WAARDEBON Goodwill concert Amerikaanse band Ontdek de veelzijdigheid van linoleum bij Wijnands Woonmode - Soesterbergsestraat 37 Huurprijs en isolatie Voorvallen Lampekappen maken een oplosbaar probleem m (fiudeUwefó (jtmt In alleb! Echt Engels Porselein Stelen geboren: x VVV Nieuws Restaurant 17 17 ROYAL ALBERT •Z&one OAvncv ENGLAND lA.ïè'i WEERD De USAFE (Amerikaanse luchtstrijd krachten in Europa) Band, de Am bassadeurs, zullen op maandag 12 juli a.s. een goodwill concert geven in het officiers Casino van de koninklijke luchtmacht aan de Kampweg te Soes- terberg. Dit concert wordt aange boden door de commandant van het 32ste Tactical Fighter Squadron van Camp New Amsterdam aan de bevol king van Soest en Soesterberg. De aanvang van het concert is om 20.00 uur en de toegang is gratis. Kaarten kunnen worden verkregen bij de VW te Soest en Soesterberg. De Ambassadeurs bestaat uit 18 musici en is min of meer een voortzetting van de bekehde Glenn Miller Band '.uit. 1940^. Het repertoire van de band reikt vim' balad tot beat, Dixieland, big bariÖ; dans muziek, show muziek en moderne jazz. De Ambassadeurs hebben hun land, Amerika, in meer dan twintig landen vertegenwoordigd. Ze zijn opgetreden in Europa, Afrika en het Midden Oosten. Sinds 1959, heeft de band negen keer gespeeld in landen achter het IJzeren Gordijn in steden als Praag, Moskou en Warschau. De belangrijkste taak van de Ambassa deurs is het bevorderen van een goede internationale relatie door middel van de muziek. De Ambassadeurs zullen ook een optre den verzorgen voor het personeel en de patiënten van het psychiatrisch hos pitaal Zon en Schild te Soesterberg. op 13 juli en het openluchttheater van het Slot in Zeist, op 14 juli om 20.15 uur. i Ik schaam mij wanneer ik in Am sterdam op het Centraal-station kom en de waarschuwende stem hoor: „Denk om de zakkenrollers", omdat het voor de vreemdeling die onze hoofdstad bezoekt toch wel een onprettig welkom is: „Let op, hier wordt gestolen". Nu geldt de waarschuwing niet al leen voor in de hal van het sta tion, maar ook voor in de tram, de lunchroom en het warenhuis. Door de hele stad heen heb je de kruimel dieven. Ik keur geen bankoverval goed, maar een dief die een oude vrouw haar AOW steelt, is een laf aard. Bij het gilde van de rovers zal toch ook een zekere eer gelden. Degeen die bij mij in de buurt zijn nachtelij ke inbraken pleegt, neemt meer risi co. Eens wordt hij gesnapt. Na ieder succes dat hij behaalt stelt de politie een onderzoek in, en ook ik neem mijn beschermende maatrege len. Het vertrouwen in de mede mens raakt zoek. Zet je fiets maar eens niet op slot, je karretje is zó weg. Vroeger was er nog enig res pect voor het eigendom van de ge wone man; wie stal er nu van het kleinigheidje dat de misdeelde be zat? Dat er toen ook gestolen werd be wees de straatventer die met tabaks pijpen langs de deur van de weigestelden liep en luidkeels riep: „Grote stelen en kleine stelen, maar groten stelen het meest!" Op het Centraal-station zijn het de kleinen waar de stem door de microfoon je op attendeert. Voor de buitenlander die hier komt doet het vreemd aan. Hij kent Holland van de klompen, de kaas en de tulpen. En nu ook nog van de zakkenrollers. Hoe houden we onze naam hoog? In mijn herinnering leeft nog de Jamborette van jaren geleden. Een stel Amerikaanse padvinders dat hier op kamp was, bezocht Amster dam en maakte