50 Jaar geleden in Soest Koffieconcert in De Borg kreeg veel belangstelling Grote belangstelling bij afscheid mej. A. H. Frankena VW nieuws Agenda Soester Gemeenschap Muziek in Artishock 9 Vrijdag lJj mei: Kaarten om S klaverjaskampioenschap i van Soest I I I I I I a i L Lichtbak gestolen Koninginnedag in Soesterberg gewestraad Eemland 15 April 1932 BESTELAUTO HUREN? Nederlandse Bond Tl Plattelandsvrouw» Donderdag 15 april: Filmhuis: Les Ordres HET CULTUREEL CENTRUM IN SOEST Tot en met 16 april: Tentoonstelling Lambertus van der Kooij Zaterdag 17 april: Hamza inanc Tot en met 1 mei: Tentoonstelling: Hamza Inanrj Soester Courant van woensdag 14 april 1982 9 Zondagmiddag 4 april werd het koffieconcert gegeven door het harpduo Titia Tieman en Chris Koning. Vaak wordt de harp als begeleidingsinstrument gezien, hier deed zich dus de Ideale gelegenheid voor om de harp als solo-Instrument en in duetten te leren kennen. De belangstelling voor dit concert was ondanks (of juist door?het stralende weer bijzonder groot. Ais feestelijk lente-stuk" stond de bekende Openings-sinfonia The arrival of the Queen of Sheba van Handel op het programma, waarbij in het origi neel twee hobo's flonkeren, wier the ma's nu fraai over de harpen verdeeld werden. Dit eerste programmastuk voerde ons meteen midden in die ge heel eigen wereld van de harp. Het zou te ver voeren hier alle nummers uit voerig te vermelden, doch ook niet zin vol zijn achteraf. Muziek is er om op het moment zelf te ondergaan, te proe ven en dit geldt dan zowel voor de uitvoerende musicus als de luisteraar. Beschouwingen achteraf zijn dan ook niet belangrijk, de zinloosheid ervan blijkt uit menig pennevrucht van mu ziekrecensenten. In de krant werd Chris Koning vermeld als amateur. Wij noemen hier zijn un thème dans le style ancien" van de grote Amerikaanse harpist/harpcom- pordst Salzedo. Ook in zijn tweede solo stuk, een Prayer van Natra, het enige modernere werk op het programma, manifesteerde hij in zijn spel grote muzikaliteit. Vooral de ongedwongen sfeer van dit concert viel ons, als bezoeker uit Bus- sum afkomstig, op: na de pauze gaf Titia Tieman vóór haar solo, drie In- termezzi van Karsemeyer, gelegen heid tot het stellen van vragen, waar van gretig gebruik gemaakt werd, over oorsprong en ontwikkeling van de harp. De brandende vraae ..Wat kost zo'n harp?" kwam natuurlijk 16000,- tot 4200,-). Zelf bespeelt ze de gereviseerde harp van de fameuze Rosa Spier, een instru ment dat meer van 40 jaar oud is. In Engeland bestaat nog steeds de uit oude tijden bekende hof-harpist. De reeds genoemde Salzedo is van grote betekenis voor de ontwikkeling van het harpspel geweest door het verwezen lijken van geheel nieuwe effecten: in zijn gespeelde Chansons dans la nuit" werden door het tikken op de klankbo dem van de harp mysterieuze gelui den in de stilte van de nacht opgeroe pen. Geheel passend in de intieme sfeer van dit koffieconcert was Une valse pour le foyer van Cor de Groot, aan dit harp duo ook opgedragen, naar mevrouw Tieman meedeelde. Een Postludium (naspel, afsluitend nummer) van Tour nier was het einde van het hecht ge construeerde programma. Een toe gift bleef niet achterwege, het publiek bleef gezellig wat napraten, ook met de musici. Een toelichting tijdens het concert bij een enkel programma onderdeel door de onderhoudend con verserende Titia Tieman zou, zo reali seerde ik mij achteraf, dit concert nog aantrekkelijker hebben gemaakt. Mis schien een suggestie voor een volgende keer. De muziek zelf spreekt dan nog meer! Samenvattend, een voortreffelijk con cert door een bijzonder harp-duo, dat wij (aldus de inleider van het concert de heer Prinz) graag als Soester