RStotenhoafbv. cnmbipOTO Garantie& Verzekering Geef.. V Steun het Astma fhnds. Postgiro55055. Eerste vestiging King Videotheken aan Burg. Grothestraat 11 vraagt uw voor: Hinderwet Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Informatieavond - Overhees 3e herziening Verleende bouwvergunningen Openbare commissievergadering datum:i4 april plaats: DE BORG aanvang: 20.00uur entree: f 3,= Nederlandse primeur voor Soest: POLO SHIRTS MIDPUB- P'RIJS Mime-groep Toymaker Son in „de Borg" 18-jarige jongeman verstoort JOC-feest Vleesverkoop YASHICA MF-1 KOMPAKTCAMERA 4 ba SANKYO20XL FILMCAMERA OTQ FUJI, de betere VIDEOBAND 4 «a FUJI VHS 4 uur Per stuk 69.- 3 stuks 190.- FUJI Befamax 750, per stuk 42.50 3 stuks 119.- SONY SL CSE Videorecorder van 2995.-2195.- FUdlCHROMER 100 DIAFILM a> Universele DIAMAGAZIJNEN a a e a UV FILTER met rubber zonnekap ■-O foto-f ilm-video Publicatie van de gemeente Soest Soester Courant van woensdag 14 april 1982 Op de gemeentesecretarie (afdeling I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken van: Forbo Tapijt B.V., Weteringpad 7 te Soest om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een uitleveringsmagazijn voor rollen tapijt op het perceel Weteringpad 2 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nrs. 6027 en 7060). Rubber Industrie Soestdijk B.V., Dorresteinweg 58a te Soest om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning op het perceel Dorresteinweg 58a te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nrs. 5335 en 5336). T. van Rouwendaal, Nieuwstraat 13 te Soest om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een groente- en fruithal en opslag op het perceel Nieuwstraat 13 te Soest (kad. gem. Soest, sec tie K., nr. 424). Aannemers en wegenbouwbedrijf H. S. Hendrikse en Zn. B.V., Pias- weg 49 te Soest om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een opslag van wegenbouwmaterialen, stalling en onder houd van voertuigen en wegenbouwmachines op het perceel achter Schoutenkampweg 52 te Soest (kad. gem. Soest, sectie D., nr. 4005). Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders inbrengen gedurende één maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 14 april 1982. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aanvrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op donderdag 29 april a.s. om resp. 09.00,09.30,10.00 en 10.30 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep in stellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in ar tikel 133 van het R.V.V. bekend, dat zij hebben besloten aan te geven door het plaatsen van: bord 54 c van bijlage II van het R.V.V. met onderhoud 75-ZL-74 nabij woning Willem Speelmanhof 9. bord 54 c van bijlage II van het R.V.V. met onderbord FR-44-NY na bij woning Boekweitland 100, een parkeerruimte voor een invalide. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende een beroepschrift bij Hare Majesteit de Koningin indienen. Dit beroep moet binnen 30 dagen na he den worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in de pro vincie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, E.N.F.B. Woerden, Kon. Nederl. Motorrijders ver. Arnhem, politie Soest en gemeentewerken Soest. Dinsdag 27 april wordt 's avonds om 8 uur in het wijkdienstencentrum De Borg een informatieavond gehouden over het bestemmingsplan .Overhees 3e herziening' Het bestemmingsplan „Overhees 3e herziening" heeft noodzakelijk be trekking op de fasen III en IV van Overhees. Zo zal er die avond een toelichting worden gegeven onder andere over de inspraak-procedure en de plan-procedure. Verder komen ideeën omtrent de ontwikkeling van Overhees III en IV aan de orde. De herziening van het globale bestemmingsplan Overhees is om de vol gende redenen noodzakelijk De plaatselijke woningbehoefte en de huidige woningmarkt miiken het wenselijk het oorspronkelijk bouwprogramma aan te passen. Daar bij wordt gedacht aan woningen voor kleine huishoudens in gestapelde bouw en de bouw van eengezinshuizen in woningwet- en premie A- sector. Een hogere woningdichtheid is daarvoor onontbeerlijk. Eén en ander is tevens nodig om tot een sluitende exploitatie te ko men, zulks vanwege het teruglopen van de vrije sectormarkt. Het bestemmen van de oorspronkelijke noodweg als ontsluitingsweg voor het