VD na butzelaar ra w> M ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS - ONROEREND GOED NBM-MAKELAARS W. W. DEELEN b.v. 1 F0T0SC00P Wonen binnen de veste in Amersfoort let Kamerbeek W. W. DEELEN b.v. (Mi taxaties g hypotheken g verzekeringen g financieringen g TE KOOP IN SOEST Hendrik Smit Makelaardij b.v VAN WIJK B.V. Te huur gevraagd in Soest gestoffeerd woonhuis makelaardij o.g. SOEST-ZUID HARTMANLAAN Rustig gelegen traai ver bouwd halt-vrijstaand woonhuis met (garage) en vrije, zonnige tuin (Z.0 Ind.: entree, toilet. Iraaie L- vormige woonkamer (ca 30 m2) met open haard, plav.vl., aangrenzende luxe open keuken (Keiler), verd.. over loop, 2 slaapkamers, moder ne badkamer (ligbad/2e toi let), vaste trap naar bergzol der. Voorzien van gas-c.v. Geïsoleerde muren. Perlecte staat van onderhoud Gevraagde koopsom f 189.000,- k.k. PLASWEG Dichtbij bos en duinen, op goede stand gelegen helft van dubbel woonhuis §f met garage en tuin. Tot 376 m2. Ind entree, toilet, woon kamer met parket, keuken (m mb.app); verd.: 3 slaap kamers. badkamer met lig bad en 2e toilet/ zolder met vaste trap en kamer (dakka pel). Voorzien van gas-c.v Gevraagde koopsom f 195.000.- k.k. VONDELLAAN Zeer ruim herenhuis (1964) met scnuur en diepe, vrije en zonnige tuin (ca 25 m. diep). Inhoud 430 m3. Ind.. ruime hal met leistenen vloer, toilet, ruime keuken (8 5 m2). royale woonkamer (36 m2) met open haard en parketvloer, verd.; overloop. 4 slaapkamers (13.5 m2. 18 m2, 8 5 m2 en 4 m2) de grote slaapkamers met ingeb. kasten, luxe badkamei (!igbad/2e toilet/aansl. was- machvaste trap naar grote zolder met riante kamer (opp. ca. 25 m2/dak- kapel). Voorzien van gas-c.v. Verkeert in perfecte staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 218.000,- k.k. SOEST PIJPERPAD In nieuwbouwwijk gelegen hoekwoning met diepe tuin. Ind.; entree, ber ging, woonkamer (houten vloer/schuifpui naar zonnig terras), open keuken, verd. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas-c v. Gevraagde koopsom f 128.000,- k.k. THEO DOBBEHOF Moderne middenwoning met inpandige berging en zonnige tuin Ind.; en tree, toilet, L-vormige woonkamer, moderne keuken (met mb.app.). verd 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet; zolder (geheel betimmerd en voorzien van veel kastruimte) met kamer. Voorzien van gas-c.v. Parterre voor zien van plavuizen. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. EREPRIJSSTRAAT Gunstig gelegen midden-drive-in woning met tuin op het zuiden. Ind.; hal. tuinkamer, dubbele garage, woonkamer (open haard/parket), keuken,, toilet, bergkast. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van gas-c.v. Gevraagde koopsom f 148.000,- k.k. COLENSO Rustig gelegen moderne middenwoning met berging en zonnige tuin (zuid). Ind.. entree, hal, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer (7.5 x 3,80/ parketvloer en mog voor open haard); verd.. 3 slaapkamers (w v. 1 met bal kon en v w badkamer met ligbad, apart 2e toilet; vaste trap naar royale zol der met dakkapel en v.v. vaste wastafel. Voorzien van gas-c.v. Voorgevel spouwmuurisoiatie, woonkamer thermopane beglazing. Gevraagde koopsom f 169.000,- k.k. DR. RUPERTLAAN Gunstig gelegen hoek woning^"! 961) met garage en tuin (z wTot. 280 m2^ Ind.. entree, toilet, kelderkast, woonkamer (ca. 7.50 x 3.80/ parket), keuken; verd.; over loop, 3 slaapkamers, douche cel met ,2e toilet; vaste trap naar zolder met 2 kamers, balkon voor en achter. Voor zien van gasc v. Gevraagde koopsom M 78.000,- k.k. BEATRIXLAAN Geheel verbouwde middenwoning met souterrain en besloten tuin. Ind.; entree met garderobekast, L-vormige woon-eetkamer (31 m2/open haard/par ketvloer) met aangrenzende open keuken (Alnó/11 m2/verlaagd houten pla fond) en vrij terras (12 m2); verd.. overloop, 3 slaapkamers, douchecel; zolder met vaste trap en 2 kamers (dakkapel) en bergruimte. Souterrain, hobby kamer (13 m2), fraaie studeerkamer (21 m2/parketvloer). "Bijkeuken" (m. aan- sl. voor wasapp zeer mooie badkamer met ligbad en douche. Wanden trap penhuis en gangen, granol. Het geheel is voorzien van een gasgestookte c.v. Op zolder electrische verwarming. Incl. vaste vloerbedekking, luxaflex zon wering. Inhoud 520 m3. Erfpachtscanon f 600,- p jr Gevraagde koopsom f 185.000,- k.k. VAN STRAELENLAAN <M, m...- Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis met schuur en diepe (30 m), vrije zonnie tuin (z.w.). Tot. 385 m2. Ind.. hal. toilet, woonkamer (9x3.60 m.) met open haard en houten plafond, moderne keuken met inb. app., kelder; verd2 royale slaapkamers, luxe badkamer (ligbad, douche en toilet); vaste trap naar zolder met mog. voor kamer. Parterre- vloer is voorzien van plavuizen met vloerverwarming Gas-c.v. Het pand is 5 jaar geleden inwendig totaal gemoderniseerd en moet beslist van binnen gezien worden. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. BEUKENLAAN Vrijstaand woonhuis met garage en grote, vrije, zonnige tuin. Tot. 640 m2. Ind hal, kelder, toilet, roya le woonkamer met serre, keuken; verd.; 3 slaapka mers. badkamer met lig bad en 2e toilet; vaste trap naar zolder. Voorzien van gasc v. Parterre voorzien van thermopane beglazing. Gevraagde koopsom f 210.000.- k.k. BEUKENLAAN Vrijstaand woonhuis met kantoorruimte en garage en loods (ca. 90 m2). Tot. 560 m2 Ind.: entree, kelder, toilet, L-vormige woonkamer met balken- plafond en open haard, houten eetkeuken; verd.. 3 slaapkamers, douche; vliering. Voorzien van gas-c.v. Veel schoonmetselwerk. Verkeert in goede staat van onderhoud. Inruil mogelijk. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. VAN MECKLENBURGLAAN Op de Lazarusberg gelegen fraaie helft van dubbele (split-level) villa (arch. Duêrmeyer) met vrije, zonnige tuin. Tot. 346 m2. Ind,: entree, toilet, living (met schuifpui naar terras), (keuken/U-vorm. woon/eetgedeelte), bijkeuken, slaapkamer c.q. kantoorruimte (voormalige garage), verd.. ouderslaapkamer, kleinere slaapkamer, badkamer, afz. 2e toilet; 2e verd.; 2 slaapkamers, dou che, vliering. Parterre "Steenbok"plavulzen met vloerverwarming. Voorzien van gas-c.v. Deels dubb. glas. Gevraagde koopsom f 318.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 SOEST VANGOYENLAAN f 69.000,- k.k. Op de 2e woonlaag gelegen een drie-kamer-hoek- appartement (geen galerij) met 2 balkons en ber ging in het sousterrain. Indeling: entree, toilet, hal, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, bijkeuken, douchekamer. VEDELAARPAD f 117.000,- k.k. Een prachtige hoekwoning v.v. CV-gas met schuur en zonnige tuin. Ind.: entree, toilet, woonkamer met schuifraam naar terras, keuken; verd. 2 slaapkamers, douchekamer en CV-ruimte. Het gehele pand is v.v. dubbele beglazing. THEO DOBBEHOF f 145.000,- k.k. Gezellig gelegen woonhuis v.v. CV-gas met schuur en zonnige tuin. Ind.: entree, toilet, fraaie woonkamer met open haard, gezellige keuken, bijkeuken; verd. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, zolder met royale kamer. De woning verkeert in een perfecte staat van onder houd. GERRIT v. d. VEENSTRAAT f 207.000,- k.k. Moderne hoekwoning v.v. CV-gas met garage en tuin! Ind.: Z-vormige woonkamer met open haard, keuken; verd. 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet; zolder met royale 4e slaap kamer en een bergkamer. De afwerking van de woning is prachtig, o.a. handvormsteen, sierpleister- werk, plavuizen. CLAROENSTEKERPAD f 360.000,- k.k. Riant en zeer rustig gelegen een vrijstaande semi- bungalow v.v. CV-gas met dubbele garage. Ind.: entree met plavuizenvloer, toilet, studeerkamer, 1 slaapkamer met badkamer met ligbad, L-vormige woonkamer met open haard en plavuizenvloer, luxe moderne keuken met plavuizenvloer, bijkeuken, CV- ruimte; verd.: douchekamer met 2e toilet, 2 slaap kamers. De bungalow verkeert in goede staat van onderhoud. SOEST-ZUID HARTMANLAAN 25 f 185.000,- k.k. Vlakbij het natuurreservaat in een gezellige en rus tige straat gelegen een prachtig ruim gebouwd half- vrijstaand woonhuis met garage en