Zon en Schild moet functie voor het Gooi tehouden Massaal protest in Soesterberg tegen de kruisraketten 99.- Gezonde basis voor handelscontacten Soest- Titus ville 50 Jaar geleden in Soest *ƒ- ftestoftiiït ligd. Unanieme afkeuring van vernielingen in Vredeskamp laar "g vraagt uw voor: vcS9 NBM. GEMEENTE Hindeivvet Bouwztken T GS over psychiatrische voorzieningen: Amerikanen liepen mee in stoet: Ongelooflijk goed in kleur. v^foto-film-udeoc^y Kerst wenskaarten Drukkerij Smit dt'Sladltoudti George H. Grodhaus uit Titusvïlle in Soest: Portemonnee gestolen Aanrijding met letsel B 5 'ijde •nhuis met aan- jarage. eri v.v. !moderniseerd. ast, L-vormige en open haard enzend aan de el gemoderni- Verd.: 2 royale :n een geheel met ligbad. 2e t vliezotrap en slaapkamers, 2e toilet. Zol- ikheid voor 4e ekering d 404-31220 i bliek, ings- let /en uiten- dan de en- e sfeer slijk merkt :zicht ia k. Soester Courant van woensdag 13 oktober 1982 Op de gemeentesecretarie (afdeling I)»n de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan ligt een verzoek van: J. H. A. Rensenbrink, Insingerstras 66 te Soest om een vergunning tot het oprichten en in werking houdn van een autoherstelwerkplaats en groothandel in auto-onderdelen p het perceel Insingerstraat 66 te Soest kad. gem. Soest, sectie G.n: 5442 Men kan gemotiveerde bezwaren tegertiet verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgereester en wethouders inbrengen gedurende èén maand na datum van Irinzagelegging van het verzoek d.d. 13 oktober 1982. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondting in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna gentmde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseng over de vraag tussen colle ge, de aanvrager en de overige aanwezign. De openbare zitting wordt gehouden o] donderdag 4 november a.s. om 09.00 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk ofnondeling) bezwaren hebben in gebracht tegen de aangevraagde beschiking kunnen later beroep instel len, tenzij wordt aangetoond dat men idelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengenlndien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worde zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schr'telijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. -orden ingediend. (Openbare bekedmaking) Toepassing artikel 19 Wet op de Ruimjlijke Ordening en artikel 50 ld 8 van de Woningwet. Bij het college zijn aanvragen binnengehmen voor: het bouwen van 130 eengezinswoninsn op een perceel gelegen in het plan Overhees III (kad. gem. Soes sectie G., nrs. 6268, 6253, 6237, 7441, 6236, 6254). het wijzigen van de voorgevel vaieen winkelpand op het perceel Steenhoffstraat 61 te Soest (kad. gemSoest, sectie A., nr. 4817). het plaatsen van een porta-cabineop een perceel gelegen aan de Banningstraat te Soesterberg (kad. gm. Soest, sectie E7, nr. 3535). het plaatsen van een houten berginpp het perceel Diensten Centrum ,,De Drie Eiken", Dorpsplein 18 t/i 105 te Soesterberg (kad. gem. Soest, sectie E., nr. 3253). het uitbreiden van een woonhuis ojhet perceel Soesterbergsestraat 75 te Soest kad. gem. Soest, sectie Cnr3321 het plaatsen van een schutting ophet perceel Lange Brinkweg 84 (kad. gem. Soest, sectie A., nrs. 3400a4690). het bouwen van 14 woningen type A p een perceel gelegen in het plan Overhees III, sectie 1 (kad. gem. Sest, sectie G., nrs. 6208 t/m 6254, 6822, 7441). het bouwen van 38 woningen in hetdan Overhees III, sectie I, (kad. gem. Soest, sectie G., nrs. 6208 t/m 6S4, 6822, 7441). het bouwen van 54 woningen in het jan Overhees III, sectie 1 (kadas traal gem. Soest, sectie C., nrs. 6208 tm 6254, 6822, 7441). Genoemde