diaca cmesstr cn L ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS - ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS giF W. W. DEELEN b.v. TE KOOP IN SOEST W. W. DEELEN b.v. Oei, uw auto gestolen. De politie speurt. Maar wat doet uw verkering? Na 30 dagen krijgt u uitbetaald. Mooi. Maar Nationale- Nederlanden doet daar nog een schepje bovenop: al die tijd krijgt u f 25,- per dag vergoed. Terwijl u toch 75% korting ~7\) op uw premie opbouwt bij schadevrij rijden. JtUTQPoLIS Courantenreklame is niet te vervangen Hendrik Smit Makelaardij b.v Cii VAN WIJK B.V. Courantenrek^ W. W. DEELEN b.v. SOESTERBERG makelaardij o.g. VAN HAL ASSURANTIËN Bel ons even. zoete kersen 4.75 4 4 5 UdNBM SOEST WILLAERTSTRAAT Kleine moderne middenwoning met schuur en tuin. Ind.: entree, keuken, toilet, woonkamer (5,50 x 4.00/3.00 m) met parketvloer; verd.: badkamer, 2 slaapkamers. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 110.000.- k.k. VEENBESSTRAAT ^kamer-appartement op de 2e woonlaag met zeer fraai uitzicht (zuiden). Ind.; entree, hal, garderobe-kast. keuken, woon-eetkamer (ca. 35 m2). toilet, badkamer met ligbad, 3 slaapkamers. Voorzien van gas-c.v. Service-kosten /160,-p.m. Verkeert in prima staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 129.000,- k.k. KUIPERS RIETBERGHOF Rustig gelegen moderne middenwoning (1975) met schuur en zonnige tuin. Ind.; hal, toilet, royale woonkamer met eethoek, moderne open keuken; verd 3 slaapkamers, ruime badkamer met 2e toilet en mog. voor ligbad; zolder met vaste trap en 4e kamer. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 139.000,- k.k. KUIPERS RIETBERGHOF Moderne hoekwoning met berging en zonnige tuin. Ind.; entree, toilet, me terkast, royale woonkamer (plavuizenvloer - balkenplafond), eetkeuken; verd.; 3 slaapkamers, grote badkamer (douche, mogeli|kheid voor ligbad, 2e toilet); vaste trap naar zolder met kamer. Voorzien van gas-c.v, Gevraagde koopsom f 145.000,- k.k. EREPRIJSSTRAAT Gunstig gelegen drive-in woning met tuin op het zuiden. Ind.: hal, tuin kamer. dubbele garage, woonkamer (open haard, parket), keuken, toilet, bergkast, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas- c.v. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. KORNET Gunstig gelegen gescha kelde hoekwoning met garage en royale, zonnige tuin. Ind hal, toilet, L-vqrmige woonkamer met open haard en schoonmetselwerk, fraaie licht eiken open keuken met inb.app. (kookplaat, hete- luchtoven, afzuigkap, vaat- wasmachkoelkast-diep vriezer); verd.: 3 ruime slaap kamers met kastenwand, badkamer met ligbad en 2e toilet, aansl. wasmach., zolder (middels vliezo-trap). Gas-c.v. Gekleurd sani tair. Parterre thermopane beglazing. Verkeert in uitmuntende staat van onder houd. Gevraagde koopsom f 159.000,- k.k. CHRISTINALAAN Zeer rustig gelegen hoekwoning met garage en fraai aangelegde heide- tum. Tot. 375 m2. Ind.: entree, toilet, woonkamer (ca. 25 m2), keuken, bij keuken; verd.: overloop, 3 slaapkamers, douche; vaste trap naar zolder met grote kamer. Voorzien van gas-c.v. Verkeert in perfecte staat van onderhoud. Erfpachtscanon f 628,- per jaar; vast tot 1990 (afkoopbaar voor 25 x jaarlijkse canon). Gevraagde koopsom f 168.000,- k.k. KERKPAD NZ Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis met schuur en vrije, zonnige tuin. Ind.: entree, toilet, badkamer met ligbad/douche, L-vormige woonkamer, moderne keuken; verd.: overloop, 3 slaapkamers en vaste trap naar zolder met kamer. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 169.000,- k.k. BEATRIXLAAN Geheel verbouwde middenwoning met souterrain en besloten tuin. Ind.: entree met garderobekast, L-vormige woon-eetkamer (31 m2/open haard/ parketvloer) met aangrenzende open keuken (ALNO/11 m2/verlaagd houten plafond) en vrij terras (12 m2); verd.: overloop, 3 slaapkamers, douchecel; zol der met vaste trap en 2 kamers (dakkapel) en bergruimte. Souterrain: hobby kamer (13 m2), fraaie studeerkamer (21 m2/parketvloer) „bijkeuken" (m. aansl. wasapp.), zeer mooie badkamer met ligbad en douche. Wanden trappenhuis en gangen: granol. Het geheel is voorzien van een gasgestookte c.v. Op zol der electrische verwarming. Incl. vaste vloerbedekking, luxaflex zonwering. Inhoud 520 m3. Erfpachtscanon f 600,- p.j. (afkoopbaar 25 x jaarlijkse canon). Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. VAN STRAELENLAAN Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis met schuur en diepe (30 m), vrije, zonnige tuin (zuid-west). Ind.: hal, toilet, woonkamer (9 x 3.60) met open haard en hou ten plafond, moderne keuken met inb.app., kelder; verd.: 2 royale slaapkamers, luxe badkamer (ligbad, douche en toilet); vaste trap naar zol der met mog. voor kamer. Parterrevloer is v v. plavuizen met vloerverwarming. Voorzien van gas-c.v. Pand is 5 jaar geleden inwendig totaal gemoderniseerd en moet beslist van binnen gezien worden. Gevraagde koopsom f 218.000,- k.k. KERKPAD ZZ Landelijk en uniek gelegen monumentale boerderij (anno 1854/type "dwars- huis") met stenen varkens- schuur (9 x 18) op een per ceel grond ter grootte van 8650 m2 Toegang via door bomen omzoomde oprijlaan. Ind.: ruime hal, woonkeuken, riante woonkamer (ca. 40 m2/ fraaie schouw), 3 slaap kamers. luxe badkamer (lig- bad/2e toilet). Voorzien van een gas-gestookte C.V. Zolder over het gehele voorhuis. De deel heeft een oppervlakte van ca. 280 m2. De boerderij staat op de Monumentenlijst. Het aangrenzende weiland ter grootte van 8326 m2 is eventueel ook te koop. Aanvaarding in overleg Gevraagde koopsom f 675.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 Iedere donderdag op de markt, hoek Smitsweg UW FRUITSPECIALIST VAN GOYENLAAN f 80.000,- k.k. Op de 1e woonlaag gelegen een 4-kamer apparte ment met berging in het souterrain. Ind.: entree, toilet, hal, douchekamer, grote eetkeuken, woonka mer met balkenplafond, 3 slaapkamers. THEO DOBBEHOF f 149.000,- k.k. Gezellig gelegen woonhuis v.v. CV-gas met schuur en zonnige tuin. Ind.: entree, toilet, fraaie woonkamer met openhaard partij, gezellige keuken, bijkeuken; verd.: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; zolder met royale kamer. De woning verkeert in een perfecte staat van onderhoud. GERRIT v.d. VEENSTRAAT f 165.000,- k.k. Uitkijkend overeen park, een gezellig gelegen woon huis v.v. CV-gas met garage en tuin. Ind.: entree, met solnhofertegels, toilet, kelderkast, Z-vormige woon kamer met open haard en parketvloer, moderne keuken; verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; zolder met slaapkamer en hobbykamer. De woning verkeert in een goede staat van onderhoud. SOEST-ZUID BRAAMWEG f 189.000,- k.k. Hoekwoning v.v. CV-gas met garage, schuur en tuin. Gelegen nabij het natuurreservaat. Ind.: entree, met houten plafond, granolwanden, trapkast, toilet, moderne nieuwe keuken met houten plafond, woon kamer met open haard en parketvloer, handvorm steen en granolmuren; verd.: 3 slaapkamers, douche kamer met 2e toilet; zolder geheel tot kamer verbouwd. Mooie afwerking met hout door het gehele huis. SPARRENLAAN f495.000,- k.k. Rustig en gezellig gelegen, een fraaie bungalow v.v. CV met garage voor 2 auto's, en een vrije tuin (ca. 2100 m2). Ind. entree, toilet, royale keuken, woonkamer in L-vorm met open haard en parketvloer, 3 slaapkamers, bad kamer, douchekamer, kelderkast, bijkeuken, vaste trap naar zolder waarop een hobbykamer. LARIXLAAN 13 f 595.000,- k.k. Grenzend aan het natuurreservaat „De Soester Duinen" een fraai gelegen comfortabele bungalow (Finse bouw) met dubbele garage, zwembad, vijver, sauna en vrije zonnige tuin. De bungalow is geheel geïsoleerd en v v. gas-CV installatie. Indeling: vestibule, hal, 2 toiletten, waskamer/werk kamer, keuken. L-vormige woonkamer met open haard (parketvloer en plavuizenvloeren); 3 slaapkamers en een grote ouderslaapkamer, douchekamer en sauna. De bungalow verkeert in uitstekende staat van onder houd. Grondgrootte 30.07 are. Wij