Olympia/Forbo bracht met succes nationaal beker kampioenschap in Soest m R Stalenhoef bv Programma Uitstekende prestatie Rob van de Broek Soester wielrenners halen Duitse gasten op in Soest-Dld. Landelijk jeugd wielertoernooi te Soest S.O. Soest - Jeugdtoernooien Prima prestaties Dave Brouwer Succes voor D.V.S.-pupillen Zo vlogen de duiven WIELRENNEN ri tempo VOLLEYBAL MOTORCROSS Geen toestemming voor crosswedstrijden m „Stokoud" en „Piepjong" 2e Pinksterdag Bingo voor de SO Soest-pupillen Sporthal Beukendal Sportzaal De Borg Sportzaal De Bunt Nieuw marathon clubrecord voor Eef van de Brink ATLETIEK Marcel Klarenbeek wint „gouden spike" ATLETIEK DAMMEN Vierdaagse Soest 1982 DUIVENSPORT 16 Soes ter Courant van woensdag 36 mei 1981! 16 De Soester amateur wielrenner Bob van de Broek heeft de afgelopen da gen enkele uitstekende prestaties ver richt. Op Hemelvaartsdag won hij de Ronde van Mijdrecht en afgelopen zondag werd hij tweede in de Ronde van Hoogland. Vooral in Mijdrecht was zijn winst van uitzonderlijke klasse. Met nog enkele ronden te gaan, kwam hij ten val. Zijn mede koplopers gin gen er vandoor, maar in twee ronden had Van de Broek het gat gedicht om vervolgens met liefst 25 seconden voorsprong te winnen. Rob van de Broek lijkt aan een uit stekend seizoen bezig te zijn. en daar zullen zijn beide Soester sponsors, Bart Kooy van Café Soestdijk en Rijwiel handel Z. J. van Homoet best mee in genomen zijn. In Mijdrecht schitterde hij in de wed strijd over 80 kilometer in het veld van 112 renners. De hele wedstrijd re gende het en het parkoers was daar door glad en gevaarlijk. In de tweede ronde al sprong Van de Broek weg en hij kreeg Jim van Over- beek mee. Zes renners uit het pelo ton slaagden er later in aan te slui ten. Het tempo lag hoog en dan is een valpartij funest. Ook Van Overbeek kwam ten val, maar hij kon direct door. Van de Broek liep tal van schaafwonden op en wat erger was, z'n fiets zat in de kreu kels. Gelukkig stonden verzorgers prac- tisch op de plaats waar de twee ren ners vielen en zo kon Van de Broek vrij snel op een reserve fiets verder. De achterstand werkte hij in twee ron den weg, daarbij Van Overbeek ach ter zich latend. Eenmaal terug ging hij direct door en in de uitstekende tijd van 2 uur één minuut en 11 seconden werd hij winnaar. Op 25 seconden eindigde B. van Vlaanderen uit Maarssen als twee de; 3. R. Vroom uit Haarlem; 4. Th. Nooy uit Amstelveen; 5. M. Maree uit Alphen aan de Rijn; 6. Lieverst uit Kortenhoef. Op één ronde eindigde het peloton en daarin werd Van Over beek 21ste. Hoogland Na j.1. zaterdag in Vreeland als der tiende geëindigd te zijn (13 is ook zijn startnummer in Hoogland en in Mij drecht), kwam Rob van de Broek j.1. zondag in de Ronde van Hoogland aan de start. In deze wedstrijd, eveneens over tach tig kilometer, ontstond een kopgroep Rob van de Broek, winnaar van de Ronde van Mijdrecht van eerst elf ei) later van vijftien man. Ze reden het peloton op een ronde achterstand; een bewijs dat er hard aan getrokken werd. Met nog twintig kilometers voor de boeg ging Rob van de Broek er tus senuit. Zijn felle demarrage kon al leen gevolgd worden doorPiet Kleine uit Hollandseveld (de schaatsen rijder) en Jan Spijker uit Kampen. Het drietal nam, eensgezind optre dend, vijfentwintig seconden voor sprong. Piet Kleine slaagde er vervol gens in alleen weg te komen en voor hem was de zege. Rob van de Broek legde zich echter niet bij voorbaat neer bij de hem toe gedachte derde plaats omdat Spijker als rappe sprinter bekend staat. De