bouwplannen liggen vanaf rijdag 15 oktober a.s. gedurende 14 dagen ter inzage op de gemeenteseretarie (afdeling I) op de werk dagen tussen 9 en 12 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunen bij het college van b. en w. schriftelijke bezwaren worden ingedien<tegen de bouwplannen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG V/N 10.00 12.30 - 13.30-17.00 UUR Volgens Gedeputeerde Staten van Utreit moet het psychiatrisch centrum Zon en Schild in Amersfoort zijn functitvoor het Gooi behouden. Gezien de afstand tussen Amersfoort en het Gooi viden zij een nieuw algemeen psychia trisch ziekenhuis in het Gooi overbodig. W1 moet er voor patiënten uit Amster dam, van wie er nu ook veel in Zon en Schd verblijven, spoedig zo'n ziekenhuis in Amsterdam zelf worden gebouwd. Met dit voorlopige standpunt wijken GS af van het advies dat de Stuurgroep Ziekenhuisvoorzieningen van de Pro vinciale Raad voor de Volksgezondheid in december 1981 heeft uitgebracht over de planning van klinisch-psychia- trische voorzieningen in de provincie. In hun ogen hoeft het aantal bedden in Zon en Schild slechts te worden terug gebracht tot 568 (nu 848) in plaats van ruim 350 volgens het Stuurgroep-ad- vies. Van die 568 bedden zijn er 220 voor patiënten uit het Gooi bestemd. De rest van de gezondheidsregio 't Gooi en Flevoland kan dan een beroep doen op Amsterdam (Zuidelijk Flevo land) en Gelderland (Oostelijk Flevo land). Op het voorlopige standpunt van GS kan men schriftelijk reageren tot 1 december a.s. De reacties kunnen mondeling worden loegelicht tijdens de hoorzittingen, die op 3, 6 en zo nodig 13 defcember a.s. wor.' n gehouden in de Statenzaal van het provinciehuis, Ach ter St. Pieter 200 in Utrecht. Tijd: van 14.00 - 17.00 uur. Op 6 en eventueel 13 december zullen de hoorzittingen, als dat nodig blijkt, 's avonds om 20.00 uur worden voortgezet. Anders dan het ministerie van volks gezondheid en milieuhygiëne rekent het provinciebestuur de gemeenten Renswoude, Rhenen en Veenendaal tot de gezondheidsregio Amersfoort in plaats van de regio Arnhem. Zon en Schild moet dus ook voor patiënten uit deze gemeenten bedden beschikbaar houden. De kliniek voor kinder- en jeugdpsychiatrie van Zon en Schild, Fornheze, vervult in de plannen van GS geen functie meer voor de gezond heidsregio Utrecht, maar wel weer voor het Gooi. Het aantal bedden in Fornheze zal rond de 42 liggen. Wat de psychiatrische afdelingen van algemene ziekenhuizen (PAAZ) in de regio Amersfoort betreft, volgen GS het advies van de Stuurgroep. Het St. Elisabethziekenhuis in Amersfoort krijgt volgens dit advies een PAAZ van 36 bedden, terwijl die in de Lichtenberg wordt opgeheven. Voorwaarde is ech ter dat het St. Elisabeth 9 van de 36 bedden bestemt voor De Lichtenberg en 9 voor het ziekenhuis Maarschalks bos-Zonnegloren. Bovendien zou de staf van het St. Elisabeth regelmatig spreekuren in de twee laatste zieken huizen moeten houden, waarbij voor eventuele opname naar het St. Elisa beth kan worden verwezen. Met Zon en Schild en enige andere centra zal het t. Elisabethziekhuis ook de dagbe- andeling voor zijn rekening moeten emen. oor de regio Amersfoort en het Gooi amen zijn volgens GS in totaal 106 agbehandelingsplaatsen nodig. •S zijn geen voorstanders van psy- niatrische ziekenhuizen voor bepaal- e groepen patiënten. Voor de catego- ïe verslaafden (aan alcohol of andere rugs) maken zij echter een uitzon ering. Daarvoor willen GS een apart iekenhuis van 96 bedden waar ver- laafden uit de gezondheidsregio's rtrecht en Amersfoort (met het Gooi) ehandeld kunnen worden. Waar dit entrum moet komen is nog een open raag. }S benadrukken dat in het belang van le patiënten vermindering van het antal bedden op de ene plaats alleen hogelijk is, als tegelijkertijd nieuwe apaciteit elders wordt geschapen dus geen inkrimping van Zon en )child, voordat de Amsterdamse pa- iënten in een nieuw algemeen psy chiatrisch ziekenhuis in Amsterdam erecht kunnen). 