Werkgroep "Kind en ziekenhuis" zoekt nieuwe leden uon 'j 50 Jaar geleden in Soest „Winkeliers opereren te individueel" GV/"<?n voor: Zes Turken kregen diploma politieke vorming' Meningen van lezers Echtpaar Makkreel- Zijlman God dankbaar voor Zijn zegen deSUidhoudei 100,- Echtpaar Van Kooten- de Groot 60 jaar getrouwd Commissie voor de Beroepschriften Bouwzaken Voor 't zelfde geld geef je vader méér, dankzij Combifoto. ^foto-hlm-uideoL^ Birkstraat 2 SOEST 60 jaar getrouwd SiÉBWw broeken 2 stuks voor vrijetijdskleding 18 Juni 1932 5 StM'st<»r Courant van woensdag 16 juni 1982 5 De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uit voering van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroep schriften, bekend, dat op donderdag 17 juni 1982 om 16.00 uur in de com missiekamer van het gebouw gemeentewerken. Lange Brinkweg 77, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgende zaak aan de orde komt: het beroep van Studio Bart Repko en Meyso Handelsonderneming tegen het besluit van burgemeester en wethouders geen vrijstelling te verlenen van het verbod in artikel 352, lid 1, van de Bouwverordening voor het gebruik als kantoorruimte van de woning Varenstraat 21 te Soest. (openbare bekendmaking) Toepassing artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Bij het college zijn aanvragen binnengekomen voor: het vernieuwen en vergroten van een woonhuis en een orangerie op het perceel Den Blieklaan 59 te Soest (kad.gem.Soest, sectie G. nr. 1560) het wijzigen van de hoofdingang van het bejaardencentrum Molenschot op het perceel Albert Cuyplaan 101 te Soest (kad.gem.Soest, sectie K, nr. 2316) Genoemde bouwplannen liggen vanaf vrijdag 18 juni a.s. gedurende 14 dagen ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling I) op de werkdagen tussen 9.00 en 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bij het college van b. en w. schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen de bouwplannen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 - 12.30 - 13.30 - 17.00 UUR De Maatschappij Verkoopbevordering Midden- en Kleinbedrijf [MVMK] uit Rijkwijk waarschuwt kleinere ondernemers met klem Voor een te individueel gerichte werkwijze. Volgens de MVMK [dochter van het KNOV en liet NCOV] hebben veel ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf in deze periode van recessie de neiging, om op gevaarlijke wijze op de post „gezamenlijke promotionele aktiviteiten" onnodig te bezuinigen. „De doorsnee bedrijfsvoerder onderschat de kracht van het collectief" is de mening van de MVMK. leiden tot een optimale vergelijkings mogelijkheid. „De plaatselijke ondernemersorgani saties kunnen meer doen aan verbe tering van de communicatie tussen de winkeliers. Dat kan dan weer leiden tot meer samenspraak over het pakket dat de consument wordt aangeboden. Nog maals: de tijd is voorbij, dat de onder nemer het allemaal alleen wel aan kan". De Maatschappij wijst erop, dat detail listen meer samen moeten werken, om niet één enkele winkel, maar een totale winkelconcentratie gezellig, functio neel én gevarieerd te maken. „Het eigen belang wordt niet gediend door er op eigen houtje voor te strijden. Vooral als het gaat om consumentge- richte akties gooit het midden- en kleinbedrijf aan de ene kant teveel geld klakkeloos „over de balk", terwijl het aan de andere kant (de gemeenschap pelijke) ongemotiveerd bezuinigt", al dus de MVMK. „Het is de hoogste tijd, dat onderne mersorganisaties zichzelf op een hoger voetstuk plaatsen. Zeker als het gaat om sfeer- dus verkoopbevorderende akties zal de gemeenschappelijke kracht aangewend moeten worden, om er voldoende ondergrond aan te geven. Wij durven zover te gaan, dat we stellen, dat de ondernemer gemiddeld per jaar een