Veel recreatie in Soester Natuurbad restaurant! 50 Jaar geleden in Soest VERKOPING OMAR KHAYAM TAXI KLOMP 12984 Man lichtgewond bij benzine-ontploffing BARBECUE DeSoestef Duinen. Slachtoffer mishandeling op zoek naar politie dfSladnoudn OP RUI MING GS vragen min. CRM beëindiging subsidies Kerk en Wereld en Kontakt der Kontinenten te heroverwegen vraagt; uw aandacht; voor: t GEMEENTE Hinderwet Beschikking Hinderwet Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Verleende bouwvergunningen OOSTERSE TAPIJTEN DIREKTE VERKOOP Bij opstoken van afvalbrandje: TEL. Bij diefstal van benzine betrapt «4 vrijetijdskleding 5 Augustus 1932 Soester Courant van woensdag 4 augustus 1983 Op de gemeentesecretarie l afdeling I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken van: Stichting Jongerencentrum te Soest, p/a Johannes Poststraat 370 te Soest om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een knutselruimte waarin niet regelmatig bromfietsen en motoren worden gerepareerd op het perceel Molenstraat 142 (achter) te Soest (kad. gem. Soest, sectie K., nr. 779) Camplast, Energieweg 2a te Soest om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een onderhoudsruimte voor de revisie van hoogfrequent lasapparatuur op het perceel Energieweg 2a te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 3492) M. Groen-Schaatsbergen, Industrieweg 10 te Soest om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een snackverkoopwagen nabij de 4 6 Supermarkt aan de Di Lassostraat (kad. gem. Soest, sectie H., nr. 7456) P. N. van Kampen, Industrieweg 10a te Soest om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een drukkerij op het perceel In dustrieweg 10a te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 5130) Henri Nefkens Soest b.v., Birkstraat 28-30 te Soest om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een garagebedrijf op het perceel Birkstraat 28-30 te Soest (kad. gem. Soest, sectie C., nr. 3080) H. W. Westeneng. Wieksloterweg w.2. 31 te Soest om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een brood- en banketbakke rij op het perceel Wieksloterweg w.z. 31 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 3015) Caravanbedrijf HOKA b.v., Gen Winkelmanstraat 93 te Soesterberg om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een opslag en verkoopruimte van propaan- en butaangasflessen op het perceel Gen. Winkelmanstraat 93 te Soesterberg (kad. gem. Soest, sectie E., 2567). Dit verzoek ligt ook ter inzage in de hulpsecretarie Soester berg. Handelsonderneming Foekens b.v. Amersfoortseweg 84 te Doorn om vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een handel in papier en een papierverwerkend bedrijf op het perceel Amers- foortsestraat 15 te Soesterberg. (kad. gem. Soest, sectie E., nr. 4000). Dit verzoek ligt ook ter inzage in de hulpsecretarie Soesterberg. Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders inbrengen gedurende éèn maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 4 augustus 1982. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aan vrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen borden gehouden op donderdag 19 augustus a.s. om 10.00 uur (verzoek St. Jongerencentrum) en op donderdag 26 augus tus a.s. resp. 08.30, 09.00, 09.30,10.00, 10.30,11.00 en 11.30 uur in het gemeen tehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep in stellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrif telijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. Bij besluit van 27 juli 1982 heeft het college van b. en w. een beslissing genomen op het verzoek van de Provinciale Utrechtse Electriciteits- maatschappij n.v., te Utrecht om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een 50/10 KV Schakel- en transfor- matorstation op het perceel Bosstraat naast nr. 94a te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 6507,). De strekking van de beschikking is: positieve beschikking op verzoek om vergunning onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hinder voor de omgeving. Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 4 augustus a.s. ter inzage op de gemeentesecretarie van 09.00-12.00 uur en in de centrale biblio theek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan: a. de aanvraagster b. de betrokken adviseurs c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Een beroepschrift kan worden ingediend binnen een maand na ter inza gelegging van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 's-Graven- hage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voor lopige voorziening. Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in ar tikel 133 van het R.V.V. bekend, dat zij hebben besloten aan te geven door het plaatsen van bord 54b van bijlage II van het R.V.V. met onderbord FL-57-TK nabij de woning Boekweitland 7 bord 54b van bijlage II van het R.V.V. met onderbord 59-MU-44 nabij de woning Roggeveld 49 een parkeerruimte voor een invalide. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende een beroepschrift indienen bij Hare Majesteit de Koningin. Dit beroep moet binnen 30 dagen na he den worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in de pro vincie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, E.N.F.B. Woerden, Kon. Nederl. Motorrijdersver. Arnhem, politie Soest en gemeentewerken Soest. (Niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 22 juni 1982 bouwen van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Bartolotti- laan 3 (kad. gem. Soest, sectie C., nr. 2845). Verlening d.d. 6 juli 1982. bouwen van een garage op een terrein gelegen aan de Prof. Lorentz- laan 91 (kad. gem. Soest, sectie E., nr. 3045) plaatsen van een dakkapel op een woonhuis op een terrein gelegen aan Draailier39 (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 7826) plaatsen van 403 dakkapellen op diverse woningen in Soest en Soester berg. Verlening d.d. 13 juli 1982. wijzigen van de hoofdingang van het bejaardencentrum Molenschot op een terrein gelegen aan de Albert Cuyplaan 101 (kad. gem. Soest), sectie K., nr. 2316) uitbreiden van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Chr. Huy- genslaan 66 (kad. gem. Soest, sectie E., nr. 3418). Verlening d.d. 15 juli 1982. plaatsen van een dakkapel op een woonhuis op een terrein gelegen aan Gemshoorn 1 (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 7891). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publikatie bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM. STEENHOFFSTRAAT 9af TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 - 12.30 - 13.30 - 17.00 UUR Natuurlijk hangt het sukses in de eerste plaats af van de weersomstan digheden, maar ook zonder een natuur lijke zonnehemel valt er in de maand augustus in het Soester Natuurbad veel te beloven. Het recreatieve program ma is vooral afgestemd op de jeugd. De zomerinstuiven gaan in de tweede week van de maand augustus van start. start. Iedere maandag - woensdag en vrijdag zijn daarvoor gereserveerd. De zomerinstuiven bestaan uit talrijke spelletjes en balsporten zoals korfbal - hockey - softbal en voetbal. Veel re creatief amusement ook in het water waarvoor zwemvliezen - duikbrillen en ballen kosteloos in bruikleen worden gegeven. Over het financiële aspect behoeven ouders noch kinderen zich trouwens zorgen te maken. De deel name aan de zomerinstuiven is geheel gratis. Organisatorisch hoogstandje van de augustusaktiviteiten is de jaar lijkse zwemvierdaagse die op maan dag 23 augustus van start gaat. Ge kozen kan worden uit de afstanden van 250 en 500 meter. De zwemvierdaagse telt overigens geen vier maar vijf zwemavonden. Wie een snipperavond wil nemen kan evengoed voor een medaille in aan merking komen. Ook de kijkers rond de bassins worden op hun wenken be diend. Tijdens het geploeter in het water ,,aan de wal" tal van attracties. Schatgraven in schuim - zweefvliegen en het beproeven van een luchtmatras. Woensdag 25 augustus komt de „kakel verse" fietscrossclub Kings Road Ri- ders laten zien waartoe men op twee wielen in staat is. Dezelfde avond een demonstratie boogschieten. Een avond Augustus, de feestmaand van het Soester Natuurbad. later, donderdag 26 