AARDERHOOGT Skoda: „Nu en in de toekomst goede kansen voor degelijke auto met lage prijs" AUTO ALBLAS Bloemencorso Midden-Nederland' in Leersum Hoe warm en hoe ver DOE-HET-ZELVERS Rondje Soest Komkommertijd Sex Bezuinigen voor Groen op het balkon Een kneus minder Diamanten huwelijksfeesten Dieven mikken op vakantie-artikelen Al 20 jaar lang de beste Skoda-dealer in de buurt De goedkoopste 4-deurs van Nederland f Skoda vanaf f.8395,- 9 Soesfor Courant van woensdag 21 juli 1982 9 Foto: Goos van der Wilt Burgemeester mr. Paul Scholten op bezoek bij de fam. Hoelen in de Burg. Foto: Goos van der WUt SKODA 105 L door Arie Wandelaar Niet zelden had men zich daarbij gericht op de kleinere of juist begin, nende merken, waardoor SKODA bij die dealers op het tweede plan dreigde te geraken. In deze situatie diende vanzelfspre kend op de kortste termijn verandering te komen. Schrijvers die zich terecht journalist mogen noemen hebben Arie verteld dat ze wat hun vak betreft de vakantie maanden helemaal niet zien zitten. Zo lang de krant gedurende de maanden juli en augustus in de bus glijdt, zo lang schijnt er niets te gebeuren dat wezenlijk van belang is. Om voor Arie onduidelijke redenen noemt men die periode komkommertijd. Arie, zoals u weet geen journalist van professie, is zo vrij er anders over te denken. De tijd vliegt, en dat wil zeggen dat er veel gebeurt. Ruim voldoende om je er iedere dag mee bezig te houden. Neem nou bijvoorbeeld de afgelopen week. Om met de sport te beginnen. Wat het wereldkampioenschap voet bal in West-Duitsland allemaal niet teweeg gebracht heeft. Bij onze ooster buren in ieder geval meer dan een tweede plaats op de eindranglijst. Het aantal echtscheidingen in die periode is verdubbeld, omdat mannen en vrou wen hooglopende ruzies kregen over de vraag of er wel dan niet naar voet bal op de televisie gekeken moest wor den. Waar mensen al geen advocaat voor nodig hebben. Afgelopen zaterdag was de dag van D'66. Jan Terlouw, hij doet 't wel, hij doet 't niet. Lijsttrekker voor zijn partij worden. Vaderlandse politiek op een heel laag pitje. Zo wij de fiets met dit weer zelf niet pakken spreken wij er over. De Tour de France. Ergens in Frankrijk rijdt een verzameling beroeps-renners de ijle lucht in voor geel en geld. Wij kijken er naar, lezen er over en nemen in hetzelfde televisie-journaal kennis van het feit dat in het Midden Oosten mensen op een andere manier de lucht in gaan. Het een spreekt meer aan dan het ander. In Amsterdam slechts 1500 mensen op de been om er vreedzaam te proteste ren tegen wat zich in Libanon af speelt, in het hele land race-fietsen op de weg met jonge en volwassen mensen in het zadel die een beetje op de renners van Peter Post willen lijken. Geen mens kan alle ellende van de wereld op zijn bult meetorsen. Maar toch. In Soesterberg moet een bedrijfshal die als tennisbal werd gebruikt sluiten. Dertien stemmen voor, twaalf stem men tegen de sluiting. Twee tegen stemmers ontbraken en hadden met hun stem de uitslag een ander gezicht kunnen geven. De democratie heeft ge zegevierd. Maar toch. Arie blijft dicht bij huis. Over de ver deling van de wethouderszetels in het nieuwe college van burgemeester en wethouders is tot op vandaag (zondag 18 juli '82) nog geen overeenstemming bereikt. De drie grootste partijen zijn de koek aan het verdelen. Welke poli tieke hap is voor wie gereserveerd? Afgaande op de verkiezingsuitslag zou het logisch zijn dat alle drie de grote partijen in het college van b. en w. zijn vertegenwoordigd. Straks niet vreemd opkijken als een van „de grote drie" uiteindelijk toch uit de boot valt. De democratie en logica. Ze verdragen elkaar niet altijd. Arie zit, dat heeft u uit bovenstaande samenvatting wel begrepen, niet in de zorg door de gesignaleerde kom kommertijd. Die bestaat volgens hem trouwens niet meer. Alles gebeurt im mers het hele jaar door. Oorlog, po litiek