derde van zijn totale promotie-budget in de gemeenschap- li jke winkelierspot moet storten. Want pas als het collectief goed draait, maakt ook de individuele winkel een kans". Overigens meent de MVMK dat een betere gemeenschappelijke com merciële belangenbehartiging door winkeliers, voor de consument zal Voor Vaderdag LEESLAMP Nu f49,50 VERLICHTING ,F.C. Kuyperstraat 24 3761 EG Soest Tel. 02155-20656 Voor 6e keer plantjes uit tuin gestolen Voor de zesde keer deed een bewoner van de Molenstraat aangifte van dief stal uit zijn tuin. Dit keer ging het om honderd plantjes die in de nacht van zaterdag op zondag weggehaald wer den. „In het komende seizoen zal ik als gast docent voor u een les geven over de gemeenteraad", aldus burgemeester mr. Paul Scholten in de voormalige Sing Jozefschool tijdens de uitreiking van een zestal getuigschriften. De Turken V. Oral Des, Sevki Ozkaya, A. Giiven, Ali Beke Akdag, Halil Sert en Mustafa Inci kregen uit handen van de Jubilaris bij' ABN-Bank Dinsdag 1 juni j.1. vierde de ABN in Café-Restaurant „Darthuizen" het 40- jarig dienstjubileum van de heer H. M. Inthom. De heer Inthorn, die in de oorlogsjaren bij de toenmalige Nederlandse Han delsmaatschappij in dienst trad, werd in 1956 toegevoegd aan de staf van het kantoor te Soest. Met de groei die de Algemene Bank Nederland ook in Soest doormaakte, werd de heer Inthorn in 1979 geplaatst als beheerder op het kantoor Wlardi Beckmanstraat. De vele vrienden die de heer Inthom in zijn 40-jarige loopbaan heeft gemaakt onder collega's en cliënten zijn talrijk, gezien de vele reacties en attenties gedurende de drukbezochte jubileum receptie. De heer H. T. J. Erdmann, directeur van ABN-Soest overhandigt de jubila ris het geschenk van het personeel. burgemeester een prachtig uitgevoerd „diploma" voor het aktief deelnemen aan de gehele door de Werkgroep Politieke Scholing en Vorming gegeven cursus „politieke vorming". Deze be stond uit 25 lessen maatschappij oriëntatie. De cursus startte overigens met 26 deelnemers, van wie dus uiteindelijk slechts zes de cursus helemaal hebben afgemaakt. Een gering aantal, zo werd geconstateerd. De afvallers zijn hoofd zakelijk weggebleven als gevolg van problerhen met de Nederlandse taal. Daarnaast speelde bijvoorbeeld het werken in ploegendienst een rol. Voor de volgende cursus zal men proberen de deelnemers beter te motiveren om minder vrijblijvend de cursus te vol gen. De slotbijeenkomst werd bijgewoond door werkgroep-leden, docenten, enke le raadsleden en wethouder mevrouw Milly van Stiphout. De voorzitter van de werkgroep Politieke Scholing aan Buitenlanders, Jan Visser, schetste nog eens de gang van zaken in het afgelopen seizoen. Burgemeester Scholten haakte hierop in door te wijzen op het unieke karakter van de cursus: vijf politieke partijen (CDA, WD, PvdA, D'66 en Progressief Soest) die het vaak niet met elkaar eens zijn, hebben gezamenlijk deze cursus gege ven om buitenlandse werknemers in Soest te oriënteren op de maatschap pelijke verhoudingen in de gemeente. De poltieke groeperingen hebben deze lessen, meestal met gastdocenten, ge geven in samenwerking met de Stich ting Werkgroep Buitenlandse Werk nemers in Soest. Vooral de lessen over de politie, de brandweer en de ge meente trokken veel belangstelling. Initiatiefnemer Jan Visser vertelde dat de werkgroep die de cursussen voor bereidt, uitgebreid is met de heer Oral Des. Hij zal de werkgroepleden advi seren over de nieuwe opzet van de cursus voor het seizoen 1982-'83. Ook de nieuwe groepering in de gemeente raad, SGP, GPV en RPF, zal uitge nodigd worden om mee te werken. In ieder gezin kan het voorkomen dat een kind voor korte of lange tijd in een ziekenhuis moet worden opge-, nomen. Wanneer dat gebeurt