augustus, een show en demonstratie van radiografisch be stuurde miniatuurbootjes, en de Soes ter vrijwillige brandweer in actie tij dens een demonstratie brandblussen. Vrijdagavond 27 augustus wordt de feestelijke en gevarieerde recreatie- maand in het Soester Natuurbad af gesloten met een ballonnenwedstrijd, een barbecue en veel muziek. door de ontvanger der directe belastingen, afd. Den Haag, vrijgegeven partijen. Wegens inbeslagname, dreigende insolventie, zeer grote ver scheidenheid w.o. KASHMIR, ZIJDE en BERBERS. van diverse origines. Deze kleden maakten deel uit van de voorraad van de inmiddels in surséance van betaling verkerende groot- en kleinhandel. aan particulieren zonder opgelden, stuk voor stuk uitsluitend a contant in de daartoe aangewezen ruimte van het pand HILVERSUM 's-GRAVELANDSEWEG 35 DEZE WEEK: DONDERDAG VAN 9.00-21.00 UUR VRIJDAG VAN 9.00-18.00 UUR ZATERDAG VAN 9.00-17.00 UUR Van Dijk oosterse tapijten, als gemachtigde partij, garandeert origine en authenticiteit. Bij een ontploffing als gevolg van het met benzine opstoken van een vuurtje in een stapel afvalhout, liep de Soes ter A. D. zaterdagavond lichte brand wonden op aan handen en hals. Hij liet zich door een dokter behandelen. D. was omstreeks tien voor half ne gen in de tuin van de buren aan de Heideweg bezig met het verbranden van takken en afvalhout. Doordat het licht ging regenen, wilde het vuur niet erg doorzetten. D. besloot daarom het vuur aan te wakkeren door er, naar hij veronderstelde, petroleum op te gooien. Uit de jerrycan kwam echter een flinke hoeveelheid benzine. Toen dat met de vlammen in aanraking kwam, volgde een steekvlam en een luide knal. Door de ontploffing, die in de naaste omgeving een trilling veroor zaakte, liep D., verwondingen op. Met behulp van twee stralen op de wa terleiding en emmers water slaagden D. en buren erin het vuur grotendeels zelf te blussen. De brandweer had dan ook aan één straal voldoende voor het nablussen. Bevrijding in Soest Vrijdagavond omstreeks kwart voor negen werd de nieuwe ladderwagen voor de eerste keer ingezet om men sen te bevrijden, al was dit niet bij een brand. De familie Valdez was van wege het mooie weer met z'n vijven op het balkon van de flatwoning aan de Veenbesstraat gaan zitten. Plotse ling sloeg de balkondeur dicht, in het slot. Daardoor konden de ouders en de drie kinderen niet meer van het bal kon komen. De ladderwagen en een brandweerman brachten uitkomst. Door via het keukenraam aan de an dere kant van de flatwoning naar bin nen te gaan, kon de brandweerman de balkondeur van binnenuit openen. Lift in staking De brandweer bevrijdde nog meer mensen, zij het dat daarvoor niet de inzet van de ladderwagen nodig was. Vier mensen waren in de lift van een flatgebouw aan de Johannes Post straat opgesloten toen deze vast kwam te zitten tussen de begane grond en de eerste verdieping. Om twee uur 's nachts werd de hulp van de brand weer ingeroepen. Met handkracht werd de lift naar de eerste verdieping getakeld, waar de vier opgeslotenen konden worden bevrijd. Loos alarm Tenslotte rukte de brandweer zater dagmiddag omstreeks tien voor vijf uit naar hotel Het Witte Huis aan de Birkstraat. Daar bleek evenwel niets aan de hand te zijn. Via de directe alarmlijn was de brandweer gealar meerd, maar het bleek een loos alarm te zijn. BUITEN DE DEUR 7 dagen per week een uitgebreid barbecuebuffet (reserveren is wel nodig). Onbeperkt sausen, vlees soorten en salades. Bij mooi weer ook op ons buitenterras van 2 tot 100 personen. Prijs p.p. f 22.50 kinderbarbecue tot 6 jaar 110.- tot12jaarM5.- SOESTERB ERGSESTRAAT 188. 