en sport. Alleen de zon waarin wij ons deze zomer zo langdurig mo gen koesteren herinnert ons wellicht aan twee gangen die wij op het menu van het leven tegenwoordig zo zelden ontmoeten: warmte en de almacht van de schepping. Marie zag het afgelopen zaterdag niet zitten en dus ging Arie alleen op stap. Op een bijna zomerse dag nos talgie zoeken in Scheveningen, een tegen Den Haag (Arie's geboorte plaats) aangeplakt vissersdorp. Onder het toeziend oog van zijn moeder deed hij er heel lang geleden aan pootje baden, maakte hij de vooroorlogse ijzeren pier onveilig en zeurde hij om een ijsje van vijf centen. Toen Arie die dag zijn auto in de omgeving van de lange boulevard geparkeerd had kreeg hij een aardig uitzicht op het Scheveningen anno 1982. Het plezier in het pootjebaden was er niet veranderd. Alsof de tijd had stilgestaan; bezorgde moeders op zoek naar kinderen vulden het strand, jen gelende kinderen ontbraken evenmin, de stalen constructie van de pier was in beton veranderd. Het likijsje van vroeger smaakte net zo lekker. Enig verschil: goedkoopste aanbieding een slecht gevuld horentje voor de prijs van een piek. Arie, te oud om zand tussen zijn kiezen en tenen te krijgen, koos die middag bescherming tegen de zon door onder een witte paraplu plaats te nemen waarop Coca Cola geschil derd stond. Ter linkerzijde van hem een typisch Haagse heer gekleed in een confectie-zomeruitrusting, voor zien van een strooien hoofddeksel. Hij sliep, of deed alsof. Ter rechterzijde van Arie twee meisjes die vooraan ge staan moeten hebben toen moeder natuur haar gaven uitdeelde. Werke lijk schitterend. In deze toestand had Arie een frisdrank besteld en een boek ter hand genomen waaraan thuis maar geen eind wilde komen. In Schevenin gen kwam het er evenmin van. Dat kwam zo. Arie's aandacht werd ge trokken door de luidruchtige opmer kingen van het jeugdige gezelschap naast zich. Ze waren topless te aan schouwen en gaven aan de hand van foto's verslag van hun ervaringen met vakantie-vriendjes ergens in een vreemd land. Spanje of Italië, het is Arie niet duidelijk geworden. Een le vendig verslag waaruit de aandachtige luisteraar, zelf niet gestoord door enige kennis op dit terrein, kon opmaken dat het hier niet om bepaald prille bloe men ging. Arie's zomerse buurman liep tijdens hun onthullingen paars aan. Sissend, evenwel toch hoorbaar, sprak hij in de richting van Arie's strandstoel: „Het zullen je kinderen maar wezen". Een uitgesproken veroordeling die ner gens in resulteerde. Integendeel. De wulpse conversatie ter rechterzijde van Arie leek er zelfs door te wor den gestimuleerd. Arie waagde voor de zoveelste keer een oogje aan de twee zeer smakelijk uitziende woord voersters en ontving als beloning een knipoogje voor zoveel goede smaak. Uit het vervolgverhaal werd Arie dui delijk dat de twee naast hem wat man nen betreft op z'n minst van een af wisselende vakantie genoten hadden. De ober kwam en rekende met Arie een flesje frisdrank af. Arie groette bij het afscheid ter linker en uiteraard ter rechterzijde. De Haagse heer rea geerde niet. Was duidelijk bezig een andere verma ning in te studeren. Van de topless kant een blik vol onbegrip voor het zo vroeg afscheid nemen van een der gelijk uitzicht. Scheveningen, het is er nog wel, alleen anders dan vroeger. Bij de haven slik te Arie een haring met uitjes naar binnen. Die was hetzelfde gebleven. Terug in Soest wilde Marie weten of Arie in Scheveningen nog iets bijzon ders beleefd had. Arie had zich op de vraag voorbereid. Niks dus, want on rust zaaien heeft er nimmer toe bijge dragen dat de vrede bevorderd wordt. Na het eten de zaterdagse krant door genomen en daarin gelezen dat een commissie ontdekt heeft dat Soest in theorie het komende begrotingsjaar voor 3,5 miljoen bezuinigen kan. De commissie heeft deze diagnose be paald, de politieke partijen moeten straks gaan uitmaken welke