Soester ging een lange sprint aan en dat was teveel voor Spijker. Op de vierde plaats op 25 seconden, eindig de Wim Pater uit Barneveld. Dames Cobie van de Broek, ook onder num mer dertien rijdend, slaagde in Schijn- del erin een derde plaats te bemachti gen in een wedstrijd over veertig kilo meter. Vijftien kilometer voor de finish sprong zij weg en na drie ronden al leen op kop gereden te hebben kreeg zij gezelschap van Annie Borckink uit Eibergen (de schaatster) en Annie Verhoeven uit Berkel-Enschot. Op de streep waren dez twee iets snel ler dan de veel van haar krachten ge vraagd hebbende Cobie van de Broek. In het kader van de komende sportuït- wisseling met Soest/Duitsland gaat een groepje toerwielrenners uit Soest Nederland op vrijdagmorgen 4 juni om 6 uur van start voor een rit naar het Westfaalse Soest. De volgende dag wordt om 6 uur 's morgens met de Duitsers begonnen aan de toertocht naar Nederland, waar men die za terdag omstreeks 18.00 uur bij het sportpark Eemweg hoopt te arriveren. Het skiën staat tijdens de komende sportuitwisseling in het teken van het langlaufen. Op zaterdag 4 juni wordt 's middags om één uur het startschot gelost voor het langlaufen dat uit drie onderdelen zal bestaan: biathlon, esta fette en individuele loop. In tegenstelling tot eerdere berichten vindt het dansen nu op vrijdagavond vanaf 9 uur plaats. Men kan in het restaurant van het Soester Natuurbad de volgende dansen bekijken: rumba, cha cha cha, samba, jive en paso doble. Deze dansen worden afgewis seld met een show van disco-dansers. Volleybal De verwachting bij het volleybal is, dat zowel de meisjes als de jongens zullen zegevieren over de Duitse gas ten. Het niveau van het Nederland se Soester volleybal staat de laatste jaren op een bijzonder hoog peil. Voor al bij de dames is het Soester team, dat de gemiddelde leeftijd van 18'a 19 jaar heeft, van hoog niveau name lijk 2e divisie, wat ongeveer twee klas sen onder de eredivisie is. Het team dat bestaat uit de Olym- piameisjes Monica v.d. Wal, Jacqueli- ne Holtrop, Lotte Paans en Marjon van As en de SW meisjes Caroline Egberts, Renate Smits, Dorien Rade maker, en Yvonne v. Hattum, zal ge- coachd worden door Werner Paans van Olympia. De verwachting is dan ook dat de Ne derlanders zullen winnen omdat dit team sterker is dan het team van twee jaar geleden waarmee in Duitsland ge wonnen werd met 3-0. Evenals bij de meisjes zal ook bij de jongens van goed volleybal genoten kunnen worden. Het jongensteam won twee jaar geleden ook met 3-0, maar dat ging met veel moeite. Dit team zal gecoached worden door Elly Segaar van S.V.V. en bestaat uit de volgende spelers Mark Korsloot, Jan Hovestadt, Alex van Essen, Erik Hovestadt (allen S.V.V.) en Frits Mul ler, Ari v.d. Wal, Frans Hilhorst en Ad v. Brummelen (Olympia). SPORT Folo: Herman van Dam Afgelopen vrijdagavond en zaterdag wapperde de vlag van de Nederland se Volleybal Bond bij de ingang van Sporthal Beukendal, ten teken van de nationale bekerfinale dames 1981 die aldaar werd gehouden. In het kader van haar 30-jarig bestaan had de Volleybalvereniging Olympia te Soest de organisatie van dit nationaal gebeuren op volleybal- gebied, door de NeVoBo toegewezen gekregen. Door deze beslissing kwam voor het eerst volleybaltopsport naar het dis trict Eemland, dat nog steeds geen ere-divisionisten heeft voortge bracht. Olympia heeft dan ook onder de inspirerende leiding van haar voorzitter Wim Endendijk er voor gezorgd, dat de gehele organisatie van dit gebeuren soepeitjes en zonder