een rit met lijn 10. Op het voorbalcon zat een emaille plaatje bevestigd met het verzoek: '„Niet spuwen". Toen ze hoorden wat het betekende, vroegen ze of we dit dan gewoon waren te doen. Ze hebben het plaatje losgeschroefd en het hangt nu nog in het hordehol van de 'Sioux' in Baltimore. Mocht u er eens langs komen neemt u het dan terug, 't Is gestolen. As Foto: Herman van Dam Lampekappen aanschaffen kan wel eens een pittige uitgave betekenen; een uitgave die in de tijd van „inleve ren" meetelt. Toch bepaalt een lampe- kap mede de sfeer in een kamer en daarom is de aanschaf dan aan twee opzichten een zaak van „gewicht". De nu drie jaar in de F.C. Kuyper- straat gevestigde zaak in verlichting, met de. klare en duidelijke naam „Binnen en Buiten", is niet alleen een zaak in lampen maar vooral ook in kappen. Het echtpaar J. de Vries en B. de Vries- Massa heeft liefde voor zijn vak; wil uiteraard graag verkópen maar ook4 tevreden klanten hebben. En die te vredenheid kan alles te maken hebben met het eerder genoemde inleveren, dat we allemaal moeten doen. Er zijn kappen en kappen; niet alleen mooie en lelijke, dure en goedkope, grote en kleine maar óók fabrieks werk en zelfgemaakte. En wat dit laatste betreft weet mevrouw De Vries er alles van. Na zorgvuldig experimenteren heeft zij dat deel van het vak helemaal onder de knie. Zij is nu in staat lampe kappen op bestelling te leveren en dan qua maat, model en stof, naar keus. Het is in vele opzichten niet alleen een stuk goedkoper, maar dankzij een forse stoffencollectie kan ook aan prak tisch alle vragen voldaan worden. Stof- stalen kunnen mee naar huis genomen worden waardoor aanpassen aan be kleding binnen bereik is. Herbekleden van kappen komt ook veel voor en wat dat betreft is de kosten besparing zondermeer duidelijk. Dat betreft dan ook de klassieke schemer lamp. Wat de modellen betreft is keuze moge lijk van ringen: bovenringen van 15 tot 45 cm. en onderringen van 20 tot 45 cm (5 cm verspringend). Zelf doen Omdat er voor de nieuwe kappen ge bruik gemaakt wordt van een zelf klevende pvc, is het voor een beetje handige doe-het-zelver ook mogelijk de kap zelf te vervaardigen c.q. plakken. Wel zal het model van de kap voorge- knipt moeten worden en dat is wat meer vakwerk. Daarbij moet in feite gebruik gemaakt worden van een mal. Het zijn echter allemaal zaken waarbij het echtpaar De Vries u met raad en daad kan bijstaan. Al uw lampekap- problemen kunnen zij oplossen. Een bezoekje aan de zaak in de F.C. Kuyperstraat is, als u zover bent, zeker de moeite waard. Laat nu bij ons uur lampekap maken. S 10% korting bij inlevering van deze bon. Boottochten geheel verzorgdEen dag op het water is altijd al een attractie geweest, vooral 's zomers. Het Loos- drechtse rondvaartbe drijf Wolfrat heeft een aantal schitterende boottoch ten georganiseerd: van Loosdrecht naar Amsterdam, van Loosdrecht naar Utrecht en een Vecht-tocht. De boot tochten zijn geheel verzorgd en inbe grepen zijn; aan boord koffie met ge bak, koffietafel, bezoek aan Amster dam of Utrecht, thee versierd, diner en consumptie, explicatie kapitein. De prijs is voor volwassenen 69,50 en 65+ en kinder 59,50. In Sehevingen zijn zondagconcerten van juni tot en met eind augustus elke zondagochtend in het Circustheater. Er treden steeds andere prominente artiesten op zoals; The Dutch Swing College Band. Pia Beek met haar Trio, Wilma