hof-harpisten" een volgend seizoen te rugzien. Voorde volgende maand hield hij ons een fraaie afsluiting van het seizoen voor. doch er werd niet ver klapt „wie of wat er komt". Marcus Erioae/Bussum Voor het derde achtereenvolgende jaar wordt er gekaart om het open klaverjaskampioenschap van Soest. Iedere klaverjasser uit Soest en wijde omgeving, mits ouder dan zestien jaar, is welkom op vrijdagavond 14 mei in de grote zaal van het dorpshuis De Borg aan de Wil- laertstraat in de wijk Overhees. Het inschrijfgeld is vier gulden; de wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Dit kaartkampioenschap wordt georganiseerd door de J wijkvereniging Overhees in samenwerking met onze I krant. Vorig jaar kwamen er uiteindelijk 208; dit jaar I zal vermoedelijk het maximum aantal van 248 deelne- mers bereikt worden. De inschrijvingen worden in volgorde van binnenkomst genoteerd. Het „zenuwcentrum" zal bemand worden J door vier bekwame en ervaren tellers. Er worden weer drie „boompjes van zestien" gespeeld volgens het „Amsterdams systeem". De partneraan- wijzing geschiedt steeds door loting. Bij gelijke eind- J stand wordt een beslissingswedstrijd gespeeld. I Er zijn leuke prijzen te winnen. Inzet is de wisseltrofee, I het eerste jaar door onze krant ter beschikking gesteld en toen gewonnen door de heer H. de Groot van de Dor- I resteinweg. In 1981 werd de heer A. Balsamo te Spaken- burg winnaar. De hoofdprijs is een dames- of herenrijwiel, naar keuze. Deelnemers kunnen voor aanmelding gebruik maken l van onderstaand inschrijfformulier of zich telefonisch l aanmelden bij mevrouw C. de Jong, tel.nr. 12776. Inschrijfformulier (s.v.p. biokietters) naam en voorletter adres vrouw/man geeft zich hierbij op als deelnemer aan het klaverjaskampioen schap van Soest. Het inschrijfgeld vier gulden wordt betaald op vrijdagavond 14 mei, vóór het begin van de wedstrijd. Dit formulier kan ingeleverd worden bij mevrouw C. de Jong, Luytenaarpad 14, Soest of bij het kantoor van de Soester Cou rant, Van Weedestraat 47a. Een aan de Rademakerstraat te Soes terberg staande lichtbak, met de tekst ,,'t Zwaantje - linksaf" werd gestolen. De eigenaar van het restaurant deed er aangifte van bij de politie. De Stichting Dorpshuls Soesterberg organiseert op 30 april des avonds aanvang 20.00 uur voor de gehele bevolking een groots Oranjebal. Het ls de bedoeling dat deze avond een echt dorpsfeest wordt, m.a.w. een feest voor jong en Oud. De muziek zal worden verzorgd door de Soesterbergse Aquila all-round band. Dinsdag 20 april, aanvang 20.00 uur, wordt in het stadhuis van Amersfoort een openbare vergadering gehouden van de gewestraad Eemland. De agenda vermeldt ondermeer de aanbeveling voor de benoeming van een nieuwe voorzitter; de stand van zaken betreffende de financiële admi nistratie van het gewest; de vaststel ling van de begroting voor 1982 van de geregionaliseerde brandweer; de aan koop van een verbindingscommando- wagen en een hulpverleningswagen; de alarmcentrale Eemland; het re creatiebasisplan Eemland en de ver vanging van een ambulance. Kandidaat voor het voorzitterschap, is de nieuwe burgemeester van Amers foort, de heer A. Schreuder. Met de aanschaf van de verbindingscomman- dowagen is een bedrag groot 450.000 gulden gemoeid en voor de hulpver leningswagen is 425.000 gulden nodig. Het installeren van de brandweer- alarmcentrale kost in totaal 518.533 gulden. Daarvan neemt het rijk 436.803 gulden voor zijn rekening, zodat voor de Eemlandgemeenten een bedrag groot 81.730 gulden resteert. Voor de nieuw aan te schaffen ambu lance moet 115.000 gulden beschik baar komen. Talloze bejaarden van Soesterberg hebben vorige week in gebouw „De Hoeksteen" afscheid