Presentatie verbond van vakmanschap tober kel- erse MON- MIES Soester Courant van woensdag 6 oktober 1982 Boekhandel „De Stadhouder" naast Keisbureau Gerth. Op de parterre een verrassend complete Boekhandel, een interna tionaal tijdschriftenassortiment en een bijdetijdse kadohoek vol vriendelijk geprijsde kado-ideetjes. In de kelder meer dan 2000 oude en nieuwe boeken in prijs verlaagd. ,|waar men al 25 jaar klaar staat voor een ip- en film hobby, en de specialisten voor lisieve trouwreportage. Het team van Foto Swager, deskundig advies bij CJw fo| een goed portret en een excl Lac. Meeder met verkoop er s Artihome, interieurspecialisten Sinds 1973 gevestigd op de Steenhoffstraat 13 als prof. afdeling van kantoorbenodigdheden, machines en meubelen aan bedrijf en particulier. Met daarbij éin eigen Techn. Dienst. Bedrijfsleider H. van den Oosterkamp. De heer en mevrouw Schoenmaker zitten binnen op u te wachten Holland International reisburo is een allround kantoor waar men niet alleen terecht kan voor vakantiereizen. Men is gespecialiseerd in zaken reizen per vliegtuig of trein. Officieel agent voor K.L.M. en alle andere luchtvaartmaat schappijen en rmm-ls bevoegd ^elf biljetten af te geven. Personeel met jarenlange ervaring. Sinds 1965 in Soest gevestigd. In 1913 opgericht door wijlen J. F. Bosboom. Voortgezet door zijn zoon J. Bosboom. Gespecialiseerd in hangende en staande verlichting. Tevens Elektro Technisch Installatie Bureau. Nic van Dam, zie elders in dt blad De meisjes van Jamin met cheffin mevr. Dolman De firma Reehorst. Een begrip in Soest al bijna 69 jaar „De echte groenteman" met hun medewerkers Ton - Karst - Carin en Gemma. Bert de Bree en Ans Keizer in aktie - Wasserette de Bree Specialist gordijnen - dekens dekbedden. Meilof's Behang. Dit viertal staat voor U klaar met adviezen en helpt U het juiste behang en goede kleur verf te kiezen. Echtpaar Verkley met medewerkerststers) Medewerkers van de Amro Bank van Weedestraat, van links naar rechts: Mevr. M. Süthoff-van der Stroom die de leiding heeft, met haar naaste medewerkers Dhr. G. J. A. van Klaren en Mej. E. Derickx. Tot zaterdag op de lichtshow bij Binnen en Buiten. Sjaak en Betty de Vries Van Huissteden Naaimachines en stoffenhandel Een begrip: van Dorresteijnschoenen Mid-Pub 'Take it easy'. Pas op je gemak de kwaliteltskleren bij Mid-Pub. Ml d-Lady Mid-Lady heeft een nieuwe internationale kollektle Damesmode Mid-Man Mode voor exclusief en sportief, mode voor elke dag 12

Soester Courant | 1982 | | pagina 14