Tijdperk „Van Dijk" bij Paltz en Eemgeuzen afgesloten Rabobank-leden tevreden met netto-resultaat moeilijk jaar '81 A mum HET CULTUREEL CENTRUM IN SOEST 10.- Agenda Soester Gemeenschap ym erbetering g groeien. i zijn :o belang- leen enen bij dan ook te kinder- an Dam nog 'DE TREND BUNNIES Met Raad en Daad Steenhoffstraat 46 telefoon 02155 -195 77. Soestock 1982 Film: Hiroshima mon amour Kunstmarkt en andere aktiviteiten Muziek/theater Electric Alex Voetbalwedstrijd Artishock- Turkije Film: Drie broers Tentoonstelling: Bill Tyman Muziek: Sammy Rimington Open forum: Soester stageplan Filmhuis: Hiroshima, mon amour Kunstmarkt Programma Kunstmarkt: Muziek/theater: Electric Alex Voetbalwedstrijd Artishock-Turkije Tentoonstelling Sociale fotografie-arbeid Spullenhulp op de Kunstmarkt Hamza inanc Tentoonstelling: Hamza Inan^ 11 Snestor Courant van woensdag 28 April 1982 11 ESTAURANT ekoeken Ir, ook zondags d v.a. 12.00 uur SOEST 77 -02154 -12430 Soest voor ;en, ondertiouds- idus. iklassen! f ogen, en ;zien zal odellen, iar in vijf men die it een waar De zeescoutinggroep Paltz en Eem geuzen heeft vrijdagavond tijdens de jaarlijkse avond voor ouders van le den en voor genodigden een tijdperk afgesloten: het tijdperk van de schip pers Ruud en Fred van Dijk. Ruud van Dijk heeft noodgedwongen, door verhuizing, een streep onder zijn hobby gezet, Fred van Dijk heeft zijn activiteiten verplaatst naar de Admi raliteit li „Zuidwal", het overkoepe lend orgaan van de zeescoutinggroe pen in de regio. Zij werden namens de groep op hartelijke wijze uitgeluid door Bob van Foeken, die het groeps- voorzitterschap van Ruud van Dijk HQbeeft overgenomen. Hij noemde beider Vertrek een aderlating voor de groep. Ruud van Dijk nam afscheid op het noment dat hij vijftien jaar bij de zeeverkennerij was, Fred van Dijk was 25 jaar lid van de padvinderij. „Wij nemen afscheid van twee mensen die het beeld van de groep hebben ge vormd", aldus Bob van Foeken. Hij I zei dat beiden slechts twee dingen ge- L;meen hebben: de achternaam (hoewel ze geen familie van elkaar zijn) en de tliefde voor de Paltz- en Eemgeuzen. Voor de rest hadden ze totaal verschil- lende ideeën. Fred's voorkeur ging uit Bnaar het landwerk (erfenis van zijn tijd bij de Paltzscouts), Ruud voelde meer voor het waterwerk. „Wij kennen Fred als de man met de f idiote ideeën en Ruud als de man die I hem een beetje afremde: verder ver- I zorgde hij de administratie, j De verschillen tussen de twee schip- pers vormden de basis om de vereni- ging zo goed te laten draaien. Ze vul den elkaar geweldig aan. Waar de één tekort kwam, sprong de ander in, wat de één teveel had, hield de ander een beetje tegen. Hun grote kracht is geweest dat zij telkens met de nieuwe generaties leden zijn meegegroeid en de groep altijd bij elkaar hebben we ten te houden". Ook de echtgenote van Ruud van Dijk, l.n.r. Fred van Dijk, Bob van Foeken en Ruud van Dijk. Mannie, werd in de hulde betrokken: „Soms is wel eens onderschat wat zij voor de vereniging heeft gedaan. Soms hadden we ook wel eens het idee, dat we dingen beter aan Mannie hadden kunnen vragen dan aan Ruud! Fred en Ruud van Dijk kregen ieder een oorkonde en andere cadeaus. Voor Mannie waren er bloemen, even als voor Fred's moeder, mevrouw T. van Dijk-Damsma, voor de rol die zij, op de achtergrond speelde. Namens het stichtingsbestuur nam mevrouw Mary Voogd afscheid van beide schippers, voor wie zij cadeaus had meegebracht. Beide schippers spraken een dankwoord op deze jaar lijkse dia-avond van de groep, onder andere bijgewoond door wethouder drs. G. Plomp van jeugdzaken. Er werd trouwens