buurtwinkelcentrum Overhees. Het verlagen van de parkeernorm. In plaats van 1,5 parkeerplaatsen per woning wordt de parkeernorm gemiddeld 1,2 parkeerplaatsen per woning. Uit verkeerstechnisch oogpunt is het wenselijk om naast de oor spronkelijke ontsluiting via Overhees I ook een ontsluiting van Over hees III op de Insingerstraat te creëren. Een gedeelte van de Insingerstraat te betrekken bij het plan Overhees. Uit de behoefteraming voor onderwijsdoeleinden is gebleken dat een deel van de oorspronkelijke bijzondere bestemming kan worden be stemd voor andere doeleinden. Het betreft hier een stuk grond in het centrale deel van Overhees en een stuk grond ten zuiden van Overhees II-2. Na de pauze zal er gelegenheid bestaan voor diskussie. Door middel van het invullen van een vragenlijst heeft men de mogelijkheid te reageren op het plan. De vragenlijsten moeten voor 10 mei bij de gemeente terug zijn. Wanneer men niet in de gelegenheid is om de avond van 27 april bij te wonen, dan kan men vanaf woensdag 28 april in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum het concept-ontwerpplan „Overhees 3e herziening" inzien. Ook liggen in het INFO-centrum vragenformulieren. Verlening d.d. 6 april 1982 bouwen van een winkelruimte waarboven 30 woningen op een terrein gelegen aan de Van Weedestraat hoek Nassauplantsoen (kad. gem. Soest, sectie K., nr. 1414,1416,1417,1418, 2739, 2740 en 1413 ged.). De bouwvergunning met tekeningen ligt gedurende een termijn van twee weken, te rekenen vanaf woensdag 14 april 1982 tijdens de kantoor uren (09.00-12.00 uur) ter gemeente-secretarie, afd. 1, ter inzage. Samaritans International Theatre Company Amsterdam Holland Soest is de plaats in Nederland die King Videotheken heeft geselekteerd voor haar eerste Nederlandse vesti ging, die op vrijdag 16 april a.s. geopend zal worden. De opzet van de geplande keten van videotheken is even eenvoudig als aan trekkelijk voor het steeds groeiende aantal bezitters van een moderne vi deorecorder. In de King Videotheek liggen vele honderden verschillende video-banden met komplete films van ongeveer 90 minuten. Het assortiment is diep en breed, uit alle genres zijn diverse titels beschikbaar, voor elk wat wils. 'n Vrolijke tekenfilm voor een kinder partijtje, de nieuwste Nederlandse en buitenlandse speelfilms, spannende thrillers, pikante erotiek en ga maar door. Elke maand wordt het aantal titels uitgebreid met de nieuwste uitgaven. Voor zover de films niet Nederlands zijn gesproken, zijn ze goed vertaald en duidelijk ondertiteld. Deze banden kan men, nét als boeken uit de bibliotheek, tegen een redelijke vergoeding lenen. Voor 10,- haalt men een film naar keuze in huis en voor 25,- krijgt men er zelfs 3 mee voor 3 dagen. Iedereen die een video-recorder bezit, kan zo z'n eigen thuisbioscoop inrich ten en z'n programma bepalen. Auto-plaatwerk/Spuitbedrijf 1e Heeserlaantje 2 Soest Telefoon 02155-18600 w iin vershi llende kleuren Vandaag, woensdag 14 april treedt in de Borg een mime-groep op, onder de naam „Toymaker Son". Zij brengen op eigentijdse wijze „de loop van de mensheid" in beeld. Het verhaal gaat uit van een bloeien de liefdesrelatie tussen twee jonge mensen. In het begin is alles goed; maar dan gaat er iets fout, en de relatie wordt steeds slechter, totdat het helemaal stuk loopt. Maar dan, opeens krijgt alles een nieuwe wending. Wat voor een wending? Dit moet je zelf maar gaan bekijken en beluisteren (want de muziek is steengoed! „Toymaker Son", een ontzettend goede en frisse „zet" in het heden daags cabaretgebeuren. Als je in de leeftijdsgroep van 16 t/m 25 jaar zit, ben je hartelijk uitgenodigd. Woensdagavond 14 april. In de Borg, Willaertstraat 49, Soest. Aanvang 20.00 uur. Snelheidscontrole op de Amersfoortsestraat Op de Amersfoortsestraat controleer de de politie het verkeer op snelheid. Van cle 1200 passerende voertuigen reden 21 bestuurders harder dan de toegestane tachtig kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid was 126 km. p./u. Alle overtreders kregen een bon. Een 18-jarige jongeman uit Soest heeft zaterdagavond het feest t.g.v. tienjarig bestaan van het Jongeren Ontmoetings Centrum in gebouw De Rank ver stoord. Hij bemoeide zich met de mu ziek en hij gedroeg zich zo onhebbe lijk dat de leiding hem de zaal en