34?° Wedstrijd Hanekraaien werd op Hemelvaartsdag een succes 50 Jaar geleden in Soest Korte bijeenkomst met een lange staart FONDUE Gemeenteraadsvergadering Geen Kroonberoep voor verleende ontgrondingsvergunning DeSoestef Duineri Nikon EM. Kwaliteit onder handbereik. Hondenbelasting blijft gehandhaafd vraagt; uw aandacht; voor: - GEMEENTE Beschikking Hinderwet Openbare commissievergaderingen Geen drammers, wel gelijkkrijgers! Lijst 5 Jenny Allard Zojuist ontvangen de nieuwste John Wayne SHIRTS vrijetijdskleding BUITEN DE DEUR Vleesverkoop Garantie Waarborg vn foto-film-uideoiz^ Birkstraat 2 SOEST 28 Mei 1932 gelegen ement en kleine onkamer apkamer an, dou- i gas-c.v. •0,- per vraagde 500,- k.k. istaand huur en m2. Ind.: bi|keu- kamers rloop, 3 net losse vraagde )00,- k.k. staand rage en het zui- 1: ruime woonka- en haard jrre. eet- verd.: )kamers. i en vlie- s-c.v. 100,- k.k. aag met mers en )tc.v.). )00,- k.k. keuken, 2 slaap- )00,- k.k. :ht (zuid/ 35 m2), taat van )00,- k.k. zonnige mkamer. ar zolder >00,- k.k. op het keuken; gruimte. canon). O O nd. Ind.: in haard ng Gas- rverwar- O O l O R Soest !51 of Soester Courant van woensdag 26 mei 1982 Bij besluit van 25 mei 1982 heeft het college van b. en w. een beslissing geno men op: het verzoek van ELMA-handelmaatschappij b.v., Sterrenbergweg 50 te Soesterberg om een Hinderwetvergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een reparatie/revisiebe- drijf voor elektromotoren op het perceel Sterrenbergweg 50 te Soes terberg (kad. gem. Soest, sectie E., nr. 3598). De strekking van de beschikking is: positieve beschikking op ver zoek om vergunning onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, hinder en schade voor de omgeving. het veroek van J. Teunissen, Weteringpad 1 te Soest om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet in verband met het uitbreiden en wijzigen van een bandzagenfabriek op het perceel Weteringpad 1 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 5084). De strekking van de beschikking is: positieve beschikking op ver zoek om vergunning onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, hinder en schade voor de omgeving. Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 26 mei a.s. ter inzage op de gemeentesecretarie van 09.00-12.00 uur en in de centrale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. Aankondiging ,,2" ook in de hulpsecretarie Soesterberg. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan a. de aanvraagster b. de betrokken adviseurs c. degenen die overeenkomstig artikel 20. 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwa ren hebben ingebracht d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Een beroepschrift kan worden ingediend binnen een maand na ter inzage legging van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 's-Graven- hage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voor lopige voorziening. woensdag 26 mei -19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie culturele zaken donderdag 27 mei -19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie maatschappelijke dienstverlening dinsdag 1 juni -16.