heel wat afscheid genomen; van leider Harro Bouw meester en van de leden van de wilde vaart Dick van Altena, Xander van Bosbeek, Marco de Jong, Dick Kamer beek, Robert Kleter en Philip Kluit. Zij kregen allen een glas met inscrip tie. Mevrouw Roozemond werd aan de bezoekers voorgesteld als nieuw lid van het stichtingsbestuur als op volgster van de heer Hopman. Omdat hij door omstandigheden niet aanwe zig kon zijn, zal op een later tijdstip afscheid van hem worden genomen. Na het officiële gedeelte werd het programma in De Open Hof voortge zet met het vertonen van dia-series over het hordekamp, het zomerkamp in Terhorne, het Zuidwalkamp, de installatie van welpen en verkenners, en een boerenkoolmaaltijd. De zoals altijd goed bezochte algemene vergadering van de Coöperatieve Rabobank Soest is j.1. vrijdag akkoord gegaan met het bestuursvoorstel de netto winst toe te voegen aan de algemene reserve. Dat er winst ge maakt was, gaf reden voor tevreden heid want zowel voorzitter J. R. van Poppelen als directeur W. G. Hilhorst spraken van het in menig opzicht „moeilijke en slechte jaar 1981". Voorzitter Van Poppelen bracht in zijn openingswoord de geslaagde viering van het 75-jarig bestaan van de bank in herinnering. „Hoewel", zei hij, „we op ons 75-jarig jubileumfeest met plezier kunnen te rugzien, kan dit helaas niet van tal van ontwikkelingen in 1981 worden ge zegd". Daarvan noemde hij de sterke toe name van de werkloosheid; de sterke re kostenstijging in relatie tot de be drijfsopbrengsten; de zeer hoge rente voet; de verminderde koopkracht; het instorten van de woningmarkt en de daling van de grondprijzen. „Gelukkig kan echter ook worden ge steld dat de bedrijfsresultaten in de agrarische sector, dit behalve de tuin bouw, beter zijn geweest dan in 1980. Van voldoende rendement is op de meeste bedrijven echter nog geen sprake. Ook in de andere sectoren is het niet zo dat alles verliesgevend was. We moeten oppassen dat we nu niet alles negatief gaan bekijken", aldus voorzitter Van Poppelen. De resultaten van de bank waren in het afgelopen jaar bevredigend. Het ba lanstotaal nam toe van 149.625.853 gul den tot 157.860.341 gulden; een toename van circa 5% procent. „Deze toename is procentueel gelijk aan die in 1980. Hoewel het winstsaldo daalde van 360.893 gulden tot 270.343 gulden is dit gezien de omstandigheden vrij goed te noemen", aldus de heer Van Poppelen, Hij merkte in dit verband op dat de verliezen op debiteuren in het voorbije jaar meegevallen waren. Hij bracht tenslotte dank aan de directeur en alle personeelsleden voor alles wat zij voor de Rabobank hebben gedaan. Sprekend over het moeilijke jaar '81 zei directeur W. Hilhorst dat het aantal faillisementen vorig jaar de record hoogte van 7.268 bereikte. Met name midden- en kleinbedrijf hadden met een moeilijk jaar te maken omdat er duidelijk sprake was van een volume daling van de particuliere consumptie en van investeringen in bedrijven en woningen. De vooruitzichten op dit terrein noemde Hilhorst „niet hoopge vend". Ook hij wees op de hoge hypotheek- lasten waardoor vele particuliere wo ningbezitters in moeilijkheden zijn ge komen. Met het oog daarop merkte de heer Hilhorst, de president van de Nederlandse Bank citerend, op: „Nu dankbaar voor winsten van banken. De solvabiliteit van ons bankwezen is ge middeld genomen sterk toegenomen". „Het is bekend dat de banken grote verliezen op debiteuren c.q. hypotheek gevers hebben moeten afboeken. Bij onze bank is dit tot op heden zeer beperkt gebleven, maar we zijn nog niet door het dal heen", aldus de heer Hilhorst. Na wat dieper ingegaan te zijn op de