wanklank ver liep. Ook burgemeester P. Scholten, wet houder Plomp, .alsmede mevrouw Greefhorst (CDA) lieten door hun aanwezigheid hun interesse voor dit sportgebeuren in Soest blijken. De ongeveer 500 bezoekers van deze finale hebben naast het genieten van de hoogstandjes in het volleybal spel, kunnen smullen van onver wachte wedstrijdresultaten, waardoor de spanning er tot de laatste wedstrijd in bleef. Vrijdagavond wist Sudosa uit Assen (vijfde op de ranglijst) in een nek- aan-nek-race de derde set met 15-17 van DVC uit Dokkum (landskam pioen en tevens favoriet) te winnen. DVC won daardoor de wedstrijd met 3-1 De daaropvolgende wedstrijd tus sen AMVJ uit Amsterdam en Starlift uit Voorburg leverde winst op voor de laatste met 1-3. Zaterdag leverde de eerste wedstrijd tussen Starlift en DVC een verras send resultaat op, doordat Starlift via een vijfsetter de landskampioen met 3-2 wist te verslaan. De tweede wedstrijd tussen Sodusa en AMVJ leverde een 3-1 winst op voor Sodusa, waardoor er theore tisch nog drie kanshebbers voor de beker overbleven: Starlift, DVC en Sudosa. Loting had echter vantevoren al bepaald, dat Sudosa direct hierna weer moest aantreden tegen Starlift. Ondanks geweldige inzet van Sudo sa moest het na een 2-2- stand de vijfde en beslissende set wegens uitputting met 15-9 afstaan aan Starlift. De laatste wedstrijd tussen DVC (Dokkum) en AMVJ, werd onder het welwillende oog van Baarns burgemeester Miedema verspeeld. Als oud-burgemeester van Dokkum mocht hij het genoegen smaken, dat DVC de strijd won met een overtui gend 3-0. Uit handen van de heer Drubbel van het hoofdbestuur van de NeVoBo mocht Starlift de beker in ontvangst nemen als bekerkampioen 1981 DVC werd tweede en Sudosa derde. Burgemeester en wethouders hebben het Cross Team Soest geen toestem ming gegeven om in de komende maanden een viertal crosswedstrijden in Soest te houden. Het college is van mening, dat de omgeving te zeer met geluidsoverlast wordt geconfronteerd. Tweede Pinksterdag, maandag 31 mei, organiseert de Ren- en Toer- vereniging Tempo opnieuw het Landelijk Jeugd Wielertoernooi. Om precies 11.00 uur zal de loco- burgemeester drs. G. Plomp deze wielerronde aan de Koninginne- laan openen, waarna voor zo n 6UU jeugdige wielrenners van 8 t.m. 14 jaar het startsein zal klinken. Het wielerparcoers ligt geheel op Soestdijks gebied. Vanaf de start plaats Koninginoelaan spurten de renners door de Groen van Prinste- rerstraat en Schaepmanstraat naar de Nieuwstraat, om vervolgens weer aan de Koninginnelaan door de fi nish te gaan. Na afloop, rond de klok van 18.00 uur, ontvangt iedere deelnemer een 'herinneringsvaantje, terwijl de win naars per leeftijdsklasse een fraai; beker krijgen uitgereikt. Dit landelijk jeugdtoernooi, waar aan 40 wielerclubs uit het gehele land deelnemen, belooft een aan trekkelijk sportgebeuren te worden. Ook voor de toeschouwers worden speciale aktiviteiten gepresenteerd. Spelen, wedstrijden, leuke stands en aantrekkelijke stunts. Kortom, de Koninginnelaan zal 2e pinksler- dag voor jong en oud een gezellig trefpunt zijn. Er is een luchtmatras voor de jeugd en een ballon- en kleurwedstrijd, waarbij leuke prijzen te winnen zijn. Avontuurlijke bezoekers zullen op die dag ongetwijfeld naar de lucht kijken, als de leden van de Para- Marine Parachutisten Club ter ere van dit nationale sportevenement met een snelheid van meer dan 250 km per uur op de aarde zullen afsuizen met een fiets bii zich, om vervolgens pp een "vantevoren nauwkeurig vastgestelde plaats te