medicij nen er wel of niet moeten worden toe gediend. In het receptenboek staan onder meer vermeld dat geheel of ge deeltelijke intrekking van subsidies aan instellingen als Artisnock De Vrije Teugel - Jeugdzorg - De Turf - Het Jongerencentrum - Peuterspeelza len en Welzijnswerk voor Ouderen bijdragen tot de bezuinigingen kunnen leveren. De commissie die dit heeft uitgedokterd adviseert echter niet, maar constateert slechts. Het zal wel weer aan Arie liggen, maar zelfs van zo'n constatering begrijpt hij niets. Volgens Arie's opvatting zijn er in Soest een aantal instellingen, die in de loop van de tijd een aantal onge schreven rechten hebben verworven waarvan men, zelfs in bezuinigings woede, moet afblijven. Dat zal dan ook wel gebeuren. Arie heeft er de Soester Courant van 10 mei 1982 nog eens op nageslagen. Daarin heeft hij opnieuw gelezen over de doelstellingen - voor nemens plannen en beloften die de politieke partijen in Soest ons voor de gemeenteraadsverkiezingen in het vooruitzicht hebben gesteld. Voor men het bezuinigingsmes gaat hanteren ad viseert Arie alle fractieleiders van de politieke partijen hun programma's er nog eens op na te lezen. Dan zal heel duidelijk worden waar er wel en niet kan worden besnoeid. ARIE. Vakantietijd. Veel mensen gaan op reis, gaan trekken. Zo is dat. nu, zo was dat vroeger. Deze drang om te trekken is bij ieder levend wezen aanwezig. Bij de dieren vindt men o.a. de trek van de vogels, bij de mens zijn behoefte de vakantie door te brengen in een andere omgeving. In het verre verleden trok de mens van de ene plaats naar de andere. Hij leefde van het jagen op het wild. Later werd hij rustiger en ging zich meer toeleggen op de landbouw. Het am bacht kwam naar voren, zoals de smid, de schrijnwerker, de pottenbakken. Ook deze mensen gingen op reis, mis schien maar éèn keer in hun leven. Het avontuur blijft trekken. Zo is het ook met het graven in het verleden. Op de foto is te zien, waar de mens zijn eten en drinken in vervoerde, bereidde en bewaarde. Denkt U zich hierbij eens in, hoe dit kon, zonder de apparatuur van de moderne techniek, alhoewël, de tijd van de inmaakpotten en weekflessen ligt nog niet zo ver achter ons. Maakt U ook eens een reis in het verleden en bezoek de Oudheidkamer, Ferdinand Huycklaan 18, Soest. Natuurlijk zijn de mogelijkheden voor flatbewoners op tuingebied veel beperkter dan voor hen die een lapje grond bij huis bezitten. Veel balkonbe- zitters gaan hier echter te veel van uit, waardoor er vaak niet meer dan een paar bloeiende balustrade- bakken worden opgehangen. Als deze bloembakken door foutieve plantkeuze of verzorging ook niet aan de wensen voldoen is de animo soms helemaal ver dwenen. Normaal gesproken zal een balkon nooit een geweldig grote oppervlakte hebben, zodat we eigenlijk volop onze aandacht kunnen richten op dat kleine terrein. Als we willen gaan werken met ander plantmateriaal dan éénjarigen is het verstandig uit te gaan van wat grotere, vooral diepe plantbakken. Dit kunnen kant en klare asbest - cementbakken zijn die in de meest uiteenlopende maten en vormen te koop zijn. Deze bakken die vaak niet erg mooi gevonden worden, kunnen we evéntueel een andere kleur geven met betonverf of wegwerken achter een wandje van drukgeïmpregneerd hout of steen. Hiervoor is bijvoorbeeld de minibiels geschikt, een vrij kleinschalig materiaal dat op een balkon goed uit zal komen. Ook stevige kunststof bakken zijn geschikt. Deze zwarte en bruine P.V.C. bakken die volop in de handel zijn zijn het meest neutraal. Hierin is het mooi planten. Voordat we de bakken vullen moeten we zorgen voor een goede afwate ringsmogelijkheid. Enkele ruime gaten in de bodem van de bak afgedekt met potscherven of kleikorrels is voldoende. De beplanting die we op balkons kunnen gebruiken is erg uitgebreid. Het is bij het kiezen van de beplanting belangrijk te bedenken, dat de plant eigenlijk