balans merkte hij op tevreden te zijn met het bereikte resultaat. „De concurrentie is groot, de groei in inwonertal in Soest is er uit, vandaar de tevredenheid. Alhoewel de grootte van de andere banken in Soest niet exact meetbaar is, doch afgaande op bepaalde factoren, is onze bank nog atlijd de grootste in Soest", aldus directeur Hilhorst. Na een aantal zeer technisch finan ciële vragen, die door de heren Van Poppelen en Hilhorst werden beant woord, stemden de vergadering in met het toevoegen van de netto-winst aan de reserve. Vervolgens werden de heren J. Kok en P. F. Lochmans her benoemd: de heer Kok als bestuurslid en de heer Lochmans als lid van de Raad van Toezicht. Met mededelingen ten aanzien van gunstige ontwikkelingen in het eerste kwartaal van '82 en de stijging van het ledental tot 2616, werd na een korte rondvraag de vergadering besloten. 28 april Filmhuis Artishock met de film: „Hi- roshima mon amour", regie Alain Resnais, Fr/Japan, 1959 zw/w. Aan vang: 21.00 uur in het Artishockgebouw Steenhof f straat 46 te Soest. 30 april: Concert van The Messengere (een gospelgroep) in samenwerking met het hoor van de Nederlandse Protestanten Bond in de Petrus en Pauluskerk aan het Kerkplein te Soest. Aanvang: 19.30 uur. Vereniging Artishock organiseert een Kunstmarkt rond het Artishockge bouw van 10.00 uur tot 17.00 uur. Steenhoffstraat 46, Soest. DelVM, afd, Eemland organiseert een wandeling en een fietstocht. Aanmel ding tussen 09.00 en 10.00 uur bij het NS-station aan de Beaufortlaan Soest- duinen. De wandeling gaat door de Lange Duinen, lengte plm. 4 km., duur 1% tot 2 uur. De fietstocht duurt plm. 2 uur, lengte ruim 20 km. Deelname gratis. Optocht versierde fietsen, karretjes, autopeds enz., voorafgegaan door de muziekvereniging P.V.O. Wedstrijd voor de jeugd van 4-12 jaar. Tussen 09.15 en 09.45 uur aanmelding voor deelnemers bij het overdekte zwem bad, „De Turf", Waldeck Pyrmont- laan, Soest. Stichting Jeugdzorg Soest organiseert „Spel Zonder Grenzen", gehouden op de Eng in Soest. Het inschrijfgeld bedraagt t/m 15 jaar 7,50 per groep van 5 personen en vanaf 16 jaar 10,- per groep. Prijsuitreiking 's avonds in De Borg met een „Koninginnebal" na, deze is open vanaf 20.00 uur. Verdere informatie bij clubhuis „De Vangrail", tel. 02155-17615. Jeugdvoetbaltournooi onderling, or ganiseert door S.O. Soest op het terrein aan de Bosstraat Oost van 12.00-17.00 uur. Groot Kinderfeest op de SEC terreinen aan de Bosstraat van 12.00-17.00 uur. Landing parachutisten tussen 14.00- 14.30 uur. Het Oranje Comité Soesterberg pre senteert van 15.00-21.00 uur een „Jaar markt" Standwerkersconcours te Soesterberg aan de Buys Ballotlaan/ Kamerlingh Onneslaan. Stichting Dorpshuis Soesterberg orga niseert een groots Oranjebal. De avond zal afwisselend verzorgd worden door de all round band „Aquilla" en de drive-in-discotheek „Disco 2000". Aan vang 21.00 uur. 1 mei: De Loofhut, Steenhoffstraat 28 organi seert een avond met cabaret, zang en sneltekenen, „Hardop Gedacht", on der leiding van een jazz-pianist en z'n twee dochters. Aanvang 20.00 uur, entree: ƒ2,50. Groei en Bloei organiseert een Excur sie naar de Floriade. Kosten: 19,- voor leden, 22,- voor niet-leden. Voor opgave kunt u terecht bij mevr. Aten, tel. 12024 uitsluitend tussen 17.00 en 18.00 uur. Vertrek 8.30 uur bij de Rabo-bank, Kerkplein te Soest, of 9.00 uur bij station Baarn. Omstreeks 17.00 uur thuis. Theater Artishock met de Haarlemse theatergroep „Electric Alex", met schrijvers/spelers Maarten Balm, Ko van den Bosch en Ed Bosma. Aan vang: 21.30 uur, entree 7,50 in het Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46. 