Meubilair in flat verbrand Aandacht voor honger en ondervoeding in de wereld Beestenspul komt er weer aan i $5 september Open Dag n Overhees II-2 londenshow van de lynologenclub 'Zeist Omstreken" Feestelijke kinderdienst in „In de Ruimte" Irogisterij At Breij viert 5-jarig bestaan Wereldvoedseldag 1982: 0NDERDELENSH0P H. MUYS wasmachines en stofzuigers E Vandalisme Overdracht brandweerauto' s Diefstal honkbaljack ANBO-bustocht door Brabant Courantenreklame is niet te vervangen 'HARTJE-ZUID' Bel 03499-4400 Wij repareren alle merken LESSEN BOETSEREN en KERAMIEK Atelier „De Blauwe Appel" Corrie van Apeldoorn VRIJMETSELARIJ I 13 Soester Courant van woensdag 22 september 1982 13 Vidag 1 oktober a.s. zullen de eerste wringen in Overhees U-2 aan de bfoners worden overgedragen. Diraan voorafgaand stelt de W.S. een i<er die daar belangstelling voor heeft irie gelegenheid om de woningen te knen bekijken. Op zaterdag 25 sep- tober a.s. van 9.00 tot 13.00 uur zal die Open Dag plaatsvinden aan de Di Lssostraat tegenover de Mavo-school. VI bijna alle woning-typen zijn dan réis een of meer zover klaar dat een g" le indruk verkregen kan worden heide woningen eruit komen te zien. Et van de opvallende dingen van het bo /plan Overhees II-2 is dat binnen bouwsystematiek zowel de eenge- zii.voningen als de gestapelde wonin- ge gerealiseerd zijn. Het merendeel vt de 2- en 3-kamerwoningen zijn biien dezelfde beukmaat als de een- g< nswoningen eebouwd. D 2en 3-kamerwoningen worden wel gt pelde bouw genoemd, maar lijken in iets op de flatwoningen die daar- oi Ir in het algemeen verstaan wor dt v Uiterlijk zijn de eengezinswonin- ge vn de gestapelde woningen dan ook nip«lijk uit elkaar te houden. Terjanzien van de eengezinswoningen zijrodanige indelingen ontworpen dat zow aan de straatzijde als aan de tuirjde gewoond kan worden. In over leg iet de toekomstige bewoners zijn zo teindelijk voor de eengezinswo ning 3 verschillende plattegronden vasesteld, die afhankelijk van de situie en de bezonning van de wonin- genitgevoerd zijn. Bite planopzet is van een zo simpel en duelijk mogelijke opzet uitgegaan. Er is ïtracht om de straten, pleinen en groenplekken weer duidelijk herken baar te maken, zodat geen eindeloze optelling van dezelfde woonerven zou ontstaan. Dit is ondermeer bereikt door zoveel mogelijk uit te gaan van lange gesloten bouwblokken. Het spreekt vanzelf dat alle woningen optimaal geïsoleerd zijn door middel van dubbe le beglazing op alle verdiepingen en spouwmuurisolatie. Het plan omvat koop- als huurwonin gen, welke qua indeling en afwerkings niveau praktisch identiek zijn. Voor de huursektor is daarmee een niveau be reikt wat in volgende bouwplannen vermoedelijk niet meer gehaald zal kunnen worden, gezien de steeds gro ter wordende noodzaak om goedkoper te bouwen. Een van de middelen om dat te bereiken, zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit, is te kiezen voor een kleinere beukmaat, wat resulteert in smallere woningen. Andere middelen zijn eenvoudiger ontwerpen, een sim pele verkaveling en bouwen in hogere dichtheden. Deze bezuinigingen zullen echter alleen maar zoden aan de dijk zetten, als de gemeente Soest de grond- kosten tot een aanvaardbaar niveau weet te beperken. De woningen zijn een ontwerp van Architektenburo Inbo b.v. te Wouden berg en zijn gebouwd door het plaat selijke aannemersbedrijf G. W. van de Grift met diverse lokale onderaan nemers. De Open Dag biedt niet alleen de toe komstige bewoners de mogelijkheid om te zien hoe hun woning er uit komt te zien, maar ook voor iedere geïn teresseerde om zich op de hoogte te stellen wat er de afgelopen maanden in Overhees II-2 ,,uit de grond ge stampt" is". Een aantal van de bij het projekt betrokken medewerkers zullen aanwe zig zijn om tekst en uitleg te geven. Zij zijn