Trainingspakjes voor Soest- speler tj es Slagerij Van Asch steekt S.O.Soest lange afstandsgroep in nieuw tenue Tiff any met 100 m2 uitgebreid f. Shot goed uit de startblokken SEC haalt uit tegen Naarden Tiende plaats voor Tempo in nationale klubkampioenschappen 5e Hilversumse Heideloop AMRO-bedrijfsrit te Amersfoort Gratis ere-divisie handbal te zien in sporthal Beukendal te Soest TAFELTENNIS Gestolen goed. Video-apparaat gestolen ZATERDAGVOETBAL Ondernemerscursus autobedrijf Met auto tegen boom HANDBAL MOTORCROSS N.M.B. jeugdcross Rosmalen 17 Soester Courant van woensdag 22 september 1982 17 Foto: Goos van der Wilt Niet duidelijk is of Groente- en Fruitman J. van Dasselaar uit de winkelkring Van Weedestraat bij zijn besluit een piep jong jeugdelftal van S.O. Soest in de „kleren" te stoppen het aloude spreekwoord in gedachten had: „Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst (klanten)". Wel is het zo dat hij deze kleine spelers en hun ouders, onverbrekelijk aan zich gebonden heeft. De sponsoring van zo'n team bespaart vooral de ouders een aardige duit en de klub legt veel eer in met een zo correct aangekleed groepje spelers. En de jongens zijn apetrots, ook al omdat zij, net als de groten, „reclame" voeren. Foto: Goos van der Wilt In het zeer prille bestaan van de S.O. Soest Lange-afstandsgroep hebben de leden, die hiervan deel uitmaken, reeds een reeks opmerkelijke resul taten geboekt. Hoewel de heer van Asch normaal druk bezig is in zijn zaak, waar hij de scepter zwaait in zijn moderne slagerij, en zijn aandacht meer geconcentreerd is op het maken en leveren van kwaliteitsprodukten dan het bijhouden van sportresuitaten, gingen hem de prestaties van deze atleten toch niet geheel onopgemerkt voorbij. Voor hem redenen om ais blijk van waardering voor deze sportlieden, die hun sport met enorme inzet bedrijven en waarvan de groep momenteel in aantal en kracht sterk groeiende is, een nieuwe traningsuitrusting in de klubkleuren van S.O. Soest aan te bieden. Het betekent voor de lopers niet alleen een mooie aanwinst, maar ook een heel welkome tegemoetkoming in hun trai- nings- en wedstrijduitrusting, waar alleen al enorme bedragen aan het meest belangrijke deel van de uitrus ting t.w. schoeisel wordt versleten. Dit wordt veroorzaakt door de grote hoe veelheid trainingsarbeid, die voor deze tak van sport vereist is. Deze bedraagt, afhankelijk van atleet en gewenst pres tatieniveau, minstens 80 tot 150 kilo meter per week. Vrijdagavond vond de officiële over handiging van het tenue, voor slagerij Van Asch aan de Van Weedestraat, plaats. Teamcaptain Rob de Haas Afgelopen zaterdag is voor de jeugdteams en de landelijke seniorenteams van Shot de herfstcompetitie tafeltennis van start gegaan met over het algemeen zeer goede resultaten. Zeer sterk was de opening van de beide landelijke herenteams, want zowel Shot 1 als Shot 2 wonnen met de maximale cijfers van 10 0 van respectievelijk Seine Meubelen en Oikos. Het landelijke damesteam van Shot gaf het sterke Avanti goed tegenspel, maar kon toch een 3-7 nederlaag niet voorkomen. Het landelijke jeugdteam van Shot begon de competitie goed door in Leiden Scylla mef 8-2 te verslaan. Het le herenteam is de competitie zeer voortvarend begonnen door in Zwolle met liefst 10-0 van Seine Meubelen te winnen. Dat dit bepaald geen geflatter- de stand was, moge blijken uit het feit dat Shot slechts één game hoefde af te staan eri uit het feit dat de tegenstan ders een aantal keren nog geen 5 punten per game kon scoren. René Daselaar, Harry Maassen en Dirk Schuiling startten de competitie dus ieder met een 100% score en dat geeft zeker moed voor het vervolg van deze