kan dat, zowel voor het kind zelf als voor zijn ouders en overige familieleden, een moeilijke situatie zijn. De problemen die zieh dan (kunnen) voordoen zijn onderkend en als gevolg daarvan is landelijk de werkgroep "Kind en Zie kenhuis" 'opgericht. Er zijn regionale en ook plaatselijke werkgroepen en de werkgroep Soest kan, in verband met verloop van het aantal leden, best wat aanvulling gebruiken. Kinderen zijn vaak bang en voelen zich alleen in een ziekenhuis. Hoe bang en hoe alleen hangt af van hun leeftijd, van de voorbereiding die aan de op name vooraf ging èn van de opvang in het ziekenhuis zelf. Voor het kind en voor de ouders is het dikwijls héél belangrijk veel bij het kind te kunnen zijn. Met dat voor ogen werd in januari 1979 in Soest de werkgroep "Kind en Ziekenhuis" opgericht als onderdeel van de landelijke organisatie. De doelstelling van de werkgroep is duidelijk: proberen in samenwerking met het ziekenhuis het klimaat 'kin- der- en oudervriendelijk' te maken. Daartoe probeert de Werkgroep zoveel mogelijk ouders te bereiken en dan vooral ouders van jonge kinderen. En ook probeert de werkgroep de kin deren zélf te bereiken en wil via de scholen. Daartoe staat de "speelgoed kist" ter beschikking; een kist vol ziekenhuismaterialen verbandmid delen, operatiekleding, injectie spuiten). Die kist kan aan scholen voor veertien dagen worden beschikbaar gesteld, alsmede boekjes over het ziekenhuis en een diaserie. In een project "ziekenhuis" kunnen de kinderen dan spelenderwijs ver trouwd raken met zaken waarmee ze in het ziekenhuis te maken kunnen krijgen. Deze kist kan door peuterspeelzalen en kleuterscholen worden aange vraagd. Bezoekuren Het ziekenbezoek op de kinderafdeling is, dankzij de werkgroep, niet langer beperkt tot enkele uren per dag. De ouders mogen in Zonnegloren, in over leg met de afdeling, bijna de gehele dag bij de kinderen zijn. "Bijna", want de kinderen hebben ook een paar uurtjes rust nodig. Broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes zijn tegenwoordig op de kinderaf deling van het ziekenhuis Zonnegloren ook welkom. Een andere belangrijke, door de werk groep gerealiseerde verandering is dat kinderen, die aan hun neus- of keel- amandelen geholpen worden, het die dag niet zónder hun ouders hoeven te stellen. Iedere ouder die dat wenst, wordt in de gelegenheid gesteld de gehele of een gedeelte van de dag bij het kind te zijn. Verder is het tegenwoordig ook moge lijk om, wanneer men weet dat een kind opgenomen moet worden, vooraf samen een kijkje te gaan nemen op de kinderafdeling. Avondvierdaagse Soest 1982 groot succes? Niet minder dan 2020 wandelaars zijn 's maandags begonnen aan de 40 of 60 km., die te wandelen waren in vier dagen. Slechts 45 haalden de eind streep niet, wat een laag percentage is. Organisatorisch kan de plaatselijke commissie tevreden terugblikken; hoewel 's maandags enkele baldadige jongelui wat bewijzeringspijlen om draaiden c.q. verwijderden zijn er ver der geen moeilijkheden gemeld. Het défilé lag exact op de tijden die in het draaiboek door de organisatie wa ren vastgesteld. Zo kon het dan ook gebeuren dat er een aaneengesloten lint van wandelaars voor het bordes defileerde. Op dit bordes hadden plaatsgenomen de burgemeester, wethouders Plomp Menne en Hoekstra en de voorzitter Sportstichting Soest dhr Hilhorst. Zij kregen toelichting en uitleg van drie leden van het organisatiecomité. Een woord van dank past aan de professionele medewerking van de Ro de Kruis colonne Soest-Soesterberg die de medische kant bijzonder goed ver zorgd hebben. Politie, Brandweer en Gemeente werken hebben hun spontane mede werking verleend, waardoor deze Soes- ter happening georganiseerd kon wor den. Buiten de organiseerde commissie