het hele jaar door zijn sier- waarde moet hebben. In een tuin is het niet erg als een bepaalde plant maar twee weken van het jaar fraai is. In de tuin kunnen we namelijk nog veel meer planten kwijt die weer op andere tijden mooi zijn. Op een balkon moeten we zoeken naar planten die veel te bieden hebben, omdat het assortiment hier nooit zo breed kan zijn. Bovendien moeten we behoorlijke sterke planten uitzoeken omdat ze simpelweg met minder grond moet doen. Bijvoeden is dan ook zeker noodzakelijk. Dit gebeurt tijdens de groei met gewone kamer- plantenmest opgelost in het gietwater. Eens per twee weken zal veelal voldoende zijn. Wat is er dan zoal geschikt als beplanting. Er zijn diverse sterke dwergconiferen, die door hun langzame groei jaren lang een bak kunnen sieren. Ook grotere windbe- stendige coniferen zoals variëteiten van de grove den, fijnspar en zilverspar geven jarenlang plezier. Groen blij ven de dwergheesters en heesters die ook na de bloei en/of het verliezen van het blad nog een decoratief uiterlijk hebben, (bij kronkelhazelaar, kronkelacacia, kurklijst-kardinaalsmuts). Verder kunnen verschillende geënte stamvormen goed worden toegepast, onder meer te vinden In de acacia, wilgen en sierkersfamilie. Verschillende (vooral de sterkere compact groeien de) heide variëteiten en volop bodembedekkers kunnen worden gebruikt. Winterbloeiende heide zorgt voor extra kleur in de winter. Voor geïnteres seerden onder de balkonbezitters, is er altijd nog de nodige uitleg en voorlichting op de tuincentra. De Amersfoorter J. P. van R. die zondagavond welgemoed in zijn auto stapte moest na de uitslag van een routinecontrole door de Soester politie aan de Birkstraat te voet verder. Hij deed vrijwillig afstand van zijn wagen, nadat geconstrateerd was dat zijn ver voermiddel door de voorveren was gegaan, terwijl ook de handrem het had begeven. Een kneus minder op de weg. Iserief maar al te zeer werd onder kend, was de noodzaak van het orde op zaken stellen in de dealer-organisatie. Onder druk van de marktontwikkelin gen hadden vele SKODA-dealers er een tweede vertegenwoordiging bijge nomen. Na het uitgebreid aftasten van de marktsituatie werd in het najaar van 1981 met alle SKODA-dealers een lan delijke verkoop-aktie gehouden. Met ondersteuning van een omvang rijke reklame-kampagne en aantrek kelijke aanbiedingen voor de prospekt- koper werd bij het merendeel van de dealers de verkoop gericht op gang gebracht. De interesse van het publiek voor SKODA werd weer gewekt en het ver trouwen van de dealer-organisatie in het management van de nieuwe impor teur werd gevestigd. Vertrouwen in de toekomst De resultaten van het nieuwe elan bij de importeur en dealers van SKODA hebben niet lang op zich laten wach ten mede op basis van een duidelijke landelijke verschuiving van de pu- blieksinteresse naar een kwalitatief goede, betrouwbare ^n bovenal be taalbare auto is de totale afzet van SKODA's sinds de overname sterk gegroeid. Ook vanuit de auto-branche nam de belangstelling voor SKODA sterk toe; vanuit een dalende afzet in Europese of Japanse automerken is bij een groot aantal garage-bedrijven interesse ontstaan in het dealerschap van SKODA. Het aantal dealers is tot eind mei 1982 ten opzichte van de „oude" organisatie dan ook met 25% toegenomen. Een belangrijke impuls voor die toege nomen belangstelling is de introduktie van ,,de goedkoopste 4-deurs auto van Nederland", het basismodel van SKODA: Voor een katalogusprijs van welgeteld 8.995,- (inklusief BTW!) levert deze uitzonderlijk laag geprijsde gezinsauto tal van voorzieningen, die bij andere auto's veelal als extra of alleen op de duurdere typen geleverd worden, zoals halogeen koplampen, slaapstoelen, een gelaagde voorruit en automatische 3- punts rolgordels. Bovendien blijkt uit het nieuw aan het programma toegevoegde Super-Plus- Pakket, waarmee alle SKODA's op tisch sterk verfraaid