1 Bondsspaarbank reikt prijzen uit Nieuw type naaimachine van Elna zorgt voor Nouvelle Couture" -i Gehuldigd voor 5 jaar hondewerk Geslaagde feestmiddag van A.N.B.O.-Soest op VPRO-Radio n tev Bijpostkantoor Soestdijk (bij paleis) 's middags gesloten Winst voor Shotheren verlies voor dames BDC door pech geveld Grote 2e hands ski- markt in Amersfoort Succes voor Stal „Duinbak,, Clubkampioenschap ,,Kings Road Rider s" SLIMME,VERSTANOIbfc J KL GOLS Bij Van Huissteden in de Van Weedestraat: TAFELTENNIS Hurry Up - BDC 12-11 HANDBAL Zaalprogramma wintersport ZATER 16 Soester Courant van woensdag 27 oktober 1982 16 17 De winnaars van de Bondsspaarbank- prijsvraag - gehouden tijdens de bra derie van Hartje-Zuid aanwezig bij de prijsuitreiking in het gebouw van de Bondsspaarbank aan de Soesterberg- sestraat Foto: Herman van Dam De tijdens de Braderie Hartje-Zuid door de Bondsspaarbank gehouden prijsvraag heeft een groot aantal Inzendingen opgeleverd. De wedstrijd had betrekking op het ..jongerenpakket" dat de Bondsspaar bank voert - de Piekfijnspaarrekening, het Piekfijnpakket en het Kombipak- ket - en de deelnemers moesten bij di verse afbeeldingen de juiste tekst zoe ken. Bovendien moesten zij een leuke of ori ginele slagzin verzinnen. De jury heeft door de vele inzendin gen een moeilijke taak gehad, maar tenslotte zijn de volgende prijswin naars uit de bus gekomen. Eerste prijs, een radio-cassetterecor der, gewonnen door Katrien Martens; tweede en derde prijs, een Piekfijn- spaarrekening met 50.-. gewonnen door Astrid Boerboom en Hans Schle- baum; vierde tot en met achtste prijs, een Piekfijnspaarrekening met 25,-, gewonnen door Cynthia Cornelissen, Marlies v.d. Laar, Helene Boeren, Erik ten Hove en Marco Bloemerts. Bovendien ontvingen de prijswin naars allemaal een boek en een poster. Vorige week heeft de afdeling Soest van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen [ANBOJ een uitstekend geslaagde jaarlijkse feestmiddag ge houden. Dat gebeurde in de zaal van de Emmakerk, met een grotendeels uit stekend verzorgd muzikaal program ma. Daarbij trad, onder leiding van de heer R. M. van de Ven, het amateur-or kest van de ANBO-afdeling Den Haag op. De tweehonderdvijftig aanwezigen zongen de liedjes uit de dertiger jaren uit volle borst mee. Vooral zangeres Corry v.d. Boom mocht buitengewone bijval in ontvangst nemen met haar prachtige stem. Een bijzonderheid is nog dat het pro gramma door de VPRO werd opgeno men, welke omroep het op zondag 31 oktober a.s. via de radio zal uitzenden. Bromfietsers botsten Op de kruising Van Weeraen Poelman- weg/ Amersfoortsestraat deed zich maandagmiddag een ongeval voor waarbij twee bromfietsers betrokken waren. Een 16-jarige inwoner van Soesterberg nam de bocht naar rechts te ruim, zodat hij tegen een hem tege moetkomende 37-jarige bromfietser uit Soest botste. De laatste werd met ver wondingen aan zijn linkerknie per ambulance naar Zonnegloren ge bracht. Regelmatig verschijnt er iets nieuws op naaimachinegebied op de markt. En over het algemeen gaat het daar bij om. machines die meer bedienings gemak en meer mogelijkheden bieden. Dat geldt ook voor de Carina „elec- tronic" van Elna. Daarin is nogal wat elektronika op een zinvolle wijze toegepast. Reeds tientallen jaren is Elna op het gebied van huishoudnaaimachines toonaangevend en nu stelt zij de huis vrouw een nieuwe naaimachine