wa ren er nog zo'n vijftien medewerkers beschikbaar op de wandelavonden zelf, die ongelooflijk veel werk hebben ver richt. Opvallend hierbij was het aandeel van de Vangrailmedewerkers die zich nu ook eens op een andere wijze aan het Soester Publiek publiek presenteer den, werkelijk grote klasse. Ook de geweldige medewerking van fa. H. v. Asch Soest, B.W. Soest, Natuur monumenten, Staatsbosbeheer en Landgoed Pijnenburg willen wij graag vermeld zien. Tenslotte de aandacht van de pers! zonder deze bulletins, en daar is het comité van overtuigd, was dit grote aantal wandelaars nooit gehaald. Tot slot aan iedereenTot volgend jaar bij de Wandelvierdaagse Soest 1983, die er zeer zeker zal komen. Th. v. Fulpen Voorlichting Voor ouders van jonge gezinnen wor den op peuterspeelzalen en kleuter scholen voorlichtingsavonden ge houden. Op deze avonden laat de werk groep een film zién over de ziekenhuisopname van een kind in Zonnegloren. Daarna worden eventuele vragen be antwoord en krijgen de ouders de gelegenheid om in groepjes over een aantal vragen te discussiëren en hun eigen ervaring met een kind in een ziekenhuis uit te wisselen. Leden Te begrijpen valt dat voor één en an der, voor de organisatie en het con tact met ouders en ziekenhuis, nogal wat werk verzet moet worden. Daar voor zijn leden nodig. Voor het begin van het nieuwe schooljaar wil men komen tot een in terne taakverdeling, waaronder valt het leiden van de ouderavonden (cir ca éénmaal per maand Iedereen met een warme belangstel ling voor het kind, en ieder met nieuwe ideeën die wat voelt voor dit vrijwilligerswerk, wordt met open armen ontvangen. Voor inlichtingen kan men terecht bij mevrouw E.N.van Mierop-van der Dussen, Gerrit v.d.Veenstraat 7, tel. 23786. Men kan ook lid worden van de lan delijke vereniging "Kind en Zieken huis" voor een kleine kontributie per jaar. Ook daarover verstrekt mevrouw Van Nierop informatie. Tja, je kunt twee dingen doen met die lage prijzen van Combifoto: Ofwe^geld overhouden, ot een extra mooi toto-, film- ot vidèo-kado kopen voor het bedrag dat je in ge dachten had. Kom in de Combi- i toto-winkel maar eens kijken watje doet... Meer dan 250 Combifoto-speciaalzaken houden hun naam hoog en de prijzen laag! Foto: Hermkn van Dam Namens het Soester gemeentebestuur bracht mevrouw Scholten, gisteren 15 juni, bloemen en gelukwensen bij het echtpaar H.Makkreel en A.Mak- kreel-Zijlman dat in de Oranjepark- flat aan de Vredehof straat recipieer-" de in verband met hun zestig-jarig huwelijksfeest. Alhoewel zij al sinds 1974 in Soest wonen, is het toch de eerste keer dat de huwelijksdag min of meer officieel gevierd wordt in Soest. Daaraan is debet de wat moei lijke gezondheid van de heer Mak- kreel, die ruim een jaar te wensen overlaat. Het echtpaar Makkreel-Zijlman, zij 87 en hij 84, woonde tot de oorlogs dagen van mei 1940 in Rotterdam. Hij nam daar als geboren en getogen Rotterdammer in 1922 de zaak in or gels en piano's van zijn schoonvader over. De heer Zijlman vestigde zich voor de Eerste Wereldoorlog al, ko mend uit Den Helder, met zijn gezin in Rotterdam. Mevrouw Makkreel-Zijl man was zang- en spraaklerares, maar gaf haar carrière op in verband met haar huwelijk. Uit hun huwelijk werden drie kinde ren geboren; twee zoons en een doch ter. Zij hebben thans acht kleinkinde ren en vijf achterkleinkinderen. Niet alleen mevrouw Makkreel gaf een zelfstandige carrière op; ook de heer Makkreel sloeg een andere weg in dan hij aanvankelijk gedacht had. Hij was leerling van de Rotterdamse Kunstacademie en had ondermeer les van Jacq. Jongerd. Kunstschilder werd hij (voorlopig) niet. Het zaken-doen ging hem evenwel goed af, en toen de belangstelling voor or gels en piano's, door de opkomst van de