het gebouw uitwerkte. Op zijn weg naar buiten vernielde hij een ruit van de toegangsdeur en daar hield hij een diepe vleeswond aan zijn hand aan over. Buiten vernielde hij daarna nog met zijn bromfietshelm de achterruit van een bestelauto. De knaap werd naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht voor behande ling van de wond. Daarna ontfermde de politie zich over hem. Concert in Kasteel Groeneveld Zaterdag 17 april, aanvang 20.15 uur, zal de pianist Michael Davidson een concert geven in het Kasteel Groene veld te Baarn. Hij zal werken uitvoeren van Mozart (Fantasie in d.kl.t. KV 397); Glinka (Mazurka); Ludwig van Beethoven (Appasionata)Prokowjew (Romeo en Julia) en van Franz Liszt (Grande valse de concert). Kaarten voor dit concert zijn bij de receptie van Kasteel Groeneveld ver krijgbaar. Fietsendieven aangehouden Twee knapen, van 15 en 16 jaar, uit Soest werden 's nachts tegen half twee door de politie aangehouden in ver band met diefstal van fietsen. De sur veillerende agenten zagen een -van de twee jongens zijn fiets op de Speen kruidstraat in de struiken gooien. Na aanhouding bekenden zij de fietsen gestolen te hebben bij het Baarnsch Lyceum. De Baarnse politie heeft zich verder over hen ontfermd. Morgen, donderdagmiddag om twee uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats hebben aan alle houders van kaarten. Van Weedestraat 52 - Soest naast Albert Heijn Tel. 23421 met ingebouwde flitser, incl. tas I ^JbFb™ met zoomlens, super eenvoudige bediening mm 2 jaar Combifoto garantie en verzekering GRATIS. VHS, 3 uur. Per stuk 49.-3 stuks B#w7bh Incl. ontwikkelen, in 2 dagen klaar 3 stuks ^0 m voor 2 x 50 dia's in stapeldoos3 stuks étm b 49of52mmNusamen B 9l9U 2 jaar exclusieve Combrfoto- garantie èn all-risk verzekering met wereld dekking tegen nieuwwaarde bij opname apparatuur boven f100.-. Birkstraat 2, Soest, tel. 12874 dinsdag 20 april - 19.30 uur - commissiekamer gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: Stichting L.O. en Sport De agenda vermeldt o.m. de conditie van de speelterreinen sportpark Bosstraat-Oost. De agenda en de stukken welke op deze vergadering betrekking hebben liggen vanaf heden ter inzage in het INFOrmatiecentrum. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de commis sie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. Zij, die belangstelling hebben voor de aankoop van de, in Soest gelegen eengezinswoning (helft van een dubbel) met ca. 360 m2 ondergrond en erf, plaatselijk bekend Parklaan 22, Soest, worden vanaf 19 april 1982 tot en met 29 april 1982 in de gelegenheid gesteld daarop in te schrijven. Formulieren daartoe, alsmede nadere inlichtingen terzake, zijn verkrijg baar bij de afdeling grondzaken van de dienst gemeentewerken van Soest, Lange Brinkweg 77, Soest, dagelijks van maandag t/m vrijdag van 9.00-12.00 uur. Het object is te bezichtigen op vrijdag 16 april a.s. des morgens van 10.00-12.00 uur. Wanneer van het aanbod gebruik gemaakt wordt, dient het formulier ingevuld en ondertekend in gesloten enveloppe, welke tegelijk met het formulier wordt uitgereikt, op voornoemde afdeling grondzaken te wor den ingeleverd tegen afgifte van een bewijs van ontvangst. Opening van stukken zal plaatsvinden op maandag 3 mei a.s. in het ge bouw van de dienst gemeentewerken, Lange Brinkweg 77, Soest, des middags om 16.30 uur. Soest, 7 april 1982, De burgemeester van Soest, getekend, Mr. P. Scholten. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 - 12.30 - 13.30- 17.00 UUR Geef lucht Leusden. Races met modelauto's Op 18 april is het beslist de moeite eens een kijkje te komen nemen in het Dorpshuis te Soesterberg. Op deze dag gieren de modelauto's door de sport zaal. Deze auto's worden radiogra fisch bestuurd en bereiken hoge snel heden. Heeft U interesse voor modelbouw en/of mini-races dan kunt U terecht in het Dorpshuis Soesterberg. De eerste start vindt plaats om 12.00 uur. 83-Jarige automobiliste veroorzaakt aanrijding Door plompverloren vanuit de berm van de Steenhoffstraat ae weg op te rijden, veroorzaakte een 83-jarige automobiliste uit Soest een aanrijding. Zij botste tegen een auto bestuurd door een inwoner van Beneden-Leeuwen. Zelf hield zij aan de botsing een wondje boven haar linker oog over.

Soester Courant | 1982 | | pagina 5