voor, waarvan de mogelijkheden, kwaliteit en prijs zeer goed met elkaar in ver houding staan. De Elna Carina ziet er zeer aantrek kelijk uit en heeft een diepliggende vrije-arm, die het werken vergemak kelijkt. Haar doorsteekkracht en naaisnelheid worden door een electro- nisch centrum, waarop het unieke luchtdrukpedaal is aangesloten, pre cies en gemakkelijk gestuurd (ook bij zonder geschikt voor minder-validen). De Elna Carina is snel klaar voor het werk, een beschermkap vervangt de traditionele koffer. Zij is eenvoudig in het gebruik met Lift-Matic-systeem, dat er voor zorgt, dat de naald steeds bij het stoppen in de hoogste stand ,0- staat (hetgeen het verplaatsen van het werkstuk vereenvoudigt). Naast de keuze tussen een aantal inge bouwde gebruikssteken beschikt de machine over een naaiprogramma via uitwisselbare Elna-schablonen. Het is een machine waarin de electronica werkelijk nuttig is toegepast: voor de doorsteekkracht en de volledige be heersing van de naaisnelheid. De El na Carina biedt de mogelijkheid tot het naaien van gebruiks- en siersteken, die voor de beginner gemakkelijk te maken en voor de geoefende naaister praktisch onuitputtelijk zijn. Hierbij wordt niet meer het voetje gewisseld, maar alleen de Clip-voetzool. Tot de nieuwigheden behoren tevens de Snip-draafl&fsftrfdëf1; 'dié ha-Hét'^afsnij den de draad ook vasthoudt (dit voor komt het'blokkeren^bij'het bègin vén het naaiwerk), de Superoverlocksteek, waardoor in één bewerking een naad genaaid én afgewerkt kan worden en tenslotte het zijwaarts stoppen, het geen tot voordeel heeft, dat een scheur stoppen of het opnaaien van een ver steviging op broekspijp of mouw veel eenvoudiger is geworden, omdat het werkstuk niet meer om de naald ge draaid of de naad opengetornd moet worden. Deze steek is uniek en eenvoudig, zij naait voorwaarts, achterwaarts en zijwaarts. Werkelijk ideaal voor het onderhouden van kinder- en werkkle ding. Demonstratie van deze machine bij: Fa. Van Huissteden a.s. vrijdag. Zie de advertentie in deze courant. Kasteelconcert in Groeneveld A.s. zaterdag, 30 oktober, wordt in de Hasselaerzaal van kasteel Groeneveld in Baarn het derde „Kasteelconcert op de Zaterdag" georganiseerd door de Baarnse Muziekkring. Medewerking verlenen Vera Beths, viool, en Stanley Hoogland, piano. Op het programma staan werken van Robert Schumann, Johannes Brahms en Gabriel Fauré. Toegangsprijs 11,50. CJP en Pas 65 10,-. Het pro gramma begint om 20.15 uur de zaal is vanaf 19.30 uur geopend. Spreekuur wethouder Oudemans verplaatst Het spreekuur van wethouder J. Th. Oudemans op woensdag 10 november in Soesterberg, wordt verplaatst naar woensdag 17 november van 16.00 tot 16.30 uur in de hulpsecretarie Soester- berg. Zaterdag 23 oktober j.1. werd Ton van Ouwerkerk bij Brilcentrum gehuldigd omdat hij 5 jaar als slijpspecialist werkzaam is. In verband met het sterk teruggelopen aantal lokethandelingen, waardoor een volledige openstelling bedrijfs economisch gezien niet langer ver antwoord is, is de openstelling van het bij postkantoortje aan de Amsterdam sestraatweg - tegenover paleis Soest dijk - met ingang van deze week be perkt tot de ochtenduren. Sinds maandag j.1. is de middagopen stelling geheel komen te vervallen. De openingstijden van het postkan toortje, dat in het verleden een belang rijk deel van zijn bedrijvigheid ont leende aan de