radio achteruit ging, werden de bakens verzet. E)e zaak aan de Zomerhofstraat werd weliswaar aangehouden, maar daar naast werd een nieuw pand geopend aan de Hoogstraat in radio's, koel kasten e.d. Hier werd het afbetalings systeem toegepast en met sukses. Het was hard werken, maar dat was in die tijd gewoon. Van 's maandags vroeg tot zaterdags laat. De zondag was vrij; principieel! In die jaren waren zij lid van het koor dat de jeugddiensten van de in Rot terdam zeer bekende ds.Oberman op luisterde. De oorlog maakte aan de zonnige en zekere toekomst een einde. Bij het bombardement van Rotterdam gingen beide zaken verloren. Het echtpaar kwam in Zeist terecht, waar na de Tweede Wereldoorlog een zaak in textiel opgezet werd. Beiden haalden alle benodigde textieldiplo- ma's en zo startte de nu nog bij ve le Zeistenaren bekende zaak EMZED. Het was, zoals men dat noemde, een 'gesloten-huis' verkoop. Ook hier floreerde de zaak. Bekend zijn nog de damesmode-shows die EMZED organiseerde, waarvoor de belang stelling de ruimte die beschikbaar was, meestal overtrof. In '69, na zevenenveertig jaar hard werken, werd er een streep onder gezet. "Weet u wat nu zo aardig is", zegt de heer Makkreel, "onze dochter heeft in Driebergen een soortgelijke textielzaak: onze beide zonen, ge ëmigreerd respectievelijk naar Ameri ka en Canada, hebben een zaak in orgels en piano's". De cirkel is rond. De cirkel is nog verder rond, want de heer Makkreel begon, toen hij Zeist eenmaal verlaten had en zich in Vier houten vestigde, weer te tekenen en te schilderen. Mevrouw Makkreel smaakte het ge noegen in Zeist nog enige jaren werk zaam te zijn als logopediste. In Vierhouten kreeg de heer Makkreel les van Jaap Hidding, de grote schilder van de Veluwe. Hij heeft in middels heel wat geproduceerd en ex posities gehad in Soest (AMRO-bank Van Weedestraat), in Zeist en ook Harderwijk. Hij kan, omdat zijn gezondheid het laat afweten, niet meer schilderen, maar ook hier be leeft het echtpaar weer de vreugde dat een kleindochter in Amerika, niet onverdienstelijk het penseel hanteert. "Modern, maar kleurrijk", zegt de heer Makkreel met veel waardering wijzend naar een kerk-interieur. Zij volgt de lessen aan een kunstacade mie. Overigens bleef het oeuvre van de heer Makkreel niet beperkt tot de Veluwe; hij schilderde ook aan bijvoorbeeld de Vecht en in de zuidelijke vakantie landen. "Wij hebben alle reden om God dank baar te zijn voor Zijn zegen die op ons werk heeft gerust", aldus de heer en mevrouw Makkreel. Aan geschenken hebben zij geen behoefte. Het geld dat men daarvoor uittrekken wil, ont vangen zij gaarne onder couvert. Het is bestemd voor de ondergrondse kerk in Rusland. Via de Stichting Vervolgd Christendom zal het op de plaats van bestemming komen. "Het geloof betekent veel voor ons; bij be nadering vermoeden wij wat .christe nen in Rusland te verduren hebben", aldus het echtpaar. Het feest, gisteren, kon niet worden bijgewoond door de beide zoons; zij kwamen vorig jaar over toen de ziekte van de heer Makkreel zich openbaar- meer mensen ontdekken de goedkope boeken kelder met meer dan 2000 in prijs verlaagde C^X^boeken BOEKEN - TIJDSCHRIFTEN - KADOHOEK EN DE GOEDKOPE BOEKENKELDER VAN WEEDESTRAAT STADHOUDERSLAAN na»l Reisbureau Gerth TEL. 1 7699 Ze zijn er weer! Honderden merk i p. st. 55,- v.WeedestraatTF tel.12424 Soest Foto: Herman van Dam Gistermiddag heeft mevrouw Schol ten, echtgenote van de burgemeester, namens het gemeentebestuur bloemen gebracht bij het echtpaar T. van Kootcn-de Groot. Zij vierden die dag hun zestigjarig huwelijksfeest. Het echtpaar woont sinds 1958 inroest aan de Insingerstraat 50. Zij kwamen uit Amsterdam waar de heer Van Kooten een slagerswinkel had, die hij in verband met zijn