4 mei: Wijkvereniging Overhees organi seert een Ouderbowling van 19 tot 80 jaar 's avonds van 19.30-21.30 uur. Toe gangsprijs voor 2 uur bowlen 8,-. Niet-leden moeten kontakt opnemen met de heer Visch, tel.nr. 18211 i.v.m. de reservering van de banen Dorps huis De Borg, WUlaertstraat. 5 mei: Stichting Dorpshuis Soesterberg or ganiseert een Bevrijdingsbal met mu zikale medewerking van „Opa Jan's Jazzband" o.l.v. Frits Grevelink uit Bussum. Aanvang 20.00 uur in het Dorpshuis Soesterberg. GEVLEKT BAD - Ons ligbad is een oud model van geëmailleerd ijzer. Er ont staan de laatste tijd groene vlekken in en wel onder de kranen. Vim, zand en soda helpen er niet tegen. Antwoord - Dat is ook geen wonder, want het is geen aanslag (die met een of ander middel te verwijderen zou zijnmaar slijtage. Op de plekken die u noemt is het emaille weggesleten en komt de groene metaalverf bloot. U kuntzo'n plek eigenlijk niet zelf behan delen, dat is vakwerk. Maar dat is erg duur. U kunt de plekken insmeren met koudemaille of met witte metaalverf. De moeilijkheid is echter, dat u een ongelijke plek over houdt. Maar als zo'n plek onder de kraan zit zult u zich er toch niet aan bezeren, menen wij. DE TINPEST - Ik had enkele tinnen kandelaars, die met Kerstmis nog mooi waren, weer met de kerstboom- artikelen in de schuur opgeborgen. Nu ontdek ik bij de schoonmaak, dat er allemaal korrelige plekken opzitten, waar je de tin helemaal wég kunt vegen. Hoe komt dat nu en wat kan ik ertegen doen? Antwoord: Het heeft hard gevroren deze winteren als tin enige tijd te koud heeft gestaan, treedt een vormloze verpulvering op, die men tinpest noemt. Die materiaalwijziging ontdek je het eerst aan de oppervlakte, maar ze kan doorvreten in de diepte. Een tinnen voorwerp kan dus geheel ver gaan door deze „ziekte". De enige oplossing is een standplaats in een ver warmde kamer of kast. U kunt de be schadigde plekken nu nog schuren of polijsten, maar dan is het zg. patois (het gecorrodeerde bovenlaagje) ook weg en houdt u opvallend glanzende plekken over. Het duurt dan tientallen jaren voordat die opnieuw zo verweerd zijn als de rest. Daarom kunt u de plekken waar u het aangetaste tin hebt weggeschuurd, beter inwrijven met donkere, mechelse was. Die is te koop bij antiquairs die in tin doen en lelijke plaatsen ermee camoufleren. Diefstal geld Een portemonnee met veertig gulden en een bankpasje werd een inwoonster van Soest ontstolen, toen zij een bezoek bracht aan een bar aan de Van Weede- straat. Van vrijdag 23 april tot en met zondag 9 mei organiseert de vereniging Artishock haar jaarlijkse Soestock- festival. De Soestock, die alweer voor de 11e keer plaatsvindt, is een cultu reel gebeuren rond een bepaald the ma. Dit jaar staat het thema ARBEID centraal. Rond dit thema worden di verse aktiviteiten georganiseerd op het gebied van: film, tentoonstellingen, open forum, literaire avond, muziek, theater e.a. Donderdag 29 april: Vrijdag 30 april: Zaterdag 1 mei: Woensdag 5 mei: Donderdag 6 mei: Vrijdag 7 mei: Zaterdag 8 mei: Zondag 9 mei: Donderdag 29 april: In 1959 werd op het festival van Cannes voor iedereen duidelijk wat enkele in gewijden al geruime tijd wisten: in Frankrijk was een nieuwe generatie filmers opgestaan. De „Nouvelle va- gue" was in aantocht. Op dit festival ging de Prijs van de Internationale Kritiek naar „Hiroshima, mon amour" van Alain Resnais. Wie het werk van Resnais een beetje kent, weet, dat hij geen ontspannend, gemakkelijk te verhapstukken kijk voer levert. Zijn films zijn complex geconstrueerd en spelen zich, zowel inhoudelijk als formeel, op meerdere