competitie. Aanstaande zaterdag speelt Shot 1 thuis tegen Be Quick, een tegenstander die evenmin veel problemen mag op leveren. Toeschouwers zijn om 15.00 uur van harte welkom in de Shotzaal aan de Valeriaanstraat. Ook Shot 2 was oppermachtig in haar le competitiewedstrijd tegen Oikos uit Wateringen, want ook hier was een 10-0 score het resultaat. Een goede ker voor het vervolg van de competitie waarin men nog een aantal aanmer kelijk sterkere tegenstanders dient te bestrijden. Wordt de huidige vorm vastgehouden, dan kunnen Gerhard Busch, Edwin Luyben en Bert van Velzen deze wedstrijden met vertrou wen tegemoet zien. Het landelijke damesteam van Shot verloor haar wedstrijd tegen Avanti uit Hazerswoude, de club van B Hazerswoude, de club van Bettine Vriesekoop, ietwat geflatteerd met 3-7. Nogal wat wedstrijden gingen voor de Soester dames ongelukkig verloren, anders had een gelijkspel zeker tot de mogelijkheden behoord. José Daselaar was goed op dreef met twee overwin ningen, maar alleen Wilke Schut kon hier nog één enkelspelzege aan toevoe gen. Het landelijke jeugdteam van Shot kende een zeer verdienstelijke opening van het seizoen door in Leiden Scylla met 8-2 te verslaan. Edo Fransen bleef bij Shot ongeslagen, terwijl Remi Bal vers en Frans Mark Schut ieder twee keer tot winst kwamen. Overige uitslagen jeugd: Elan 1-Shot 2: 7-3, Victoria 3-Shot 3: 4-6, Shot 4-Sukses 2: 4-6, Elan 5-Shot 5: 1-9, Shot 6-Elan 4: 2-8, Shot 7-Shot 10: 10-0, Sukses 3-Shot 9: 2-8, Elan 8-Shot 12: 10-0, Shot 14-de Hilt 2: 0-10. In een supermarkt aan de Smitshof werd een 72-jarige vrouw betrapt op het zonder betaling meenemen van een aantal artikelen ter waarde van 17,75. De vrouw werd toevertrouwd aan de zorg van de politie. Uit het Kontakt der Kontinenten te Soesterberg werd door een onbekende „bezoeker" een video-apparaat weg genomen. Een strop van circa twee duizend gulden. bedankte de heer en mevrouw Van Asch namens de gehele groep voor dit fraaie geschenk en bood mevrouw Van Asch als blijk van waardering een bloemetje aan. De heer Van Asch wenste de groep veel sportief succes en in het bijzonder de sterke afvaardi ging, die op 23 oktober a.s. de S.O. Soest-kleuren op de marathon van Essen-Dld gaat verdedigen. De atleten, die dit karwei zullen gaan klaren zijn Eef van den Brink, Harry van Brummelen, Rob de Haas, Joop van Leijenhorst, Henk Hooyberg en Jeroen Majoor. Zij zijn allen bezig zich zeer gericht voor te bereiden. Het ligt in de verwachting, dat het klubrecord op de marathon, thans in handen van Eef van den Brink, ook hier zal sneuvelen. Wie deze eer te beurt valt is nog een geheel open vraag, omdat de prestatieverschillen in deze groep maar heel gering zijn. Mede door de stimulans, die er van de gift van slagerij Van Asch uit zal gaan, alsmede de grote concurrentie binnen het lopersteam, is de verwachting, dat deze S.O. Soest-formatie binnen niet al te lange tijd kan beschikken over één der sterkste, zo niet het sterkste lange- afstandlopersteam uit de regio. De heer en mevrouw Van Asch zullen met belangstelling de verrichtingen van „hun" equipe volgen. Voor het begin van de wedstrijd tegen Naarden reikte SEC-voorzitter Van Leenen aan het Ie elftal van SEC nieuwe shirts uit. Of het aan de nieu we kledij heeft gelegen, dat SEC een ruime overwinning behaalde zal wel een vraag blijven, want het zag er de eerste helft niet naar uit, dat SEC met 5-1 zou gaan winnen. Naarden nam al snel in de eerste helft het initiatief en er ontstonden dan ook enkele goede kansen voor Naarden, dat deze middag echter slecht op schot was en menige kans bleef onbenut. Aan de andere kant was het SEC, dat met snelle counters Naarden waar schuwde, dat het