Voortreffelijk SEC verzuimt te scoren 12984 Soest houdt koploper Midlandia in bedwang U TAXI KLOMP Enig herstel voor SEC Hees voetbalt maar één helft Barneveld - Hees: 3 - 1 VVZ'49/Procar door hard werken naar 1-0 overwinning VVZ'49/Amso finance verliest met 0-1 S.O. Soest - jeugd: 16 overwinningen! iMttli 1- ZATERDAG VOETBAI ZATERDAGVOETBAL ZATERDAGVOETBAL DAMESVOETBAL SEC - 't Gooi 1-1 ïïlh s-zaBr ZONDAGVOETBAL Damesvoetbal De Pijnenburg cross KNIPTIP Doet uw camera al aan sport? Sportfoto's maken is een leuke hobby. TEL. ZONDAGVOETBAL 17 Soester Courant van woensdag 27 oktober 1982 17 iteriaal: SEC keek afgelopen zaterdag „iet al. leen tegen de 5 0 nederlaag tegen Lely. stad aan, maar moest ook nog hetop de tweede plaats staande Roda bekam- pen. Het werd een uitermate spannen de wedstrijd aan de Bosstraat. De eerste helft speelde Roda technisch erg overtuigend, maar SEC bleef door sterk verdedigen overeind. Wim van de Veen moest enkele malen handelend optreden en ook Wil Leegwater had er deze middag goed het oog in. Na een half uur spelen kwam SEC terug en ontstond er een spannende wedstriid met goede momenten voor beide doe- len. De kansen werden echter voorals- nog niet benut. Bij de rust was de stand dan ook nog 0-0. In de tweede helft was het SEC dat steeds meer greep op de wedstriid kreeg en vooral Wout Krüter ging meer en meer het middenveld beheersen. Hij wist met enkele goede passes Peter Hellinga en Bert Holwarda aan het werk te zetten, maar één van de uit blinkers deze wedstrijd, doelman Bar- ry Buunk van Roda, wist door hande lend optreden erger voor zijn ploeg te voorkomen. SEC kwam na een kwartier erg onge lukkig op achterstand. Een hoge voor zet van Ruud Stoelhorst werd ingekopt door Gerrit Vaartjes, maar het was scheidsrechter Nahamury, overigens prima op dreef deze middag, ontgaan dat Vaartjes onreglementair Ted Jan sen opzij zette voordat hij inkopte. SEC trok ten aanval en Roda moest duidelijk terug. De Soesters wisten de nederlaag tegen Lelystad volledig uit. Ted Jansen zag een afstandsschot ge stopt door Barry Buunk. Een goede aanval van SEC over links, nadat Peter Hellinga zijn tegenstander op snelheid klopte, eindigde in het zijnet. SEC kwam een kwartier voor tijd verdiend op l-l. Uit een hoge voorzet plofte het leer voor de voeten van Bert Holwarda, die genadeloos uithaalde. De bal verdween in de uiterste boven hoek en doelman Buunk was volledig kansloos. Het laatste kwartier speelden beide ploegen op winst. Er ontstonden nog enkele hachelijke situaties voor beide doelen, maar het bleef l-l. Met één punt kwamen beide ploegen overigens goed aan hun trekken. A.s. zaterdag gaat SEC naar Baarn voor de wedstrijd tegen T.O.V. de 30e minuut werd F. Bartkowiak in gezet voor J. v.d. Wielen. Hees zette alles op alles om een beter resultaat te bereiken en in de 38e minuut lukte dat: Bartkowiak nam een vrije schop en plaatste die hoog in de doelmond, waar T. Jansen de laatste man van Barneveld moeilijk deed. Deze kopte de bal dan ook in het eigen doel: 3-1, waarmee tevens het laatste wapenfeit van deze zeer sportieve wed strijd is vermeld. Knap herstel van Hees 3 Afgelopen zaterdag zegevierde Hees 3 met 5-1 van Hoogerheide 3. Hees is vanaf de eerste tot de laatste minuut van de wedstrijd de