m Kamerbeek butzelaar ta na ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS - ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS W. W. DEELEN b.v. EB VD W. W. DEELEN b.v. taxaties hypotheken i verzekeringen financie Hendrik Smit Makelaardij b.v CHI VAN WIJK B.V. De NBM-makelaar deskundig èn beëdigd. W. W. DEELEN b.v. makelaardij o.g. m 15 jaar Boutique Classique j dus feestelijke prijzen 4 Soester Courant van woensdag 28 April 1982 SOEST-ZUID Schoutenkampweg Rustig gelegen helft van dubbal woonhuis met garage en zonnige tuin. Tot. opp. 293 m2. Ind.: entree, kelderkast, toilet, keuken, woonkamer (7 x 3.60); verd.: 3 slaapkamers, douche en zolder (middels vliezo-trap). Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 168.000,- k.k. SOESTERBERGSE- STRAAT Fraai gelegen half-vrlj- staands villa met dubbele (in spouw gebouwde) garage en grote tuin (ca. 1100 m2). Ind.: hal, toilet, gezellige living bestaande uit studeerhoek, zithoek (open haard), eet- hoek met aangrenzende luxe (licht eiken) keuken met eet- jfPSM 1 §gg§ ||fö| Sgj s hoek en ingeb.app. (vaatwas- :V';- v mach., koel-vrieskast, 2 ovens, keramische kookplaat); verd.: 2 ruime slaapkamers (m. balkon). 1 klei nere slaapkamer, luxe badkamer, aiz toilet; vaste trap naar zolder met 2 kamers, afz. douche en vliering. Souterrain onder het gehele huis, bestaande uit: wasruimte, werkruimte, prov.ruimte. stookkelder, wijnkelder en berging. De begane grondvloer is voorzien van plavuizen, C.V. (gas). Het pand is enkele jaren terug geheel gemoderniseerd en/of verbouwd en verkeert in perfecte staat. Gevraagde koopsom f 395.000,- k.k. SOEST DR. RUPERTLAAN Modern 3-kamer-appartemant op de 3e woonlaag v.v. lokale gasver- warming en berging. Ind.: ruime hal, toilet, garderobekast, gezellige woon kamer, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, grote mooi afgewerkte zolder met 2 kamers. Incl. zonwering, kachels en luxaflex. Ged. thermopane beglazing. Service-kosten f 140,- p.m. Verkeert in goede staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 128.000,- k.k. TITUS BRANDSMA- STRAAT Moderne middenwoning met inpandige berging en vrije, zonnige tuin. Ind.: en tree. toilet, m k., L-vormige woonkamer, keuken; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; vaste trap naar zolder met kamer en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v.. Gevraagde koopsom f 139.000,- k.k. KUIPERS RIETBERGHOF Rustig gelegen moderne middenwoning (1975) met schuur en zonnige tuin. Ind.: hal. toilet, royale woonkamer met eethoek. moderne open keuken; verd.: 3 slaapkamers, ruime badkamer met 2e toilet en mog. voor ligbad; zolder met vaste trap en 4e kamer. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 139.000,- k.k. VALERIAANSTRAAT Gunstig gelegen drlve-in-wonlng met zonnige tuin (zuid). Ind.: hal. tuin kamer. dubbele garage, woonkamer (parket), keuken, toilet, bergkast, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas-c.v. verkeert in goede staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. :V 'v TROMSLAGERPAD Op 3 min. afstand van de bossen, zeer gunstig (aan vij ver) gelegen mlddenwo: nlng (1975) met inpandige berging en vrije zonnige tuin (z.w.). Ind.: entree, toilet, rui- me woonkamer met open keuken, open trap naar verd. met 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; vaste trap naar zolder met kamer. Voor zien van c.v. De begane grondvloer is v.v. plavuizen. Vrij uitzicht aan de achterzijde. Eventueel met garage te koop. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. KORNET Gunstig gelegen moderne middenwoning met garage en royale zonnige tuin. Tot. 265 m2. Ind.: hal. toilet, L-vormige woonkamer met open haard en schoonmetselwerk. fraaie licht-eiken open keuken met inb.app. (kookplaat, hete-luchtoven, afzuigkap, vaatwasmach., koelkast-diepvriezer); verd.: 3 rui me slaapkamers met kastenwand, badkamer met ligbad en 2e toilet, aansl. wasmachzolder (middels vliezo-trap). Voorzien van gas-c.v. Gekleurd sanitair. Parterre thermopane beglazing. Verkeert in uitmuntende staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 159.000,- k.k. IRENELAAN Rustig, doch nabij winkels-scholen gelegen moderne middenwoning met schuur en tuin. Ind.. hal, toilet, kelderkast, woon-eetkamer, royale keuken (open); verd.. 3 slaapkamers (1 m. v.w.), douche; vaste trap naar zolder met 2 slaapkamers. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 168.000,- k.k. COLENSO Rustig gelegen moderne middenwoning met berging en zonnige tuin (zuid). Ind.: entree, hal, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer (7.5 x 3.80/ parketvloer en mog. voor open haard); verd.: 3 slaapkamers (w.v. 1 met balkon en v.w.), badkamer met ligbad, apart 2e toilet, vaste trap naar royale zolder met dakkapel en v.v. vaste wastafel. Gas-c.v. Voorgevel spouwmuur- isolatie, woonkamer thermopane beglazing. Gevraagde koopsom f 169.000,- k.k. W. PYRMONTLAAN Gunstig gelegen vrijstaand woonhuis met garage en vri|e, zonnige tuin. Tot. 320 m2. Ind.: vestibule, gang, toi let, kelder, ruime woonkamer met open haard, aangren zende zonnige serre, moder ne keuken, bi|keuken; verd.: overloop, 3 slaapkamers badkamer; vaste trap naar zolder met kamer. Het pand is v.v. een gas-gestookte c v en verkeert in perfecte staat van onderhoud. Incl. stoffering. Gevraagde koopsom f 238.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 THEO DOBBEHOF 18 f 152.000,- k.k. Gezellig gelegen woonhuis v.v. CV met schuur en be sloten tuin. Ind.: entree, toilet, fraaie woonkamer met open haard, gezellige keuken, bijkeuken; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; zol der met royale kamer. U moet deze woning beslist van binnen komen be kijken. Perfecte staat van onderhoud. COLENSO f 185.000,- k.k. Rustig en prachtig gelegen woonhuis met schuur en grote tuin op het zuiden. De woning is v.v. CV-gas. Entree met houten plafond, kelderkast, toilet, L- vormige woonkamer met open haard en parketvloer en granolmuren, luxe moderne keuken met inbouw- app. en plavuizenvloer; verd.: 3 slaapkamers, 2e toilet op de overloop, badkamer met ligbad; zolder met 2 slaapkamers. ORANJELAAN f 300.000,- k.k. In een rustige laan gelegen een vrijstaand woonhuis v.v. CV-gas met garage en aparte woon/praktijkruimte en een grote tuin (927 m2). Entree, kelderkast met toilet, keuken, L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, 1 slaapkamer; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad, zolder met 5e slaapkamer. Apart gebouw: woonkamer, keuken, CV-ruimte, 1 slaapkamer met douchekamer en toilet. makelaars-taxateurs in onroerende goederen hypotheken en assurantiën [PÜ8] Burg. Crothestraat 32 - Soest iÜ JO1 lüdMBMj SOESTERBERG OUDE TEMPELLAAN 46 Een goed onderhouden en verzorgde hoek woning in een nog jonge woonwijk en toch met uitzicht op bomen aan de voorzijde en frisse groenvoorzieningen aan de achter zijde. Deze woning met schuur en c.v.-gas is voorzien van de volgende extra's: open haard, plavuizen vloer en gedeeltelijk dub bele beglazing. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woon kamer met open keuken; verdieping: 4 slaapkamers, badkamer en toilet; vaste trap naar ruime bergzolder. Een ruim huis, dat van binnen gezien moet worden! Het is niet uitgesloten, om op eigen perceel grond een garage bij te bouwen. Vraagprijs f 157.500,- k.k. Kamerbeek onroerend goed makelaars b.v. W Rorn«traat 24.26 P.l.i Bergstraat 24-26 3811 NJ AMERSFOORT Telefoon (033) 621044 TE KOOP BOUWTERREINEN BARTOLOTTILAAN Op eerste stand gelegen bouwterrein ter grootte van 850 m2 met bouwplan voor een vrijstaande villa. Frontbreedte 30 meter. Gevraagde koopsom f 195.000,- k.k. KONINGINNELAAN Perceel bouwterrein ter grootte van ruim 500 m2 met een frontbreedte van 10.5 m. Plan voor de bouw van 4 appartementen beschik baar. Het is ook toegestaan een winkel woonhuis te bouwen. Gevraagde koopsom f 108.000,- k.k. NOORDERWEG Bouwterrein voor de bouw van twee dub bele woonhuizen en één vrijstaand woonhuis. Frontbreedte ca. 50 m; diepte ca. 45 m. Gevraagde koopsom f 335.