landen. Miden avontuurlijk. maar misschien wel even leuk, is de but tontent, waar men aan de Koningin nelaan buttons met eigengemaakte tekst of afbeelding kan maken. Om ook de minder snelle wielren ners deze dag een kans te geven, wordt er ook een wedstrijd "lang zaam fietsen" gehouden. Dus min der snelle mensen kunnen ook hun conditie beproeven. Stands met lekkernijen, patates fri tes, ijs, saté, kaashapjes enz. zullen de inwendige mens aan de Konin ginnelaan verzorgen. Trainingsjacks Na maanden te hebben gezocht naar een sponsor, die bereid was de jeugdafdeling van de Ren- en Toer- vereniging Tempo in een nieuw jas je te steken, vond men de heer J. H. Vendelbos, filiaalchef van Brugman Keukens aan de Sterrenbergweg 46 in Soesterberg bereid om de ruim dertig jeugdrennertjes in een nieuw trainingspag te steken. Ruim een week geleden organiseer de Brugman Keukens een 'open avond' voor de jeugd met hun ou ders in het filiaal te Soesterberg. Hierbij werd het sponsorschap be zegeld met de overhandiging van de fraaie trainingsjacks. Vanuit de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie sprak de voorzitter van het district Midden Nederland, de heer A. Semper, zijn dank uit voor dit royale gebaar. Foto: Goos van der Wilt Auto-plaatwerk/Spuitbedrijf 1e Heeserlaantje 2 Soest Telefoon 02155-18600 Het afgelopen weekend was een ware krachtproef voor het S.O. Soest Jeugd- bestuur en hun onmisbare assisten ten. Maar liefst 3 thuistoernooien wer den er van Hemelvaartsdag t/m zon dag afgewerkt. Bovendien zwermden de S.O. Soest- jeugdplóegen uit naar allerlei uittoer- nooien zoals in Amsterdam, Nijmegen, Utrecht, Volendam en Apeldoorn. Di verse S.O. Soest-ploegen legden beslag op een ereplaats, zodat de prijzenkas- ten aan uitbreiding toe zijn. Op Hemelvaartsdag werd bij S.O. Soest het Mr. Jansen-toernooi gespeeld voor B-junioren. De strijd speelde zich af tussen Elinkwijk, D.W.V. en de Spartaan, waarbij Elinkwijk uiteinde lijk met de eer en de beker ging strij ken. De eindstand was 1. Elinkwijk 2. D.W.V. 3. de Spartaan 4. R.K. H.V.V. 5. Soest Zaterdag 22 mei streden de C-junioren om de „Branie"-trofee. Volendam toonde zich in alle afdelingen heer en meester en nam voor de 6e maal de wisselprijs mee naar huis. De eindstand was hier: 1. Volendam 2. Xerxes 3.N.E.C. 4. Soest Zondag 23 mei was het de beurt van de D-pupillen met als inzet „Het Lie verdje". Er was een sterk deelnemersveld met als toppers Ajax en Feyenoord. De wedstrijden tussen de Ajax en Feye- noordploegen moesten de beslissing brengen. In 2 afdelingen zegevierde Feyenoord en een wedstrijd eindigde gelijk. De totaaleindstand was als volgt: 1. Feyenoord 2. Ajax 3. D.C.G. 4. S.O. Soest 5. Excelsior Maandag 31 mei a.s. (2e Pinksterdag) belooft een der leukste toernooidagen te worden. Oud en jong spelen dan af wisselend hun toernooi. Voor de vete ranen is er het ,,Stokoud"-toernooi en voor de jongste F-pupillen wordt voor de eerste maal het ,,Piepjong"-toer- nooi georganiseerd. Oude glorie en de toekomst zijn op deze dag te bewonderen op het sport complex aan de Bosstraat-Oost. Ter afsluiting van het seizoen 81/82 organiseert S.O. Soest voor de D-, E- en F-pupillen woensdag 26 mei een BINGO-middag. Er zijn daarbij een aantal mooie prijzen te winnen en het zal dus wel weer „volle bak" wor den. Zaterdag 29 mei 1982: 10.00-18.00 uur Zaalvoetbaltournooi „De Kluis Zaterdag 29 mei 1982 12.00-17.00 uur Selby badminton Zaterdag 29 mei 1982: 09.00-ll.00 uur Badso badminton Zondag 30 mei 1982: le Pinksterdag - geen