genomen van de voormalige leidster van het diensten centrum „De Drie Eiken", mej. A. H. Frankena. Het gemeentebestuur was vertegenwoordigd met wethouder me vrouw Van Stiphout en de chef van de afdeling Welzijn, de heer J. van Tol. De vroegere werkgever, de Stichting Fe deratieve Raad Welzijnswerk Oude ren, liet „officieel" verstek gaan. Wel voerde de geer P. Pieren, bestuurslid van de Stichting, het woord. Dat de Stichting officieel niet aanwezig was, is een gevolg van de ontslag procedure die aan dit vertrek vooraf ging. Het was een lang slepende kwes tie waaraan uiteindelijk de kanton rechter te pas kwam. Pieren zei dat de Stichting de belofte had gebroken door nog voor het resul taat van een commissie van goede diensten, naar de rechter te stappen. Verder sprak de heer Pieren de hoop uit dat de rust in het Soesterbergse bejaardenwerk spoedig weer zou te rugkeren. Namens een kristallen glasservies aan. Zij kreeg ook veel bloemen en cadeaus en t.z.t. de van de afscheids receptie gemaakte fotoreportage. In haar dankwoord zei mevrouw Fran kena dat zij voor de Soesterbergse ouderen beschikbaar blijft. RIJKSPOSTSPAARBANK Opgave betreffende het postkantoor Soest over de maand Maart 1932. Aan bovengenoemd kantoor werd, in den loop der maand, op spaar bankboekjes ingelegd 28.092,06 en terugbetaald 39.890,65. Derhalve minder ingelegd dan terugbetaald 11.798,59. Het aantal nieuw uitgegeven spaarbankboekjes bedroeg 26. Door tusschenkomst dezer kantoren werd ter Directie op staatsschuld boekjes ingeschreven nominaal 2900.—. Derhalve meer in- dan afgeschreven 2900. VERPLAATSING POSTKANTOOR Wegens verbouwing van het bestaande kantoor, wordt met ingang van 19 April, dus Dinsdag a.s., het Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor in deze gemeente overgeplaatst naar het perceel Steenhoffstraat 6, welk perceel gelegen is naast het gemeentehuis. OFFIOEELE BEKENDMAKINGEN De Burgemeester van Soest maakt bekend, dat een opgaaf van uit komsten der meting en schatting van gebouwde en ongebouwde ei gendommen in deze gemeente gelegen, gedurende dertig dagen, van 9 April tot en met 10 Mei 1932, ter gemeente-secretarie voor een ie der ter inzage ligt. Soest, 9 April 1932. Overgangsbepaling verloven Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de op 1 April 1932 geldende z.g. bierverloven overeenkomstig de bepalingen der nieuwe Drankwet geldig zijn voor den kleinhandel in z.g. zwak-alcoholische drank, terwijl de op genoemden datum gelden de verloven voor den verkoop van alcoholvrije drank van kracht blij ven. Op straffe van vervallen van het verlof zal evenwel de houder van een der hierboven bedoelde verloven vóór 1 Juli a.s. tot hun college het schriftelijk verzoek moeten richten om op de akte van zijn verlof en op het afschrift daarvan aan te teekenen, dat zijn verlof is geworden on derscheidenlijk een verlof A of een verlof B. Formulieren tot het doen van bedoeld verzoek zijn ten Gemeentehuize verkrijgbaar. Soest, 11 April 1932. GEMEENTERAADSVERGADERING Behandeling van een voorstel van B. en W. inzake subdieering van de athletiekafdeeling van de eerste Soester voetbal- en athletiekclub. De heer BLEEKER meent, dat B. en W. alles doen om onder deze zaak uit te komen. Spr. begrijpt dit niet, omdat hem was medegedeeld, dat wanneer de leider teekende, alles in orde was. Wanneer de subsidie niet wordt verleend, kan met de beoefening der athletiek niet worden begonnen. De heer GROOTEWAL zegt na de behandeling van het verzoek in den commissie de mededeelingen te hebben gekregen, dat ook 's win ters zal worden getraind, waarom spr. het verzoek nog eens wil bezien. De heer BUSCH acht een beslissing onnoodig. Een besluit tot ver leening