Zéér thuis in tennis T. Boon klaverjaskampioen 1982 Ruime overwinning Knickerbockers- dames Programma fflMmi^EN+LÏiR f Hengelsportprogramma '8 2 van ,,De Snoekbaars" Duinkikker-zwemploeg wint 24 uurs marathon in Doorn Klubkampioenen bij Shot bekend Opvallende prestatie Bas van Os op 800 meter Soest I en III bijna kampioen Lagere school Overhees en LTS winnen schoolvoetbaltoernooi Olympianen wandelden in België KLAVERJASSEN VISSEN ZWEMMEN SOFTBALL Sportprogramma TAFELTENNIS Sporthal Beukendal Sportzaal De Borg Sportzaal De Bunt ATLETIEK TENNIS SPORT INTERNATIONAL WANDELSPORT 17 Sinister Courant van woensdag 19 met wo-s 17 De aan de Varenstraat wonende heer T. Boon is j.1. vrijdagavond klaver jaskampioen 1982 van Soest geworden. In de door de wijkvereniging Overhees voor het derde achtereenvolgende jaar georganiseerde wedstrijd, behaalde hij in drie ronden totaal 5654 punten. De heer Boon kwam daardoor voor een jaar in het bezit van de door onze krant beschikbaar gestelde wisseltro fee en een fiets. Het aantal deelnemers viel dit jaar wat tegen. In 1980 toen de wedstrijd voor de eerste keer gehouden werd, kwamen er zo'n 190 kaarters opdagen en vorig jaar werd de tweehonderd ruim overschreden. Dit jaar rekende men op circa 250 kaarters; het maxi mum aantal dat mee zou kunnen doen. Het werden er echter maar 136. De tegenvallende opkomst wordt gewe ten aan, enerzijds het mooie zomer weer en anderzijds aan de week va kantie van de lagere scholen. Het voordeel van de wat geringer opkomst was wel dat er niet tot diep in de nacht gewacht behoefde te wor den op de uitslag. Tegen half twaalf kon de heer W. van Dorresteijn na mens de wijkvereniging de prijzen uitreiken. Uitslag: 1. T. Boon, Varenstraat 84. 5654 pun ten (wisseltrofee en fiets); 2. de heer Roelofsen, Soest, 5626 punten (radio); 3. F. Visscher, Soest, 5519 punten (doppenset); 4. G. Koster, Soest. 5459 punten (pennenset); 5. C. v.d. Broek, Soest, 5447 punten (zakrekenmachien- tje). De poedelprijs ging naar mevrouw M. van Hornsveld. die in totaal 3249 pun ten bij elkaar kaartte. Onder de deelnemers waren ook de winnaars van 1980 en 1981, respectie velijk de heren H. de Groot uit Soest en A. Balsamo uit Spakenburg^ De deelnemers kwamen dit keer behalve uit Soest ook uit Baarn, Amersfoort en Spakenburg. Op de foto's een overzicht van de zaal van het dorpshuis De Borg waar de wedstrijd georganiseerd werd èn de gelukkige winnaar met trofee en f***" Foto: Herman van Dam Op zaterdag 29 mei a.s. is het weer zover: het hengelseizoen gaat weer open. De wedstrijdcommissie van de hengelsportvereniging De Snoekbaars Baarn-Soest, heeft weer een uitgebreid programma vastgesteld voor het sei zoen 1982. Gestart wordt met de traditionele hen- gelwedstrijd Baarn-Soest op de Funtus te Loosdrecht. Daar wordt op 29 mei a.s. om 17.00 uur verzameld en gevist van 5.30 uur tot 11.00 uur. De kosten bedragen 10,- per deelnemer i.v.m. de boten. De zomercompetitie wordt weer in twee divisies vervist, met promotie en degradatie. De wedstrijd van zater dag 5 juni is verplaatst naar donder dagavond 3 juni i.v.m. de selectiewed strijd van de N.V.V.S. De kosten over 10 wedstrijden bedragen 45,- per per soon. Naast de dames- en jeugdhengelwed- strijden zullen ook de 65-plussers aan hun trekken komen. Voor federatiehengelwedstrijden is de inschrijftermijn tot 3 dagen voor da tum, bij de zomercompetitie is dat op een week gesteld. Men kan zich opgeven bij de volgende adressen; Baarn: J. W. Post, Leestraat 34, tel. 02154-14156. Soest: W. v.d. Kraats, Laanstraat 72. tel. 02155-16895. In een zinderend spannende eind