betere ploeg ge weest. Dit resulteerde in de eerste helft in een 3-0 voorsprong. Jaap de Wilde scoorde tweemaal en René Rib be rink eenmaal. De goed spelende Kees Koopman en Benny Zeijpveld brachten veel scoringskansen tot stand door hun goede combinaties. In de tweede helft werd de geblesseer de aanvoerder Jan Baab vervangen voor Reijer Looijssen, die de positie van libero innam. Al gauw na rust scoorde Hoogerheide 3-1. Het was René Ribberink die zijn hattrick kon maken door tweemaal te scoren. Dit bracht de eindstand op 5-1 in het voordeel van Hees. Hees 3 kan terugzien op een goede en sportieve wedstrijd. Volgende week staat de streekderby Baarn 3 - Hees 3 op het programma, aanvang 12.00 uur. Hees, afgelopen zaterdag op bezoek bij Barneveld, liep gedurende de eerste helft zo slecht te voetballen dat een buitenstaander waarschijnlijk eerder had kunnen denken dat de Soester ploeg bovenaan de lijst stond. De reali teit is duidelijk anders. Het is dan ook onbegrijpelijk dat er zo slecht wordt gespeeld. Barneveld profiteerde dank baar van het teleurstellende spel van Hees. De gastheren stonden binnen een kwartier al met 2-0 voor, door twee nagenoeg identieke doelpunten: af standsschoten van ca. 20 meter. Hees kon daar weinig tegenover stel len; met name het middenveld had het in die eerste helft behoorlijk moeilijk. De linie slaat niet aan; zodoende vallen er grote gaten. Barneveld kon dan ook naar hartelust opkomen. Zo ging het ook in de 35e minuut: uit een aanval over links kwam de bal hoog voor het Hees-doel, waarna de Barneveldspits in vrije positie 3-0 kon laten aante kenen. De tweede helft liet een totaal ander Hees zien. Nu werd er wél geknokt en de Barneveld-defensie kreeg het nog knap moeilijk. Het ontbrak Hees ech ter ook nu aan een echte afmaker. Er ontstonden wel kansen, maar daarvan werd niet geprofiteerd. Hees bleef drukken en gedurende de gehele twee de helft kwam Barneveld feitelijk slechts éénmaal over de middenlijn. In Na het ietwat bedroevende optreden tegen koploper SVVU, vorige week zaterdag, heeft VVZ'49 het in het afgelopen weekeinde heel wat beter gedaan. Het vuur was blijkbaar weer terug in de ploeg. Dit alles kwam tot uitdrukking in een 1-0 overwinning op de Musketiers uit Eist (Utrecht). Uitblinker aan VVZ-zijde was Hajo. Groart. Het was dan ook zeer verdiend, dat de enige treffer, die in deze ont moeting viel, op zijn naam kwam. De wedstrijd werd gespeeld in een bijzonder hoog tempo en was qua kijkspel van een behoorlijk niveau. Nadat beide ploegen de kat uit de boom gekeken hadden, was het WZ, dat een overwicht wist op te bouwen. In de 10e minuut zag Cor den Daas kans om Hajo Groart te bereiken, die met een schot vanaf 35 meter over schoot. Kort daarna sloot Willem Hospes een één twee met Cor den Daas af met een harde schuiver, waar Kranenburg de grootste moeite mee had. Na 20 minuten kreeg Cor den Daas een mogelijkheid om WZop voorsprong te brengen. Hij kwam in balbezit en had een leeg doel voor zich. Den Daas wilde het te mooi doen en de bal draaide van het doel weg en ging naast. 