Driessen.ven Wiily Caron, Mar- *«Hhe Bijl en Henk van der Molen. Thérèse Steinmetz en vele anderen. Het volledige programma ligt hier voor U klaar. Tijdens Landbouw '82 is op donderdag 1 juli op de terreinen van Flevohof een show vol nostalgie met koelbloedpaar- den en ringsteken. Mensen uit het publiek mogen het opnemen tegen de trekkracht van de koudbloeds. Het Folklore- en showelement op Land bouw '82 komt ook nog eens duidelijk naar voren in een Europese vlaggen- parade en dagelijkse optredens van diverse internationale folkloristische dans en muziekgroepen. Samen zul len zij een grootse hulde brengen aan Landbouw '82. Elke zaterdag- en zondagmiddag van één tot vijf uur is de Oudheidskamer geopend. Van verschillende oude be roepen vindt U er het verleden zoals de koperslager, het huisweven en de war me bakker. Daarnaast is ook de oude boerenwagen met de gereedschappen uit de wagenmakerij erg interessant. Er is ook een expositie van de werk groep archeologie van de historische Ver. Soest en een foto tentoonstelling van Fotokring Astra waarbij de oude ambachten het onderwerp zijn. In het kader van Comité Culturele Manifestaties St. Joriskerk is op 6 augustus een orgelconcert van John Harvey uit Washington. Aanvang 20.00 uur, kaartverkoop aan de kerk, toe gangsprijs 5,-, 65+ en CJP 4,-. Man breekt hiel Bij het afbreken van een feesttent op het terrein van de voetbalvereniging WZ aan de Eemweg, brak een van de helpers, door een val van een trap, zijn hielbeen. Hij werd met de ambu- lanceauto naar het ziekenhuis Zonne gloren gebracht. In de tennishal aan de Schrikslaan kwam een een 30-jarige man uit Baarn door hoog op te springen onder een deur, in aanraking met de bovenkant van de deurpost. Hij hield er een formidabele snee in zijn hoofd aan over, die in het ziekenhuis Zonnegloren met zes hechtingen gedicht werd. Een zéér uitgebreide en bijzonder smaakvolle serie geboortekaarten. Wij noemen haar: Kennemer Kaarten Kollektte. Dus. a.s. vadersen moeders, kom tijdig bij ons langs en kies op uw gemak uit de 133 verschillende ontwerpen. (Trouwens, u kende ons misschien al wel via onze unieke kollektie verlovings-. huwelijks-en dankbetuigingskaarten). Drukkerij Smit Van Weedestraat 47 A Telefoon 14152 In de Oude Kerk te Soest is op 3 juli een Orgelconcert door Jan Jansen, aan vang 20.15 uur, toegangsprijs 5,- en 65 /CJP 3,-. In de expositieruimte van het cultureel centrum Het Oude Slot te Heemstede wordt elke zomer een tentoonstelling georganiseerd voor het hele gezin. Dit jaar staat deze tentoonstelling in het teken van De Kermis rond begin deze eeuw. Er is getracht een klein over zicht te geven van de aktiviteiten, die vroeger op de kermis plaatsvonden zoals een spooktent, rariteitenkabinet, schiettent, griezeltent enz. Er zijn voor jong en oud ook doe-aktiviteiten. De op de kermis gerichte aktiviteiten zijn: ballengooien, grabbelton en touwtje- trek. De tentoonstelling is geopend van 27 juni t/m 22 augustus van woens dag t/m zondag van 14.00-17.00 uur. Toegang is gratis. Misschien kijkt u wat „koud" tegen linoleum aan. Vergis u echter niet. Bij een juiste toepassing zal het warm zijn en die toepassing hoeft zich niet tot de vloer alleen te beperken. Op plaatsen waar hoge eisen worden gesteld aan de duurzaamheid van een vloerbekleding is linoleum een ver trouwd produkt. Linoleum is echter veel meer dan aleen maar duurzaam. Het