nabijheid van het koninklijk paleis, zijn thans: maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur. SPORT Weinig opzienbarende gebeurtenis sen in de tafeltenniscompetitie van de afgelopen week, want de meeste resul taten waren min of meer voorspelbaar. Shot 1 versloeg in een matige wed strijd het Zwolse Seine Meubelen met 8-2, terwijl Shot 2 hekkesluiter Oikos 2 in Wateringen met dezelfde cijfers de baas bleef. De Shotdames speelden tegen koploopster Avanti en verloren in Hazerswoude met 8-2. Op afdelings niveau verloren zowel Shot 3 als Shot 4 onnodig hun wedstrijd en speelde Shot 5 gelijk tegen Tovo 1. Het landelijke jeugdteam van Shot versloeg het Leid- se Scylla met 8-2. Het gebrek aan tegenstand in de 4e divisie begint nadelige gevolgen te krijgen voor de prestaties van Shot 1. Afgelopen zaterdag tegen Seine Meu belen uit Zwolle speelde Shot de slechtste wedstrijd van deze competi tie en werd het slechts 8-2 voor de Soester koploper. Shot startte al slecht, doordat Dirk Schuiling zijn le wedstrijd verloor en Shot voor het eerst deze competitie een achterstand opliep: 0-1. Via een aantal moeizame overwinningen kon Shot vervolgens uitlopen naar 6-1, waardoor in ieder geval de twee pun ten binnen waren. Op deze stand raak te ook Harry Maassen in de greep van onderschatting en concentratie verlies, zodat de Zwollenaren hun tweede punt konden scoren. Hoewel de eindstand uiteindelijk nog een ruime 8-2 score te zien gaf, was het zeker niet best wat Shot 1 deze wedstrijd liet zien. Ook Shot 2 speelde tegen het zeer zwakke Oikos 2 geen briljante partij. Werd dit team in de thuiswedstrijd nog met 10-0 verslagen, nu moest men in Wateringen genoegen nemen met een 8-2 score, wat uiteraard wel ruim voldoende was voor de twee winst punten. Dat onderschatting ook Shot 2 enigzins parten speelde blijkt hieruit: dat een drie klassen lager spelende invaller aan Oikoszijde nog twee ga mes wist te winnen. De Shotdames verloren niet geheel on verwacht van koploopster Avanti 3, dat in Hazerswoude met 8-2 te sterk was. Hoewel 5 partijen pas na drie games beslist werden, kwamen de Shotdames toch niet echt aan de bak. Een winstpartij van José Daselaar en een zege in het dubbelspel zorg den voor de Shotpunten. Op afdelingsniveau speelde Shot 3 een zeer ongelukkige wedstrijd tegen het sterke Victoria 2. Op knappe wijze werd een 3-1 voorsprong opgebouwd en er leek minstens een gelijkspel in te zitten. Door het nodige geluk en doordat de Shotspelers in de afwerking telkens net iets tekort schoten won Victoria deze wedstrijd toch nog met 7-3. Shot 4 speelde de afgelopen week te gen de ongeslagen koploper in de 2e klasse, Victoria 3. Shot bleek beslist niet de mindere van de Hilversummers en had in deze wedstrijd minstens een gelijkspel verdiend. Ook hier was het geluk echter aan de zijde van de Victoriaspelers, zodat een 6-4 nederlaag werd geleden. Invaller Arjan Schuiling kwam twee keer tot winst, Eddy Gaytant en Wilfred Busch ieder één keer. Shot 5 blijft uitzicht houden op de twee de plaats in de derde klasse na het gelijke spel tegen Tovo 1. Tegen dit sterke team won Arjan Schuiling twee keer, terwijl Wil Scheel en Jan Bessels ieder één keer tot winst kwa men. Het landelijke jeugdteam van Shot kwam opnieuw tot winst, ditmaal werd het nog puntloze Scylla 2 met 8-2 ver slagen. Aan Shotzijde lieten Edo Fran sen en Frans Mark Schut