niet onbeperkt kon aanvallen en dat bleek ook in de 35e minuut. Piet van Hunen speelde zich erg goed vrij en vanaf 25 meter liet hij de Naarden-goalie volledig kansloos. Met een 1-0 voorsprong kon SEC gaan rusten. Eenieder verwachtte voor de tweede helft een opnieuw aanvallend Naarden, maar het pakte volledig an ders uit. SEC beheerste nu de wedstrijd volledig en met enkele snel uitgevoerde aanval len werd Naarden op een hopeloze achterstand gezet. In de 7e minuut van de tweede helft, was het Bert Holwarda, die praktisch van eigen helft vertrok enkele tegen standers te kijk zette en beheerst scoorde. Een paar minuten later op nieuw een zeer snelle aanval van SEC via Bert Holwarda, die Peter Hellinga aanspeelde, die de bal ineens inknalde, maar zijn schot ging rakelings naast. Toch werd het in dezelfde minuut 3-0. Bert Holwarda ging op links goed door en speelde Piet van Hunen aan, die zijn inzet maar net zag gekeerd. De bal werd slecht uitverdedigd en het was opnieuw Bert Holwarda, die Wout Krü- ter goed aanspeelde die de bal in het doel schoof. SEC kreeg vleugels, al werd het wel even gewaarschuwd toen Wim van de Veen verzuimde een voorzet te onder scheppen, maar tot zijn genoegen zag hij de daaropvolgende inzet over het doel verdwijnen. Met nog een kwartier te spelen kwam SEC zelfs op 4-0 en het was opnieuw Piet van Hunen, die profiteerde van een fout in de Naarden achterhoede. SEC bleef komen en dat resulteerde dan ook in de enige treffer voor Naar den, dat een 2 tegen 1 situatie goed uitbuitte en doelman Wim van de Veen wist te passeren. Veel vreugde beleefde Naarden niet van deze tegen goal, want reeds in dezelfde minuut, was het Ted Jansen, die net in het veld was gekomen voor Peter Hellinga, die een solonummertje opvoerde en zijn tegenstander te kijk zette, waarna hij de volledig vrij staande Bert Holwarda aanspeelde en die behoefde de bal alleen nog maar over de doellijn te tikken. 5-1. Na het eindsignaal van de goed leiden de scheidsrechter Joh. Haverkamp kon SEC uitermate tevreden de kleedka mer opzoeken, want met 4 punten uit 3 wedstrijden en nog ongeslagen heeft het een prima seizoenstart. A.s. zater dag is er dan de confrontatie met plaatsgenoot Hees en het kan aan de Kooiweg een leuke wedstrijd worden mede gezien de uitslagen van het afge lopen seizoen. De Stichting VAM, officieel opleidings instituut voor de automobiel- en twee- wielerbranche in Nederland, organi seert in Utrecht avondcursussen voor a.s. ondernemers. Het betreft cursussen voor Vakbe kwaamheid Autobedrijf, Handelsken nis en - bij voldoende belangstelling - Detailhandel. Zonder bovengenoemde diploma's is het onmogelijk een vestigingsvergun ning te krijgen. De cursussen beginnen in oktober 1982 en nemen een winterseizoen in beslag. De VAM organiseert sinds 1948 onder nemerscursussen; aanvankelijk in Voorschoten, maar nu in verschillen de plaatsen in Nederland. Inlichtingen: Stichting VAM, Post bus 399, (Papelaan 85), 2250 AJ Voor schoten. Telefoon: 01717-4141, toestel 132. De jaarlijkse klubkampioenschappen welke ook nu weer in de polder in Dronten werden gehouden, heeft Tem po de zeer verdienstelijke tiende plaats opgeleverd. Deze uitslag krijgt extra reliëf als men bedenkt dat er in totaal 10.9 wielerklubs aan de start kwamen en Tempo niet kon beschikken over de „profs" Theo de Rooy en Stef Smit. De Rooy werd gehouden aan zijn contract en reed met zijn ploeg in Italië; Smit kon niet rijden vanwege een kniebles sure: ir De ploeg van de Soester wielrenver- eniging bestond dit keer uit de profs Jos Schipper en John Broers en de amateurs Wiechert van de Hoef, Kees Rigter, Adrie van Houwelingen en Rob van den Broek. Zij werden