onderhoud is gering: een rol keu kenpapier of een vochtige doek is meestal voldoende. Vooral in gezinnen met kinderen en/of huisdieren een niet onbelangrijk aspekt bij de keuze van een vloerbedekking. Deze eigenschap pen, plus het feit dat linoleum in vele kleuren leverbaar is. maken het tot een vloerbedekking die beslist niet tot de veelbelopen gang beperkt hoeft te blij ven. Hoe veelzijdig de toepassing van lino leum in het interieur kan zijn, willen we u in dit artikel laten zien. Voor een goede verwerking van het materiaal is een vlakke en droge ondergrond nood zakelijk. I ass/n ~o" Sinds 1 juli 1981 zijn warmte-isolerende voorzieningen apart opgenomen in het puntensysteem. Volgens dit systeem wordt de grootte en de kwaliteit van de woning uitgedrukt in punten, om de huur (verhoging) vast te kunnen stellen. Bij de waardering een huurwoning mogen punten worden bijgeteld wanneer warmte-isolatie is aangebracht. De vergoeding die huurders voor de aange brachte isolatie moeten betalen maakt daardoor deel uit van de kale huurprijs. Voor isolatievoorzieningen kunnen de volgende punten worden bijgeteld: - isolerend glas in de woonkamer maximaal 5 punten - isolerend glas in de keuken maxi maal 2 punten - isolerend glas per slaapkamer maxi maal 2 punten - andere isolatievormen maximaal 5 punten. Warmte-isolatie is apart in het punten systeem opgenomen om te voorkomen dat na isolatie de jaarlijkse huurver hoging moet worden beperkt tot 3 of 0 procent. Dit zou het geval zijn als te weinig punten worden bijgeteld voor de aangebrachte isolatie. Het puntental is dan te laag voor de afgesproken huur na isolatie. De waar dering van de isolatie moet er dan voor zorgen dat een trendmatige, dat wil zeggen een door de minister vastge stelde, huur wordt overeengekomen. Niet in alle gevallen hoeft het maxi mum aantal punten voor de isolatie voorziening te worden bijgeteld. Bij het vaststellen van de isolatiepunten in het overleg tussen de huurder en ver huurder moet duidelijk voor ogen wor den gehouden dat het genoemde aantal punten een maximale waardering is. Het aantal punten mag niet zo laag zijn dat huurmatiging of zelfs huurbe- vriezing ontstaat maar ook niet zo hoog dat daardoor de huur extra moet worden opgetrokken (huurharmonisa- tie). Voor het vaststellen van een redelijk puntental voor de isolatievoor zieningen kan de -volgende richtlijn worden gehanteerd: - isolerende beglazing lm2, 0,4 punt - gevelisolatie per 20 mz, 0,5 punt - dakisolatie per 15 m2, 0,5 punt - vloerisolatie per 15 m2 0,5 punt. Deze puntentoekenning is niet meer dan een aanbeveling; toepassing ervan mag niet leiden tot overschrijding van de maximale waardering, zoals eerder aangegeven. Isolatiesubsidie huurwoningen Met ingang van 1 januari 1982 is de subsidie voor warmte-isolatie van huurwoningen verhoogd. Dit als stimu lans voor huurders en verhuurders om hun woningen te isoleren. Het overleg tussen huurder en verhuurder over de aan te brengen isolatie en de daaruit voortvloeiende huurverhoging kan nu eerder tot overeenstemming leiden. De verhoging van de huurprijs zal name lijk vaak minder bedragen dan de besparing aan energiekosten. Voor dubbele beglazing (dubbele ra men en voorzetramen) is de subsidie verhoogd van 15% naar 25% van de kosten. Voor overige voorzieningen gaat het percentage van 25 naar 30. Het maxi mum subsidiebedrag per huurwoning gaat omhoog van 