der subsidie werd reeds genomen. B. en W. moeten dit nadere voorstel intrekken. De heer Endendijk is tegen subsidie, omdat aan de bestaande ver- eenigingen, welke deze tak der sport speciaal beoefenen, concurren tie wordt aangedaan. Spr. acht voor deze sportbeoefening voldoende gelegenheid aanwezig. De heer GASILLE merkt op, dat volgens de toelichting het minimum aantal niet aanwezig is, om voor de subsidie in aanmerking te komen. De heer VAN KLOOSTER kan zich met de subsidie vereenigen, wan neer de gelegenheid er is deze direct weer in te trekken, wanneer niet aan de te stellen eischen wordt voldaan. B. en W. kunnen toezicht uit oefenen. Als het voorstel aldus in stemming komt, stemmen de heeren Enden dijk, De Bruyn en Gasille tegen. Wedstrijd-deelname Naar wij vernemen zullen „De Soester Turnclub" en de Soesterberg- sche Gymnastlek-Ver. „A.G.A.V.S." deelnemen aan de Gymnast.-wed- strijden, welke door de Gymnastiek-Vereeniging „Excelsior" te Amers foort tegen 21 Mei a.s. zijn uitgeschreven, ter gelegenheid van het 15- jarig bestaan dezer vereeniging. „De Soester Turnclub" zal bovendien nog uitkomen op de groote Turnwedstrljden welke door den Kring Utrecht van het Kon. Ned. Gym- nastiek-Verbond op Hemelvaartsdag te Utrecht zullen worden gehou den. Bezuiniging In verband met bezuinigingsmaatregelen bij de Luchtv. afd. te Soester berg, zijn verschillende vliegeniers overgeplaatst naar andere wapens, n.1. 2e Luitenant Van Rooy en Sergeant Wervers naar het wapen der Infanterie, resp. te Venlo en Amersfoort. Sergeant Hateboer naar het wapen der Artillerie te Utrecht, terwijl de reserve-sergeant-vlieger Reins in het genot van groot verlof is ge steld. VANAF f 40,PER DAQ 1<LJ!II!I OR155-1 32 27 KONINGSWEG 1*4 SOEST Dinsdag 20 april zal ln Ml Centrum, Nleuweweg 14 tè lezing met dia's worden gef mevr. W. Lokhorst uit D Polen en de Poolse vol vang 20.00 uur. Belangstellei hartelijk welkom. In sporthal „De Bunt" is op 15 april om 13.30 uur een sportmiddag, de toe gang is gratis. In Artishock Filmhuis Soest is op don derdag 15 april de film „Les Ordres" van Michel Beault uit Canada en op donderdag 22 april „Wat een lekkere dag" van Perter Gotha uit Hongarije Op zondagmiddag 25 april is er voor de jeugd in het kinderfilmhuis een film-doe-middag met de film „Het Paardemeisje" (8 tot 12 jaar). Aan vang 14.00 uur, toegang 2,-. Gratis limonade en een appel. Telefonisch re serveren zondag 25 april vanaf 13.00 uur: 02155-19577. Lambertus van der Kooy geeft een zeer bijzondere tentoonstelling in het Arti- shockgebouw tot 17 april kunt u zijn 14 kruiswegstaties bewonderen en nog een paar madonna's en fantasie-voor stellingen, die sterk aan Ikonen doen denken en met olieverf op dikke mas sieve stukken hout geschilderd. Van de reeks „Lekker weg in eigen land" is er een nieuwe gids uit ,,'n Dagje uit met de kinderen", met 68 ideeën, tips en informatie over musea, attraktieparken, dierentuinen, rekrea- tiecentra, exposities en rondvaarten. Deze unieke gids voor het hele gezin kost 2,95 en ligt voor u klaar. Op 16 april wordt door de Ned. Ver eniging van Huisvrouwen een wande ling georganiseerd door de Soester- duinen, de bekende „Oranjekoppaal- tjes"-wandeling. Startplaats vanaf de parkeerplaats van restaurant Soester- duinen aan de Soesterbergsestraat. Vertrektijd 10.00 uur. In het Artishockgebouw treedt op „Het Nederlands Workshop orkest" o.l.v. Nedly Elstak. Op 17 april, aanvang 21.30 uur, entree ƒ7,50. Het Dorpshuis de Borg in Soest orga niseert het „Guitar Gala" op 16 april, Nelly de Hilster; entree 20,-. Toe gangskaarten zijn hier te verkrijgen. Vroege vogelwandeling met IVN- Eemland; op zaterdag 17 april a.s. in Buitenzorg/Groeneveld. Om 