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie openbare werken dinsdag 1 juni -19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie onderwijs en jeugdzaken maandag 7 juni -19.30 uur - gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg: commissie financiën donderdag 3 juni -15.30 uur - commissiekamer gemeentehuis commissie algemene bestuurszaken donderdag 3 juni -19.30 uur - Dorpshuis Soesterberg: commissie verkeer/ruimtelijke ordening Als agendapunt: af slag Richelleweg Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de commissie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun op merkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155-22555. V OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 - 12.30 - 13.30- 17.00 UUR Een uur en twee minuten slechts duurde vorige week de raadsvergadering. De weinig schokkende bijeenkomst werd niet bijgewoond door de CDA-er Stam, de VVD-er Onderdelinden en wethouder Plomp. Van ons mogen zij aan nemen dat zij niets gemist hebben en aan de collega-raadsleden moeten zij maar vragen of die hen gemist hebben. Na afloop bleef een deel van de da mes en heren in commissiesamen stelling bijeen om te stoeien over het dorpshuis ,,De Borg". Handleiding was het befaamde NOK-rapport, dat in op dracht van burgemeester en wethou ders door een erkende instelling werd samengesteld. De hele geluidsinstallatie was opge ruimd en daarom kon het publiek de discussie of het gesprek, joost mag weten wat het geweest is, niet ver staan. Wel schijnt een dorpshuis-bestuurder opgemerkt te hebben dat hij dat rap port zelf in een achternamiddag in elkaar had kunnen knutselen. Ongelooflijk eigenlijk dat zo'n knul dat durft te zeggen. Dan had de flinkerd in de afgelopen jaren eens met voor stellen moeten komen hoe naar zijn mening het fnanciële gat gedicht of in ieder geval kleiner gemaakt had kun nen worden. Al die jaren heeft hij niets anders gedaan dan zonder op of om te zien, gemeenschapsgeld naar de ras- modee te helpen. In dat befaamde NOK-rapport staat dat de voorzitter van het stichtings bestuur door de wethouder is neerge zet. „De verkiezing was een doorge stoken kaart". Het lijkt er op dat de benoeming van de andere bestuurders ook een doorgestoken kaart geweest is en dat een aantal mensen of groe peringen elkaar het balletje heeft toe- Logisch dat de gemeenteraad nu in grijpt. Men zegt dat het volgende be stuur gaat bestaan uit drie door de ge meenteraad benoemde lieden en dat er dan nog twee bijkomen uit de kring van de gebruikers van „De Borg". En als de vakman-directeur dan ook nog meer bevoegdheden krijgt, dan kan het met ons dorpshuis best nog wel eens goed gaan. Al zal er altijd geld bij moeten, Wat de raadsleden in commissiever band nu vorige week donderdagavond besloten hebben, weten we alleen maar van horen-zeggen. Het schijnt, en dat ligt in de lijn van deze raadsleden en kan dus wel haast aangenomen wor den dat het waar is; het schijnt dat er nog vele keren over gepraat gaat worden. Burgemeester en wethouders mogen nog wat meer informatie ople pelen en dan gaat men verder met het innemen van standpunten. Het komt er vast op neer dat „De Borg" open blijft; dat is te voorspellen. De nieuwe raad zal niets anders kun nen besluiten. In de raadsvergadering speelden de verkiezingen in juni natuurlijk weer een rol. Zo liet Visser van Progres sief Soest weten dat het bestuur van het Soesterbergs Dorpshuis, dankzij zijn bemiddeling, niet per l juni op stapt. Een giller, want dat bestuur had even te voren aan de pers laten weten in overleg met b. en w. besloten te hebben in ieder geval de vergade ring, welke op 7 juni gehouden wordt over het Soesterbergse Dorpshuis, nog als gesprekspartner te zullen bijwo nen. Dan werd j.1. donderdag heel kort even gesproken over de hondenbelasting in verband met de brief van en het ant woord aan de aktiegroep. Die