herkenbaar aan een blauwe „but ton". Z(dag 26 september a.s. zal het de zeie maal in successie zijn, dat de Z«ter Kynologenclub een honden- shv organiseert. De Sporthal "De Cmp" te Zeist-West zal het grootse enement wederom onderdak ver- len. O 10.00 zal het startsein voor de kiringen gegeven worden door de bchermheer van de vereniging. M Dr.A.A.H.Stolk, oud-burgemees- t«van Zeist. Alle honden zullen daar- n; per ras en per klasse gekeurd wden. V>r deze hondenshow zijn ruim 200 hiden ingeschreven, verdeeld over vschillende rassen. De keuringen wden verricht door erkende keur- nesters op dit gebied. De honden wden beoordeeld op o.a. exterieur- vzorging en de wijze van voor tengen. Bij de exterieur-keuringen vrdt bekeken in hoeverre de hond ridoet aan de voor zijn ras geldende iernationale standaardeisen. hoogtepunt zullen omstreeks 16.00 ir de beste honden van de show gaan rijden om de titel "beste hond van (clubmatch 1982", hetgeen een boe iend schouwspel belooft te gaan wor den. Ter opluistering van het geheel zul len stands aanwezig zijn van onder meer de Zeister dierenbescherming, St. Hondenherplaatsing, Wereld Na- tuurfonds, alsmede enkele andere in stellingen en bedrijven. Bezoekers zijn vanaf 10.00 uur welkom. Alleen inge schreven honden worden toegelaten. Deze clubmatch wordt gehouden met toestemming van de Raad van Be heer op Kynologisch gebied in Neder land en geeft hondeëigenaren en aspiranteigenaren in Zeist en omge ving een unieke kans om kennis te maken met de vele facetten die de hon- desport te bieden heeft, waarbij bij voorbeeld ook te denken valt aan de gehoorzaamheidskursussen van de vereniging. Voor zie nog nooit gehoord heeft van een Russische terrier, Basenji, Basset fauve de Bretagne, Clumber spaniel, of Engelse Setter, of voor iemand die nog niet eerder vier en dertig Bou viers bijéén zag, een unieke kans om deze eens dicht bij huis en van nabij te komen bekijken. Zaterdagmorgen vroeg ontstond brand in een flat, driehoog, aan het Van de Veldeplantsoen. De bewoners waren gewekt door rookontwikkeling en zij waarschuwden de brandweer. Toen die arriveerde met de ladderwagen, bleek de woonkamer in brand te staan. Het vuur werd met drie stralen bestreden en het sein „brand meester" kon reeds na tien minuten gegeven worden. Het meubilair ging verloren. Men vermoed dat de brand ontstaan is door een niet geheel gedoofde sigaret. Zondagmiddag 22 september zal in zaal „De Carp" van „In de Ruimte" een feestelijke kinderdienst gehouden worden om 15.00 uur. Mevrouw Lobby Sleutel, die kunstenares is in 't vertel- Drogisterij At Breij aan de Koningin- nelaan „55 Jaar in Soest". Deekende, en etgenlijk een van de aate drogisterijen in Soest, At Breij /ie dezer dagen haar 55-jarig be- ita. Allemaal Soester jaren, daar vijn de heer J. Breij zich in 1927 aan le lanstraat vestigde. Se zaak, die zo kort voor de crisis- ;an startte kende de uit de jaren ilg djmeen bekende moeilijkheden. Ook /oi Brei sr. was het derhalve hard veen geblazen en zoeken naar moge ijl profijtelijke uitbreidingen. 5o/erd in 1929 de optiek binnenge- ïad; een combinatie die alom in den are in deze branche opgeld doet. Brj had er sukses mee zoals met de /eoop van o.m. kruiden, veegenees- rrielen, verfstoffen en ook huishou- ieke artikelen; kortom alles waar- ze men in die dagen een drogisterij ii. missen kon. Ook rookwaren be- ïcde daartoe. D oorlogsjaren waren voor menig oiernemer funest; vele artikelen raak te op en in een half of verder lege wkel was geen droog brood te verdie- a. Een loonbetrekking bij het dis- teutiekantoor bracht het noodzake- lie „brood op de plank". t»de oorlog raakt ook de drogisterij in stroomversnelling en als Breij sr. in 11 overlijdt, staat een nieuwe gene- rie klaar om de zaak voort te zetten, bloma's worden gehaald en de zaak vrdt met groot elan aangepast aan de een des tijds. 