worden, een schot in de roos te zijn. De opgedane ervaring gedurende de periode van ruim een jaar na de overname van het importeurschap, de nu reeds geboekte suksessen en de komende introduktie voor Nederland van de aantrekkelijke nieuwe SKODA Coupé, in het derde kwartaal van dit jaar, maken dat de heer Iserief volop vertrouwen in de toekomst heeft. Omdat er nu, én in de toekomst goede kansen voor een degelijke auto met een betaalbare prijs zijn, èn omdat alle SKODA's ruimschoots voldoen aan die normen. SKODA in Soest Indien U eventueel meer informatie wenst raden wij U aan kontakt op te nemen met; Auto Alblas B.V. Soest, Van Weedestraat 53-55, tel. 02155-12334. Uit een geparkeerde auto aan de Beetz- laan werden een cassetterecorder en bijbehorende cassettes gestolen. Arti kelen die goed in de markt liggen. Ook uit twee in de Johannes Poststraat geparkeerde auto's verdwenen onge vraagd de cassetterecorders. Gereedschap met een waarde van circa 2500,- werd uit een aan de F.C. Kuyperstraat geparkeerde auto gesto len. Veel werk maakten dieven ook van een Veel werk maakte dieven ook van een aan de Beatrixlaan geparkeerde auto. De schade beperkte zich hierbij „slechts" tot een poging tot diefstal. Er werd namelijk niets ontvreemd. Het door De Binckhorst geïmporteerde Tsjechische automerk SKODA staat na een teruggang in de afgelopen jaren nu weer volop in de belangstelling, wat vooral blijkt uit de sterk gestegen verkopen. SKODA'S lange historie Vooral voor de oudere generatie zal de naam SKODA niet onbekend zijnin de vooroorlogse jaren en ook nog geduren de een groot aantal jaren na de tweede wereldoorlog was SKODA een begrip bij autorijdend Nederland. Overname van het importeursehap In januari 1981 werd het importeur- schap van SKODA overgenomen door De Binckhorst Auto Motor Import B.V., een dochteronderneming van de Nederlandse Mazda-importeur Auto Palace De Binckhorst B.V. Deze overname is vooral het gevolg geweest van de bij de Mazda-impor teur heersende vaste overtuiging dat een fabriek als die van SKODA, welke traditiegetrouw auto's voor een uiterst aantrekkelijke prijs fabriceert, in Ne derland een goede kans van slagen moest hebben. Dat deze overtuiging van De Binck horst niet op los zand gebaseerd was, bleek al snel na de formele overname van het SKODA-importeurschap. Deelname aan de RAI personenauot- tentoonstelling van 1981 toonde waar devolle tendenzen aan, ook voor wat betreft de relatie tussen de nieuwe importeur en de nog bestaande dealer- organisatie. Nieuwe auto's, die in het voorjaar van 1981 uit de SKODA-fabrieken werden aangevoerd, bevestigden de indruk dat het kwaliteitspeil van de bestaande modellen zeer hoog was; uit alles bleek dat de Tsjechische fabrieken wel dege lijk nieuwe ontwikkelingen toepasten en dat het produkt een uitermate degelijke, betrouwbare èn uiterst be taalbare auto is, die daardoor juist in deze tijd bij het autorijdend publiek aanspreekt. Orde op zaken stellen Na het weer op gang komen van de afleveringen werd door de nieuwe im porteur een aantal prioriteiten gesteld, die nodig bleken om de uitbouw van SKODA op de Nederlandse markt te realiseren. Het beleid voor 1982 In een aantal bijeenkomsten werden de dealers op de hoogte gesteld van het toekomstig beleid en de oogmerken van de importeur voor het jaar 1982. De inmiddels met de SKODA-fabrieken gemaakte hechte afspraken over prij zen, leveringen en onderdelenvoor- ziening waren de basis voor een mar keting plan dat aan de dealers ont vouwd werdeen plan met reëel haal bare doelstellingen voor wat betreft verkopen en marktaandelen en dat bovendien duidelijkheid voor de toe komstige ontwikkelingen bevatte - van dealers, die niet de optimale verkoopkracht en de daarbij behoren de goede service willen of kunnen verlenen, wordt afscheid genomen; - met de resterende meerderheid aan enthousiaste en vakkundige dealers wordt een sterke