ronde is de Duinkikker-zwemploeg er voor de eerste keer in ge slaagd de 24 uurs marathon in Doorn te winnen. Tot tweemaal toe zag grootste concurrent Woesduin kans, de door gebouwde voorsprong, tegen de gebouwde voorsprong tegen ae dames en heren van de Duinkik- kers terug te pakken. In de der de en vierde ronde van de jeugdige Duinkikkers werd er echter zo keihard gezwommen, dat Woes duin geen kans meer zag de 900 meter voorsprong, die de DumkiK- ker meisjes en jongens hadden bijeengezwommen, te reduceren. Met 450 meter voorsprong eindig de de Duinkikkerploeg op de eerste plaats. Hoe hard er gezwommen is, blijkt wel uit de eindstand. De Duin kikkerploeg eindigde op de eerste plaats met maar liefst 84 km en 975 meter, gevolgd door Woesduin met 84 km en 525 meter In dit sterke veld eindigde De Blauwe Schuur op de derde plaats, terwijl Lajsheim de vier de prijs mee naar huis kon nemen. Een schitterende afsluiting van het winterzwemseizoen van de sterk in opbouw zijnde Soester Duin kikfcer-zwemploeg. SPORT u Foto: Herman van Dam In de tweede competitiewedstrijd heeft het damessoftbalteam van de Knicker bockers een 22-7 overwinning behaald op het Bilthovense FAK-3. De heren softballers kwamen tweemaal in ak- tie; de eerste wedstrijd eindigde in een 15-15 gelijkspel, de tweede wedstrijd werd met 5-10 verloren. :ij de dames waren het vooral de gezus ters Khalil: Ineke sloeg vier honk- slagen uit vijf slagbeurten, terwijl Floss zelfs vijf honkslagen uit even zoveel slagbeurten maakte. Als pit cher gaf Floss Khalil de dames van FAK weinig kans. In de eerste inning werd al een 5-1 voorsprong genomen door goede honk slagen van Joke Vegter, Leontien Mulder, Chanon Marks, Floss Khalil en een drlehonkslag van Ineke Khalil. De tweede inning gaf hetzelfde spel- beeld te zien: veel honkslagen aan Knickerbocker-zijde en enkele fouten van FAK-speelsters zorgden wéér voor vier punten. In de derde inning speelden de Soes- ter dames wat ongelukkig. De drie dames die aan slag kwamen sloegen allen een vangbal. FAK kwam bij tot i-5, maar in de volgende innings trok ken de Knickerbockers-dames de zaak weer recht. Het jeugdige team, gemiddelde leef tijd nog geen 17 jaar, heeft nu twee competitiewedstrijden gespeeld en gewonnen. Vrijdag 21 mei a.s., aanvang 19.15 uur, wordt op het sportcomplex van S.O. Soest aan de Bosstraat, tegen FELIXII gespeeld. Heren In de twee wedstrijden die de heren speelden viel op dat steeds door één hele zwakke inning veel punten ver loren worden. Tegen S.C. Zeist was dat in de twee de inning, waardoor een fraai opge bouwde voorsprong omgezet werd in een 8-5 achterstand. De slagploegen gingen daarna gelijk op met in iedere inning één of twee punten. Pas in de laatste inning kwamen de Soester he ren gelijk: 15-15. Beste slagman bij Knickerbockers was Rob ia Rose met een slaggemiddelde van 0.800. Werper H. de Bruin gooide viermaal vier wijd, driemaal drie slag; hij kreeg elf honkslagen tegen en zijn veld maakte twaalf fouten. Beste slagman bij Zeist was P. Kraag met een slaggemiddelde van 0.750. De tweede wedstrijd op vrijdagavond tegen Quick begon al in de eerste in ning met zwak veldspel. Er werden maar liefst acht van de tien punten gescoord. Vooral het outfield kreeg het zwaar te verduren. De slagploeg van de Knickerbockers kon ook niet overtuigen en met vijf punten werd de wedstrijd afge sloten, na zeven innings spelen. Eind stand 5-10. Beste slagprestaties bij de Knicker bockers werden geleverd door Hans de Bruin, Han Soen en Frank Düwel met een gemiddelde van 0.666. Werper de Bruin gooide nulmaal vierwijd, nul- maal