getraind voor deze wedstrijd door Tempo-be stuurder Henny Dijkstra, die uiteinde lijk ook de ploeg samenstelde. Dijkstra's keuze is juist gebleken en de kritiek op zijn selectie, en dan met name op de uitverkiezing van Rob v.d. Broek, onjuist. Juist Rob v.d. Broek bleek goed in vorm te zijn en reed als nooit te voren. Alleen Adrie van Hou welingen had een minder goede dag (en wie heeft dat niet zo nu en dan?) en loste na 35 kilometer. Omdat de tijd van de vier eerstaan- komenden telt, kwam de einduitslag niet in gevaar. Wel hebben de vijf overgebleven Tempo-rijders een grote prestatie geleverd. Hun tijd 1.00.57 uur over de vijftig kilometer werd nooit eerder door een Tempo-ploeg gereden. De tussentijd over de 25 kilometer, 29 minuten en 35 seconden, laat goed zien hoe uitstekend deze ploeg op elkaar was afgestemd. Tempo behaald vorig jaar, tijdens de clubkampioenschappen, weliswaar een vierde plaats in het eindklasse ment, maar de tijd was minder goed dan dit keer. De concurrentie was aanzienlijk groter dit keer met deelname van ondermeer de gebroeders Van Houwelingen (be kend van Tour de France-prestaties) in de winnende ploeg van de klub 't Lucht schip" uit Kerkdriel (tijd 58 min. 27 sec.) en Bert Oosterbos in de klub „Het Zuiden" uit Eindhoven (tijd 58.39 min). De derde plaats werd behaald door de pleog „Westland Wil Vooruit" met onder andere wereldkampioen Solle- veld (tijd 58.44 min.) en de vierde plaats was voor „De Zwaluw" uit Almelo met mannen als Ponsteen, Lammertink en Stamsnijder (tijd 59.08 min.). Tempo leverde wél veruit de beste prestatie van alle wielervereniging uit Midden-Nederland. „Woerden" werd dertigste; „de Volharding" uit Utrecht achtenveertigste; „Van Arckel" uit Gorinchem zestigste; „Jan van Rie- beeck" uit Culemborg tweeënzestig- steAmersfoort'drieënzestigste „Het Stadion" Utrecht vijfenzestigste; „de Adelaar" uit Hilversum tweeën tachtigste en „de Pedaalridders" uit Amersfoort zesentachtigste (tijd 1.06.18 uur). Op zaterdag 2 oktober a.s. organiseert de Stichting Hilversumse Heideloop voor de vijfde maal een trimloop voor jongen oud. Dankzij de medewerking van het Gooisch Natuurreservaat en het be stuur van het Ziekenhuis Zonnestraal, zal de route op deze dag over het land goed Zonnestraal en door het prachtige heidegebied Hoorneboeg, worden uit gezet. Ter gelegenheid van het eerste lustrum zijn de gebruikelijke afstanden 2%, 5, 10 en 15 km uitgebreid met de halve marathon en bestaat de gelegenheid om een wandeling van 7^é km te maken rond het parcours. De routebeschrijving bevat interessan te informatie over het natuurgebied. Ook dit jaar is weer gezorgd voor een uitstekende accomodatie. In het ge bouw van de Christelijke H.T.S. aan de Kolhornseweg 25 te Hilversum bestaat de gelegenheid om in te schrijven, te verkleden, te douchen en om na afloop de sportmarkt te bezoeken. Sportzaak De Eenhoorn, Rob Jansen, Evert Kroon en de Jogging shop uit Baarn zullen met de laatste snufjes op trimgebied aanwezig zijn. Om 13.30 uur starten de lopers op de 2% km. Trimmers die wat meer kilometers willen maken hebben de keus uit: 21 km, start 14.00 uur; 15 km, start 14.08 uur; 10 km, start 14.11 uur; 5 km, start 14.14 uur. Vanaf 12.00 uur kan men in de aula in schrijven. De wandelaars die tussen half twee en kwart over twee met hun wandeling be ginnen betalen 4 gulden per persoon. Het inschrijfgeld voor de deelnemers op de 2*6 km is ƒ2,50 en op de andere afstanden ƒ5,-. Iedere deelnemer! ster) die de afstand uitloopt ontvangt een exclusief voor deze loop ontworpen medaille met lint voorzien van datum en naam van de loop. Bovendien zijn er door de spon sors Rucanor Sporting Goods, Bonds spaarbank en