zonnige tuin. Ind.: Entree, keuken, kelderkast, 2 kamers ensuite, toilet; verd.: 4 slaapkamers, vaste trap naar grote zol der, waarop nog een kamer kan worden gemaakt. Aanvaarding: direkt. TE KOOP GEVRAAGD Voor onze uitgebreide klantenkring vragen wjj DIVERSE TYPEN WONINGEN in alle prijsklassen. Aanbiedingen gaarne aan ons kantoor. makelaars-taxateurs in onroerende goederen hypötheken en assurantiën Burg. Grothestraat 32 - Soest Tel. 02155-113 04' b.g.g. 15910 of omgeving voor ca. 1 jaar op goede stand. Bij voorkeur half vrijstaand. Br. onder nr. B 12 bur. S. Crt. SOEST Van Goyenlaan Vrije vestiging Gunstig gelegen 3-kamerflat (voorheen 4j op de 4e en bovenste woonlaag voorzien van c.v met berging. Ind eniree. toilet, hal met wandbetimmermg, douche, royale woonkamer, 2 slaapkamers, ruime eetkeuken, zonnig balkon Inktenige stoffering Verkeert in goede siaai van onderhoud Direcl te aanvaarden Koopsom: f 72.500,- k.k. Birkstraat Gemoderniseerde helti van een dubbel woonhuis, voorzien van lokale gasverwarmmg, met schuur en tuin. Ind woonkamer met open haard, ruime moderne eet keuken met alzuigkap. kelder, serre (thermopane be glazing), badkamer mei ligbad, toilet en aansluiting wasmachine. Verd 3 slaapkamers, bergvliermg Verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg Prijs f 125.000,- k.k. Gerrit van der Veenstraat Royaal modern woonhuis voorzien van c.v. gas met garage, voor- en achtertuin. Ind Royale L-vormige living (i.9m diep) met natuur stenen vloer, open haard, hal. toilet, garderobekast, moderne keuken met vaat wasmachine. Verd. 3 royale slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, grote zolder met vaste trap en mogelijkheid voor 2 extra kamers. Incl. slollering. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f 179.000,- k.k. Eikenlaan Gunstig gelegen nabij winkels en station moderne hoekwoning met ruime garage, voorzien van c.v. gas en tuin. Ind royale woonkamer met gedeeltelijk verlaagd pla fond. voorzijde thermopane beglazing, ruime hal, toilet, kelderkast, keuken Verd.. 2 royale slaapkamers, berg kamer met ingebouwde kastenwand en open trap naar de zolder; badkamer met lavetbad, royale zolderkamer. Incl. volledige stoffering. Aanvaarding, in overleg evt. op korte termijn. Prijs: f 179.000,- k.k. Dorresteinweg Vrijstaand woonhuis, voorzien van lokale gasverwar mmg met grote garage 40 m2) en tuin. Ind.. hal. toilet (gekleurd sanitair), kelder, royale keuken met schrootjesplafond, woonkamer met balkenplafond, serre. Verd.. 2 slaapkamers, groot balkon, douche, zol der met vliezotrap. Incl. stoffering en gaskachels. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg Prijs: f179.000,-k.k. Van Lenneplaan Royaal vrijstaand woonhuis met garage en grote tuin (ca. 1400 m2). Ind.. ruime hal, toilet, kelder, 2 kamers ensuite, keuken. Verd.: 3 ruime slaapkamers, douchekamer (mogelijk heid voor ligbad), grote zolder met vaste trap en moge lijkheid voor 2 extra kamers. In overleg te aanvaarden. Koopsom: f 255.000,-. Van Beuningenlaan Schitterend gelegen in bosrijke omgeving, grenzend aan natuurreservaat vrijstaand landhuisje, voorzien van c.v. gas met grote geaccidenteerde bostuin 25Q0 rp2. i Ind.: ruime hal, toilet, royale L-vormige-living (.±.37 m2) met balkenplafond, dubbele beglazing, moderne eiken keuken met inbouwapparatuurstudeerkamer. Verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, bidet, afzonder lijk 2e toilet, bergzolder. Direkt te aanvaarden. Beneden grote kelder. Koopsom: f 495.000,- k.k. Wij vragen regelmatig WOONHUIZEN TE KOOP voor onze uitgebreide cliëntenkring. Aanbiedingen gaarne aan ons kantoor. Makelaarskantoor onroerende goederen Soesterbergsestraat 8 - Soest Telefoon 02155-15050 b.g.g. 17000 Kleine fototip in woord en beeld MENSEN IN HUN WERK Waarom worden er zo weinig foto's gemaakt van mensen in hun beroep? Waarschijnlijk omdat een camera meestal klikt als er in een gezin bijzondere dingen gebeuren en werken is nu eenmaal voor de meeste mensen iets ge woons en