1.250,- naar 1.500,-. Verder zijn er enige wijzigingen aan gebracht in de voorschriften voor toe passing en aard van de materialen. Dit alles is uitgebreid terug te vinden in de isolatie folders, gratis verkrijg baar bij de gemeente of via Postbus 51 in Den Haag. Servicekosten Naast de huurprijs voor de woning, moet de huurder ook nog andere woon lasten betalengas, water, elektriciteit bijvoorbeeld en in een aantal gevallen ook voor gemeenschappelijke voor zieningen zoals glasverzekering, tuin onderhoud, huismeester, glazenwasser enz. In flatgebouwen en ook wel andere huurwoningen worden deze bijkomen de en servicekosten dikwijls via de verhuurder betaald. Maandelijks wordt daarvoor een bedrag (voor schot) in rekening gebracht. De verhuurder mag alleen de werke lijk gemaakte kosten aan de huurder doorberekenen. Hij is daarom ver plicht binnen vier maanden na afslui ting van zijn boekjaar aan de huurder een gespecificeerd overzicht van de werkelijk gemaakte kosten te ver strekken. De huurder kan dan contro leren of hij niet teveel of te weinig heeft betaald. Als de huurder het op één of meer onderdelen van dit kostenoverzicht niet eens is en hij komt er in overleg met de verhuurder niet uit, dan kan hij huurcommissie om een advies vragen. Hij moet bij het indienen van een ver zoek daartoe 10,- betalen. In de folder „Huurprijzen van woonruimte" wordt hierop uitgebreider ingegaan. De folder is - vanaf begin juli - verkrijgbaar bij de gemeenten, de huurcommissies en via Postbus 51 in Den Haag. Huurbescherming Het beëindigen van een huurover eenkomst is aan bepaalde regels ge bonden. Zowel huurder als verhuur der moeten hun opzegging per aange tekende brief doen en daarbij een be paalde termijn in acht nemen. De verhuurder kan de huur alleen op zeggen op één van de vijf in de wet genoemde gronden. Ander redenen hebben geen rechtskracht. Dikwijls heeft maar één persoon in het huishouden het huurcontract met de verhuurder ondertekend. De wet biedt sinds 1 juli 1979 de mogelijkheid van medehuurderschap. Medehuurders hebben dezelfde rech ten en plichten als de huurder. Het medehuurderschap moet worden aan gevraagd bij de verhuurder of als die niet wil meewerken bij de kantonrech ter. Toekomstige medehuurders moe ten wel aan een aantal voorwaarden voldoen. Gezinsleden die niet medehuurder zijn, kunnen bij het overlijden van de huur der in veel gevallen toch in de woning blijven wonen. Ook onderhuurders hebben een zekere mate van huurbescherming. Wie met huuropzegging te maken krijgt doet er verstandig aan zo spoe dig mogelijk contact op te nemen met een wetswinkel, bureau voor rechts hulp, advocaat of andere deskundige. Huurders en verhuurders vinden uitge breide informatie in de folder „Be scherming bij huur van woonruimte", gratis verkrijgbaar bij gemeente, huurcommissie en via Postbus 51 in Den Haag. Ook: plateservice lunches Prins Hendriklaan 1 Telefoon Soest uitgebreide keuze a la carte 02155 -138 07 In het Westfriese Museum te Hoorn wordt onder de titel „Zeilen op de Zui derzee" tot en met 1 augustus een ten toonstelling gehouden van „Mari tieme tekeningen" van de Hoornse schipper en tekenaar Pieter Aartsz. Blauw (1766-1808) uit het eind van de 18e eeuw tot in de Franse tijd. De nieuwe gids van Holland-camping 1982 is binnen, met wel 2000 Neder landse adressen voor tenten-caravans, bungalows, watersport, apparte menten, kampeerboerderijen