New Balance honderden sportartikelen als extra prijs beschik baar gesteld, waaronder de bekende "Heideloop" handdoeken. Deze prijzen worden d.m.v. een verloting onder de deelnemers verdeeld. De medische verzorging ligt weer in vertrouwde handen van het Rode Kruis dat wordt ondersteund door haar radio verbindingsdienst. De bekende Amsterdamse fotograaf Bijl, die gespecialiseerd is in snel- fotografie komt op 2 oktober naar Hil versum en zal van iedereen die mee loopt een foto in aktie maken die binnen dertig minuten aan de muur hangt. Tot slot zij nog vermeld dat de Hilver sumse Heideloop is opgenomen in de zgn. Gooi- en Vecht Top Tien Lopen kalender 1982, hetgeen een waarborg is voor een hoge kwaliteit. Inlichtingen: J. v. d. Gijp, tel, 035- 855398. Op zaterdag 16 oktober a.s. wordt voor de twaalfde maal de „AMRO rit" verreden, die wordt georganiseerd door de personeelsvereniging van de Amro Bank te Amersfoort, met tech nische medewerking van de AMAC. Zoals wellicht bekend zal zijn, is dit een puzzelrit voor medewerkers vaq be drijven en instellingen in Amersfoort en omgeving. Deze 12e Amro rit telt tevens mee voor het AMAC-bedrijfsrittenkampioen- schap. De toekenning van de competi- tiepunten voor deze rit geldt zoals voor de eerste twee AMAC bedrijfsritten. De start van deze toertocht, die ca. 40 km lang is, zal evenals de finish, plaats hebben bij Café-Restaurant „De Faam" in Hoogland. Dit jaar zal weer gereden worden in twee klassen, t.w. de sportklasse en de toerklasse. Beginners kunnen inschrij ven in de toerklasse, terwijl van de ge vorderden verwacht wordt, dat zij zullen inschrijven in de sportklasse. De eerste equipe zal starten om 12.31 uur. De organisatoren behouden zich het recht voor de start een half uur te vervroegen. Gelijk in vorige jaren zal een groot aantal prijzen beschikbaar zijn voor de best geklasseerde equipes. Zowel de navigator als de bestuurder zullen een gelijke prijs ontvangen. Inschrijfgeld per equipe, ongeacht de klasse waarin wordt gereden, be draagt 11,-. Voor bedrijven en instellingen, die met meerdere equipes deelnemen is weder om de Strijd opengesteld voor de „Amro Roos". Deze fraaie hoofdprijs is thans in bezit van Bramson. Een bedrijfsteam wordt gevormd door minimaal 3 en maximaal 5 equipes van één bedrijf of instelling. Deze equipes rijden voor het bedrijfsklassement, alsmede voor het persoonlijke klasse ment. Zowel rijders in de sportklasse als in de toerklasse kunnen in één team worden ondergebracht. De drie beste equipes van een team bepalen de klassering van dat team. Een equipe dat de rit niet uitrijdt, wordt niet ge klasseerd. Een bedrijf of instelling mag met meerdere teams inschrijven. Het verdient aanbeveling om een team te vormen met minimaal 4 equipes omdat, indien er een equipe zou uitval len, 3 equipes resteren, zodat het team voor klassering in aanmerking blijft. Met klem willen wij wijzen op het volgende Terwille van de sportiviteit willen wij benadrukkenm dat van een equipe dat uitkomt voor een bedrijfsteam, ten minste één lid werkzaam moet zijn bij het bedrijf of instelling waarvoor men rijdt in het bedrijfsklassement. Inschrijfgeld per team bedraagt 25,- buiten het individuele inschrijfgeld om. De inschrijving sluit op woensdag 6 oktober a.s. om 24.00 uur. Voor inschrijving kunt u gebruik ma ken van bijgesloten formulieren. Meerdere formulieren zijn op aan vraag verkrijgbaar. Indien men als individu wil meerijden is men uiteraard ook welkom, en dingt mee in een persoonelijk klasse ment. Alle ingeschreven equipes ont vangen tijdig hun startbewijs en regle ment, alsmede een deelnameschild, dat aan de voorzijde van de auto be vestigd dient te worden. Samenvattend