zich niet kloppen. Overige uitslagen senioren: Shot 6 - Blarieum 1: 8-2, Bunshot 7 - Shot 8: 1-9, Shot 9 - de Hilt 4: 7-3, Victoria 10 - Shot 10: 9-1, Shot 11 - Hui zen 12: 8-2, Shot 12 - Sukses 4: 8-2, Shot 13 - Metac 5: 9-1, Victoria 16 - Shot 14: 2-8. Overige uitslagen jeugd: Shot 2 - Elan 1: 4-6, Shot 3 - Victo ria 3: 8-2, Sukses 2 - Shot 4: 3-7, Shot 5 - Elan 5: 7-3, Elan 4 - Shot 6: 8-2, Shot 10 - Shot 7: 1-9, Shot 9 - Suk ses 3: 10-0, Quick 9 - Shot 11: 2-8, Shot 12 - Elan 8: 3-7, Elan 9 - Shot 13:10-0, de Hilt 2 - Shot 14: 7-3. Zondag j.1. traden de heren uit Soest aan tegen de debutant in de eerste divisie uit Klazienaveen „Hurry Up". In het verleden heeft BDC al eens tegen deze noordelijke ploeg gespeeld. Dit was echter 3 jaar terug. Deze ploeg beschikt over een stugge verdediging die lichamelijk geweld niet uit de weg gaat. Ook is het bekend dat dit soort ploegen knokt tot de laatste minuut. Ook nu bleek weer dat dat het laatste doorslaggevend kan zijn. Zowel Hurry Up als BDC gaven elkaar in de beginfase geen meter ruimte. Toch waren het de Soestenaren die de eerste kansen van de wedstrijd wisten te creëren. Na een korte kombinatie probeerde men in de 3e minuut de cirkel aan te spelen. Slechts door een overtreding wisten de Drentenaren cirkelloper Ralph Christiani van sco ren af te houden. Het was Sjaak Smeeing die de strafworp die hier uit volgde kon verzilveren. Aanval en verdediging van bei de ploegen waren tegen elkaar opge wassen. De gasten lieten na 9 min. spelen een doelpunt aantekenen. Door een identieke situatie als bij het eers te doelpunt kon Sjaak Smeeing via een strafworp 0-2 maken. Dat men in de Hurry Up-verdediging te fanatiek te werk ging bleek uit het feit dat men reeds in deze 9 min. 2 gele kaarten in ontvangst moest nemen. Ook de thuisclub wist na 11 min. spelen het doel te vinden. De Soester verde diging werd uitgespeeld en ook doel man Edwin Zoetelief was bij deze inzet kansloos. Even leek het erop dat de Drentse aanval het zwakke punt van BDC gevonden had, want 2 min. later werd opnieuw de linkerkant uitgespeeld, zo dat de stand halverwege de eerste helft 2-2 bedroeg. Door diverse combinaties wisten de BDC-ers fraaie kansen te ontplooien, die helaas niet altijd omge zet werden in doelpunten. Toch waren het Paul v.d. Deijssel, Cleem Diemers tweemaal, die er voor zorgden, dal BDC met een kleine voorsprong van 4-5 ging' rusten! Ais paal en lat in dèfce eerste helft de Soestenaren niet zoveel dwars hid gezeten, dan was het vér- schil beslist groter uitgevallen. Het begin van de 2e helft gaf opnieuw een bijzonder fanatiek BDC te zien. Kansen voor o.a. Paul v.d. Deijssel, Hans Hom en Cleem Diemers. Binnen 10 min. trokken de Soestenaren de stand op tot 5-9 in hun voordeel. Jammer genoeg konden de gasten dit overwicht niet handhaven. Door twee maal een strafworp en tweemaal een break-out wist Hurry Up na 18 min. spelen de stand gelijk te trekken. 