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 Rubenslaan Moderne 3-kamer-hoekflat op de 3e woonlaag, voorzien van c.v. en thermopane beglazing, met dub bele garage en berging. Vrij uitzicht. Ind.: entree, toilet (gekleurd sanitair), hal met schrootjesplafond, fraai be tegelde douche met gekleurd sanitair, royale eiken eet- keuken met ingebouwde kookplaat, afzuigkap, koel kast, plavuizenvloer, woonkamer met parketvloer, 2 slaapkamers. Incl. vaste vloerbedekking en luxaflex. Verkeert in perfecte staat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg. Koopsom f 95.000,- k.k. Van Goyenlaan Gunstig gelegen nabii Molenstraat, moderne 3-kamer- flat (voorheen 4) voorzien van c.v. op de 2e woonlaag Ind. entree, hal. toilet, douche, moderne eiken keuken met ingebouwde kookplaat en afzuigkap, gezellige li ving met plavuizenvloer, sierpleister- en schoonmetsel- werkwanden, 2 slaapkamers. Aanvaarding: direkt. Koopsom f 95.000,- k.k. Beckeringhstraat Vrijstaand woonhuis voorzien van gas c.v. met grote garage (ca. 10 x 3 m) en overdekte opslagruimte (4 x 11 m) en tuin (ca. 460 m2). Ind.. hal, toilet, kelder, L- vormige woonkamer, ruime eetkeuken. bijkeuken, douche. Verd.. 2 slaapkamers, royale badkamer met ligbad en 2e toilet. De elektrische bedrading is ver nieuwd. Aanvaarding: direkt. Koopsom f 155.000,- k.k. Prunuslaan Schitterend gelegen in bosrijke omgeving, helft van dubbel woonhuis, voorzien van c.v gas met garage, schuur, diepe tuin 480 m2 Ind.: hal. toilet, kelder kast, woonkamer met parketvloer, keuken met afzuig kap, aansluiting wasmachine. Verd.: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, ruime douche met mogelijkheid voor ligbad, zolder met vaste trap en 4e kamer. Ver gunning aanwezig voor uitbouw van achtergevel over een diepte van_±.3m. Aanvaarding, direkt. Koopsom f 210.000,- k.k. Olijkeweg Rustig, doch centraal gelegen helft van dubbel woonhuis, voorzien van c.v. gas met garage en grote zonnige tuin (ruim 500 m2) Ind.-. hal, toilet, kelder kast, woonkamer met open haard, balkenplafond en parketvloer. Verd.. 3 slaapkamers, waarvan 1 me; bal kon, badkamer met ligbad, 2e toilet, zolder met vliezo- trap en mogelijkheid voor 4e kamer. Verkeert in uit stekende staat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg. Inkl. volledige stoffering. Koopsom f 225.000,- k.k. SOESTERBERG Postweg Karakteristiek middenhuis voorzien van lokale gas- verwarming met schuur, hobbyruimte, voor- en achter tuin. Ind.: hal, toilet, kelderkast, woonkamer met open haard (gas) en balkenplafond, moderne eiken keuken met in gebouwde vaatwasser, oven en kookplaat, bijkeuken, douche. Verd.: 3 slaapkamers, mogelijkheid voor bad gelegenheid, bergzolder met losse trap. Incl. stoffering. Verkeert in goede staat van onderhoud. Aanvaarding: in overleg. Koopsom f 135.000,- k.k. LiONBMf Makelaarskantoor onroerende goederen Soesterbergsestraat 8 Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 SOESTERBERG De Brik ln een aantrekkelijke woonbuurt gelegen geschakeld woonhuis met carport en ber ging. Het huis is aan een woonerf geleqen en volledig geïsoleerd, alle ramen thermo pane, zowel dak als muurisolatie. Ind.; entree, betimmerde hal met schroten- plafond, ap. garderobekast, goed betegeld toilet, ruime Z-vormige woonkamer (ca. 41 m') met hoek open haard, zeer luxe open hardhouten Bauknecht keuken met appa ratuur le verd.; 4 slaapkamers, resp. 3x3 mtr., 3x3 mtr.3.68 x 3 mtr. ,4.12x3 mtr.luxe badkamer met ligbad, ap. douche, v.w. en 2e toilet. 2e Verd.: prachtige kamer (6 x 4,14 mtr.), groot zonneterras (6x3 mtr.), washoek, aansl. voor alle app. en doka. Dit perfect onderhouden en traditioneel ge bouwde huis is v.v. hardhouten kozijnen en is in 1975 gebouwd. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Eikenlaan Vrijstaand woonhuis voorzien van gas-c.v. en warmwaterinstallatie, vrije achtertuin van ca. 400 m2, garage en studio met o.a. keu ken, douche, toilet en zit-slaapkamer. Gang, diepe kelderkast, toilet, moderne keuken en inb. app., kleine bijkeuken, zeer royale woonkamer met open schouw. Verd.: 2 grote slaapkamers en 2 kleinere slaapkamers, luxe douchekamer met 2e toilet en wastafel. Grote bergzolder via vliezotrap. In goede staat van onderhoud. Vraagprijs: 170.000,- k.k. Gallenkamp Pelsweg De helft van een dubbel woonhuis met tuin, voorzien van gas-c.v. Het geheel is netjes onderhoi/den. Ind.: hal, vestibule, woonkamer (4x8 mtr achterkamer (6x4 mtr) met douche, grote keuken, toilet en kelder. Verd.: 2 kamers waarvan 1 met vaste was tafel, keuken, douche, toilet en vaste was tafel. 2e verd.; 2slaapkamers. Vraagprijs: ƒ226.000,- k.k. Zeer geschikt voor dubbele bewoning. Irenelaan Moderne hoekwoning met veel privacy, zeer aantrekkelijk gelegen in rustige straat nabij centrum, scholen en station, met grote besloten tuin op het zuiden, ca. 500 m2, en v.v. gas-c.v., ged. vloerverwarming, spouwmuur-, c.v.-leiding- en dakisolatie en fietsenschuur. Ind.: entree, gang met parketvloer, k.k., woonkamer met ged. verlaagd plafond, open haard en parketvloer, aan de achter zijde uitgebouwd (3x6 mtr.) met houten plafond en plavuizenvloer waarin eethoek en speelkamer, deur naar terras op het zui den met groot zonnescherm over de totale breedte van het huis, open massief eiken keuken met div. app., doorloop naar hob byruimte en bijkeuken. Woonkamer en keuken opp. ca. 55 m2. Verd.: 2 royale en 1 kleine slaapkamer met v.w., douche en 2e toilet. 2e verd.: zeer fraaie ouderslaapkamer met vaste kasten en veel bergruimte. Het huis is goed onderhouden en moet be slist van binnen worden gezien. Evt. is koopruil met een huis in Hilversum mogelijk. Vraagprijs: ƒ245.000,- k.k. Ook voor een verzekering bent u bij ons goed onder dak. Middelwijkstraat 54, 3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, b.g.g.: 03404-31220 NIEUWBOUWWONINGEN AAN HET BOEKWEITLAND Door het aannemersbedrijf G. Wi van de Grift b.v. te Soest zijn op gunstige lokatie acht woningen gebouwd, naar een niet traditioneel ontwerp van architectenbureau Duêrmeyer Verwey en Messnig te Soest. Thans zijn nog vier woningen beschikbaar. Het betreft hier royale woningen met en zonder souterrain, resp. 560 m3 en 375 m3, die elk een carport hebben en waarvan de achtertuinen op het zuid-westen liggen. Enkele bijzonderheden: Traditionele bouw - ankerloze spouwmuren - systeemvloeren - grenenhouten kozijnen en ramen - thermopane beglazing - geïsoleerde muren en kap. Indeling: entree, toilet, inpandige berging, royale woonkamer (ca. 35 m2/open haard), luxe moderne keuken; verd.: 3 slaapkamers Voor het maken van een afspraak tot bezichtigen van de modelwoning kunt u zich wenden tot ons kantoor. Koopsommen v.a. f 224.000,- tot f 255.000,- all-in. MAKELAARSKANTOOR^ Gallenkamp Pelsweg 11 Soest I Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of I 21752 Via een opdracht aan ons, de Soester NBM- makelaars, bereikt u een zéér groot koperspubliek doordat deze makelaars een uniek uitwisselings systeem hebben met onder andere 75 NBM-kantoren in de regio. Nog 1 week kunt U profiteren van de speciale prijzen ter ge- j legenheid van het 15 jarig bestaan van „Boutique Classique". De afgelopen weken waren een grandioos succes, komt u dus nog rustig even kijken naar de meer dan mooie beschil- m\ derde lampen van „Costa die sterk in prijs zijn verlaagd, en prenten voor feestelijke prijzen. Aangekomen: een zeer fraaie grote tweezits leren bank in J; donkerbruin, in de dikste kwaliteit leer, en een beeldig blauw kasteelbankje met gele vogelmotieven. Fraai noten secretaire met opstand met 22 laadjes, van bin nen bekleed met zwart leer, een juweel om te zien. Handbeschilderde hoekkast en handbeschilderde secretaire. Beeldschone kussentjes uit Thailand met vogelmotieven, ook in effen dessins theebladen uit Engeland en Californië, placemats, vazen, kandelaars kristal' sleutelkwasten en nog veel meer geschenken. leder die een klein bedrag besteedt krijgt ook deze week noq een fraai takie bloemen van zijde. J Soest, Kerkstraat 7a, 9 en 9a, Ksrkpad z.i. 160, telefoon 02155-15758 De gehele week geopend lot half 6, zaterdags tot 5 uur. Maandags gesloten. UdNBM, UdNBM (üdNBM,

Soester Courant | 1982 | | pagina 4