aanpak van de verko pen gewaarborgd, ondersteund met krachtige publiciteit - aanstelling van nieuwe dealers in die gebieden, waar tot dusverre geen SKODA-dealerschap aanwezig was of waar de SKODA-dealer de vertegen woordiging moest neerleggen. - prijsstabilisatie tot eind 1982 op basis van de verkoopprijzen, zoals die reeds in 1981 vastgesteld werden; - snelle en betrouwbare levering van automobielen en onderdelen; - verfraaiing van het uiterlijk van de verschillende SKODA modellen in 1982. Nieuw management werd gezocht en gevonden in de persoon van de heer A. Iserief. Als „oude rot" in het vak kan de heei- Iserief terugblikken op 30 jaar er varing in voornamelijk de vracht auto branche, een sektor in de auto mobielwereld waar de konkurrentie zo mogelijk nog heviger is dan bij de personenauto's en waar de opvattingen over service-verlening één der be langrijkste hoekstenen vormen voor de akseptatie van een automerk door een kritiscn en vooral terzake kundig ko- perspubliek. Een tweede prioriteit, die door de heer Op 21 augustus rijdt het Bloemencor- „Midden-Nederland" door Leer sum. Vanaf 12.00 uur staan de praalwagens ter bezichtiging opgesteld aan de Lom boklaan. Het corso vertrekt om 15.00 uur en rijdt langs een afgezet par cours. Eenieder kan de wagens twee maal zien langskomen. Dit feestelijk gebeuren wordt omlijst met een kunst markt en een rommelmarkt van 11.00 tot 18.00 uur. Om 20.00 uur vindt er een „corsobal" plaats en om 22.00 uur is er vuurwerk. Rijnsburg Op zaterdag 7 augustus is het een groot bloemenfeest in Leiden en omgeving, want dan rijdt weer het bekende Rijns- burgse bloemencorso. Het programma rond dit corsogebeu- ren ziet er als volgt uit; vrijdag 6 augustus: Mogelijkheid tot het bezichtigen van de praalwagens in de grote klimaat-gere gelde ruimte van de Bloemenveiling „Flora" in Rijnsburg. De toegangs prijs is 4,-. Kinderen en 65 -ers hptalon f 2,50. zaterdag 7 augustus van 09.00 uur tot U.30 uur kan men de wagens nog steeds in de veiling bezich tigen. Om 12.00 uur vertrekt de stoet vanuit Rijnsburg en rijdt via Oegst- geest naar en door Leiden. Na een pau ze in de Groenoordhallen vertrekt het corso om circa 19.00 uur richting Noordwijk, waar de corsowagens op de boulevard worden opgesteld, zondag 8 augustus: Tot zonsondergang zijn de praalwa gens op de Noordwijkse boulevard te bewonderen. De praalwagens staan dit jaar in het teken van .Bloemen in het spel Spelletjes als domino, monopoly, stratego, schaken, scrabble en roulet te zijn uitbundig uitgebeeld in bloe men. Het spreekt vanzelf dat zomer bloemen hierin een hoofdrol spelen. Per wagen worden zo'n 10 a 15.000 bloemen verwerkt. De grote corso wagens worden afgewisseld door kunstzinnig versierde personenauto's. Ook dit jaar zullen muziek- en majo- rettencorpsen niet ontbreken. Het lijkt er op alsof het gilde dieven en inbrekers nimmer aan vakantie toekomt. De afgelopen week was het in Soest weer knap raak. Geparkeerde auto's kregen de meeste aandacht. De Soester politie houdt zich met zes aangiften bezig. In Soesterberg werd een caravan leeggehaald. De daders vertrokken met slaapzakken, een com plete tent en een gasfles. Grothestraat 80, die maandag j.1. hun 60-jang huwelijk vierden. Dinsdag 20 juli j.1. groot feest ten huize van de fam. Beekhuizen. Ook daar zestig jaar lief en leed. Bruid en bruidegom ontvingen een gelukstelegram van H.M. de Koningin. VAN WEEDESTRAAT 53-55 SOEST - TEL. 02155-12334 Prijzen Skoda 105-serie v.a. f 8.995, - 120-serie v.a. f 10.695, -Inklusief B. T. IV. Prijs wijzigingen voorbehouden. SKODA: de ruime en robuuste gezinswagen voor een goudeerlijke prijs. Bewezen degelijkheid, een sterke motor en een duurzame, solide konstruktie; geen enkel ander merk geeft u zó veel auto voor zó weinig geld! Imp.: de Binckhorst Auto Motor Import B.V., Postbus 184,2250 AD Voorschoten, Tel. 01717-6951

Soester Courant | 1982 | | pagina 9