Presentatie verbond van vakmanschap Bi-OKK er Els en Frits Trapp Zeeger van Homoet met vrouw en medewerkers Soeater Courant van woensdag 6 oktober 1982 ABN, het nieuwe kantoor in wording, hoek van Weedestraat/Nassauplantsoen Sinds kort uitgebreid met 100 mz woon-ideeën. Gea Alfrink, Jan Verweij Tiffany De vakopticiëns van Bril-centrum: Hans Nota en Ton van Ouwei Sedert 1975 een begrip in service en kwaliteit. „De Schoonheidssalon" oftewel instituut voor gezicht- en lichaams verzorging is sinds maart '79 aan de Burg. Grothestraat 25 ge vestigd. Waar Carla en Marja de behandelingen verzorgen. In december wordt het eerste lustrum gevierd. Horloger-Juwelier Colitico In Soest bestaat v. Dasselaar al bijna vijfentwintig jaar. In januari wordt het gevierd, en met aanbiedingen en bloemen op gesierd. Tabakspeciaalzaak van Kleef, van Weedestraat 86, lid van een se lecte groep tabaksdetaillisten, welke Compaenen presenteren. De beste Hollandse sigaren en puur Hollandse tabakken waarbij kwa liteit en prijsklasse op elkaar zijn afgestemd. Dierenspeciaalzaak Langhout Op de foto staand: Marion Out, Yvonne Mol en Frits Gerth. Zittend: BarbaraGerth. Service staat hoog in het vaandel. Gielen B.V. is opgericht in 1900, en sinds 13-8-'71 gevestigd aan de van Weedestraat. Deze zaak wordt geleid door Henk Steusel, daarbij geassisteerd door Alex Kwak. In dienst sinds 1971, Steef Laseur (1977) en Wim de Wilde (1977). Tip-Top wordt Blokker, t/m 20 oktober gesloten Bob en Gerda van der Veen geflankeerd door Karin staan garant voor uw bloemengroet September 1960 opende mevr. W. E. M. Borgts- van Doorn een speciaalzaak in Herenmode. Het bedrijf is in 22 jaar met medewerking van de mede-eigenaar Renè Borgts en medewerkers uitgegroeid tot een exclusieve Herenkleding zaak, welke een begrip is geworden voor Soest en wijde omgeving. Directeur W. Rietveld met zijn medewerkers vóór het pand waarin de meedenkbank sinds juni 1975 is gevestigd. Op de foto staan v.l.n.r.: Ben v. d. Linden sr., dochter Corry, de trouwe cheffin Els en Ben jr. Exclusieve bruidssfeer bij Boutique des Fleurs. Gerrit de Groot met naaste medewerkers Het Schoemaker-team, radio tv - huish. app. - solaria Livera Lingerie/linnengoed De Ster dames/herenmode Moeder en dochter Brongers staan u in de Bonne- terie met raad en daad terzijde Delicatessen-Wijnkoperij sinds 1866. SWy se**-1

Soester Courant | 1982 | | pagina 16