95,- Nieuwste snufjes en vindingen over allesbranders, houtkachels enz. bij Kees Frank Nu ook VCC 99.- 50 Jaar geleden in Soest vraagt; uw aandacht: voor: Huur een paar uur lachen met Bassie en Adriaan Handwerkhuis WT- De Bonneterie w 45 jaar jong! Raadsvergadering Hinderwet Commissie voor de Beroepschriften jm mm Bouwzaken Maquette nieuwe brug Overhees in INFO-centrum Inbraak op industrieterrein STONE WASHED DENIM BODY WARMERS vrijetijdskleding Chr. Gem. Koor „Juliana" naar Heerlen 7 October 1932 ?kering I 404-31220 inststof-hout linatie. Beige streepdecor. ngte 270 cm. I. blad en bak 3 eiken-hout- f combinatie. ?80x160 cm. I. blad en bak Soester Courant van woensdag 6 oktober 1982 //z/77 lens vertelt u oor uitbouwen jken, volledig axa ger. Tot ziens. De eerstvolgende vergadering van de gemeenteraad wordt gehouden op donderdag 21 oktober in de aula van het Griftlandcollege aan de Noorder- weg. De aanvang is 19.30 uur. Vanzelfsprekend bent u van harte welkom op deze openbare vergadering. De agenda ziet er alsvolgt uit: Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 1 sep tember, 7 september en 16 september 1982. Ingekomen stukken. Vragenhalfuurtje. •Voorstel tot wijziging van de verordening op de vaste raadscommis sies. Voorstel tot het benoemen van leden in het bestuur van het Kompost en Rioolwaterzuiveringsbedrijf Soest-Baarn. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een terrein ge legen aan de Banningstraat. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor de percelen Beukenlaan 43-45 en Kerkpad N.Z. 5. Voorstel tot het overboeken van de restant-kredieten van het dienstjaar 1981 naar 1982. Voorstel tot verhoging van diverse rechten en belastingen voor 1983. Voorstel tot vaststelling van een nieuwe uitkerings- en pensioenveror dening wethouders der gemeente Soest. Voorstel tot wijziging van de Bezoldigingsverordening 1971. Voorstel tot afstand van erfdienstbaarheid van weg c.q. recht van over gang met de heer T. van Duinkerken. Voorstel tot het onbewoonbaar verklaren van de woning Veenzoom 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de ver bouw van de openbare Prins Willem Alexanderschool voor huisvesting van de openbare kleuterschool De Nachtegaal. Voorstel tot het verlenen van medewerking als bedoeld in artikel 183 Besluit Buitengewoon Onderwijs 1967 aan de Stichting Prof. Fritz Redlschool voor aanschaf van meubilair ten behoeve van de 2-klassige school aan de Birkstraat 84, Soest. Voorstel tot weigering van een ontheffing als bedoeld in artikel I van de Zóne verordening Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een timmerwerk plaats op/in het perceel Kerkpad Z.Z. 22c, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A., nrs. 4805/1895. Voorstel tot weigering van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneverordening Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor autoplaatwerk op/in het perceel Molenstraat 132, kadas traal bekend gemeente Soest, sectie K., nr. 778 (ged.). Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneverordening Hinderwet ten behoeve van het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een propaan- gasinstallatie op/in het perceel Birkstraat 148. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zöneverordening Hinderwet ten behoeve van het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een garage taxibedrijf op/in het perceel Eikenlaan 5, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C., nr. 2382. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneverordening Hinderwet ten behoeve van het in werking houden van een handelsdrukkerij op/in het perceel Middelwijk straat 27. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zöneverordening Hinderwet ten behoeve van het uitbrei den en wijzigen van een onderhoudsgarage op/in het perceel Nijverheidsweg 7. Voorstel tot het verlenen van een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende, ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneveror dening Hinderwet ten behoeve van een agrarisch bedrijf be staande uit een veehouderij en varkensfokkerij op/in het per ceel Olijkeweg l. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneverordening Hinderwet ten behoeve van het op richten, in werking brengen en in werking houden van een vuurwerkkluis voor de opslag van 300 kg vuurwerk op/in het perceel Soesterbergsestraat 28-30 te Soest. VoorsteïHot het verlenen van een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende, ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zöneverorde ning Hinderwet ten behoeve van een autoherstelinrichting op/in het perceel Veld. Montgomeryweg 7 te Soesterberg. Voorstel tot het verlenen van een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende, ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóne verorde ning Hinderwet ten behoeve van een inrichting voor machine- apparatenbouw c.a. op/in het perceel Veld. Montgomeryweg 65 te Soesterberg. Voorstel tot het verlenen van een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneveror dening Hinderwet ten behoeve van een automobiel- en garage bedrijf op/in het perceel van Weedestraat 53-55. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóneverordening Hinderwet ten behoeve van het op richten, in werking brengen en in werking houden van een in richting voor de opslag van wegenbouwmaterialen, stalling en onderhoud van voertuigen en wegenbouwmachines op een per ceel achter Schoutenkampweg 50. De stukken welke op deze agenda betrekking hebben liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken van: Loodgietersbedrijf E. G. Kerkhof, Korte Brinkweg 37 te Soest om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een opslag ruimte voor propaangasflessen op het perceel Korte Brinkweg 37 te Soest (kad. gem. Soest, sectie A., nr. 4358). T. J. Westeneng, Veenzoom 7 te Soest om een vergunning tot het oprich ten en in werking hebben van een varkensmesterij op het perceel Veen zoom 7 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 2242). Drogisterij, Glas en Verfhandel ,,de Pil", Koninginnelaan 44 te Soest om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een opslag van chemische stoffen op het perceel Koninginnelaan 44 te Soest (kad. gem. Soest, sectie K., nrs. 104,105,106). F. Schut, Industrieweg 29 te Soest om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor een herstelinrichting voor motorvoertui gen op het perceel Industrieweg 29 te Soest (kad. gem. Soest, sectie G., nr. 5321). Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders inbrengen ge durende één maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 6 oktober 1982. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aanvrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op woensdag 20 oktober om resp. 9.00,9.30,10.00 en 10.30 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben in gebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep instel len, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uit voering van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroep schriften, bekend, dat op donderdag 14 oktober 1982 om 14.00 uur in de commissiekamer van het gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg 77, een openbare verga dering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgende zaak aan de orde komt het beroep van de Hoofdingenieur-Directeur van Rijkswaterstaat Directie Utrecht tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 5 augustus 1982, waarbij een aanlegvergunning t.b.v. de aansluiting Richelleweg op Rijksweg 28 is geweigerd. Op vrijdag 22 oktober 1982 om 14.00 uur in de commissiekamer van het gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg 77, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgende zaak aan de orde komt: Kees Frank, Koninginnelaan 48 te Soest heeft zijn aktiviteiten met betrekking tot allesbranders, houtkachels enz. merkbaar uitgebreid. Op de recente vakbeurs "Kachel '82" werden diverse nieuwe snufjes geïntrodu ceerd, die voor Kees Frank aanleiding waren om hierop met zijn assortiment in te haken. Onderstaand vindt u enkele voorbeelden hiervan. Natuurlijk kunt u alles nog eens rustig bekijken op de show, die Kees Frank houdt op 7, 8 en 9 oktober. Zie hiervoor ook de advertentie in dit nummer. Haardkachels De aksent-haarden kunnen 's nachts op weinig brandstof doorbranden, zodat ze ook als hoofdverwarming zeer goed gebruikt kunnen worden. In de haardkachels is, boven de vuur vaste