aktie- groep voorzag de raadsleden van enige duidelijke informatie, waarom de ge meente Utrecht de hondenbelasting af schafte. (de belasting stamt uit de tijd dat er ook belasting betaald moest worden voor dienstboden en rijtuig- paarden). De VVD gaf blijk de informatie bestu deerd te hebben en zij deze belasting in ieder geval, bij de behandeling van de begroting voor 1983, ter discussie te zullen stellen. Het CDA reageerde daarop met zo iets als „verkiezingsstunt". Zo wordt een mededeling aan aktievoerders, dat er aan hun bezwaren écht aandacht besteed wordt, dat er mogelijk toch wel perspectief is en dat de VVD zich (samen) verantwoordelijk weet, snel even onderuit gehaald. Jammer want de groep meent het goed en stuurt ook geen wilde geruchten de wereld in dat de door hen inge zamelde handtekeningen „misbruikt" worden door de overheid. Dat gerucht schijnt uit de koker van een ontevre den ambtenaar te komen en in ieder, geval van een loslippig man, die er, mogelijk ook weer een verkiezings- stuntje in ziet. Straks maar eens in de gaten houden welke politieke partij op dit vermeende misbruik terugkomt. Tenslotte besloot de raad vorige week niet in beroep te gaan bij de Kroon tegen de vergunning om het zandgat aan de Verlengde Talmalaan nog an derhalf jaar open te houden. Aan dat niet-besluiten zat wel weer een voor waarde, want voor het verkeerspro bleem inclusief de stank- en stofhinder moet een oplossing gevonden worden. Lukt dat niet, dan wordt het beroep toch doorgezet. De behandeling van de bouwregistra- tieverordening werd doorgeschoven naar de juni-vergadering. Er bleken toch nog wat, volgens de VVD „over dreven registratie-bepalingen in te zit ten", die best geschrapt kunnen wor den. Even bekijken dus en dan weer verder praten. Als de raad in juni weer bijeenkomt, dan zijn de verkiezingen achter de rug. Dan is duidelijk wie er gewonnen, en wie er verloren heeft. Die winnaars zullen dan mogelijk belangrijke beslis singen voor zich uit gaan schuiven en de verliezers zullen alle mogelijke moeite doen om hun ideeën alsnog even door te drukken. Het zal wel november worden voordat er weer écht bestuurd wordt althans dat de kans op écht besturen toeneemt! P. Ress. Met de drie stemmen van Progressief Soest tegen, heeft de raad vooralsnog besloten, zij het onder voorbehoud, niet bij de Kroon in beroep te gaan tegen de door de provincie verleende vergun ning inzake ontgronding van percelen aan de Verlengde Talmalaan. In meer derheid heeft de raad vertrouwen in de aan de vergunning verbonden voor waarde, dat de totale ontgronding (van Kuijer) in de loop van 1984 (vóór 1 januari 1985) geheel afgewerkt opge leverd moet worden. Nuijten (Progr.S.) stelde daar minder vertrouwen in en zei snelle dichting met het oog op de overlast die de om wonenden ervan ondervinden, nood zakelijk te vinden. De overlast was voor alle andere frac ties ook een probleem, maar zij dron gen aan op overleg tussen bewoners en de firma Kuyer, waarbij de gemeen te dan de bemiddelende rol moet spe len. De gemeente heeft zelf een taak met het voorkomen van de verkeersover last. Er zullen maatregelen genomen moe ten worden om het zandauto-verkeer over de Talmalaan te beperken tot het gedeelte bij de Beukenlaan. Wethouder Menne tilde nu niet meer zo zwaar aan de kwestie. Aanvanke lijk was hij met het college van me ning dat de door G.S. verleende ver gunning in strijd was met alle begrip- pen van fatsoenlijk bestuur. In de vo rige week gehouden raadsvergadering, stelde hij zich