drieslag; hij kreeg 13 honksla gen tegen en het veld maakte acht fouten. Beste slagman van Quick was A. Fis- cher met een gemiddelde van 0.750. Hij gooide tweemaal vierwijd en een maal drieslag en hij kreeg tien honk slagen tegen. Vrijdag 28 mei, aanvang 19.15 uur, spe len de Knickerbockers een thuiswed strijd tegen HCAW 4. Floss Khalil speelde een prima wed strijd HONKBAL/SOFTBAL Knickerbockers Hemelvaartdag junioren 10.00 uur Knickerbockers - Blue Soeks pupillen 14.00 uur Knickerbockers - Zuidvogels Vrijdag 21 méi dames 19.15 uur Kni ckerbockers - Felix 3 heren 19.15 uur FAK - Knickerbockers Zaterdag 22 mei pupillen 10.00 uur Knickerbockers - HCAW b Zondag 23 mei junioren 10.00 uur Quick b - Knickerbockers adspiranten 10.00 uur Knickerbockers - Quick b Traditiegetrouw wordt er in de maand mei bij de tafeltennisver eniging Shot gestreden om de di verse clubtitels. Dit jaar stond de 2e week van mei geheel in het te ken van de klubkampioenschappen, want gedurende vier dagen werd er de Shotzaal gespeeld om de diverse prijzen en wisselbekers. Ongeveer 100 deelnemers zorgden voor een geslaagd evenement, waar bij ondanks het warme weer toch vier dagen lang met veel inzet en op hoog niveau is getafel tennist. Senioren De klubkampioenschappen gingen dinsdag 11 mei van start met de senioren B-klasse, d.w.z. de spelers uit de lagere competitie klassen en de rekreanten. Karei Wiss en Harry Wouters, samen goed voor enkele tientallen jaren tafeltenniservaring, wisten zich op knappe wijze in de finale te spelen. Karei Wiss deed dit door na de poules Jan Opmeer en José Daselaar te verslaan, terwijl Harry Wouters na de poules te sterk bleek voor Wilma Gelei ja- se en Barend van Lunteren. In de finale won Karei Wiss met zijn goed geplaatste backhandsmashes de eerste game gemakkelijk met 21-12. De tweede game stond Harry Wouters steeds voor, zelfs nog met 20-19, maar daarna scoorde. Karei Wiss met het nodige geluk drie punten op rij en daarmee won hij de partij en het klub- kampioenschap. Een dag later, woensdag 12 mei, werd om het algemeen klubkam- schap bij de senioren gestreden in de senioren A-klasse. Alle kans hebbers op de titel waren aanwe zig en hadden zich terdege op dit evenement voorbereid, zodat een interressante strijd verwacht mocht worden. Titelverdediger Dirk Schuiling wist zich ook dit jaar weer in de fi nale te spelen door na de poules eerst Jaap Kok te verslaan en in de halve finale van Bert van Velzen te winnen. René Daselaar, vorig jaar 2e, zorgde ervoor dat de finale een herhaling van die van vorig jaar werd door zich na de poules met Nicky Baba en teamgenoot Harry Maassen even eens in de finale te spelen. In de finale ging René Daselaar als favoriet van start, maar deze prognose moest spoedig bijgesteld worden. De te passief spelende René Daselaar slaagde er niet in de juiste taktiek te vinden en gaf Dirk Schuiling telkens weer de ge legenheid om via zijn snelle fore hand topspinslagen te scoren. Met 21-16 en 21-14 prolongeerde Dirk Schuiling zijn titel en dat betekende dat hij de wisselbeker nog een jaartje mag houden. Jeugd De klubkampioenschappen bij de jeugd gingen vrijdag 14 mei van start met de wedstrijden voor de meisjes. Wilke Schut, de bij de meisjes al sinds jaar en dag de sterkste is, maakte ook dit jaar geen fout en via een 21-10, 21- 15 overwinning op voornaamste concurrente Gonnie de Rie werd zij opnieuw klubkampioene bij de meisjes. De wisselbeker bij de meisjes kwam definitief in het bezit van Wilke, daar zij voor de derde achtereenvolgende maal de sterkste was. Zaterdag 15 mei werden de overige vier categorieën