bemanteling, een losse omlei dingsplaat aangebracht. die verhindert dat de rookgassen direct via de kachelpijp door de schoorsteen verdwijnen. Door het toedienen van secundaire lucht ontstaat een tweede verbranding, waardoor de aksenthaar- den nauwkeurig regelbaar zijn. Alhoewel de kachels ook geschikt zijn voor het stoken van kolen, is het rende ment het hoogst wanneer hout, briket ten of turf wordt gestookt. Katalytische Smoke Consumer De Katalytische Smoke Consumer, de continu rookgasreiniger en creosote- naverbrander, is het reinigingssys teem voor beperking van potentiële BETAMAX het beroepschrift van de heer G. C. J. van Logtenstein tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 13 juli 1982, verzonden 26 juli 1982, waarbij vergunning voor het gedeeltelijk vernieuwen van de woning Lange Brinkweg 29 te Soest is geweigerd. (Openbare bekendmaking) Toepassing artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Bij het college is een aanvraag binnengekomen voor: het wijzigen van een opslagruimte op het perceel Koninginnelaan 79 te Soest (kad. gem. Soest, sectie K., nr. 340). Genoemd bouwplan ligt vanaf vrijdag 8 oktober a.s. gedurende 14 dagen ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling I) op de werkdagen tussen 9 en 12 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bij het college van burgemees ter en wethouders schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen de bouw plannen. f INFORMATIES: INFOCENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 -22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 10.00 -12.30 - 13.30 -17.00 UUR schoorsteenbranden. In werking functioneert de KSC als een conventionele trekregelaar, echter het unieke draaibare filterelement en reactorplaat voegen een totaal nieuwe demensie toe aan houtverbrandings- efficlëntie en veiligheid. De reactorplaat, in samenwerking met het platina beklede filterelement, rei nigt de uitgaande rookgassen van creo- sote, een teerachtig bijproduct, vonken en asdeeltjes met een schonere, meer veilige schoorsteen als resultaat. Het filter werkt zelfreinigend, geacti veerd door een rookgastemperatuur van pl.m. 250 graden Celcius en daar boven. De KSC combineert vindingrijkheid, rendement en veiligheid tot een zeer fuctioneel systeem, bruikbaar bij afsluitbare houtkachels. De KSC verlaagt creosotevorming, be perkt vlamfront in de schoorsteen en is eenvoudig en gemakkelijk te instal leren. De 20 cm-openingen in de behuizing maken toepassing in bijna alle houtka- chelsystemen mogelijk. /ware plaatstalen behuizing toegangsluik met handgreep gevlochten roestvrijstalen draadfillcr met platina- bekleding. Inzetkachel geschikt voor open haarden Thermocet heeft een inbouwkachel met ventilator ontwikkeld, die in het openhaard-gat kan worden geplaatst. De haard wordt normaal gestookt met hout e.d., maar levert meer rendement op doordat de ventilator de geprodu ceerde warmte door middel van lucht- circulatie door het gehele vertrek ver spreidt. De plaatstalen kachel is in hoogte ver- stelbaar door een teleskopische bo demplaat. Verkrijgbaar in de breedtes en 70 cm en kan tevens met een of twee glazen zijwanden worden gele verd. De Thermocet kan desgewenst ook zonder ventilator worden geleverd, waarbij deze dan wordt vervangen door een aslade. Tijdens de uitreiking van de eerste sleutel van de woningen in Overhees II-2e fase, heeft de bouwer van de wo ningen, bouwbedrijf C. W. v.d. Grift, een brug aangeboden voor de vijver in Overhees II langs de Koningsweg. De maquette van deze brug is voor geïnteresseerden te zien in het ge meentelijk INFOrmatiecentrum, waar in de etalage ruimte is gemaakt. Het is de bedoeling van de firma v.d. Grift dat de brug uiterlijk februari volgend jaar is aangebracht. Dit dus voor de oplevering van de laatste wo ning in het uitbreidingsplan. Sandy Fort in jazzcafé Maarten Quispel Baarn Zondagavond 10 oktober a.s. zal in het Baarnse jazzcafé van Maarten Quis pel aan de Nieuw Baarnstraat 6 op treden de jazz-zangeres Sandy Fort. Zij wordt begeleid door The Off Road Trio, aangevuld met saxofonist en flui tist Plm Dijkstra. Sandy Fort treedt met veel succes op in jazzclubs en.jazzcafé's in het gehele land, daarbij steeds begeleid door de Off