niveaus af. Bij minder begaafde cine asten levert een dergelijke aanpak vaak een gekunsteld en vervelend re sultaat op. Bij Resnais is het bijna altijd een belevenis, omdat zijn jong leren met tijd, plaats en tekst cohe rent en intrigerend is, wezenlijk er gens over gaat en met veel finesse is Vrijdag 30 april: Voor de 17e maal wordt door de ver eniging Artishock de kunstmarkt geor ganiseerd. Na twee jaar de kunstmarkt op een zaterdag in september gehou den te hebben, is men onder meer vanwege de belangstelling terug ge keerd naar de Koninginnedag. Naast de bekende markt van KUNST rond het Artishock-gebouw, zijn er nog diverse andere aktiviteiten door de vereniging Artishock georganiseerd. In de theaterzaal van het Artishock gebouw exposeert de Turkse kunste naar HAMZA INANC met olieverf schilderijen en aquarellen. Deze expo sitie is tot en- met 1 mei dagelijks (ook in het weekend) te bezichtigen van 14.00-16.00 uur. In de grote zaal is er een PLACE DU TERTRE, waar een aantal kunstenaars hun „kunsten" ver tonen zoals het maken van gipsaf- -10.00 -17.00 uur: Kunstmarkt Spellenruilbeurs Place du tertre Foto-tentoonstelling b«iale Fotografie Expositie Hamza Inanp Spullenhulp/verenigingen/kunstnijverheide.d. -12.00 -12.45 uur: Clowns de Gees -12.45 -13.00 uur: Theatergroep De Koffer -13.00 -14.00 uur: Tekenfilmsin de theaterzaal -14.00 -14.45 uur: Modeshow Spullenhulp -14.45-15.30uur: Muziek Richard Random and his Feedback In- dians. -15.30 -16.30 uur: Speakerscorner. Zaterdag 1 mei: IÉT'- - Xn' Op zaterdag 1 mei een optreden van de Haarlemse theatergroep „Electric Alex". Electric Alex, met schrijvers/spelers Maarten (Alex) Balm, Ko (Alex) van den Bosch en Ed (Alex) Bosma, is ont staan in 1979. In oktober 1980 heeft de groep gedebu teerd op het amateur-cabaretfestival (Camaretten) in Delft. Met hun daar gebrachte programma, een tussen vorm van cabaret en theater wonnen zij de juryprijs. Het huidige programma „ELECTRIC ALEX GAAT OP STAP" is een aan eenschakeling van korte absurde stukken, die zeer energiek, bijna hys terisch de zaal in worden geslingerd. „Electric Alex" zet zich schrap tegen de buitenwereld: anarchistische sla gers, warm menselijke dingen, ver lamde vaders, moedeloosheid, ruimte nomaden, arbeid en wat er verder nog mis kan gaan. Je zou „ELECTRIC ALEX" kunnen omschrijven ais absur distisch totaal-theater met als inhoud pure dwaasheid. „ELECTRIC ALEX" mag je niet missen want ze zien is leuker dan er over te lezen. Aanvang: 21.30 uur. Entree: 7,50/CJP 6,-. vormgegeven. Zo ook in Hiroshima, mon amour, waarvoor Marguerite Du- ras het scenario en de lyrische dia logen schreef. In deze film staan de thema's liefde en oorlog centraal. De twee thema's worden met elkaar ver bonden door de kortstondige relatie van een Franse actrice en een Japan se architekt. Vertegenwoordigers van twee verschillende culturen die voor beiden herinneringen meebrengt aan oorlogservaringen. Ze treffen el kaar in..., Hiroshima. De man denkt aan de atoombom op Hiroshima. De vrouw herinnert zich haar liefde voor een Duitse soldaat die zij, door een onmogelijke liefde in het heden pro beert te verwerken/vergeten. Regie: Alain Resnais Fr./Japan 1959 zw/w. 90' Aanvang: 21.00 uur. Entree4,50/CJP 3,50. Woensdag 5 mei: Een traditioneel onderdeel van de Soestock is de jaarlijks terugkerende voetbalwedstrijd Artishock-Turkije. De afgelopen twee jaar ging de winst steeds naar het Turkse elftal, zo dat bij verlies dit jaar de Ineke Talen trofee definitief in Turks bezit zal geraken. Het Artishock elftal, zich terdege bewust van dit gevaar, heeft in de afgelopen weken zich terugge