11960 volgt een algehele grote ver- luwing; nog steeds aan de Laan- ?aat. Vijf jaar later, in 1965, wordt It pand van een nieuwe pui voorzien en drie jaar laier doet de foto-handel zijn intrede. Logisch is het dan dat de zaak aan de Laanstraat aan alle kanten te klein is geworden. Er wordt uitgekeken naab een ander pand en dat wordt gevonden in de Koninginnelaan, waar de heer De Jong een zeer bekende drogisterij dreef. De zaak wordt op 16 augustus 1971 overgenomen en na een verbou wing wordt het pand in oktober offi cieel geopend. Vijf jaar later is het opnieuw zover: het pand is te klein voor het enorm uitgebreide assorti ment dat At Breij er op na houdt. Er volgt weer een verbouwing en als op 21 april 1977 de zaak heropend wordt, dan beschikt men over 160 vierkante meter vloeroppervlakte. De in 1975 aangetrokken schoonheids salon krijgt nu ook meer ruimte. Zo blijkt er in 1981 nog plaats te zijn voor de Drukkerette machine, zodat Breij voortaan in staat is klein druk werk af te leveren. Het gaat daarbij voornamelijk om stickers, bedrukte luciferboekjes, visitekaartjes, alles met een geheel eigen opdruk en in kleine hoeveelheden af te leveren. De heer Breij verwierf zich in al die jaren een grote naam door zijn inzet voor de plaatselijke middenstands beurzen (de SOWI's en de Manifesta tie). Aktief en motor is hij ook van de winkelgroep 't Hart, die jaarlijks een drukbezochte Braderie organiseert en de eerste Soester Kindermarkt op sta pel zette. Breij zit niet stil en is een waardige loot aan de Soester middenstandsstam. Herhaaldelijk tracht de jeugd na sluitingstijd de gemeentelijke grof vuilstortplaats aan de Schans met een bezoek te vereren. Om het terrein te betreden schroomt men niet de afrastering te vernielen. Het liefst knipt men er met een schaar gaten in. Vervolgens wordt het keetje be zocht. Met verf worden leuzen op de wanden geschilderd, tegels worden uit de grond gehaald en ruiten inge gooid. Gemeentewerken heeft onlangs een nieuw hekwerk om het stortterrein gezet. De jeugd heeft hierin wederom een aanleiding gezien om het te ver nielen. De schade bedraagt niet min der dan tweeduizend gulden, waarvoor de goe-gemeente weer moet op draaien. De nieuwe ladderwagen van de brand weer en de bosbrandweerauto zullen op dindagavond 28 september door burgemeester P. Schol ten officieel wor den overgedragen. Voor geïnteresseer den overgedragen. Het tijdstip van de overdracht is om 20.00 uur. Vlam in de pan In een schuurtje achter een woning aan de Beckeringhstraat ontstond brand toen de vlam in een pan met vet sloeg. Een buurman van de bewoners doofde de eerste vlammen; de brandweer nam het karwei over en zorgde voor de nablussing. Er ontstond schade aan het dak van de schuur. len. zal een schitterend verhaal ten gehore brengen. Mevrouw Jetty Jonker, zangeres, heeft een leuk repertoire kinderliedjes. De zang zal begeleid worden door o.a. trompet. Verder zal er voor elk kind een kleine verrassing en wat lekkers zijn. Ook is er een prijs te verdienen. Alle Soester jongens en meisjes van 6-12 jaar worden voor deze feestdienst uitgenodigd. Het is de bedoeling dat „In de Ruimte" iedere maand zo'n dienst met een speciaal programma zal houden. Op 5 december bijvoorbeeld komt Aad Peters - bekend van de televisie - met zijn evangelisch poppentheater. Carel Heinsius van „Hardop Gedacht" is bezig speciale nummers voor kinde ren in te studeren. Er staan dus nog heel wat fijne eve nementen op het programma van „In de Ruimte". Dus, jongens en meisjes, hartelijk welkom op zondagmiddag 22 september om 15.00 uur in „In de Ruimte", Klein Engendaalweg 52 te Soest (zaal de Carp). Zaterdagavond werd tijdens een feest avond uit het duivenzaaltje aan de Schrikslaan een honkbaljack ter waar de van negentig gulden