'jO kan ook de werkgelegenheid voor iet personeel grotendeels worden vei- ig gesteld. Niet-vrijwillige over- ilaatsing, vooral van patiënten die angdurig zijn opgenomen, moet zo- -eel mogelijk worden voorkomen. Je ter is het om het aantal bedden terug e brengen door vrijkomende behan- lelplaatsen niet meer te gebruiken, s overplaatsing onvermijdelijk, dan noeten bij voorkeur eenheden worden vergeplaatst, zodat groepsverbanden det verloren gaan. Overigens zullen }S ook de patiënten zelf van deze oornemens op de hoogte stellen. Iet is de minister van volksgezondheid n milieuhygiëne, die de provincies om en globaal plan voor de psychiatri- che voorzieningen heeft gevraagd. >aarbij dienden de provincies uit te aan van de norm van iets minder dan vee bedden (1,9) per duizend inwo- ers. ,et voorlopige standpunt dat GS nu libben bepaald zullen zij, nadat alle pmmentaren zijn verwerkt, omzetten j een definitief. Dit zal ter goedkeu- hg worden voorgelegd aan provincia- Iptaten (in maart 1983) en vervolgens liar de minister worden gestuurd, bat deze akkoord, dan komt er een Jan, dat in de loop van ongeveer tien jar - dus geleidelijk - zal worden irwezenlijkt. i?n Foto: Goos van der Wilt Deels in de stromende regen hebben duizenden mensen afgelopen zaterdag bij de vliegbasis Soesterberg betoogd tegen de kruisraketten en de kernbe wapening in het algemeen. Onder het motto „Ons geluid: kernwapens Ne derland uit, neen tegen NAVO-dubbel- besluit" namen volgens de organisa toren zeker 6000 mensen deel aan de demonstratieve voettocht van het ge bouw ..Kontakt der Kontinenten" naar het manifestatieterrein aan de Kerk- laan. De politie hield het op 4000 man. Zowel organisatoren (IKV en Stop de N-bom) als de Soester politie waren tevreden met het vreedzame verloop van de betoging. Feit is echter wel dat dit jaar de opkomst lager was dan in de twee voorgaande jaren. Behalve het slechte weer wijten de organisatoren zulks aan het grote aantal politieke activiteiten van de laatste maanden. „Eerst de gemeenteraadsverkiezingen in juni, dan de Kamerverkiezingen op 8 sep tember, de IKV-vredesweek en gelijk daarna weer de demonstratie in 't Harde en Kalkar, tsja, de mensen raken een beetje actiemoe", aldus een woordvoerder'van de organisatie. Ge zien de omstandigheden spreken de organisatoren toch van een geslaagde demonstratie. Naast veel ouders met kinderen liepen ook enkele soldaten in uniform mee in de demonstratiestoet. Opmerkelijk was dat voor het eerst een groep Amerikanen uit Soesterberg deelnam aan deze jaarlijkse anti-kernwapende monstratie. Zij voelen zich nauw ver bonden met de zogeheten „Freeze- beweging" (bevriezing van het huidige aantal kernwapens in de wereld) in de Verenigde Staten. Vrouwen Een smetje op het gebeuren vormde de poging van een handjevol vrouwelijke raddraaiers uit het vrouwenvredes- kamp om op de Postweg eigenhandig de demonstratieroute te wijzigen rich ting vliegbasis. Een paar van de 50 man tellende ordedienst wist te voor komen. Ook later op het manifestatie- terreiè probeerden de vrouwen tegen de gemaakte afspraken in door te dringen tot het podium. Veel demon stranten ergerden zich aan het extre me gedrag van de vrouwen. Overigens lieten de organisatoren van de vredesmars in een petitie weten voor handhaving van het vrouwenvre- deskamp te zijn. Onthulling Met bussen, auto's en fietsen .werden vanuit alle delen van Midden-Neder