30ESTDUIN EN02155 12739. Echtpaar valt met bromfiets Bij een val met de bromfiets liep de 49-jarige mevrouw H. G. uit Zeist zondagmiddag een gebroken boven been op. Zij werd per ambulance naar het Zeister ziekenhuis gebracht. De vrouw zat achterop de door haar man bestuurde bromfiets. Op het fiets pad langs de Amersfoortsestraat stuur de hij door onbekende oorzaak teveel naar recht, waardoor het voorwiel van de rechts, waardoor het voorwiel van de bromfiets ln aanraking kwam met de verhoogde rand van het fietspad. Het gevolg was dat man en vrouw ten val kwamen. De bestuurder kwam er zon der verwondingen af. De in Soest wonende Amerikaanse militair L. D. G. heeft vrijdagavond vergeefs geprobeerd om aangifte te doen van het feit dat hij was mishan deld door twee onbekende daders. Daarbij liep hij vleeswonden en kneu zingen op. De Soester politie, waartoe hij zich in eerste instantie wendde, verwees hem voor het doen van aan gifte naar Amersfoort omdat het delict zich daar had afgespeeld. G. kreeg echter te horen dat de recherche afwe zig was; hij kon dan ook niet eerder dan zaterdagmorgen aangifte doen. Tenslotte lichtte het slachtoffer de koninklijke marechaussee in Soester berg in. Deze nam contact op met de politie in Amersfoort en kwam even eens tot de conclusie dat de bereid heid tot medewerking niet erg groot was. De Amerikaan fietste vrijdagavond omstreeks half tien met zijn echtgeno te op de Amsterdamseweg in Amers foort. Ter hoogte van het viaduct stopte een blauw-groene Mercedes. De be stuurder stapte uit en dwong het echt paar om af te stappen. Even later kwamen tien jongens op een bromfiets aanrijden. De automobilist en één van de jongens grepen een stuk hout en Ziekenfonds vervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden namen de Amerikaan mee naar een plaats waar ze niet direct opvielen. Daar sloegen ze met het hout op hun slachtoffer in. Mevrouw Ghad intussen enkele voor bijgangers aangesproken en om hulp gevraagd. Door hun tussenkomst slaagde G. erin om samen met zijn vrouw ervandoor te gaan. Thuis bleek dat de man vleeswonden en kneuzingen had opgelopen. De politie werd van één en ander in kennis gesteld. Ofschoon het slachtoffer het kenteken van de auto had opgenomen, volgde er niet direct actie. De juridische afdeling van de Ameri kaanse Luchtmacht op de vliegbasis Soesterberg is van de gang van zaken in kennis gesteld. Deze zal hierover contact opnemen met de officier van justitie in Utrecht. Op de vliegbasis Soesterberg werd een 21-jarige dienstplichtige militair op he terdaad betrapt bij diefstal van ben zine. Hij had twee jerrycans vol ben zine uit een opslagplaats gehaald en wilde ze in zijn auto zetten, toen hij werd betrapt. Hij gaf toe dat hij de benzine voor eigen gebruik had weg genomen. De koninklijke marechaus see van de brigade Soesterberg maak te proces-verbaal op tegen de ver dachte. Geen opslagruimte aan Heeserlaantje De heer P. W. Stalenhoef heeft het aan de stok met de gemeente Soest. B. en W. hebben hem een vergunning gewei gerd voor een opslagruimte en een berging. Tegen deze uitspraak is de heer Stalenhoef in beroep gegaan. Een beroep dat dinsdagmiddag 17 augus tus tijdens een openbare vergade ring van de commissie beroepschrif ten zal worden behandeld. Een mo gelijk leerzame bijeenkomst gelijk leerzame bijeenkomst die ook vergunningen voor uitbreidingsplan nen willen aanvragen. meer mensen ontdekken de goedkope boeken kelder met meer dan 2000 in prijs verlaagde boeken BOEKEN - TIJDSCHRIFTEN - KADOHOEK EN DE GOEDKOPE BOEKENKELDER VAN WEEDESTRAAT STADHOUDEHSLAAN bureau Gerth - TEL. 1 7699 r De laatste ZOMER- KOOPJES voor de laagste prijzen. v.WfeedestraatTF tel.12424 Soest Het College van Gedeputeerde Staten van Utrecht maakt zich grote zorgen over de gevolgen die het intrekken van de subsidie voor Kerk en Wereld te Driebergen en Kontakt der Kontinen- ton te Soesterberg zullen hebben. Deze twee stichtingen voor vor mingswerk in internaatsverband heb ben inmiddels ontslag aangevraagd voor 102 personeelsleden. Vijf inbraken opgelost Een personenauto ter waarde van 7000 gulden, magnesiumvelgen met een waarde van 3000 gulden, smakelijke consumptie-artikelen als drank, shag en koffie, banden, een accu en motor olie waren de opbrengst van vijf in Soest gepleegde inbraken. Verant woordelijk daarvoor een 18-jarige Baarnaar, die in de afgelopen maan den april en mei Soest als werkterrein gekozen had. In Utrecht werd hij door de politie over deze vergrijpen aan gesproken. Een bekentenis volgde. In een brief aan Minister De Boer