soepel op. Wel wist hij dat de omwonenden de visie van de raad, niet in beroep gaan, niet delen. Er blijkt verschil van me ning te bestaan over de door G.S. genoemde sluitingsdatum; die is 1 ja nuari '85, terwijl de omwonenden me nen 1 januari '84. Op een vraag van de heer Nuijten over de controle op de stwangen, zei de wethouder dat er frequent en on regelmatig gecontroleerd wordt. Oók door de provincie, „maar", zei hij, .waterdicht krijgt men dat niet' Het was voor Progressief Soest vol doende om tégen het collegevoorstel te stemmen. Vraag ons programma tel. 13070 v.Wsedestraattl0 tel.12424 Soest RECTIFICATIE Door een misverstand is in onderstaande advertentie vorige week een verkeerde prijs genoteerd. 7 dagen per week een uitgebreid fonduebuflet van 2 tot 200 personen. Onbeperkt aausen, vleessoorten en salades. Keuze uit 3 soorten fondue. Prijs p.p. 122.50 kinderfondue tot 6 jaar f10.- tot 12 jaar f 15.- i^Mill I IIIl i 111 W— .SOESTERBERQSESTRAAT188. SOESTDUINEN. 021S5 1273#. Morgen, donderdagmiddag om twee uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats hebben aan alle houders van kaarten. Niet helemaal wat de hanen betreft, maar wel wat de belangstelling ervoor aangaat, is de op Hemelvaartsdag gehouden eerste Soester hanekraai- wedstrijd een succes geworden. De hanen werkten na een wat aarzelend begin uiteindelijk wel mee en de haan Pico van de vijfjarige Jan Hop uit Amersfoort bracht het zelfs tot negentien hanekreten, waarmee hij winnaar werd. De kraaiwedstrijd in café 'De Rode Haan' aan de Birkstraat werd offi cieel geopend door wethouder Plomp, die stelde dat de mens al vroeg met kraaien wordt geconfron teerd, namelijk direct al bij de ge boorte. Plomp liet, als jurylid, ook weten dat de prestaties zouden wor den beoordeeld door een uiterst wakkere jury. Daarin zat ook wet houder Menne en Willem Dórre- stein van 'De Rode Haan'. De eerste drie ten tonele gevoerde hanen lieten het helemaal afweten; geen enkele 'kraai' kon er van af. Hitsige Henriëtte, een pracht van een kip, bracht daar geen verande ring in. Ook een cassettebandje waaroD een kraaiende haan te horen was, deed het drietal niets. Moge lijk stond er op het bandje dat ze hun snavel moesten houden. Van de vijftien ingeschreven hanen, kwamen er elf opdagen en na het eerste weigerende drietal lieten de overige acht zich wel horen. Pico 1 van Jan Hop won; Pico 2 van C. Hod. de vader van Jan Hod kwam met veertien kukelwku's op de tweede plaats en derde werd 'Arie Beukenoot' van Hans Pol, die het tot twaalf kraaien bracht. Vierde werd tenslotte 'Karei Krachtvoer' van Henk Berg met zeven keer kraaien. De wedstrijd, waaraan Jan Kroon van 'De Vijf Kronen', het pluimvee- voederbedrijf aan de Lange Brinkweg, belangeloze medewer king verleende, verdient een ver volg. Hemelvaartsdag met alle drukte rond de Oude Ambachten markt, lijkt een uitstekende datum te zijn. Foto: Herman van Dam Met veel kunstgrepen probeerde ene „Mister Barneveld" de hanen aan het kraaien te krijgen Nikon carnhiFOTO 2 jaar exclusieve Combifoiogaranbe èn 2 jaar gratis all-nsk waarborg mei wereld- dekking tegen rueuw- waaide bij opname apparatuur boven f 100, Een novum van Nikon. De Nikon EM. Een nieuwe automatische spiegelreflex. Klein, compact, functioneel en attractief. Nieuwe lichtgewicht lenzen. Standaard: 50 mm./1.8 Nikon E objectief. Nieuwe handzame motor-drive: de MD-E. Plus een nieuwe auto matische flitser: de SB-E. Het nieuwe Nikon-systeem. De micro-electronische precisie flitst bij Nikon voort! Ga