land betogers aangevoerd. Vanuit on der meer Soest, Baarn en Hilversum fietsten honderden naar Soester berg. Om 14.00 uur begon de demon stratie met de onthulling van het beeld je „Doorbraak" op het terrein van het gebouw „Kontakt der Kontinenten". Dit vredesmonument, opgericht naar aanleiding van vijf jaar Soesterberg- demonstratie, symboliseert het verzet van de bevolking tegen de gevaarlijke alsmaar voortschrijdende kern wapenwedloop tussen Oost en West. Onder geringe belangstelling van de Soesterbergse bevolking zette de stoet betogers zich om half drie in beweging. De tocht ging door het winkelcentrum van Soesterberg naar het even buiten het dorp gelegen manifestatieterrein aan de Kerklaan. Tijdens de mani festatie traden enkele sprekers op. Het gebeuren werd verlucht door het optre den van de cabaretgroep „Dubbel en Dwars" en een Latijnsamerikaans duo. Demonstratie verloopt zonder incidenten De demonstratie tegen de kruisraket ten in Soesterberg, die zaterdagmid dag werd gehouden en naar schatting van de politie ongeveer 4000 deelne mers trok, is zonder incidenten ver lopen. De politie houdt het erop dat de aanwezigheid van politiemensen - het dubbele aantal van vorige jaar - daar toe overwegend heeft bijgedragen. Groepjes jongelui die de demonstran ten lastig wilden vallen kregen daartoe nauwelijks of geen kans. Na afloop van de demonstratie werd overigens in de hal van Kontakt der Kontinenten een man aangetroffen, die rijkelijk van alcohol gebruik had gemaakt. De 25-jarige inwoner van Soest bleek thuis te horen in een inrichting, waarheen hij door de politie werd overgebracht. Namens de jeugd sprak Christel Rand wijk (15). Haar spontane toespraak oogstte veel applaus. Landelijk IKV- voorzitter Ben ter Veer liet nog eens duidelijk weten dat de kruisraket ten er niet mogen komen. Ter Veer: „Laten we daarom overal nieu we bondgenoten zoeken. In de politieke partijen, in de vakbeweging, in de onderwijswereld overal, om straks nog sterker te staan bij de eventuele komst van nieuwe kernraketten". De IKV-voorzitter besloot zijn rede met een oproep om het dissidente CDA-Kamerlid en atoompacifist Hans de Boer, die momenteel in het zieken huis ligt, een gelukstelegram en bloe men te sturen. Zoals bekend is het CDA-lid De Boer tegenstander van de plaatsing van kruisraketten op Neder landse bodem. De organisatoren, die overigens zeer ingenomen waren met de goede politie begeleiding en de inzet van extra man schappen ter bescherming van de de monstranten, sloten rond 17.00 uur de manifestatie af. In een slotverklaring Birksfraat 2 SOEST De meest uitgebreide kollektie ligt bij ons ter inzage. Bestel vooral tijdig, de keuze is nu het grootst. VAN WEEDESTRAAT 47 A SOEST - TEL. 14152 Telefoon kantoor Amersfoort 033-18747 De kop van de demonstratie in Soes terberg. stelden zij: „Op 21 november 1981 lieten meer dan 400.000 mensen in Amsterdam ondubbelzinnig blijken dat een zeer groot deel van de Nederlandse bevolking niet akkoord gaat met het NAVO-dubbelbesluit, waarbij de sta tionering van 48 kruisraketten op Ne derlandse bodem wordt voorgenomen. Sinds die dag is het protest tegen een mogelijke plaatsing van nieuwe kruis raketten toegenomen. De zorg en be zwaren van duizenden burgers zal door de Nederlandse regering serieus ge nomen moeten worden", aldus de or ganisatoren in hun slotverklaring. Adriaan Sloof f Steeds meer mensen ontdekken dé goedkope boeken kelder met meer dan 2000 in prijs verlaagde O^boeken O O o/ - STONE WASH DENIiw, BODY-* WARMERS A met uitknoopbar Borg-voering In de maandagavond gehouden verga dering van de Commissie Algemene Bestuurszaken heeft burgemeester P. Scholten met unanieme instemming