gestolen. Gestolen brommer terecht Op de Julianalaan werd een jonge man aangehouden die op een gestolen bromfiets reed. Hij verklaarde het apparaat van een onbekende man ge kocht te hebben. Omdat de brommer voorzien was van een nummerplaatje dat weer van een andere bromfiets gestolen bleek te zijn, heeft de politie het apparaat in beslag genomen. Zeister markt wordt verplaatst Vanaf donderdag 30 september bevindt de Zeister markt zich niet meer op de van ouds in Zeist bekende plaats tussen Emmastraat en Torenlaan maar op de hoek Slotlaan-Steijnlaan, bij het bus station. De markt wordt verplaatst in verband met toekomstige woningbouw ter plaatse. Daarom wordt ook de Emma straat grotendeels aan het verkeer onttrokken. De markt is bereikbaar via de Slotlaan en de Steijnlaan. Marktbezoekers kun nen hun auto kwijt op het parkeer terrein aan de Cronjélaan, te bereiken via de Krugerlaan. Over een paar weken ook op een nieuw parkeerterrein op de hoek Jagerlaan-Antonlaan, te bereiken via de Jagerlaan. De Jagerlaan krijgt éénrichtingsver keer vanaf de Slotlaan tot aan de Torenlaan. De Torenlaan behoudt één richtingsverkeer richting Weeshuis laan en de Weeshuislaan krijgt vanaf de Toreniaan rienting Slotlaan éénrich tingsverkeer. In verband met deze nieuwe ver keersafwikkeling wordt de Slotlaan binnenkort enigszins aangepast. Ver keerslichten worden geplaatst op de kruisingen met de Weeshuislaan en de Jagerlaan. Het stoplicht op de hoek Slotlaan-Woudenbergseweg wordt opgeheven. Vanaf de Slotlaan komt er een linksafverbod naar de Wouden- bergseweg en vanaf de Woudenberg- seweg naar de Slotlaan. Restaurant „Soester Natuurbad" v. Weerden Poelmanweg 4 Soest Tel. 13156 b.g.g.22937 Voor een ouderwets gezellige brui loft, receptie of bedrijfsfeest Ook voor uw vergaderingen reserveren wij onze zaal. Als vanouds vaste lage prijzen Zeer grote parkeergelegenheid. Het gehele jaar geopend. Informeer vrijblijvend. Zaal: 200 personen. Op woensdag 15 september heeft de ANBO afd. Soest haar tweede bustocht gehouden. Met schitterend weer ver trokken drie bussen om 8 uur vanaf het busstation. De reis was deze keer door een erg mooi gedeelte van Brabant. De koffie- stop was bij restaurant "De Witte" in Vught waar genoten werd van een lekker kopje koffie met gebak. Daarna richting Baarle-Nassau naar het land goed "Schaluinen" waar de lunch ge bruikt werd. Verder naar de Biesbosch voor een boottocht van twee en een half uur om te genieten van het prachtige na tuurschoon. Na afloop richting Rens- woude voor het diner. Het bestuur kan op een zeer geslaagde dag terugzien. Dank gaat uit naar de helpsters van het Rode Kruis die zo voortreffelijk van dienst zijn geweest. Voor 10.000 gulden gereedschap gestolen Uit een container bij de in aanbouw zijde woningen in de wijk Overhees II-2, werd voor ruim tienduizend gulden aan gereedschap gestolen. Meegenomen werden drie handcirkel zagen, vier boormachines, twee slijp machines met diamantschijven, vier lichtstroomhaspels, twee schiet- apparaten, een elektrische schaaf machine en een blokschaaf. Hogedruk reiniger gestolen Van het terrein van Braamhage aan de Insp. Schreuderlaan, waar grote ver bouwingswerkzaamheden plaatsvin den, werd een hogedruk reiniger ge stolen. Het zware apparaat kost tien duizend gulden. Uit een kelderbox onder een flat in Colenso werd een paar schaatsen met schoenen ontvreemd. De dader heeft vermoedelijk gebruik gemaakt van een valse sleutel. In het hele land zijn leerlingen van basisscholen deze maand weer aan de slag gegaan om tekeningen en opstel len te maken voor Werelvoedseldag 1982. Wereldvoedseldag (16 oktober) is een initiatief van de Voedsel- en Land bouworganisatie van de Verenigde Na tie (FAO), bedoeld om eenmaal per jaar aandacht te vragen voor het probleem van honger en ondervoeding in de