maar kijken bij uw Nikon-specialist. De gemeenteraad is niet van plan de hondenbelasting af te schaffen. De ak tiegroep „Afschaffing Hondenbelas ting" heeft, mogelijk voorlopig nul op het request gekregen. De raad weet zich gesteund door een Koninklijke goedkeuring; een goedkeuring die voor iedere belastinghef fing nodig Is. In de brief aan de aktiegroep zegt de raad dat er beslist geen sprake is van discriminatie ten opzichte van houders van andere dieren. Daar komt bij dat de gemeentewet, die de belas ting op honden wel toestaat, geen hef fing van belasting mogelijk maakt op katten, paarden of andere dieren. Dat er in de plaatsen onderling ver schillende tarieven gebruikt worden, is een gevolg van het feit dat iedere gemeente, weliswaar onder toezicht van de Kroon, de heffing naar eigen inzicht kan regelen. De raad geeft toe dat het karakter van deze belasting in de loop der ja ren totaal gewijzigd is. Was vroeger het motief, het tegengaan van ver vuiling van wegen, nu gaat het sim pel om het verkrijgen van inkomsten. Eén en ander neemt niet weg, vindt de raad, dat nog steeds bevuiling van openbare wegen en andere openbare plaatsen door honden plaatsvindt. „Het is niet onredelijk", aldus de brief, „dat daar een betaling aan de gemeenschap door de bezitters van honden tegenover staat. Een logisch gevolg daarvan is dat de opbrengst van de hondenbelasting niet noodza kelijkerwijs behoeft te worden besteed voor prestaties van de overheid ten ba te van honden of bezitters daarvan". De hondenbelasting wordt gezien als een zogenaamde (directe) verterings heffing, met als nevendoel beperking van het aantal honden. In de vorige week gehouden raads vergadering werd er nauwelijks over de inhoud van de brief gediscussieerd. Wel zei mevrouw Blommers (VVD) dat haar fractie bij de behandeling van de begroting voor 1983, de invoe ring ter discussie zal stellen. Zij gaf te kennen het met de aktiegroep eens te zijn dat hier sprake is van een ver ouderd principe. Het leverde mevrouw Blommers een bestraffend vingertje op van de CDA- er Bolhuis, die meende dat de VVD op de verkiezingstoer is. „Alle be lastingen kunnen immers ter discussie gesteld worden", aldus Bolhuis. Burgemeester Scholten maakte van de gelegenheid gebruik door nadrukke lijk beschuldigingen, als zouden de door de aktiegroep verzamelde hand tekeningen misbruikt worden voor het innnen van de belasting, van de hand te wijzen. „Dat kan en mag niet de bedoeling zijn; de handtekeningzetters hoeven daarvoor geen angst te hebben", aldus de heer Scholten. Wel zei hij dat er sekuur gecontro leerd wordt, maar dan los van deze lijst. VER. COLLECTE VOOR TREIN 8.28 J.1. zaterdag te Amsterdam gehouden. Totale opbrengst 7896,17. De heer G. Maris met zijn helpsters hebben daarvan 551,90 gecollec teerd. le ZOMERCONCERT te geven door de Soester Harmonie Patientia Vincit Omnia, op Vrijdag 3 Juni a.s. des avonds 8 uur aan de Koninginnelaan. Programma: 1. Steadfastand True, Marsch, C. Teike 2. Les Saltimbanques,' Ouv. de 1'Opera. L. Ganne 3. Les Roses Du Midi, Grande Wals. Joh. Straus. 4. Divertissement Champêtre, Suite Ballet. F. Rousseau. PAUZE. 5. Le Barbier de Séville, Ouverture, G. Rossini. 6. Donausagen Wals, Julius Fucik 7. Marche Aux Flambeaux No. 1. G. Meijerbeer. 