van de commissie zijn afkeuring uitge sproken over de vernielingen die een groep jongelui vorige week heeft aan gericht op het Vrouwen Vredeskamp in Soesterberg. „Een dergelijke actie geeft geen pas in onze rechtsorde", aldus mr. Scholten. Op vragen van mevrouw Allard (D'66) antwoordde de burgemeester dat tegen de daders proces-verbaal is opge maakt en dat de Officier van Justitie volgens zijn mededelingen deze zaak met voorrang zal behandelen en de jongelui wil vervolgen. Over de moge lijkheid van vergoeding van de door de vrouwen geleden schade merkte mr. Scholten op, dat de gemeente Soest daar buiten staat. Civiele procedures zijn uiteraard altijd mogelijk, oordeel de mr. Scholten, maar een en ander hangt af van de opvattingen van de rechter. Bij een openbare rechtszitting worden de namen van de jongelui bekend gemaakt, zodat er wat dat betreft geen belemmering kan zijn een dergelijke procedure aan te spannen. De heer Scholten meende overigens dat ook de vrouwen zich in dat geval met naam en toenaam bekend zouden moeten maken, en niet optreden als collectief of slechts onder vermelding van hun voornamen. Over de beroepsprocedure, die maan dag diende bij de Raad van State, kon de burgemeester uiteraard nog geen uitspraken doen. In verband met de hygiënische situatie in het kamp meende hij dat een snelle uitspraak door de Raad van State wel zeer gewenst is. specifieke mogelijkheden, dat is in dit stadium het belangrijkste. Concrete overeenkomsten zullen dan vanzelf kunnen ontstaan. „In de Verenigde Staten kijkt men in Als gast van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Eemland heeft in de afgelopen week de heer George H. Grodhaus uit Titusville een bezoek gebracht aan Soest en andere plaatsen in de omgeving. Dat daarbij het bedrijfsleven in Soest bijzondere aandacht kreeg lag, gezien de contacten na de reis van burgemeester P. Scholten en wethouder G. Plomp naar Titusville, dit voorjaar, voor de hand. De reis van de heer Grodhaus had tot doel een zo breed mogelijke oriëntatie op mogelijke handelsbetrekkingen tussen de regio Eemland en het achterland van Titusville, dat in feite de gehele staat Florida omvat. De heer Grodhaus is verbonden aan de North Brevard Development Council, een organisatie die zich bezighoudt met de ontwikkeling van het bedrijfs leven in de regio Brevard, waarvan Titusville deel uitmaakt. Begeleid door de heren A. H. M. de Bakker, exportconsulent, verbonden aan de Kamer van Koophandel, en de heer D. J. Scheepbouwer, eveneens van de Kamer, heeft de heer Grodhaus een aantal verkennende bezoeken ge bracht aan o.m. een tien a twaalf bedrijven in Soest. In een aantal geval len werd hij vergezeld door burge meester P. Scholten. Met een grote hoeveelheid documentatiemateriaal, maar vooral met een aantal scherpe indrukken van de mogelijkheden die het bedrijfsleven in de regio kan bie den, heeft de heer Grodhaus inmiddels de terugreis naar Titusville weer aan vaard. „Het is een lange weg, het gaat ook niet van de ene dag op de andere", licht de heer De Bakker het bezoek toe. „Het is met een zo'n bezoek natuurlijk niet afgelopen. Het is een begin, we moeten zien hoe een en ander zich gaat ont wikkelen. Maar het is een feit dat de weg voor de mogelijke betrekkingen tussen bedrijven hier en aan de over kant van de oceaan is geëffend door het initiatief van burgemeester Scholten". Een week is feitelijk veel te kort om echt diepgaande contacten te leggen. Toch weet men in Amerika nu dat er in Eemland een groot potentieel is aan exporteurs. Informatie over eikaars de eerste plaats naar kwaliteit en naar een goede prestatie. Nederland heeft daar trouwens toch een uitstekende naam. Er is