2 Van Weedestraat 20 7?5 9?5 m 39.75 32?° 3?5 37?° I?5 8! 19?56?5 35J 75" I 14-1» 17?y KIK E VERTROUWD VOORDELIG *'4. nsiaaHii 95 29;95 R@mgj 20 Bij elke Fl 25- die u besteedt ontvangt u GRATIS een fraaie Beiers porseleinen kop en schotel t.w.v Fl. 2.95 lol Fl 1 50 naa keuze) Max. 3 per klant. Kado geldig t/m zaterdag 23 oktober en aanbiedingen zijn geldig t/m dinsdag 26 oktober, zolang de voorraad strekt Ook tijdens de koopavond Rowenta Gero Zilmeta edelstalen kookpannen met energie besparende kontaktbodem. Geschikt voor gas en elektra. Deze 4-delige pannenset bestaat uit de kook pannen 16.18 en 20 cm. en een steelpan 14 cm. Profiteer van deze unieke aanbieding. Gero adviesprijs 249,- NU VOOR Tornado strijktafel Hawaï met het bekende stoom- doorlatende "expanded metal" strijkvlak voor sneller strijken. Tornado prijs 84,50 De stekjesset. In de glazen bolletjes, kunnen uw stekjes wortel schieten. Als set slechts Hoogpolig badkamer garnituur in bruin. Badmat 50 x 60 cm. en een toiletmat 50 x 48 cm. Elektronische gasaan- steker met Tefal garantie. Werkt zonder lichtnet of batterijen en steekt moeite loos elk gasfornuis aan. Adviesprijs 13,- Airpot; de grote isoleerkan met het handige pompsysteem Met een druk op de knop schenkt gedekoreerd en met een inhoud van 1.9 liter Tochtwering voor efficiën te energiebesparing! Deurtochtstrip, q qc lengte 100 cm. «39«fO Brievenbustochtwering aangepast aan de P.T.T.- maten AAK Als set nu DüGlclerop ALARM Curver-afvalbak in beige bruin. voorzien van het handige tuimeldeksel. Adviesprijs 19,95 VOORDEEL PRIJS Dorothé dubbelwandige theepot houdt thee lang zonder lichtje. Greep koel- blijvend. Inhoud 10 kops. Daalderop prijs 69,50 Nü 49,75 5 kops. Nu Moulinex koffiezet apparaat Zorgt snel voor 6 royale kopjes koffie. Modern van uiterlijk en laag in prijs. Moulinex prijs 67,50 Lichtgewicht telescoopsteel. Gekombineerd met raamwasser en wisser de reinigers bij uitstek als het gaat om het wassen van ramen op grote hoogte (werkhoogte meer dan 6 meter). Als komplete 3-dlg. set Losse ragebol 4.95 1 hele kilo tafelkaarsen met een inhoud van 20 stuks. Uitstekende kwali teit en keuze uit rood of wit. Nu voor slechts WtrxJL MVCX Flair aardappelbak met een capaciteit voor 7 kg. aardappelen. De deksel is ook als schilbak te ge bruiken en het geheel is gemakkelijk schoon te maken. Veilig trapkrukje met brede anti-sliptreden. Is inklapbaar en vraagt dus weinig ruimte na gebruik. Frame zwaar verchroomd. Nü Super droogrek in berge- bruin. Stevig staand geheel inklapbaar en met veel uitgekiende droogruimte op de geplastificeerde lijnen (35 meter). Nü Nylon koffiefilter, voor koffiezetten zonder gebruik van papieren fil terzakjes. Heeft een on beperkte gebruiksduur en behoudt het aroma. Stevig beukenhouten trap- hekje. een veilige afschei ding voor kinderen! Klemt zichzelf vast en past ook tussen elke deuropening Veilige rubber warm- waterzak. Blijft lang warm te uitstralen en is ideaal bij koude voeten of buikpijn. Kookwekker, in een moderne kleurenkombinatie. Instelbaar tot 60 minuten. FEESTPRIJS Strijkzool, vochten, of het strijken met een perslap overbodig. Voor komt glansstrijken en be schermt met name nylon en zijde Metalen pedalette in beige bruin. Met een fraai dekor. Heeft een hygiënische losse binnenemmer \A3tr Rowenta stoomstrijk ijzer. Zowel met als zonder stoom te gebruiken en voor zien van stelknop. 