5 Minuten later een identieke situatie. Opnieuw een verlaten doel, waar Den Daas de bal voor het intikken had, maar hij verviel in dezelfde fout en verprutste zo twee uitstekende moge lijkheden. De Musketiers zagen gaandeweg de eerste helft kans om zich wat aan de druk van WZ te onttrekken. De Soes ter verdediging maakte een sterke indruk, want het werd maar twee keer echt gevaarlijk. Eén keer belandde de bal op de lat en één keer moest Willem van der Pol corrigerend optreden na een hard schot. Na de pauze was WZ weer de sterkere ploeg, maar het winnende doelpunt bleef vooralsnog uit. Dick Smit en Henk Vos waren er wel dichtbij maar een goed keepende Kranenburg bracht redding voor de Musketiers. Halverwege de tweede helft kreeg WZ een vrije trap op de rand van het zestienmetergebied. Wout Logtenstein legde de bal op een slimme wijze breed op Hajo Groart, die verwoestend uit haalde. 1-0. De wedstrijd kreeg hierna een grim mig karakter. WZ ging het via de counter proberen. Op deze wijze wist Peter van Barneveld bijna te scoren. Zijn schot ging voorlangs. In de slotfase was er een glansrol van Willem van de Pol. Enkele schitteren den reddingen voorkwamen, dat WZ alsnog zou verliezen. Na bijna 8 minu ten blessuretijd te hebben bijgeteld floot scheidsrechter Roolvink voor de laatste maal. Door dit resultaat is WZ weer terug in de middenmoot en dat is met de moei lijke thuiswedstrijd van. lijke thuiswedstrijd van a.s. zaterdag tegen VRC uit Veenendaal in het voor uitzicht een prettige gedachte. Een bij vlagen goed voetballend WZ- dameselftal is er niet in geslaagd om Hierden punten te ontfutselen. Een doelpunt vroeg in de tweede helft besliste de strijd in het nadeel van WZ. De Soester dames waren gedu rende de hele wedstrijd de betere ploeg, maar vooral voor de pauze verzuimde men om de vele kansen, om te zetten in doelpunten. WZ begon aan het karwei met Marina van Ginkel in de spits voor Helen Maier. Gelijk na de aftrap zag WZ kans om een overwicht op het midden veld op te bouwen. De middenlinie bestaande uit Joyce van der Wel, Marja Brouwer en Marleen van der Craats speelden een hele goede wed strijd. Dat leidde al meteen tot gevaar lijke situaties voor het Hierdense doel. Jenny Budding brak een paar keer goed door en zag één van haar inzetten maar net van de lijn gehaald. In het centrum van de VVZ-aanval verliepen de zaken minder voorspoedig. Marina van "Öinkél kon moeilijk los komen van haar directe tegenstandster. Een bewijs dat Van Ginkel beter tot haar recht komt op het midden veld. Op rechts had de altijd al hardwerkende Marlouk Strletman ook geen geluk. Hierden kon maar bitter weinig uitrichten tegen deze supre matie van WZ. Een enkele keer kwa men de Veluwse dames onder de druk vandaan, maar zij strandden meestal al op Ellen van der Meer, die fungeer de als gelegenheidsvoorstopper en dit deed op een uitstekende wijze. Al het harde werken van het middenveld ten spijt bleef het tot aan de pauze 0-0. Hierden mocht aftrappen voor de twee de helft en precies 20 seconden later lag de bal achter een verbaasde Anita Hardeman. Laatste vrouw Corrie Floor ging hopeloos in de fout, door niet attent de snelle spits van Hierden tijdig af te stoppen. Anita Hardeman pro beerde het doelpunt nog te voorkomen, maar zonder succes. Anita Hardeman kwam daarna nog één keer oog in oog te staan met één van de Hierdense aanvallers, maar zag kans om op een uiterst fraaie wijze redding te brengen. De Soester dames kwamen aan