van de klubkampioenschappen bij de jeugd afgewerkt. In de rekreantenklasse wist Mar cel Jansen le te worden door in de beslissende partij Arjan Paans in drie games te verslaan. Een knappe prestatie van deze twee jongens, gezien het feit dat zij de tafeltennissport nog maar net beoefenen. Veel deelnemers waren er in de pupillen/welpenklasse, waar de als eerste geplaatste Robert Smeeing zijn plaatsing ook wist waar te maken. Gemakkelijk ging dit echter niet, want in de halve finale moest Robert tot het uiterste gaan om de sterk spelende Axel van Elteren 19 in de derde game). Ook in de finale had Robert Smeeing drie games nodig om Hugo Blom van zich af te schudden. 20-22, 21-10 en 21-16. bij de aspiranten stak Berend Jonker met kop en schouders bo ven de andere deelnemers uit en hij werd dan ook glansrijk kampioen. Interessanter was de strijd om de 2e plaats, waarbij Edo Fransen, Remi Balvers naar de 3e plaats verwees. Bij de junioren werd één van de finaleplaatsen zoals verwacht bezet door de als eerste geplaatste Ed- dy Gaytant. De andere finaleplaats was voor Arjan Schuiling die enigs zins verrassend Jan Franssen in de halve finale versloeg. De finale werd een eenvoudige overwinning voor Eddy Gaytant 21-13, 21-15. Tenslotte werd er nog gestreden om het algemeen klubkampioen- schap bij de jongens tussen de winnaars van de pupillenklasse, de aspiranten klasse en de juni orenklasse. Het was tot nu toe de gewoonte dat de winnaar van de juniorenklasse ook algemeen klubkampioen werd, maar de pas 14-jarige Berend Jonker maakte aan deze traditie een einde. Met groot machtsvertoon wist Be- Eddy Gaytant in twee games te ver slaan, zodat Berend algemeen klub kampioen bij de jongens werd en de daarbij behorende wisselbeker een jaar mag houden. Met de klub kampioenschappen is voor Shot het tafeltennisseizoen nog niet geheel afgelopen. Er staan nog enkele toer nooien op het programma, terwijl Shot bij de Soest-Soestontmoeting de gemeente Soest zal vertegen woordigen bij het tafeltennissen. Shop heeft voor deze ontmoeting drie sterke teams geselekteerd, waarbij ook voor het eerst sinds vele jaren weer een damesteam is opgenomen. Aangezien ook in het Duitse Soest tafeltennis op hoog niveau wordt gespeeld, belooft het een interressante krachtmeting te worden. De tafeltenniswedstrij den worden waarschijnlijk op za terdag 5 juni verspeeld in de sporthal van De Borg en ieder een is daarbij van harte welkom. Voor alle inlichtingen over de t.t.v. Shot kan men terecht bij Joop Kok, Van Goyenlaan 97, tel. 12746. j Vrijdag 21 mei: 19.00-23.00 uur Nationale Bekerfinale dames volleybal Zaterdag 22 mei 09.00-21.00 uur Nationale Bekerfinale dames volleybal Zaterdag 22 mei: 12.00-17.00 uur Selby badminton M Zondag 23 mei: 10.00-15.00 uur Selby badminton Zondag 23 mei: 09.00-17.00 uur Badso badminton Vier medailles sleepten S.O. Soest-atleten weg tijdens nationale op de Amster damse kunstofbaan Ookmeer gehouden atletiekwedstrijden voor de CD-jeugd. Marion v.d. Broek reikte het verst bij de meisjes C., door de 80 m. sprint win nend af te leggen in de zeer snelle tijd van 10.4. Bij de jongens C be- kampte de huidige 800 meter-top van ons land elkaar in een sterke finale. Bij een temperatuur van 24°C liep Bas van Os naar een tijd van 2.10.8 hetgeen een vier de plak opleverde. Arnold Vonk deed bij de jongens D op de 1000 meter weer van zich spreken. Voor zijn 3.14.8 op deze afstand kreeg hij een medaille voor de vijfde plaats. In dezelfde categorie jongens werd Angelo van Leijenhorst keurig derde bij het discuswerpen met een worp van 21.44 m. Ook de andere