vragen te koop diverse typen woningen in alle prijsklassen; aanbiedingen gaarne aan ons kantoor. makelaars-taxateurs in onroerende goederen hypotheken en assurantiën [Rfl] Burg. Crothestraat 32 - Soest |88J|| Tel. 02155-11304 b.g.g NIEUWBOUWWONINGEN AAN HET BOEKWEITLAND Door het aannemersbedrijf G. W. van de Grift b.v. te Soest zijn op gunstige lokatie acht wo ningen gebouwd, naar een niet traditioneel ontwerp van architectenbureau Duêrmeyer Verwey en Messnig te Soest. Thans zijn nog vier woningen beschikbaar. Het betreft hier royale woningen met en zonder souterrain, resp. 560 m3 en 375 m3, die elk een carport hebben en waarvan de achtertuinen op het zuid-westen liggen. Enkele bijzonderheden: Traditionele bouw - ankerloze spouwmuren - systeemvloeren - grenenhouten kozijnen en ramen - thermopane beglazing - geïsoleerde muren en kap. Indeling: entree, toilet, inpandige berging, royale woonkamer (ca. 35 m2/open haard), luxe moderne keuken; verd.: 3 slaapkamers, luxe compleet ingerichte badkamer. Inruil eigen woning eventueel mogelijk. Voor het maken van een afspraak tot bezich tiging van de modelwoning kunt u zich wen den tot ons kantoor. Koopsom v.a. f 224.000,- tot f 255.000,- all-in. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 SOEST Van Goyenlaan Gunstig gelegen 3 kamerflat (voorheen 4) op de bovenste woonlaag, voorzien van c.v. met berging. Ind.: entree, toilet, hal met wandbetimmenng, douche, royale woonkamer, 2 slaapkamers, ruime eetkeuken, zonnig balkon. Inkl. enige stoffering. Aanvaarding: op korte termijn. Verkeert in goede staat van onderhoud. Prijs: 82.000,- k.k. Vedelaarpad Moderne middenwoning, voorzien van c.v. gas met schuur en zonnige tuin. Ind.: hal. toilet, keuken, woon kamer. Verd.: 2 ruime slaapkamers, voorzien van schroot|esplafond, douche met aansluiting voor was machine, c.v. ruimte. Het gehele pand is voorzien van thermopanebeglazing. Incl. vaste vloerbedekking, zon neschermen en gordijnrails. Aanvaarding: april 1983/eerder in overleg. Prijs: f 119.000,-k.k. Nieuwstraat Hellt van gemoderniseerd dubbel woonhuis met sphuur en diepe tuin Ind.: hal, L-vormige woonkamer, keuken, kelder, bijkeuken, douche. Verd.: 3 slaap kamers met wandbetimmenng, bergvliering Aanvaarding, in overleg. Incl. vaste vloerbedekking. Prijs: #127.500,- k.k. Draailier Modern middenhuis voorzien van c.v. gas met schuur, voor- en achtertuin. Ind.: hal, toilet, woonkamer, moderne keuken (open) met afzuigkap. Verd 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, aan sluiting wasmachine, zolder met vaste trap en royale 4e kamer. Parterre gedeeltelijk voorzien van thermo pane beglazing. Aanvaarding: in overleg. Prijs: #139.000,- k.k. Pr. Bernhardlaan Centraal gelegen nabij station en winkels helft van dub bel woonhuis voorzien van gas c.v. met garage en grote tuin (ca. 360 m2). Ind.: ruime hal, toilet, royale keuken, kelder, 2 kamers ensuite, serre, zijkamertje. Verd.: 3 ruime slaapkamers, royale badkamer, 2e toilet, grote zolder met 4e kamer. Mogelijkheid voor extra kamer(s). Pand is voorzien van spouwmuunsolatie. Aanvaarding: in overleg. Prijs: 197.500,- k.k. Van Beuningenlaan schitterend gelegen in bosrijke omgeving, grenzend aan natuurreservaat, vrij staand landhuisje, voorzien van c.v. gas met grote geaccidenteerde bostuin 2500 m2. Ind.: ruime hal, toilet, royale L-vormige living 37 m2) met balken plafond, dubbele beglazing, moderne eiken keuken met mbouwapparatuur, studeerkamer. Verd.: 2 slaap kamers, badkamer met ligbad, bidet, afzonderlijk 2e toilet, bergzolder. Beneden grote kelder. Direkt te aanvaarden. Prijs: 495.000,- k.k. Postweg Karakteristiek middenhuis voorzien-van lokale gas- verwarming met schuur, hobbyruimte, voor- en achter tuin. Ind.: hal, toilet, kelderkast, woonkamer met open haard (gas) en balkenplafond, moderne eiken keuken met ingebouwde vaatwasser, oven en kookplaat, bij keuken, douche. Verd.: 3 slaapkamers, mogelijkheid voor badgelegenheid, bergzolder met