goed voetbal niet meer toe. Het ging te geforceerd. Het bleef -uiteindelijk bij 0-1 Een overwinning, waar Hierden gezien de krachtsverhoudingen heel blij mee was. A.s. zaterdag krijgen de dames Delia uit Lelystad op bezoek. Gezien het verloop van deze competitie zal deze wedstrijd met ruim verschil door WZ moeten worden gewonnen. SPORT «HiHBIKiÖ! In een uitstekende wedstrijd is SEC er niet in geslaagd de eerste overwinning te behalen. Na een 0-1 achterstand bij rust werd slechts eenmaal gescoord in de tweede helft, ondanks snel aanvals- spel met talrijke kansen. SEC trad aan met een gewijzigde op stelling, omdat enkele spelers door blessures niet beschikbaar waren. Al in de eerste minuten moest keeper Eric Heemskerk gestrekt omhoog gaan om een kopbal vlak onder de lat onschadelijk te maken. In die fase bouwde 't Gooi een overwicht op, hoewel de uitvallen van SEC niet ongevaarlijk waren. Geleidelijk aan raakte SEC beter ingespeeld. Op het middenveld zorgden Mare Timmer met John Derksen voor een goede aan sluiting tussen achter- en voorhoede. Snel spel over de vleugels, waar Walter de Boer en Wim Altenaar veel vaart in de aanval brachten, zorgde ervoor dat de defensie van 't Gooi voortdurend onder druk kwam te staan. De kansen kwamen voor SEC; via Walter de Boer en Wim Altenaar werd de bal goed voorgebracht, maar nie mand was aanwezig om de afwerking te verzorgen. Cees van Dorrestein lanceerde Wim Altenaar, maar zijn schot werd nog juist tot hoekschop verwerkt. Jos van Rouwendaal kopte de voorgezette cornerbal goed door, maar niemand was aanwézig om hier van te profiteren. Nadat Wim Altenaar nogmaals keeper Ben Roelofs op de proef had gesteld kreeg 't Gooi eindelijk een kans uit een vrije trap, net buiten het strafschop gebied. Het schot ging echter ver over en naast. Een snelle aanval door het centrum, waarbij Mare Timmer goed gelan ceerd werd door Jos van Rouwendaal, leverde een nieuwe kans op, maar keeper Roelofs voorkwam onheil door goed uit te lopen. Nadat Walter de Boer nog een goede kans had gekregen kwam 't Gooi in de 35e minuut toch onverwacht op voor sprong, na een van de weinige uitval len. Een snelle aanval over rechts, gevolgd door een strakke voorzet op Ruud van Dijk werd zuiver in het doel geplaatst: 0-1. SEC wankelde even, maar Eric Heemskerk bleek een goede betrouw bare sluitpost. Vlak voor rust kreeg SEC een unieke kans om gelijk te komen toen bij een vrije trap van SEC een Overtreding tegen Cees van Dorfe- stein in het strafschopgebied werd gemaakt. Walter de Boer schoot wel zuiver maar niet hard genoeg, zodat keeper Roelofs de bal tot hoekschop kon verwerken. Vlak na rust trachtte 't Gooi de voor sprong te vergroten, maar de ploeg kwam niet verder dan een hard schot dat op de vuisten van Eric Heems kerk strandde. SEC nam het initiatief weer over en bouwde aanval na aan val op. Met veel inzet en vaak fraai combinatiespel werd in hoog tempo de defensie van 't Gooi onder druk gezet, met goed stuwend werk van Theo Alte naar, die zowel aanvallend als ver dedigend bergen werk verzette, en Cees van Dorrestein, die onvermoei baar steeds naar voren trok. Bij een slechte terugspeelbal kreeg Cees van Dorrestein een goede kans, maar hij zag zijn harde schot over gaan. SEC kreeg kans op kans, Walter