9-9. Toch was de stand met nog 5 min. te spelen nog steeds ge lijk 11-11. Het karakter van deze noordelijke ploeg gaf de doorslag. In de 29 min. bepaalde de rechter opbouwer van Hurry Up tenslotte de eindstand op 12-11. Toch zien de Soestenaren de volgende thuiswedstrijd voor de competitie op 7 november met vertrouwen tegemoet. Gesteund door eigen publiek zullen zij tegen Olympia Hengelo weer flink van leer trekken. Eerst moet er echter volgende week zondagavond aangetre den worden tegen de eredivisie ploeg. Ook dan rekenen de Soestenaren op een grote supportersschare. A.s. zondag bekert herenteam tegen Attila Na de eerste ronde goed doorstaan te hebben tegen Taehos uit Waalwijk, is nu de beurt aan Attila. Beslist geen onbekende ploeg voor de Soestenaren. Vele malen was het een tegenstander in oefenwedstrijden en in voorgaande bekerduels. De ploeg uit Utrecht heeft op BDC wel een streepje voor. Het speelt in de ere-divisie en is dus een ervaring rijker op handbalgebied. Maar de ploeg uit Soest heeft nog een rekening te vereffenen met Attila, dat BDC vorig jaar uit de beker competitie wipte. De wedstrijd zal niet op een gebruikelijke tijd gespeeld worden, maar zondagavond om 20.00 uur, in Sporthal Beukendal. r op vrijdag 29 en zaterdag 30 oktober U kunt uw oude ski's, skischoenen en -kleding, langlauf- artikelen en sneeuwkettingen, voorzien van maten, ter verkoop aanbieden. De verkoop zal plaatsvinden tijdens onze grootse skimarkt op vrijdag 29 en zaterdag 30 oktober a.s. Tijdens deze beurs vragen wij geen verwerkingskosten. Verdere inlichtingen aan onze zaak. Inlevering materiaal: vanaf heden. Langestraat 111-113-115 - Amersfoort-Tel. 033-1 8996 SEC-jeugdvoetbal Zaterdagochtend moesten de F- pupillen van SEC voor het eerst voet ballen. Dat de F3 wat moest wennen bleek wel uit de uitslag. Er werd met 7-0 verloren. De Al junioren moesten zaterdagmiddag thuis voetballen tegen CJVV Al. Het was in het begin al duidelijk dat het een moeilijke wedstrijd zou worden. SEC had de beste kansen en nadat er een doelpunt van Oscar Bouwman wegens buiten spel was afgekeurd en Ronald de Rooy op de lat had geschoten werd het toch 1- 0 door Erwin Meerdingna goed voorbe reidend werk van Jos Kramer. In de rust werd Jos Kramer gewisseld voor Marcel Sakkers. De wedstrijd werd harder en CJVV kreeg een 5 minuten straf nadat hij Jeroen de Wolf op een unfaire manier had neergelegd, met als gevolg dat Jeroen de Wolf gewisseld moest worden voor Robert Jan Zwiers. Bij een uitval van SEC kreeg Ronald de Rooy de bal goed aangegeven van Henk de Jong en ging er alleen vandoor Z'n schot van 30 meter afstand was goed gericht en de stand was 2-0. CJVV's vechtlust werd beloond met een doelpunt 2-1, maar SEC hield ver der de wedstrijd onder controle. Jongens, die interesse hebben om bij SEC te gaan voetballen kunnen zich opgeven' b'fj of zich voor informatie wenden tot F.v. Zanten, Olijkeweg, tel. 0 2 1 5 5 - Uitslagen van zaterdag A-junioren SEC Al-CJVV Al 2-1 Amsvorde A2-SEC A2 2-5 B-junioren APWC Bl-SEC Bl 1-1 SO Soest B4-SEC B2 6-0 C-junioren SEC Cl-Baarn Cl 2-8 SEC C2-Amersfoortse Boys C3 1-1 D-pupillen HVC Dl-SEC Dl 4-2 IJsselmeervogels D2-SEC D2 4-2 SEC D3-Roda D4 2-0 SEC D4-VVZA D9 1-6 E-pupillen SECEl-IJsselmeervogelsEl 2-3 SEC E2-VVZ'49 E2 4-1 F-pupillen KVVA Fl-SEC Fl 7-0 Limvio F2-SEC F2 2-7 Hoevelaken F3-SEC F3 7-0 Wedstrijdprogramma 30 oktober A-junioren 14.30 uur SEC Al-TOV Al 15.00 uur Hooglanderveen A2-SEC A2 B-junioren 15.00 uur SEC Bl-Quick B2 13.45 uur SEC B2-Quick B3 C-junioren 13.45 uur Hooglanderveen Cl-SEC Cl 15.00 uur IJsselmeervogels C5-SEC C2 D-pupillen 13.00 uilr SEC Dl-Hoevelaken Dl 12.00 uur SEC D2-SO Soest D2 11.00 uur IJsselmeervogels D5-SEC D3 12.00 uur Roda D6-SEC D4 E-pupillen 10.00 uur Baarn El-SEC El 11.00 uur VVZA E3-SEC E2 F-pupillen 11.00 uur SEC