aktiviteiten. Tijdens de Marathon te Rotterdam heeft S.O. Soest-atleet Eef van de Brink het clubrecord dat al op zijn naam stond gebracht op 2.43.31. De 28-jarige Soester onderwijzer, lid van S.O. Soest had o.l.v. trainer Ron van Duuren lange tijd naar deze mara thon toegeleefd. Vooral in het eerste deel van de wed strijd leek het erop dat Eef ruim on der de 2 uur 40 zou lopen. Echter op de laatste 7 km. die van het Kraling- se Bos via de Maasboulevard naar de finish aan de Coolsingel liepen, kreeg hij met de straffe wind te maken die zijn tijd ongetwijfeld heeft gedrukt. Eef van de Brink die nog maar 1% jaar lid is van de lange afstandsgroep van SO Soest zal dit jaar zeker nog een keer proberen onder de 2 uur 40 te duiken. Op het fraaie parcours, dat de lopers door het Kralingse bos voerde, werd Eef van de Brink ge- «coachd door clubgenoot Rob de Haas, terwijl vele Soesters hem en Cor Kos ter) kwamen aanmoedigen. Tussentijden: 5km. 17.59. 10 km. 36.07,15 km. 54,13, 20 km. 1.12.57. 25 km. 1.32.23, 30 km. 1.52.26, 35 km. 2.12.29. 40 km. 2.34.04, 42 km. 2.43.31. Cor Koster Cor Koster liep in Rotterdam zijn 95e marathon. Cor heeft zich ten doel ge steld dit jaar de 100 te bereiken. Door het grote aantal marathons dat hij loopt moet hij natuurlijk wat tijd betreft wat toegeven. Maar wie Koster zaterdag uitermate fit de finish zag be reiken in 3.35.30 kan alleen maar be wondering hebben voor deze 63-jarige SO Soest-atleet. De volgende marathon de 96e die Kos ter loopt is over 14 dagen wanneer hij in Antwerpen aan de start komt. Binnen SO Soest-atletiek is men al voorzichtig begonnen met plannen te maken om op gepaste wijze Koster ■wanneer hij de 100 heeft bereikt te huldigen. In dit nog prille baanseizoen heeft Mar cel Klarenbeek bewezen goed te heb ben overwinterd. De 21-jarige SO Soest atleet liep in Leiden 200 m. in 21.12 sec. Hij werd hiermee winnaar van de 200 m. De Soester militair werd uitgeroepen tot de beste atleet van deze wedstrijd. Jaarlijks wordt dan de „gouden spike" aan die atleet uitgereikt. Marcel Klarenbeek die zijn zinnen heeft gezet op de Europese kampioen schappen in Athene komt Pinkster maandag uit op de 400 m. in Reck- linghausen. Op deze zeer snelle baan moet een tijd van rond of onder de 46 sec. mogelijk zijn. In Recklinghausen komt ook Karin de Nijs aan de start voor de 800 m. Menno Lievers loopt met Pinksteren een 1500 en een 800 te Wenen. Tijdens atletiekwedstrijden voor pupillen die vorige week werden ge houden sprongen vooraL de prestaties van Dave Brouwer eruit. De 11-jarige SO Soest-atleet liep de 60 meter in 8.5 sec., een razendsnelle sprint als men weet dat nog nooit een Soester atleet op die afstand snel ler is geweest. Ook bij het verspringen een schitte rende 4.60 m. waarmee hij het club record in zijn bezit kreeg. Al met al een jongen waar in de toe komst SO Soest-atletiek nog veel ple zier van kan beleven. Met daarbij nog talentjes als Dick van de Broek en Brit Geytenbeek (een prima 1000 m. kan SO Soest-atletiek de toekomst zonnig tegemoet zien. Op zaterdag 22 mei j.1., werden te Nijkerk de wedstrijden om het kam pioenschap van de Utrechtse Provin ciale Dambond voor club-viertallen der pupillen gespeeld. De Dam-Vereniging Soest nam daar aan deel met de jongens Sander Hui- bers, Leslie Middendorp, Paul Keulen en Eric Westerveld. Zij moesten het in partijen, waarvoor iedere speler 25 minuten bedenktijd had, opnemen te gen twee viertallen van de grote en sterke jeugdvereniging „Het Paasbos" uit Nijkerk en tegen de teams van Kortenhoef I en n (dat inviel voor het teruggetrokken IJsselstein) en van Loenen. Volkomen onverwacht zagen de D.V.S.