Datum16 oktober 1982. Start: Café-Restaurant „De Faam" in Hoogland. Finish: idem. Equipe: 1 auto met minstens één medewerker van het bedrijf c.q. in stelling, of individuele rijder. Team: 3 tot 5 auto's van één bedrijf of instelling. Inschrijfgeld: sportklasse 11,- per equipe; toerklasse 11,- per equipe; bedrijfsklassement 25,- per team. Prijzenvoor winnende equipes gelijke prijzen voor navigator en bestuurder. Voor het winnende team, naast de „Amro Roos", een vaste prijs die in het bezit van het bedrijf blijft. Uiteraard zijn meerdere prijzen in het bedrijfs- klassement beschikbaar, inschrijving: opengesteld tot woens dag 6 oktober a.s. om 24.00 uur. Eventuele verdere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de Amro Bank te Amers foort, tel. 033-631572. U kunt dan vragen naar de heren Buitenhuis, Van Staal duinen, Van den Hoek of mejuffrouw Van der Ploeg. Wij nodigen u allen uit om op sportieve wijze de strijd aan te binden met de bedrijfskampioen van vorig jaar. Met belangstelling zien wij uw inschrij vingen tegemoet. Inschrijfadres: Amro Bank, Utrecht- seweg 6, Amersfoort, tel. 033-631572. Een 45-jarige autobestuurder uit Am sterdam reed zaterdagavond tegen middernacht met zijn voertuig tegen een boom op de Den Blieklaan. De man zei verblind te zijn door een tegenligger. Omdat hij drank gebruikt bleek te hebben, kreeg hij na blaas- en bloedproef, een rijverbod. In Zonne gloren werd hij behandeld voor de lichte verwondingen die hij bij de botsing opliep. A.s. zondag vind het eigen tournooi van BDC plaats. De tegenstand is ditmaal van een zeer hoog niveau. Voor de dames komen over naar Soest de Amsterdamse ploeg Ookmeer, een team dat driemaal op rij kampioen is geworden. Diverse speelsters van deze ploeg spelen dan ook in het Nederlandse Team. Ook is uitgenodigd Swift Arnhem. Een ploeg die evenals de dames van BDC spelen in de le divisie. Bij de heren komen op bezoek E&O en PSV. E&O, afkomstig uit Emmen, manifesteert zich ook in de ere-divisie. Deze ploeg is vorig seizoen gepromo veerd uit de klasse van de BDC heren. PSV uit Eindhoven is gedegradeerd en wisselt dus stuivertje met de ploeg uit Emmen. In het totaal worden er 6 hele wedstrij den gespeeld. De aanvang is 9.30 uur. Dan worden door de heer Philip Schaap de eerste trainingspakken en tassen uitgereikt aan het eerste dames en heren team. Trainingspakken en tassen met de vermelding van Schaap, Assurantiën - Soest. De toegang is de gehele dag gratis. In totaal worden er 6 hele wedstrij- volgt uit: 10.00 uur Dames: BDC-Swift Arnhem 11.10 uur Heren: BDC-PSV 12.20 Dames: Swift Arnhem-Ookmeer 13.30 uur Heren: PSV-E&O 14.40 uur Dames: BDC-Ookmeer 15.50 uur Heren: BDC-E&O 17.00 uur Prijzenuitreiking. Automaten B. Jeroen Smit 9. 50 cc A. Henk Jan Wolfsen 12 80 cc B. Richard Muis 3. 80 cc promotie: Pim Kerkdijk 7. Tiffany is een eigentijdse winkel die IV* jaar geleden is gestart. De kollektie bestond tot heden uit o.a. glas, aardewerk, sieraden, tassen, gipsfiguren, snoopy, kleding, enz., enz. Vanaf 17 september j.1. is de winkel echter vergroot van 80 m2 tot 180 m2, daar het souterrain in gebruik is ge nomen. Er is nu ook ruimte voor: banken, fran se stijlklokken, eetkombinaties, mo derne verlichting, wanddekoraties, Arabia servies en nog veel meer woon- elementen. Zeker met het bekende Finse Arabia servies, (handgevormd en handgede- koreerd) zal Tiffany een aantal men sen een plezier doen omdat dit merk al enige tijd niet meer in Soest werd verkocht. Tiffany streeft er naar steeds nieuwe dingen te brengen op het gebied vankado's en gebruiksartikelen. Er is dus voor elk wat wils te vinden bij Tiffany.

Soester Courant | 1982 | | pagina 17