de Boer schoot naast, een lob van Wim Altenaar miste het doel maar toch kwam de gelijkmaker: In de 58e mi nuut werd een snelle aanval over de rechtervleugel, waarbij Wim Altenaar de bal goed vrijspeelde en vervolgens scherp voorzette, doeltreffend afge rond door Walter de Boer: 1-1. SEC gooide er nog een schepje bovenop en bleef een overwicht behouden, 't Gooi kwaip;er niet meer aan te pas, de achterhoede gaf geen kans weg. Jan van Rees speelde resoluut en zeker en Jaap Holleman groeide naar een grote vorm, terwijl Gerard van de Brom en Theo Altenaar zowel verdedigend als aanvallend opereerden. Wim Altenaar speelde zich een paar keer schitterend vrij, maar zag zijn schoten net naast gaan. Hij was een van de beste SEC spelers, maar ook de meest onfortuinlijke toen hij een goede voorzet van John Derksen ineens in schoot maar de bal via binnenkant paal weer terug het veld in zag komen. In de slotfase probeerde 't Gooi nog even op winst te spelen, maar de zuiverheid ontbrak. Een moegestre den Theo Altenaar moest met kramp het veld verlaten en werd vervangen door John Westerveld, die zich snel aan het hoge tempo aanpaste. In de score kwam geen wijziging meer. Jammer voor SEC, dat wel een overwinning verdiend had. Aan de fantastische wedstrijdresulta ten bij de S.O. Soest-jeugd komt maar geen einde. Van de 25 wedstrijden, afgelopen zaterdag gespeeld, werden er maar liefst 16 gewonnen, er waren 3 gelijke spelen en slechts 6 nederla gen. De S.O. Soest-spelers scoorden 83(!) maal en kregen slechts 31 tegentref fers. Als dit zo blijft doorgaan, zullen er aan het einde van het seizoen heel wat kampioenen te huldigen zijn. Soest A l - H.V.C. A-l Soest A-l speelde afgelopen zondag de altijd moeilijke uitwedstrijd tegen H.V.C. Het was geen hoogstaande wed strijd, maar Soest had toch het betere van het spel. In de 30e minuut bereik te een pass van Peter v.d. Berg Ge rard Becker, die beheerst voor 1-0 zorgde. Binnen 5 minuten was het 2-0. Een door Peter v.d. Berg genomen vrije trap verdween via de handen van de niet in topvorm verkerende H.V.C.-keeper in het doel. Met deze stand brak de rust aan. Met Peter Surstedt voor de gebles seerd geraakte Victor Huitema begon men aan de tweede helft, waarin ook nog Charles Roest in het veld kwam voor Gerard Becker. De wedstrijd werd wat harder, hetgeen een H.V.C.- speler op een 5 min. straf kwam te staan. De goed leidende scheidsrech ter gaf dezelfde speler nog binnen de straftijd de „rode kaart" wegens com mentaar op de leiding. De laatste 15 minuten speelde H.V.C. dus met 10 man. In de 75e minuut was het Peter Sur stedt, die na een pass van alweer Peter van de Berg, de H.V.C.-keeper met een schuiver verraste en voor 3-0 zorgde. Dit werd tevens de eindstand. In de competitiestand neemt Soest met 7 punten uit 6 wedstrijden de 6e plaats in. Voor a.s. zondag staat D.W.S. - S.O. Soest op het programma. Ook de B-l boekt dit seizoen weer voortreffelijke resultaten. Afgelopen zaterdag werd K.V.V.A. in eigen huis een 2-1 nederlaag toegebracht. De doel punten werden gescoord door Rob Kaats en Steven Vos. In de afdeling neemt de B-l de 2e plaats in met 11 punten uit 7 wedstrijden. A.s. zaterdag wordt gespeeld: Soest B-l - H.V.C. B-l, aanvang 15.00 uur. De overige uitslagen waren: A-Junioren: H.V.C. 1 - Soest 1 Achterveld 1 - Soest 2 Soest 3 - Quick 3 8-1 4-0 0-8 5-0 9-0 1-2 10-1 1-1 4-0 0-5 4-0 1-1 1-0 3-0 3-3 0-2 0-1 B-Junioren: K.V.V.A. 1 - Soest 1 Hoogl. Veen 1 - Soest 2 Soest3-V.V.Z.A. 3 Soest 4-SEC 2 Soest 5 - Quick 5 0-3 4-7 2-0 1-2 1-4 0-2 6-0 2-1 C- Junioren: Soest 1 - H.V.C. 1 Soest 2 - Spakenburg 2 SOVA1 - Soest 3 Soest 4 - Spakenburg 3 Soest 5 - Spakenburg 4 D-Pupillen: K.V.V.A. 1 - Soest 1 Soest2- K.V.V.A. 2 Soest 3-V.V.Z.A. 5 Hoevelaken 4 - Soest 4 K.V.V.A. 4-Soest5 IJsselmeervogels 7 - Soest 6 E-Pupillen: Soest 1 - Roda 1 Quick 3 - Soest 2 IJsselm.V.5 - Soest 3 F-Pupillen: Soest 1 - Hoevelaken 1 Soest 2-T.O.V. 1 Roda 5 - Soest 3 Thuisprogramma voor zaterdag 30 oktober: A- Junioren: Soest3-H.V.C. 3 B-Junioren: Soest 1-H.V.C. 1 Soest 2 - Baarn 2. C-Junioren: Soest 2 - Baarn 2 Soest 3 - Baarn 3 Soest 5-V.V.Z.A. 7 D-Pupillen: Soest 1-V.V.Z.A. 1 Soest 4 - Baarn 4 Soest 5 - Amersfoortse Boys 3 E-Pupillen: Soest 2 - Eemdijk 1 Soest 3 - De Glind 1 F-Pupillen: Soest 3 - Hoevelaken 3 Helaas hadden de S.O. Soest-dames wederom pech. Het veld van Nijenro- des te Breukelen was afgekeurd, zodat de Soestdames hun 2e vrije zondag van dit seizoen hadden. A.s. zondag wordt er thuisgespeeld tegen Soesterberg, aanvang 9.30 uur. Aan deze cross namen weer vele S.O. Soest-voetballers deel, vooral de jeugd was goed vertegenwoordigd. De door de Sektie Atletiek afgeschaf te, maar door de Sektie Voetbal voort gezette traditie van wisselbekers voor de eerstaankomende S.O. Soest-voet ballers, leverde de onderstaande win naars op: C-Junioren Ad Beyer. D-Pupillen Jeroen Beenen. E-Pupillen Ferenc Kleinegris. Ad Beyer won de beker voor de 3e maal. Ziekenfonds vervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Beurs voor 2e hands wintersportartikelen De Kring Amersfoort van de Neder landse Ski Vereniging houdt zaterdag 6 november een beurs voor 2e hands wintersportartikelen in de Andreas MAVO, Hooglandseweg/hoek Ringweg Koppel. Op deze beurs vindt u alles wat met wintersport te maken heeft zoals kle ding, ski's (alpine en langlauf), schoe nen, sneeuwkettingen etc. etc. De beurs is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. Op woens dag 3 november en donderdag 4 no vember kunt u tussen 19.00 en 21.00 uur goederen inleveren bij de volgende adressen: R. ten Hoeve, Woestijger- weg 133, Amersfoort; W. de Grauw, Walstro 78, Leusden en bij J. Vlastuin, Voorstraat 11, Woudenberg. Op de beursdag zelf is er - voor degenen die beslist niet eerder kunnen - ook nog gelegenheid om goederen in te leveren bij de Andreas Mavo van 10.00 tot 12.00 uur. U loopt dan wel de kans, dat de beurs „vol" is en uw goederen niet meer aangenomen kun nen worden. Bij het inleveren worden de spullen gecontroleerd, zodat uitsluitend goed bruikbaar materiaal wordt aangebo den. Voor eventuele inlichtingen over deze beurs kunt u bellen naar 033-19023. Met het goede resultaat van vorige week tegen DWSV in het achterhoofd trok de Soest-aanhang met vertrouwen naar Utrecht, om hun discipelen tegen koploper Midlandia te zien strijden. In de schaduw van het Galgenwaard stadion, waar Utrecht tegen PEC Zwol le opereerde, begon Soest aan het zwa re karwei in dezelfde opstelling als vo rige week. In Soest zou het schitterende herfst weer veel