Road-musici. Het vorig seizoen nog enige keren in het vermaarde jazz café van Nick Vollebregt te Laren. Pim Dijkstra is een musicus met grote internationale ervaring. Hij bespeelt zowel de alt-, tenor-, en baritonsaxo foon als de fluit. Het concert van zondagavond 10 okto ber a.s. begint om 9 uur en de toegang tot het jazzcafé is gratis. Een 42-jarige inwoonster van Soest alarmeerde de politie voor een inbraak, bij een bedrijf in grondwerkmachines op het industrieterrein aan de Konings weg. Met een breekijzer bleek een zij deur te zijn opengebroken, waardoor de dader( s) zich toegang tot het bedrijf hadden verschaft. Binnen was een ver bindingsdeur opengebroken, terwijl een boormachine was gebruikt om eei brandkast te openen, hetgeen overi gens niet lukte. Verder was een groot aantal bureaus doorzocht. Er werd op het eerste gezicht niets vermist. In Soest en verre omtrek is het hand- werkhuis aan de Van Weedestraat een begrip. Bijna een halve eeuw is het een komen en gaan van enthousiaste handwerksters op nr. 88. Toen mevrouw Quick-van Dijk 45 jaar geleden haar winkeltje in breigarens opzette, had ze niet durven dromen dat de kleine meisjes die aan de hand van hun moeder zwarte sajet kwamen kopen, bijna een halve eeuw later als trotse oma de meest modieuze brei garens voor een pullover voor één van de kleinkinderen zouden komen uitzoe ken. „Mijn winkel was mijn lust en mijn leven", vertelt de vorige eigena resse van deze, echte Soester winkel. In mevrouw Jolante Brongers vond mevrouw Quick-van Dijk tot haar gro te vreugde een opvolgster zoals ze die reeds jaren gezocht had. Vanaf 1 september zwaait mevrouw Brongers de scepter in haar mode per-meter zaak en staat ze de uitge breide klantenkring met raad en draad ter zijde. Mevrouw Brongers is niet over één nacht ijs gegaan. Alvorens ze besloot de winkel over te nemen heeft ze zich intens verdiept in Soest, de breiende dames in Soest en de rol die ze in de toekomst als adviseuse zou mogen gaan vervullen. ,,Hoe die per ik me in het creatieve gebeuren in Soest inleefde, des te enthousias ter werd ik om zelf achter de toon bank te mogen", aldus deze enthou siaste onderneemster, die uiteindelijk pas besloot om de grote stap te wa gen, nadat ze de toezegging van me vrouw Quick had, dat deze haar bij haar entree in Soest met haar grote kennis van zaken en contacten in de klantenkring ter zijde wilde staan. .Natuurlijk wil ik graag een zaak op bouwen, waarin ik helemaal mijn ei gen inbreng heb, en waarin ik mijn visie op mode kwijt kan", aldus me vrouw Brongers. „Het allerbelangrijk ste vind ik in eerste instantie echter dat de mensen zich bij de Bonneterie onder mijn leiding even prettig thuis voelen als dat 45 jaar bij de opricht ster het geval is geweest". Dat ze de zaak samen kan drijven met haar 17- jarige dochter Marietta, die grote be langstelling voor het modevak aan de dag legt, daarover is deze onder neemster bij uitstek helemaal in de wolken. Wip eens binnen bij moeder en doch ter Brongers, naast veel mooie modi- sche garens en attractieve handwer ken krijgt u gratis - 'voor niets - veel persoonlijke service. Ook voor het op lossen van problemen op brei- en hand werkgebied kunt u altijd op een helpen de hand rekenen. V met uitknoopbare Borg-voering v.V\teedestraattlc tel.12424 Soest Op uitnodiging van het Chr. Gem. Koor „Heerlen" gaat het Chr. Gem. Koor „Juliana" 8 oktober a.s. naar Heerlen voor een concert in combina tie met het Heerlens koor. Het wordt een zeer gevarieerd pro gramma waarin de beide koren elkaar zullen afwisselen en enkele stukken ge zamenlijk zullen uitvoeren. „Juliana" staat onder de bezielende leiding van Gerard van Dolder, zelf een begaafd concertzanger, die dan ook de tenorsoli voor zijn rekening zal ne men. Het programma zal bestaan uit reli gieuze, operette en eigentijdse muziek. De begeleiding is in handen van Arte Bax uit Baarn. De eerste contacten voor deze uitwisse ling kwamen tot stand na het succes volle jubileumconcert van „Juliana" in november 1981. DE SOESTER BOUWKRING In een matig bezochte vergadering - vermoedelijk beïnvloed door een drietal andere vergaderingen, welke denzelfden avond werden ge houden - zijn statuten en huishoudelijk reglement van de Soester Bouwkring (Vereeniging ter behartiging van de belangen van bouw en aanverwante bedrijven) vastgesteld. Uit de vergadering werd het definitief bestuur gekozen en werd samengesteld als volgt: P. W. Duin Jr., Ie Voorz.W. v. Genderen, le secr.R. L. v.d. Berg, le penningm.; P. Man, 2e voorz.; J. C. Swa- ger, 2e secr.; A. A. Kerkkamp, 2e penningm.; W. F. H. Busch, biblio thecaris. De vereeniging stelt zich ten doel, werkzaam te zijn ten dienste van grond-, bouw- en woning-exploitatie in deze gemeente. Wie zich als lid wenscht op te geven, of nadere inlichtingen omtrent het doel der vereeniging, mocht wenschen te ontvangen, kan zulks bij een der hierboven genoemde bestuursleden bekomen. De vergadering had een zeer geanimeerd karakter. Sympathie-betuigingen waren van verschillende zijden binnengeko men. ONDERLINGE ATHLETIEK-WEDSTRIJDEN Hoewel het weer niet geheel meewerkte, zijn door de Voetbal-Ver. „Esvac" voor haar leden georganiseerde atletiekwedstrijden goed geslaagd. Deze wedstrijden bestonden uit 100 M. hardloopen, doel trappen, baldrijven, balwerpen en hoogspringen. De uitslag was als volgt: le prijs W. van Gelder, 75 pnt.; 2de prijs W. M. Wolfsen, 74 pnt.3e pr. G. Boekhoudt, 73 pnt.; 4de pr. P. Koekkoek Sr., 69 pnt.; 5de pr. M. Beijen, 68 pnt.6de pr. W. Tak, 66 pnt.aantal deelnemers 27. Afdeeling Junioren: le pr. A. v.d. Bovenkamp, 76 pnt.; 2e pr. J. Vink, 64 pnt.; 3e pr. E. Klompenhouwer 58 pnt.; 4e pr. A. Marsman, 57 pnt.; 5e pr. G. Dekking, 53 pnt.; 6e pr. G. van Eek, 47 pnt. Aantal deelne mers 17. De prijzen w.o. ook medailles, werden j.1. Dinsdagavond in de jaar vergadering uitgereikt. PROPAGANDA-AVOND DAMMEN Dinsdag 11 October, 8 uur, zal ter gelegenheid van het eerstdaags feestelijk te herdenken 10-jarig bestaan der Soester Schaak- en Dam club, genoemde club in haar clublokaal Hotel Ockhuizen, Soestdijk, (benedenzaal) een propaganda-avondhouden. „SOEST-ZUID" De Vereeniging tot behartiging van de belangen van de bewoners in „Soest-Zuid" hield hare jaarvergadering op Donderdag 20 October j.1., in hotel-pension „Dennenhof", aan de Soesterbergschestraat te Soest. Daar deze vergadering, mede door het slechte weer, maar matig bezocht was, wekte de voorzitter de aanwezigen op, de leden tot meer dere activiteit aan te sporen. Hoewel gedurende het bestaan der vereeniging reeds zeer veel in de goede richting is bereikt, bestaat er allerminst aanleiding voor be stuur en leden op hunne lauweren te gaan rusten. Betreffende de resultaten, die bereikt zijn, werden o.m. genoemd het tot stand komen van het wachthuisje op den hoek van de Birkstraat- Ferd. Huijcklaan. „Soest-Zuid" heeft hiervoor een groot financieel offer moeten bren gen, hetgeen aan het publiek ten goede komt. Ook de Heer Tensen heeft zich van zijn allerbeste zijde doen kennen, door het bijdragen van een flink bedrag. Voorts werden door invloed der vereeniging ettelijke wegen verbe terd, waarschuwingsborden geplaatst, wijziging in de verlichting aan gebracht, terwijl voor de levering van water door de Waterl. Mij. de prijs per M.3 boven een afname van 32 M.3 per jaar van 55 cent op 35 cent wordt gebracht, enz. De contributie werd voor het komende jaar wederom vastgesteld op 1,50. Tot voorzitter der vereeniging werd, in de plaats van den Heer Van Krieken, die zich niet herkiesbaar stelde, met groote meerderheid van stemmen gekozen de Heer A. A. Kerkkamp, die zijne benoeming aannam. De Heer J. v.d. Flier werd als bestuurslid herkozen, terwijl de Heer H. de Graaf de plaats van den Heer G. W. Schothorst in het bestuur innam. Bij de rondvraag kwamen nog eenige lichtpunten en richtingaan- wijzingborden en wijzers ter sprake, waarna de voorzitter de verga dering te ongeveer 10.30 uur sloot. PADDENSTOELEN-TENTOONSTELLING De door de afd. Soest der Ned. Nat. Hist. Ver. gehouden Padden stoelen-Tentoonstelling, is een waar succes geworden. Zeer velen, zoowel uit onze gemeente als van buiten, hebben de ten toonstelling bezocht, welke bestond uit een schitterende collectie van plm. 120 verschillende soorten. Ook door deze tentoonstelling heeft de afd. Soest weer velen aan zich verplicht, hetgeen ook tot uitdrukking kwam door de verschillende personen, welke zich als lid hebben aangemeld.

Soester Courant | 1982 | | pagina 5