gezondheid aan de kant moest doen. Gelukkig was de zoon des huizes ge reed om het bedrijf over te nemen. Zo bleef de zaak aan de Overtoom, waar de heer Van Kooten zich in 1922 vestig de, in familiebezit. Mevrouw Van Kooten-de Groot (84) komt oorspronkelijk uit Oudewater de heer Van Kooten (83) uit Montfoort. Zij leerden elkaar tijdens het schaatsen rijden kennen en trouwden op 15 juni 1922. Uit het huwelijk werden twee kinderen geboren :,een zoon en een dochter. De dochter is directrice van een oplei dingsschool voor verpleegkundigen in Hengelo (O). Zij is niet getrouwd. Het diamanten-paar heeft twee klein kinderen en ook twee achterklein kinderen. ORANJEVIERING Maandagavond werd in Huis ten Halve een vergadering gehouden door de bestuursleden der beide Oranjevereenigingen. De voorzitter van 't permanent Comité, de heer Sar, droeg het presidium over aan den heer de Ridder, na aan den Secr., den hr. in 't Hout, dank gebracht te hebben voor de prettige samenwerking. In verband met de tijdsom standigheden zal op zeer bescheiden wijze feest gevierd worden. In volgende vergaderingen zal een en ander nader worden vastgesteld. EIEREN-VEILING OP WOENSDAG 15 JUNI 1932 Op de op 15 Juni gehouden Eierenveiling in de Gouden Ploeg, werden angevoerd 9000 eieren. De handel was vlot en de prijzen liepen van 2,30 tot 3,- per honderd. POSTKANTOOR De verbouwing van ons Postkantoor, wat voorzeker geen overbodige weelde is, en waaraan reeds wordt gewerkt, is opgedragen aan den heer J. Rood te Deventer. V.A.R.A. De leden van de afdeeling Soest maken 18 September een reisje naar de nieuwe studio te Hilversum. SCHOOLREISJE Een 20-tal leerlingen uit de hoogste klasse der v.d. Huchtschool maakten Donderdag en Vrijdag een uitstapje naar Castricum en over nachtten aldaar in de Jeugdherberg. CONTROLE Alhier hielden de Rijkscommiezen, in samenwerking met de Rijks- veldwacht eene controle op de Wegenbelastingwet en Motor- en Rijwiel- wet. Vele slachtoffers zijn gevallen. Ongewenscht muizenbezoek Wie de muizen op een afstand wil houden, zonder ze te vangen, kan dit bereiken door cayennepeper op de planken te strooien, waar het voedsel bewaard wordt. Ook aan terpentijn hebben de muizen een hekel, zoodat een lap gèdrenkt in terpentijn in een muizengaatje gestopt, de dieren meestal op de vlucht jaagt. RECEPT PREI ALS GROENTE: Men neemt 4 bos prei, wat zout, peper, 1 theelepeltje suiker, 2 lepels azijn, 2 lepels boter, 2 lepels bloem, 2 kopjes kooknat van de prei. De prei maakt men schoon en snijdt ze in vrij lange stukjes, zoover als er nog stevigheid aan de prei is, ook al is ze groen, dat hindert niet. Daarna wascht men ze, kookt ze ongeveer uur met water en zout. Van het kooknat maakt men een sausje met boter en bloem, daarbij voegt men wat peper, suiker en azijn, en stooft daarin de prei nog eenige minuten. Van de prei kan men zeer smakelijk een stamppot maken met aardappelen, desverkiezend ook met rijst en azijn en peper en stoven met boter of vet. HUISVROUW. UIT DE ADVERTENTIES: OPENBARE VERKOPING: Notaris A. O. Dammers te Soest zal op dinsdag 5 Juli 1932 des voormiddags 11.00 uur in het Stationskoffiehuis publiek verkoopen: 1. Een woonhuis annex schuur, genaamd „Eva's Hoeve" met erf, een steenen- en 3 houten kippenhokken en tuin (met ongev. 60 vruchtboo- men) a.d. Den Blieklaan nummer 47 te Soest, groot 95 A. 80 c. A. Verhuurd voor 40,- per maand; 2. Een woonhuis met erf en tuin en schuurtje aan de Ferdinand Huycklaan 22 te Soest, groot 5 A, 53 c. A. Verhuurd voor 34,- per maand. FIJNE EDAMMER MEIKAAS: 40 plus per stuk 97 cent; Dessertkaas jes 45 plus per stuk 40 cent; Goudsche Meikaas per pond 25 cent, per 2 pond 45 cent. Aanbevelend Joh. Mets, Van Weedestraat 46.

Soester Courant | 1982 | | pagina 5