoond. Na de terugtocht worden zij op de brug over het dal ontvan gen door hun dorpsgenoten. Vanuit het verlaten dorp belegert het leger hen. Tussen Megalexandros en het dorp ontstaat een breuk „De Komedianten", heeft Angelópou- los wederom een pronkstuk afgele verd. In Megalexandros komt een scala van machtsvormen aan bod. Zoals de vreemde macht van de Brit ten, de Inheemse macht van de groot grondbezitters, de macht van de dorps gemeenschap, de macht van opstande lingen als Megalexandros en de macht van regering en leger. Met deze film is het Angelópoulos gelukt, om kri tisch politieke inhouden te integreren met een eigen hoogwaardige artistie ke filmtaal. Een begenadigd cineast, want een meeslepende film van ruim drie uur maken is geen sinecure. Aanvang: 21.00 uur. Entree4.50/CJP 3.50. Gedurende de komende Paasweek (van 9 april t/m 16 april) exposeert de Soester kunstschilder Lambertus van de Kooij (62) zijn 14 Kruisweg staties in de grote expositiezaal van het Artishock-gebouw. Deze unieke expositie wordt aangevuld met vijf miniaturen, een drieluik en zes Madonna's, terwijl het geheel gecompleteerd wordt door een twaalf tal fantasievoorstellingen, eveneens op mahoniehouten tableaus. De tentoonstelling wordt op Goede Vrijdag, 's avond om 20.00 uur geopend door Jan Visser. Dagelijks is de zaal gratis open van 2 tot 4 uur. Eveneens op de beide Paas dagen, wanneer de schilder zelf aan wezig is om toelichting te geven. In de theaterzaal van het AS-gebouw is dan tegelijkertijd een expositie te bewonderen van de Turkse kunstenaar Hamza Inang. De Turkse kunstenaar Hamza Inang exposeert met olieverfschilderijen en aquarellen. Hij is kunstschilder van professie en volgde een opleiding in Parijs. Hij vluchtte naar Nederland en werkt nu als onderwijzer in Rotter dam. Zijn Turkse landschappen zijn erg mooi van kleur: krottendorpen tegen de berghellingen even buiten Ankara. De tentoonstelling is dagelijks te be zichtigen in de theaterzaal van 14.00 16.00 uur. Ook in het weekend.

Soester Courant | 1982 | | pagina 19