8. On The Quarter Deck, Marsch. K. J. Alford. POSTDUIVENVEREENIGING „DE ZWALUW" De Postduivenvereniging „De Zwaluw" te Soest hield onderstaande wedvlucht met oude duiven. Uitslag wedvlucht vanaf St. Cathrien Wavre op 1 Mei, afstand 140 K.M. Sj. Rijksen 1-7-14. W. C. Priem 8-15-21. B. Groeneveld 2-5-10. D. Elzenaar 12. H. van Sitter 3-17-19. T. Bokma 13 J. Groen 4-9. J. Pot 16-18-22. G. Geijtenbeek 6-11. A. Schaap 20-23. Uitslag wedvlucht vanaf Vilvoorde op 8 Mei, afstand 153 K.M. t' Pntïï n i?«>q a- Dorresteijn 9. J. Pot2-10-14-23. n xrl7Priaiir11 Sj Rijteen 3-12-17-21. ^^13 A. Schaap 4-16-22- w c priem 15.19.20. B. Groeneveld 6 G. Visser 18. G. Geijtenbeek 7. Uitslag wedvlucht Mons op 15 Meiafstand 210 K.M. G. Geijtenbeek 1. W. C. Priem 2-7-11-12-13-14-15. T. Bokma 3. J. Pot 4-18-21. H. van Sitter 5-6. J. Groen 8-20. A. Dorresteijn 9. Sj. Rijksen 10. G. Visser 16-19. B. Groeneveld 17. HUISHOUDELIJKE VERGADERING De Afdeeling Soest van den Cenfcralen Bond van Post-, Telegraaf- en Telefoon-personeel (C.B.P.T.T.) kwam op Woensdag 18 Mei in een Huishoudelijke Vergadering bijeen ter bespreking der door de Ad ministratie P.T.T. aangekondigde bezuinigingsplannen. Deze plannen, die in hoofdzaak behelzen een aanslag op de dienst- voorwaarden etc. van het Middelbaar en Lager Personeel hadden reeds algemeene ontstemming bij het personeel teweeggebracht. De vergadering kreeg van één der bestuurders een uitvoerig over zicht van het verloop der toestanden bij het P.T.T. bedrijf, waarin duidelijk werd geteekend hoe telkens weer het personeel de dupe der geschiedenis werd. Grievend werk dan ook aangevoeld, dat alle bezuinigingsplannen gaan tegen het Middelbaar en Lager Personeel, terwijl van het Hooger Personeel niemand gedupeerd wordt. De plannen tot verlenging van den arbeidstijd treffen wederom bo vengenoemde categorieën, terwijl eveneens door de vergadering uit voerig werden besproken de overige bezuinigingsplannen o.a. gedeel telijke sluiting der kantoren en de verdere afbraak der dienstvoor- waarden, die sinds 1923 herhaalde malen werden herzien en iederen keer zoodanig, dat zij uitvielen in het nadeel van het personeel. Besproken werd het ontslag van ruim 1000 locale krachten, dat aan staande is, daar deze manier van werkloosheid kweeken absoluut afkeurenswaardig is te noemen, daar deze menschen, waarvan er ve le tal van jaren hunne beste krachten, tegen een schamel loon aan het Staatsbedrijf PTT gaven, toch weder op een andere manier ondersteund zullen moeten worden. Het kleine resultaat, dat zulk een bezuiniging oplevert gaf de vergadering aanleiding de hoop uit te spreken, dat de zenuwsloopende stop-watch-Contröle thans ook gehouden zal worden onder het Hooger- Personeel, daar er verondersteld werd dat zulks zéér zeker nog wel een grootere bezuiniging zal opleveren. Het overleg door de Administratie met de vertegenwoordigers van het personeel gevoerd, wekte eveneens groote ontstemming, gezien de manier, waarop de administratie deze plannen ter kennis bracht en van eenig overleg bijna geen sprake was. Al met al voelt het personeel, dat zij, wanneer niet een flinke tegen actie wordt ondernomen tegen al deze zéér drastische bezuinigings maatregelen, wederom de dupe zal worden en de werkloosheid zeer ernstig grooter wordt. In plaats van werktijdverlenging moeten we komen tot arbeidsver- korting. De vergadering concludeerde al het voorafgaande gehoord hebbende tot het volgende parool De werknemers moeten als één man zich stellen achter de eisch: Op voor de 40-urigen arbeidsweek. Daarna werd besloten verslag te doen aan de Pers en het Bondsbestuur te verzoeken een krachtige actie te ontplooien tegen genoemde maatregelen tot heil van het PTT personeel.

Soester Courant | 1982 | | pagina 5