mensen getrokken hebben, in Utrecht was het misschien mede daardoor een schamel aantal kijkers dat deze 3e klasse-wedstrijd volgde. Van meet af aan Vvas het duidelijk dat Midlandia wel koploper wilde blijven, maar niet het onderste uit de kan wil de halen tegen Soest. Toen Schouten van Midlandia al binnen één minuut de paal trof van het Soester doel was zijn overtuiging op stel en sprong verdwenen. De Utrechters bouwden wel. maar schieten deden de Soesters en zo kwam het eerste gevaarlijke schot in deze wedstrijd van de voet van Henk van Asch. Die vond echter een attente doel man v.d. Stelt op zijn weg. Na 8 minuten al moest rechtsachter André van den Dijssel door een iets eerder opgelopen blessure uitvallen. Hij werd vervangen door de nog steeds niet fitte Martin Langbroek. In de eerste helft hielden de beide ploegen elkaar lange tijd in evenwicht met voor dat duel nauwelijks hoog staand voetbal. Vooralsnog was Soest de gevaarlijkste ploeg. In de Midlan- dia-aanval ontbrak elke overtuiging. De spaarzame schoten van de thuis club werden een prooi van de bekwame Epi Kamphorst. Na een goed half uur kon Martin Lang broek met zijn gevoelige neus voor scoringskansen zijn woede koelen in een ferm schot. Doelman v.d. Stelt voorkwam echter ten koste van een hoekschop meer kwaad voor Midlandia. Iedereen maakte zich al op voor een blanke ruststand, maar vlak voor rust als het ware in blessuretijd, kreeg de deze middag zeer goed spelende André Schokker een vrije trap te nemen die door Gert Westerveld rustig werd teruggelegd op de attent reagerende Martin Langbroek. Soest mocht met een voorsprong de kleedkamers opzoe ken: 0-1. Het was duidelijk dat Midlandia, daar geen genoegen mee nam. Het trok ook energiek ten aanval. Vooral de lin kervleugel was zeer aktief, met name Schouten en Bij de Vroe waren lastig, maar gelegenheids-rechtsachter Wim Gouw (door uitvallen van André van den Dijssel) ontpopte zich als een al- leskunner en was, samen met Robert Westbroek en Johan Staal in de achter lijn, een voortdurende rem op de Utrechtse aanval. Des te gevaarlijker waren de uitval len van Soest waarin niet zo zeer Arie Boer maar wel Huub Koppel in schietpositie kwam. Toch kwam de thuisclub gelijk. Na ruim een kwartier zette Midlandia een massale aanval op, die resulteer de in een voorzet van links. Het was spits Schouten die het doelman EeD Kamphorst zó lastig maakt dat hij zich verkeek: l-l. Midlandia zou geen koppositie waardig zijn als het niet alles op alles zou zetten om op voorsprong te komen. Men liet de verdediging voor wat die was en trok massaal ten aanval. Daar door kreeg Soest ruimte en dat le verde heel wat gevaar op. Martin Langbroek maaide over een fraaie kans, geboden door Huub Kop pel, heen en werd daarop vervangen door Anton Vugts. Daarna hielden, met wat meer kracht op het middenveld, beide ploegen elkaar volkomen in evenwicht. Toen iedereen dacht aan remise kwam er onverwachts een Utrechtse goal. Verdediger Wim Gouw werd bij een vrije trap volledig aan de kant geduwd en tot overmaat van ramp zag de overigens zeer goed leidende scheids rechter Van Ingen twee buitenspel staande Utrechtse aanvallers niet en keurde de door Huyssen ingeschoten bal goed. Protest van grensrechter Fried van den Breemer mocht niet