van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk vragen GS dan ook om de geno men beslissing te heroverwegen, voor al met het oog op de criteria die de Minister heeft aangelegd. GS wijzen er in hun brief op dat Kerk en Wereld zowel als Kontakt der Kon tinenten een duidelijk landelijke func tie vervullen. Wanneer beide instellingen gesloten zouden worden gaan er twee specialis men van landelijke betekenis verlo ren: Kerk en Wereld is sinds de oorlog koploper geweest bij het inspelen op maatschappelijke veranderingen en Kontakt der Kontinenten heeft een unieke deskundigheid op het gebied van de mondiale ontwikkelingsproble matiek. GS besluiten de brief aan de Minister met het dringende verzoek om hun standpunt met betrekking tot deze zaak in een gesprek te mogen toelich ten. ONS TAOL Davve onze taol, dai w'aaltied praoten Nait aans as stötternd kennen lezen, En ien kraande vaok links laoten ligge 't Mos zoo nait wezen. Dat mennegain van ons soldaoten Ons om zien ..Olands" vaok dut laggen En hal gain Gronings meer ken praoten Het mos nait maggen. Dat wichter dai ien stad gaon dainen Al is 't den maor ien steeg of slop, Gain Grönings-praotende jongens mainen, 't Liekt naargens op. Dat zokke luu zich nait sjeneeren Ien Amsterdam of'n aander stad, Heur taol ien' paor week te verleeren, Harregat. Dat ien' vremde streek ons taol Nait bruukbaor is, dat waive. Maor tuus klinkt mooist van allemaol Mien Laive. Gain Pa Ma veur Vao en Moetje Gain wittebrood veur'n lekker stoetje; Gain afscheidszoen veur'n lekker doetje En veur göindag saom gain ik groet je. Maor zeg et goud en zeg et raok Ien joen aigen Gröneger spraok! Openbare vrijwillige verkooping Door Notaris Mr. Dr. A. E. Schouten te Baarn werd Woensdagmorgen om 1 uur in hotel ..Trier", Soestdijk, publiek verkocht bij opbod (17 Aug. a.s. bij afslag) Perc. 1 de butenplaats „Middelwijk", groot 1.24.15 H.A.; ingezet door den heer H. Bon te Baarn, op 40.000,-. Perc. 2 een perceel weiland met koepel, groot 23.50 A.ingezet door den heer H. Ean, alhier op 2100,-. Perc. 3 een huis met tuin en erf, groot 7.40 A.ingezet door den heer N. Pot, Hilversum op 5000,-. Perc. 4 een perceel bouwterrein, groot 6.75 A; ingezet door den heer H. Bon te Baarn op 1000,-. Perc. 5 perceel weiland, groot 1064 A., ingezet door den heer H. Bon te Baarn, op 3000,-. Jan van Riemsdijk Onze beroemde Veluwsche boeren dichter-zanger komt een avond geven in Hotel ..Eemland" te Soestdijk en wel op Zaterdag 13 Augustus. Hij zal ons weer vergasten op moderne en zijn nieuwste hoerenliedjes met de noodige amusante en komische verhalen. Zijn vrouw zal hem begeleiden en om Jan af te lossen, zal voor ons optreden de bekende Voordrachtkunstenaresse Anny Prins van den Haag. Deze dame is ook een uitstekende kracht, want zij bezit een mooie stem. H.M. ter kerke J.l. Zondagmorgen woonde H.M. de Koningin Moeder in de Emma- kerk de kerkdienst bij, in welke dienst Ds. I. J. van Schaik voorging. Veiling Hotel „Eemland" Dinsdagmorgen had in Hotel Eemland de openbare verkooping van dit hotel plaats door Notaris A. O. Dammers. Kooper werd de heer M. v. Veeren q.q. voor de som van 16000,-' H.M. ten PaJeize J.l. Vrijdagmorgen is H.M. ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Koningin Moeder ten paleize gearriveerd. Te voren was H.M. te ongeveer 11 uur aan het Centraal Station te Utrecht gearriveerd van haar buitenlandsche reis, alwaar zij werd verwelkomd door Prinses Juliana, welke reeds eenige dagen ten paleize vertoefde. Ter begroeting aan het station waren mede aanwezig de Burgemeester van Utrecht, Dr. J. F. Fockema Andreae en de waarnemend hoofd commissaris van politie, D. J. Hamoen. Geslaagd Bij het Dinsdag j.l. te Zwolle gehouden examen voor de Hoofdacte, slaagde de heer J. Hummel, thans onderwijzer aan de Chr. School te Zwolle-Karspel. De heer Hummel is oud inwoner van Soest en Soesterberg en zoon van den agent van politie Hummel. Liefhebbers genoeg Voor de vacante betrekking als onderwijzer aan de R.K. School te Soesterberg, hebben zich niet minder dan 80 sollicitanten aangemeld.

Soester Courant | 1982 | | pagina 5