Fl-SO Soest Fl 12.00 uur SEC F2-Hooglanderveen F2 11.00 uur SEC F3-IJsselmeervogels F3 Vri jdag 22 oktober hebben de jeugdige ruiters en amazones van Soest kunnen genieten van een echt springconcours dat door de jongelui van de „Duinbak" was opgezet, waar ze ook de hele herfstvakantie mee bezig zijn geweest. Mede dank zij het lage inschrijfgeld konden er 65 combinaties aan de start verschijnen. De 50 cm. werd overtuigend gewonnen door Robert Qu met Merlin. Tweede werd Marian Dobbe met Pastor. De derde plaats was voor Linda Schier- meijer, de vierde voor Petra Kok, de vijfde voor Annet Kuijer met Tessa. De 80 cm. was iets moeilijker, maar de geroutineerde Pastor had daar geen moeite mee en won deze rubriek met Gijsbert van Duinkerken als bestuur der. De tweede plaats was voor Gerard Spaan, die zijn Olga rustig en beheerst rond reed. Derde werd Monique Lege- maat met Ultra, een goede prestatie want het was voor Ultra zijn debuut als springpaard. De vierde plaats was voor Robert Qu en vijfde werd Wilma de Ruig met Bartje. De caprillee-proef die toen moest wor den afgelegd was niet zo eenvoudig; enkele combinaties verlieten dan ook voortijdig de ring. Christiaan de Ruig won deze rubriek overtuigend en Karin van Lierop was een goede tweede. Marian Dobbe werd derde, Richard de Gier vierde en Margriet van Es Be haalde de vijfde plaats. Zaterdagavond was de dressuur aan de beurt, op manege „De Boshoeve". De Duinbakkers deden het weer voor treffelijk met in de BI een tweede plaats voor Richard de Gier en een derde plaats voor Wilma de Ruig. In de B3 wist Richard de Gier de eerste plaats in de wacht te slepen, Wilma de Ruig plaatste zich weer als derde, Christiaan de Ruig werd vierde en Marian Dobbe vijfde. In de L-dressuur eiste Ineke Meesters de eerste twee plaatsen voor zich op. Vooral de jongelui hebben veel plezier aan deze gezellige dagen beleefd. Ondanks de regenachtige dagen vóór af werd op zondag 17 oktober j.1. toch het clubkampioenschap gehouden van de Fietscrossclub de „Kings Road Riders" aan de Koningsweg. Met medewerking van enkele ouders, troffen het bestuur en leden van de baancommissie de nodige voorberei dingen om deze dag zo voorspoedig mogelijk te laten verlopen. Het was verheugend te merken, dat ook vele ou ders van de crossertjes hun belang stelling toonden door hun aanwezig heid op de baan. Nadat de voorrondes voorbij waren werden de halve finale en finales gereden. Aan de tijden was het wel merkbaar dat het enkele dagen flink had geregend. Maar er werd toch fel gestreden om zich te plaatsen voor de eerste drie in elke leeftijdsgroep. Eén crosser was zó enthousiast dat hij een buiteling maakte en zijn knie lelijk bezeerde. Gelukkig was er iemand van de EHBO op de baan, die hem goed verzorgde, maar hij kon helaas niet meer deelnemen aan de finales om de zo felbegeerde medaille. Voor de drie besten uit elke groep waren er medail les te winnen, die uitgereikt werden door leden van het bestuur, met daar bij een flinke bos bloemen voor de nummers l. Ook de dames van het bestuur werden in de bloemetjes ge zet. Hier volgen de uitslagen van de drie besten in elke leeftijdsgroep: 4t/m6 jaar: 1. Gregor Landman 36.9. 2. Emile de Groot 38.1. 3. Monique van Leek 9t/m 10 jaar: 1. Orjan Kerk 33.8 2. Sancho Kers 34.5 3. Gabi Wallet 13 t/m 14 jaar: 1. Ted Meeder 30. 