en jeugd herbergen. Van vrijdag 13 t/m zondag 15 augustus wordt er in de Groenoordhallen te Leiden het Nevo-Volksdansfestival ge houden. Deelname Volksdansgroepen uit Roemenië, Bulgarije, Italië, Tur kije, Israël, Cambodja/Finland, Ne derland. Aanvang voorverkoop 1 juli via VW. Amerikaans Drum-corps de „Boston Crusaders" komt naar Nederland en wel op 2 juli en 3 juli in Weesp. Op 2 juli is het -Drum Corps Contest-. Aanvang Contest: 19.00 uur. Deelnemende korp sen: Boston Crusaders/Boston/U.S.A. -Oranje/Huizen- Excelsior/Baarn - Wesopa/Weesp - BATO/Haarlem Beatrix/Hilversum en Jubal/Dor- drecht. Toegangsprijzen (alle rangen/ alle leeftijden): 10,- per persoon. Op zaterdag 3 juli is het - Drum Corps Clinic, in het Sportcomplex, Papenlaan te Weesp. Aanvang: Clinic: 10.00 uur. Kosten per deelnemer: 20,-. Inl. en kaartverkoop; Anton de Graaf, Snoek 6, 1272 AW, Huizen, el. 02152-62309. Een wand bekleden kan ook. Door een goede kleurkeuze zal de relatie tussen wand en vloer versterkt worden. Linoleum is ook een uitstekend ma teriaal om vloer en wand meer op elkaar af te stemmen. Voor diegenen die zo'n toepassing aandurven, zijn er tal van mogelijkheden. De keuze van de kleuren linoleum zal afgestemd moeten worden op de reeds aanwe zige meubels, accessoires, gordijnen enz. We zouden nog een stapje verder kunnen gaan door bijvoorbeeld een bankombouw te maken en ook deze in kombinerende kleuren linoleum te bekleden. Indien u op een weloverwo gen wijze te werk gaat kreëert u zo een interieur dat niet alledaags te noemen is en getuigt van originaliteit en durf. Het materiaal linoleum leent zich bij uitstek om in een groot vlak vormen aan te brengen die in kleur afwijken van het basisvlak. Over vormen ge sproken, linoleum is leverbaar van rollen van 200 cm. breed met een lengte van 30 meter. Maar ook in vele zg. snij- maten, d.w.z. rechthoekige en vier kante tegels in diverse maten, stroken, strippen en tegels met cirkels is het verkrijgbaar. Afgezien van de hiervoor genoemde leveringsmogelijkheden kan linoleum ook in vrije figuraties gesneden wor- dën naar eigen ontwerp. Zeer smalle, gebogen vlakken en zeer spits toelo pende punten in die eigen ontwerpen zijn echter af te raden. Het snijden van linoleum Linoleum dient enigszins „arm" ge sneden te worden. Met arm snijden bedoelen we dat het materiaal iets schuin naar onderen toe wordt afge sneden. Daardoor zullen de uitge sneden randen beter tegen elkaar aan sluiten. Biezen Om zelf rechte biezen te leggen gaat u als volgt te werk. Plak eerst het linoleum over het volle oppervlak. Leg vervolgens de biezen op de vloer en snijd daarlangs het linoleum uit. Neem het overtollige materiaal weg en ver vang het door in te leggen bies, nadat deze aan de rugzijde van kit is voor zien. Ter voorkoming van beschadi ging van de ondervloer respectievelijk onderlaag moet deze bewerking bij voorkeur worden uitgevoerd voordat de kit van het eerst gelegde linoleum afgebonden is. Druk de ingelegde stuk ken goed aan en verzwaar ze met zand zakken. U kunt ook nog een andere methode volgen, door de bies iets groter te houden en met behulp van de korte afschrijver in het uit de vloer gesneden linoleum af te schrijven, pas te snijden en te plakken. Biezen kun nen ook volgens gebogen lijnen gelegd worden. Het is daartoe noodzakelijk de biezen van tevoren te verwarmen, bij voorbeeld door ze om een buis van de centrale