6.00 uur in de ochtend is het verzamelen op het parkeerterreintje aan de Ravesteinlaan te Baarn. Van 20 t/m 23 mei is het Internatio naal oude stijl Jazzfestival Breda 1982, de voorverkoop start op 19 april a.s. via het WV. Het North Sea Jazz Festival: Unieke happening. Alle tijden, van Dixieland tot avant garde en alles wat daar tus sen ligt op 16, 17 en 18 juli. Verdere inlichtingen hierover bij WV Den Haag. In het Informatiecentrum Nieuwland in Lelystad is de tentoonstelling „Vijftig jaar afsluitdijk" Vijftig jaar geleden, op 28 mei 1932, om 13.02 uur was het zover; het laatste stukje Af sluitdijk werd gedicht. Het vijf jaar du rende karwei was geklaard, de Zuider zee was afgesloten en werd IJssel- meer. Hoe dit alles tot stand gebracht werd, kunt u dus binnenkort allemaal zien. 14 april: Tentoonstelling Artishock tot 17 april met werk van Lambertus van der Kooij. Zijn werk bestaat uit kruisweg staties, een paar madonna's en fanta sie-voorstellingen. De tentoonstelling is te bezichtigen dagelijks, ook in de weekenden van 14.00-16.00 uur in het Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46, Soest. Wijkvereniging Overhees organiseert een Damesbowling 's morgens van 9.00-10.00 uur en een Kinderbowling, van 14.00-15.00 uur in De Borg, Wil- laertstraat te Soest. 15 april: Filmhuis Artishock met de film; „Les Ordres", regie Michel Brault, Canada. 1974 in kleur. Aanvang 21.00 uur ln het Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46 te Soest. Entree 4,50. 16 april Met de Ned. Vereniging Van Hulsvrou wen een wandeling georganiseerd door de Soesterdulnen, de bekende „Oranje koppaaltjes" wandeling. Startplaats vanaf de parkeerplaats van Restau rant Soesterdulnen aan de Soester bergsestraat. Tijd van vertrek 10.00 uur, bij twijfelachtig weer. voor 9.00 uur bellen. 17 april: In Artishock treedt op „Het Nederland se Workshop Orkest o.l.v. Nedly Els- tak. Aanvang deze avond: 21.30 uur, entree 7,50 in het Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46, Soest. 18 april Dorpshuis Soesterb-^g organiseert „Races met mouelauto's" ln het Dorpshuis. Aanvang 12.00 uur ln het Dorpshuls, Dorpsplein 17, Soesterberg. 19 april Dorpshuls Soesterberg organiseert een koffle-ochtend voor Amerikaanse en Hollandse dames. Aanvang 10.00 uur in het Dorpshuls, Dorpsplein 17 Soester berg. 20 april: Wijkvereniging Overhees organiseert een Ouderbowling, van 19 tot 80 Jaar 's avonds van 19.30-21.30 uur. Toe gangsprijs voor 2 uur bowlen 8,-. In verband met reservering en men is geen lid of donateur neemt men kon- takt op met de heer Vlsch, tel. 18211. Locatie Dorpshuis „De Borg", Wil- laertstraat, Soest. De Ned. Ver. Van Huisvrouwen orga niseert een middag met BVM Presen taties (Buro Merkartikelen) met kleurrijke dia's, allerhande smake lijke tips over gebruik en toepassing mogelijkheden van een aantal bekende merkartikelen. Aanvang om 14.00 uur in Brandpunt, Oude Utrechtseweg 6 in Baarn. 21 april Wijkvereniging Overhees organiseert een Damesbowling 's morgens van 9.00-10.00 uur in het Dorpshuis „De Borg", Willaertstraat, Soest. 22 april Filmhuis Artishock met de film, „Wat een lekkere dag vandaag", regie Peter Goth, Hongarije 79/80 in kleur. Aanvang 21.00 uur in het Artishockge bouw, Steenhoffstraat 46 te Soest. En tree 4,50. 23 april: Wijkvereniging Overhees organiseert een avond klaverjassen. Aanvang 20.00 uur in de Openbare School, Willaert straat, Soest. 