2. Fred v.d. Bunt 30.5 3. Menks v.d. Broek 7 t/m 8 jaar: 1. Meivin Pelupessi 38.2 2. Danny v.d. Brink 38.8 3. Igor van Delden 11 t/m 12 jaar: 1. Jacco de Bruin 31.4 2. Thierry Russcher 32.4 3. Sander van Mil 15 t/m 16 jaar: 1. Peter v.d. Brink 30.5 2. Pieter Jak 31. 3. Henk van Doorn 0 Handbal vereniging BDC SBC keek afgelt leen tegen de 5 0 sfad aan, maar n tweede plaats s pen. Het werd e< de wedstrijd aar De eerste helft s] erg overtuigend, sterk verdedigen Veen moest enl optreden en ook deze middag go half uur spelen ontstond er een met goede mom jen. De kansen nog niet benut. B dan ook nog 0-0. In de tweede h steeds meer gi kreeg en vooral en meer het mid wist met enkel Hellinga en Be werk te zetten, blinkers deze w< ry Buunk van F lend optreden e voorkomen. Uitwedstrijden zaterdag 30 oktober. Meisjes pup. 3 14.30 uur hv BS 2 - BDC 3. Thuiswedstrijden zaterdag 30 oktober Welpen 13.00 uur BDC - Voice 2 Meisjes pup. I 13.50 uur BDC - Impala Meisjes adsp. 2 14.40 uur BDC 2 - hv BS 3 Uitwedstrijden zondag 31 oktober Meisjes pup. 2 10.00 uur Achilles '28 - BDC 2 Dames sen. 2 13.30 uur Neyenrodes - BDC 2 Heren sen. 14.40 uur Neyenrodes - BDC 2 Dames jun. I lfr.40oiur HgH.C-r BDC Heren jun. I 17.10 uur Seyst - BDC Dames sen. I 13.00 uur Pl/Foreholte - BDC Sporthal Beukendal Thuiswedstrijden zondag 31 oktober Meisjes adsp. I 11.40 uur BDCI-HHC Meisjes adsp. 3 12.30 uur BDC 3 - Shot '73 Dames jun. 3 13.20 uur BDC 3 - Sport Ver. 3 Dames jun. 2 14.10 uur BDC 2 - Neyenrodes Dames sen. 4 15.00 uur BDC 4 - Achilles '28 Dames sen. 3 16.00 uur BDC 3 - Olympia Heren sen. 3 16.55 uur BDC 3 - Seyst 3 Vrij zijn jongens pup. 1-2 Jongens adsp. I Heren jun. 2 Zondag 31 oktober - aanvang: 19.30 uur. NHV Bekerwedstrijd. Heren sen. BDC ATTILA Geen gratis toegang - volwassenen 2,50/jeugd 1,00. Oudheidskamer Soest De Kat en de Uil, het Korte Endt, zijn namen, die voorkomen op oude kaar ten van Soest. Sommige namen zijn terug te vinden, andere blijven nog duister, zoals de Kat en de Uil. Vermoedelijk waren dit boerderijen aan de Ferdinand Huycklaan, het Kor te Endt. Misschien is er iemand onder de lezers, die ons er meer over kan vertellen. In de historie van Soest zijn nog veel dingen waarvan weinig bekend is, zoals bijvoorbeeld oude ambachten, industrieën, familienamen, boerde rijen, het klooster, landhuizen, etc. Hoe leefden vroeger de mensen in Soest? Er zijn nog veel open vragen. Iets van dit leven van vroeger kunt u zien in de Oudheidskamer. Nieuwe exposities zijn in voorbereiding. De expositie van Cees en Diet Aalten kunt u nog zien tot half november. Zij bestaat uit aquarellen en poppen, be slist de moeite waard om te komen kijken. Oudheidskamer Soest, Ferdinand Huycklaan 18. Voor 100,- opgelicht Een bewoner van het Saenredamplant- soen kreeg vorige week een landge noot op bezoek, die hem een bedrag van 100,- te leen vroeg. De bezoeker zei in kommervolle om standigheden te verkeren, maar het geld binnen afzienbare tijd terug te geven. Omdat hij sindsdien niets meer van zich had laten horen deed de on fortuinlijke Soester tenslotte aangifte wegens oplichting. Michelinpop gestolen Een uit Zeist afkomstige bestuurder van een vrachtwagen deed bij de Soester politie aangifte van de diefstal van een Michelinpop. Dieven hadden het „dikke mannetje" van de wagen weggenomen toen deze op de Amers foortsestraat geparkeerd stond. veld. Op hardwerkei

Soester Courant | 1982 | | pagina 16