wereld. In Nederland is de Landouwcommissie Ontwikkelingssamenwerking van het Landbouwschap, waarvan drs. P. Buk man voorzitter is, voor de organisatie verantwoordelijk. Deze commissie fungeert tevens als nationaal FAO- comité. Aan Wereldvoedseldag werd vorig jaar in Nederland en nog 40 andere landen voor het eerst aandacht besteed. In ons land bestonden de activiteiten uit een symposium in het Koninklijk Instituut voor de Tropen te Amsterdam, een teken- en opstelwedstrijd voor de schooljeugd en de uitgave van een brochure die kon worden aangevraagd via Postbus 51. De PTT haakte op de actie in door gedurende de maand oktober in de grote steden de post af te stempelen met het vignet van Wereld voedseldag. De ministers van Land bouw en Visserij en voor Ontwikke lingssamenwerking maken de organi satie van Wereldvoedseldag in Neder land financieel mogelijk. Voedsel in cijfers Voor Wereldvoedseldag 1982 is onder de titel „Voedsel in cijfers" een brochure van de FAO in het Neder lands vertaald. Deze brochure zal van af 20 september worden verspreid via Postbus 51. Net als in 1981 zijn de leerlingen van de vijfde en zesde klas sen van het basisonderwijs weer in de gelegenheid een tekening of een opstel te maken over een „voedselthema'. Prins Claus, die vorig jaar de prijs uitreiking verrichtte, is gevraagd dat ook dit jaar weer te doen. Alle inge zonden tekeningen en opstellen zullen tot half november op de Flevohof worden tentoongesteld c.q. ter inzage gelegd. Op Wereldvoedseldag 1982, zaterdag 16 oktober, vindt in het Internationaal Agrarisch Centrum te Wageningen een discussiebijeenkomst plaats. Aan de orde komen drie hoofdthema's: de re latie tussen het landbouwgebied van de EG en de voedselproduktie in ont wikkelingslanden, de rol van de platte landsorganisaties (vrouwen, boeren, landarbeiders) in de derde wereld en de relatie tussen de agrarische in dustrie in Nederland en de voedsel produktie in de arme landen. De dis cussiedag, waaraan ook enkele verte genwoordigers van agrarische or ganisaties in ontwikkelingslanden deelnemen, zal onder leiding staan van drs. P. Bukman. De themadiscussies worden geleid door mevrouw dr. G. Thomas-Lyckla- ma a Nijeholt, buitengewoon hoog leraar in Wageningen, drs. J. H. van Oostveen, voorzitter van de Nationale adviesraad voor ontwikkelingssamen werking, en door drs. M. L. de Heer, algemeen secretaris van het Land bouwschap. Aan de discussiedag in Wageningen gaan een aantal regionale bijeen komsten vooraf. Daaraan zullen deel nemen de regionale landbouworgani saties, de vakorganisaties, vertegen woordigers van de agrarische verwer kende industrie, de plattelandsvrou wenorganisaties en derde wereldgroe- pen. In Nederland zijn de activiteiten rond Wereldvoedseldag er op gericht zoveel mogelijk mensen na te laten denken over de oorzaken van honger en onder voeding. Dat het hongerprobleem im mens van omvang is, staat buiten kijf. Bijna een miljard mensen, een kwart van de wereldbevolking, hebben onvol doende te eten. Het toekomstbeeld ziet er niet rooskleurig uit: als er niets gebeurt, zullen in het jaar 2000 onge veer anderhald miljard mensen aan ondervoeding lijden. Technisch en economisch gesproken is dat onnodig: er zijn voldoende mogelijkheden en er is voldoende geld om iedereen van basisvoedsel te voorzien. Het voedsel- vraagstuk is dan ook in de eerste plaats een politiek probleem. Ter gelegenheid van Wereldvoedsel dag zijn de volgende plaatselijke en regionale bijeenkomsten in voorbe reiding (voorzover nu bekend) Friesland: 15 en 16 oktober, Openbare Bibliotheek Leeuwarden. Groningen: 13 oktober, Bedum; 16 oktober, Veendam; 23 oktober, Delzijl en Uithuizen. Overijssel: 11 oktober, Goor. Gelderland: 14 oktober, Doetinchem. Drenthe: 12 oktober, Assen. Utrecht: 14 oktober, Jaarbeurs Utrecht, discussiebijeenkomst