baten: 2-1. Iedereen maakte zich op voor een over winning van koploper Midlandia. Maar de Soestspelers namen daar duidelijk geen genoegen mee, daarmee hun ka rakter duidelijk tonend. Op een beslissende voorzet van de op het middenveld uitblinkende André Scholten was het Arie Boer (die de hele middag niet kon imponeren) die het beslissende kopstootje gaf en Soest de verdiende gelijkmaker schonk: 2-2. Aanstaande zondag ontvangt Soest op de Bosstraat het iets lager geplaatste BVC. Dan zal blijken of het optimisme en de ontevredenheid van trainer Jan van Renswouw gerechtvaardigd zijn. Duidelijk is dat de Soest-ploeg de stij gende lijn te pakken heeft, en dat er zondag aanstaande in deze stijl een leu ke wedstrijd te verwachten is, met hopelijk positief resultaat voor Soest. Glaasje op, toch gereden... Een 37-jarige inwoner van Soest werd in het weekend aangehouden, omdat hij alleen stadslichten voerde terwijl hij in het holst van de nacht over de Steenhoffstraat reed. De politie con stateerde alcolholgebruik. Omdat de man de bloedproef weigerde werd proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Uiteraard kreeg hij ook een rijverbod. Een 41-jarige Amersfoorter werd op de Laanstraat aangehouden, omdat hij opviel door zijn rijgedrag. Ook hij bleek niet vrij te zijn van alcohol, maar In dit geval kon de politie vol staan met een rijverbod. Op de Birkstraat hield de politie een 19-jarige Soester aan, wiens gedrag de veronderstelling wettigde dat er drank in het spel was. Hij legde met „posi tief" gevolg de beide blaasproeven af en moest daarop ook de bloedproef ondergaan. Een rijverbod werd even eens zijn deel. Voetbalprogramma zaterdag 30 oktober wz 14.30 uur WZ - VRC 12.00 uur CSW 2 - WZ 2 12.00 uur VVOG 3 - WZ 3 12.00 uur Benschop 4 - WZ 4 12.00 uur Spakenburg 5 - WZ 5 14.30 uur WZ 6 - SDC (P) 7 14.30 uur SDC (P) 8 - WZ 7 Dames 11.00 uur WZ - Delta SEC 14.30 uur TOV - SEC 10.00 uur VOP 3 - SEC 2 12.00 uur Oranje Leeuwen 4 - SEC 3 12.00 uur Naarden 6 - SEC 4 HEES 14.30 uur Hees - Naarden 12.00 uur Hees 2 - DVS 2 12.00 uur Baarn 3 - Hees 3 12.00 uur Hees 4 - Bl.kwartier 6 10.00 uur Hees 5 - De Glind 2 14.30 uur Zuidvogels 7 - Hees 6 SOESTERBERG 14.30 uur Bussum - Soesterberg 14.30 uur Valleivogels 4 - Soesterberg 2 12.00 uur Soesterberg 3 - EFC 4 Zondag 31 oktober s.o. SOEST 14.30 uur Soest - BVC 11.30 uur Fortitudo 2 - Soest 2 11.30 uur Laren 2 - Soest 3 12.00 uur Soest 4 - KWA 3 11.30 uur Baarn 5 - Soest 5 12.00 uur Soest 6 - Victoria 6 12.00 uur Soest 7 - LVV 6 9.30 uur Soest 8 - Amersf. Boys 7 9.30 uur Soest 9 - Amersf. Boys 8 14.30 uur Soest 10 - KWA 10 14.30 uur Sparta (L) 7 - Soest 11 13.00 uur 't Gooi 10 - Soest 12 9.30 uur Soest 13 - 't Gooi 11 14.30 uur Olympia 10 - Soest 14 Dames 9.30 uur Soest - Soesterberg SEC 14.30 uur Hercules - SEC 11.30 uur SEC 2 - 't Gooi 2 U.30 uur SEC 4 - Amsvorde 4 11.30 uur SEC 5 - Actif 6 11.30 uur Amsvorde 6 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur Bunnik - Soesterberg 11.30 uur Soesterberg 2 - Hoogl.veen 2 12.15 uur Actif 3 - Soesterberg 3 11.30 uur Soesterberg 4 - HDS 4 14.30 uur Saestum 6 - Soesterberg 5 11.30 uur Soesterberg 6 - Hertha 6 14.30 uur Soesterberg 7 - Houten 10 Dames 9.30 uur Soest - Soesterberg

Soester Courant | 1982 | | pagina 17