losse trap. Ver keert in goede staat. Incl. stoffering. Aanvaarding: in overleg. Prijs: 135.000,- k.k. Makelaarskantoor onroerende goederen Soesterbergsestraat 8 - Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 Van Goyenlaan Goed onderhouden 3-kamerflat (voorheen 4), gelegen op de 4e woonlaag, voorzien van gas-c.v. met aan de voorzijde leuk uit zicht over Eemland, berging. Entree, hal, toilet, douche, woon-eetkamer met balkon, 2 slaapkamers, keuken en bij keuken. Vraagprijs: ƒ72.500,- k.k. Beckeringhstraat Oranjelaan Een goed onderhouden vrijstaand woonhuis met grote werkplaats c.q. garage, (opp. 100 m2) en een royale tuin. Voorzien van gas-c.v. Ind.; Hal. modern toilet, grote kel der, grote woonkamer met fraaie open haard en houten balkenplafond, grote mo derne open keuken met eetbar, bijkeuken en bergruimte, kantoor (2,5x5 mtr) Verd.: 3 grote slaapkamers en 1 kleinere slaapkamer, luxe badkamer en een app. douchekamer, boven de werkplaats een groot terras, hier mag event. een verd. op gebouwd worden. Zolder met vliezotrap (mog. voor vaste trap) en gelegenheid voor 2 slaapkamers Vraagprijs: 345.000,-k.k. Op zeer aantrekkelijk punt gelegen vrij staand romantisch landhuis met zeer vrije achtertuin met bijzondere tuinaanleg en v.v. gas-c.v. en zeer diepe garage. Gang, toilet, echte royale kelder, grote woon-eetkamer met open haard, parket en extra zijerker, aansluitend grote serre, zeer geschikt als b.v. eet-, studeer of speel kamer, moderne eiken keuken met diverse inb. app. Ie verd.: 2 royale slaapkamers, kleine kamer en moderne badkamer met ligbad, wastafel en aansluiting voor wasmachine, zolder met vaste trap, veel bergruimte en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Modern sanitair en goede staat van onderhoud. Vraagprijs: ƒ265.000,- k.k. SOESTERBERG Postweg Een perfect onderhouden middenwoning met vrije achtertuin op west. Onlangs ge heel gerenoveerd, v.v. nieuwe gas-c.v. Leuk •uitzicht. Indeling: gang, toilet, kelderkast, woonkamer met open haard en schoonmet selwerk. Moderne open eiken keuken met ingeb. koelkast, oven en kookplaat. Bij keuken met plaats voor wasmachine enz. Verwarmde berging. Verd.: 1 kleinere slaapkamer en 2 ruime slaapkamers (resp. 4 x 3,8 en 4,5 x 3,8), prachtige douche kamer met 2e toilet. Bergzolder. Door het gehele huis sierpleisterwerk en houten plafonds. Moet beslist van binnen gezien worden Vraagprijs: 149.000,- k.k. butzelaar [udMBMj Middelwijkstraat 54, 3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, b.g.g.: 03404-31220 SOEST-ZUID DA COSTALAAN Rustig gelegen vrijstaand woonhuis met garage/kan toortje en vrije tuin. Tot. 322 m2. Ind.: entree, toilet, woon kamer (parket/open haard), luxe open keuken (eiken) met ingebouwde app.; verd.: over loop, 3 slaapkamers, gemo derniseerde douche met 2e toilet: vaste trap naar zolder. Voorzien van gas-c.v. (ook in garageen kantoor) Gevraagde koopsom f 189.000,- k.k. m v# PLASWEG Nabij bos en duinen gelegen geheel verbouwde helft van dubbele villa met garage en vrije, zonnige tuin. Tot. 360 m2. Ind.: entree, toilet, gar derobe. kelder, riante zonni ge woonkamer (ca. 45 m2) met aangrenzende open keu ken: vanuit de woonkamer is een onder het terras gebouw de studeerkamer (ca. 18 m2) mmnomBmfmsmmmï bereikbaar, verd overloop. 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, afz. 2e$oilet. vaste trap naar zolder met ruime kamer. Het pand is v.v. een olie-gestookte c.v. Gevraagde koopsom f 295.000,- k.k. BARTOLOTTILAAN Aantrekkelijk gelegen vrij staand landhuisje met garage op 1450 m2 grond. Ind.: entree, hal, toilet, keu ken. kelder, zonnige l-vor- mige woonkamer (ca. 33 m2) met terras; verd.: overloop, 3 slaapkamers, douche, vlie ring. Gevraagde koopsom f 295.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 JL Nationale Nederlanden alle verzekeringen - financieringen Bilderdijklaan I 3768 XX Soest uw verzekeringsadviseur 02155-13029 Heerlijke Per kilo

Soester Courant | 1982 | | pagina 4