1 jaar garantie. Rowenta prijs 89.- Praktische deurmat van een sterke vuilafstotende kunst vezel, geschikt voor binnen en buiten. Verschuift niet dankzij anti-slip onderlaag. Formaat 40 x 70 cm. 42-dlg. Gero Zilmeta cassette, model 502 nu met meer dan 50% korting' Schitterend gepolijst en kompleet ijiet luxe cassettedoos. Gero prijs 417,35 Onze prijs De kruimeldief van Black Decker; een handige kompakt-kleine stofzuiger zonder snoer. Met wand- houder/oplader. Adviesprijs 119,- Wasemex wasemkap- filters, voorkomen geur en aanslag in uw keuken. Passen in vrijwel elk model afzuigkap. Deuralarm. Dé beveiliger bij inbraak, die waarschuwt via een sner pend geluid. Werkt op batterijen en is voorzien van bevestigingsmateriaal. Per set van 2 stuks TOMADO Originele bamboe kledinghanger. Niet alleen erg praktisch, maar ook bij zonder fraai van vorm. Per stuk 2,50 Nu per 3 stuks 8-persoons punch- bowlset van bewerkt glas. Met royale schaal. 8 kopjes, 8 ophanghaakjes en een lepel. Tornado kunststof hobby box in diverse kleuren. Enorme ruimtewinner door het praktische formaat en stapelsysteem. Tefal fekkere hapjespan met anti-aanbaklaag. Heeft een diameter van 24 cm. en is voorzien van een roest vrijstalen deksel met ventilatieknop. Elektrisch Zwitsers Sigg gourmetstel met 6 gour metpannetjes. voor een culinair hoogtepunt, Bak/ grillplaat is voorzien van een Flair trio-rofhouder. nu 3 handige huishoudhulpjes in één. In deze praktische houder is er b.v. plaats voor aluminiumfolie, plas ticfolie en een huishoudrol. Spaarpijpen met waarde- aanduiding Door de trans parante huls kunt u zien wat u spaart Piekpijp Prestige snelkookpan voor 2-5 personen. Geschikt voor gas en elektra. Prestige prijs 129.- De Rolykit. Een handige -gëheef oprolbare box. die in de 11 vakken erg veel ruimte biedt aan b.v. naai- of visgerei. gereedschap enz. Adviesprijs 45,75 anti-aanbaklaag aBï-SSS Als Moeder de Weekend koopjes uitzoekt, kun je haar vast wel goed helpen met dit lichtlopende winkel wagentje. Voor maar Natuurgetrouwe pasgeboren babypop 40 cm. lang. Met slaapogen en gekleed in een schattig luierpakje Scrabble. Boeiend woordenspel waarbij kijken, denken en schuiven met letters het spelbeeld beheersen. Stelten lopen. Dat is pas leuk En op dit blankhouten stel leer je het zo. De sta- blokjes zijn zowel voor hoog als laag bij degrond gemaakt Lengte ca. 1.75 meter Driewieler Big-Snoopy. Robuust en van veilig kunst stof. Is vrolijk gekleurd en heeft een afmeting van 60 x 50 cm. Nü Opgeruimd staat netjes, ook in dit kinderhoekje moet de maker van dit schoon- maaksetje gedacht hebben. Tonka Formule 1 race wagen met coureur Nauw keurig tot in het kleinste detail. Nü Veilig kinderstoeltje van solide beukenhout. Goed ge beitst en gelakt en met een originele biezen zitting. 3^50 1-75meter Mlgsai

Soester Courant | 1982 | | pagina 20