- jongeren kans ongeslagen te blijven en samen met Paasbos I en Loenen op de eerste plaats te eindigen. Daar ook de bordpunten (30 voor en 10 tegen) van deze drie teams gelijk waren en de te gen elkaar gespeelde wedstrijden ook alle gelijk waren geëindigd, werden beslissingswedstrijden met 2 x 10 mi nuten bedenktijd per speler noodzake lijk. Wederom bleef D.V.S. ongesla gen; tegen beide tegenstanders werd remise gespeeld. Daar Paasbos evenwel van Loenen won, werd D.V.S. tenslotte tweede. In de beslissingswedstrijd tegen Paas bos hadden de Soestertjes bij een stand van 4-0 en een gewonnen stand in één der beide andere partijen het kampioenschap praktisch in handen. De lange vermoeiende wedstrijden eis te evenwel zijn tol in de vorm van een blunder, waardoor Paasbos toch nog een 4-4 uitslag bereikte. Eigenlijk een beetje tot opluchting van de D.V.S.-leiders, daar anders op li september a.s. de lange reis naar Hag- horst (N.B.) had moeten worden on dernomen voor de wedstrijden in poule C van de halve finales van het kam pioenschap van Nederland. Als tweede aankomende komen de D.V.S.-ers nu uit in poule A van die halve finales in Utrecht. Daar zullen de tegenstanders zijn Groningen I, Friesland II, Drente II en Overijssel I. Wat tenslotte de persoonlijke resulta ten aangaat: In de zeven wedstrij den behaalde Paul Reulen 12, Leslie Middenkoop (die 6 maal aan bord I speelde) en Eric Westerveld 10 en Sander Huibers 6 punten. Zeer vermoeid keerde het enthousiaste en sportieve viertal met een fraaie prijs naar Soest terug. Voor alle wandelaars die om welke re den dan ook de afgelopen maandag of dinsdag niet ingeschreven hebben is er zaterdag 29 mei a.s. om 10.00 uur nog een laatste mogelijkheid, tot 11.00 uur. Deze laatste mogelijkheid wordt gege ven wederom in de Theresiaschool aan de Theresiastraat te Soest. Voor inlichtingen 02155-18387 of bij de inschrijving. P.V. De Vriendschap Wedvlucht vanaf Compiegne. Af stand 352 km. In concours 377 dui ven. Gelost 8.30 uur. Aankomst eerste duif 12.07.11 uur. Aankomst laatste prijsduif 12.19.11 uur. Uitslag: J. Kamerbeek 1 5 7 8 14 20 35 39 54 61 65 67. Altenaar-Reij- erse 2 16 17 27 32. D. de Zoete 3 55 66. J. Wijnands 4 22 25 28 40 48 50 57. A. Meesters 6 62 72 73. W. van Lent 9 26 30. Comb. Westerveld 10 68. J. den Blanken 11 13 74. Sukel-v. Klooster 12 21 43 45 60. J. Koster 15 18 51 52 70. B. Schimmel 23 24 63. E. van Daat- selaar 29, A. Stolker 31. C. Vaessen 34 38. J. Ruitenberg 33. C. Jak 36. C. Kaats 37 75. A. Kok 41 42. H. van Dijken 46 69. T. Post 47. P. Ranch 49 53 58 59 64. J. Kruseman 56. Z.K.H. Prins Bernhard 71 P.V. 'De Zwaluw' Wedvlucht vanaf Compiegne. Af stand 352 kilometer. In concours waren 525 duiven. Gelost 8.30 uur. Aankomst eerste duif 12.07.52 uur. Aankomst laatste prijsduif 12 18 57 uur Uitslag: G.Rijksen 1 37 39 42 63 7f 74 75 78 81 96 101. J. v d Brakel 2 8 79 87 93. H. de Bree 3 6 7 9IO.fi 19 20 25 27 30 33TT43 47 4953 5S 66 72 90 95 103 J.v.Dijk 4 89 92 94 Bes 5 11 52 56 57 67 82 83 88 91 ?7 v' d- De'jssel 12 60. R. Voskuilen 13 14 17 21 24 29 41 76 104. B. Roest 15 35. L. van 't Klooster 18. J. v. d. Belt 22 23 26 71 80. J. Knoops 28. G. Visser 31 E v. d Brake! 32 51 68 69 77 84'86] Th. Wigtman 38 40 44 50 54 58 100 Fr. Limburg 45. J. Schimmel 46 4i v'd-H°ek 55 61 65. H. den Dekker 62. R. v. d. Mast 64. A. van GuikeLIL H, Egeink 85. C. v. d. Veen 98. A. van Riet iu/.

Soester Courant | 1982 | | pagina 16