nu een gezonde basis, er is een kanaal"aldus de heer De Bakker, die aan de Nederlandse kant het con tact met Titusville en omgeving zal onderhouden. Aan de Soester ondernemers zal het niet liggen, gezien de grote belangstel ling die van die zijde werd getoond voor de ontvangst van de heer Grod haus in de Kamer van Koophandel. Uit de kleedkamer van een sportver eniging werd de portemonnee wegge haald van een inwoonster van Utrecht. De portemonnee bevatte naast een be drag van 10,- ook een rijbewijs en een giropas. De gedupeerde deed aan gifte bij de politie. Bij een nachtelijke aanrijding op het kruispunt Birkstraat-Zandlaan wer den twee auto's zwaar beschadigd, ter wijl de drie inzittenden gewond over gebracht moesten worden naar het Eli- sabeth-ziekenhuis in Amersfoort. Van de Zandlaan naderde een 22-jarige Zwollenaar het kruispunt, juist toen daar de 64-jarige Leusdense bestuur der van een andere personenauto, waarin ook zijn 68-jarige echtgenote over de Birkstraat in de richting Amersfoort reed. Doordat de ruiten van de Zwollenaar beslagen waren dacht hij g .en voorrang te hoeven ver lenen. Bij onderzoek bleek hij boven dien alcohol te hebben gebruikt. 14 October 1932 'N WIJS WOORD VOOR IEDEREN DAG ZONDAG: Leer door het voorbeeld van anderen wat gij doen moet en wat gij hebt te vermijden. Het gedrag van anderen moet een les voor ons zijn. MAANDAG: Als de toorn zwijgt begint het berouw te spreken. DINSDAG: De rijke leeft de wereld, de arme leert het leven kennen. WOENSDAG: Maar al te dikwijls wordt verstandig handelen harteloos heid genoemd. DONDERDAG: Wie voortdurend zich ergert aan een niets, vernietigt zichzelf en strekt anderen tot de grootste ergernis. VRIJDAG: Velen verstaan onder onafhankelijkheid niets anders dan te mogen doen wat zij niet doen moesten. ZATERDAG: Voor de tijdgenooten is menige zaak slechts een zucht, die voor het nageslacht groeit tot een schreeuw. PLAATSELIJK NIEUWS Nederl. Tooneel Vrijdag 28 October a.s. zal in Hotel „Bosch en Duin" het winterseizoen worden geopend met de opvoering van „Menschen in het Hotel", van Vicky Baum, door het Nederl. Tooneel. Men zie de advertentie in één der volgende nummers. Postduivenvereen. „De Zwaluw" Uitslag wedvlucht vanaf Neurvilles met oude en jonge duiven óp 18 September; afstand 199 K.M., los 9 uur 30. Deelname 78 duiven. Uitslag: G. Roeten 1. J. Pot 2. A. Dorresteijn 3 8. A. Schaap 4. B. Groene veld 5 9 16. A. Rijksen 1119 20. T. Bokma 12. G. Visser 13 17. F. Limburg 14. E. Groen 15. J. Huurdeman 18. Eerste duif 12 uur 15 min. 4 sec. Laatste duif 12 uur 36 min. 40 sec. Dansclub „Ons Genoegen" Dinsdagavond om 8 uur is in hotel „Eemland" genoemde R.K. dansclub opgericht, met aanvankelijk 30 leerlingen. De leiding berust bij den heer Theo Vonk Jr. te Hilversum. A.s. Dinsdag bestaat alsnog gelegen heid voor inschrijving; dien avond zal de leider vooraf een demon stratie geven in de allernieuwste mode- en gezelschapdansen. Voor R.K. jongelui, die in deze tak van sport zich willen bekwamen, wordt een prettige gelegenheid geboden. UIT DE ADVERTENTIES: W. DE HAAN Heerenkapper: scheren 15 cent - knippen 30 cent. Burgem. Grothestraat 34e. WEDER VOORRADIG Kruschen Zalz a 1,60 met proefzakje, zoolang de voorraad strekt. Wees er vlug bij. „De Soester Vijzel", Soesterberg- schestraat 1, telefoon 2127 - Gijsbert Maris, Ass. Apotheker. Gediplo meerd Opticiën T.O.G. GROOTE AFSLAG van uitsluitend eerste kwaliteit Rund- en Varkens- vleesch in de slagerij van M. A. van Asch; Van Weedestraat 34 Soestdijk, telefoon 2311. 2,5 Pond runder rollade voor 1,-; 3 Pond gehakt, half om half voor 1,-; 2,5 Pond doorr. varkenslappen 0,60.

Soester Courant | 1982 | | pagina 5