trokken in een trainingskamp. Daar heeft men onder deskundige leiding met name gewerkt om de conditie op peil te brengen. Ook de moraal is hoop gevend: men is vastbesloten om einde lijk de Ineke Talen trofee een plaatsje in Artisnock te geven. De toeschouwers kunnen dan ook rekenen op een har de, enerverende maar faire wedstrijd. Zoals gebruikelijk wordt ook dit jaar weer gespeeld onder de strakke lei ding van Jan van Steendelaar. De wedstrijd vindt plaats op woensdag 5 mei om 14.00 uur op het voetbal ter rein van de Borg. De aftrap wordt verricht door de kersverse direkteur van de Stichting Kunstzinnige Vorming Artishock de heer Ernst Dienaar. Na afloop van de voetbalwedstrijd (15.30 uur) vindt de prijsuitreiking in de Borg plaats. Tot en met 9 mei: drukken van je gezicht, portrettekenen e.d. In de gangen van het Artishock gebouw hangt de expositie SOCIALE FOTOGRAFIE, foto's van Hans van de Bogaard, Bert Nienhuis, Han Singels, Jaap Blom e.a. In de theaterzaal worden voor de kin deren tekenfilms vertoond. Op het plein achter het Artishock gebouw is er dóór en voor kinderen een spellenruilbeurs. Ook Spullen- hulp levert een attractief programma een modeshow, de speakerecorner en de wereldberoemde clowns de GEES! Verder zal de theatergroep DE KOF FER uit Amersfoort met bizarre en humorvolle sketches een optreden weggeven. Ook muziek is er weer: RICHARD RANDOM AND HIS FEED BACK INDIANS zal zowel eigen num mers als „Oldies" ten gehore brengen. Op het plein staan verder de diverse verenigingen, instellingen en kraamp jes op het gebied van de kunstnijver heid. De interpretatie van en de waardering voor het werk van sociale fotogra fen steunt op de kennis die toeschou wers en lezers hebben van bepaalde situaties of bewegingen. In Nederland zijn veel fotografen met dit soort foto grafie bezig. Koen Wessing bijvoor beeld, bekend om zijn Nicaragua- werk, of Han Singels met zijn poli tieke fotografie. Hun foto's vormen de 30 april: In het kader van het 10-jarig bestaan van de Stichting Spullenhulp is deze organisatie op 30 april (Koninginne dag) rijkelijk vertegenwoordigd op de Kunstmarkt. Spullenhulp is aanwezig met tweede hands boeken, platen, prullen, leuke spullen en exclusieve kleding. De opbrengst van al deze spullen wordt besteed aan de grote opknapbeurt van het terrein rond Spullenhulp op Veld weg 6. Elly Joosten organiseert om 14.00 uur een grote modeshow met charmante mannequins (o.a. Hetty Thielemans) die gevarieerde creaties zullen tonen uit het modemagazijn van Spullen hulp. Lady-speaker is Cisca. Daarna houdt Elly Joosten nog een speakerecorner waar iedereen zich voor op kan geven. Wanneer u nog fraaie artikelen heeft om op te ruimen, neem dan contact op (tel. 18730) om de spullen af te ha len. basis voor de beeldvorming van in het algemeen abstracte zaken als oorlog, bewapening, werkloosheid en arbeid. Deze tentoonstelling met als onder werp „DE ARBEID" laat werk zien van onder meer Hans v.d. Bogaard. Bert Nienhuis, Lex v.d. Slot, Jaap Blom en Han Singels. Te zien in de soos en de gangen van het Artishock gebouw. Artishock expositie Steenhoffstraat 46 Soest Tot en met 1 mei: De Turkse kunstenaar Hamza Inani? exposeert met olieverfschilderijen en aquarellen. Hij is kunstschilder van professie en volgde een opleiding in Parijs. Hij vluchtte naar Nederland en werkt nu als onderwijzer in Rotter dam. Zijn Turkse landschappen zijn erg mooi van kleur: krottendorpen tegen de berghellingen even buiten Ankara. De tentoonstelling is dagelijks te be zichtigen in de theaterzaal van 14.00- 16.00 uur. Ook in het weekend.

Soester Courant | 1982 | | pagina 11