alledaags. Toch zijn er van veel beroepen geslaagde foto's te maken omdat een werkomgeving vaak een goed fotomotief is. En voor later is zo'n foto, die iets van je beroep in beeld brengt, een waardevol bezit. Van Goyenlaan Goed onderhouden 3-kamerflat (voorheen 4). gelegen op de 4e woonlaag, voorzien van gas-c.v. met aan de voorzijde leuk uitzicht over Eemland. berging. Entree, hal, toilet, douche, woon-eetkamer met balkon, 2 slaapkamers keuken en bijkeuken Vraagprijs: 69.500,- k.k. Steenhoffstraat garage, Vrijstaande villa met rieten kap, schuur en tuin. v.v, olie c.v. Indeling: vestibule, hal. woonkamer met serre ca. 35 m2., 1 kantoorkamer. 1 werkkamer, 1 slaapkamer met waranda, grote keuken, natte kamer met losstaand bad en douche berging annex garage. Verd.: grote hal 6 slaapkamers allen met vaste wastafel 2 bal kons 2e toilet, veel bergruimte. Zolder met vaste trap en grote slaapkamer, stookkelder en wijnkelder. Incl. stoffering. Vraagprijs: ƒ325.000,- k.k. Soesterbergsestraat Prachtig aan de bosrand gelegen helft van een dubbele semi-bungalow, inh. ca. 900 m', recent zeer degelijk verbouwd en voor zien van gas-c.v. en warmwaterinstall., dub bele garage met zolder, tuinhuis, grote schuur. Grondopp. ca. 4000 m2. Ind grote hal. toilet, woon-eetkamer ca. 65 m2, met open haard, open eiken keuken, ouderslaapkamer annex compl badkamer, 2e grote slaapkamer met douche en 2e toilet, werkkamer en grote kelder Verd.: 4 grote slaapkamers, douchekamer met toilet en veel bergruimte. Door de indeling een ideaal praktijk- of kantoorhuis en perfect voor paarden liefhebbers. Vraagprijs: 465.000,-k.k. Soesterberg Kamerlingh Onneslaan Een perfect onderhouden helft van dubbele villa met garage (8,90 x 3,00 mtr.) en een vrije zonnige tuin. Indeling: entree, hal, toilet, royale L-vormige woonkamer (7,00/3,50 x 9,46 mtr.) met open haard en schoonmetselwerkwanden, moderne keuken met inb. app. Verd-: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet Zolder via vaste trap met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Vraagprijs: 248.000,- k.k. Öok voor een verzekering bent u bij ons goed onder dak. (üdNBMj Middelwijkstraat 54, 3764 CH Soest Tel.: 02155-13539, b.g.g.: 03404-31220 UdNBM, In het bouwplan 'Binnen de Veste', gelegen op de Beesten markt aan de rand van de binnenstad van Amersfoort, worden in opdracht van het Bouwfonds Nationale Neder landen N.V. te Delft huurwoningen gebouwd. Er zijn nu nog een aantal maisonnettes te huur met 4 of 5 kamers en een garage met berging. De woningen worden onder andere voorzien van: balkon, balkonterras of tuin isolatieglas, dak- en gevelisolatie; badkamer met ligbad, vaste wastafel en een aansluiting ten behoeve van een wasmachine; een afsluitbare keuken; een eigen centrale verwarmingsinstallatie en warm-water- voorziening; een aansluiting op de gemeentelijke centrale antenne in richting. Afhankelijk van grootte en ligging van de woningen variëren de huurprijzen van fl. 630,- tot fl. 750,-- per maand inclusief garage. De servicekosten exclusief verwarmingskosten zijn begroot op fl. 60,-- per maand. In aanmerking komen zij, die economisch gebonden zijn aan de gemeenten Amersfoort, Leusden, Soest, Baarn, Wouden berg, Bunschoten-Spakenburg en Eemnes, alsmede zij, die ingeschreven zijn bij het bureau Huisvesting van de gemeen te Amersfoort. Een brochure en nadere informaties over dit projekt worden u 's middags tussen 2 en 5 uur gaarne verstrekt door: Kamerbeek onroerend goed makelaars bv, afdeling beheer Bergstraat 24 - 26, 3811 NJ Amersfoort. Telefoon (033) 62 10 44. SOEST-ZUID BRAAMWEG Nabi| bos en duinen gelegen gemoderniseerde hoekwoning (ca 1932) mei garage/schuur en vrije, zonnige tuin Tot. 246 m*. Ind.. entree toilet Kelder kast. woonkamer, keuken; verd.: overloop. 3 slaapkamers, douche; vaste trap naar zolder; voorzien van gas-c.v. Incl. stoffering en luxaflex. Gevraagde koopsom 1160.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752

Soester Courant | 1982 | | pagina 4