S.O. Soesters konden te rugzien op een zeer goede wedstrijd. Een aantal van hen viel met hun klas seringen net buiten de prijzen. Bij de jongens C waren de resultaten Op de 100 m sprint Bas v. Os 13.4, Hans Blik 14.8, Kaj Janssen 15.0 en Thomas Wevers 15.6. Kaj Janssen wierp de met de speer 16.88 Eelco Moree kwam bij het hoogsprin gen tot een hoogte van 1.45 m. De 800 m. werd door Bas van Os in 2.10.8 afgelegd, door Eelco Moree in 2.29.8 en door Thomas Wevers in 2.50.6. Bij de meisjes C sprong Kitty Vos I.30 m. hoog en sprintte de 80 m. in II.8; Carolien Hilhorst stootte de ko gel naar 6.44 en liep de 1000 m. in 3.32.1. Marion v.d. Broek legde de 80 m. af in 10.4 en kwam bij het kogelsto ten tot 8.73. De meisjes D namen deel aan het sprintnummer 60 m., verspringen en kogelstoten. Hun prestaties waren respectievelijk Nelly Renes 9.5, 3.39 m. en 7.26 m.; Esther v.d. Bolt 9.0, 3.94 en 8.20 en Maartje Wevers 9.1. De tijden op de 1000 m. jongens D waren: Arnold Vonk 3.14.8, Angelo van Leijenhorst 3.19.3 en Erik Jan v. Rans- dorp 3.27.0. Angelo v. Leijenhorst wierp de discus 21.44 m. Arnold Vonk sprong 3.96 m. ver en liep de 80 m. in 12.1. Frank Redel liep de ze laatste afstand in 13.1, Martijn We vers in 11.9, Leo Saas in 13.4, Arvid Janssen in 12.5, Christiaan Vonk in 11.7 en Nedja Ensdorf in 11.3. Bij het verspringen tenslotte kwam Nedja Ensdorf tot 4.25, Christiaan Vonk tot 3.93 en Arvid Janssen tot 3.78. Aanstaande zaterdag staat voor de CD- jeugd van S.O. Soest de eerste compe titiewedstrijd op het programma op de Kunststofatletiekbaan O vervecht in Utrecht. Pupillen De pupillen van de atletiekvereniging S.O. Soest hebben voor goede resulta ten gezorgd tijdens de eerste compe titiewedstrijd afgelopen zaterdag bij G. A.C. in Hilversum. Op deze zeer warme dag werden door hen veel persoonlijke rekords gebro ken. De jongens pupillen A moesten als on derdelen afwerken 60 m., ver, kogel en 1000 m. De resultaten waren Kasper Moree 9.6, 3.85, 7.75 en 3.57.5; Jan Jaap v. Beest 9.7, 3.61, 5.79 en 3.48.8; Dick v.d. Broek 10.3, 3.50, 5.11 en 3.35.6; Dave Brou wer 8.5, 4.60, 8.01 en 3.56.4; Maurits Jansens 10.2, 3.45, 5.83 en 3.57.5; Nico Vonk 12.1, 2.79,5.22 en 5.02.02; Arjen de Graaf 10.2, 3.28, 5.66 en 4.16.7 en André Blik 9.3, 3.41, 5.71 en 4.09.2. De jongens pupillen B streden op de volgende onderdelen: 40 m., ver, kogel en 1000 m. Brit Geijtenbeek 6.7, 3.72, 6.51 en 3.45.2; Sjoerd Ammerlaan 7.2, 3.08, 5.01 en 4.17.3 en Robert Out 7.2, 3.05, 5.73 en 4.17.3. Het vijfde competitie-weekend is voor de LTC Soest weer op geslaagde wij ze verlopen. Het schitterende zomer weer en de behaalde resultaten droe gen daartoe bij. Die resultaten zijn alsvolgt: Soest I - Maarn I 6-2; Soest II - Phonosmash I 2-6; Soest IV - Rhijnauwen V 6-2; Soest V - US III 3-5; Soest VI - Iduna IX 4-4; Soest VII - Soesterberg III 3-5. Soest III won met 8-0 en in de heren competitie won Soest met 4-2 van Lun teren. Komend weekend zal blijken of Soest I en Soest III de kampioenskansen daadwerkelijk zullen benutten. De gemengde zaterdagteams in de districtscompetitie sloten de vierde wedstrijddag allen met winst af en zo wel de teams A, B, C als D zijn bijna kampioen in hun afdeling. Ondertussen tennissen de talrijke da mesteams op dinsdag en de junioren teams op zaterdag enthousiast door. Het jongensteam (tot 17 jaar) had een vrije dag omdat de tegenstander zich bij aanvang van het seizoen al terug trok. Soest A verloor met 3-2 van Meyenhagen B; Soest C versloeg Baarn met 3-2 en Soest D won een ShoJ E met 3-2. Tijdens Hemelvaartsdag wordt het park van de LTC Soest op