verwarming te wikkelen. De biezen worden daardoor soepel en kun nen zelfs als een cirkel gelegd worden. De straal is afhankelijk van de breed te van de bies. De vakman kan u daarover inlichten en vertellen wat de mogelijkheden zijn. Het uitsnijden en pas maken van gebogen biezen, is een heel moeilijk karwei, maar niet onmogelijk. We raden u daarom aan het aan de vak man over te laten als u er niet zeker van bent het zelf tot een goed einde te kunnen brengen. Gebruik voor vastlijmen van linoleum op de vloer, kunstharskit 630. Uit het voorgaande blijkt dat het zelf uitsnij den en inleggen van meer ingewikkel de figuren voor een niet-vakman vrij- wek onuitvoerbaar is. De fabriek le vert echter tegels met cirkels en kom- plete insets met dier- of bloemmotie ven en kinderkamerfiguren. De mid dellijn van de ronde insets is 48 cm. Het is ook mogelijk insets naar eigen ontwerp te laten vervaardigen. Linoleum tegen de wand Zoals reeds in het artikel is ver meld, is linoleum een uitstekend wand- bekledingsmateriaal. Als u het als zo danig gaat toepassen, neem dan lino leum van de kleinste dikte, dat is 2 mm. De standaardbreedte van lino leum is 2 meter. Het is echter ondoen lijk een baan van deze breedte in één keer tegen een wand te lijmen. Snijd daarom de baan van tevoren over de lengte in tweeën, dat verwerkt veel gemakkelijker en strakker. Gebruik voor het vastlijmen van lino leum tegen de wand waterkit 620. Samenvattend kan gesteld wor den dat linoleum weer volledig terug is op de markt. Wil men meer weten over het leggen, het snijden, de formaten, de diverse dessins enz. dan kan men het best even kontakt opnemen met Wijnands Woonmode, Soesterbergse straat 37, Soest, tel. 13097. Plan Parklaan in wijde zak Het plan tot reconstructie van de Park- laan en omgeving, dat begin maart door de inspraakgroep van omwonen den aan wethouder Menne werd aange boden, is in een wijde zak gestopt. De wethouder beloofde indertijd dat de voorstellen twee maanden later in de vergadering van de commissie ruimtelijke ordening zouden worden besproken. Daar is door allerlei om standigheden niets van terecht geko men. De door de bewoners aangedragen voorstellen verdienden nadere bestu dering maar de afdeling die daarmee belast werd, kreeg later urgentere op drachten zoals verkoop van gronden in de WieksJoterplas en op de Lazarus- berg. Zoals het er nu naar uitziet komt het Parklaanplan in juli in een verga dering van burgemeester en wethou ders aan de orde. In augustus kan het kan op de agenda geplaatst worden van de commissie ruimtelijke ordening, zodat uiteindelijk de nieuwe raad zich over het plan mag uitspreken. En wanneer dat gebeurt, is op geen maand na te zeggen. DS'70 afdeling richt campagneteam op Op de dinsdag gehouden ledenver gadering heeft de afdeling Amersfoort e.o. van DS'70, net als vorig jaar, een campagneteam opgericht i.v.m. de ko mende Tweede Kamer verkiezingen op 8 september a.s. Op korte termijn zal er een draaiboek worden opgesteld welke aktiviteiten zullen worden georganiseerd en aan welke andere aktiviteiten zal worden deelgenomen. Inlichtingen over DS'70: H. R. Veenen- daal, Beetzlaan 85, Soest, tel. 20848. Auto beschadigd Een aan de P.C. Hooftlaan geparkeer de personenauto werd door onbeken den beschadigd. In de motorkap wer den twee deuken geslagen. De schade bedraagt circa duizend gulden. I

Soester Courant | 1982 | | pagina 17