Chris telijke Plattelandsvrouwenbond. Nader informatie over deze bijeen komsten is te krijgen bij de heer Gerard v.d. Grind, 070-656920, tst. 236. De jaarlijkse manifestatie „Beesten spul" de grootste show van huisdie ren van Europa, komt er weer aan. Op zaterdag 25 en zondag 26 september a.s. zullen de Leidse Groenoordhallen weer een middelpunt van belangstel ling zijn van dierenliefhebbers van jong tot oud. „Beestenspul" is een manifestatie waar verenigingen van huisdieren ieder jaar belangrijke onderlinge wed strijden houden. De mooiste dieren worden hier getoond. Ook wordt er voorlichting en advies gegeven over het houden van dieren. Dit is vooral .eerzaam voor kinderen, die graag huisdieren willen hebben, maar eigen lijk niet weten welke consequenties hier aan vast zitten. Maar, „Beestenspul" is vooral recrea tief. Het is een echt gezellig uitje voor het hele gezin. Prachtige honden en katten worden door hun voorzorgers getoond. Hieronder zijn ook bijzondere rassen, die met veel zorg behandeld worden. Bij de kleindieren, die een hele hal vullen, ziet men verschillende soor ten hamsters, marmotten, konijntjes, hoenders en nog vele andere, klein kinderen. Ook hier zijn vele bijzondere rassen en dieren bij. Bij de hoenders vooral zal men prachtige beesten kun nen zien, die met een kleurige veren- pracht zijn getooid. De meest uiteenlopende soorten huis dieren komt men op „Beestenspul" tegen. Zo is er ook een hoekje waar men bijen aan het werk kan zien. Bijen zijn een bijzonder nuttig en inte ressant volkje en men zal deze niet direct als een huisdier aanmerken, maar ze zijn het toch wel degelijk. Ook voor de visliefhebbers is er een hoekje waar prachtige aquaria staan met siervissen. Tijdens „Beestenspul" zullen ook di verse andere activiteiten plaatsvinden om de relatie tussen mens en dier te verbeteren. Zo komt het Leids Dieren asiel weer op de beurs met dieren, die men op deze wijze aan een tehuis wil helpen. En tevens zal er een „dieren vriend van het jaar" worden uitge roepen. Iemand, of een instantie, die zich heeft ingezet voor het welzijn van een bepaalde diersoort komt hiervoor in aanmerking. Heel bijzonder is de hoek met melk- schapen, die wordt ingericht. Deze schapen komen in Nederland bijna niet voor. Hier worden nog weinig schapen gehouden en de schapen die worden gehouden zijn bestemd voor de slacht. De schapen die naar „Beestenspul" komen zijn voor de melk. Van deze melk wordt ook kaas gemaakt. Erg leuk voor kinderen zijn de „klein ste paardjes van Nederland" die spe ciaal voor deze gelegenheid naar Lei den zullen worden gehaald. En een beetje griezelig, maar ontzettend grap pig is de „rattenstad". Het is een miniatuurstadje met huisjes, brugge tjes en straatjes, dat bewoond wordt door ratten. Ratten zijn van nature slimme, grappige beefetjes en het is een plezier om te zien hoe zijn zich in het minatuurstadje vermaken. „Beestenspul" is een plezier voor jong en oud. Eenieder kan zich hier uren lang vermaken en wie weet neemt men wel zo'n leuke diertje mee naar huis. een brok gezelligheid in Soest. Bijwerken en controleren van administraties, tevens jaarstukken en belasting aangifte. P. van Koningshoven Weteringstraat 65, Baarn Tel. 02154-1 1140 Noorderzate 3-Tel. 03499-4400, b.g. 3371 3751 AS Bunschoten-Spakenburg Ook stofzuigerslangen, binnen 24 uur. Geen voorrijkosten. Telefoon 03499-4400 Kosten f25,- per ochtend of avond (3 uur) Waldeck Pyrmontlaan 8 - Soest Telefoon 16081 De Soester Loge v. d. Internationale Orde der Gemengde Le Droit Humaln" stelt zowel dames als heren in de gelegenheid op 5 oktober a.s. om 20 00 uur in de consistoriekamer va kerkgebouw NPB, Rembrandtlaan 20 Soest, kennis te nemen van haar doelstellingen Tel. tal. 08380-11020 en 03402-45379 I I I

Soester Courant | 1982 | | pagina 13