traditionele wijze al vroeg door de jeugd bezet. Op die dag spelen ook Soest A en een juniorenteam hun inhaalwedstrijd van de verregende tweede competitie zaterdag. De 25ste editie van het door de Soes ter politie georganiseerde school voetbaltoernooi is bij de lagere scho len gewonnen door de openbare lagere school uit de wijk Overhees en bij de scholen voor voortgezet onderwijs door de LTS Eemland. De aanvoerders kre gen van de SPSV-voorzitter E.W. Schutzmann de wisseibeker voor een jaar mee naar huis. Het was weer een sportief toernooi dat begunstigd werd door mooi weer. Er werd fervent gestreden om de ere plaatsen, waarvoor dan uiteindelijk de elftallen van De Wegwijzer, de Bo- nifaciusschool, de Sint Willibrordus- school en Overhees voor in aanmer king kwamen. In de strijd om de derde en vierde plaats versloeg de Wegwijzer de Boni- faciusschool met 1-0. In de finale speel den Overhees en de Sint Willibror- dusschool gelijk. Overhees bleek daar na suksesvoller in het nemen van strafschoppen. Bij de scholen voor voortgezet onder wijs eindigden de Scholengemeen schap Eemland en de Kardinaal Al- frinkmavo met zes punten gelijk. Hier besliste het doelgemiddelde dat van Eemland aanzienlijk beter was; 10-4 om 4-1. VAN WEEDESTRAAT 16 -SOEST-TEL 13473 De wandelsportvereniging Olym- pia heeft liet afgelopen weekeinde voor het eerst sinds haar bijna 27-jarig bestaan een bezoek ge bracht aan België en deelgenomen aan de lle Omloop van Kluis- bergen. Zaterdagmorgen in alle vroegte vertrokken de Soestenaren met twee busjes en een auto richting Zeeland. In Middelburg bezocht men het miniatuurpark Walcheren en werd de lunch gebruikt. De tweede stop werd in het Belgische Gent gemaakt. Een rondvaart door de minder schone grachten maar wel met eeuwenoude panden, het bezoek aan een I3e eeuws kas teel en het verorberen van panne koeken in een Gents restaurant waren de laatste uitstapjes. De overnachting vond plaats in het gemeentehuis van Kluisbergen, een dorpje onder de rook van Oudenaarde. De elfde editie van Kluisbergen ging zondagmorgen van start. Er waren door de plaatselijke wandel sportvereniging werkelijk schit terende en afwisselende parkoersen uitgezet met een lengte van 8, 20 en 50 kilometer, o.a. door een groot stuk bosgebied, de Vlaam se Ardennen genaamd en men deed de plaatsen Oudenaarde, Rondse en Avelgem aan. De wel erg heuvelachtige gebieden lever den de wandelaars de mooiste panorama's op. Ook beklommen de deelnemers de in de wieler ronde van Vlaanderen bekende Koppenberg. De organisatie waarvoor een team van 290 medewerkers de hele dag klaarstond verliep bijna perfect. Om de zes kilometer konden de 5.503 wandelliefhebbers zich tegoed doen aan de gratis verstrekte ver snaperingen of zich laten be handelen bij de doktoren en ver pleegsters. De kombinatie van ex treem hoge temperaturen en de de beklimmingen bezorgden veel wandelaars voetblaren en spier kramp en daardoor de medici han den vol werk. Ongeveer 180 van de op de vijftig kilometer inge schreven lopers haalden de eind streep niet. Op de 20 en 8 km liepen in totaal 3.669 mensen, waarvan er bijna 200 de zware strijd moes ten staken. Dat de wandeltocht in enkele jaren is uitgegroeid tot een internatio naal evenement blijkt uit de deel name van 203 Fransen, 85 Neder landers, 18 Luxemburgers en 12 Duitsers. Alle wandelaars van Olympia, waarvan acht op de 20 km. en zestien op de 8 km. kwamen nage noeg ongeschonden over de finish en keerden zondagavond naar Ne derland terug. Zaterdag 22 mei neemt Olympia deel aan de Wingtocht in Huis ter Heide.

Soester Courant | 1982 | | pagina 17