24 april Wijkvereniging Overhees organiseert een Bingo-avond, aanvang 20.30 uur. Leeftijd vanaf 14 jaar, de zaal is open vanaf 20.00 uur. Kosten Bingokaarten voor leden en donateurs 4,-. Niet- leden 8,-. Locatie „De Borg", Wil laertstraat te Soest. Stichting Jeugdzorg Soest organiseert een Rommelmarkt op het Vangrail- terrein aan de Nachtegaalweg 8c. Tele fonisch inlichtingen nr. 19871 of 18211 of 19803. Muziekfestival, waaraan, naast The Messengere ook meewerken een man doline orkest en een Dixielandforma- tie, belde uit Amstelveen, ln het Grift- landcollege, Noorderweg in Soest. Aan vang 20.00 uur. 25 april Kinderfilmhuis Artishock met de film „Het Paardemeisje". (8-12 jaar). Aanvang 14.00 uur tot 16.30 uur. Entree 2,-. Tel. reserveren zondag vanaf 13.00 uur, tel. 02155-19577. Artishockge- bouw, Steenhoffstraat 46, Soest. Steenhoffstraat 46 telefoon 02155 - 195 77. Regie: Michel Brault Canada 1974 kleur 107' Canada oktober 1970. Een kidnapping van een minister, gevolgd door die van een diplomaat. Een groep terroristen, strijdend voor een onafhankelijke pro vincie Quebec (franstalig), neemt de verantwoording. Na enkele dagen van politieke interventie kondigt de federa le regering de staat van beleg af. Bin nen enkele uren worden midden in de nacht 450 mensen door het leger en de politie opgepakt zonder in staat van be schuldiging te zijn gesteld. De film is een rekonstruktie van deze gebeurtenis. Uit een vijftigtal oogge- tuigeverslagen heeft Brault het ma teriaal voor deze film gehaald, wat hij concentreerde rond een vijftal in woners van Montréal. De film begint enige uren voor het aannemen van de WAR ACT, die de staat van beleg tot gevolg heeft. Een aantal mensen, die slachtoffer van de razzia zijn, vertellen hoe alles in zijn werk ging. Akteurs en aktrices spelen de gebeurtenis nauwkeurig na. Het zijn allen gewone mensen, die een rustig leven leidden tot de dag waarop de staat van beleg wordt afgekondigd. Aanvang: 21.00 uur. Entree: 4,50/CJP 3,50, Artishock expositie Steenhoffstraat 46 Soest Lambertus van de Kooij Tot en met vrijdag exposeert de Soes ter kunstschilder Lambertus van der Kooij zijn 14 Kruiswegstaties in de gro te expositiezaal van het Artishock-ge- bouw. Deze unieke expositie wordt aangevuld met vijf miniaturen, een drieluik en zes Madonna's. Het geheel wordt gecompleteerd door een twaalf tal fantasievoorstellingen. Op zaterdag 17 april staat er in Arti shock weer iets groots te gebeuren, dan treedt op Het Nederlands Workshop- Orkest. Het workshop orkest met als initiatief nemer en leider Nedly Elstak, is op gericht omdat er voor muzikanten weinig mogelijkheden waren om jazz te leren spelen. In de vorm van een workshop hebben de muzikanten de jazz, en de jazz de muzikanten gevon den. Het Workshop-Orkest speelt naast jazz-standards als „Day's of wine and roses" ook composities van de orkest leden zelf, zoals „Beryl" van Ed Braaf, „Up stream" van Arjen Kef en „één, twee, drie" van Anja van Dobben. Het Workshop-Orkest bestaat uit: Ed Braaf, tenorsax; Gert Olie, tenor sax; Eddy Bottema, tenorsax; Susan- ne Marcus, sopraansax; Rein Spoor- man, altsax; Jeldrik IJland, altsax; Jaap v.d. Voet, piano; Anja van Dob- bn, piano; Sawa Hapa, bas; Nedly Els tak, drums en misschien nog meer. Deze jazz-happening vindt plaats op zaterdag 17 april a.s. in het Artishock gebouw, Steenhoffstraat 46, Soest. Aanvang 21.30 uur, entree en CJP 6,-. Inlichtingen tel. 7,50 leden 18730. Nedly Elstak Artishock expositie Steenhoffstraat 46 Soest De Turkse kunstenaar Hamza Inang exposeert met olieverfschilderijen en aquarellen. Hij is kunstschilder van professie eri volgde een opleiding in Parijs. Hij vluchtte naar Nederland en werkt nu als onderwijzer in Rotter dam. Zijn Turkse landschappen zijn erg mooi van kleur: krottendorpen tegen de berghellingen even buiten Ankara. De tentoonstelling is dagelijks te be zichtigen ln de theaterzaal van 14.00- 16.00 uur. Ook in het weekend.

Soester Courant | 1982 | | pagina 9